Extra 2.22.2 - en to sr_RS translation catalogue (1118 entries)

en:  You can find all the info on how to obtain all the required credentials here: %s
sr_RS: Овде можете наћи све информације о томе како да добијете све потребне акредитиве:% с

en: %d Items
sr_RS: % д ставки

en: %d Items in Cart
sr_RS: % д ставки у корпи

en: %s Theme Options
sr_RS: % с Опције теме

en: %s URL
sr_RS: % с УРЛ

en: %s ago
sr_RS: пре% с

en: &hellip;
sr_RS: …

en: &laquo; Previous
sr_RS: " Претходна

en: + Add One More Tab
sr_RS: + Адд Оне Море Таб

en: 0 Comments
sr_RS: 0 Цомментс

en: 1 Column
sr_RS: 1 Цолумн

en: 1 Comment
sr_RS: 1 коментар

en: 1/2 + 1/4 + 1/4 Columns
sr_RS: 1/2 + 1/4 + 1/4 колоне

en: 1/3 + 2/3 Columns
sr_RS: 1/3 + 2/3 Колумне

en: 1/4 + 1/2 + 1/4 Columns
sr_RS: 1/4 + 1/2 + 1/4 колоне

en: 1/4 + 1/4 + 1/2 Columns
sr_RS: 1/4 + 1/4 + 1/2 колоне

en: 1/4 + 3/4 Columns
sr_RS: 1/4 + 3/4 Колумне

en: 2 Columns
sr_RS: 2 Цолумнс

en: 2/3 + 1/3 Columns
sr_RS: 2/3 + 1/3 Колумне

en: 3 Columns
sr_RS: 3 Цолумнс

en: 3/4 + 1/4 Columns
sr_RS: 3/4 + 1/4 колоне

en: 4 Columns
sr_RS: 4 Цолумнс

en: 404 Not Found
sr_RS: 404 Није пронађен

en: <div class="updated"><p>This is a fresh installation of %1$s theme. Don't forget to go to <a href="%2$s">ePanel</a> to set it up. This message will disappear once you have clicked the Save button within the <a href="%2$s">theme's options page</a>.</p></div>
sr_RS: <div class="updated"><p> Ово је нова инсталација теме% 1 $ с. Не заборави да одеш у <a href="%2$s">еПанел</a> да га поставиш. Ова порука ће нестати када кликнете на дугме Сачувај на <a href="%2$s">страници са опцијама теме</a> . </p></div>

en: <span class="button">Next Entries</span>
sr_RS: <span class="button">Нект Ентриес</span>

en: <span class="button">Next</span><span class="title">%title</span>
sr_RS: <span class="button">Следећи</span> <span class="title">%title</span>

en: <span class="button">Older Entries</span>
sr_RS: <span class="button">Старији уноси</span>

en: <span class="button">Previous</span><span class="title">%title</span>
sr_RS: <span class="button">Превиоус</span> <span class="title">%title</span>

en: <span class="meta-nav">&larr;</span> Older Comments
sr_RS: <span class="meta-nav">←</span> Олдер Цомментс

en: A static page
sr_RS: Статичка страница

en: API Key
sr_RS: АПИ кључ

en: About The Author
sr_RS: О аутору

en: Above Post
sr_RS: Абове Пост

en: Accent color
sr_RS: Аццент цолор

en: Access Token
sr_RS: Токен приступа

en: Access Token Secret
sr_RS: Аццесс Токен Сецрет

en: Access Token Secret:
sr_RS: Приступ тајни тајна:

en: Access token:
sr_RS: Приступни токен:

en: Accordion
sr_RS: Аццордион

en: Active Tab Background Color
sr_RS: Боја позадине активне картице

en: Active Tab Text Color
sr_RS: Активна боја текста на картици

en: Ad
sr_RS: Ад

en: Ad #
sr_RS: Оглас #

en: Ad #%d
sr_RS: Додати

en: Ad HTML
sr_RS: Ад ХТМЛ

en: Ad HTML:
sr_RS: ХТМЛ огласа:

en: Ad Image
sr_RS: Слика огласа

en: Ad Link
sr_RS: Ад Линк

en: Add API Key
sr_RS: Додај АПИ кључ

en: Add Ad
sr_RS: Додај оглас

en: Add Another Video URL
sr_RS: Додајте УРЛ другог видео снимка

en: Add Audio File
sr_RS: Адд Аудио Филе

en: Add Author Bio
sr_RS: Адд Аутхор Био

en: Add Breakdown
sr_RS: Адд Бреакдовн

en: Add ET Box
sr_RS: Адд ЕТ Бок

en: Add ET Button
sr_RS: Додајте ЕТ Буттон

en: Add ET Learn more block
sr_RS: Додај ЕТ Сазнајте више блока

en: Add ET Tabs
sr_RS: Адд ЕТ Табс

en: Add Gallery Images
sr_RS: Додај слике галерије

en: Add Images
sr_RS: Додај слике

en: Add New Ad
sr_RS: Додај нови оглас

en: Add New Category Layout
sr_RS: Адд Нев Цатегори Лаиоут

en: Add New Project
sr_RS: Додај нови пројекат

en: Add New Project Skill
sr_RS: Адд Нев Пројецт Скилл

en: Add New Tab
sr_RS: Адд Нев Таб

en: Add a Tooltip Text
sr_RS: Додајте текст Тоолтип-а

en: Add code to the < body > (good for tracking codes such as google analytics)
sr_RS: Додајте код у <боди> (добро за кодове за праћење, као што је гоогле аналитицс)

en: Add code to the < head > of your blog
sr_RS: Додајте код у <хеад> свог блога

en: Add code to the bottom of your posts, before the comments
sr_RS: Додајте код на дно ваших постова, пре коментара

en: Add code to the top of your posts
sr_RS: Додајте код на врх својих постова

en: Add or Remove Skills
sr_RS: Додајте или уклоните вјештине

en: Additional Info
sr_RS: Додатне информације

en: Address
sr_RS: Адреса

en: Admin Label
sr_RS: Админ Лабел

en: Ads
sr_RS: Огласи

en: Adsense's responsive ad units require the ads' container to have a fixed width. Enabling this option applies a fixed width to this ad's container.
sr_RS: АдСенсе огласне јединице које одговарају АдСенсе-у захтевају да контејнер огласа има фиксну ширину. Ако омогућите ову опцију, на контејнер овог огласа примењује се фиксна ширина.

en: Advertisement
sr_RS: Реклама

en: All
sr_RS: Све

en: All Category Layouts
sr_RS: Сви распореди по категоријама

en: All Project Skills
sr_RS: Све пројектне вјештине

en: All Projects
sr_RS: Сви пројекти

en: Alternative text for image
sr_RS: Алтернативни текст за слику

en: Amount of archive months to display.
sr_RS: Количина архивских мјесеци за приказ.

en: Amount of recent posts to display.
sr_RS: Број недавних постова за приказ.

en: An <a href="%s">Extra Theme Layout</a> (select below)
sr_RS: <a href="%s">Додатни распоред тема</a> (изаберите испод)

en: An Extra Category Layout
sr_RS: Изглед екстра категорије

en: Animation
sr_RS: Анимација

en: Any code you place here will appear in body section of all pages of your blog. This is usefull if you need to input a tracking pixel for a state counter such as Google Analytics.
sr_RS: Сваки код који поставите овде ће се појавити у телу свих страница вашег блога. Ово је корисно ако треба да унесете пиксел за праћење бројача стања као што је Гоогле Аналитицс.

en: Any code you place here will appear in the head section of every page of your blog. This is useful when you need to add javascript or css to all pages.
sr_RS: Било који код који поставите овде ће се појавити у глави сваке странице вашег блога. Ово је корисно када требате додати ЈаваСцрипт или цсс на све странице.

en: Any code you place here will be placed at the top of all single posts. This is useful if you are looking to integrating things such as social bookmarking links.
sr_RS: Сваки код који овде поставите биће постављен на врх свих појединачних порука. Ово је корисно ако желите да интегришете ствари као што су везе за социјално означавање.

en: App ID
sr_RS: ИД апликације

en: App Secret
sr_RS: Апп Сецрет

en: Archive Heading Text Color
sr_RS: Боја текста наслова архиве

en: Archives
sr_RS: Арцхивес

en: Ascending
sr_RS: Узлазни

en: Aside
sr_RS: У страну

en: Attributes
sr_RS: Атрибути

en: Audio
sr_RS: Аудио

en: Audio File Subtitle
sr_RS: Аудио Филе Субтитле

en: Audio File Title
sr_RS: Наслов аудио датотеке

en: Audio File URL
sr_RS: УРЛ аудио датотеке

en: Audio Format Options
sr_RS: Опције аудио формата

en: Author
sr_RS: Аутхор

en: Author Image URL
sr_RS: УРЛ слике аутора

en: Authorize
sr_RS: Аутхоризе

en: Authors Page Template Options
sr_RS: Аутхорс Паге Темплате Оптионс Оптионс

en: Authors to display
sr_RS: Аутори за приказ

en: Auto
sr_RS: Ауто

en: Auto Speed
sr_RS: Ауто Спеед

en: Automattic slider speed (works only if Auto is set to yes)
sr_RS: Аутоматска брзина клизача (ради само ако је Ауто подешено на да)

en: Autoplay
sr_RS: Аутоматско покретање

en: Autoplay Speed
sr_RS: Аутоплаи Спеед

en: Back To Top
sr_RS: Назад на врх

en: Back To Top Button
sr_RS: Назад на врх дугмета

en: Background Color
sr_RS: Боја позадине

en: Background Settings
sr_RS: Подешавања позадине

en: Background color
sr_RS: Боја позадине

en: Bar Border Radius
sr_RS: Радиус барске границе

en: Bar Counter
sr_RS: Бројач барова

en: Bar Padding
sr_RS: Бар Паддинг

en: Before you can receive product updates, you must first authenticate your Elegant Themes subscription. To do this, you need to enter both your Elegant Themes Username and your Elegant Themes API Key. To locate your API Key, <a href="https://www.elegantthemes.com/members-area/" target="_blank">log in</a> to your Elegant Themes account and navigate to the <strong>Account > API Key</strong> page.
sr_RS: Пре него што можете да примате ажурирања производа, морате прво да потврдите аутентичност претплате на Елегант Тхемес. Да бисте то урадили, потребно је да унесете и ваше корисничко име Елегант Тхемес и ваш АПИ Кеи Елегант Тхемес. Да бисте пронашли свој АПИ кључ, <a href="https://www.elegantthemes.com/members-area/" target="_blank">пријавите се</a> на свој налог Елегант Тхемес и идите до странице <strong>Аццоунт> АПИ Кеи</strong> .

en: Before you can receive product updates, you must first authenticate your Elegant Themes subscription. To do this, you need to enter both your Elegant Themes Username and your Elegant Themes API Key. Your username is the same username you use when logging in to <a href="http://elegantthemes.com/" target="_blank">ElegantThemes.com</a>
sr_RS: Пре него што можете да примате ажурирања производа, морате прво да потврдите аутентичност претплате на Елегант Тхемес. Да бисте то урадили, потребно је да унесете и ваше корисничко име Елегант Тхемес и ваш АПИ Кеи Елегант Тхемес. Ваше корисничко име је исто корисничко име које сте користили приликом пријављивања на <a href="http://elegantthemes.com/" target="_blank">ЕлегантТхемес.цом</a>

en: Below Header
sr_RS: Испод заглавља

en: Below Post
sr_RS: Белов Пост

en: Blog
sr_RS: Блог

en: Blog Feed Masonry
sr_RS: Блог Феед Масонри

en: Blog Feed Page Template Options
sr_RS: Опције предлошка странице фееда блога

en: Blog Feed Standard
sr_RS: Стандард за храњење блога

en: Blog Feed Title
sr_RS: Наслов наслова блога

en: Blogger
sr_RS: Блоггер

en: Blurb
sr_RS: Блурб

en: Body
sr_RS: Боди

en: Body Font
sr_RS: Боди Фонт

en: Body Line Height
sr_RS: Висина тела линије

en: Body Link Color
sr_RS: Боја каросерије

en: Body Text Color
sr_RS: Боја текста текста

en: Body Text Size
sr_RS: Величина тел. Текста

en: Body/Link Font Style
sr_RS: Стиле / Линк Фонт Стиле

en: Body/Link Line Height
sr_RS: Висина тела / линијске линије

en: Body/Link Text Size
sr_RS: Величина тел. / Везе текста

en: Bold
sr_RS: Одважан

en: Border
sr_RS: Граница

en: Border Color
sr_RS: Боја ивице

en: Border Radius
sr_RS: Радијус границе

en: Border Width
sr_RS: Ширина границе

en: Bottom
sr_RS: Дно

en: Bottom Bar
sr_RS: Боттом Бар

en: Bottom to Top
sr_RS: Боттом то Топ

en: Boxed Layout - Background color
sr_RS: Бокед Лаиоут - боја позадине

en: Breakdown #
sr_RS: Слом #

en: Breakdown #%d
sr_RS: Подела #% д

en: Buffer
sr_RS: Буффер

en: Button Font Style
sr_RS: Буттон Фонт Стиле

en: Button Hover Styles
sr_RS: Стилови приказа дугмета

en: Button Styles
sr_RS: Стилови дугмади

en: Buttons
sr_RS: Буттонс

en: Buttons Font
sr_RS: Буттонс Фонт

en: By default comments are not placed on pages, however, if you would like to allow people to comment on your pages simply enable this option.
sr_RS: Подразумевани коментари се не постављају на страницама, међутим, ако желите да дозволите људима да коментаришу ваше странице, једноставно омогућите ову опцију.

en: By default pages are sorted by name. However if you would rather have them sorted by ID you can adjust this setting.
sr_RS: Уобичајено су странице сортиране по имену. Међутим, ако желите да их сортирате по ИД-у, можете подесити ову поставку.

en: By default the navigation bar stays on top of the screen at all times. We suggest to disable this option, if you need to use a logo taller than the default one.
sr_RS: Подразумевано, трака за навигацију увек остаје на врху екрана. Предлажемо да онемогућите ову опцију, ако морате да користите лого који је виши од подразумеваног.

en: By default the theme creates a Home link in the default created menu, that when clicked leads back to your blog's homepage. If however, you are using a static homepage and have already created a page called Home to use, this will result in a duplicate link. In this case you should disable this feature to remove the link.
sr_RS: По подразумеваној вредности тема креира почетну везу у подразумеваном креираном менију, која када се кликне води назад на почетну страницу блога. Ако, међутим, користите статичну почетну страницу и већ сте креирали страницу под називом Хоме да бисте је користили, то ће резултирати дупликатом везе. У том случају морате онемогућити ову функцију да бисте уклонили везу.

en: By default the theme creates post titles based on the title of your post and your blog name. If you would like to make your meta title different than your actual post title you can define a custom title for each post using custom fields. This option must be enabled for custom titles to work, and you must choose a custom field name for your title below.
sr_RS: Тема подразумевано креира наслове постова на основу наслова вашег поста и имена блога. Ако желите да ваш мета наслов буде другачији од стварног наслова поста, можете дефинисати прилагођени наслов за сваки пост помоћу прилагођених поља. Ова опција мора бити омогућена за прилагођене наслове за рад, а испод морате одабрати име прилагођеног поља за ваш наслов.

en: By default the theme does not add keywords to your header. Most search engines don't use keywords to rank your site anymore, but some people define them anyway just in case. If you want to add meta keywords to your header then enable this option and fill in the custom keywords field below.
sr_RS: Подразумевано тема не додаје кључне речи у заглавље. Већина претраживача не користи кључне речи да рангира ваш сајт, али неки људи их дефинишу у сваком случају. Ако желите додати мета кључне ријечи у заглавље, омогућите ову опцију и попуните поље прилагођених кључних ријечи у наставку.

en: By default the theme uses a combination of your blog name and your blog description, as defined when you created your blog, to create your homepage titles. However if you want to create a custom title then simply enable this option and fill in the custom title field below.
sr_RS: Тема подразумевано користи комбинацију имена вашег блога и описа блога, како је дефинисано када сте креирали свој блог, да бисте креирали наслове почетне странице. Међутим, ако желите да креирате прилагођени наслов, једноставно омогућите ову опцију и попуните поље прилагођеног наслова испод.

en: By default the theme uses your blog description, as defined when you created your blog, to fill in the meta description field. If you would like to use a different description then enable this option and fill in the custom description field below.
sr_RS: По подразумеваној вредности тема користи опис вашег блога, као што је дефинисано када сте креирали свој блог, да попуни поље описа мета. Ако желите да користите други опис, омогућите ову опцију и попуните поље за прилагођени опис испод.

en: CSS Class
sr_RS: ЦСС Цласс

en: CSS ID
sr_RS: ЦСС ИД

en: Call To Action
sr_RS: Позив на акцију

en: Callback function: "%s" doesnt exist
sr_RS: Функција повратног позива: "% с" не постоји

en: Canonicalization helps to prevent the indexing of duplicate content by search engines, and as a result, may help avoid duplicate content penalties and pagerank degradation. Some pages may have different URL's all leading to the same place. For example domain.com, domain.com/index.html, and www.domain.com are all different URLs leading to your homepage. From a search engine's perspective these duplicate URLs, which also occur often due to custom permalinks, may be treaded individually instead of as a single destination. Defining a canonical URL tells the search engine which URL you would like to use officially. The theme bases its canonical URLs off your permalinks and the domain name defined in the settings tab of wp-admin.
sr_RS: Каноникализација помаже да се спријечи индексирање дупликата садржаја од стране претраживача, и као резултат тога, може помоћи да се избјегне дуплирање садржаја казне и деградације пагерка. Неке странице могу имати различите УРЛ-ове које воде на исто мјесто. На пример, домаин.цом, домаин.цом/индек.хтмл и ввв.домаин.цом су различити УРЛ-ови који воде до ваше почетне странице. Из перспективе претраживача ови дупли УРЛ-ови, који се често јављају и због прилагођених пермалинк-ова, могу се појединачно мијењати умјесто као појединачна одредишта. Дефинисање канонског УРЛ-а каже претраживачу који УРЛ желите да користите званично. Тема базира своје каноничке УРЛ-ове на вашим пермалинкама и називу домена дефинисаном на картици са подешавањима вп-админ-а.

en: Canonicalization helps to prevent the indexing of duplicate content by search engines, and as a result, may help avoid duplicate content penalties and pagerank degradation. Some pages may have different URLs all leading to the same place. For example domain.com, domain.com/index.html, and www.domain.com are all different URLs leading to your homepage. From a search engine's perspective these duplicate URLs, which also occur often due to custom permalinks, may be treaded individually instead of as a single destination. Defining a canonical URL tells the search engine which URL you would like to use officially. The theme bases its canonical URLs off your permalinks and the domain name defined in the settings tab of wp-admin.
sr_RS: Каноникализација помаже да се спријечи индексирање дупликата садржаја од стране претраживача, и као резултат тога, може помоћи да се избјегне дуплирање садржаја казне и деградације пагерка. Неке странице могу имати различите УРЛ-ове које воде на исто мјесто. На пример, домаин.цом, домаин.цом/индек.хтмл и ввв.домаин.цом су различити УРЛ-ови који воде до ваше почетне странице. Из перспективе претраживача ови дупли УРЛ-ови, који се често јављају и због прилагођених пермалинк-ова, могу се појединачно мијењати умјесто као појединачна одредишта. Дефинисање канонског УРЛ-а каже претраживачу који УРЛ желите да користите званично. Тема базира своје каноничке УРЛ-ове на вашим пермалинкама и називу домена дефинисаном на картици са подешавањима вп-админ-а.

en: Captcha Font Size
sr_RS: Величина фонта Цаптцха

en: Captcha Font Style
sr_RS: Цаптцха Фонт Стиле

en: Caption
sr_RS: Цаптион

en: Caption Background Color
sr_RS: Боја позадине наслова

en: Caption Font Size
sr_RS: Величина фонта наслова

en: Caption Font Style
sr_RS: Цаптион Фонт Стиле

en: Caption goes here
sr_RS: Цаптион иде овде

en: Caption title goes here
sr_RS: Наслов наслова иде овде

en: Categories
sr_RS: Категорије

en: Categories:
sr_RS: Категорије: \ т

en: Category
sr_RS: Категорија

en: Category Builder
sr_RS: Цатегори Буилдер

en: Centered
sr_RS: Центеред

en: Change Your API Key
sr_RS: Промените свој АПИ кључ

en: Channel Name
sr_RS: Назив канала

en: Chat
sr_RS: Ћаскање

en: Check and sort the sitemap sections you would like to be displayed.
sr_RS: Проверите и сортирајте ситемап секције које желите да се прикажу.

en: Check this box if you want to display meta descriptions on category/archive pages. The description is based off the category description you choose when creating/edit your category in wp-admin.
sr_RS: Означите ово поље ако желите да прикажете мета описе на страницама категорије / архиве. Опис се заснива на опису категорије коју сте изабрали приликом креирања / уређивања ваше категорије у вп-админ-у.

en: Choose Categories.
sr_RS: Изаберите Категорије.

en: Choose From the Most Used Skills
sr_RS: Изаберите из најчешће коришћених вештина

en: Choose Sidebar/Widget Area
sr_RS: Изаберите Сидебар / Видгет Ареа

en: Choose a category.
sr_RS: Одабрати категорију.

en: Choose a heading style.
sr_RS: Изаберите стил наслова.

en: Choose a sort method.
sr_RS: Изаберите метод сортирања.

en: Choose a sort order.
sr_RS: Изаберите редослед сортирања.

en: Choose an Image
sr_RS: Изаберите слику

en: Choose button color
sr_RS: Изаберите боју дугмета

en: Choose button type
sr_RS: Изаберите врсту дугмета

en: Choose categories.
sr_RS: Изаберите категорије.

en: Choose title autogeneration method
sr_RS: Изаберите методу аутогенерације

en: Choose whether standard or masonry display style for archive pages for tags, author posts, search results.
sr_RS: Изаберите да ли ће се за приказ архивских страница за ознаке, постове аутора, резултате претраживања поставити стандардни или стил зидања.

en: Choose which items to display in the postinfo section
sr_RS: Изаберите које ставке желите да прикажете у одељку постинфо

en: Choose yes if you want for automatic slider animation
sr_RS: Изаберите да ако желите аутоматску анимацију клизача

en: Circle Counter
sr_RS: Цирцле Цоунтер

en: Click here to learn more
sr_RS: Кликните овде да бисте сазнали више

en: Closed Title Font Style
sr_RS: Цлосед Наслов Фонт Стиле

en: Code Integration
sr_RS: Интеграција кода

en: Color
sr_RS: Боја

en: Column Layout
sr_RS: Цолумн Лаиоут

en: Comments
sr_RS: Цомментс

en: Consumer Key
sr_RS: Цонсумер Кеи

en: Consumer Key:
sr_RS: Потрошачки кључ:

en: Consumer Secret
sr_RS: Цонсумер Сецрет

en: Consumer Secret:
sr_RS: Тајна потрошача:

en: Contact Form
sr_RS: Контакт формулар

en: Contact Form Map
sr_RS: Мапа образаца за контакт

en: Contact Form Title
sr_RS: Наслов форме за контакт

en: Contact Page Template Options
sr_RS: Опције шаблона странице за контакт

en: Content
sr_RS: Садржај

en: Content Font Size
sr_RS: Величина фонта садржаја

en: Content Font Style
sr_RS: Стил фонта садржаја

en: Content goes here
sr_RS: Садржај долази овде

en: Content text or html
sr_RS: Садржај текста или хтмл

en: Countdown
sr_RS: Цоунтдовн

en: Current Category / Tag / Taxonomy
sr_RS: Тренутна категорија / ознака / таксономија

en: Current Color
sr_RS: Цуррент Цолор

en: Currently viewing archives from %1$s
sr_RS: Тренутно приказује архиве од% 1 $ с

en: Custom CSS
sr_RS: Цустом ЦСС

en: Custom Title
sr_RS: Цустом Титле

en: Custom field Name to be used for description
sr_RS: Назив прилагођеног поља који ће се користити за опис

en: Custom field Name to be used for keywords
sr_RS: Име прилагођеног поља које ће се користити за кључне речи

en: Custom field Name to be used for title
sr_RS: Корисничко поље Име које ће се користити за наслов

en: Dashed
sr_RS: Дасхед

en: Date
sr_RS: Датум

en: Date Format
sr_RS: Формат датума

en: Date format
sr_RS: Формат датума

en: Default
sr_RS: Уобичајено

en: Default (%s)
sr_RS: Подразумевано (% с)

en: Default Category
sr_RS: Дефаулт Цатегори

en: Default Post Format
sr_RS: Дефаулт Пост Формат

en: Define a character to separate BlogName and Post title
sr_RS: Дефинирајте знак да бисте раздвојили име блока и наслов поста

en: Delicious
sr_RS: Делициоус

en: Descending
sr_RS: Силазни

en: Designed by %1$s | Powered by %2$s
sr_RS: Десигнед би% 1 $ с | Покреће% 2 $ с

en: Details Font Style
sr_RS: Детаљи Фонт Стиле

en: Deviantart
sr_RS: Девиантарт

en: Disable this option to remove Google Maps API script from your page. Note: Modules which relies to Google Maps API script such as Maps and Fullwidth Maps are still loaded, but will not work unless you manually add Google Maps API script.
sr_RS: Онемогућите ову опцију да бисте уклонили скрипту АПИ-ја Гоогле карата са ваше странице. Напомена: Модули који се ослањају на АПИ скрипту Гоогле мапа, као што су Мапе и Мапе за пуну ширину, још увек се учитавају, али неће радити ако ручно не додате АПИ скрипту за Гоогле мапе.

en: Disable this option to remove the Google Fonts from your Divi Builder Pages.
sr_RS: Онемогућите ову опцију да бисте уклонили Гоогле фонтове са Диви Буилдер страница.

en: Disable top tier dropdown menu links
sr_RS: Онемогући везе падајућег менија на врху

en: Disabled
sr_RS: Дисаблед

en: Disabling this option will remove the body code below from your blog. This allows you to remove the code while saving it for later use.
sr_RS: Онемогућавање ове опције ће уклонити доње тело са блога. Ово вам омогућава да уклоните код док га чувате за каснију употребу.

en: Disabling this option will remove the header code below from your blog. This allows you to remove the code while saving it for later use.
sr_RS: Онемогућавање ове опције ће уклонити код заглавља испод вашег блога. Ово вам омогућава да уклоните код док га чувате за каснију употребу.

en: Disabling this option will remove the single bottom code below from your blog. This allows you to remove the code while saving it for later use.
sr_RS: Онемогућавање ове опције ће уклонити доњи доњи код са вашег блога. Ово вам омогућава да уклоните код док га чувате за каснију употребу.

en: Disabling this option will remove the single top code below from your blog. This allows you to remove the code while saving it for later use.
sr_RS: Онемогућавање ове опције ће уклонити један горњи код испод вашег блога. Ово вам омогућава да уклоните код док га чувате за каснију употребу.

en: Display # of Tweets:
sr_RS: Прикажи # од Твеетс:

en: Display Featured Posts Only
sr_RS: Прикажи само истакнуте поруке

en: Display Home link
sr_RS: Прикажи почетну везу

en: Display Style
sr_RS: Дисплаи Стиле

en: Display a list of authors.
sr_RS: Прикажите листу аутора.

en: Display a login form.
sr_RS: Прикажите образац за пријаву.

en: Display ads.
sr_RS: Прикажи огласе.

en: Display comment date?
sr_RS: Прикажи датум коментара?

en: Display method
sr_RS: Метод приказа

en: Display post categories?
sr_RS: Прикажи категорије постова?

en: Display post count
sr_RS: Прикажи број постова

en: Display post date?
sr_RS: Прикажи датум поста?

en: Display post thumbnail?
sr_RS: Прикажи сличицу поста?

en: Display the post's exceprt or full content. If full content, then it will truncate to the more tag if used.
sr_RS: Прикажите екцепрт или пун садржај поста. Ако је пун садржај, онда ће се скратити на више ознака ако се користи.

en: Display your follower counts from top social networks
sr_RS: Прикажите свој број следбеника из врхунских друштвених мрежа

en: Display your recent tweets.
sr_RS: Прикажите недавне твеетове.

en: Divi Library
sr_RS: Диви Либрари

en: Divider
sr_RS: Дивидер

en: Divider Height
sr_RS: Дивидер Хеигхт

en: Divider Position
sr_RS: Дивидер Поситион

en: Divider Style
sr_RS: Дивидер Стиле

en: Divider Weight
sr_RS: Дивидер Веигхт

en: Do not display posts that have been displayed on previous modules.
sr_RS: Не приказујте постове који су приказани на претходним модулима.

en: Don't Show Author
sr_RS: Дон'т Схов Аутхор

en: Don't Show Categories
sr_RS: Не приказуј категорије

en: Don't Show Comment Count
sr_RS: Не приказуј број коментара

en: Don't Show Date
sr_RS: Не приказуј датум

en: Don't Show Featured Image
sr_RS: Не приказуј истакнуту слику

en: Don't Show Ratings
sr_RS: Не приказуј оцјене

en: Dotted
sr_RS: Доттед

en: Double
sr_RS: Доубле

en: Drag the marker and the address will be updated automatically. Change the zoom and the zoom level will be saved as well.
sr_RS: Превуците маркер и адреса ће се аутоматски ажурирати. Промените зум и ниво зумирања ће такође бити сачуван.

en: Dribbble
sr_RS: Дрибббле

en: Dribbble Profile Url
sr_RS: Урл профила Дрибббле

en: Dropdown Menu Animation
sr_RS: Анимација падајућег менија

en: Dropdown Menu Background Color
sr_RS: Боја позадине падајућег менија

en: Dropdown Menu Hover/Active Link Color
sr_RS: Дропдовн Мену Ховер / Активна боја везе

en: Dropdown Menu Line Color
sr_RS: Боја линије падајућег менија

en: Dropdown Menu Text Color
sr_RS: Боја текста падајућег менија

en: Edit Category Layout
sr_RS: Уреди распоред категорије

en: Edit Default Layout
sr_RS: Едит Дефаулт Лаиоут

en: Edit Home Layout
sr_RS: Едит Хоме Лаиоут

en: Edit Layout
sr_RS: Едит Лаиоут

en: Edit Project
sr_RS: Едит Пројецт

en: Edit Skill
sr_RS: Едит Скилл

en: Effect
sr_RS: Еффецт

en: Elements
sr_RS: Елементи

en: Email
sr_RS: Емаил

en: Email field cannot be empty.
sr_RS: Поље е-поште не може бити празно.

en: Enable Above Footer - Ad
sr_RS: Омогући изнад доње странице - оглас

en: Enable Autoplay
sr_RS: Омогући аутоматску репродукцију

en: Enable Below Header - Ad
sr_RS: Омогући испод заглавља - оглас

en: Enable Boxed Layout
sr_RS: Омогући распоред у кутији

en: Enable Header Ad
sr_RS: Омогући оглас заглавља

en: Enable Responsive Adsense Ad
sr_RS: Омогући прилагодљив АдСенсе оглас

en: Enable Single Post - Above Post - Ad
sr_RS: Омогући појединачну објаву - изнад поста - оглас

en: Enable Single Post - Below Post - Ad
sr_RS: Омогући појединачну поруку - испод поста - оглас

en: Enable body code
sr_RS: Омогући код тела

en: Enable canonical URL's
sr_RS: Омогући канонске УРЛ-ове

en: Enable custom description
sr_RS: Омогући прилагођени опис

en: Enable custom keywords
sr_RS: Омогући прилагођене кључне речи

en: Enable custom title
sr_RS: Омогући прилагођени наслов

en: Enable custom titles
sr_RS: Омогући прилагођене наслове

en: Enable header code
sr_RS: Омогући шифру заглавља

en: Enable meta description
sr_RS: Омогући мета опис

en: Enable meta descriptions
sr_RS: Омогући мета описе

en: Enable meta keywords
sr_RS: Омогући мета кључне речи

en: Enable single bottom code
sr_RS: Омогући један доњи код

en: Enable single top code
sr_RS: Омогући један горњи код

en: Enable this option to display Back To Top Button while scrolling
sr_RS: Омогућите ову опцију да бисте приказали дугме „Назад на врх“ током скроловања

en: Enable this option to get the smooth scrolling effect with mouse wheel
sr_RS: Омогућите ову опцију да бисте добили ефекат глатког померања помоћу точкића миша

en: Enable this option to make shortcodes respond to various screen sizes
sr_RS: Омогућите ову опцију да би кратки кодови реаговали на различите величине екрана

en: Enabled
sr_RS: Омогућено

en: Enabled?
sr_RS: Омогућено?

en: Enabling this option will display an ad above the footer. If enabled you must fill in the banner image and destination url below.
sr_RS: Ако омогућите ову опцију, приказат ће се оглас изнад подножја. Ако је омогућено, морате попунити слику баннера и одредишни УРЛ испод.

en: Enabling this option will display an ad below the header. If enabled you must fill in the banner image and destination url below.
sr_RS: Ако омогућите ову опцију, приказат ће се оглас испод заглавља. Ако је омогућено, морате попунити слику баннера и одредишни УРЛ испод.

en: Enabling this option will display an ad in the header. If enabled you must fill in the banner image and destination url below.
sr_RS: Ако омогућите ову опцију, приказат ће се оглас у заглављу. Ако је омогућено, морате попунити слику баннера и одредишни УРЛ испод.

en: Enabling this option will display an ad on the bottom of your post pages below the single post content. If enabled you must fill in the banner image and destination url below.
sr_RS: Ако омогућите ову опцију, приказат ће се оглас на дну страница поста испод појединачног садржаја поста. Ако је омогућено, морате попунити слику баннера и одредишни УРЛ испод.

en: Enabling this option will display an ad on the top of your post pages above the single post content. If enabled you must fill in the banner image and destination url below.
sr_RS: Ако омогућите ову опцију, приказат ће се оглас на врху странице поста изнад појединачног садржаја поста. Ако је омогућено, морате попунити слику баннера и одредишни УРЛ испод.

en: Enqueue Google Maps Script
sr_RS: Упишите скрипту Гоогле мапа

en: Enter an optional CSS ID to be used for this module. An ID can be used to create custom CSS styling, or to create links to particular sections of your page.
sr_RS: Унесите опциони ЦСС ИД који ће се користити за овај модул. ИД се може користити за креирање прилагођеног ЦСС стила или за креирање веза до одређених делова ваше странице.

en: Enter optional CSS classes to be used for this module. A CSS class can be used to create custom CSS styling. You can add multiple classes, separated with a space.
sr_RS: Унесите опционе ЦСС класе које ће се користити за овај модул. ЦСС класа се може користити за креирање прилагођеног ЦСС стила. Можете додати више класа, одвојене размаком.

en: Enter the App ID
sr_RS: Унесите ИД апликације

en: Enter the App Secret
sr_RS: Унесите тајну апликације

en: Enter the URL of your Dribbble Profile.
sr_RS: Унесите УРЛ свог Дрибббле профила.

en: Enter the URL of your Facebook Profile.
sr_RS: Унесите УРЛ свог Фацебоок профила.

en: Enter the URL of your Google+ Profile.
sr_RS: Унесите УРЛ својег Гоогле+ профила.

en: Enter the URL of your Instagram Profile.
sr_RS: Унесите УРЛ вашег Инстаграм профила.

en: Enter the URL of your Pinterest Profile.
sr_RS: Унесите УРЛ вашег Пинтерест профила.

en: Enter the URL of your RSS feed.
sr_RS: Унесите УРЛ свог РСС фееда.

en: Enter the URL of your Stumbleupon Profile.
sr_RS: Унесите УРЛ вашег Стумблеупон профила.

en: Enter the URL of your Tumblr Profile.
sr_RS: Унесите УРЛ свог Тумблр профила.

en: Enter the URL of your Twitter Profile.
sr_RS: Унесите УРЛ свог Твиттер профила.

en: Enter the URL of your Youtube Profile.
sr_RS: Унесите УРЛ својег Иоутубе профила.

en: Every 1 Day
sr_RS: Евери 1 Даи

en: Every 12 Hours
sr_RS: Евери 12 Хоурс

en: Every 3 Days
sr_RS: Свака 3 дана

en: Every 3 Hours
sr_RS: Евери 3 Хоурс

en: Every 7 Days
sr_RS: Сваких 7 дана

en: Every Hour
sr_RS: Сваки сат

en: Exclude
sr_RS: Искључи

en: Exclude categories from the navigation bar
sr_RS: Изузмите категорије из навигацијске траке

en: Exclude pages from the navigation bar
sr_RS: Искључите странице из навигацијске траке

en: Extra - Ads
sr_RS: Ектра - Огласи

en: Extra - Authors
sr_RS: Ектра - Аутори

en: Extra - Layout
sr_RS: Ектра - Лаиоут

en: Extra - Login
sr_RS: Ектра - Логин

en: Extra - Recent Comments
sr_RS: Ектра - Рецент Цомментс

en: Extra - Recent Posts
sr_RS: Ектра - Рецент Постс

en: Extra - Recent Reviews
sr_RS: Ектра - Недавни прегледи

en: Extra - Recent Tweets
sr_RS: Ектра - Рецент Твеетс

en: Extra - Recent Videos
sr_RS: Ектра - Рецент Видеос

en: Extra - Social Network Followers
sr_RS: Сљедбеници екстра социјалне мреже

en: Extra Category Layout
sr_RS: Ектра Цатегори Лаиоут

en: Extra Customizer Settings
sr_RS: Ектра Цустомизер Сеттингс

en: Extra Mega Menu
sr_RS: Ектра Мега Мену

en: Extra Settings
sr_RS: Ектра Сеттингс

en: Extra uses uncombined and unminified CSS files because "SCRIPT_DEBUG" constant on wp-config.php has been set to "true". Other plugin can enforce Extra to use uncombined and unminified CSS files by filtering "et_load_unminified_styles" filter as well.
sr_RS: Ектра користи некомбиноване и неупарене ЦСС датотеке зато што је константа "СЦРИПТ_ДЕБУГ" на вп-цонфиг.пхп постављена на "труе". Други додатак може да увећа Ектра да користи некомбиноване и неупарене ЦСС датотеке филтрирањем филтера "ет_лоад_унминифиед_стилес".

en: Extra uses uncombined and unminified javascript files because "SCRIPT_DEBUG" constant on wp-config.php has been set to "true". Other plugin can enforce Extra to use uncombined and unminified javascript files by filtering "et_load_unminified_scripts" filter as well.
sr_RS: Ектра користи некомбиноване и нерегистроване јавасцрипт датотеке јер је "СЦРИПТ_ДЕБУГ" константа на вп-цонфиг.пхп постављена на "труе". Други додатак може да увећа Ектра да користи некомбиноване и неупаређене јавасцрипт датотеке филтрирањем филтера "ет_лоад_унминифиед_сцриптс".

en: Facebook
sr_RS: Фацебоок

en: Facebook Profile Url
sr_RS: Фацебоок профил Урл

en: Fade In
sr_RS: Фаде Ин

en: Fade In From Bottom
sr_RS: Фаде Ин Фром Боттом

en: Fade In From Left
sr_RS: Фаде Ин Фром Лефт

en: Fade In From Right
sr_RS: Фаде Ин Фром Ригхт

en: Fade In From Top
sr_RS: Фаде Ин Фром Топ

en: Favicon
sr_RS: Фавицон

en: Favorite
sr_RS: Фаворите

en: Featured
sr_RS: Изабран

en: Featured Post
sr_RS: Феатуред Пост

en: Featured Posts Slider
sr_RS: Феатуред Постс Слидер

en: Filter Font Size
sr_RS: Величина фонта филтера

en: Filter Font Style
sr_RS: Филтер Фонт Стиле

en: Filterable Portfolio
sr_RS: Филтерабле Портфолио

en: Find
sr_RS: Финд

en: Fixed Navigation Bar
sr_RS: Фиксна навигацијска трака

en: Fixed Navigation Settings
sr_RS: Фикед Навигатион Сеттингс

en: Flickr
sr_RS: Флицкр

en: Flip In Horizontally
sr_RS: Флип Ин Хоризонталли

en: Flip In Vertically
sr_RS: Флип Ин Вертицалли

en: Follow @%s
sr_RS: У наставку

en: Follow Font & Icon Size
sr_RS: Пратите Фонт & Ицон Сизе

en: Follow Us
sr_RS: Пратите нас

en: Font
sr_RS: Фонт

en: Font Style
sr_RS: Тип слова

en: Footer
sr_RS: Фоотер

en: Footer Credit Font Style
sr_RS: Стил фонта подножја подножја

en: Footer Credit Text Color
sr_RS: Боја текста за доње слово подножја

en: Footer Credit Text Size
sr_RS: Величина текста доњег слоја подножја

en: Footer Elements
sr_RS: Елементи подножја

en: Footer Menu
sr_RS: Мени подножја

en: Footer Menu Active Link Color
sr_RS: Мени подножја Активна боја везе

en: Footer Menu Font Style
sr_RS: Мени подножја Стил фонта

en: Footer Menu Letter Spacing
sr_RS: Изборник подножја

en: Footer Menu Link Color
sr_RS: Мени подножја Боја линка

en: Footer Menu Text Size
sr_RS: Величина менија подножја

en: Footer Settings
sr_RS: Поставке подножја

en: Footer Sidebar
sr_RS: Бочна трака подножја

en: Footer Sidebar Left
sr_RS: Бочна трака подножја лево

en: Footer Sidebar Middle
sr_RS: Фоотер Сидебар Миддле

en: Footer Sidebar Middle Left
sr_RS: Бочна трака подножја Средња лева

en: Footer Sidebar Middle Right
sr_RS: Бочна трака подножја на средини десно

en: Footer Sidebar Right
sr_RS: Бочна трака подножја десно

en: Form submission error, please refresh and try again.
sr_RS: Грешка слања обрасца, освежите и покушајте поново.

en: Format
sr_RS: Формат

en: Front page displays
sr_RS: Приказује се насловна страна

en: Fullwidth Slider
sr_RS: Фуллвидтх Слидер

en: Gallery
sr_RS: Галерија

en: Gallery Format Options
sr_RS: Опције формата галерије

en: General
sr_RS: Генерал

en: General Settings
sr_RS: Генерал Сеттингс

en: Global Accent Color
sr_RS: Глобал Аццент Цолор

en: Google +
sr_RS: Гоогле +

en: Google API Key
sr_RS: Гоогле АПИ кључ

en: Google API key. You can find all the info on how to obtain one here: %s
sr_RS: Гоогле АПИ кључ. Овде можете наћи све информације о томе како да их добијете:% с

en: Google Fonts subsets
sr_RS: Гоогле фонтови подскупи

en: Google+
sr_RS: Гоогле+

en: Google+ Profile Url
sr_RS: УРЛ адреса Гоогле+ профила

en: Google+ User Id
sr_RS: Ид корисника услуге Гоогле+

en: Groove
sr_RS: Гроове

en: Header
sr_RS: Заглавље

en: Header & Navigation Settings
sr_RS: Подешавања заглавља и навигације

en: Header Elements Settings
sr_RS: Поставке заглавља

en: Header Font Size
sr_RS: Величина фонта заглавља

en: Header Font Style
sr_RS: Стиле заглавља фонта

en: Header Format Settings
sr_RS: Подешавања формата заглавља

en: Header Text
sr_RS: Текст заглавља

en: Header Text Color
sr_RS: Боја текста заглавља

en: Heading Font
sr_RS: Хеадинг Фонт

en: Heading Font Style
sr_RS: Хеадинг Фонт Стиле

en: Heading Line Height
sr_RS: Хеадинг Лине Хеигхт

en: Heading Style
sr_RS: Хеадинг Стиле

en: Heading Text Color
sr_RS: Боја текста наслова

en: Heading Text Size
sr_RS: Величина текста наслова

en: Help
sr_RS: Помоћ

en: Here you can add custom css to override or extend default styles.
sr_RS: Овде можете додати прилагођени цсс да бисте надјачали или проширили подразумеване стилове.

en: Here you can change Global Accent Color that is used on all pages of your site.
sr_RS: Овде можете променити Глобал Аццент Цолор који се користи на свим страницама вашег сајта.

en: Here you can change which character separates your blog title and index page name when using autogenerated post titles. Common values are | or -
sr_RS: Овде можете да промените који знак одваја наслов блога и назив индексне странице када користите аутогенериране наслове постова. Заједничке вредности су | или -

en: Here you can change which character separates your blog title and post name when using autogenerated post titles. Common values are | or -
sr_RS: Овде можете да промените који знак одваја наслов блога и име поста када користите аутогенериране наслове постова. Заједничке вредности су | или -

en: Here you can choose how your titles on index pages are generated. You can change which order your blog name and index title are displayed, or you can remove the blog name from the title completely.
sr_RS: Овде можете изабрати како ће се генерисати ваши наслови на индексним страницама. Можете да промените редослед имена вашег блога и наслова индекса, или можете потпуно уклонити име блога из наслова.

en: Here you can choose the default Sidebar/Widget Area for WooCommerce pages.
sr_RS: Овде можете изабрати подразумевани Сидебар / Видгет Ареа за ВооЦоммерце странице.

en: Here you can choose the default Sidebar/Widget Area.
sr_RS: Овде можете изабрати подразумевану Сидебар / Видгет област.

en: Here you can choose the default location of the Sidebar for WooCommerce pages.
sr_RS: Овде можете изабрати подразумевану локацију Сидебара за ВооЦоммерце странице.

en: Here you can choose the default location of the Sidebar.
sr_RS: Овде можете да изаберете подразумевану локацију Сидебара.

en: Here you can choose the refresh period used for the social network follower counts widget.
sr_RS: Овде можете да изаберете период освежавања који се користи за додатак за сљедбенике друштвених мрежа.

en: Here you can choose to display the Dribbble Icon on your homepage.
sr_RS: Овдје можете одабрати приказ Дрибббле иконе на почетној страници.

en: Here you can choose to display the Facebook Icon on your homepage.
sr_RS: Овде можете одабрати да на почетној страници прикажете Фацебоок икону.

en: Here you can choose to display the Google+ Icon on your homepage.
sr_RS: Овде можете изабрати да прикажете Гоогле+ икону на својој почетној страници.

en: Here you can choose to display the Instagram Icon on your homepage.
sr_RS: Овде можете одабрати да на почетној страници прикажете Инстаграм икону.

en: Here you can choose to display the Pinterest Icon on your homepage.
sr_RS: Овде можете изабрати да прикажете Пинтерест икону на својој почетној страници.

en: Here you can choose to display the RSS Icon.
sr_RS: Овде можете одабрати приказ РСС иконе.

en: Here you can choose to display the Stumbleupon Icon on your homepage.
sr_RS: Овде можете изабрати да прикажете икону Стумблеупон на својој почетној страници.

en: Here you can choose to display the Tumblr Icon on your homepage.
sr_RS: Овдје можете одабрати приказ Тумблр иконе на почетној страници.

en: Here you can choose to display the Twitter Icon.
sr_RS: Овде можете изабрати да прикажете Твиттер Ицон.

en: Here you can choose to display the Youtube Icon on your homepage.
sr_RS: Овде можете изабрати да прикажете икону Иоутубе на почетној страници.

en: Here you can choose to remove certain categories from the navigation menu. All categories marked with an X will not appear in your navigation bar.
sr_RS: Овде можете изабрати да уклоните одређене категорије из менија за навигацију. Све категорије означене са Кс неће се појавити у навигационој траци.

en: Here you can choose to remove certain pages from the navigation menu. All pages marked with an X will not appear in your navigation bar.
sr_RS: Овде можете изабрати да уклоните одређене странице из менија за навигацију. Све странице означене са Кс неће се појавити у навигационој траци.

en: Here you can choose to reverse the order that your categories links are displayed. You can choose between ascending and descending.
sr_RS: Овде можете изабрати да обрнете редослед којим се приказују ваше категорије веза. Можете бирати између узлазног и силазног.

en: Here you can choose to reverse the order that your pages links are displayed. You can choose between ascending and descending.
sr_RS: Овде можете изабрати да преокренете редослед приказивања веза на вашим страницама. Можете бирати између узлазног и силазног.

en: Here you can choose to sort your pages links.
sr_RS: Овде можете изабрати да сортирате линкове према вашим страницама.

en: Here you can choose which items appear in the postinfo section on archive pages. This is the area, usually below the post title, which displays basic information about your post. The highlighted itmes shown below will appear.
sr_RS: Овде можете да изаберете које ставке ће се појавити у одељку постинфо на страницама архиве. Ово је подручје, обично испод наслова поста, који приказује основне информације о вашем посту. Појавиће се означене теме приказане испод.

en: Here you can choose which items appear in the postinfo section on single post pages. This is the area, usually below the post title, which displays basic information about your post. The highlighted itmes shown below will appear.
sr_RS: Овде можете да изаберете које ставке ће се појавити у секцији постинфо на појединачним страницама. Ово је подручје, обично испод наслова поста, који приказује основне информације о вашем посту. Појавиће се означене теме приказане испод.

en: Here you can choose which sharing icons/options to display. All options marked with an X will not appear.
sr_RS: Овде можете да изаберете које иконе / опције дељења ће бити приказане. Све опције означене са Кс неће се појавити.

en: Here you can define whether to show "read more" link after the excerpts or not.
sr_RS: Овде можете да дефинишете да ли желите да прикажете линк "прочитај више" након одломака или не.

en: Here you can designate how many WooCommerce products are displayed on the archive page. This option works independently from the Settings > Reading options in wp-admin.
sr_RS: Овде можете одредити колико је ВооЦоммерце производа приказано на страници архиве. Ова опција ради независно од подешавања> Опције читања у вп-админ-у.

en: Here you can designate how many recent articles are displayed on the Archive pages. This option works independently from the Settings > Reading options in wp-admin.
sr_RS: Овде можете одредити колико је недавних чланака приказано на страницама Архива. Ова опција ради независно од подешавања> Опције читања у вп-админ-у.

en: Here you can designate how many recent articles are displayed on the Category page. This option works independently from the Settings > Reading options in wp-admin.
sr_RS: Овде можете одредити колико је недавних чланака приказано на страници Категорија. Ова опција ради независно од подешавања> Опције читања у вп-админ-у.

en: Here you can designate how many recent articles are displayed on the Search results pages. This option works independently from the Settings > Reading options in wp-admin.
sr_RS: Овде можете одредити колико је недавних чланака приказано на страницама са резултатима претраге. Ова опција ради независно од подешавања> Опције читања у вп-админ-у.

en: Here you can designate how many recent articles are displayed on the Tag pages. This option works independently from the Settings > Reading options in wp-admin.
sr_RS: Овде можете одредити колико је недавних чланака приказано на страницама Таг-а. Ова опција ради независно од подешавања> Опције читања у вп-админ-у.

en: Here you can provide destination url
sr_RS: Овде можете дати одредишни УРЛ

en: Here you can provide image url
sr_RS: Овде можете дати урл слике

en: Hex Value
sr_RS: Хек Валуе

en: Hide Author Box
sr_RS: Сакриј кућицу аутора

en: Hide Featured Image on Post
sr_RS: Сакриј истакнуте слике на посту

en: Hide Logo Image
sr_RS: Хиде Лого Имаге

en: Hide Navigation Until Scroll
sr_RS: Сакриј навигацију до скроловања

en: Hide Post Rating
sr_RS: Хиде Пост Ратинг

en: Hide Project Categories
sr_RS: Сакриј категорије пројекта

en: Hide Project Titles
sr_RS: Сакриј наслове пројеката

en: Hide Related Posts
sr_RS: Хиде Релатед Постс

en: Hide Title &amp; Meta on Post
sr_RS: Сакриј Наслов и Мета на посту

en: Hide empty categories
sr_RS: Сакриј празне категорије

en: Highest Rated
sr_RS: Највише рангиран

en: Home
sr_RS: Кућа

en: Homepage
sr_RS: Почетна страница

en: Homepage Basic
sr_RS: Хомепаге Басиц

en: Homepage SEO
sr_RS: Хомепаге СЕО

en: Homepage custom title (if enabled)
sr_RS: Прилагођени наслов почетне странице (ако је омогућено)

en: Homepage meta description (if enabled)
sr_RS: Опис мета странице почетне странице (ако је омогућено)

en: Homepage meta keywords (if enabled)
sr_RS: Мета кључне речи почетне странице (ако је омогућено)

en: Hover Overlay Color
sr_RS: Ховер Оверлаи Цолор

en: Hover Overlay Icon Color
sr_RS: Боја иконе за преклапање миша

en: Hover Overlay Icon Picker
sr_RS: Изборник икона лебдећег приказа

en: Hover/Active Link Color
sr_RS: Боја везе / активне везе

en: Icon
sr_RS: Ицон

en: If custom titles are disabled, choose autogeneration method
sr_RS: Ако су прилагођени наслови онемогућени, изаберите метод аутогенерације

en: If you are not using cutsom post titles you can still have control over how your titles are generated. Here you can choose which order you would like your post title and blog name to be displayed, or you can remove the blog name from the title completely.
sr_RS: Ако не користите цутсом пост наслове, још увијек можете имати контролу над генерирањем наслова. Овде можете да изаберете који редослед желите да се приказује наслов поста и име блога, или можете потпуно уклонити име блога из наслова.

en: If you are not using cutsom post titles you can still have control over hw your titles are generated. Here you can choose which order you would like your post title and blog name to be displayed, or you can remove the blog name from the title completely.
sr_RS: Ако не користите цутсом пост наслове, још увијек можете имати контролу над хв вашим насловима. Овде можете да изаберете који редослед желите да се приказује наслов поста и име блога, или можете потпуно уклонити име блога из наслова.

en: If you have enabled custom titles you can add your custom title here. Whatever you type here will be placed between the < title >< /title > tags in header.php
sr_RS: Ако сте омогућили прилагођене наслове, можете додати свој прилагођени наслов. Шта год да куцате овде ће бити постављено између <титле> </ титле> тагова у хеадер.пхп

en: If you have enabled meta descriptions you can add your custom description here.
sr_RS: Ако сте омогућили мета описе можете додати свој прилагођени опис овде.

en: If you have enabled meta keywords you can add your custom keywords here. Keywords should be separated by comas. For example: wordpress,themes,templates,elegant
sr_RS: Ако сте омогућили мета кључне речи, овде можете додати прилагођене кључне речи. Кључне речи треба да буду одвојене зарезима. На пример: вордпресс, теме, предлошци, елегантни

en: If you would like categories to be displayed in your navigationbar that don't have any posts in them then disable this option. By default empty categories are hidden
sr_RS: Ако желите да се категорије приказују на навигационој траци која нема ниједан пост у њима, онемогућите ову опцију. По дефаулту су скривене празне категорије

en: If you would like to add a meta description to your post you can do so using custom fields. This option must be enabled for descriptions to be displayed on post pages. You can add your meta description using custom fields based off the custom field name you define below.
sr_RS: Ако желите да додате мета опис вашем посту, можете то да урадите помоћу прилагођених поља. Ова опција мора бити омогућена да би се описи приказивали на страницама поста. Можете додати мета опис помоћу прилагођених поља на основу имена прилагођеног поља које дефинишете у наставку.

en: If you would like to add meta keywords to your post you can do so using custom fields. This option must be enabled for keywords to be displayed on post pages. You can add your meta keywords using custom fields based off the custom field name you define below.
sr_RS: Ако желите да додате мета кључне речи свом посту, можете то да урадите помоћу прилагођених поља. Ова опција мора бити омогућена да би се кључне речи приказивале на страницама поста. Можете додати своје мета кључне речи помоћу прилагођених поља на основу имена прилагођеног поља које дефинишете у наставку.

en: If you would like to remove the dropdown menus from the categories navigation bar disable this feature.
sr_RS: Ако желите да уклоните падајуће меније из навигационе траке категорија, онемогућите ову функцију.

en: If you would like to remove the dropdown menus from the pages navigation bar disable this feature.
sr_RS: Ако желите да уклоните падајуће меније са навигационе траке страница онемогућите ову функцију.

en: If you would like to use your own custom favicon image click the Upload Image button.
sr_RS: Ако желите да користите сопствену слику фавикона, кликните на дугме Отпреми слику.

en: If you would like to use your own custom logo image click the Upload Image button.
sr_RS: Ако желите да користите сопствену слику прилагођеног логотипа, кликните на дугме Учитај слику.

en: Ignore Displayed Posts
sr_RS: Занемари приказане поруке

en: Image
sr_RS: Слика

en: Image Alt Text
sr_RS: Слика Алт текст

en: Image Alt Text:
sr_RS: Алт текст:

en: Image Height
sr_RS: Висина слике

en: Image URL
sr_RS: УРЛ слике

en: Image Url
sr_RS: Урл слике

en: Image Url:
sr_RS: Урл слике:

en: Image Width
sr_RS: Ширина слике

en: Image doesn't exist
sr_RS: Слика не постоји

en: In some cases users will want to create parent categories or links as placeholders to hold a list of child links or categories. In this case it is not desirable to have the parent links lead anywhere, but instead merely serve an organizational function. Enabling this options will remove the links from all parent pages/categories so that they don't lead anywhere when clicked.
sr_RS: У неким случајевима корисници ће желети да креирају надређене категорије или везе као резервисана места за чување листе дечјих веза или категорија. У овом случају није пожељно да родитељске везе воде свуда, већ само служе организационој функцији. Ако омогућите ове опције, уклањају се везе са свих родитељских страница / категорија тако да не воде никуда када се кликну.

en: Inactive Footer Sidebar
sr_RS: Бочна трака са неактивним подножјем

en: Inactive Tab Background Color
sr_RS: Боја позадине неактивне картице

en: Index Page SEO
sr_RS: Индек Паге СЕО

en: Input Field Padding
sr_RS: Додавање поља за унос

en: Input Font Size
sr_RS: Улазна величина фонта

en: Input Font Style
sr_RS: Улазни стил фонта

en: Input adsense code
sr_RS: Инпут адсенсе цоде

en: Input advertisement destination url
sr_RS: Унеси одредишни УРЛ рекламе

en: Input advertisement image
sr_RS: Улазна слика рекламе

en: Inset
sr_RS: Инсет

en: Instagram
sr_RS: инстаграм

en: Instagram Profile Url
sr_RS: Инстаграм Профиле Урл

en: Invalid post
sr_RS: Неважећи пост

en: Italic
sr_RS: Италиц

en: Join Now
sr_RS: Придружи се сад

en: Latest
sr_RS: Најновији

en: Layout
sr_RS: Лаиоут

en: Layout Settings
sr_RS: Поставке распореда

en: Layout Usage
sr_RS: Лаиоут Усаге

en: Leave a Reply to %s
sr_RS: Оставите одговор на% с

en: Leave a reply
sr_RS: Оставите одговор

en: Left
sr_RS: Лево

en: Left to Right
sr_RS: С лева надесно

en: Left/Right
sr_RS: Лево десно

en: Left/Right or Centered?
sr_RS: Лево / десно или центрирано?

en: Length of the title need to be limited to prevent inappropriate caption height in narrow column
sr_RS: Дужина наслова мора бити ограничена да би се спречила неприкладна висина наслова у уском колони

en: Letter Spacing
sr_RS: Леттер Спацинг

en: Limit
sr_RS: Лимит

en: Link
sr_RS: Линк

en: Link Format Options
sr_RS: Опције формата везе

en: Link Title
sr_RS: Наслов наслова

en: Link URL
sr_RS: УРЛ везе

en: Link Url:
sr_RS: УРЛ адреса везе:

en: Link text
sr_RS: Текст линка

en: LinkedIn
sr_RS: ЛинкедИн

en: List Meta
sr_RS: Лист Мета

en: List Title
sr_RS: Лист Титле

en: Loading
sr_RS: Лоадинг

en: Loading...
sr_RS: Учитавање ...

en: Login
sr_RS: Пријавите се

en: Logo
sr_RS: Лого

en: Logo Height
sr_RS: Лого Хеигхт

en: Logout
sr_RS: Одјавити се

en: Lost my Password
sr_RS: Изгубио сам лозинку

en: Magazine Homepage
sr_RS: Магазине Хомепаге

en: Main Body
sr_RS: Главни део

en: Main Meta
sr_RS: Маин Мета

en: Main Post Area
sr_RS: Маин Пост Ареа

en: Main Post Entry
sr_RS: Маин Пост Ентри

en: Main Post Excerpt
sr_RS: Маин Пост Екцерпт

en: Main Post Meta
sr_RS: Маин Пост Мета

en: Main Post Meta Icons (Rating &amp; Comment)
sr_RS: Главни пост мета иконе (оцена и коментар)

en: Main Post Overlay
sr_RS: Маин Пост Оверлаи

en: Main Post Overlay Icon
sr_RS: Маин Пост Оверлаи Ицон

en: Main Post Title
sr_RS: Маин Пост Титле

en: Main Sidebar
sr_RS: Маин Сидебар

en: Main Title
sr_RS: Главни наслов

en: Make Fullwidth
sr_RS: Маке Фуллвидтх

en: Map
sr_RS: Мапа

en: Map Format Options
sr_RS: Опције формата мапе

en: Map Pin Address
sr_RS: Карта Пин адреса

en: Masonry
sr_RS: Зидарство

en: Masonry Blog Category
sr_RS: Масонри Блог Цатегори

en: Masonry Blog Category With Featured Posts
sr_RS: Масонерија Блог Категорија са Феатуред Постс

en: Masonry Blog Homepage
sr_RS: Масонри Блог Хомепаге

en: Max Width
sr_RS: Мак Видтх

en: Max. Title Characters
sr_RS: Макс. Наслов Цхарацтерс

en: Maximum 200
sr_RS: Максимално 200

en: Mega Menu 2 Featured and Recent List
sr_RS: Мега Мену 2 Феатуред и Рецент Лист

en: Mega Menu 3 Featured
sr_RS: Мега Мену 3 Феатуред

en: Mega Menu List
sr_RS: Мега Мену Лист

en: Menu Height
sr_RS: Мену Хеигхт

en: Message
sr_RS: Порука

en: Meta
sr_RS: Мета

en: Meta Font Size
sr_RS: Величина фонта Мета

en: Meta Font Style
sr_RS: Мета Фонт Стиле

en: Minify And Combine CSS Files
sr_RS: Смањи и комбинира ЦСС датотеке

en: Minify And Combine Javascript Files
sr_RS: Смањи и комбинира Јавасцрипт датотеке

en: Module Customizer
sr_RS: Модул Цустомизер

en: Module Head
sr_RS: Модуле Хеад

en: Module Header
sr_RS: Заглавље модула

en: Module Subheader
sr_RS: Модуле Субхеадер

en: Most Popular
sr_RS: Најпопуларнији

en: Most Recent
sr_RS: Најновији

en: MySpace
sr_RS: МиСпаце

en: Name
sr_RS: Име

en: Name Font Style
sr_RS: Наме Фонт Стиле

en: Name displayed internally in builder for this ad
sr_RS: Име је приказано интерно у изради за овај оглас

en: Name field cannot be empty.
sr_RS: Поље имена не може бити празно.

en: Nav
sr_RS: Нав

en: Nav Arrow Background Color
sr_RS: Боја позадине стрелице Нав

en: Nav Arrow Color
sr_RS: Нав Арров Цолор

en: Nav Hover
sr_RS: Нав Ховер

en: Nav Icon
sr_RS: Нав Ицон

en: Nav Icon Hover
sr_RS: Нав икона Навигација

en: Navigation
sr_RS: Навигација

en: New Category Layout
sr_RS: Нови распоред категорија

en: New Message From %1$s%2$s: %3$s
sr_RS: Нова порука од% 1 $ с% 2 $ с:% 3 $ с

en: New Project
sr_RS: Нови пројекат

en: New Skill Name
sr_RS: Ново име вештине

en: New Tab
sr_RS: Нови прозор

en: Newer Comments <span class="meta-nav">&rarr;</span>
sr_RS: Невер Цомментс <span class="meta-nav">→</span>

en: Next
sr_RS: Следећи

en: Next &raquo;
sr_RS: Следећи "

en: Next Tab
sr_RS: Нект Таб

en: No
sr_RS: Не

en: No Animation
sr_RS: Но Аниматион

en: No Mega Menu
sr_RS: Но Мега Мену

en: No Sidebar
sr_RS: Но Сидебар

en: No Skills Found
sr_RS: Но Скиллс Фоунд

en: No Video Found
sr_RS: Није пронађен видео

en: No available options.
sr_RS: Нема доступних опција.

en: No sidebar, single column view with Project Details box below content
sr_RS: Нема бочне траке, приказа једне колоне у оквиру Детаљи пројекта испод садржаја

en: Nothing found
sr_RS: Ништа није пронађено

en: Nothing found in Trash
sr_RS: Ништа није пронађено у Отпаду

en: Number Counter
sr_RS: Бројач бројева

en: Number Font Size
sr_RS: Величина фонта

en: Number Font Style
sr_RS: Стиле Фонт Нумбер

en: Number of Posts displayed on Archive pages
sr_RS: Број постова приказаних на страницама архиве

en: Number of Posts displayed on Category page
sr_RS: Број постова приказаних на страници Категорија

en: Number of Posts displayed on Search pages
sr_RS: Број постова приказаних на страницама претраге

en: Number of Posts displayed on Tag pages
sr_RS: Број постова приказаних на страницама ознаке

en: Number of Products displayed on WooCommerce archive pages
sr_RS: Број производа приказаних на страницама ВооЦоммерце архиве

en: Number of comments to show:
sr_RS: Број коментара за приказ:

en: Number of dropdown tiers shown
sr_RS: Број приказаних падајућих редова

en: Number of posts to show:
sr_RS: Број постова за приказ:

en: OR
sr_RS: ОР

en: Only display featured posts.
sr_RS: Приказују се само истакнути постови.

en: Open Project URL in new window
sr_RS: Отворите УРЛ пројекта у новом прозору

[ctx: Open Sans font: on or off]
en: on
sr_RS: на

en: Open link in new window
sr_RS: Отворите везу у новом прозору

en: Options
sr_RS: Опције

en: Order Category Links by Ascending/Descending
sr_RS: Наручите категорију Линкови по растућем / силазном

en: Order Pages Links by Ascending/Descending
sr_RS: Ордер Пагес Линкс би Асцендинг / Десцендинг

en: Our Authors
sr_RS: Наши аутори

en: Outset
sr_RS: Оутсет

en: Overlay
sr_RS: Оверлаи

en: PASSWORD
sr_RS: ПАССВОРД

en: Padding
sr_RS: Паддинг

en: Page IDs, separated by commas.
sr_RS: ИД-ови страница, одвојени зарезима.

en: Page Name
sr_RS: Име странице

en: Page not found
sr_RS: Страница није пронађена

en: Pages
sr_RS: Пагес

en: Pages:
sr_RS: Пагес:

en: Pagination
sr_RS: Пагинатион

en: Pagination Active Background Color
sr_RS: Пагинација Активна боја позадине

en: Pagination Active Color
sr_RS: Пагинација Активна боја

en: Pagination Background
sr_RS: Пагинатион Бацкгроунд

en: Pagination Background Color
sr_RS: Пагинатион Бацкгроунд Цолор

en: Pagination Color
sr_RS: Пагинатион Цолор

en: Pagination Item
sr_RS: Пагинатион Итем

en: Pagination Item Active
sr_RS: Пагинатион Итем Ацтиве

en: Parent Skill
sr_RS: Парент Скилл

en: Parent Skill:
sr_RS: Парент Скилл:

en: Password:
sr_RS: Лозинка:

en: Paste image url here, if you chose "images" slider type
sr_RS: Залијепите слику урл-а овдје, ако одаберете "слајд" слике

en: Percent Font Size
sr_RS: Величина фонта у процентима

en: Percent Font Style
sr_RS: Перцент Фонт Стиле

en: Person
sr_RS: Особа

en: Picassa
sr_RS: Пицасса

en: Pinterest
sr_RS: Пинтерест

en: Pinterest Profile Url
sr_RS: Пинтерест Профиле Урл

en: Place your adsense code here.
sr_RS: Поставите ваш адсенсе код овде.

en: Please enter a valid email address.
sr_RS: Унесите исправну е-маил адресу.

en: Popular
sr_RS: Популар

en: Popular Skills
sr_RS: Популар Скиллс

en: Portfolio Page Template Options
sr_RS: Опције шаблона странице портфолија

en: Portrait Border Radius
sr_RS: Портраит Бордер Радиус

en: Post
sr_RS: пошта

en: Post Background Color
sr_RS: Боја позадине поста

en: Post Caption
sr_RS: Пост Цаптион

en: Post Comment
sr_RS: Постави коментар

en: Post Entry
sr_RS: Пост Ентри

en: Post Excerpt
sr_RS: Пост Екцерпт

en: Post Featured Image
sr_RS: Пост Феатуред Имаге

en: Post Format Audio Player
sr_RS: Пост Формат Аудио Плаиер

en: Post Format Audio Wrapper
sr_RS: Пост Формат Аудио Враппер

en: Post Format Gallery Nav
sr_RS: Пост Формат Галерија Нав

en: Post Format Gallery Nav Hover
sr_RS: Галерија формата поста Нав Ховер

en: Post Format Gallery Nav Icon
sr_RS: Пост Формат Галерија Нав Ицон

en: Post Format Gallery Nav Icon Hover
sr_RS: Галерија формата поста Нав Ицон Ховер

en: Post Format Icon
sr_RS: Икона Пост Формат

en: Post Format Icon Background Color
sr_RS: Пост Формат Икона Боја позадине

en: Post Format Link Background
sr_RS: Позадина формата поста

en: Post Format Quote Background
sr_RS: Пост Формат Куоте Позадина

en: Post Meta
sr_RS: Пост Мета

en: Post Meta Icons (Rating &amp; Comment)
sr_RS: Пост Мета иконе (оцена и коментар)

en: Post Overlay
sr_RS: Пост Оверлаи

en: Post Overlay Icon
sr_RS: Икона прекривања поста

en: Post Read More
sr_RS: Пост Реад Море

en: Post Read More Icon
sr_RS: Пост Реад Море Ицон

en: Post Review Score Bar
sr_RS: Пост Ревиев Бар

en: Post Title
sr_RS: Наслов поста

en: Post Title Font Size
sr_RS: Величина слова наслова поста

en: Post Title Font Style
sr_RS: Пост Титле Фонт Стиле

en: Post info section
sr_RS: Пост инфо секција

en: Post not found
sr_RS: Пост није пронађен

en: Posted by %s
sr_RS: Објавио / ла:% с

en: Posts
sr_RS: Постс

en: Posts By: %s
sr_RS: Постови од:% с

en: Posts Carousel
sr_RS: Постс Цароусел

en: Posts Limit
sr_RS: Ограничење порука

en: Posts List Area
sr_RS: Постс Лист Ареа

en: Posts List Entry
sr_RS: Постс Лист Ентри

en: Posts List Meta
sr_RS: Постс Лист Мета

en: Posts List Meta Icon
sr_RS: Листа постова Мета Ицон

en: Posts List Thumbnail
sr_RS: Листа постова Тхумбнаил

en: Posts List Title
sr_RS: Наслов пописа постова

en: Posts Per Page
sr_RS: Постс Пер Паге

en: Posts by %s
sr_RS: Постови:% с

en: Previous
sr_RS: Претходна

en: Previous Tab
sr_RS: Превиоус Таб

en: Price Font Size
sr_RS: Величина фонта цене

en: Price Font Style
sr_RS: Стиле Фонт Стиле

en: Pricing Table
sr_RS: Табела цена

en: Primary Heading
sr_RS: Примари Хеадинг

en: Primary Heading: Category Name, Sub Heading: Filter
sr_RS: Примарни наслов: име категорије, поднаслов: Филтер

en: Primary Heading: Filter, Sub Heading: Category Name
sr_RS: Примарни наслов: филтер, поднаслов: име категорије

en: Primary Menu
sr_RS: Примари Мену

en: Primary Menu Bar Settings
sr_RS: Основне поставке менија

en: Print
sr_RS: Принт

en: Product Name Font Size
sr_RS: Назив производа Величина фонта

en: Product Name Font Style
sr_RS: Назив производа Фонт Стиле

en: Project Categories
sr_RS: Категорије пројекта

en: Project Description:
sr_RS: Опис пројекта:

en: Project Details
sr_RS: Детаљи пројекта

en: Project Details Location
sr_RS: Детаљи пројекта Локација

en: Project Details Title
sr_RS: Наслов пројекта Детаљи

en: Project Details box as sidebar
sr_RS: Оквир Детаљи о пројекту као бочна трака

en: Project Details:
sr_RS: Детаљи пројекта:

en: Project Gallery
sr_RS: Галерија пројеката

en: Project Sidebar
sr_RS: Пројецт Сидебар

[ctx: Project Skill name]
en: Project Skills
sr_RS: Пројецт Скиллс

en: Project Skills
sr_RS: Пројецт Скиллс

en: Project URL
sr_RS: УРЛ пројекта

en: Project URL Text
sr_RS: Текст УРЛ пројекта

[ctx: Project skill singular name]
en: Project Skill
sr_RS: Пројецт Скилл

en: Quote
sr_RS: Куоте

en: Quote Attribution
sr_RS: Куоте Аттрибутион

en: Quote Format Options
sr_RS: Опције формата за цитање

en: Quote Text
sr_RS: Куоте Тект

en: RSS
sr_RS: РСС

en: RSS Icon Url
sr_RS: РСС Ицон Урл

en: Rate:
sr_RS: Рате:

en: Rating (%):
sr_RS: Оцена (%):

en: Rating: %0.2f
sr_RS: Оцена:% 0.2ф

en: Ratings
sr_RS: Ратингс

en: Re-Authorize
sr_RS: Ре-Аутхоризе

en: Read Extra Documentation
sr_RS: Прочитајте додатну документацију

en: Read More
sr_RS: Опширније

en: Read More Button
sr_RS: Реад Море Буттон

en: Recent
sr_RS: Скорашњи

en: Recent Comments
sr_RS: Рецент Цомментс

en: Recent Posts
sr_RS: Рецент Постс

en: Recent Reviews
sr_RS: Рецент Ревиевс

en: Recent Tweets
sr_RS: Рецент Твеетс

en: Recent Videos
sr_RS: Рецент Видеос

en: Related Posts
sr_RS: Релатед Постс

en: Remove Drop Shadow
sr_RS: Уклони Дроп Схадов

en: Remove Vertical Divider
sr_RS: Уклоните Вертицал Дивидер

en: Reply
sr_RS: Одговорити

en: Reset
sr_RS: Ресетовање

en: Reset to Defaults
sr_RS: Ресетуј до почетног

en: Responsive shortcodes
sr_RS: Респонсиве схортцодес

en: Retweet
sr_RS: Ретвеет

en: Review
sr_RS: Ревиев

en: Review Box Contents
sr_RS: Садржај прегледа кутије

en: Review Box Title
sr_RS: Наслов поља за преглед

en: Ridge
sr_RS: гребен

en: Right
sr_RS: Јел тако

en: Right to Left
sr_RS: Десна на лево

en: Role Editor
sr_RS: Уређивач улога

en: Sale Badge Font Size
sr_RS: Величина фонта продаје Бадге

en: Sale Badge Font Style
sr_RS: Сале Бадге Фонт Стиле

en: Sale Price Font Size
sr_RS: Величина продајне цене

en: Sale Price Font Style
sr_RS: Продајна цена Фонт Стиле

en: Sample Post Title
sr_RS: Сампле Пост Титле

en: Save Changes
sr_RS: Сачувај измене

en: Scale In From Center
sr_RS: Прилагодите из центра

en: Scale In From Left
sr_RS: Сцале Ин Фром Лефт

en: Scale In From Right
sr_RS: Сцале Ин Фром Ригхт

en: Score %1$d%%
sr_RS: Оцена %1$d%%

en: Score: %1$s
sr_RS: Оцена:% 1 $ с

en: Search & Cart Font
sr_RS: Фонт претраге и корпе

en: Search & Cart Font Style
sr_RS: Сеарцх & Царт Фонт Стиле

en: Search Layouts
sr_RS: Сеарцх Лаиоутс

en: Search Project Skills
sr_RS: Сеарцх Пројецт Скиллс

en: Search Projects
sr_RS: Сеарцх Пројецтс

en: Search Results for: %s
sr_RS: Резултати претраге за:% с

en: Search results for "%s"
sr_RS: Резултати претраге за "% с"

en: Search, Cart, & Icon Background Color
sr_RS: Боја позадине претраге, корпе и икона

en: Search, Cart, & Icon Letter Spacing
sr_RS: Размена претраживања, корпе и икона

en: Search, Cart, & Icon Text Color
sr_RS: Боја текста претраге, корпе и икона

en: Search, Cart, & Icon Text Size
sr_RS: Величина текста претраге, корпе и иконе

en: Secondary Menu
sr_RS: Секундарни мени

en: Secondary Menu Bar Settings
sr_RS: Поставке секундарне траке менија

en: Select
sr_RS: Изаберите

en: Select Animation Effect
sr_RS: Изаберите Анимацијски ефект

en: Select Page
sr_RS: Изаберите Паге

en: Select Slider Type here
sr_RS: Овде изаберите Слидер Типе

en: Select between expanded and closed state
sr_RS: Изаберите између проширеног и затвореног стања

en: Select yes if the link should be opened in a new window
sr_RS: Изаберите да, ако везу треба отворити у новом прозору

en: Send
sr_RS: Сенд

en: Send Email to
sr_RS: Пошаљи е-пошту на

en: Separate Skills with Commas
sr_RS: Одвојене вештине са зарезима

en: Set as Image
sr_RS: Постави као слику

en: Share "%s" via %s
sr_RS: Поделите „% с“ преко% с

en: Share:
sr_RS: Објави:

en: Sharing Icons to Display
sr_RS: Дељење икона за приказ

en: Shop
sr_RS: Схоп

en: Short description
sr_RS: Кратак опис

en: Shortcodes
sr_RS: Схортцодес

en: Show Author
sr_RS: Прикажи аутора

en: Show Author Box
sr_RS: Прикажи ауторску кутију

en: Show Categories
sr_RS: Прикажи категорије

en: Show Comment Count
sr_RS: Прикажи број коментара

en: Show Comments
sr_RS: Прикажи коментаре

en: Show Date
sr_RS: Прикажи датум

en: Show Divider
sr_RS: Схов Дивидер

en: Show Dribbble Icon
sr_RS: Прикажи икону Дрибббле

en: Show Excerpt
sr_RS: Схов Екцерпт

en: Show Facebook Icon
sr_RS: Покажи Фацебоок икону

en: Show Featured Image
sr_RS: Прикажи истакнуту слику

en: Show Full Content
sr_RS: Прикажи цијели садржај

en: Show Google+ Icon
sr_RS: Прикажи Гоогле+ икону

en: Show Instagram Icon
sr_RS: Схов Инстаграм Ицон

en: Show Pagination
sr_RS: Схов Пагинатион

en: Show Pinterest Icon
sr_RS: Схов Пинтерест

en: Show Post Count
sr_RS: Прикажи број постова

en: Show Posts Count
sr_RS: Прикажи број постова

en: Show RSS Icon
sr_RS: Схов РСС Ицон

en: Show Rating
sr_RS: Прикажи оцену

en: Show Ratings
sr_RS: Прикажи оцене

en: Show Read More Button
sr_RS: Прикажи више дугмета

en: Show Related Posts
sr_RS: Схов Релатед Постс

en: Show Search Bar
sr_RS: Прикажи траку за претрагу

en: Show Social Icons
sr_RS: Схов Социал Ицонс

en: Show Stumbleupon Icon
sr_RS: Прикажи икону Стумблеупон

en: Show Top Border?
sr_RS: Прикажи горњу границу?

en: Show Trending Bar
sr_RS: Прикажи траку са трендовима

en: Show Tumblr Icon
sr_RS: Схов Тумблр Ицон

en: Show Twitter Icon
sr_RS: Прикажи Твиттер икону

en: Show WooCommerce Cart
sr_RS: Покажи ВооЦоммерце Царт

en: Show Youtube Icon
sr_RS: Покажи Иоутубе икону

en: Show author box
sr_RS: Прикажи поље аутора

en: Show comments on pages
sr_RS: Прикажи коментаре на страницама

en: Show comments on posts
sr_RS: Прикажи коментаре на постове

en: Show dropdown menus
sr_RS: Прикажи падајуће меније

en: Show related posts
sr_RS: Прикажи повезане постове

en: Sidebar
sr_RS: Сидебар

en: Sidebar Location
sr_RS: Лоцатион Сидебар

en: Sidebar Width
sr_RS: Ширина бочне траке

en: Sidebar location
sr_RS: Локација Сидебара

en: Sidebar, Project Details box below content
sr_RS: Бочна трака, оквир за детаље пројекта испод садржаја

en: Sidebar/Widget Area
sr_RS: Сидебар / Видгет Ареа

en: Single Page Layout
sr_RS: Изглед једне странице

en: Single Post Layout
sr_RS: Сингле Пост Лаиоут

en: Single Post Page SEO
sr_RS: Појединачна страница СЕО

en: Sitemap Page Template Options
sr_RS: Опције шаблона странице Ситемапа

en: Sitemap Sections Display
sr_RS: Ситемап Секције Приказ

en: Sizing
sr_RS: Сизинг

en: Skills:
sr_RS: Вештине:

en: Skype
sr_RS: Скипе

en: Slide In Horizontally
sr_RS: Слајд у хоризонтали

en: Slide In Vertically
sr_RS: Слиде Ин Вертицалли

en: Slider
sr_RS: Клизач

en: Slider Type
sr_RS: Слидер Типе

en: Smooth Scrolling
sr_RS: Смоотх Сцроллинг

en: Social Follow
sr_RS: Социал Фоллов

en: Social Icons Color
sr_RS: Социал Ицонс Цолор

en: Social Icons Size
sr_RS: Социал Ицонс Сизе

en: Social Media Links
sr_RS: Линкови друштвених медија

en: Social Media Networks
sr_RS: Социал Медиа Нетворкс

en: Social Network Follower Count Refresh
sr_RS: Цоунтер Рефресх

en: Social Network Icon Size
sr_RS: Величина иконе друштвене мреже

en: Solid
sr_RS: Чврст

en: Sorry, No Posts Found
sr_RS: Нажалост, није пронађен ниједан пост

en: Sorry, no posts found.
sr_RS: Жао нам је, није пронађен ниједан пост.

en: Sort Categories Links by Name/ID/Slug/Count/Term Group
sr_RS: Сортирај Категорије Линкови по имену / ИД / Слуг / Цоунт / Терм Гроуп

en: Sort Method
sr_RS: Метод сортирања

en: Sort Order
sr_RS: Редослед сортирања

en: Sort Pages Links
sr_RS: Сортирај линкове страница

en: Spotify
sr_RS: Спотифи

en: Standard
sr_RS: Стандард

en: Standard Blog Category
sr_RS: Стандардна категорија блога

en: Standard Blog Category With Featured Posts
sr_RS: Стандардна категорија блога са истакнутим порукама

en: Standard Blog Homepage
sr_RS: Почетна страница стандардног блога

en: Standard or Masonry Style for Archive Pages
sr_RS: Стандардни или зидарски стил за архивске странице

en: Star
sr_RS: Звезда

en: Start on New Line
sr_RS: Почните на новој линији

en: Start on New Line?
sr_RS: Почните на новој линији?

en: Start the ad's output on a new line?
sr_RS: Покрените излаз огласа на новој линији?

en: State
sr_RS: Држава

en: Status
sr_RS: Статус

en: Stumbleupon
sr_RS: Налетети

en: Stumbleupon Profile Url
sr_RS: Стумблеупон Профиле Урл

en: Sub Heading
sr_RS: Суб Хеадинг

en: Subheader
sr_RS: Субхеадер

en: Subheader Font Size
sr_RS: Величина поднаслова

en: Subheader Font Style
sr_RS: Поднаслов Фонт Стиле

en: Subject
sr_RS: Субјецт

en: Subscribe
sr_RS: претплатити се

en: Summary
sr_RS: Сажетак

en: Summary Title
sr_RS: Наслов наслова

en: TRENDING:
sr_RS: ТРЕНДИНГ:

en: Tab
sr_RS: Таб

en: Tab Content
sr_RS: Садржај картице

en: Tab Item
sr_RS: Таб Итем

en: Tab Item Active
sr_RS: Ставка картице Активна

en: Tab Item Hover
sr_RS: Таб Итем Ховер

en: Tab Settings
sr_RS: Поставке картице

en: Tab Text
sr_RS: Таб Тект

en: Tabbed Posts
sr_RS: Таббед Постс

en: Tabs
sr_RS: Табс

en: Tabs Background
sr_RS: Табс Бацкгроунд

en: Tags
sr_RS: Ознаке

en: Testimonial
sr_RS: Тестимониал

en: Text
sr_RS: Текст

en: Text Color
sr_RS: Боја текста

en: Text Size
sr_RS: Величина текста

en: Text for the header of the module. Leave blank for no header for the module.
sr_RS: Текст за заглавље модула. Оставите празно за заглавље модула.

en: Thanks for contacting us.
sr_RS: Хвала што сте нас контактирали.

en: The Ad HTML, if not using the Image URL and Link above.
sr_RS: ХТМЛ огласа, ако не користите УРЛ слике и везу изнад.

en: The Map feature uses the Google Maps API and requires a valid Google API Key to function. Before using the map feature, please make sure you have added your API key inside the Extra Theme Options panel. Learn more about how to create your Google API Key <a href="%1$s" target="_blank">here</a>.
sr_RS: Карактеристика карте користи АПИ за Гоогле мапе и захтева важећи Гоогле АПИ кључ за функционисање. Пре коришћења функције мапе, проверите да ли сте додали свој АПИ кључ у панел за екстра опције за теме. Сазнајте више о томе како да направите свој Гоогле АПИ кључ <a href="%1$s" target="_blank">овде</a> .

en: The Maps module uses the Google Maps API and requires a valid Google API Key to function. Before using the map module, please make sure you have added your API key here. Learn more about how to create your Google API Key <a target="_blank" href="%1$s">here</a>.
sr_RS: Модул Мапс користи АПИ за Гоогле Мапс и за функционисање захтева важећи Гоогле АПИ кључ. Пре коришћења модула за мапу, проверите да ли сте овде додали свој АПИ кључ. Сазнајте више о томе како да направите свој Гоогле АПИ кључ <a target="_blank" href="%1$s">овде</a> .

en: The URL of the video from a <a href="%s" target="_blank">Supported oEmbed Video Provider</a>, or URL of any video. Click "Add Video URL" to add more file types. (.mov, .mp4, .webm, .ogv, etc)
sr_RS: УРЛ видео снимка из <a href="%s" target="_blank">подржаног видео провајдера</a> или УРЛ било ког видео снимка. Кликните на "Додај видео УРЛ" да бисте додали више врста датотека. (.мов, .мп4, .вебм, .огв, итд.)

en: The color used for this category throughout the site.
sr_RS: Боја која се користи за ову категорију на сајту.

en: The color used for this user throughout the site.
sr_RS: Боја која се користи за овог корисника на сајту.

en: The format for the date display in PHP date() format
sr_RS: Формат за приказ датума у ПХП датум () формату

en: The name of your facebook page, not the full URL. If your facebook url is: "http://www.facebook.com/elegantthemes", then your page name is: "elegantthemes"
sr_RS: Име ваше фацебоок странице, а не пуни УРЛ. Ако је ваш фацебоок УРЛ: "хттп://ввв.фацебоок.цом/елеганттхемес", онда је име ваше странице: "елеганттхемес"

en: The number of posts shown per page.
sr_RS: Број постова приказаних по страници.

en: The number of posts shown.
sr_RS: Број приказаних постова.

en: The primary heading.
sr_RS: Примарни наслов.

en: The speed, in seconds, in which it will auto rotate to the next slide.
sr_RS: Брзина, у секундама, у којој ће се аутоматски ротирати на следећи слајд.

en: The speed, in seconds, in which the slider will auto rotate to the next slide. Leave empty to disable autoplay.
sr_RS: Брзина, у секундама, у којој ће клизач аутоматски ротирати на следећи слајд. Оставите празно да бисте онемогућили аутоматску репродукцију.

en: The sub heading.
sr_RS: Поднаслов.

en: Theme Customizer
sr_RS: Тема Цустомизер

en: Theme Options
sr_RS: Опције теме

en: There was a problem, please try again.
sr_RS: Дошло је до проблема, покушајте поново.

en: This controls default direction of the lazy-loading animation.
sr_RS: Ово контролише подразумевани правац анимације лази-учитавања.

en: This is an optional title to display for this module.
sr_RS: Ово је опциони наслов за приказ овог модула.

en: This option allows you to change how your dates are displayed. For more information please refer to the WordPress codex here:<a href='http://codex.wordpress.org/Formatting_Date_and_Time' target='_blank'>Formatting Date and Time</a>
sr_RS: Ова опција вам омогућава да промените начин приказивања датума. За више информација молимо погледајте код ВордПресс овдје: <a href='http://codex.wordpress.org/Formatting_Date_and_Time' target='_blank'>Форматирање датума и времена</a>

en: This option allows you to control how many tiers your pages dropdown menu has in the default theme created main menu. Increasing the number allows for additional menu items to be shown. This setting is not applicable If you are using a custom menu and not the default theme created main menu.
sr_RS: Ова опција вам омогућава да контролишете колико листи падајућег менија ваших страница има у подразумеваној теми креираном главног менија. Повећање броја омогућава да се прикажу додатне ставке менија. Ова поставка није применљива Ако користите прилагођени мени, а не подразумевана тема, креиран је главни мени.

en: This options allows you to control how many teirs your pages dropdown menu has. Increasing the number allows for additional menu items to be shown.
sr_RS: Ове опције вам омогућавају да контролишете колико има ваших падајућих менија на вашим страницама. Повећање броја омогућава да се прикажу додатне ставке менија.

en: This post is password protected. Enter the password to view comments.
sr_RS: Овај пост је заштићен лозинком. Унесите лозинку да бисте видели коментаре.

en: This will add a border to the top side of the module.
sr_RS: Ово ће додати границу горњој страни модула.

en: This will be used as the border color for this module.
sr_RS: Ово ће се користити као боја границе за овај модул.

en: This will be used as the text color for the header text of the module.
sr_RS: Ово ће се користити као боја текста за текст у заглављу модула.

en: This will change the label of the module in the builder for easy identification.
sr_RS: Ово ће промијенити ознаку модула у градитељу за једноставну идентификацију.

en: This will enable Google Fonts for Non-English languages.
sr_RS: Ово ће омогућити Гоогле фонтове за не-енглески језик.

en: This will enable the use of excerpts in posts or pages.
sr_RS: Ово ће омогућити коришћење одломака у постовима или страницама.

en: This will return all of the settings throughout the options page to their default values. <strong>Are you sure you want to do this?</strong>
sr_RS: Ово ће вратити све поставке на страници са опцијама на њихове подразумеване вредности. <strong>Да ли сте сигурни да то желите?</strong>

en: Title
sr_RS: Наслов

en: Title Font Size
sr_RS: Титле Фонт Сизе

en: Title Font Style
sr_RS: Наслов Фонт Стиле

en: Title:
sr_RS: Наслов:

en: Toggle
sr_RS: Искључи

en: Toggle Icon Size
sr_RS: Промена величине иконе

en: Toggle Padding
sr_RS: Тоггле Паддинг

en: Top
sr_RS: Топ

en: Top & Bottom Padding
sr_RS: Горња и доња подлога

en: Top Rated
sr_RS: Најбоље оцењен

en: Top to Bottom
sr_RS: Од врха до дна

en: Trackbacks/Pingbacks
sr_RS: Трацкбацкс / Пингбацкс

en: Trending Font
sr_RS: Трендинг Фонт

en: Trending Font Style
sr_RS: Трендинг Фонт Стиле

en: Trending Label Text Color
sr_RS: Трендинг Лабел Цолор Цолор

en: Trending Text Size
sr_RS: Трендинг Тект Сизе

en: Trending Title Text Color
sr_RS: Боја текста наслова у тренду

en: Tumblr
sr_RS: Тумблр

en: Tumblr Profile Url
sr_RS: Тумблр профил Урл

en: Turn pagination on or off.
sr_RS: Укључите или искључите пагинацију.

en: Turn the autoplay feature on or off.
sr_RS: Укључите или искључите функцију аутоматске репродукције.

en: Turn the dispay of each post's date on or off.
sr_RS: Укључите или искључите датум сваког поста.

en: Turn the display of each post's author on or off.
sr_RS: Укључивање или искључивање приказа аутора сваког поста.

en: Turn the display of each post's categories on or off.
sr_RS: Укључите или искључите приказ категорија сваке поруке.

en: Turn the display of each post's ccomments on or off.
sr_RS: Укључите или искључите приказ коментара сваког поста.

en: Turn the display of each post's comment count on or off.
sr_RS: Укључите или искључите приказ броја коментара сваког поста.

en: Turn the display of each post's date on or off.
sr_RS: Укључите или искључите приказ датума сваког поста.

en: Turn the display of each post's featured image on or off.
sr_RS: Укључите или искључите приказ истакнуте слике сваког поста.

en: Turn the display of each post's rating on or off.
sr_RS: Укључите или искључите приказивање оцене сваког поста.

en: Turn the display of each post's rating stars on or off.
sr_RS: Укључите или искључите приказ звијезда оцјена сваког поста.

en: Tweet
sr_RS: Твеет

en: Twitter
sr_RS: Твиттер

en: Twitter Profile Url
sr_RS: Твиттер Урл профила

en: Type
sr_RS: Тип

en: Type an address and click find to place a marker at that address.
sr_RS: Унесите адресу и кликните на пронађи да бисте поставили маркер на ту адресу.

en: Type of the box
sr_RS: Тип кутије

en: Typography
sr_RS: Типографија

en: Typography Settings
sr_RS: Поставке типографије

en: URL
sr_RS: УРЛ

en: URL of the ad image.
sr_RS: УРЛ слике огласа.

en: URL the ad's image links to.
sr_RS: УРЛ адреса на коју је слика повезана.

en: URL:
sr_RS: УРЛ адреса:

en: USERNAME
sr_RS: КОРИСНИЧКО ИМЕ

en: Underline
sr_RS: Подвући

en: Update Skill
sr_RS: Упдате Скилл

en: Upload
sr_RS: Отпремити

en: Upload A Video File
sr_RS: Отпремите видео датотеку

en: Upload an Image
sr_RS: Отпремите слику

en: Uppercase
sr_RS: Велика слова

en: Use Google Fonts
sr_RS: Користите Гоогле фонтове

en: Use as default for any category that does not have a specific layout set.
sr_RS: Користи се као подразумевана за било коју категорију која нема одређени скуп распореда.

en: Use combined and minified CSS file to speed up your site's page load.
sr_RS: Користите комбиновану и минификовану ЦСС датотеку да бисте убрзали учитавање странице на сајту.

en: Use combined and minified javascript file to speed up your site's page load.
sr_RS: Користите комбиновану и умањену датотеку за јавасцрипт да бисте убрзали учитавање странице вашег сајта.

en: Use excerpts when defined
sr_RS: Користите одломке када су дефинисани

en: Use resizing
sr_RS: Користите промену величине

en: Use this layout as the default layout?
sr_RS: Користите овај изглед као подразумевани изглед?

en: Use this layout as the home layout?
sr_RS: Користите овај распоред као почетни изглед?

en: Use this layout on the categories selected above.
sr_RS: Користите овај распоред на горе наведеним категоријама.

en: Used for icon button type
sr_RS: Користи се за типке икона

en: User Name
sr_RS: Корисничко име

en: Username
sr_RS: Корисничко име

en: Username:
sr_RS: Корисничко име:

en: Vertically Centered
sr_RS: Вертицалли Центеред

en: Video
sr_RS: Видео

en: Video Format Options
sr_RS: Опције видео формата

en: Video URL
sr_RS: УРЛ видео снимка

en: View Category Layout
sr_RS: Виев Лаиоут Цатегори

en: View Project
sr_RS: Виев Пројецт

en: View The Project
sr_RS: Погледај пројекат

en: View all posts by %s
sr_RS: Погледај све постове од стране% с

en: Vimeo
sr_RS: Вимео

en: Website Content Width
sr_RS: Веб Цонтент Видтх

en: Website Gutter Width
sr_RS: Ширина веб сајта

en: Welcome to Extra! Before diving in to your new theme, please visit the <a style="color: #fff; font-weight: bold;" href="%1$s" target="_blank">Extra Documentation</a> page for access to dozens of in-depth tutorials.
sr_RS: Добродошли у Ектра! Пре него што уђете у вашу нову тему, посетите страницу <a style="color: #fff; font-weight: bold;" href="%1$s" target="_blank">Ектра Доцументатион</a> за приступ десетинама детаљних упутстава.

en: When you define your keywords using custom fields you should use this value for the custom field Name. The Value of your custom field should be the meta keywords you would like to use, separated by comas.
sr_RS: Када дефинишете кључне речи помоћу прилагођених поља, треба да користите ову вредност за име прилагођеног поља. Вредност вашег прилагођеног поља треба да буде мета кључне речи које желите да користите, одвојене зарезима.

en: When you define your meta description using custom fields you should use this value for the custom field Name. The Value of your custom field should be the custom description you would like to use.
sr_RS: Када дефинишете мета опис помоћу прилагођених поља, треба да користите ову вредност за прилагођено поље Име. Вредност вашег прилагођеног поља треба да буде прилагођени опис који желите да користите.

en: When you define your title using custom fields you should use this value for the custom field Name. The Value of your custom field should be the custom title you would like to use.
sr_RS: Када дефинишете наслов помоћу прилагођених поља, треба да користите ову вредност за име прилагођеног поља. Вредност вашег прилагођеног поља треба да буде прилагођени наслов који желите да користите.

en: Whether to show the post count.
sr_RS: Да ли треба приказати број постова.

en: Widget Bullet Color
sr_RS: Цолор Видгет Буллет

en: Widget Header Font Size
sr_RS: Видгет Хеадер Фонт Сизе

en: Widget Header Font Style
sr_RS: Видгет Хеадер Фонт Стиле

en: Widget Heading Color
sr_RS: Боја наслова додатка

en: Widget Link Color
sr_RS: Цолор Видгет Линк

en: Widget Text Color
sr_RS: Боја текста видгета

en: WooCommerce Sidebar Location
sr_RS: ВооЦоммерце Сидебар Локација

en: WooCommerce Sidebar/Widget Area
sr_RS: ВооЦоммерце Сидебар / Видгет Ареа

en: WordPress
sr_RS: ВордПресс

en: Yes
sr_RS: да

en: You are already logged in.
sr_RS: Већ сте пријављени.

en: You can disable this option if you want to remove the author box from single post pages.
sr_RS: Ову опцију можете да онемогућите ако желите да уклоните оквир за ауторе са појединачних страница поста.

en: You can disable this option if you want to remove the comments and comment form from single post pages.
sr_RS: Ову опцију можете онемогућити ако желите да уклоните коментар и образац за коментаре са појединачних страница.

en: You can disable this option if you want to remove the related posts from single post pages.
sr_RS: Ову опцију можете да онемогућите ако желите да уклоните повезане постове са појединачних страница поста.

en: You can find all the info on how to obtain all the needed API credentials here: %s
sr_RS: Овде можете наћи све информације о томе како да добијете све потребне АПИ акредитиве:% с

en: You can find the User Id at the end of your Google+ URL. For example if the URL was: http://plus.google.com/+elegentthemes, the User Id would be: +elegenthemes
sr_RS: Ид корисника можете пронаћи на крају ваше Гоогле+ адресе. На пример, ако је УРЛ адреса: хттп://плус.гоогле.цом/+елегенттхемес, ИД корисника би био: + елегентхемес

en: You don't have pages
sr_RS: Немате странице

en: Your Rating:
sr_RS: Ваша оцјена:

en: Your latest posts
sr_RS: Ваше најновије поруке

en: Your site&#8217;s most recent Posts.
sr_RS: Најновији постови вашег сајта.

en: Your site&#8217;s most recent Reviews (posts which have review).
sr_RS: Најновије рецензије Вашег сајта (постови који имају преглед).

en: Your site&#8217;s most recent Videos (Posts which use video format).
sr_RS: Најновији видеозаписи Ваше веб локације (Постови који користе видео формат).

en: Your site&#8217;s most recent comments.
sr_RS: Најновији коментари на вашем сајту.

en: Youtube
sr_RS: ЈуТјуб

en: Youtube Profile Url
sr_RS: Урл Иоутубе профила

en: Youtube Username
sr_RS: Иоутубе Усернаме

en: Zoom Icon Color
sr_RS: Зоом Ицон Цолор

en: by
sr_RS: од стране

en: by %s
sr_RS: од% с

[ctx: clear static resources]
en: Clear
sr_RS: Јасно

en: comment count
sr_RS: цоунт цоунт

[ctx: contact form title separator]
en:  - %s
sr_RS: -% с

[ctx: documentation links]
en: Support
sr_RS: Подршка

[ctx: general options]
en: General
sr_RS: Генерал

[ctx: integrate third-party code]
en: Integration
sr_RS: Интеграција

[ctx: label]
en: Search for:
sr_RS: Тражити:

[ctx: layout item]
en: Add New
sr_RS: Додај нови

[ctx: layout type general name]
en: Category Layouts
sr_RS: Цатегори Лаиоутс

[ctx: layout type singular name]
en: Category Layout
sr_RS: Цатегори Лаиоут

[ctx: navigation menu]
en: Navigation
sr_RS: Навигација

[ctx: noun]
en: COMMENT
sr_RS: КОМЕНТАР

[ctx: page/post]
en: Layout
sr_RS: Лаиоут

[ctx: placeholder]
en: Search
sr_RS: Претрага

[ctx: project item]
en: Add New
sr_RS: Додај нови

[ctx: project type general name]
en: Projects
sr_RS: Пројекти

[ctx: project type singular name]
en: Project
sr_RS: Пројекат

[ctx: search engine optimization]
en: SEO
sr_RS: СЕО

en: settings reset.
sr_RS: подешавања.

en: settings saved.
sr_RS: подешавања.

[ctx: site ads placement areas]
en: Ads
sr_RS: Огласи

[ctx: site color scheme]
en: Colorization
sr_RS: Цолоризатион

[ctx: theme updates]
en: Updates
sr_RS: Упдатес

[ctx: widgets]
en: %1$s %2$s <div class="post-title">on %3$s</div>
sr_RS: % 1 $ с% 2 $ с <div class="post-title"> на% 3 $ с </div>

en: you don't have sufficient permissions to access this page
sr_RS: немате довољно дозвола за приступ овој страници
