Extra 2.22.2 - en to sk_SK translation catalogue (1072 entries)

en:  You can find all the info on how to obtain all the required credentials here: %s
sk_SK: Tu nájdete všetky informácie o tom, ako získať všetky potrebné poverenia: %s

en: %d Items
sk_SK:  %d Položky

en: %d Items in Cart
sk_SK:  %d Položky v košíku

en: %s Theme Options
sk_SK: Možnosti s témou

en: %s ago
sk_SK:  %s

en: &hellip;
sk_SK: ...

en: &laquo; Previous
sk_SK: «Predchádzajúce

en: + Add One More Tab
sk_SK: + Pridať jednu ďalšiu kartu

en: 0 Comments
sk_SK: 0 Komentáre

en: 1 Column
sk_SK: 1 Stĺpec

en: 1 Comment
sk_SK: 1 Komentár

en: 1/2 + 1/4 + 1/4 Columns
sk_SK: 1/2 + 1/4 + 1/4 Stĺpy

en: 1/3 + 2/3 Columns
sk_SK: 1/3 + 2/3 Stĺpce

en: 1/4 + 1/2 + 1/4 Columns
sk_SK: 1/4 + 1/2 + 1/4 Stĺpy

en: 1/4 + 1/4 + 1/2 Columns
sk_SK: 1/4 + 1/4 + 1/2 Stĺpce

en: 1/4 + 3/4 Columns
sk_SK: 1/4 + 3/4 stĺpce

en: 2 Columns
sk_SK: 2 Stĺpce

en: 2/3 + 1/3 Columns
sk_SK: 2/3 + 1/3 stĺpce

en: 3 Columns
sk_SK: 3 Stĺpce

en: 3/4 + 1/4 Columns
sk_SK: 3/4 + 1/4 stĺpce

en: 4 Columns
sk_SK: 4 Stĺpce

en: 404 Not Found
sk_SK: 404 nenájdené

en: <div class="updated"><p>This is a fresh installation of %1$s theme. Don't forget to go to <a href="%2$s">ePanel</a> to set it up. This message will disappear once you have clicked the Save button within the <a href="%2$s">theme's options page</a>.</p></div>
sk_SK: <div class="updated"><p> Jedná sa o čerstvej inštalácii% 1 $ S témou. Nezabudnite na <a href="%2$s">ePanel</a> nastaviť ho. Táto správa zmizne po kliknutí na tlačidlo Uložiť na <a href="%2$s">stránke možností témy</a> . </p></div>

en: <span class="button">Next Entries</span>
sk_SK: <span class="button">Ďalšie položky</span>

en: <span class="button">Next</span><span class="title">%title</span>
sk_SK: <span class="button">Nasledujúci</span> <span class="title">%title</span>

en: <span class="button">Older Entries</span>
sk_SK: <span class="button">Staršie záznamy</span>

en: <span class="button">Previous</span><span class="title">%title</span>
sk_SK: <span class="button">Predchádzajúci</span> <span class="title">%title</span>

en: <span class="meta-nav">&larr;</span> Older Comments
sk_SK: <span class="meta-nav">←</span> Staršie komentáre

en: A static page
sk_SK: Statická stránka

en: API Key
sk_SK: Kľúč API

en: About The Author
sk_SK: O autorovi

en: Above Post
sk_SK: Nad poštou

en: Accent color
sk_SK: Zvýrazňujúce farby

en: Access Token
sk_SK: Prístupový token

en: Access Token Secret:
sk_SK: Tajomstvo prístupového tokenu:

en: Access token:
sk_SK: Prístupový token:

en: Accordion
sk_SK: akordeón

en: Active Tab Background Color
sk_SK: Farba pozadia aktívnej karty

en: Active Tab Text Color
sk_SK: Farba textu aktívnej karty

en: Ad
sk_SK: reklama

en: Ad #
sk_SK: Reklama #

en: Ad #%d
sk_SK: Reklama # %d

en: Ad HTML
sk_SK: HTML reklamy

en: Ad HTML:
sk_SK: HTML reklamy:

en: Ad Image
sk_SK: Obrázok reklamy

en: Ad Link
sk_SK: Odkaz na reklamu

en: Add API Key
sk_SK: Pridať kľúč API

en: Add Ad
sk_SK: Pridať reklamu

en: Add Another Video URL
sk_SK: Pridať ďalšiu adresu URL videa

en: Add Audio File
sk_SK: Pridať zvukový súbor

en: Add Author Bio
sk_SK: Pridať autora Bio

en: Add Breakdown
sk_SK: Pridať členenie

en: Add ET Box
sk_SK: Pridajte ET Box

en: Add ET Button
sk_SK: Pridať tlačidlo ET

en: Add ET Learn more block
sk_SK: Pridať ET Ďalšie informácie o bloku

en: Add ET Tabs
sk_SK: Pridať ET Tabs

en: Add Gallery Images
sk_SK: Pridajte galérie obrazov

en: Add Images
sk_SK: Pridať obrázky

en: Add New Ad
sk_SK: Pridať nový inzerát

en: Add New Category Layout
sk_SK: Pridať nové rozloženie kategórie

en: Add New Project
sk_SK: Pridať nový projekt

en: Add New Project Skill
sk_SK: Pridať nový projekt Skill

en: Add New Tab
sk_SK: Pridať novú kartu

en: Add a Tooltip Text
sk_SK: Pridajte text s popisom

en: Add code to the < body > (good for tracking codes such as google analytics)
sk_SK: Pridať kód do <tela> (vhodné pre sledovacie kódy, ako je napríklad služba Google Analytics)

en: Add code to the < head > of your blog
sk_SK: Pridajte kód do <hlavy> svojho blogu

en: Add code to the bottom of your posts, before the comments
sk_SK: Pridajte kód do spodnej časti vašich príspevkov, pred pripomienok

en: Add code to the top of your posts
sk_SK: Pridajte kód na začiatok vašich príspevkov

en: Add or Remove Skills
sk_SK: Pridať alebo odstrániť zručnosti

en: Additional Info
sk_SK: Dodatočné informácie

en: Address
sk_SK: adresa

en: Admin Label
sk_SK: Štítok správcu

en: Ads
sk_SK: Reklamy

en: Adsense's responsive ad units require the ads' container to have a fixed width. Enabling this option applies a fixed width to this ad's container.
sk_SK: Odozvové reklamné jednotky služby Adsense vyžadujú, aby mal kontajner reklamy pevnú šírku. Povolenie tejto možnosti sa vzťahuje na pevnú šírku kontajnera tejto reklamy.

en: Advertisement
sk_SK: Reklama

en: All
sk_SK: všetko

en: All Category Layouts
sk_SK: Všetky rozloženia kategórií

en: All Project Skills
sk_SK: Všetky projektové zručnosti

en: All Projects
sk_SK: Všetky projekty

en: Alternative text for image
sk_SK: Alternatívny text pre obrázok

en: Amount of archive months to display.
sk_SK: Množstvo archívnych mesiacov na zobrazenie.

en: Amount of recent posts to display.
sk_SK: Počet posledných príspevkov, ktoré sa majú zobraziť.

en: An <a href="%s">Extra Theme Layout</a> (select below)
sk_SK: <a href="%s">Extra rozvrh tém</a> (vyberte nižšie)

en: An Extra Category Layout
sk_SK: Rozloženie extra kategórie

en: Animation
sk_SK: animácie

en: Any code you place here will appear in body section of all pages of your blog. This is usefull if you need to input a tracking pixel for a state counter such as Google Analytics.
sk_SK: Akýkoľvek kód, ktorý tu umiestnite, sa zobrazí v časti tela všetkých stránok vášho blogu. Je to užitočné, ak potrebujete zadať sledovací pixel pre stavový čítač, napríklad Google Analytics.

en: Any code you place here will appear in the head section of every page of your blog. This is useful when you need to add javascript or css to all pages.
sk_SK: Akýkoľvek kód, ktorý tu umiestnite, sa zobrazí v hlavovej časti každej stránky vášho blogu. To je užitočné, keď potrebujete pridať javascript alebo css na všetky stránky.

en: Any code you place here will be placed at the top of all single posts. This is useful if you are looking to integrating things such as social bookmarking links.
sk_SK: Akýkoľvek kód, ktorý tu umiestnite, sa umiestni na začiatok všetkých jednotlivých príspevkov. To je užitočné, ak hľadáte na integráciu vecí, ako sú sociálne bookmarking odkazy.

en: App ID
sk_SK: ID aplikácie

en: Archive Heading Text Color
sk_SK: Farba textu v hlavičke archívu

en: Archives
sk_SK: archív

en: Ascending
sk_SK: stúpajúca

en: Aside
sk_SK: stranou

en: Attributes
sk_SK: atribúty

en: Audio
sk_SK: audio

en: Audio File Subtitle
sk_SK: Titulky zvukových súborov

en: Audio File Title
sk_SK: Audio Názov súboru

en: Audio File URL
sk_SK: Adresa URL zvukového súboru

en: Audio Format Options
sk_SK: Možnosti formátu zvuku

en: Author
sk_SK: autor

en: Author Image URL
sk_SK: Adresa URL obrázka autora

en: Authorize
sk_SK: Povoliť

en: Authors Page Template Options
sk_SK: Možnosti šablón stránky autorov

en: Authors to display
sk_SK: Autori na zobrazenie

en: Auto
sk_SK: auto

en: Auto Speed
sk_SK: Automatická rýchlosť

en: Automattic slider speed (works only if Auto is set to yes)
sk_SK: Automatická rýchlosť jazdca (funguje len v prípade, ak je položka Auto nastavená na hodnotu yes)

en: Autoplay
sk_SK: autoplay

en: Autoplay Speed
sk_SK: Rýchlosť automatického prehrávania

en: Back To Top
sk_SK: Späť na začiatok

en: Back To Top Button
sk_SK: Tlačidlo Späť na začiatok

en: Background Color
sk_SK: Farba pozadia

en: Background Settings
sk_SK: Nastavenia pozadia

en: Background color
sk_SK: Farba pozadia

en: Bar Border Radius
sk_SK: Rad Border Radius

en: Bar Counter
sk_SK: Počítadlo stĺpcov

en: Before you can receive product updates, you must first authenticate your Elegant Themes subscription. To do this, you need to enter both your Elegant Themes Username and your Elegant Themes API Key. To locate your API Key, <a href="https://www.elegantthemes.com/members-area/" target="_blank">log in</a> to your Elegant Themes account and navigate to the <strong>Account > API Key</strong> page.
sk_SK: Predtým, ako budete môcť prijímať aktualizácie produktov, musíte najprv overiť predplatné služby Elegant Themes. Ak to chcete urobiť, musíte zadať svoje používateľské meno Elegant Themes a váš kľúč Elegant Themes API. Ak chcete vyhľadať kľúč API, <a href="https://www.elegantthemes.com/members-area/" target="_blank">prihláste sa</a> do účtu Elegant Themes a prejdite na stránku <strong>Account> API Key</strong> .

en: Before you can receive product updates, you must first authenticate your Elegant Themes subscription. To do this, you need to enter both your Elegant Themes Username and your Elegant Themes API Key. Your username is the same username you use when logging in to <a href="http://elegantthemes.com/" target="_blank">ElegantThemes.com</a>
sk_SK: Predtým, ako budete môcť prijímať aktualizácie produktov, musíte najprv overiť predplatné služby Elegant Themes. Ak to chcete urobiť, musíte zadať svoje používateľské meno Elegant Themes a váš kľúč Elegant Themes API. Vaše používateľské meno je rovnaké používateľské meno, ktoré používate pri prihlásení do služby <a href="http://elegantthemes.com/" target="_blank">ElegantThemes.com</a>

en: Below Header
sk_SK: Pod hlavičkou

en: Below Post
sk_SK: Pod poštou

en: Blog Feed Page Template Options
sk_SK: Možnosti šablóny stránky Feed Feed Blog

en: Blurb
sk_SK: záložka

en: Body
sk_SK: telo

en: Body Font
sk_SK: Písmo tela

en: Body Line Height
sk_SK: Výška línie tela

en: Body Link Color
sk_SK: Farba spojenia karosérie

en: Body Text Color
sk_SK: Farba textu tela

en: Body Text Size
sk_SK: Veľkosť textu tela

en: Body/Link Font Style
sk_SK: Štýl písma / prepojenia písma

en: Body/Link Line Height
sk_SK: Výška linky Body / Link Line

en: Body/Link Text Size
sk_SK: Veľkosť textu tela / prepojenia

en: Bold
sk_SK: smelý

en: Border
sk_SK: hraničné

en: Border Color
sk_SK: Farba okraja

en: Border Radius
sk_SK: Hranica Radius

en: Border Width
sk_SK: Šírka okraja

en: Bottom
sk_SK: dno

en: Bottom Bar
sk_SK: Spodná lišta

en: Bottom to Top
sk_SK: Spodná časť zhora

en: Boxed Layout - Background color
sk_SK: Boxed Layout - Farba pozadia

en: Breakdown #
sk_SK: Zlomiť #

en: Breakdown #%d
sk_SK: Rozdelenie # %d

en: Buffer
sk_SK: nárazník

en: Button Font Style
sk_SK: Tlačidlo Štýl písma

en: Button Hover Styles
sk_SK: Tlačidlo Hover Styles

en: Button Styles
sk_SK: Štýly tlačidiel

en: Buttons
sk_SK: tlačidla

en: Buttons Font
sk_SK: Tlačidlá Písmo

en: By default comments are not placed on pages, however, if you would like to allow people to comment on your pages simply enable this option.
sk_SK: V predvolenom nastavení nie sú komentáre umiestnené na stránkach, ak však chcete ľuďom povoliť komentovať vaše stránky, jednoducho túto možnosť povolte.

en: By default pages are sorted by name. However if you would rather have them sorted by ID you can adjust this setting.
sk_SK: Štandardne sú stránky zoradené podľa názvu. Ak by ste ich radšej zoradili podľa ID, môžete toto nastavenie upraviť.

en: By default the navigation bar stays on top of the screen at all times. We suggest to disable this option, if you need to use a logo taller than the default one.
sk_SK: Štandardne zostane navigačná lišta stále v hornej časti obrazovky. Túto možnosť odporúčame vypnúť, ak potrebujete použiť logo vyššie ako predvolené.

en: By default the theme creates a Home link in the default created menu, that when clicked leads back to your blog's homepage. If however, you are using a static homepage and have already created a page called Home to use, this will result in a duplicate link. In this case you should disable this feature to remove the link.
sk_SK: V predvolenom nastavení vytvorí motív odkaz Domov v predvolenom vytvorenom menu, ktorý po kliknutí klikne späť na domovskú stránku vášho blogu. Ak však používate statickú domovskú stránku a už ste vytvorili stránku s názvom Domov na použitie, bude to mať za následok duplicitné prepojenie. V tomto prípade by ste mali túto funkciu vypnúť, ak chcete odstrániť prepojenie.

en: By default the theme creates post titles based on the title of your post and your blog name. If you would like to make your meta title different than your actual post title you can define a custom title for each post using custom fields. This option must be enabled for custom titles to work, and you must choose a custom field name for your title below.
sk_SK: V predvolenom nastavení téma vytvára príspevky na základe názvu príspevku a názvu blogu. Ak chcete, aby bol váš názov meta odlišný od skutočného názvu príspevku, môžete pre každý príspevok definovať vlastný názov pomocou vlastných polí. Táto voľba musí byť povolená pre vlastné tituly, aby mohli fungovať, a musíte si vybrať vlastný názov poľa pre váš názov uvedený nižšie.

en: By default the theme does not add keywords to your header. Most search engines don't use keywords to rank your site anymore, but some people define them anyway just in case. If you want to add meta keywords to your header then enable this option and fill in the custom keywords field below.
sk_SK: V predvolenom nastavení táto téma nepridáva kľúčové slová do vašej hlavičky. Väčšina vyhľadávačov nepoužívajú kľúčové slová na hodnotenie vašich stránok už, ale niektorí ľudia ich definujú tak ako tak. Ak chcete pridať meta kľúčové slová do svojej hlavičky, povoľte túto možnosť a vyplňte nižšie uvedené pole vlastných kľúčových slov.

en: By default the theme uses a combination of your blog name and your blog description, as defined when you created your blog, to create your homepage titles. However if you want to create a custom title then simply enable this option and fill in the custom title field below.
sk_SK: V predvolenom nastavení používa motív kombináciu názvu vášho blogu a popisu blogu, ktorý ste definovali pri vytváraní svojho blogu, na vytvorenie názvov domovských stránok. Ak však chcete vytvoriť vlastný názov, stačí túto možnosť povoliť a vyplniť vlastné pole s názvom nižšie.

en: By default the theme uses your blog description, as defined when you created your blog, to fill in the meta description field. If you would like to use a different description then enable this option and fill in the custom description field below.
sk_SK: V predvolenom nastavení sa v téme použije popis vášho blogu, ako je definovaný pri vytváraní blogu, na vyplnenie poľa popisu meta. Ak chcete použiť iný popis, zapnite túto možnosť a vyplňte nižšie uvedené pole s vlastným popisom.

en: CSS Class
sk_SK: Trieda CSS

en: CSS ID
sk_SK: ID CSS

en: Call To Action
sk_SK: Výzva do akcie

en: Callback function: "%s" doesnt exist
sk_SK: Funkcia spätného volania: " %s" neexistuje

en: Canonicalization helps to prevent the indexing of duplicate content by search engines, and as a result, may help avoid duplicate content penalties and pagerank degradation. Some pages may have different URL's all leading to the same place. For example domain.com, domain.com/index.html, and www.domain.com are all different URLs leading to your homepage. From a search engine's perspective these duplicate URLs, which also occur often due to custom permalinks, may be treaded individually instead of as a single destination. Defining a canonical URL tells the search engine which URL you would like to use officially. The theme bases its canonical URLs off your permalinks and the domain name defined in the settings tab of wp-admin.
sk_SK: Canonicalization pomáha zabrániť indexovaniu duplicitného obsahu vyhľadávačmi, a preto môže pomôcť vyhnúť sa duplicitným obsahovým sankciám a degradácii pagerank. Niektoré stránky môžu mať rôzne adresy URL, ktoré vedú na to isté miesto. Napríklad domain.com, domain.com/index.html a www.domain.com sú všetky rôzne adresy URL, ktoré vedú na domovskú stránku. Z pohľadu vyhľadávača tieto duplicitné adresy URL, ktoré sa tiež často vyskytujú v dôsledku vlastných permalinkov, môžu byť namiesto jediného cieľa jednotlivo označené. Definovanie kanonickej adresy URL informuje vyhľadávací nástroj, ktorú adresu URL chcete oficiálne použiť. Téma zakladá svoje kanonické adresy URL z vašich permalinkov a doménového mena definovaného v záložke nastavení wp-admin.

en: Canonicalization helps to prevent the indexing of duplicate content by search engines, and as a result, may help avoid duplicate content penalties and pagerank degradation. Some pages may have different URLs all leading to the same place. For example domain.com, domain.com/index.html, and www.domain.com are all different URLs leading to your homepage. From a search engine's perspective these duplicate URLs, which also occur often due to custom permalinks, may be treaded individually instead of as a single destination. Defining a canonical URL tells the search engine which URL you would like to use officially. The theme bases its canonical URLs off your permalinks and the domain name defined in the settings tab of wp-admin.
sk_SK: Canonicalization pomáha zabrániť indexovaniu duplicitného obsahu vyhľadávačmi, a preto môže pomôcť vyhnúť sa duplicitným obsahovým sankciám a degradácii pagerank. Niektoré stránky môžu mať rôzne adresy URL, ktoré vedú na to isté miesto. Napríklad domain.com, domain.com/index.html a www.domain.com sú všetky rôzne adresy URL, ktoré vedú na domovskú stránku. Z pohľadu vyhľadávača tieto duplicitné adresy URL, ktoré sa tiež často vyskytujú v dôsledku vlastných permalinkov, môžu byť namiesto jediného cieľa jednotlivo označené. Definovanie kanonickej adresy URL informuje vyhľadávací nástroj, ktorú adresu URL chcete oficiálne použiť. Téma zakladá svoje kanonické adresy URL z vašich permalinkov a doménového mena definovaného v záložke nastavení wp-admin.

en: Captcha Font Size
sk_SK: Veľkosť písma Captcha

en: Captcha Font Style
sk_SK: Štýl písma Captcha

en: Caption
sk_SK: titulok

en: Caption Background Color
sk_SK: Farba pozadia titulku

en: Caption Font Size
sk_SK: Veľkosť písma titulku

en: Caption Font Style
sk_SK: Štýl písma titulku

en: Caption goes here
sk_SK: Titulok je tu

en: Caption title goes here
sk_SK: Titul titulok sem

en: Categories
sk_SK: Kategórie

en: Categories:
sk_SK: Kategórie:

en: Category
sk_SK: kategórie

en: Category Builder
sk_SK: Kategória Builder

en: Centered
sk_SK: sústredený

en: Change Your API Key
sk_SK: Zmena kľúča rozhrania API

en: Channel Name
sk_SK: Názov kanála

en: Chat
sk_SK: rozprávanie

en: Check and sort the sitemap sections you would like to be displayed.
sk_SK: Skontrolujte a usporiadajte sekcie súboru Sitemap, ktorý chcete zobraziť.

en: Check this box if you want to display meta descriptions on category/archive pages. The description is based off the category description you choose when creating/edit your category in wp-admin.
sk_SK: Toto políčko začiarknite, ak chcete zobraziť meta popisy na stránkach kategórie / archívu. Popis je založený na opise kategórie, ktorý vyberiete pri vytváraní / upravovaní vašej kategórie v wp-admin.

en: Choose Categories.
sk_SK: Vyberte Kategórie.

en: Choose From the Most Used Skills
sk_SK: Vyberte si z najpoužívanejších zručností

en: Choose Sidebar/Widget Area
sk_SK: Vyberte položku Sidebar / Widget Area

en: Choose a category.
sk_SK: Vyberte kategóriu.

en: Choose a heading style.
sk_SK: Vyberte štýl nadpisu.

en: Choose a sort method.
sk_SK: Vyberte spôsob triedenia.

en: Choose a sort order.
sk_SK: Vyberte poradie triedenia.

en: Choose an Image
sk_SK: Vyberte obrázok

en: Choose button color
sk_SK: Vyberte farbu tlačidla

en: Choose button type
sk_SK: Vyberte typ tlačidla

en: Choose categories.
sk_SK: Vyberte kategórie.

en: Choose title autogeneration method
sk_SK: Vyberte metódu autogenerácie názvu

en: Choose whether standard or masonry display style for archive pages for tags, author posts, search results.
sk_SK: Vyberte, či štandardný alebo murovaný štýl zobrazenia pre archívne stránky pre značky, príspevky autora, výsledky vyhľadávania.

en: Choose which items to display in the postinfo section
sk_SK: Vyberte, ktoré položky sa majú zobraziť v sekcii postinfo

en: Choose yes if you want for automatic slider animation
sk_SK: Vyberte Áno, ak chcete pre automatické animácie slider

en: Circle Counter
sk_SK: Počítadlo kruhov

en: Click here to learn more
sk_SK: Viac informácií nájdete tu

en: Closed Title Font Style
sk_SK: Zatvorený štýl písma

en: Code Integration
sk_SK: Integrácia kódu

en: Color
sk_SK: farba

en: Column Layout
sk_SK: Rozloženie stĺpca

en: Comments
sk_SK: Komentáre

en: Consumer Key
sk_SK: Kľúč spotrebiteľa

en: Consumer Key:
sk_SK: Kľúč spotrebiteľa:

en: Consumer Secret
sk_SK: Spotrebiteľské tajomstvo

en: Consumer Secret:
sk_SK: Tajomstvo spotrebiteľa:

en: Contact Form
sk_SK: Kontaktný formulár

en: Contact Form Map
sk_SK: Kontaktný formulár Mapa

en: Contact Form Title
sk_SK: Kontaktný formulár Názov

en: Contact Page Template Options
sk_SK: Možnosti šablóny kontaktnej stránky

en: Content
sk_SK: obsah

en: Content Font Size
sk_SK: Obsah Veľkosť písma

en: Content Font Style
sk_SK: Styl písma

en: Content goes here
sk_SK: Obsah tu ide

en: Content text or html
sk_SK: Text obsahu alebo html

en: Countdown
sk_SK: odpočítavanie

en: Current Category / Tag / Taxonomy
sk_SK: Aktuálna kategória / tag / taxonómia

en: Current Color
sk_SK: Aktuálna farba

en: Currently viewing archives from %1$s
sk_SK: Aktuálne prezerajú archívy z %1$s

en: Custom CSS
sk_SK: Vlastné CSS

en: Custom Title
sk_SK: Vlastný názov

en: Custom field Name to be used for description
sk_SK: Vlastné pole Názov, ktorý sa má použiť na opis

en: Custom field Name to be used for keywords
sk_SK: Vlastné pole Názov, ktorý sa má použiť pre kľúčové slová

en: Custom field Name to be used for title
sk_SK: Vlastné pole Názov, ktorý sa má použiť pre titul

en: Dashed
sk_SK: prerušovaná

en: Date
sk_SK: dátum

en: Date Format
sk_SK: Formát dátumu

en: Date format
sk_SK: Formát dátumu

en: Default
sk_SK: štandardné

en: Default (%s)
sk_SK: Predvolené ( %s)

en: Default Category
sk_SK: Predvolená kategória

en: Default Post Format
sk_SK: Predvolené Post Format

en: Define a character to separate BlogName and Post title
sk_SK: Definujte znak, ktorý chcete oddeliť názov BlogName a Post

en: Delicious
sk_SK: lahodný

en: Descending
sk_SK: klesajúci

en: Designed by %1$s | Powered by %2$s
sk_SK: Navrhol %1$s | Beží na %2$s

en: Details Font Style
sk_SK: Podrobnosti Štýl písma

en: Deviantart
sk_SK: deviantart

en: Disable this option to remove Google Maps API script from your page. Note: Modules which relies to Google Maps API script such as Maps and Fullwidth Maps are still loaded, but will not work unless you manually add Google Maps API script.
sk_SK: Vypnite túto možnosť, ak chcete zo svojej stránky odstrániť skript rozhrania služby Mapy Google. Poznámka: Moduly, ktoré sa spoliehajú na skript API služby Mapy Google, ako sú Mapy a Mapy s plnou šírkou, sú stále načítané, ale nebudú fungovať, ak manuálne nepridáte skript API služby Mapy Google.

en: Disable this option to remove the Google Fonts from your Divi Builder Pages.
sk_SK: Vypnite túto možnosť, ak chcete odstrániť písma Google zo stránok Divi Builder.

en: Disable top tier dropdown menu links
sk_SK: Zakážte odkazy na rozbaľovacie ponuky najvyššej úrovne

en: Disabled
sk_SK: invalidný

en: Disabling this option will remove the body code below from your blog. This allows you to remove the code while saving it for later use.
sk_SK: Zakázaním tejto možnosti sa z vášho blogu odstráni kód tela uvedený nižšie. To vám umožňuje odstrániť kód a zároveň ho uložiť na neskoršie použitie.

en: Disabling this option will remove the header code below from your blog. This allows you to remove the code while saving it for later use.
sk_SK: Zakázaním tejto možnosti sa z vášho blogu odstráni kód hlavičky uvedený nižšie. To vám umožňuje odstrániť kód a zároveň ho uložiť na neskoršie použitie.

en: Disabling this option will remove the single bottom code below from your blog. This allows you to remove the code while saving it for later use.
sk_SK: Zakázaním tejto možnosti sa z vášho blogu odstráni jeden spodný kód. To vám umožňuje odstrániť kód a zároveň ho uložiť na neskoršie použitie.

en: Disabling this option will remove the single top code below from your blog. This allows you to remove the code while saving it for later use.
sk_SK: Zakázaním tejto možnosti sa z vášho blogu odstráni jeden horný kód uvedený nižšie. To vám umožňuje odstrániť kód a zároveň ho uložiť na neskoršie použitie.

en: Display # of Tweets:
sk_SK: Zobraziť počet Tweetov:

en: Display Featured Posts Only
sk_SK: Zobraziť len vybrané príspevky

en: Display Home link
sk_SK: Zobraziť domovský odkaz

en: Display Style
sk_SK: Štýl displeja

en: Display a list of authors.
sk_SK: Zobraziť zoznam autorov.

en: Display a login form.
sk_SK: Zobraziť prihlasovací formulár.

en: Display ads.
sk_SK: Zobraziť reklamy.

en: Display comment date?
sk_SK: Zobraziť dátum komentára?

en: Display method
sk_SK: Spôsob zobrazenia

en: Display post categories?
sk_SK: Zobraziť kategórie príspevkov?

en: Display post count
sk_SK: Počet zobrazení príspevok

en: Display post date?
sk_SK: Zobraziť dátum odoslania?

en: Display post thumbnail?
sk_SK: Zobraziť miniatúru príspevku?

en: Display the post's exceprt or full content. If full content, then it will truncate to the more tag if used.
sk_SK: Zobraziť exceprt príspevku alebo celý obsah príspevku. Ak je plný obsah, potom sa skráti na viac tagov, ak sa použije.

en: Display your follower counts from top social networks
sk_SK: Zobrazenie počtu sledovateľov z najlepších sociálnych sietí

en: Display your recent tweets.
sk_SK: Zobrazte svoje nedávne tweety.

en: Divi Library
sk_SK: divi Library

en: Divider
sk_SK: delič

en: Divider Height
sk_SK: Výška deliča

en: Divider Position
sk_SK: Pozícia oddeľovača

en: Divider Style
sk_SK: Oddeľovač Štýl

en: Divider Weight
sk_SK: Oddeľovač Hmotnosť

en: Do not display posts that have been displayed on previous modules.
sk_SK: Nezobrazovať príspevky, ktoré boli zobrazené v predchádzajúcich moduloch.

en: Don't Show Author
sk_SK: Nezobrazovať autora

en: Don't Show Categories
sk_SK: Nezobrazovať kategórie

en: Don't Show Comment Count
sk_SK: Nezobrazovať počet komentárov

en: Don't Show Date
sk_SK: Nezobrazovať dátum

en: Don't Show Featured Image
sk_SK: Nezobrazovať odporúčaný obrázok

en: Don't Show Ratings
sk_SK: Nezobrazovať hodnotenia

en: Dotted
sk_SK: bodkovaný

en: Double
sk_SK: dvojitý

en: Drag the marker and the address will be updated automatically. Change the zoom and the zoom level will be saved as well.
sk_SK: Presuňte značku a adresu, bude automaticky aktualizovaný. Zmeňte zoom a úroveň priblíženia sa tiež uloží.

en: Dribbble Profile Url
sk_SK: Adresovateľná adresa URL profilu

en: Dropdown Menu Animation
sk_SK: Rozbaľovacia ponuka Animácia

en: Dropdown Menu Background Color
sk_SK: Farba pozadia rozbaľovacej ponuky

en: Dropdown Menu Hover/Active Link Color
sk_SK: Rozbaľovacia ponuka Hover / Active Link Color

en: Dropdown Menu Line Color
sk_SK: Rozbaľovacie menu Line Color

en: Dropdown Menu Text Color
sk_SK: Rozbaľovacia ponuka Farba textu

en: Edit Category Layout
sk_SK: Upraviť rozloženie kategórie

en: Edit Default Layout
sk_SK: Upraviť predvolené rozloženie

en: Edit Home Layout
sk_SK: Upraviť rozloženie domov

en: Edit Layout
sk_SK: Upraviť rozloženie

en: Edit Project
sk_SK: Upraviť projekt

en: Edit Skill
sk_SK: Upraviť zručnosť

en: Effect
sk_SK: účinok

en: Elements
sk_SK: elements

en: Email
sk_SK: e-mail

en: Email field cannot be empty.
sk_SK: Pole E-mail nemôže byť prázdne.

en: Enable Above Footer - Ad
sk_SK: Povoliť nad pätou - reklama

en: Enable Autoplay
sk_SK: Povoliť automatické prehrávanie

en: Enable Below Header - Ad
sk_SK: Povoliť pod hlavičkou - reklama

en: Enable Boxed Layout
sk_SK: Povoliť rozvrhnutie v rámčeku

en: Enable Header Ad
sk_SK: Povoliť reklamu hlavičky

en: Enable Responsive Adsense Ad
sk_SK: Povoliť funkciu Adsense Adsense Ad

en: Enable Single Post - Above Post - Ad
sk_SK: Povoliť jeden príspevok - Nad poštou

en: Enable Single Post - Below Post - Ad
sk_SK: Povoliť jeden príspevok - pod poštou - reklama

en: Enable body code
sk_SK: Povoliť kód tela

en: Enable canonical URL's
sk_SK: Povoliť kanonické adresy URL

en: Enable custom description
sk_SK: Povoliť vlastný popis

en: Enable custom keywords
sk_SK: Povoliť vlastné kľúčové slová

en: Enable custom title
sk_SK: Povoliť vlastný názov

en: Enable custom titles
sk_SK: Povoliť vlastné tituly

en: Enable header code
sk_SK: Povoliť kód hlavičky

en: Enable meta description
sk_SK: Aktivovať meta popis

en: Enable meta descriptions
sk_SK: Povoliť meta popisy

en: Enable meta keywords
sk_SK: Povoliť meta kľúčové slová

en: Enable single bottom code
sk_SK: Povoliť jeden spodný kód

en: Enable single top code
sk_SK: Povoliť jeden horný kód

en: Enable this option to display Back To Top Button while scrolling
sk_SK: Povoľte túto možnosť, ak chcete počas posúvania zobraziť tlačidlo Späť na začiatok

en: Enable this option to get the smooth scrolling effect with mouse wheel
sk_SK: Zapnite túto možnosť, ak chcete dosiahnuť plynulé posúvanie pomocou kolieska myši

en: Enable this option to make shortcodes respond to various screen sizes
sk_SK: Aktivujte túto možnosť, ak chcete, aby krátke kódy reagovali na rôzne veľkosti obrazovky

en: Enabled
sk_SK: povolené

en: Enabled?
sk_SK: Povolené?

en: Enabling this option will display an ad above the footer. If enabled you must fill in the banner image and destination url below.
sk_SK: Povolenie tejto možnosti zobrazí reklamu nad pätou. Ak je táto možnosť povolená, musíte vyplniť obrázok bannera a cieľovú adresu URL nižšie.

en: Enabling this option will display an ad below the header. If enabled you must fill in the banner image and destination url below.
sk_SK: Povolenie tejto možnosti zobrazí reklamu pod hlavičkou. Ak je táto možnosť povolená, musíte vyplniť obrázok bannera a cieľovú adresu URL nižšie.

en: Enabling this option will display an ad in the header. If enabled you must fill in the banner image and destination url below.
sk_SK: Povolenie tejto možnosti zobrazí reklamu v hlavičke. Ak je táto možnosť povolená, musíte vyplniť obrázok bannera a cieľovú adresu URL nižšie.

en: Enabling this option will display an ad on the bottom of your post pages below the single post content. If enabled you must fill in the banner image and destination url below.
sk_SK: Ak povolíte túto možnosť, zobrazí sa reklama v dolnej časti stránok príspevku pod obsahom jedného príspevku. Ak je táto možnosť povolená, musíte vyplniť obrázok bannera a cieľovú adresu URL nižšie.

en: Enabling this option will display an ad on the top of your post pages above the single post content. If enabled you must fill in the banner image and destination url below.
sk_SK: Ak povolíte túto možnosť, zobrazí sa reklama v hornej časti stránok príspevku nad obsahom jedného príspevku. Ak je táto možnosť povolená, musíte vyplniť obrázok bannera a cieľovú adresu URL nižšie.

en: Enqueue Google Maps Script
sk_SK: Skript aplikácie Mapy Google

en: Enter an optional CSS ID to be used for this module. An ID can be used to create custom CSS styling, or to create links to particular sections of your page.
sk_SK: Zadajte voliteľné ID CSS, ktoré sa má použiť pre tento modul. ID možno použiť na vytvorenie vlastného štýlu CSS alebo na vytvorenie odkazov na konkrétne časti vašej stránky.

en: Enter optional CSS classes to be used for this module. A CSS class can be used to create custom CSS styling. You can add multiple classes, separated with a space.
sk_SK: Zadajte voliteľné triedy CSS, ktoré sa majú použiť pre tento modul. Trieda CSS možno použiť na vytvorenie vlastnej CSS štýl. Môžete pridať viac tried, oddelených medzerou.

en: Enter the App ID
sk_SK: Zadajte ID aplikácie

en: Enter the App Secret
sk_SK: Zadajte aplikáciu Secret

en: Enter the URL of your Dribbble Profile.
sk_SK: Zadať URL vášho Dribbble Profilu.

en: Enter the URL of your Facebook Profile.
sk_SK: Zadajte adresu URL svojho profilu na Facebooku.

en: Enter the URL of your Google+ Profile.
sk_SK: Zadajte adresu URL svojho Google+ profilu.

en: Enter the URL of your Instagram Profile.
sk_SK: Zadať URL vášho Instagram Profilu.

en: Enter the URL of your Pinterest Profile.
sk_SK: Zadajte adresu URL svojho profilu služby Pinterest.

en: Enter the URL of your RSS feed.
sk_SK: Zadajte adresu URL svojho kanála RSS.

en: Enter the URL of your Stumbleupon Profile.
sk_SK: Zadať URL vášho Stumbleupon profilu.

en: Enter the URL of your Tumblr Profile.
sk_SK: Zadať URL vášho Tumblr Profilu.

en: Enter the URL of your Twitter Profile.
sk_SK: Zadajte adresu URL svojho profilu Twitter.

en: Enter the URL of your Youtube Profile.
sk_SK: Zadajte adresu URL svojho profilu YouTube.

en: Every 1 Day
sk_SK: Každý 1 deň

en: Every 12 Hours
sk_SK: Každých 12 hodín

en: Every 3 Days
sk_SK: Každé 3 dni

en: Every 3 Hours
sk_SK: Každé 3 hodiny

en: Every 7 Days
sk_SK: Každých 7 dní

en: Every Hour
sk_SK: Každú hodinu

en: Exclude
sk_SK: vylúčiť

en: Exclude categories from the navigation bar
sk_SK: Vynechajte kategórie z navigačnej lišty

en: Exclude pages from the navigation bar
sk_SK: Vylúčte stránky z navigačnej lišty

en: Extra - Ads
sk_SK: Extra reklamy

en: Extra - Authors
sk_SK: Extra - Autori

en: Extra - Layout
sk_SK: Extra - rozloženie

en: Extra - Login
sk_SK: Extra - Prihlásenie

en: Extra - Recent Comments
sk_SK: Extra - Nedávne komentáre

en: Extra - Recent Posts
sk_SK: Extra - Posledné príspevky

en: Extra - Recent Reviews
sk_SK: Extra - najnovšie recenzie

en: Extra - Recent Tweets
sk_SK: Extra - Nedávne Tweety

en: Extra - Recent Videos
sk_SK: Extra - najnovšie videá

en: Extra - Social Network Followers
sk_SK: Extra - Sledovatelia sociálnej siete

en: Extra Category Layout
sk_SK: Rozloženie Extra kategórie

en: Extra Customizer Settings
sk_SK: Nastavenia dodatočného prispôsobenia

en: Extra Settings
sk_SK: Extra nastavenia

en: Extra uses uncombined and unminified CSS files because "SCRIPT_DEBUG" constant on wp-config.php has been set to "true". Other plugin can enforce Extra to use uncombined and unminified CSS files by filtering "et_load_unminified_styles" filter as well.
sk_SK: Extra používa nekombinované a unminified CSS súbory, pretože "SCRIPT_DEBUG" konštanta na wp-config.php bola nastavená na "true". Iný plugin môže vynútiť Extra, aby používal nekombinované a unminified CSS súbory aj filtrovaním "et_load_unminified_styles" filtra.

en: Extra uses uncombined and unminified javascript files because "SCRIPT_DEBUG" constant on wp-config.php has been set to "true". Other plugin can enforce Extra to use uncombined and unminified javascript files by filtering "et_load_unminified_scripts" filter as well.
sk_SK: Extra používa nekombinované a unminified javascript súbory, pretože "SCRIPT_DEBUG" konštanta na wp-config.php bola nastavená na "true". Iný plugin môže vynútiť Extra, aby používal nekombinované a unminifikované súbory javascriptu aj filtrovaním "et_load_unminified_scripts".

en: Facebook Profile Url
sk_SK: Facebook Profil Url

en: Fade In From Left
sk_SK: Fade In Zľava

en: Favicon
sk_SK: favicon

en: Favorite
sk_SK: najobľúbenejšie

en: Featured
sk_SK: predstavoval

en: Featured Post
sk_SK: Najlepšie príspevok

en: Featured Posts Slider
sk_SK: Najlepšie príspevky Posuvník

en: Filter Font Size
sk_SK: Veľkosť písma filtra

en: Filter Font Style
sk_SK: Štýl písma písma

en: Filterable Portfolio
sk_SK: Filtrovateľné portfólio

en: Find
sk_SK: Nájsť

en: Fixed Navigation Bar
sk_SK: Pevná navigačná lišta

en: Fixed Navigation Settings
sk_SK: Pevné navigačné nastavenia

en: Flickr
sk_SK: flickr

en: Flip In Horizontally
sk_SK: Prevrátiť horizontálne

en: Flip In Vertically
sk_SK: Prevrátiť vertikálne

en: Follow @%s
sk_SK: Sledujte @ %s

en: Follow Font & Icon Size
sk_SK: Postupujte podľa veľkosti písma a ikony

en: Follow Us
sk_SK: Nasleduj nás

en: Font
sk_SK: font

en: Font Style
sk_SK: Štýl písma

en: Footer
sk_SK: zápätie

en: Footer Credit Font Style
sk_SK: Päta Credit Font Style

en: Footer Credit Text Color
sk_SK: Farba päty úverového textu

en: Footer Credit Text Size
sk_SK: Veľkosť päty Credit Text

en: Footer Elements
sk_SK: Zápatie Prvky

en: Footer Menu
sk_SK: Päta Menu

en: Footer Menu Active Link Color
sk_SK: Päta Menu Active Link Color

en: Footer Menu Font Style
sk_SK: Päta Menu Štýl písma

en: Footer Menu Letter Spacing
sk_SK: Päta Menu Medzera medzi písmenami

en: Footer Menu Link Color
sk_SK: Päta Menu Link Farba

en: Footer Menu Text Size
sk_SK: Päta Menu Veľkosť textu

en: Footer Settings
sk_SK: Nastavenia päty

en: Footer Sidebar
sk_SK: Bočný panel päty

en: Footer Sidebar Left
sk_SK: Päty Bočný panel Vľavo

en: Footer Sidebar Middle
sk_SK: Päty Bočný panel Stred

en: Footer Sidebar Middle Left
sk_SK: Päta Bočný panel Stredný ľavý

en: Footer Sidebar Middle Right
sk_SK: Päta Sidebar Stredná Pravá

en: Footer Sidebar Right
sk_SK: Päta Bočný panel Vpravo

en: Form submission error, please refresh and try again.
sk_SK: Chyba pri odosielaní formulára, obnovte ju a skúste to znova.

en: Format
sk_SK: formát

en: Front page displays
sk_SK: Zobrazí sa predná strana

en: Fullwidth Slider
sk_SK: Posuvník Fullwidth

en: Gallery
sk_SK: Galéria

en: Gallery Format Options
sk_SK: Možnosti formátu galérie

en: General
sk_SK: všeobecný

en: General Settings
sk_SK: Všeobecné nastavenia

en: Global Accent Color
sk_SK: Globálna farba zvýraznenia

en: Google API Key
sk_SK: Kľúč Google API

en: Google API key. You can find all the info on how to obtain one here: %s
sk_SK: Kľúč Google API. Tu nájdete všetky informácie o tom, ako ich získať: %s

en: Google Fonts subsets
sk_SK: Podsady Google Fonts

en: Google+ Profile Url
sk_SK: Adresa URL profilu Google+

en: Google+ User Id
sk_SK: Id používateľa Google+

en: Groove
sk_SK: Drážka

en: Header
sk_SK: hlavička

en: Header & Navigation Settings
sk_SK: Nastavenia hlavičky a navigácie

en: Header Elements Settings
sk_SK: Nastavenia hlavičky

en: Header Font Size
sk_SK: Veľkosť písma hlavičky

en: Header Font Style
sk_SK: Štýl písma hlavičky

en: Header Format Settings
sk_SK: Nastavenia formátu hlavičky

en: Header Text
sk_SK: Text záhlavia

en: Header Text Color
sk_SK: Farba textu hlavičky

en: Heading Font
sk_SK: Písmo nadpisu

en: Heading Font Style
sk_SK: Štýl písma

en: Heading Line Height
sk_SK: Výška riadku nadpisu

en: Heading Style
sk_SK: Štýl nadpisu

en: Heading Text Color
sk_SK: Farba textu nadpisu

en: Heading Text Size
sk_SK: Veľkosť textu nadpisu

en: Help
sk_SK: Pomoc

en: Here you can add custom css to override or extend default styles.
sk_SK: Tu môžete pridať vlastné css na prepísanie alebo rozšírenie predvolených štýlov.

en: Here you can change Global Accent Color that is used on all pages of your site.
sk_SK: Tu môžete zmeniť Global Accent Color, ktorá sa používa na všetkých stránkach vašej stránky.

en: Here you can change which character separates your blog title and index page name when using autogenerated post titles. Common values are | or -
sk_SK: Tu môžete zmeniť, ktorý znak oddeľuje názov vášho blogu a názov indexovej stránky pri použití autogenerovaných post postov. Spoločné hodnoty sú alebo -

en: Here you can change which character separates your blog title and post name when using autogenerated post titles. Common values are | or -
sk_SK: Tu môžete zmeniť, ktorý znak oddeľuje váš názov blogu a názov príspevku pri použití autogenerovaných postov. Spoločné hodnoty sú alebo -

en: Here you can choose how your titles on index pages are generated. You can change which order your blog name and index title are displayed, or you can remove the blog name from the title completely.
sk_SK: Tu si môžete vybrať, ako budú generované vaše tituly na indexových stránkach. Môžete zmeniť poradie, v akom sa zobrazuje názov vášho blogu a názov indexu, alebo úplne odstrániť názov blogu z názvu.

en: Here you can choose the default Sidebar/Widget Area for WooCommerce pages.
sk_SK: Tu si môžete vybrať predvolenú oblasť bočného panela / miniaplikácie pre stránky WooCommerce.

en: Here you can choose the default Sidebar/Widget Area.
sk_SK: Tu si môžete vybrať predvolenú oblasť bočného panela / miniaplikácie.

en: Here you can choose the default location of the Sidebar for WooCommerce pages.
sk_SK: Tu si môžete vybrať predvolené umiestnenie bočného panela pre stránky WooCommerce.

en: Here you can choose the default location of the Sidebar.
sk_SK: Tu si môžete vybrať predvolené umiestnenie bočného panela.

en: Here you can choose the refresh period used for the social network follower counts widget.
sk_SK: Tu si môžete vybrať obnovovaciu periódu, ktorá sa používa pre miniaplikáciu počítadla sociálnych sietí.

en: Here you can choose to display the Dribbble Icon on your homepage.
sk_SK: Tu si môžete vybrať zobrazenie ikony Dribbble na vašej domovskej stránke.

en: Here you can choose to display the Facebook Icon on your homepage.
sk_SK: Tu si môžete zvoliť zobrazenie ikony Facebook na svojej domovskej stránke.

en: Here you can choose to display the Google+ Icon on your homepage.
sk_SK: Tu si môžete zvoliť zobrazenie ikony Google+ na svojej domovskej stránke.

en: Here you can choose to display the Instagram Icon on your homepage.
sk_SK: Tu si môžete zvoliť zobrazenie ikony Instagramu na vašej domovskej stránke.

en: Here you can choose to display the Pinterest Icon on your homepage.
sk_SK: Tu si môžete vybrať zobrazenie ikony Pinterest na svojej domovskej stránke.

en: Here you can choose to display the RSS Icon.
sk_SK: Tu si môžete vybrať zobrazenie ikony RSS.

en: Here you can choose to display the Stumbleupon Icon on your homepage.
sk_SK: Tu si môžete zvoliť zobrazenie ikony Stumbleupon na vašej domovskej stránke.

en: Here you can choose to display the Tumblr Icon on your homepage.
sk_SK: Tu si môžete vybrať zobrazenie ikony Tumblr na svojej domovskej stránke.

en: Here you can choose to display the Twitter Icon.
sk_SK: Tu si môžete vybrať zobrazenie ikony Twitter.

en: Here you can choose to display the Youtube Icon on your homepage.
sk_SK: Tu si môžete zvoliť zobrazenie ikony Youtube na svojej domovskej stránke.

en: Here you can choose to remove certain categories from the navigation menu. All categories marked with an X will not appear in your navigation bar.
sk_SK: Tu si môžete vybrať, či chcete odstrániť určité kategórie z navigačného menu. Všetky kategórie označené symbolom X sa na navigačnej lište nezobrazia.

en: Here you can choose to remove certain pages from the navigation menu. All pages marked with an X will not appear in your navigation bar.
sk_SK: Tu si môžete vybrať, či chcete odstrániť určité stránky z navigačnej ponuky. Všetky stránky označené znakom X sa na navigačnej lište nezobrazia.

en: Here you can choose to reverse the order that your categories links are displayed. You can choose between ascending and descending.
sk_SK: Tu si môžete zvoliť, či chcete obrátiť poradie, v akom sú zobrazené odkazy kategórií. Môžete si vybrať medzi vzostupným a zostupným.

en: Here you can choose to reverse the order that your pages links are displayed. You can choose between ascending and descending.
sk_SK: Tu si môžete zvoliť, či chcete obrátiť poradie, v ktorom sú zobrazené odkazy na vaše stránky. Môžete si vybrať medzi vzostupným a zostupným.

en: Here you can choose to sort your pages links.
sk_SK: Tu si môžete vybrať triedenie odkazov stránok.

en: Here you can choose which items appear in the postinfo section on archive pages. This is the area, usually below the post title, which displays basic information about your post. The highlighted itmes shown below will appear.
sk_SK: Tu si môžete vybrať, ktoré položky sa zobrazia v sekcii postinfo na archívnych stránkach. Toto je oblasť, zvyčajne pod názvom príspevku, ktorý zobrazuje základné informácie o príspevku. Zobrazia sa zvýraznené položky zobrazené nižšie.

en: Here you can choose which items appear in the postinfo section on single post pages. This is the area, usually below the post title, which displays basic information about your post. The highlighted itmes shown below will appear.
sk_SK: Tu si môžete vybrať, ktoré položky sa zobrazia v sekcii postinfo na jednotlivých stránkach. Toto je oblasť, zvyčajne pod názvom príspevku, ktorý zobrazuje základné informácie o príspevku. Zobrazia sa zvýraznené položky zobrazené nižšie.

en: Here you can choose which sharing icons/options to display. All options marked with an X will not appear.
sk_SK: Tu si môžete vybrať, ktoré zdieľajú ikony / možnosti zobrazenia. Všetky možnosti označené znakom X sa nezobrazia.

en: Here you can define whether to show "read more" link after the excerpts or not.
sk_SK: Tu môžete definovať, či sa po výňatkoch zobrazí odkaz „Čítať viac“ alebo nie.

en: Here you can designate how many WooCommerce products are displayed on the archive page. This option works independently from the Settings > Reading options in wp-admin.
sk_SK: Tu môžete určiť, koľko produktov WooCommerce sa zobrazí na stránke archívu. Táto voľba funguje nezávisle od možnosti Nastavenia> Čítanie v programe wp-admin.

en: Here you can designate how many recent articles are displayed on the Archive pages. This option works independently from the Settings > Reading options in wp-admin.
sk_SK: Tu môžete určiť, koľko posledných článkov sa zobrazí na stránkach Archívu. Táto voľba funguje nezávisle od možnosti Nastavenia> Čítanie v programe wp-admin.

en: Here you can designate how many recent articles are displayed on the Category page. This option works independently from the Settings > Reading options in wp-admin.
sk_SK: Tu môžete určiť, koľko posledných článkov sa zobrazí na stránke Kategória. Táto voľba funguje nezávisle od možnosti Nastavenia> Čítanie v programe wp-admin.

en: Here you can designate how many recent articles are displayed on the Search results pages. This option works independently from the Settings > Reading options in wp-admin.
sk_SK: Tu môžete určiť, koľko posledných článkov sa zobrazí na stránkach s výsledkami vyhľadávania. Táto voľba funguje nezávisle od možnosti Nastavenia> Čítanie v programe wp-admin.

en: Here you can designate how many recent articles are displayed on the Tag pages. This option works independently from the Settings > Reading options in wp-admin.
sk_SK: Tu môžete určiť, koľko posledných článkov sa zobrazí na stránkach značky. Táto voľba funguje nezávisle od možnosti Nastavenia> Čítanie v programe wp-admin.

en: Here you can provide destination url
sk_SK: Tu môžete zadať cieľovú adresu URL

en: Here you can provide image url
sk_SK: Tu môžete poskytnúť adresu URL obrázka

en: Hex Value
sk_SK: Hex hodnota

en: Hide Author Box
sk_SK: Skryť Autor Box

en: Hide Logo Image
sk_SK: Skryť obrázok loga

en: Hide Navigation Until Scroll
sk_SK: Skryť navigáciu do Scroll

en: Hide Post Rating
sk_SK: Skryť hodnotenie príspevkov

en: Hide Project Categories
sk_SK: Skryť kategórie projektov

en: Hide Project Titles
sk_SK: Skryť názvy projektov

en: Hide Related Posts
sk_SK: Skryť súvisiace príspevky

en: Hide Title &amp; Meta on Post
sk_SK: Hide Title & Meta on Post

en: Hide empty categories
sk_SK: Skryť prázdne kategórie

en: Highest Rated
sk_SK: Najvyššie hodnotené

en: Home
sk_SK: Domov

en: Homepage
sk_SK: Úvodná stránka

en: Homepage Basic
sk_SK: Domovská stránka Základné

en: Homepage SEO
sk_SK: Domovská stránka SEO

en: Homepage custom title (if enabled)
sk_SK: Homepage vlastného názvu (ak je povolené)

en: Homepage meta description (if enabled)
sk_SK: Popis meta domovskej stránky (ak je povolený)

en: Homepage meta keywords (if enabled)
sk_SK: Kľúčové slová domovskej stránky (ak sú povolené)

en: Hover Overlay Icon Color
sk_SK: Farba ikony prekrytia

en: Hover/Active Link Color
sk_SK: Hover / Active Link Color

en: Icon
sk_SK: ikona

en: If custom titles are disabled, choose autogeneration method
sk_SK: Ak sú zakázané vlastné tituly, vyberte metódu autogenerácie

en: If you are not using cutsom post titles you can still have control over how your titles are generated. Here you can choose which order you would like your post title and blog name to be displayed, or you can remove the blog name from the title completely.
sk_SK: Ak nepoužívate tituly cutsom post, môžete mať stále kontrolu nad tým, ako sú vaše tituly generované. Tu si môžete vybrať poradie, v ktorom chcete zobraziť názov príspevku a názov blogu, alebo úplne odstrániť názov blogu z názvu.

en: If you are not using cutsom post titles you can still have control over hw your titles are generated. Here you can choose which order you would like your post title and blog name to be displayed, or you can remove the blog name from the title completely.
sk_SK: Ak nepoužívate cutsom post tituly môžete mať stále kontrolu nad hw vaše tituly sú generované. Tu si môžete vybrať poradie, v ktorom chcete zobraziť názov príspevku a názov blogu, alebo úplne odstrániť názov blogu z názvu.

en: If you have enabled custom titles you can add your custom title here. Whatever you type here will be placed between the < title >< /title > tags in header.php
sk_SK: Ak máte povolené vlastné tituly, môžete sem pridať vlastný názov. Čokoľvek tu zadáte, bude umiestnené medzi <title> </ title> tagy v header.php

en: If you have enabled meta descriptions you can add your custom description here.
sk_SK: Ak máte povolené meta popisy, môžete tu pridať svoj vlastný popis.

en: If you have enabled meta keywords you can add your custom keywords here. Keywords should be separated by comas. For example: wordpress,themes,templates,elegant
sk_SK: Ak ste povolili meta kľúčové slová, môžete sem pridať vlastné kľúčové slová. Kľúčové slová by mali byť oddelené kóma. Napríklad: wordpress, témy, šablóny, elegantné

en: If you would like categories to be displayed in your navigationbar that don't have any posts in them then disable this option. By default empty categories are hidden
sk_SK: Ak chcete, aby sa na navigačnej lište zobrazovali kategórie, ktoré v nich nemajú žiadne príspevky, vypnite túto možnosť. Štandardne sú prázdne kategórie skryté

en: If you would like to add a meta description to your post you can do so using custom fields. This option must be enabled for descriptions to be displayed on post pages. You can add your meta description using custom fields based off the custom field name you define below.
sk_SK: Ak chcete k svojmu príspevku pridať meta popis, môžete tak urobiť pomocou vlastných polí. Táto možnosť musí byť zapnutá, aby sa popisy zobrazovali na stránkach príspevkov. Popis meta môžete pridať pomocou vlastných polí na základe vlastného názvu poľa, ktorý definujete nižšie.

en: If you would like to add meta keywords to your post you can do so using custom fields. This option must be enabled for keywords to be displayed on post pages. You can add your meta keywords using custom fields based off the custom field name you define below.
sk_SK: Ak chcete do svojho príspevku pridať meta kľúčové slová, môžete tak urobiť pomocou vlastných polí. Táto možnosť musí byť povolená, aby sa kľúčové slová zobrazovali na stránkach príspevkov. Vaše meta kľúčové slová môžete pridať pomocou vlastných polí na základe vlastného názvu poľa, ktorý definujete nižšie.

en: If you would like to remove the dropdown menus from the categories navigation bar disable this feature.
sk_SK: Ak chcete odstrániť rozbaľovacie ponuky z navigačného panela kategórií, túto funkciu vypnite.

en: If you would like to remove the dropdown menus from the pages navigation bar disable this feature.
sk_SK: Ak chcete odstrániť rozbaľovacie ponuky z navigačného panela stránok, vypnite túto funkciu.

en: If you would like to use your own custom favicon image click the Upload Image button.
sk_SK: Ak chcete použiť vlastný vlastný obrázok, kliknite na tlačidlo Nahrať obrázok.

en: If you would like to use your own custom logo image click the Upload Image button.
sk_SK: Ak chcete použiť vlastný obrázok loga, kliknite na tlačidlo Odovzdať obrázok.

en: Ignore Displayed Posts
sk_SK: Ignorovať zobrazené príspevky

en: Image
sk_SK: obraz

en: Image Alt Text
sk_SK: Obrázok Alt Text

en: Image Alt Text:
sk_SK: Obrázok Alt Text:

en: Image Height
sk_SK: Výška obrázku

en: Image URL
sk_SK: Adresa URL obrázka

en: Image Url
sk_SK: Adresa URL obrázka

en: Image Url:
sk_SK: Adresa URL obrázka:

en: Image Width
sk_SK: Šírka obrázka

en: Image doesn't exist
sk_SK: Obrázok neexistuje

en: In some cases users will want to create parent categories or links as placeholders to hold a list of child links or categories. In this case it is not desirable to have the parent links lead anywhere, but instead merely serve an organizational function. Enabling this options will remove the links from all parent pages/categories so that they don't lead anywhere when clicked.
sk_SK: V niektorých prípadoch budú používatelia chcieť vytvoriť nadradené kategórie alebo prepojenia ako zástupné symboly, ktoré budú obsahovať zoznam odkazov alebo kategórií pre deti. V tomto prípade nie je žiaduce, aby boli rodičovské prepojenia vedené kdekoľvek, ale namiesto toho slúžia len na organizačnú funkciu. Povolením tejto možnosti odstránite prepojenia zo všetkých nadradených stránok / kategórií, aby po kliknutí nezačali nikde.

en: Inactive Footer Sidebar
sk_SK: Neaktívny bočný panel päty

en: Inactive Tab Background Color
sk_SK: Farba neaktívnej karty na pozadí

en: Index Page SEO
sk_SK: Indexová stránka SEO

en: Input Field Padding
sk_SK: Vstupné polstrovanie

en: Input Font Size
sk_SK: Veľkosť písma vstupu

en: Input Font Style
sk_SK: Štýl vstupu písma

en: Input adsense code
sk_SK: Vstupný kód AdSense

en: Input advertisement destination url
sk_SK: Zadajte adresu url cieľovej reklamy

en: Input advertisement image
sk_SK: Vstupný reklamný obrázok

en: Inset
sk_SK: vložiť

en: Instagram Profile Url
sk_SK: Adresa URL Instagram profilu

en: Invalid post
sk_SK: Neplatný príspevok

en: Italic
sk_SK: kurzíva

en: Join Now
sk_SK: Pridať sa teraz

en: Latest
sk_SK: najnovšie

en: Layout
sk_SK: dispozície

en: Layout Settings
sk_SK: Nastavenia rozloženia

en: Layout Usage
sk_SK: Použitie rozloženia

en: Leave a Reply to %s
sk_SK: Zanechať odpoveď na %s

en: Leave a reply
sk_SK: Zanechať Odpoveď

en: Left
sk_SK: ľavý

en: Left to Right
sk_SK: Zľava doprava

en: Left/Right
sk_SK: Vľavo vpravo

en: Left/Right or Centered?
sk_SK: Vľavo / vpravo alebo v strede?

en: Length of the title need to be limited to prevent inappropriate caption height in narrow column
sk_SK: Dĺžka titulu musí byť obmedzená, aby sa zabránilo nevhodnej výške titulku v úzkom stĺpci

en: Letter Spacing
sk_SK: Rozstup písmen

en: Limit
sk_SK: limit

en: Link
sk_SK: odkaz

en: Link Format Options
sk_SK: Možnosti formátu prepojenia

en: Link Title
sk_SK: Názov odkazu

en: Link URL
sk_SK: Adresa URL odkazu

en: Link Url:
sk_SK: Adresa URL odkazu:

en: Link text
sk_SK: Text odkazu

en: List Meta
sk_SK: Zoznam Meta

en: List Title
sk_SK: Názov zoznamu

en: Loading
sk_SK: Načítava

en: Loading...
sk_SK: Načítava...

en: Login
sk_SK: Prihlásiť sa

en: Logo
sk_SK: logo

en: Logo Height
sk_SK: Výška loga

en: Logout
sk_SK: Odhlásiť sa

en: Lost my Password
sk_SK: Zabudli ste heslo

en: Magazine Homepage
sk_SK: Domovská stránka časopisu

en: Main Body
sk_SK: Hlavné telo

en: Main Meta
sk_SK: Hlavná Meta

en: Main Post Area
sk_SK: Oblasť hlavného pošty

en: Main Post Entry
sk_SK: Hlavný príspevok

en: Main Post Excerpt
sk_SK: Výňatok hlavného príspevku

en: Main Post Meta
sk_SK: Hlavná pošta Meta

en: Main Post Meta Icons (Rating &amp; Comment)
sk_SK: Meta ikony hlavného príspevku (Hodnotenie a komentár)

en: Main Post Overlay
sk_SK: Prekrytie hlavného príspevku

en: Main Post Overlay Icon
sk_SK: Ikona hlavného prekryvného príspevku

en: Main Post Title
sk_SK: Hlavný príspevok

en: Main Sidebar
sk_SK: Hlavný bočný panel

en: Main Title
sk_SK: Hlavný názov

en: Make Fullwidth
sk_SK: Nastaviť šírku

en: Map
sk_SK: mapa

en: Map Format Options
sk_SK: Možnosti formátu mapy

en: Map Pin Address
sk_SK: Adresa pinov mapy

en: Masonry
sk_SK: murivo

en: Masonry Blog Category
sk_SK: Kategória muriva Blog

en: Masonry Blog Category With Featured Posts
sk_SK: Murivo Blog Kategória s Najlepšie príspevky

en: Masonry Blog Homepage
sk_SK: Domovská stránka Blogu muriva

en: Max Width
sk_SK: Maximálna šírka

en: Max. Title Characters
sk_SK: Max. Znaky znakov

en: Maximum 200
sk_SK: Maximálne 200

en: Mega Menu 2 Featured and Recent List
sk_SK: Mega Menu 2 Najlepšie a najnovšie Zoznam

en: Mega Menu 3 Featured
sk_SK: Mega Menu 3 Najlepšie

en: Mega Menu List
sk_SK: Mega Menu Zoznam

en: Menu Height
sk_SK: Výška menu

en: Message
sk_SK: správa

en: Meta
sk_SK: meta

en: Meta Font Size
sk_SK: Veľkosť písma Meta

en: Meta Font Style
sk_SK: Štýl písma Meta

en: Minify And Combine CSS Files
sk_SK: Zosúladiť a kombinovať súbory CSS

en: Minify And Combine Javascript Files
sk_SK: Minify a kombinovať Javascript súbory

en: Module Customizer
sk_SK: Modul Customizer

en: Module Head
sk_SK: Modul Head

en: Module Header
sk_SK: Hlavička modulu

en: Module Subheader
sk_SK: Modul Subheader

en: Most Popular
sk_SK: Najpopulárnejší

en: Most Recent
sk_SK: Najnovšie

en: MySpace
sk_SK: Môj priestor

en: Name
sk_SK: názov

en: Name Font Style
sk_SK: Názov Štýl písma

en: Name displayed internally in builder for this ad
sk_SK: Názov zobrazený interne v tvorcovi tejto reklamy

en: Name field cannot be empty.
sk_SK: Pole Názov nemôže byť prázdne.

en: Nav
sk_SK: nav

en: Nav Arrow Background Color
sk_SK: Farba pozadia Nav Arrow

en: Nav Arrow Color
sk_SK: Navarovať farbu

en: Nav Icon
sk_SK: Ikona Nav

en: Nav Icon Hover
sk_SK: Nav Ikona Hover

en: Navigation
sk_SK: navigácia

en: New Category Layout
sk_SK: Nové rozloženie kategórie

en: New Message From %1$s%2$s: %3$s
sk_SK: Nová správa Od %1$s %2$s: %3$s

en: New Project
sk_SK: Nový projekt

en: New Skill Name
sk_SK: Nový názov zručnosti

en: New Tab
sk_SK: Nová karta

en: Newer Comments <span class="meta-nav">&rarr;</span>
sk_SK: Novšie komentáre <span class="meta-nav">→</span>

en: Next
sk_SK: Ďalšie

en: Next &raquo;
sk_SK: Ďalšie "

en: Next Tab
sk_SK: Nasledujúca Tab

en: No
sk_SK: žiadny

en: No Animation
sk_SK: Žiadna animácia

en: No Mega Menu
sk_SK: Menu Mega

en: No Sidebar
sk_SK: Žiadny bočný panel

en: No Skills Found
sk_SK: Neboli nájdené žiadne zručnosti

en: No Video Found
sk_SK: Nenašlo sa žiadne video

en: No available options.
sk_SK: Žiadne dostupné možnosti.

en: No sidebar, single column view with Project Details box below content
sk_SK: Žiadny bočný panel, zobrazenie jedného stĺpca v poli Podrobnosti o projekte pod obsahom

en: Nothing found
sk_SK: Nič nebolo nájdené

en: Nothing found in Trash
sk_SK: Nič sa nenašlo v koši

en: Number Counter
sk_SK: Počítadlo čísel

en: Number Font Size
sk_SK: Veľkosť písma

en: Number Font Style
sk_SK: Styl písma

en: Number of Posts displayed on Archive pages
sk_SK: Počet príspevkov zobrazených na stránkach archívu

en: Number of Posts displayed on Category page
sk_SK: Počet príspevkov zobrazených na stránke kategórie

en: Number of Posts displayed on Search pages
sk_SK: Počet príspevkov zobrazených na stránkach vyhľadávania

en: Number of Posts displayed on Tag pages
sk_SK: Počet príspevkov zobrazených na stránkach s menovkami

en: Number of Products displayed on WooCommerce archive pages
sk_SK: Počet výrobkov zobrazených na archívnych stránkach WooCommerce

en: Number of comments to show:
sk_SK: Počet komentárov na zobrazenie:

en: Number of dropdown tiers shown
sk_SK: Počet zobrazených rozbaľovacích úrovní

en: Number of posts to show:
sk_SK: Počet príspevkov, ktoré sa majú zobraziť:

en: Only display featured posts.
sk_SK: Zobrazovať sa môžu iba uverejnené príspevky.

en: Open Project URL in new window
sk_SK: Otvorte URL projektu v novom okne

[ctx: Open Sans font: on or off]
en: on
sk_SK: na

en: Open link in new window
sk_SK: Otvoriť odkaz v novom okne

en: Options
sk_SK: možnosti

en: Order Category Links by Ascending/Descending
sk_SK: Odkazy kategórie objednávky podľa vzostupne / zostupne

en: Order Pages Links by Ascending/Descending
sk_SK: Vzájomné prepojenie stránok podľa vzostupne / zostupne

en: Our Authors
sk_SK: Naši autori

en: Outset
sk_SK: počiatok

en: Overlay
sk_SK: obložiť

en: PASSWORD
sk_SK: HESLO

en: Padding
sk_SK: Vypchávka

en: Page IDs, separated by commas.
sk_SK: ID stránok oddelené čiarkami.

en: Page Name
sk_SK: Názov stránky

en: Page not found
sk_SK: Stránka nenájdená

en: Pages
sk_SK: stránky

en: Pages:
sk_SK: stránky:

en: Pagination
sk_SK: stránkovanie

en: Pagination Active Background Color
sk_SK: Aktívna farba pozadia stránky

en: Pagination Active Color
sk_SK: Paginácia Aktívna farba

en: Pagination Background
sk_SK: Pozadie strán

en: Pagination Background Color
sk_SK: Farba pozadia stránkovania

en: Pagination Color
sk_SK: Farba stránkovania

en: Pagination Item
sk_SK: Položka stránkovania

en: Pagination Item Active
sk_SK: Položka stránkovanie je aktívna

en: Parent Skill
sk_SK: Rodičovská zručnosť

en: Parent Skill:
sk_SK: Rodičovská zručnosť:

en: Password:
sk_SK: heslo:

en: Paste image url here, if you chose "images" slider type
sk_SK: Ak ste vybrali typ posúvača "obrázky", prilepte adresu URL obrázka

en: Percent Font Size
sk_SK: Veľkosť písma

en: Percent Font Style
sk_SK: Štýl písma

en: Person
sk_SK: človek

en: Pinterest
sk_SK: pinterest

en: Pinterest Profile Url
sk_SK: Pinterest Profil Url

en: Place your adsense code here.
sk_SK: Sem vložte kód AdSense.

en: Please enter a valid email address.
sk_SK: Prosím zadajte platnú emailovú adresu.

en: Popular
sk_SK: populárne

en: Popular Skills
sk_SK: Populárne zručnosti

en: Portfolio Page Template Options
sk_SK: Možnosti šablóny stránky portfólia

en: Portrait Border Radius
sk_SK: Hranica na výšku

en: Post
sk_SK: pošta

en: Post Background Color
sk_SK: Farba pozadia

en: Post Caption
sk_SK: Popis príspevku

en: Post Comment
sk_SK: Odoslať komentár

en: Post Entry
sk_SK: Po vstupe

en: Post Excerpt
sk_SK: Ukážka výňatku

en: Post Format Audio Player
sk_SK: Zvukový prehrávač formátu Post

en: Post Format Audio Wrapper
sk_SK: Zvukový obal po formátovaní

en: Post Format Gallery Nav
sk_SK: Príspevok Formát Galéria Nav

en: Post Format Gallery Nav Hover
sk_SK: Galéria formátovania pošty Nav Hover

en: Post Format Gallery Nav Icon
sk_SK: Po formátovaní galérie Ikona Nav

en: Post Format Gallery Nav Icon Hover
sk_SK: Post Formát Galéria Nav Ikona Hover

en: Post Format Icon
sk_SK: Ikona formátu odoslania

en: Post Format Icon Background Color
sk_SK: Farba pozadia po formátovaní

en: Post Format Link Background
sk_SK: Pozadie formátu prepojenia

en: Post Format Quote Background
sk_SK: Post Formát Quote Pozadie

en: Post Meta
sk_SK: Príspevok Meta

en: Post Meta Icons (Rating &amp; Comment)
sk_SK: Odoslať ikony Meta (Hodnotenie a komentár)

en: Post Overlay
sk_SK: Odoslať prekrytie

en: Post Overlay Icon
sk_SK: Ikona prekryvného príspevku

en: Post Read More
sk_SK: Príspevok Viac

en: Post Read More Icon
sk_SK: Post Čítať viac Ikona

en: Post Review Score Bar
sk_SK: Panel s recenznými hodnotami

en: Post Title
sk_SK: Názov príspevku

en: Post Title Font Size
sk_SK: Veľkosť písma príspevku

en: Post Title Font Style
sk_SK: Názov príspevku Štýl písma

en: Post info section
sk_SK: Informácie o príspevku

en: Post not found
sk_SK: Príspevok sa nenašiel

en: Posted by %s
sk_SK: Uverejnil používateľ %s

en: Posts
sk_SK: príspevky

en: Posts By: %s
sk_SK: Príspevky: %s

en: Posts Carousel
sk_SK: Príspevky Carousel

en: Posts Limit
sk_SK: Limit príspevkov

en: Posts List Area
sk_SK: Oblasť zoznamu príspevkov

en: Posts List Entry
sk_SK: Položka Zoznam príspevkov

en: Posts List Meta
sk_SK: Zoznam príspevkov Meta

en: Posts List Meta Icon
sk_SK: Zoznam príspevkov Meta Ikona

en: Posts List Thumbnail
sk_SK: Zoznam príspevkov Zoznam miniatúr

en: Posts List Title
sk_SK: Názov zoznamu príspevkov

en: Posts Per Page
sk_SK: Príspevky na stránku

en: Posts by %s
sk_SK: Príspevky od používateľa %s

en: Previous
sk_SK: predchádzajúca

en: Previous Tab
sk_SK: Predchádzajúca Tab

en: Price Font Size
sk_SK: Veľkosť písma

en: Price Font Style
sk_SK: Cena Štýl písma

en: Pricing Table
sk_SK: Cenová tabuľka

en: Primary Heading
sk_SK: Primárny nadpis

en: Primary Heading: Category Name, Sub Heading: Filter
sk_SK: Hlavný nadpis: Názov kategórie, podnadpis: Filter

en: Primary Heading: Filter, Sub Heading: Category Name
sk_SK: Hlavný nadpis: Filter, podnadpis: Názov kategórie

en: Primary Menu
sk_SK: Primárne menu

en: Primary Menu Bar Settings
sk_SK: Nastavenia hlavného panela s ponukou

en: Print
sk_SK: vytlačiť

en: Product Name Font Size
sk_SK: Veľkosť písma produktu

en: Product Name Font Style
sk_SK: Názov produktu Štýl písma

en: Project Categories
sk_SK: Kategórie projektov

en: Project Description:
sk_SK: Popis projektu:

en: Project Details
sk_SK: Podrobnosti projektu

en: Project Details Location
sk_SK: Podrobnosti o projekte Poloha

en: Project Details Title
sk_SK: Názov projektu

en: Project Details box as sidebar
sk_SK: Pole Podrobnosti o projekte ako bočný panel

en: Project Details:
sk_SK: Podrobnosti o projekte:

en: Project Gallery
sk_SK: Galéria projektu

en: Project Sidebar
sk_SK: Projekt Sidebar

[ctx: Project Skill name]
en: Project Skills
sk_SK: Projektové zručnosti

en: Project Skills
sk_SK: Projektové zručnosti

en: Project URL
sk_SK: Adresa URL projektu

en: Project URL Text
sk_SK: Text URL projektu

[ctx: Project skill singular name]
en: Project Skill
sk_SK: Projekt Skill

en: Quote
sk_SK: citovať

en: Quote Attribution
sk_SK: Uveďte citáciu

en: Quote Format Options
sk_SK: Možnosti formátu ponuky

en: Quote Text
sk_SK: Citát Text

en: RSS Icon Url
sk_SK: RSS Ikona Url

en: Rate:
sk_SK: rýchlosť:

en: Rating (%):
sk_SK: Hodnotenie (%):

en: Rating: %0.2f
sk_SK: Hodnotenie:% 0.2f

en: Ratings
sk_SK: hodnotenie

en: Re-Authorize
sk_SK: znovu autorizovať

en: Read Extra Documentation
sk_SK: Prečítajte si dokumentáciu Extra

en: Read More
sk_SK: Čítaj viac

en: Read More Button
sk_SK: Tlačidlo Viac

en: Recent
sk_SK: nedávny

en: Recent Comments
sk_SK: Nedávne komentáre

en: Recent Posts
sk_SK: Posledné príspevky

en: Recent Reviews
sk_SK: Nedávne recenzie

en: Recent Tweets
sk_SK: Posledné Tweety

en: Recent Videos
sk_SK: Posledné videá

en: Related Posts
sk_SK: Súvisiace príspevky

en: Remove Drop Shadow
sk_SK: Odstráňte Drop Shadow

en: Remove Vertical Divider
sk_SK: Odstráňte vertikálny delič

en: Reply
sk_SK: odpoveď

en: Reset
sk_SK: resetovať

en: Reset to Defaults
sk_SK: Obnoviť predvolené hodnoty

en: Responsive shortcodes
sk_SK: Citlivé skratky

en: Retweet
sk_SK: retweet

en: Review
sk_SK: Preskúmanie

en: Review Box Contents
sk_SK: Obsah balenia

en: Review Box Title
sk_SK: Názov políčka na preskúmanie

en: Ridge
sk_SK: chrbát

en: Right
sk_SK: Správny

en: Right to Left
sk_SK: Zprava doľava

en: Role Editor
sk_SK: Editor rolí

en: Sale Badge Font Size
sk_SK: Predaj Odznak Veľkosť písma

en: Sale Badge Font Style
sk_SK: Predaj Odznak Štýl písma

en: Sale Price Font Size
sk_SK: Predajná cena Veľkosť písma

en: Sale Price Font Style
sk_SK: Predaj Cena Štýl písma

en: Save Changes
sk_SK: Uložiť zmeny

en: Scale In From Center
sk_SK: Mierka v strede

en: Scale In From Left
sk_SK: Mierka V Zľava

en: Scale In From Right
sk_SK: Mierka Vpravo

en: Score %1$d%%
sk_SK: Skóre %1$d%%

en: Score: %1$s
sk_SK: Skóre: %1$s

en: Search & Cart Font
sk_SK: Vyhľadať & Košík Písmo

en: Search & Cart Font Style
sk_SK: Hľadať & Cart Štýl písma

en: Search Layouts
sk_SK: Usporiadania vyhľadávania

en: Search Project Skills
sk_SK: Vyhľadávanie projektových zručností

en: Search Projects
sk_SK: Vyhľadávanie projektov

en: Search Results for: %s
sk_SK: Výsledky vyhľadávania pre výraz: %s

en: Search results for "%s"
sk_SK: Výsledky vyhľadávania pre výraz „ %s“

en: Search, Cart, & Icon Background Color
sk_SK: Farba pozadia vyhľadávania, košíka a ikony

en: Search, Cart, & Icon Letter Spacing
sk_SK: Hľadať, Košík, & Ikona Letter medzery

en: Search, Cart, & Icon Text Color
sk_SK: Farba textu vyhľadávania, košíka a ikony

en: Search, Cart, & Icon Text Size
sk_SK: Veľkosť textu vyhľadávania, košíka a ikony

en: Secondary Menu
sk_SK: Sekundárne menu

en: Secondary Menu Bar Settings
sk_SK: Nastavenia sekundárnej ponuky

en: Select
sk_SK: vybrať

en: Select Animation Effect
sk_SK: Vyberte možnosť Animačný efekt

en: Select Page
sk_SK: Vyberte položku Stránka

en: Select Slider Type here
sk_SK: Tu vyberte Typ posúvača

en: Select between expanded and closed state
sk_SK: Vyberte medzi rozbaleným a zatvoreným stavom

en: Select yes if the link should be opened in a new window
sk_SK: Ak má byť odkaz otvorený v novom okne, vyberte áno

en: Send
sk_SK: odoslať

en: Send Email to
sk_SK: Odoslať e-mail na adresu

en: Separate Skills with Commas
sk_SK: Oddelené zručnosti s čiarkami

en: Set as Image
sk_SK: Nastaviť ako obrázok

en: Share "%s" via %s
sk_SK: Zdieľať " %s" cez %s

en: Share:
sk_SK: Zdieľam:

en: Sharing Icons to Display
sk_SK: Zdieľanie ikon na displeji

en: Shop
sk_SK: predajňa

en: Short description
sk_SK: Stručný opis

en: Shortcodes
sk_SK: shortcodes

en: Show Author
sk_SK: Zobraziť autora

en: Show Author Box
sk_SK: Zobraziť Autor Box

en: Show Categories
sk_SK: Zobraziť kategórie

en: Show Comments
sk_SK: Zobraziť komentáre

en: Show Date
sk_SK: Zobraziť dátum

en: Show Divider
sk_SK: Zobraziť oddeľovač

en: Show Dribbble Icon
sk_SK: Zobraziť ikonu Dribbble

en: Show Excerpt
sk_SK: Zobraziť výňatok

en: Show Facebook Icon
sk_SK: Zobraziť ikonu Facebook

en: Show Featured Image
sk_SK: Zobraziť odporúčaný obrázok

en: Show Full Content
sk_SK: Zobraziť celý obsah

en: Show Google+ Icon
sk_SK: Zobraziť ikonu Google+

en: Show Instagram Icon
sk_SK: Zobraziť ikonu Instagram

en: Show Pagination
sk_SK: Zobraziť stránkovanie

en: Show Pinterest Icon
sk_SK: Show Pinterest Ikona

en: Show Posts Count
sk_SK: Zobraziť počet príspevkov

en: Show RSS Icon
sk_SK: Zobraziť ikonu RSS

en: Show Rating
sk_SK: Zobraziť hodnotenie

en: Show Ratings
sk_SK: Zobraziť hodnotenia

en: Show Read More Button
sk_SK: Tlačidlo Zobraziť viac

en: Show Related Posts
sk_SK: Zobraziť súvisiace príspevky

en: Show Search Bar
sk_SK: Zobraziť panel vyhľadávania

en: Show Social Icons
sk_SK: Zobraziť sociálne ikony

en: Show Stumbleupon Icon
sk_SK: Zobraziť ikonu Stumbleupon

en: Show Top Border?
sk_SK: Zobraziť hornú hranicu?

en: Show Trending Bar
sk_SK: Zobraziť panel trendov

en: Show Tumblr Icon
sk_SK: Zobraziť ikonu Tumblr

en: Show Twitter Icon
sk_SK: Zobraziť ikonu Twitter

en: Show WooCommerce Cart
sk_SK: Zobraziť WooCommerce košík

en: Show Youtube Icon
sk_SK: Zobraziť ikonu Youtube

en: Show author box
sk_SK: Zobraziť pole autora

en: Show comments on pages
sk_SK: Zobraziť komentáre na stránkach

en: Show comments on posts
sk_SK: Zobraziť komentáre k príspevkom

en: Show dropdown menus
sk_SK: Zobraziť rozbaľovacie ponuky

en: Show related posts
sk_SK: Zobraziť súvisiace príspevky

en: Sidebar Location
sk_SK: Sidebar Poloha

en: Sidebar Width
sk_SK: Šírka bočného panela

en: Sidebar location
sk_SK: Umiestnenie bočného panela

en: Sidebar, Project Details box below content
sk_SK: Bočný panel, pole Podrobnosti o projekte pod obsahom

en: Sidebar/Widget Area
sk_SK: Bočný panel alebo oblasť s miniaplikáciami

en: Single Page Layout
sk_SK: Rozloženie jednej strany

en: Single Post Layout
sk_SK: Rozloženie jedného príspevku

en: Sitemap Page Template Options
sk_SK: Možnosti šablóny stránky Sitemap

en: Sitemap Sections Display
sk_SK: Zobrazenie sekcií Sitemap

en: Sizing
sk_SK: dimenzovanie

en: Skills:
sk_SK: schopnosti:

en: Skype
sk_SK: skype

en: Slide In Horizontally
sk_SK: Posuňte horizontálne

en: Slide In Vertically
sk_SK: Posúvajte vertikálne

en: Slider
sk_SK: slider

en: Slider Type
sk_SK: Typ posúvača

en: Smooth Scrolling
sk_SK: Plynulé rolovanie

en: Social Follow
sk_SK: Sociálne sledovanie

en: Social Icons Color
sk_SK: Sociálne Ikony Farba

en: Social Icons Size
sk_SK: Veľkosť sociálnych ikon

en: Social Media Links
sk_SK: Odkazy sociálnych médií

en: Social Media Networks
sk_SK: Sociálne mediálne siete

en: Social Network Follower Count Refresh
sk_SK: Obnoviť počet sledovateľov sociálnych sietí

en: Social Network Icon Size
sk_SK: Veľkosť ikony sociálnej siete

en: Solid
sk_SK: tuhý

en: Sorry, No Posts Found
sk_SK: Ľutujeme, nenašli sa žiadne príspevky

en: Sorry, no posts found.
sk_SK: Ľutujeme, nenašli sa žiadne príspevky.

en: Sort Categories Links by Name/ID/Slug/Count/Term Group
sk_SK: Triediť kategórie Odkazy podľa názvu / ID / Slug / Count / Term Group

en: Sort Method
sk_SK: Metóda triedenia

en: Sort Order
sk_SK: Poradie zoradenia

en: Sort Pages Links
sk_SK: Linky odkazových stránok

en: Standard
sk_SK: štandardné

en: Standard Blog Category
sk_SK: Štandardná kategória blogu

en: Standard Blog Category With Featured Posts
sk_SK: Štandardné Blog Kategória s Najlepšie príspevky

en: Standard Blog Homepage
sk_SK: Domovská stránka štandardného blogu

en: Standard or Masonry Style for Archive Pages
sk_SK: Štandardné alebo murované pre archívne stránky

en: Star
sk_SK: Hviezda

en: Start on New Line
sk_SK: Začnite na novej linke

en: Start on New Line?
sk_SK: Začať na novej linke?

en: Start the ad's output on a new line?
sk_SK: Spustite výstup reklamy na novom riadku?

en: State
sk_SK: stáť

en: Status
sk_SK: Postavenie

en: Stumbleupon
sk_SK: Naraziť na

en: Stumbleupon Profile Url
sk_SK: Stumbleupon Profil Url

en: Sub Heading
sk_SK: Podkapitola

en: Subheader
sk_SK: podnadpisu

en: Subheader Font Size
sk_SK: Veľkosť písma podnadpisu

en: Subheader Font Style
sk_SK: Štýl písma Subheader

en: Subject
sk_SK: predmet

en: Subscribe
sk_SK: predplatiť

en: Summary
sk_SK: zhrnutie

en: Summary Title
sk_SK: Súhrnný názov

en: TRENDING:
sk_SK: Trending:

en: Tab
sk_SK: pútko

en: Tab Content
sk_SK: Obsah karty

en: Tab Item
sk_SK: Položka Tab

en: Tab Item Active
sk_SK: Záložka Položka Aktívna

en: Tab Item Hover
sk_SK: Tab Položka Hover

en: Tab Settings
sk_SK: Nastavenia karty

en: Tabs
sk_SK: záložky

en: Tabs Background
sk_SK: Záložky na pozadí

en: Tags
sk_SK: Tagy

en: Testimonial
sk_SK: svedectvo

en: Text
sk_SK: text

en: Text Color
sk_SK: Farba textu

en: Text Size
sk_SK: Veľkosť textu

en: Text for the header of the module. Leave blank for no header for the module.
sk_SK: Text pre hlavičku modulu. Nechajte prázdne pre žiadnu hlavičku modulu.

en: Thanks for contacting us.
sk_SK: Ďakujeme, že ste nás kontaktovali.

en: The Ad HTML, if not using the Image URL and Link above.
sk_SK: HTML reklamy, ak nepoužíva adresu URL obrázku a odkaz vyššie.

en: The Map feature uses the Google Maps API and requires a valid Google API Key to function. Before using the map feature, please make sure you have added your API key inside the Extra Theme Options panel. Learn more about how to create your Google API Key <a href="%1$s" target="_blank">here</a>.
sk_SK: Funkcia Mapa používa rozhranie služby Mapy Google a vyžaduje funkčný kľúč Google API. Pred použitím funkcie mapy sa uistite, že ste pridali kľúč API do panela Extra Options. Prečítajte si viac o tom, ako vytvoriť svoj kľúč API Google <a href="%1$s" target="_blank">tu</a> .

en: The Maps module uses the Google Maps API and requires a valid Google API Key to function. Before using the map module, please make sure you have added your API key here. Learn more about how to create your Google API Key <a target="_blank" href="%1$s">here</a>.
sk_SK: Modul Mapy používa rozhranie služby Mapy Google a vyžaduje funkčný kľúč Google API. Pred použitím modulu mapy sa uistite, že ste sem pridali svoj kľúč API. Prečítajte si viac o tom, ako vytvoriť svoj kľúč API Google <a target="_blank" href="%1$s">tu</a> .

en: The URL of the video from a <a href="%s" target="_blank">Supported oEmbed Video Provider</a>, or URL of any video. Click "Add Video URL" to add more file types. (.mov, .mp4, .webm, .ogv, etc)
sk_SK: Adresa URL videa z <a href="%s" target="_blank">podporovaného poskytovateľa videozáznamu</a> alebo adresy URL akéhokoľvek videa. Ak chcete pridať ďalšie typy súborov, kliknite na položku Pridať adresu URL videa. (.mov, .mp4, .webm, .ogv atď.)

en: The color used for this category throughout the site.
sk_SK: Farba použitá v tejto kategórii v rámci celej lokality.

en: The color used for this user throughout the site.
sk_SK: Farba používaná pre tohto používateľa na stránke.

en: The format for the date display in PHP date() format
sk_SK: Formát pre zobrazenie dátumu vo formáte PHP ()

en: The name of your facebook page, not the full URL. If your facebook url is: "http://www.facebook.com/elegantthemes", then your page name is: "elegantthemes"
sk_SK: Názov vašej facebookovej stránky, nie celá adresa URL. Ak je váš facebook url: "http://www.facebook.com/elegantthemes", potom je váš názov stránky: "elegantthemes"

en: The number of posts shown per page.
sk_SK: Počet príspevkov zobrazených na stránke.

en: The number of posts shown.
sk_SK: Zobrazený počet príspevkov.

en: The primary heading.
sk_SK: Primárna položka.

en: The speed, in seconds, in which it will auto rotate to the next slide.
sk_SK: Rýchlosť v sekundách, v ktorej sa automaticky otočí na nasledujúcu snímku.

en: The speed, in seconds, in which the slider will auto rotate to the next slide. Leave empty to disable autoplay.
sk_SK: Rýchlosť v sekundách, v ktorej sa posúvač automaticky otočí na nasledujúcu snímku. Ak chcete zakázať automatické prehrávanie, ponechajte prázdne.

en: The sub heading.
sk_SK: Podpoložka.

en: Theme Customizer
sk_SK: Téma Customizer

en: Theme Options
sk_SK: Možnosti témy

en: There was a problem, please try again.
sk_SK: Vyskytol sa problém, skúste to znova.

en: This controls default direction of the lazy-loading animation.
sk_SK: Toto riadi predvolené smerovanie animácie s lenivým načítaním.

en: This is an optional title to display for this module.
sk_SK: Toto je voliteľný názov, ktorý sa má zobraziť pre tento modul.

en: This option allows you to change how your dates are displayed. For more information please refer to the WordPress codex here:<a href='http://codex.wordpress.org/Formatting_Date_and_Time' target='_blank'>Formatting Date and Time</a>
sk_SK: Táto voľba umožňuje zmeniť spôsob zobrazenia vašich dát. Viac informácií nájdete v kodeku WordPress: <a href='http://codex.wordpress.org/Formatting_Date_and_Time' target='_blank'>Formátovanie dátumu a času</a>

en: This option allows you to control how many tiers your pages dropdown menu has in the default theme created main menu. Increasing the number allows for additional menu items to be shown. This setting is not applicable If you are using a custom menu and not the default theme created main menu.
sk_SK: Táto voľba vám umožňuje nastaviť, koľko úrovní má vaša rozbaľovacia ponuka v predvolenej téme vytvorenej hlavnej ponuke. Zvýšenie čísla umožňuje zobraziť ďalšie položky menu. Toto nastavenie nie je použiteľné Ak používate vlastné menu a nie predvolenú tému, vytvorilo sa hlavné menu.

en: This options allows you to control how many teirs your pages dropdown menu has. Increasing the number allows for additional menu items to be shown.
sk_SK: Táto možnosť vám umožňuje kontrolovať, koľko má rozbaľovacia ponuka vašich stránok. Zvýšenie čísla umožňuje zobraziť ďalšie položky menu.

en: This post is password protected. Enter the password to view comments.
sk_SK: Tento príspevok je chránený heslom. Zadajte heslo na zobrazenie komentárov.

en: This will add a border to the top side of the module.
sk_SK: Pridá sa hranica na hornú stranu modulu.

en: This will be used as the border color for this module.
sk_SK: Toto bude použité ako farba okraja pre tento modul.

en: This will be used as the text color for the header text of the module.
sk_SK: Táto adresa bude použitá ako farbu textu pre text hlavičky modulu.

en: This will change the label of the module in the builder for easy identification.
sk_SK: Tým sa zmení označenie modulu v staviteľa pre jednoduchú identifikáciu.

en: This will enable Google Fonts for Non-English languages.
sk_SK: To umožní Google písma pre Non-anglickej verzii.

en: This will enable the use of excerpts in posts or pages.
sk_SK: To umožní použitie výňatkov z príspevkov alebo stránok.

en: This will return all of the settings throughout the options page to their default values. <strong>Are you sure you want to do this?</strong>
sk_SK: Tým sa vrátia všetky nastavenia na stránke možností na ich predvolené hodnoty. <strong>Naozaj to chcete urobiť?</strong>

en: Title
sk_SK: nadpis

en: Title Font Size
sk_SK: Veľkosť písma názvu

en: Title Font Style
sk_SK: Názov Štýl písma

en: Title:
sk_SK: Názov:

en: Toggle
sk_SK: toggle

en: Toggle Icon Size
sk_SK: Prepnúť veľkosť ikony

en: Toggle Padding
sk_SK: Prepínanie výplne

en: Top
sk_SK: top

en: Top & Bottom Padding
sk_SK: Horné a spodné vypchávky

en: Top Rated
sk_SK: Najlepšie hodnotené

en: Trackbacks/Pingbacks
sk_SK: Spätné odkazy / Pingbacks

en: Trending Font
sk_SK: Trendové písmo

en: Trending Font Style
sk_SK: Štýlový štýl písma

en: Trending Label Text Color
sk_SK: Farba textu popisujúceho textu

en: Trending Text Size
sk_SK: Trendová veľkosť textu

en: Trending Title Text Color
sk_SK: Farba textu trendu

en: Tumblr
sk_SK: tumblr

en: Tumblr Profile Url
sk_SK: Tumblr Profil Url

en: Turn pagination on or off.
sk_SK: Zapnutie alebo vypnutie stránkovania.

en: Turn the autoplay feature on or off.
sk_SK: Zapnutie alebo vypnutie funkcie automatického prehrávania.

en: Turn the dispay of each post's date on or off.
sk_SK: Zapnutie alebo vypnutie rozpisu každého dňa poštou.

en: Turn the display of each post's author on or off.
sk_SK: Zapnutie alebo vypnutie zobrazenia autora každého príspevku.

en: Turn the display of each post's categories on or off.
sk_SK: Zapnutie alebo vypnutie zobrazenia kategórií jednotlivých príspevkov.

en: Turn the display of each post's ccomments on or off.
sk_SK: Zapnutie alebo vypnutie zobrazenia záznamov každého príspevku.

en: Turn the display of each post's comment count on or off.
sk_SK: Zapnutie alebo vypnutie zobrazenia počtu komentárov každého príspevku.

en: Turn the display of each post's date on or off.
sk_SK: Zapnutie alebo vypnutie zobrazenia dátumu každého príspevku.

en: Turn the display of each post's featured image on or off.
sk_SK: Zapnutie alebo vypnutie zobrazenia zobrazovaného obrázka každého príspevku.

en: Turn the display of each post's rating on or off.
sk_SK: Zapnutie alebo vypnutie zobrazenia hodnotenia každého príspevku.

en: Turn the display of each post's rating stars on or off.
sk_SK: Zapnutie alebo vypnutie zobrazenia hodnotiacich hviezdičiek každého príspevku.

en: Twitter
sk_SK: cvrlikání

en: Twitter Profile Url
sk_SK: Twitter Profil Url

en: Type
sk_SK: typ

en: Type an address and click find to place a marker at that address.
sk_SK: Zadajte adresu a kliknutím na tlačidlo Nájsť umiestnite značku na túto adresu.

en: Type of the box
sk_SK: Typ škatule

en: Typography
sk_SK: typografie

en: Typography Settings
sk_SK: Nastavenia typografie

en: URL of the ad image.
sk_SK: Adresa URL obrázka reklamy.

en: URL the ad's image links to.
sk_SK: Adresa URL odkazu na reklamu.

en: Underline
sk_SK: Zdôrazniť

en: Update Skill
sk_SK: Aktualizovať Skill

en: Upload
sk_SK: Nahrať

en: Upload A Video File
sk_SK: Odovzdajte videosúbor

en: Upload an Image
sk_SK: Nahrať obrázok

en: Uppercase
sk_SK: Veľké písmená

en: Use Google Fonts
sk_SK: Použite písma Google

en: Use as default for any category that does not have a specific layout set.
sk_SK: Použiť ako predvolené pre každú kategóriu, ktorá nemá konkrétnu sadu rozloženia.

en: Use combined and minified CSS file to speed up your site's page load.
sk_SK: Použite kombinovaný a minifikovaný súbor CSS na urýchlenie načítania stránky vašej stránky.

en: Use combined and minified javascript file to speed up your site's page load.
sk_SK: Ak chcete zrýchliť načítanie stránky vašej stránky, použite kombinovaný a minifikovaný súbor JavaScriptu.

en: Use excerpts when defined
sk_SK: Použite výňatky, keď sú definované

en: Use resizing
sk_SK: Použiť zmenu veľkosti

en: Use this layout as the default layout?
sk_SK: Použite toto rozloženie ako predvolené rozloženie?

en: Use this layout as the home layout?
sk_SK: Použite toto rozloženie ako rozloženie domov?

en: Use this layout on the categories selected above.
sk_SK: Použite toto rozloženie v kategóriách uvedených vyššie.

en: Used for icon button type
sk_SK: Používa sa pre typ tlačidla ikony

en: User Name
sk_SK: Meno používateľa

en: Username
sk_SK: užívateľské meno

en: Username:
sk_SK: Užívateľské meno:

en: Vertically Centered
sk_SK: Vertikálne centrované

en: Video
sk_SK: video

en: Video Format Options
sk_SK: Možnosti formátu videa

en: Video URL
sk_SK: Adresa URL videa

en: View Category Layout
sk_SK: Zobrazenie rozloženia kategórie

en: View Project
sk_SK: Zobraziť projekt

en: View The Project
sk_SK: Zobraziť projekt

en: View all posts by %s
sk_SK: Zobraziť všetky príspevky od používateľa %s

en: Website Content Width
sk_SK: Šírka obsahu webových stránok

en: Website Gutter Width
sk_SK: Šírka žľabu webových stránok

en: Welcome to Extra! Before diving in to your new theme, please visit the <a style="color: #fff; font-weight: bold;" href="%1$s" target="_blank">Extra Documentation</a> page for access to dozens of in-depth tutorials.
sk_SK: Vitajte v službe Extra! Pred ponorením sa do novej témy navštívte stránku <a style="color: #fff; font-weight: bold;" href="%1$s" target="_blank">Extra Documentation, kde</a> nájdete prístup k desiatkam podrobných tutoriálov.

en: When you define your keywords using custom fields you should use this value for the custom field Name. The Value of your custom field should be the meta keywords you would like to use, separated by comas.
sk_SK: Keď definujete kľúčové slová pomocou vlastných polí, mali by ste použiť túto hodnotu pre vlastný názov poľa. Hodnota vlastného poľa by mala byť meta kľúčovými slovami, ktoré chcete použiť, oddelené kóma.

en: When you define your meta description using custom fields you should use this value for the custom field Name. The Value of your custom field should be the custom description you would like to use.
sk_SK: Keď definujete svoj meta popis pomocou vlastných polí, mali by ste použiť túto hodnotu pre vlastný názov poľa. Hodnota vlastného poľa by mala byť vlastným popisom, ktorý chcete použiť.

en: When you define your title using custom fields you should use this value for the custom field Name. The Value of your custom field should be the custom title you would like to use.
sk_SK: Keď definujete svoj názov pomocou vlastných polí, mali by ste použiť túto hodnotu pre vlastný názov poľa. Hodnota vlastného poľa by mala byť vlastným názvom, ktorý chcete použiť.

en: Whether to show the post count.
sk_SK: Či sa má zobraziť počet príspevkov.

en: Widget Header Font Size
sk_SK: Veľkosť písma Widget Header

en: Widget Header Font Style
sk_SK: Widget Header Písmo Štýl

en: Widget Heading Color
sk_SK: Widget Heading Farba

en: Widget Link Color
sk_SK: Farba odkazu Widget

en: Widget Text Color
sk_SK: Farba textu miniaplikácie

en: WooCommerce Sidebar Location
sk_SK: WooCommerce Sidebar Poloha

en: WooCommerce Sidebar/Widget Area
sk_SK: WooCommerce Sidebar / Widget Area

en: Yes
sk_SK: Áno

en: You are already logged in.
sk_SK: Už ste prihlásený.

en: You can disable this option if you want to remove the author box from single post pages.
sk_SK: Túto možnosť môžete zakázať, ak chcete odstrániť pole autora z jednotlivých stránok príspevku.

en: You can disable this option if you want to remove the comments and comment form from single post pages.
sk_SK: Túto možnosť môžete vypnúť, ak chcete odstrániť komentáre a formulár pripomienok z jednotlivých stránok príspevku.

en: You can disable this option if you want to remove the related posts from single post pages.
sk_SK: Túto možnosť môžete vypnúť, ak chcete odstrániť súvisiace príspevky z jednotlivých stránok príspevku.

en: You can find all the info on how to obtain all the needed API credentials here: %s
sk_SK: Nájdete tu všetky informácie o tom, ako získať všetky potrebné poverenia API tu: %s

en: You can find the User Id at the end of your Google+ URL. For example if the URL was: http://plus.google.com/+elegentthemes, the User Id would be: +elegenthemes
sk_SK: Identifikátor používateľa nájdete na konci svojej adresy URL služby Google+. Napríklad, ak bola adresa URL: http://plus.google.com/+elegentthemes, ID používateľa by bolo: + elegenthemes

en: You don't have pages
sk_SK: Nemáte stránky

en: Your Rating:
sk_SK: Vaše hodnotenie:

en: Your latest posts
sk_SK: Vaše najnovšie príspevky

en: Your site&#8217;s most recent Posts.
sk_SK: Najnovšie príspevky vašej stránky.

en: Your site&#8217;s most recent Reviews (posts which have review).
sk_SK: Najnovšie recenzie vašej lokality (príspevky, ktoré majú recenziu).

en: Your site&#8217;s most recent Videos (Posts which use video format).
sk_SK: Najnovšie videá vašej stránky (Príspevky, ktoré používajú formát videa).

en: Your site&#8217;s most recent comments.
sk_SK: Posledné komentáre vašej stránky.

en: Youtube
sk_SK: youtube

en: Youtube Profile Url
sk_SK: Adresa URL profilu YouTube

en: Youtube Username
sk_SK: Meno používateľa YouTube

en: Zoom Icon Color
sk_SK: Farba ikony priblíženia

en: by
sk_SK: podľa

en: by %s
sk_SK: podľa %s

[ctx: clear static resources]
en: Clear
sk_SK: jasný

en: comment count
sk_SK: počet komentárov

[ctx: documentation links]
en: Support
sk_SK: podpora

[ctx: general options]
en: General
sk_SK: všeobecný

[ctx: integrate third-party code]
en: Integration
sk_SK: integrácia

[ctx: label]
en: Search for:
sk_SK: Hľadať:

[ctx: layout item]
en: Add New
sk_SK: Pridať nové

[ctx: layout type general name]
en: Category Layouts
sk_SK: Rozloženie kategórií

[ctx: layout type singular name]
en: Category Layout
sk_SK: Rozloženie kategórie

[ctx: navigation menu]
en: Navigation
sk_SK: navigácia

[ctx: noun]
en: COMMENT
sk_SK: KOMENTÁR

[ctx: page/post]
en: Layout
sk_SK: dispozície

[ctx: placeholder]
en: Search
sk_SK: Vyhľadávanie

[ctx: project item]
en: Add New
sk_SK: Pridať nové

[ctx: project type general name]
en: Projects
sk_SK: projekty

[ctx: project type singular name]
en: Project
sk_SK: projekt

en: settings reset.
sk_SK: nastavenia.

en: settings saved.
sk_SK: nastavenia uloľené.

[ctx: site ads placement areas]
en: Ads
sk_SK: Reklamy

[ctx: site color scheme]
en: Colorization
sk_SK: sfarbenie

[ctx: theme updates]
en: Updates
sk_SK: aktualizácie

[ctx: widgets]
en: %1$s %2$s <div class="post-title">on %3$s</div>
sk_SK:  %1$s %2$s <div class="post-title"> na %3$s </div>

en: you don't have sufficient permissions to access this page
sk_SK: nemáte dostatočné povolenia na prístup na túto stránku
