Extra 2.22.2 - en to pl_PL translation catalogue (1063 entries)

en:  You can find all the info on how to obtain all the required credentials here: %s
pl_PL: Wszystkie informacje na temat uzyskiwania wszystkich wymaganych poświadczeń można znaleźć tutaj: %s

en: %d Items
pl_PL:  %d Przedmioty

en: %d Items in Cart
pl_PL:  %d Przedmioty w koszyku

en: %s Theme Options
pl_PL:  %s Opcje motywu

en: %s ago
pl_PL:  %s temu

en: &hellip;
pl_PL: …

en: &laquo; Previous
pl_PL: «Poprzednia

en: + Add One More Tab
pl_PL: + Dodaj One More Tab

en: 0 Comments
pl_PL: 0 komentarzy

en: 1 Column
pl_PL: 1 kolumna

en: 1 Comment
pl_PL: 1 komentarz

en: 1/2 + 1/4 + 1/4 Columns
pl_PL: 1/2 + 1/4 + 1/4 kolumny

en: 1/3 + 2/3 Columns
pl_PL: 1/3 + 2/3 kolumny

en: 1/4 + 1/2 + 1/4 Columns
pl_PL: 1/4 + 1/2 + 1/4 kolumny

en: 1/4 + 1/4 + 1/2 Columns
pl_PL: 1/4 + 1/4 + 1/2 kolumny

en: 1/4 + 3/4 Columns
pl_PL: 1/4 + 3/4 kolumny

en: 2 Columns
pl_PL: 2 kolumny

en: 2/3 + 1/3 Columns
pl_PL: 2/3 + 1/3 kolumny

en: 3 Columns
pl_PL: 3 kolumny

en: 3/4 + 1/4 Columns
pl_PL: 3/4 + 1/4 kolumny

en: 4 Columns
pl_PL: 4 kolumny

en: 404 Not Found
pl_PL: 404 Nie Znaleziono

en: <div class="updated"><p>This is a fresh installation of %1$s theme. Don't forget to go to <a href="%2$s">ePanel</a> to set it up. This message will disappear once you have clicked the Save button within the <a href="%2$s">theme's options page</a>.</p></div>
pl_PL: <div class="updated"><p> To jest nowa instalacja motywu %1$s. Nie zapomnij przejść do <a href="%2$s">ePanel,</a> aby go skonfigurować. Ta wiadomość zniknie po kliknięciu przycisku Zapisz <a href="%2$s">na stronie opcji motywu</a> . </p></div>

en: <span class="button">Next Entries</span>
pl_PL: <span class="button">Następne wpisy</span>

en: <span class="button">Next</span><span class="title">%title</span>
pl_PL: <span class="button">Następny</span><span class="title">%title</span>

en: <span class="button">Older Entries</span>
pl_PL: <span class="button">Starsze wpisy</span>

en: <span class="button">Previous</span><span class="title">%title</span>
pl_PL: <span class="button">Poprzedni</span><span class="title">%title</span>

en: <span class="meta-nav">&larr;</span> Older Comments
pl_PL: <span class="meta-nav">←</span> Starsze komentarze

en: A static page
pl_PL: Strona statyczna

en: API Key
pl_PL: Klucz API

en: About The Author
pl_PL: O autorze

en: Above Post
pl_PL: Powyzszy wpis

en: Accent color
pl_PL: Akcentowy kolor

en: Access Token
pl_PL: Token dostępu

en: Access Token Secret
pl_PL: Token dostępu Tajny

en: Access Token Secret:
pl_PL: Token dostępu Secret:

en: Access token:
pl_PL: Token dostępu:

en: Accordion
pl_PL: Akordeon

en: Active Tab Background Color
pl_PL: Aktywny kolor tła zakładki

en: Active Tab Text Color
pl_PL: Aktywny kolor tekstu karty

en: Ad
pl_PL: Ogłoszenie

en: Ad #
pl_PL: Nr reklamy

en: Ad #%d
pl_PL: Dodaj

en: Ad HTML
pl_PL: Reklama HTML

en: Ad HTML:
pl_PL: Reklama HTML:

en: Ad Image
pl_PL: Obraz reklamy

en: Ad Link
pl_PL: Link reklamowy

en: Add API Key
pl_PL: Dodaj klucz API

en: Add Ad
pl_PL: Dodaj reklamę

en: Add Another Video URL
pl_PL: Dodaj inny adres URL wideo

en: Add Audio File
pl_PL: Dodaj plik audio

en: Add Author Bio
pl_PL: Dodaj Autor Bio

en: Add Breakdown
pl_PL: Dodaj podział

en: Add ET Box
pl_PL: Dodaj ET Box

en: Add ET Button
pl_PL: Dodaj przycisk ET

en: Add ET Learn more block
pl_PL: Dodaj ET Dowiedz się więcej bloku

en: Add ET Tabs
pl_PL: Dodaj karty ET

en: Add Gallery Images
pl_PL: Dodaj zdjęcia galerii

en: Add Images
pl_PL: Dodaj obrazy

en: Add New Ad
pl_PL: Dodaj nową reklamę

en: Add New Category Layout
pl_PL: Dodaj nowy układ kategorii

en: Add New Project
pl_PL: Dodaj nowy projekt

en: Add New Project Skill
pl_PL: Dodaj nową umiejętność projektu

en: Add New Tab
pl_PL: Dodaj nową kartę

en: Add a Tooltip Text
pl_PL: Dodaj tekst podpowiedzi

en: Add code to the < body > (good for tracking codes such as google analytics)
pl_PL: Dodaj kod do <body> (dobre dla kodów śledzenia, takich jak Google Analytics)

en: Add code to the < head > of your blog
pl_PL: Dodaj kod do <head> swojego bloga

en: Add code to the bottom of your posts, before the comments
pl_PL: Dodaj kod na dole swoich postów, przed komentarzami

en: Add code to the top of your posts
pl_PL: Dodaj kod na górze swoich postów

en: Add or Remove Skills
pl_PL: Dodaj lub usuń umiejętności

en: Additional Info
pl_PL: Dodatkowe informacje

en: Address
pl_PL: Adres

en: Admin Label
pl_PL: Etykieta administratora

en: Ads
pl_PL: Reklamy

en: Adsense's responsive ad units require the ads' container to have a fixed width. Enabling this option applies a fixed width to this ad's container.
pl_PL: Reaktywne jednostki reklamowe Adsense wymagają, aby kontener reklam miał stałą szerokość. Włączenie tej opcji powoduje zastosowanie stałej szerokości kontenera tej reklamy.

en: Advertisement
pl_PL: Reklama

en: All
pl_PL: Wszystko

en: All Category Layouts
pl_PL: Układy wszystkich kategorii

en: All Project Skills
pl_PL: Wszystkie umiejętności projektowe

en: All Projects
pl_PL: Wszystkie projekty

en: Alternative text for image
pl_PL: Alternatywny tekst dla obrazu

en: Amount of archive months to display.
pl_PL: Ilość miesięcy archiwizacji do wyświetlenia.

en: Amount of recent posts to display.
pl_PL: Ilość ostatnich postów do wyświetlenia.

en: An <a href="%s">Extra Theme Layout</a> (select below)
pl_PL: <a href="%s">Dodatkowy układ motywu</a> (wybierz poniżej)

en: An Extra Category Layout
pl_PL: Układ dodatkowej kategorii

en: Animation
pl_PL: Animacja

en: Any code you place here will appear in body section of all pages of your blog. This is usefull if you need to input a tracking pixel for a state counter such as Google Analytics.
pl_PL: Każdy umieszczony tutaj kod pojawi się w sekcji treści wszystkich stron bloga. Jest to przydatne, jeśli chcesz wprowadzić piksel śledzenia dla licznika stanów, takiego jak Google Analytics.

en: Any code you place here will appear in the head section of every page of your blog. This is useful when you need to add javascript or css to all pages.
pl_PL: Każdy kod, który tutaj umieścisz, pojawi się w sekcji głównej każdej strony Twojego bloga. Jest to przydatne, gdy trzeba dodać javascript lub css do wszystkich stron.

en: Any code you place here will be placed at the top of all single posts. This is useful if you are looking to integrating things such as social bookmarking links.
pl_PL: Każdy kod, który tu umieścisz, zostanie umieszczony na górze wszystkich pojedynczych postów. Jest to przydatne, jeśli chcesz zintegrować takie rzeczy, jak linki do zakładek społecznościowych.

en: App ID
pl_PL: Identyfikator aplikacji

en: Archive Heading Text Color
pl_PL: Archiwizuj kolor tekstu nagłówka

en: Archives
pl_PL: Archiwa

en: Ascending
pl_PL: Rosnąco

en: Aside
pl_PL: Na bok

en: Attributes
pl_PL: Atrybuty

en: Audio File Subtitle
pl_PL: Podtytuł pliku audio

en: Audio File Title
pl_PL: Nazwa pliku audio

en: Audio File URL
pl_PL: URL pliku audio

en: Audio Format Options
pl_PL: Opcje formatu audio

en: Author
pl_PL: Autor

en: Author Image URL
pl_PL: Autor URL obrazka

en: Authorize
pl_PL: Autoryzować

en: Authors Page Template Options
pl_PL: Opcje szablonów stron autorów

en: Authors to display
pl_PL: Autorzy do wyświetlenia

en: Auto
pl_PL: Automatyczny

en: Auto Speed
pl_PL: Auto Prędkość

en: Automattic slider speed (works only if Auto is set to yes)
pl_PL: Automatyczna prędkość suwaka (działa tylko wtedy, gdy Auto jest ustawione na tak)

en: Autoplay
pl_PL: Automatyczne odtwarzanie

en: Autoplay Speed
pl_PL: Szybkość autoodtwarzania

en: Back To Top
pl_PL: Powrót do góry

en: Back To Top Button
pl_PL: Powrót do góry Przycisk

en: Background Color
pl_PL: Kolor tła

en: Background Settings
pl_PL: Ustawienia tła

en: Background color
pl_PL: Kolor tła

en: Bar Border Radius
pl_PL: Promień obramowania pręta

en: Bar Counter
pl_PL: Lada barowa

en: Bar Padding
pl_PL: Wyściółka barowa

en: Before you can receive product updates, you must first authenticate your Elegant Themes subscription. To do this, you need to enter both your Elegant Themes Username and your Elegant Themes API Key. To locate your API Key, <a href="https://www.elegantthemes.com/members-area/" target="_blank">log in</a> to your Elegant Themes account and navigate to the <strong>Account > API Key</strong> page.
pl_PL: Zanim będziesz mógł otrzymywać aktualizacje produktów, musisz najpierw uwierzytelnić subskrypcję Elegant Themes. Aby to zrobić, musisz wprowadzić zarówno nazwę użytkownika Elegant Themes, jak i klucz API Elegant Themes. Aby zlokalizować klucz API, <a href="https://www.elegantthemes.com/members-area/" target="_blank">zaloguj się</a> do konta Elegant Themes i przejdź do strony <strong>Konto> Klucz API</strong> .

en: Before you can receive product updates, you must first authenticate your Elegant Themes subscription. To do this, you need to enter both your Elegant Themes Username and your Elegant Themes API Key. Your username is the same username you use when logging in to <a href="http://elegantthemes.com/" target="_blank">ElegantThemes.com</a>
pl_PL: Zanim będziesz mógł otrzymywać aktualizacje produktów, musisz najpierw uwierzytelnić subskrypcję Elegant Themes. Aby to zrobić, musisz wprowadzić zarówno nazwę użytkownika Elegant Themes, jak i klucz API Elegant Themes. Twoja nazwa użytkownika to ta sama nazwa użytkownika, której używasz podczas logowania do <a href="http://elegantthemes.com/" target="_blank">ElegantThemes.com</a>

en: Below Header
pl_PL: poniżej nagłówka

en: Below Post
pl_PL: poniżej post

en: Blog Feed Page Template Options
pl_PL: Opcje szablonu strony kanału Blog

en: Blog Feed Title
pl_PL: Tytuł kanału blogu

en: Blurb
pl_PL: Reklama wydawnicza

en: Body
pl_PL: Ciało

en: Body Font
pl_PL: Czcionka ciała

en: Body Line Height
pl_PL: Wysokość linii ciała

en: Body Text Color
pl_PL: Kolor tekstu ciała

en: Body Text Size
pl_PL: Rozmiar tekstu ciała

en: Body/Link Font Style
pl_PL: Styl czcionki Body / Link

en: Body/Link Line Height
pl_PL: Wysokość linii / linii

en: Body/Link Text Size
pl_PL: Rozmiar tekstu ciała / linku

en: Bold
pl_PL: Pogrubienie

en: Border
pl_PL: Granica

en: Border Color
pl_PL: Kolor ramki

en: Border Radius
pl_PL: Promień graniczny

en: Border Width
pl_PL: Szerokość granicy

en: Bottom
pl_PL: Dolny

en: Bottom Bar
pl_PL: Dolny pasek

en: Bottom to Top
pl_PL: Od dołu do góry

en: Boxed Layout - Background color
pl_PL: Układ pudełkowy - Kolor tła

en: Breakdown #
pl_PL: Awaria #

en: Breakdown #%d
pl_PL: Podział # %d

en: Buffer
pl_PL: Bufor

en: Button Font Style
pl_PL: Styl czcionki przycisku

en: Button Hover Styles
pl_PL: Przyciski najedź przyciskami

en: Button Styles
pl_PL: Style przycisków

en: Buttons
pl_PL: guziki

en: Buttons Font
pl_PL: Przyciski Czcionka

en: By default comments are not placed on pages, however, if you would like to allow people to comment on your pages simply enable this option.
pl_PL: Domyślnie komentarze nie są umieszczane na stronach, jednak jeśli chcesz zezwolić innym na komentowanie Twoich stron, włącz tę opcję.

en: By default pages are sorted by name. However if you would rather have them sorted by ID you can adjust this setting.
pl_PL: Domyślnie strony są sortowane według nazwy. Jeśli jednak wolisz je posortować według ID, możesz dostosować to ustawienie.

en: By default the navigation bar stays on top of the screen at all times. We suggest to disable this option, if you need to use a logo taller than the default one.
pl_PL: Domyślnie pasek nawigacji pozostaje zawsze na górze ekranu. Sugerujemy wyłączenie tej opcji, jeśli musisz użyć logo wyższego niż domyślne.

en: By default the theme creates a Home link in the default created menu, that when clicked leads back to your blog's homepage. If however, you are using a static homepage and have already created a page called Home to use, this will result in a duplicate link. In this case you should disable this feature to remove the link.
pl_PL: Domyślnie motyw tworzy łącze domowe w domyślnym menu, które po kliknięciu powoduje powrót do strony głównej bloga. Jeśli jednak używasz statycznej strony głównej i utworzyłeś już stronę o nazwie Strona główna, spowoduje to utworzenie duplikatu łącza. W takim przypadku należy wyłączyć tę funkcję, aby usunąć link.

en: By default the theme creates post titles based on the title of your post and your blog name. If you would like to make your meta title different than your actual post title you can define a custom title for each post using custom fields. This option must be enabled for custom titles to work, and you must choose a custom field name for your title below.
pl_PL: Domyślnie motyw tworzy tytuły postów na podstawie tytułu postu i nazwy bloga. Jeśli chcesz, aby Twój meta tytuł był inny niż rzeczywisty tytuł postu, możesz zdefiniować niestandardowy tytuł dla każdego postu za pomocą pól niestandardowych. Ta opcja musi być włączona, aby niestandardowe tytuły działały i musisz wybrać niestandardową nazwę pola dla swojego tytułu poniżej.

en: By default the theme does not add keywords to your header. Most search engines don't use keywords to rank your site anymore, but some people define them anyway just in case. If you want to add meta keywords to your header then enable this option and fill in the custom keywords field below.
pl_PL: Domyślnie motyw nie dodaje słów kluczowych do nagłówka. Większość wyszukiwarek nie używa już słów kluczowych do uszeregowania witryny, ale niektórzy ludzie i tak definiują je na wszelki wypadek. Jeśli chcesz dodać słowa kluczowe do nagłówka, włącz tę opcję i wypełnij pole niestandardowych słów kluczowych poniżej.

en: By default the theme uses a combination of your blog name and your blog description, as defined when you created your blog, to create your homepage titles. However if you want to create a custom title then simply enable this option and fill in the custom title field below.
pl_PL: Domyślnie motyw wykorzystuje kombinację nazwy bloga i opisu bloga, zgodnie z definicją podczas tworzenia bloga, do tworzenia tytułów na stronie głównej. Jeśli jednak chcesz utworzyć niestandardowy tytuł, po prostu włącz tę opcję i wypełnij pole niestandardowego tytułu poniżej.

en: By default the theme uses your blog description, as defined when you created your blog, to fill in the meta description field. If you would like to use a different description then enable this option and fill in the custom description field below.
pl_PL: Domyślnie motyw wykorzystuje opis bloga, zdefiniowany podczas tworzenia bloga, w celu wypełnienia pola opisu meta. Jeśli chcesz użyć innego opisu, włącz tę opcję i wypełnij pole opisu niestandardowego poniżej.

en: CSS Class
pl_PL: Klasa CSS

en: Call To Action
pl_PL: Wezwanie do działania

en: Callback function: "%s" doesnt exist
pl_PL: Funkcja oddzwaniania: „ %s” nie istnieje

en: Canonicalization helps to prevent the indexing of duplicate content by search engines, and as a result, may help avoid duplicate content penalties and pagerank degradation. Some pages may have different URL's all leading to the same place. For example domain.com, domain.com/index.html, and www.domain.com are all different URLs leading to your homepage. From a search engine's perspective these duplicate URLs, which also occur often due to custom permalinks, may be treaded individually instead of as a single destination. Defining a canonical URL tells the search engine which URL you would like to use officially. The theme bases its canonical URLs off your permalinks and the domain name defined in the settings tab of wp-admin.
pl_PL: Kanonizacja pomaga zapobiec indeksowaniu zduplikowanych treści przez wyszukiwarki, a w rezultacie może pomóc uniknąć podwójnych kar za treści i degradację pageranków. Niektóre strony mogą mieć różne adresy URL prowadzące do tego samego miejsca. Na przykład domain.com, domain.com/index.html i www.domain.com to wszystkie różne adresy URL prowadzące do Twojej strony głównej. Z perspektywy wyszukiwarki te zduplikowane adresy URL, które często występują z powodu niestandardowych permalinków, mogą być traktowane indywidualnie zamiast jako jedno miejsce docelowe. Zdefiniowanie kanonicznego adresu URL informuje wyszukiwarkę, którego adresu URL chcesz użyć oficjalnie. Motyw opiera swoje kanoniczne adresy URL na permalinkach i nazwie domeny zdefiniowanej w zakładce ustawień wp-admin.

en: Canonicalization helps to prevent the indexing of duplicate content by search engines, and as a result, may help avoid duplicate content penalties and pagerank degradation. Some pages may have different URLs all leading to the same place. For example domain.com, domain.com/index.html, and www.domain.com are all different URLs leading to your homepage. From a search engine's perspective these duplicate URLs, which also occur often due to custom permalinks, may be treaded individually instead of as a single destination. Defining a canonical URL tells the search engine which URL you would like to use officially. The theme bases its canonical URLs off your permalinks and the domain name defined in the settings tab of wp-admin.
pl_PL: Kanonizacja pomaga zapobiec indeksowaniu zduplikowanych treści przez wyszukiwarki, a w rezultacie może pomóc uniknąć podwójnych kar za treści i degradację pageranków. Niektóre strony mogą mieć różne adresy URL prowadzące do tego samego miejsca. Na przykład domain.com, domain.com/index.html i www.domain.com to wszystkie różne adresy URL prowadzące do Twojej strony głównej. Z perspektywy wyszukiwarki te zduplikowane adresy URL, które często występują z powodu niestandardowych permalinków, mogą być traktowane indywidualnie zamiast jako jedno miejsce docelowe. Zdefiniowanie kanonicznego adresu URL informuje wyszukiwarkę, którego adresu URL chcesz użyć oficjalnie. Motyw opiera swoje kanoniczne adresy URL na permalinkach i nazwie domeny zdefiniowanej w zakładce ustawień wp-admin.

en: Captcha Font Size
pl_PL: Rozmiar czcionki Captcha

en: Captcha Font Style
pl_PL: Styl czcionki Captcha

en: Caption
pl_PL: Podpis

en: Caption Background Color
pl_PL: Kolor tła napisów

en: Caption Font Size
pl_PL: Rozmiar czcionki podpisu

en: Caption Font Style
pl_PL: Styl czcionki napisów

en: Caption goes here
pl_PL: Napis tutaj

en: Caption title goes here
pl_PL: Tutaj pojawia się tytuł napisu

en: Categories
pl_PL: Kategorie

en: Categories:
pl_PL: Kategorie:

en: Category
pl_PL: Kategoria

en: Category Builder
pl_PL: Kategoria Builder

en: Centered
pl_PL: Wyśrodkowany

en: Change Your API Key
pl_PL: Zmień swój klucz API

en: Channel Name
pl_PL: Nazwa kanału

en: Chat
pl_PL: Czat

en: Check and sort the sitemap sections you would like to be displayed.
pl_PL: Sprawdź i posortuj sekcje mapy witryny, które chcesz wyświetlić.

en: Check this box if you want to display meta descriptions on category/archive pages. The description is based off the category description you choose when creating/edit your category in wp-admin.
pl_PL: Zaznacz to pole, jeśli chcesz wyświetlić opisy meta na stronach kategorii / archiwum. Opis opiera się na opisie kategorii wybranej podczas tworzenia / edycji kategorii w wp-admin.

en: Choose Categories.
pl_PL: Wybierz kategorie.

en: Choose From the Most Used Skills
pl_PL: Wybierz spośród najczęściej używanych umiejętności

en: Choose Sidebar/Widget Area
pl_PL: Wybierz Obszar paska bocznego / widżetu

en: Choose a category.
pl_PL: Wybierz kategorię.

en: Choose a heading style.
pl_PL: Wybierz styl nagłówka.

en: Choose a sort method.
pl_PL: Wybierz metodę sortowania.

en: Choose a sort order.
pl_PL: Wybierz porządek sortowania.

en: Choose an Image
pl_PL: Wybierz obraz

en: Choose button color
pl_PL: Wybierz kolor przycisku

en: Choose button type
pl_PL: Wybierz typ przycisku

en: Choose categories.
pl_PL: Wybierz kategorie.

en: Choose title autogeneration method
pl_PL: Wybierz tytuł autogeneracji

en: Choose whether standard or masonry display style for archive pages for tags, author posts, search results.
pl_PL: Wybierz, czy standardowy lub murowany styl wyświetlania stron archiwum dla tagów, postów autora, wyników wyszukiwania.

en: Choose which items to display in the postinfo section
pl_PL: Wybierz elementy do wyświetlenia w sekcji postinfo

en: Choose yes if you want for automatic slider animation
pl_PL: Wybierz tak, jeśli chcesz korzystać z automatycznej animacji suwaka

en: Circle Counter
pl_PL: Licznik kół

en: Click here to learn more
pl_PL: Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej

en: Closed Title Font Style
pl_PL: Zamknięty styl czcionki tytułu

en: Code Integration
pl_PL: Integracja kodu

en: Color
pl_PL: Kolor

en: Column Layout
pl_PL: Układ kolumn

en: Comments
pl_PL: Komentarze

en: Consumer Key
pl_PL: Klucz klienta

en: Consumer Key:
pl_PL: Klucz klienta:

en: Consumer Secret
pl_PL: Tajemnica konsumenta

en: Consumer Secret:
pl_PL: Tajemnica konsumenta:

en: Contact Form
pl_PL: Formularz kontaktowy

en: Contact Form Map
pl_PL: Mapa formularza kontaktowego

en: Contact Form Title
pl_PL: Tytuł formularza kontaktowego

en: Contact Page Template Options
pl_PL: Opcje szablonu strony kontaktu

en: Content
pl_PL: Zawartość

en: Content Font Size
pl_PL: Rozmiar czcionki treści

en: Content Font Style
pl_PL: Styl czcionki treści

en: Content goes here
pl_PL: Treść idzie tutaj

en: Content text or html
pl_PL: Treść lub html

en: Countdown
pl_PL: Odliczanie

en: Current Category / Tag / Taxonomy
pl_PL: Bieżąca kategoria / znacznik / taksonomia

en: Current Color
pl_PL: Bieżący kolor

en: Currently viewing archives from %1$s
pl_PL: Obecnie przeglądasz archiwa z %1$s

en: Custom CSS
pl_PL: niestandardowe CSS

en: Custom Title
pl_PL: Tytuł niestandardowy

en: Custom field Name to be used for description
pl_PL: Pole niestandardowe Nazwa, która ma być używana do opisu

en: Custom field Name to be used for keywords
pl_PL: Pole niestandardowe Nazwa, która ma być używana dla słów kluczowych

en: Custom field Name to be used for title
pl_PL: Pole niestandardowe Nazwa, która ma być użyta do tytułu

en: Dashed
pl_PL: Przerażony

en: Date
pl_PL: Data

en: Date Format
pl_PL: Format daty

en: Date format
pl_PL: Format daty

en: Default
pl_PL: Domyślna

en: Default (%s)
pl_PL: Domyślne ( %s)

en: Default Category
pl_PL: Domyślna kategoria

en: Default Post Format
pl_PL: Domyślny format postu

en: Define a character to separate BlogName and Post title
pl_PL: Zdefiniuj znak do oddzielnego tytułu BlogName i Post

en: Delicious
pl_PL: Pyszne

en: Descending
pl_PL: Malejąco

en: Designed by %1$s | Powered by %2$s
pl_PL: Zaprojektowany przez %1$s | Napędzany %2$s

en: Details Font Style
pl_PL: Szczegóły stylu czcionki

en: Disable this option to remove Google Maps API script from your page. Note: Modules which relies to Google Maps API script such as Maps and Fullwidth Maps are still loaded, but will not work unless you manually add Google Maps API script.
pl_PL: Wyłącz tę opcję, aby usunąć skrypt API Google Maps ze swojej strony. Uwaga: Moduły oparte na skrypcie API Google Maps, takie jak Maps i Fullwidth Maps, są nadal ładowane, ale nie będą działać, chyba że ręcznie dodasz skrypt API Google Maps.

en: Disable this option to remove the Google Fonts from your Divi Builder Pages.
pl_PL: Wyłącz tę opcję, aby usunąć czcionki Google ze stron Divi Builder.

en: Disable top tier dropdown menu links
pl_PL: Wyłącz linki menu rozwijanego najwyższego rzędu

en: Disabled
pl_PL: Wyłączone

en: Disabling this option will remove the body code below from your blog. This allows you to remove the code while saving it for later use.
pl_PL: Wyłączenie tej opcji spowoduje usunięcie poniższego kodu treści z Twojego bloga. Pozwala to na usunięcie kodu podczas zapisywania go do późniejszego użycia.

en: Disabling this option will remove the header code below from your blog. This allows you to remove the code while saving it for later use.
pl_PL: Wyłączenie tej opcji spowoduje usunięcie poniższego kodu nagłówka z Twojego bloga. Pozwala to na usunięcie kodu podczas zapisywania go do późniejszego użycia.

en: Disabling this option will remove the single bottom code below from your blog. This allows you to remove the code while saving it for later use.
pl_PL: Wyłączenie tej opcji spowoduje usunięcie pojedynczego dolnego kodu z Twojego bloga. Pozwala to na usunięcie kodu podczas zapisywania go do późniejszego użycia.

en: Disabling this option will remove the single top code below from your blog. This allows you to remove the code while saving it for later use.
pl_PL: Wyłączenie tej opcji spowoduje usunięcie pojedynczego górnego kodu z Twojego bloga. Pozwala to na usunięcie kodu podczas zapisywania go do późniejszego użycia.

en: Display # of Tweets:
pl_PL: Wyświetl # tweetów:

en: Display Featured Posts Only
pl_PL: Wyświetl tylko wybrane posty

en: Display Home link
pl_PL: Wyświetl link do strony głównej

en: Display Style
pl_PL: Styl wyświetlania

en: Display a list of authors.
pl_PL: Wyświetl listę autorów.

en: Display a login form.
pl_PL: Wyświetl formularz logowania.

en: Display ads.
pl_PL: Wyświetl reklamy.

en: Display comment date?
pl_PL: Wyświetl datę komentarza?

en: Display method
pl_PL: Metoda wyświetlania

en: Display post categories?
pl_PL: Wyświetlać kategorie postów?

en: Display post count
pl_PL: Wyświetl liczbę postów

en: Display post date?
pl_PL: Wyświetla datę postu?

en: Display post thumbnail?
pl_PL: Wyświetl miniaturkę posta?

en: Display the post's exceprt or full content. If full content, then it will truncate to the more tag if used.
pl_PL: Wyświetl exceprt postu lub pełną treść. Jeśli pełna zawartość, zostanie obcięta do większej liczby tagów, jeśli zostanie użyta.

en: Display your follower counts from top social networks
pl_PL: Wyświetlaj liczbę obserwujących z najlepszych sieci społecznościowych

en: Display your recent tweets.
pl_PL: Wyświetl swoje ostatnie tweety.

en: Divider
pl_PL: Rozdzielacz

en: Divider Height
pl_PL: Wysokość przegródki

en: Divider Position
pl_PL: Pozycja rozdzielacza

en: Divider Style
pl_PL: Styl przegródki

en: Divider Weight
pl_PL: Waga dzielnika

en: Do not display posts that have been displayed on previous modules.
pl_PL: Nie wyświetlaj postów, które były wyświetlane w poprzednich modułach.

en: Don't Show Author
pl_PL: Nie pokazuj autora

en: Don't Show Categories
pl_PL: Nie pokazuj kategorii

en: Don't Show Comment Count
pl_PL: Nie pokazuj liczby komentarzy

en: Don't Show Date
pl_PL: Nie pokazuj daty

en: Don't Show Featured Image
pl_PL: Nie pokazuj wyróżnionego obrazu

en: Don't Show Ratings
pl_PL: Nie pokazuj ocen

en: Dotted
pl_PL: Kropkowany

en: Double
pl_PL: Podwójnie

en: Drag the marker and the address will be updated automatically. Change the zoom and the zoom level will be saved as well.
pl_PL: Przeciągnij znacznik, a adres zostanie automatycznie zaktualizowany. Zmień powiększenie, a poziom powiększenia zostanie również zapisany.

en: Dribbble Profile Url
pl_PL: Dribbble Profil Url

en: Dropdown Menu Animation
pl_PL: Animacja menu rozwijanego

en: Dropdown Menu Background Color
pl_PL: Kolor tła menu rozwijanego

en: Dropdown Menu Hover/Active Link Color
pl_PL: Menu rozwijane Hover / Active Link Color

en: Dropdown Menu Line Color
pl_PL: Kolor linii menu rozwijanego

en: Dropdown Menu Text Color
pl_PL: Rozwijane menu Kolor tekstu

en: Edit Category Layout
pl_PL: Edytuj układ kategorii

en: Edit Default Layout
pl_PL: Edytuj domyślny układ

en: Edit Home Layout
pl_PL: Edytuj układ domowy

en: Edit Layout
pl_PL: Edytuj układ

en: Edit Project
pl_PL: Edytuj projekt

en: Edit Skill
pl_PL: Edytuj umiejętność

en: Effect
pl_PL: Efekt

en: Elements
pl_PL: Elementy

en: Email
pl_PL: E-mail

en: Email field cannot be empty.
pl_PL: Pole e-mail nie może być puste.

en: Enable Above Footer - Ad
pl_PL: Włącz powyżej stopki - reklama

en: Enable Autoplay
pl_PL: Włącz autoodtwarzanie

en: Enable Below Header - Ad
pl_PL: Włącz Poniżej nagłówka - ogłoszenie

en: Enable Boxed Layout
pl_PL: Włącz układ pudełkowy

en: Enable Header Ad
pl_PL: Włącz żniwna ogłoszenie

en: Enable Responsive Adsense Ad
pl_PL: Włącz responsywną reklamę AdSense

en: Enable Single Post - Above Post - Ad
pl_PL: Włącz opcję Single Post - Above Post - Ad

en: Enable Single Post - Below Post - Ad
pl_PL: Włącz opcję Single Post - Below Post - Ad

en: Enable body code
pl_PL: Włącz kod treści

en: Enable canonical URL's
pl_PL: Włącz kanoniczne adresy URL

en: Enable custom description
pl_PL: Włącz opis niestandardowy

en: Enable custom keywords
pl_PL: Włącz niestandardowe słowa kluczowe

en: Enable custom title
pl_PL: Włącz tytuł niestandardowy

en: Enable custom titles
pl_PL: Włącz niestandardowe tytuły

en: Enable header code
pl_PL: Włącz kod nagłówka

en: Enable meta description
pl_PL: Włącz metaopis

en: Enable meta descriptions
pl_PL: Włącz opisy meta

en: Enable meta keywords
pl_PL: Włącz meta słowa kluczowe

en: Enable single bottom code
pl_PL: Włącz kod pojedynczego dołu

en: Enable single top code
pl_PL: Włącz pojedynczy kod główny

en: Enable this option to display Back To Top Button while scrolling
pl_PL: Włącz tę opcję, aby wyświetlić przycisk Powrót do góry podczas przewijania

en: Enable this option to get the smooth scrolling effect with mouse wheel
pl_PL: Włącz tę opcję, aby uzyskać płynny efekt przewijania kółkiem myszy

en: Enable this option to make shortcodes respond to various screen sizes
pl_PL: Włącz tę opcję, aby krótkie kody odpowiadały na różne rozmiary ekranu

en: Enabled
pl_PL: Włączone

en: Enabled?
pl_PL: Włączone?

en: Enabling this option will display an ad above the footer. If enabled you must fill in the banner image and destination url below.
pl_PL: Włączenie tej opcji spowoduje wyświetlenie reklamy nad stopką. Jeśli jest włączona, musisz wypełnić obraz banera i docelowy adres URL poniżej.

en: Enabling this option will display an ad below the header. If enabled you must fill in the banner image and destination url below.
pl_PL: Włączenie tej opcji spowoduje wyświetlenie reklamy pod nagłówkiem. Jeśli jest włączona, musisz wypełnić obraz banera i docelowy adres URL poniżej.

en: Enabling this option will display an ad in the header. If enabled you must fill in the banner image and destination url below.
pl_PL: Włączenie tej opcji spowoduje wyświetlenie reklamy w nagłówku. Jeśli jest włączona, musisz wypełnić obraz banera i docelowy adres URL poniżej.

en: Enabling this option will display an ad on the bottom of your post pages below the single post content. If enabled you must fill in the banner image and destination url below.
pl_PL: Włączenie tej opcji spowoduje wyświetlenie reklamy u dołu stron postów poniżej treści pojedynczego postu. Jeśli jest włączona, musisz wypełnić obraz banera i docelowy adres URL poniżej.

en: Enabling this option will display an ad on the top of your post pages above the single post content. If enabled you must fill in the banner image and destination url below.
pl_PL: Włączenie tej opcji spowoduje wyświetlenie reklamy u góry stron postów nad treścią pojedynczego postu. Jeśli jest włączona, musisz wypełnić obraz banera i docelowy adres URL poniżej.

en: Enqueue Google Maps Script
pl_PL: Kolejkuj skrypt Google Maps

en: Enter an optional CSS ID to be used for this module. An ID can be used to create custom CSS styling, or to create links to particular sections of your page.
pl_PL: Wprowadź opcjonalny identyfikator CSS, który będzie używany dla tego modułu. Identyfikator może być używany do tworzenia niestandardowych stylów CSS lub do tworzenia łączy do poszczególnych sekcji strony.

en: Enter optional CSS classes to be used for this module. A CSS class can be used to create custom CSS styling. You can add multiple classes, separated with a space.
pl_PL: Wprowadź opcjonalne klasy CSS, które będą używane dla tego modułu. Za pomocą klasy CSS można tworzyć niestandardowe style CSS. Możesz dodać wiele klas, oddzielonych spacją.

en: Enter the App ID
pl_PL: Wprowadź identyfikator aplikacji

en: Enter the App Secret
pl_PL: Wpisz App Secret

en: Enter the URL of your Dribbble Profile.
pl_PL: Wpisz adres URL swojego profilu Dribbble.

en: Enter the URL of your Facebook Profile.
pl_PL: Wprowadź adres URL swojego profilu na Facebooku.

en: Enter the URL of your Google+ Profile.
pl_PL: Wprowadź adres URL swojego profilu Google+.

en: Enter the URL of your Instagram Profile.
pl_PL: Wpisz adres URL swojego profilu na Instagramie.

en: Enter the URL of your Pinterest Profile.
pl_PL: Wpisz adres URL swojego profilu na Pinterest.

en: Enter the URL of your RSS feed.
pl_PL: Wprowadź adres URL swojego kanału RSS.

en: Enter the URL of your Stumbleupon Profile.
pl_PL: Wpisz adres URL swojego profilu Stumbleupon.

en: Enter the URL of your Tumblr Profile.
pl_PL: Wpisz adres URL swojego profilu Tumblr.

en: Enter the URL of your Twitter Profile.
pl_PL: Wprowadź adres URL swojego profilu na Twitterze.

en: Enter the URL of your Youtube Profile.
pl_PL: Wpisz adres URL swojego profilu YouTube.

en: Every 1 Day
pl_PL: Co 1 dzień

en: Every 12 Hours
pl_PL: Co 12 godzin

en: Every 3 Days
pl_PL: Co 3 dni

en: Every 3 Hours
pl_PL: Co 3 godziny

en: Every 7 Days
pl_PL: Co 7 dni

en: Every Hour
pl_PL: Co godzinę

en: Exclude
pl_PL: Wykluczać

en: Exclude categories from the navigation bar
pl_PL: Wyklucz kategorie z paska nawigacji

en: Exclude pages from the navigation bar
pl_PL: Wyklucz strony z paska nawigacji

en: Extra - Ads
pl_PL: Dodatkowe reklamy

en: Extra - Authors
pl_PL: Dodatkowe - Autorzy

en: Extra - Layout
pl_PL: Extra - Układ

en: Extra - Login
pl_PL: Extra - Zaloguj się

en: Extra - Recent Comments
pl_PL: Extra - Najnowsze komentarze

en: Extra - Recent Posts
pl_PL: Extra - Najnowsze posty

en: Extra - Recent Reviews
pl_PL: Extra - Najnowsze recenzje

en: Extra - Recent Tweets
pl_PL: Extra - Ostatnie tweety

en: Extra - Recent Videos
pl_PL: Extra - Najnowsze filmy wideo

en: Extra - Social Network Followers
pl_PL: Dodatkowi obserwatorzy sieci społecznościowych

en: Extra Category Layout
pl_PL: Układ dodatkowej kategorii

en: Extra Customizer Settings
pl_PL: Dodatkowe ustawienia konfiguratora

en: Extra Mega Menu
pl_PL: Dodatkowe Mega Menu

en: Extra Settings
pl_PL: Dodatkowe ustawienia

en: Extra uses uncombined and unminified CSS files because "SCRIPT_DEBUG" constant on wp-config.php has been set to "true". Other plugin can enforce Extra to use uncombined and unminified CSS files by filtering "et_load_unminified_styles" filter as well.
pl_PL: Extra używa niezwiązanych i niezminifikowanych plików CSS, ponieważ stała „SCRIPT_DEBUG” na wp-config.php została ustawiona na „true”. Inna wtyczka może wymusić na Extra użycie niezwiązanych i niezminifikowanych plików CSS poprzez filtrowanie filtra „et_load_unminified_styles”.

en: Extra uses uncombined and unminified javascript files because "SCRIPT_DEBUG" constant on wp-config.php has been set to "true". Other plugin can enforce Extra to use uncombined and unminified javascript files by filtering "et_load_unminified_scripts" filter as well.
pl_PL: Extra używa niezwiązanych i niezminifikowanych plików javascript, ponieważ stała „SCRIPT_DEBUG” na wp-config.php została ustawiona na „true”. Inna wtyczka może wymusić na Extra użycie niezwiązanych i niezminifikowanych plików javascript przez filtrowanie filtra „et_load_unminified_scripts”.

en: Facebook Profile Url
pl_PL: Profil Url na Facebooku

en: Fade In From Left
pl_PL: Zniknij z lewej

en: Favorite
pl_PL: Ulubiony

en: Featured
pl_PL: Opisany

en: Featured Post
pl_PL: Prezentowany wpis

en: Featured Posts Slider
pl_PL: Suwak wyróżnionych postów

en: Filter Font Size
pl_PL: Filtruj rozmiar czcionki

en: Filter Font Style
pl_PL: Filtruj styl czcionki

en: Filterable Portfolio
pl_PL: Filtrowane portfolio

en: Find
pl_PL: Odnaleźć

en: Fixed Navigation Bar
pl_PL: Naprawiono pasek nawigacji

en: Fixed Navigation Settings
pl_PL: Naprawiono ustawienia nawigacji

en: Flip In Horizontally
pl_PL: Odwróć w poziomie

en: Flip In Vertically
pl_PL: Odwróć w pionie

en: Follow @%s
pl_PL: Obserwuj @ %s

en: Follow Font & Icon Size
pl_PL: Śledź rozmiar czcionki i ikony

en: Follow Us
pl_PL: Podążaj za nami

en: Font
pl_PL: Czcionka

en: Font Style
pl_PL: Styl czcionki

en: Footer
pl_PL: stopka

en: Footer Credit Font Style
pl_PL: Styl czcionki kredytowej stopki

en: Footer Credit Text Color
pl_PL: Kolor tekstu stopki

en: Footer Credit Text Size
pl_PL: Rozmiar tekstu stopki

en: Footer Elements
pl_PL: Elementy stopki

en: Footer Menu
pl_PL: Menu stopki

en: Footer Menu Active Link Color
pl_PL: Menu stopki Aktywny kolor łącza

en: Footer Menu Font Style
pl_PL: Styl czcionki menu stopki

en: Footer Menu Letter Spacing
pl_PL: Odstępy między listami menu stopki

en: Footer Menu Link Color
pl_PL: Kolor linku menu stopki

en: Footer Menu Text Size
pl_PL: Rozmiar tekstu menu stopki

en: Footer Settings
pl_PL: Ustawienia stopki

en: Footer Sidebar
pl_PL: Pasek boczny stopki

en: Footer Sidebar Left
pl_PL: Pasek boczny stopki w lewo

en: Footer Sidebar Middle
pl_PL: Środek paska bocznego stopki

en: Footer Sidebar Right
pl_PL: Pasek boczny stopki w prawo

en: Form submission error, please refresh and try again.
pl_PL: Błąd przesyłania formularza. Odśwież i spróbuj ponownie.

en: Front page displays
pl_PL: Zostanie wyświetlona strona główna

en: Fullwidth Slider
pl_PL: Suwak pełnej szerokości

en: Gallery
pl_PL: Galeria

en: Gallery Format Options
pl_PL: Opcje galeria Format

en: General
pl_PL: Generał

en: General Settings
pl_PL: Ustawienia główne

en: Global Accent Color
pl_PL: Globalny kolor akcentu

en: Google API Key
pl_PL: Klucz API Google

en: Google API key. You can find all the info on how to obtain one here: %s
pl_PL: Klucz Google API. Możesz znaleźć wszystkie informacje, jak je uzyskać tutaj: %s

en: Google Fonts subsets
pl_PL: Podzbiory czcionek Google

en: Google+ Profile Url
pl_PL: Adres URL profilu Google+

en: Google+ User Id
pl_PL: Id użytkownika Google+

en: Groove
pl_PL: Rowek

en: Header
pl_PL: nagłówek

en: Header & Navigation Settings
pl_PL: Ustawienia nagłówka i nawigacji

en: Header Elements Settings
pl_PL: Ustawienia elementów nagłówka

en: Header Font Size
pl_PL: Rozmiar czcionki nagłówka

en: Header Font Style
pl_PL: Styl czcionki nagłówka

en: Header Format Settings
pl_PL: Ustawienia formatu nagłówka

en: Header Text
pl_PL: Tekst nagłówka

en: Header Text Color
pl_PL: Kolor tekstu nagłówka

en: Heading Font
pl_PL: Czcionka nagłówka

en: Heading Font Style
pl_PL: Styl czcionki nagłówka

en: Heading Line Height
pl_PL: Wysokość linii kursu

en: Heading Style
pl_PL: Styl nagłówka

en: Heading Text Color
pl_PL: Kolor tekstu nagłówka

en: Heading Text Size
pl_PL: Rozmiar tekstu nagłówka

en: Help
pl_PL: Wsparcie

en: Here you can add custom css to override or extend default styles.
pl_PL: Tutaj możesz dodać własne css, aby zastąpić lub rozszerzyć domyślne style.

en: Here you can change Global Accent Color that is used on all pages of your site.
pl_PL: Tutaj możesz zmienić Global Accent Color, który jest używany na wszystkich stronach witryny.

en: Here you can change which character separates your blog title and index page name when using autogenerated post titles. Common values are | or -
pl_PL: Tutaj możesz zmienić, który znak oddziela tytuł twojego bloga od nazwy strony indeksu podczas korzystania z automatycznie generowanych tytułów postów. Wspólne wartości to | lub -

en: Here you can change which character separates your blog title and post name when using autogenerated post titles. Common values are | or -
pl_PL: Tutaj możesz zmienić, który znak oddziela tytuł twojego bloga i nazwę postu podczas korzystania z generowanych automatycznie postów. Wspólne wartości to | lub -

en: Here you can choose how your titles on index pages are generated. You can change which order your blog name and index title are displayed, or you can remove the blog name from the title completely.
pl_PL: Tutaj możesz wybrać sposób generowania tytułów na stronach indeksu. Możesz zmienić kolejność wyświetlania nazwy bloga i tytułu indeksu lub całkowicie usunąć nazwę bloga z tytułu.

en: Here you can choose the default Sidebar/Widget Area for WooCommerce pages.
pl_PL: Tutaj możesz wybrać domyślny obszar paska bocznego / widżetu dla stron WooCommerce.

en: Here you can choose the default Sidebar/Widget Area.
pl_PL: Tutaj możesz wybrać domyślny obszar paska bocznego / widżetu.

en: Here you can choose the default location of the Sidebar for WooCommerce pages.
pl_PL: Tutaj możesz wybrać domyślną lokalizację paska bocznego dla stron WooCommerce.

en: Here you can choose the default location of the Sidebar.
pl_PL: Tutaj możesz wybrać domyślną lokalizację paska bocznego.

en: Here you can choose the refresh period used for the social network follower counts widget.
pl_PL: Tutaj możesz wybrać okres odświeżania używany w widgecie licznika obserwatorów sieci społecznościowych.

en: Here you can choose to display the Dribbble Icon on your homepage.
pl_PL: Tutaj możesz wyświetlić ikonę Dribbble na swojej stronie głównej.

en: Here you can choose to display the Facebook Icon on your homepage.
pl_PL: Tutaj możesz wybrać wyświetlanie ikony Facebook na swojej stronie głównej.

en: Here you can choose to display the Google+ Icon on your homepage.
pl_PL: Tutaj możesz wyświetlić ikonę Google+ na swojej stronie głównej.

en: Here you can choose to display the Instagram Icon on your homepage.
pl_PL: Tutaj możesz wyświetlić ikonę Instagram na swojej stronie głównej.

en: Here you can choose to display the Pinterest Icon on your homepage.
pl_PL: Tutaj możesz wyświetlić ikonę Pinterest na swojej stronie głównej.

en: Here you can choose to display the RSS Icon.
pl_PL: Tutaj możesz wybrać wyświetlanie ikony RSS.

en: Here you can choose to display the Stumbleupon Icon on your homepage.
pl_PL: Tutaj możesz wybrać wyświetlanie ikony Stumbleupon na swojej stronie głównej.

en: Here you can choose to display the Tumblr Icon on your homepage.
pl_PL: Tutaj możesz wyświetlić ikonę Tumblr na swojej stronie głównej.

en: Here you can choose to display the Twitter Icon.
pl_PL: Tutaj możesz wybrać wyświetlanie ikony Twittera.

en: Here you can choose to display the Youtube Icon on your homepage.
pl_PL: Tutaj możesz wybrać wyświetlanie ikony Youtube na swojej stronie głównej.

en: Here you can choose to remove certain categories from the navigation menu. All categories marked with an X will not appear in your navigation bar.
pl_PL: Tutaj możesz wybrać usunięcie niektórych kategorii z menu nawigacji. Wszystkie kategorie oznaczone symbolem X nie pojawią się na pasku nawigacyjnym.

en: Here you can choose to remove certain pages from the navigation menu. All pages marked with an X will not appear in your navigation bar.
pl_PL: Tutaj możesz wybrać usunięcie niektórych stron z menu nawigacji. Wszystkie strony oznaczone X nie pojawią się na pasku nawigacyjnym.

en: Here you can choose to reverse the order that your categories links are displayed. You can choose between ascending and descending.
pl_PL: Tutaj możesz cofnąć kolejność wyświetlania linków kategorii. Możesz wybrać między rosnącym a malejącym.

en: Here you can choose to reverse the order that your pages links are displayed. You can choose between ascending and descending.
pl_PL: Tutaj możesz cofnąć kolejność wyświetlania linków stron. Możesz wybrać między rosnącym a malejącym.

en: Here you can choose to sort your pages links.
pl_PL: Tutaj możesz wybrać sortowanie linków stron.

en: Here you can choose which items appear in the postinfo section on archive pages. This is the area, usually below the post title, which displays basic information about your post. The highlighted itmes shown below will appear.
pl_PL: Tutaj możesz wybrać, które elementy pojawiają się w sekcji postinfo na stronach archiwum. Jest to obszar, zwykle poniżej tytułu posta, zawierający podstawowe informacje o twoim poście. Pojawią się podświetlone motywy pokazane poniżej.

en: Here you can choose which items appear in the postinfo section on single post pages. This is the area, usually below the post title, which displays basic information about your post. The highlighted itmes shown below will appear.
pl_PL: Tutaj możesz wybrać, które pozycje pojawią się w sekcji postinfo na stronach pojedynczego postu. Jest to obszar, zwykle poniżej tytułu posta, zawierający podstawowe informacje o twoim poście. Pojawią się podświetlone motywy pokazane poniżej.

en: Here you can choose which sharing icons/options to display. All options marked with an X will not appear.
pl_PL: Tutaj możesz wybrać udostępnianie ikon / opcji do wyświetlenia. Wszystkie opcje oznaczone X nie pojawią się.

en: Here you can define whether to show "read more" link after the excerpts or not.
pl_PL: Tutaj możesz określić, czy po fragmentach ma być wyświetlany link „czytaj więcej”, czy nie.

en: Here you can designate how many WooCommerce products are displayed on the archive page. This option works independently from the Settings > Reading options in wp-admin.
pl_PL: Tutaj możesz określić, ile produktów WooCommerce jest wyświetlanych na stronie archiwum. Ta opcja działa niezależnie od ustawień> Opcje czytania w wp-admin.

en: Here you can designate how many recent articles are displayed on the Archive pages. This option works independently from the Settings > Reading options in wp-admin.
pl_PL: Tutaj możesz określić, ile ostatnich artykułów jest wyświetlanych na stronach archiwum. Ta opcja działa niezależnie od ustawień> Opcje czytania w wp-admin.

en: Here you can designate how many recent articles are displayed on the Category page. This option works independently from the Settings > Reading options in wp-admin.
pl_PL: Tutaj możesz określić, ile ostatnich artykułów jest wyświetlanych na stronie Kategoria. Ta opcja działa niezależnie od ustawień> Opcje czytania w wp-admin.

en: Here you can designate how many recent articles are displayed on the Search results pages. This option works independently from the Settings > Reading options in wp-admin.
pl_PL: Tutaj możesz określić, ile ostatnich artykułów jest wyświetlanych na stronach wyników wyszukiwania. Ta opcja działa niezależnie od ustawień> Opcje czytania w wp-admin.

en: Here you can designate how many recent articles are displayed on the Tag pages. This option works independently from the Settings > Reading options in wp-admin.
pl_PL: Tutaj możesz określić, ile ostatnich artykułów jest wyświetlanych na stronach tagów. Ta opcja działa niezależnie od ustawień> Opcje czytania w wp-admin.

en: Here you can provide destination url
pl_PL: Tutaj można podać docelowy adres URL

en: Here you can provide image url
pl_PL: Tutaj można podać URL obrazu

en: Hex Value
pl_PL: Wartość Hex

en: Hide Author Box
pl_PL: Ukryj skrzynkę autora

en: Hide Featured Image on Post
pl_PL: Ukryj wyróżniony obraz na Post

en: Hide Logo Image
pl_PL: Ukryj obraz logo

en: Hide Navigation Until Scroll
pl_PL: Ukryj nawigację do przewijania

en: Hide Post Rating
pl_PL: Ukryj ocenę posta

en: Hide Project Categories
pl_PL: Ukryj kategorie projektów

en: Hide Project Titles
pl_PL: Ukryj tytuły projektu

en: Hide Related Posts
pl_PL: Ukryj powiązane posty

en: Hide Title &amp; Meta on Post
pl_PL: Ukryj tytuł i meta na postie

en: Hide empty categories
pl_PL: Ukryj puste kategorie

en: Highest Rated
pl_PL: Najwyżej oceniany

en: Home
pl_PL: Dom

en: Homepage
pl_PL: Strona główna

en: Homepage Basic
pl_PL: Strona główna Basic

en: Homepage SEO
pl_PL: Strona główna SEO

en: Homepage custom title (if enabled)
pl_PL: Strona tytułowa niestandardowa (jeśli włączona)

en: Homepage meta description (if enabled)
pl_PL: Metaopis strony głównej (jeśli włączony)

en: Homepage meta keywords (if enabled)
pl_PL: Meta słowa kluczowe na stronie głównej (jeśli włączone)

en: Hover Overlay Color
pl_PL: Nakładka Kolor nakładki

en: Hover Overlay Icon Color
pl_PL: Kolor ikony nałożenia nakładki

en: Hover/Active Link Color
pl_PL: Hover / Active Link Color

en: Icon
pl_PL: Ikona

en: If custom titles are disabled, choose autogeneration method
pl_PL: Jeśli niestandardowe tytuły są wyłączone, wybierz metodę autogeneracji

en: If you are not using cutsom post titles you can still have control over how your titles are generated. Here you can choose which order you would like your post title and blog name to be displayed, or you can remove the blog name from the title completely.
pl_PL: Jeśli nie używasz tytułów postów cutom, nadal możesz kontrolować generowanie tytułów. Możesz tutaj wybrać kolejność wyświetlania tytułu i nazwy bloga lub całkowicie usunąć nazwę bloga z tytułu.

en: If you are not using cutsom post titles you can still have control over hw your titles are generated. Here you can choose which order you would like your post title and blog name to be displayed, or you can remove the blog name from the title completely.
pl_PL: Jeśli nie używasz tytułów postów cutom, nadal możesz kontrolować generowane tytuły. Możesz tutaj wybrać kolejność wyświetlania tytułu i nazwy bloga lub całkowicie usunąć nazwę bloga z tytułu.

en: If you have enabled custom titles you can add your custom title here. Whatever you type here will be placed between the < title >< /title > tags in header.php
pl_PL: Jeśli masz włączone niestandardowe tytuły, możesz tutaj dodać własny tytuł. Cokolwiek wpiszesz tutaj, zostanie umieszczone pomiędzy tagami <title> </ title> w header.php

en: If you have enabled meta descriptions you can add your custom description here.
pl_PL: Jeśli włączyłeś opisy meta, możesz tutaj dodać własny opis.

en: If you have enabled meta keywords you can add your custom keywords here. Keywords should be separated by comas. For example: wordpress,themes,templates,elegant
pl_PL: Jeśli włączyłeś meta słowa kluczowe, możesz tutaj dodać własne słowa kluczowe. Słowa kluczowe powinny być oddzielone przecinkami. Na przykład: wordpress, motywy, szablony, eleganckie

en: If you would like categories to be displayed in your navigationbar that don't have any posts in them then disable this option. By default empty categories are hidden
pl_PL: Jeśli chcesz, aby kategorie były wyświetlane na pasku nawigacji, w których nie ma żadnych postów, wyłącz tę opcję. Domyślnie puste kategorie są ukryte

en: If you would like to add a meta description to your post you can do so using custom fields. This option must be enabled for descriptions to be displayed on post pages. You can add your meta description using custom fields based off the custom field name you define below.
pl_PL: Jeśli chcesz dodać metaopis do swojego posta, możesz to zrobić za pomocą pól niestandardowych. Ta opcja musi być włączona, aby opisy były wyświetlane na stronach postów. Możesz dodać opis meta za pomocą pól niestandardowych w oparciu o nazwę pola niestandardowego zdefiniowaną poniżej.

en: If you would like to add meta keywords to your post you can do so using custom fields. This option must be enabled for keywords to be displayed on post pages. You can add your meta keywords using custom fields based off the custom field name you define below.
pl_PL: Jeśli chcesz dodać słowa kluczowe do swojego posta, możesz to zrobić za pomocą pól niestandardowych. Ta opcja musi być włączona, aby słowa kluczowe były wyświetlane na stronach postów. Możesz dodać swoje meta słowa kluczowe przy użyciu niestandardowych pól w oparciu o nazwę pola niestandardowego zdefiniowaną poniżej.

en: If you would like to remove the dropdown menus from the categories navigation bar disable this feature.
pl_PL: Jeśli chcesz usunąć menu rozwijane z paska nawigacji kategorii, wyłącz tę funkcję.

en: If you would like to remove the dropdown menus from the pages navigation bar disable this feature.
pl_PL: Jeśli chcesz usunąć menu rozwijane z paska nawigacji stron, wyłącz tę funkcję.

en: If you would like to use your own custom favicon image click the Upload Image button.
pl_PL: Jeśli chcesz użyć własnego niestandardowego obrazu favicon, kliknij przycisk Prześlij obraz.

en: If you would like to use your own custom logo image click the Upload Image button.
pl_PL: Jeśli chcesz użyć własnego niestandardowego obrazu logo, kliknij przycisk Prześlij obraz.

en: Ignore Displayed Posts
pl_PL: Ignoruj wyświetlane posty

en: Image
pl_PL: Obraz

en: Image Alt Text
pl_PL: Obraz Alt Text

en: Image Alt Text:
pl_PL: Obraz Alt Tekst:

en: Image Height
pl_PL: Wysokość obrazu

en: Image URL
pl_PL: Adres URL obrazu

en: Image Url
pl_PL: URL obrazu

en: Image Url:
pl_PL: Adres URL obrazu:

en: Image Width
pl_PL: szerokość obrazu

en: Image doesn't exist
pl_PL: Obraz nie istnieje

en: In some cases users will want to create parent categories or links as placeholders to hold a list of child links or categories. In this case it is not desirable to have the parent links lead anywhere, but instead merely serve an organizational function. Enabling this options will remove the links from all parent pages/categories so that they don't lead anywhere when clicked.
pl_PL: W niektórych przypadkach użytkownicy będą chcieli tworzyć kategorie nadrzędne lub łącza jako symbole zastępcze do przechowywania listy łączy lub kategorii podrzędnych. W tym przypadku nie jest pożądane, aby linki macierzyste prowadziły gdziekolwiek, ale zamiast tego służą tylko funkcji organizacyjnej. Włączenie tych opcji spowoduje usunięcie linków ze wszystkich stron / kategorii nadrzędnych, dzięki czemu nie będą one nigdzie prowadzone po kliknięciu.

en: Inactive Footer Sidebar
pl_PL: Nieaktywny pasek boczny stopki

en: Inactive Tab Background Color
pl_PL: Nieaktywny Kolor tła zakładki

en: Index Page SEO
pl_PL: Strona indeksu SEO

en: Input Field Padding
pl_PL: Wypełnienie pola wejściowego

en: Input Font Size
pl_PL: Wprowadź rozmiar czcionki

en: Input Font Style
pl_PL: Wprowadź styl czcionki

en: Input adsense code
pl_PL: Wejście kod adsense

en: Input advertisement destination url
pl_PL: Wejście docelowe reklama url

en: Input advertisement image
pl_PL: Wejście reklama obraz

en: Inset
pl_PL: Wstawka

en: Instagram Profile Url
pl_PL: Instagram Profil Url

en: Invalid post
pl_PL: Nieprawidłowy wpis

en: Italic
pl_PL: italski

en: Join Now
pl_PL: Dołącz teraz

en: Latest
pl_PL: Najnowszy

en: Layout
pl_PL: Układ

en: Layout Settings
pl_PL: Ustawienia układu

en: Layout Usage
pl_PL: Wykorzystanie układu

en: Leave a Reply to %s
pl_PL: Pozostaw odpowiedź %s

en: Leave a reply
pl_PL: Zostaw odpowiedź

en: Left
pl_PL: Lewo

en: Left to Right
pl_PL: Z lewej na prawą

en: Left/Right
pl_PL: Lewo prawo

en: Left/Right or Centered?
pl_PL: Lewo / Prawo lub Wyśrodkowany?

en: Length of the title need to be limited to prevent inappropriate caption height in narrow column
pl_PL: Długość tytułu musi być ograniczona, aby zapobiec niewłaściwej wysokości napisów w wąskiej kolumnie

en: Letter Spacing
pl_PL: Odstępy między literami

en: Link
pl_PL: Połączyć

en: Link Format Options
pl_PL: Opcje formatu łącza

en: Link Title
pl_PL: Tytuł linku

en: Link Url:
pl_PL: Adres URL linku:

en: Link text
pl_PL: tekst linku

en: List Meta
pl_PL: Lista Meta

en: List Title
pl_PL: Tytuł listy

en: Loading
pl_PL: Ładuję

en: Loading...
pl_PL: Ładuję...

en: Login
pl_PL: Zaloguj Się

en: Logo Height
pl_PL: Wysokość logo

en: Logout
pl_PL: Wyloguj

en: Lost my Password
pl_PL: Zgubiłem moje hasło

en: Magazine Homepage
pl_PL: Strona główna magazynu

en: Main Body
pl_PL: Główny korpus

en: Main Meta
pl_PL: Główna meta

en: Main Post Area
pl_PL: Główny obszar postu

en: Main Post Entry
pl_PL: Wpis głównego postu

en: Main Post Excerpt
pl_PL: Fragment głównego postu

en: Main Post Meta
pl_PL: Główny post Meta

en: Main Post Meta Icons (Rating &amp; Comment)
pl_PL: Meta Ikony głównego postu (ocena i komentarz)

en: Main Post Overlay
pl_PL: Nakładka głównego postu

en: Main Post Overlay Icon
pl_PL: Ikona nakładki głównego postu

en: Main Post Title
pl_PL: Tytuł głównego posta

en: Main Sidebar
pl_PL: Główny pasek boczny

en: Main Title
pl_PL: Główny tytuł

en: Make Fullwidth
pl_PL: Zrób pełną szerokość

en: Map
pl_PL: Mapa

en: Map Format Options
pl_PL: Opcje formatu mapy

en: Map Pin Address
pl_PL: Adres pinezki mapy

en: Masonry
pl_PL: Kamieniarstwo

en: Masonry Blog Category
pl_PL: Kategoria blogów murarskich

en: Masonry Blog Category With Featured Posts
pl_PL: Kategoria blogów murowanych z wyróżnionymi postami

en: Max Width
pl_PL: Maksymalna szerokość

en: Max. Title Characters
pl_PL: Max. Znaki tytułu

en: Maximum 200
pl_PL: Maksymalnie 200

en: Mega Menu 2 Featured and Recent List
pl_PL: Mega Menu 2 Polecane i Najnowsza lista

en: Mega Menu 3 Featured
pl_PL: Mega Menu 3 Polecane

en: Mega Menu List
pl_PL: Mega Lista menu

en: Menu Height
pl_PL: Wysokość menu

en: Message
pl_PL: Wiadomość

en: Meta Font Size
pl_PL: Meta Rozmiar czcionki

en: Meta Font Style
pl_PL: Styl czcionki meta

en: Minify And Combine CSS Files
pl_PL: Zmodyfikuj i połącz pliki CSS

en: Minify And Combine Javascript Files
pl_PL: Zmodyfikuj i połącz pliki Javascript

en: Module Customizer
pl_PL: moduł Customizer

en: Module Head
pl_PL: Głowica modułu

en: Module Header
pl_PL: Nagłówek modułu

en: Module Subheader
pl_PL: Podtytuł modułu

en: Most Popular
pl_PL: Najbardziej popularny

en: Most Recent
pl_PL: Najnowszy

en: MySpace
pl_PL: Moja przestrzeń

en: Name
pl_PL: Imię

en: Name Font Style
pl_PL: Styl czcionki nazwy

en: Name displayed internally in builder for this ad
pl_PL: Nazwa wyświetlana wewnętrznie w konstruktorze dla tej reklamy

en: Name field cannot be empty.
pl_PL: Pole nazwy nie może być puste.

en: Nav
pl_PL: Nawigacja

en: Nav Arrow Background Color
pl_PL: Kolor tła strzałki Nav

en: Nav Icon
pl_PL: Ikona nawigacji

en: Nav Icon Hover
pl_PL: Ikona Nav Navover

en: Navigation
pl_PL: Nawigacja

en: New Category Layout
pl_PL: Nowy układ kategorii

en: New Message From %1$s%2$s: %3$s
pl_PL: Nowa wiadomość od %1$s %2$s: %3$s

en: New Project
pl_PL: Nowy projekt

en: New Skill Name
pl_PL: Nowa nazwa umiejętności

en: New Tab
pl_PL: Nowa karta

en: Newer Comments <span class="meta-nav">&rarr;</span>
pl_PL: Nowsze komentarze <span class="meta-nav">→</span>

en: Next
pl_PL: Kolejny

en: Next &raquo;
pl_PL: Kolejny "

en: Next Tab
pl_PL: Następna karta

en: No
pl_PL: Nie

en: No Animation
pl_PL: Brak animacji

en: No Mega Menu
pl_PL: Brak Mega Menu

en: No Sidebar
pl_PL: Brak paska bocznego

en: No Skills Found
pl_PL: Nie znaleziono umiejętności

en: No Video Found
pl_PL: Nie znaleziono wideo

en: No available options.
pl_PL: Brak dostępnych opcji.

en: No sidebar, single column view with Project Details box below content
pl_PL: Brak paska bocznego, widok pojedynczej kolumny z polem Szczegóły projektu poniżej treści

en: Nothing found
pl_PL: Nic nie znaleziono

en: Nothing found in Trash
pl_PL: Nic nie znaleziono w koszu

en: Number Counter
pl_PL: Licznik liczb

en: Number Font Size
pl_PL: Rozmiar czcionki numeru

en: Number Font Style
pl_PL: Styl czcionki numerycznej

en: Number of Posts displayed on Archive pages
pl_PL: Liczba postów wyświetlanych na stronach archiwum

en: Number of Posts displayed on Category page
pl_PL: Liczba postów wyświetlanych na stronie kategorii

en: Number of Posts displayed on Search pages
pl_PL: Liczba postów wyświetlanych na stronach wyszukiwania

en: Number of Posts displayed on Tag pages
pl_PL: Liczba postów wyświetlanych na stronach tagów

en: Number of Products displayed on WooCommerce archive pages
pl_PL: Liczba produktów wyświetlanych na stronach archiwum WooCommerce

en: Number of comments to show:
pl_PL: Liczba komentarzy do pokazania:

en: Number of dropdown tiers shown
pl_PL: Liczba pokazanych poziomów rozwijanych

en: Number of posts to show:
pl_PL: Liczba postów do pokazania:

en: OR
pl_PL: LUB

en: Only display featured posts.
pl_PL: Wyświetlaj tylko polecane posty.

en: Open Project URL in new window
pl_PL: Otwórz adres URL projektu w nowym oknie

[ctx: Open Sans font: on or off]
en: on
pl_PL: na

en: Open link in new window
pl_PL: Otwórz link w nowym oknie

en: Options
pl_PL: Opcje

en: Order Category Links by Ascending/Descending
pl_PL: Zamów linki kategorii według rosnąco / malejąco

en: Order Pages Links by Ascending/Descending
pl_PL: Zamów linki do stron według rosnąco / malejąco

en: Our Authors
pl_PL: Nasi autorzy

en: Outset
pl_PL: Początek

en: Overlay
pl_PL: Narzuta

en: PASSWORD
pl_PL: HASŁO

en: Padding
pl_PL: Wyściółka

en: Page IDs, separated by commas.
pl_PL: Identyfikatory stron oddzielone przecinkami.

en: Page Name
pl_PL: Nazwa strony

en: Page not found
pl_PL: Strona nie znaleziona

en: Pages
pl_PL: Strony

en: Pages:
pl_PL: strony:

en: Pagination
pl_PL: Paginacja

en: Pagination Active Background Color
pl_PL: Aktywny kolor tła paginacji

en: Pagination Background
pl_PL: Tło paginacji

en: Pagination Background Color
pl_PL: Kolor tła paginacji

en: Pagination Color
pl_PL: Kolor paginacji

en: Pagination Item
pl_PL: Element paginacji

en: Pagination Item Active
pl_PL: Element paginacji aktywny

en: Parent Skill
pl_PL: Umiejętność rodzica

en: Parent Skill:
pl_PL: Umiejętność rodzica:

en: Password:
pl_PL: Hasło:

en: Paste image url here, if you chose "images" slider type
pl_PL: Wklej tutaj URL obrazka, jeśli wybrałeś typ suwaka „obrazy”

en: Percent Font Size
pl_PL: Procent rozmiaru czcionki

en: Percent Font Style
pl_PL: Procent stylu czcionki

en: Person
pl_PL: Osoba

en: Pinterest Profile Url
pl_PL: Pinterest Profil Url

en: Place your adsense code here.
pl_PL: Umieść tutaj swój kod AdSense.

en: Please enter a valid email address.
pl_PL: Proszę wpisać aktualny adres e-mail.

en: Popular
pl_PL: Popularny

en: Popular Skills
pl_PL: Popularne umiejętności

en: Portfolio Page Template Options
pl_PL: Opcje szablonu strony portfela

en: Portrait Border Radius
pl_PL: Portret Promień granicy

en: Post
pl_PL: Słupek

en: Post Background Color
pl_PL: Wyślij kolor tła

en: Post Caption
pl_PL: Podpis

en: Post Comment
pl_PL: Wyślij komentarz

en: Post Entry
pl_PL: Napisz wpis

en: Post Excerpt
pl_PL: Fragment postu

en: Post Featured Image
pl_PL: Post Polecane zdjęcie

en: Post Format Audio Player
pl_PL: Odtwarzacz audio w formacie post

en: Post Format Audio Wrapper
pl_PL: Opakowanie audio po sformatowaniu

en: Post Format Gallery Nav
pl_PL: Galeria formatu postu Nav

en: Post Format Gallery Nav Hover
pl_PL: Galeria formatu postu Nav Hover

en: Post Format Gallery Nav Icon
pl_PL: Galeria formatu post Ikona Nawigacja

en: Post Format Gallery Nav Icon Hover
pl_PL: Galeria Post Post Nav Icon Hover

en: Post Format Icon
pl_PL: Ikona Post Format

en: Post Format Icon Background Color
pl_PL: Post Format Ikona Kolor tła

en: Post Format Link Background
pl_PL: Tło łącza Post Format

en: Post Format Quote Background
pl_PL: Tło wyceny w formacie post

en: Post Meta Icons (Rating &amp; Comment)
pl_PL: Post Meta Icons (ocena i komentarz)

en: Post Overlay
pl_PL: Nakładka post

en: Post Overlay Icon
pl_PL: Dodaj ikonę nakładki

en: Post Read More
pl_PL: Napisz Czytaj więcej

en: Post Read More Icon
pl_PL: Post Czytaj więcej Ikona

en: Post Review Score Bar
pl_PL: Pasek wyników po ocenie

en: Post Title
pl_PL: Tytuł postu

en: Post Title Font Size
pl_PL: Rozmiar czcionki tytułu postu

en: Post Title Font Style
pl_PL: Styl czcionki tytułu postu

en: Post info section
pl_PL: Dział informacji o postach

en: Post not found
pl_PL: Nie znaleziono pisać

en: Posted by %s
pl_PL: Wysłany przez %s

en: Posts
pl_PL: Posty

en: Posts By: %s
pl_PL: Posty według: %s

en: Posts Carousel
pl_PL: Posty Karuzela

en: Posts Limit
pl_PL: Limit postów

en: Posts List Area
pl_PL: Obszar listy postów

en: Posts List Entry
pl_PL: Wpis listy wpisów

en: Posts List Meta
pl_PL: Lista postów Meta

en: Posts List Meta Icon
pl_PL: Posta Lista Meta Ikona

en: Posts List Thumbnail
pl_PL: Miniatura listy postów

en: Posts List Title
pl_PL: Tytuł listy postów

en: Posts Per Page
pl_PL: Posty na stronę

en: Posts by %s
pl_PL: Posty przez %s

en: Previous
pl_PL: Poprzedni

en: Previous Tab
pl_PL: Poprzednia karta

en: Price Font Size
pl_PL: Cena Rozmiar czcionki

en: Price Font Style
pl_PL: Styl czcionki ceny

en: Pricing Table
pl_PL: Tabela cen

en: Primary Heading
pl_PL: Główny kurs

en: Primary Heading: Category Name, Sub Heading: Filter
pl_PL: Nagłówek podstawowy: Nazwa kategorii, Nagłówek: Filtr

en: Primary Heading: Filter, Sub Heading: Category Name
pl_PL: Nagłówek podstawowy: Filtr, Nagłówek: Nazwa kategorii

en: Primary Menu
pl_PL: Menu Główne

en: Primary Menu Bar Settings
pl_PL: Podstawowe ustawienia paska menu

en: Print
pl_PL: Wydrukować

en: Product Name Font Size
pl_PL: Nazwa produktu Rozmiar czcionki

en: Product Name Font Style
pl_PL: Styl czcionki nazwy produktu

en: Project Categories
pl_PL: Kategorie projektów

en: Project Description:
pl_PL: Opis Projektu:

en: Project Details
pl_PL: Szczegóły Projektu

en: Project Details Location
pl_PL: Szczegóły projektu Lokalizacja

en: Project Details Title
pl_PL: Tytuł projektu

en: Project Details box as sidebar
pl_PL: Pole Szczegóły projektu jako pasek boczny

en: Project Details:
pl_PL: Szczegóły Projektu:

en: Project Gallery
pl_PL: Galeria projektu

en: Project Sidebar
pl_PL: Pasek boczny projektu

[ctx: Project Skill name]
en: Project Skills
pl_PL: Umiejętności projektowe

en: Project Skills
pl_PL: Umiejętności projektowe

en: Project URL
pl_PL: Adres URL projektu

en: Project URL Text
pl_PL: Tekst adresu URL projektu

[ctx: Project skill singular name]
en: Project Skill
pl_PL: projekt Zręcznościowe

en: Quote
pl_PL: Zacytować

en: Quote Attribution
pl_PL: Cytat Uznanie autorstwa

en: Quote Format Options
pl_PL: Opcje formatu wyceny

en: Quote Text
pl_PL: Cytuj tekst

en: RSS Icon Url
pl_PL: RSS Ikona Url

en: Rate:
pl_PL: Oceniać:

en: Rating (%):
pl_PL: Ocena (%):

en: Rating: %0.2f
pl_PL: Ocena:% 0.2f

en: Ratings
pl_PL: Oceny

en: Re-Authorize
pl_PL: Ponownie autoryzuj

en: Read Extra Documentation
pl_PL: Przeczytaj dodatkową dokumentację

en: Read More
pl_PL: Czytaj więcej

en: Read More Button
pl_PL: Czytaj więcej Przycisk

en: Recent
pl_PL: Niedawny

en: Recent Comments
pl_PL: ostatnie komentarze

en: Recent Posts
pl_PL: Najnowsze posty

en: Recent Reviews
pl_PL: Najnowsze recenzje

en: Recent Tweets
pl_PL: ostatnie tweety

en: Recent Videos
pl_PL: Najnowsze filmy wideo

en: Related Posts
pl_PL: powiązane posty

en: Remove Drop Shadow
pl_PL: Usuń Drop Shadow

en: Remove Vertical Divider
pl_PL: Wyjmij przegrodę pionową

en: Reply
pl_PL: Odpowiadać

en: Reset
pl_PL: Nastawić

en: Reset to Defaults
pl_PL: Przywróć domyślne

en: Responsive shortcodes
pl_PL: Elastyczne skróty

en: Retweet
pl_PL: Prześlij dalej

en: Review
pl_PL: Przejrzeć

en: Review Box Contents
pl_PL: Przejrzyj zawartość skrzynki

en: Review Box Title
pl_PL: Przegląd Box Tytuł

en: Ridge
pl_PL: Grzbiet

en: Right
pl_PL: Dobrze

en: Right to Left
pl_PL: Od prawej do lewej

en: Role Editor
pl_PL: Edytor rola

en: Sale Badge Font Size
pl_PL: Rozmiar czcionki odznaki sprzedaży

en: Sale Badge Font Style
pl_PL: Styl czcionki odznaki sprzedaży

en: Sale Price Font Size
pl_PL: Cena sprzedaży Rozmiar czcionki

en: Sale Price Font Style
pl_PL: Styl czcionki ceny sprzedaży

en: Sample Post Title
pl_PL: Próbka Tytuł wpisu

en: Save Changes
pl_PL: Zapisz zmiany

en: Scale In From Center
pl_PL: Skaluj z centrum

en: Scale In From Left
pl_PL: Skaluj od lewej

en: Scale In From Right
pl_PL: Skaluj od prawej

en: Score %1$d%%
pl_PL: Wynik %1$d%%

en: Score: %1$s
pl_PL: Wynik: %1$s

en: Search & Cart Font
pl_PL: Szukaj i czcionka koszyka

en: Search & Cart Font Style
pl_PL: Szukaj i styl czcionki w koszyku

en: Search Layouts
pl_PL: Wyszukaj układy

en: Search Project Skills
pl_PL: Wyszukaj umiejętności projektu

en: Search Projects
pl_PL: Wyszukaj projekty

en: Search Results for: %s
pl_PL: Wyniki wyszukiwania dla

en: Search results for "%s"
pl_PL: Wyniki wyszukiwania dla"

en: Search, Cart, & Icon Background Color
pl_PL: Kolor tła wyszukiwania, koszyka i ikony

en: Search, Cart, & Icon Letter Spacing
pl_PL: Wyszukiwanie, koszyk i ikona odstępów między literami

en: Search, Cart, & Icon Text Color
pl_PL: Kolor tekstu wyszukiwania, koszyka i ikony

en: Search, Cart, & Icon Text Size
pl_PL: Wyszukaj, koszyk i rozmiar tekstu ikony

en: Secondary Menu
pl_PL: Drugie menu

en: Secondary Menu Bar Settings
pl_PL: Ustawienia pomocniczego paska menu

en: Select
pl_PL: Wybierz

en: Select Animation Effect
pl_PL: Wybierz efekt animacji

en: Select Page
pl_PL: Wybierz Strona

en: Select Slider Type here
pl_PL: Wybierz tutaj Typ suwaka

en: Select between expanded and closed state
pl_PL: Wybierz pomiędzy stanem rozszerzonym i zamkniętym

en: Select yes if the link should be opened in a new window
pl_PL: Wybierz tak, jeśli link powinien zostać otwarty w nowym oknie

en: Send
pl_PL: Wysłać

en: Send Email to
pl_PL: Wyślij email do

en: Separate Skills with Commas
pl_PL: Oddziel umiejętności od przecinków

en: Set as Image
pl_PL: Ustaw jako obraz

en: Share "%s" via %s
pl_PL: Udostępnij „ %s” przez %s

en: Share:
pl_PL: Dzielić:

en: Sharing Icons to Display
pl_PL: Udostępnianie ikon do wyświetlania

en: Shop
pl_PL: Sklep

en: Short description
pl_PL: Krótki opis

en: Shortcodes
pl_PL: Skróty

en: Show Author
pl_PL: Pokaż autora

en: Show Author Box
pl_PL: Pokaż skrzynkę autora

en: Show Categories
pl_PL: Pokaż kategorie

en: Show Comment Count
pl_PL: Pokaż liczbę komentarzy

en: Show Comments
pl_PL: Pokaż komentarze

en: Show Date
pl_PL: Pokaż datę

en: Show Divider
pl_PL: Pokaż dzielnik

en: Show Dribbble Icon
pl_PL: Pokaż ikonę Dribbble

en: Show Excerpt
pl_PL: Pokaż fragment

en: Show Facebook Icon
pl_PL: Pokaż ikonę Facebooka

en: Show Featured Image
pl_PL: Pokaż wyróżniony obraz

en: Show Full Content
pl_PL: Pokaż pełną zawartość

en: Show Google+ Icon
pl_PL: Pokaż ikonę Google+

en: Show Instagram Icon
pl_PL: Pokaż ikonę Instagram

en: Show Pagination
pl_PL: Pokaż podział na strony

en: Show Pinterest Icon
pl_PL: Pokaż ikonę Pinterest

en: Show Post Count
pl_PL: Pokaż liczbę postów

en: Show Posts Count
pl_PL: Pokaż liczbę postów

en: Show RSS Icon
pl_PL: Pokaż ikonę RSS

en: Show Rating
pl_PL: Pokaż ocenę

en: Show Ratings
pl_PL: Pokaż oceny

en: Show Read More Button
pl_PL: Pokaż przycisk Czytaj więcej

en: Show Related Posts
pl_PL: Pokaż pokrewne posty

en: Show Search Bar
pl_PL: Pokaż pasek wyszukiwania

en: Show Social Icons
pl_PL: Pokaż ikony społecznościowe

en: Show Stumbleupon Icon
pl_PL: Pokaż ikonę Stumbleupon

en: Show Top Border?
pl_PL: Pokaż górną granicę?

en: Show Trending Bar
pl_PL: Pokaż pasek trendów

en: Show Tumblr Icon
pl_PL: Pokaż ikonę Tumblr

en: Show Twitter Icon
pl_PL: Pokaż ikonę Twittera

en: Show WooCommerce Cart
pl_PL: Pokaż koszyk WooCommerce

en: Show Youtube Icon
pl_PL: Pokaż ikonę YouTube

en: Show author box
pl_PL: Pokaż pole autora

en: Show comments on pages
pl_PL: Pokaż komentarze na stronach

en: Show comments on posts
pl_PL: Pokaż komentarze na postach

en: Show dropdown menus
pl_PL: Pokaż menu rozwijane

en: Show related posts
pl_PL: Pokaż pokrewne posty

en: Sidebar
pl_PL: Pasek boczny

en: Sidebar Location
pl_PL: Pasek boczny Lokalizacja

en: Sidebar Width
pl_PL: Szerokość paska bocznego

en: Sidebar location
pl_PL: Lokalizacja paska bocznego

en: Sidebar, Project Details box below content
pl_PL: Pasek boczny, pole Szczegóły projektu poniżej treści

en: Sidebar/Widget Area
pl_PL: Obszar paska bocznego / widżetu

en: Single Page Layout
pl_PL: Układ jednej strony

en: Single Post Layout
pl_PL: Układ jednopostaciowy

en: Single Post Page SEO
pl_PL: SEO dla jednej strony

en: Sitemap Page Template Options
pl_PL: Opcje szablonów stron mapy witryny

en: Sitemap Sections Display
pl_PL: Sekcje mapy witryny Wyświetl

en: Sizing
pl_PL: Rozmiar

en: Skills:
pl_PL: Umiejętności:

en: Slide In Horizontally
pl_PL: Przesuń w poziomie

en: Slide In Vertically
pl_PL: Przesuń w pionie

en: Slider
pl_PL: Suwak

en: Slider Type
pl_PL: suwak Rodzaj

en: Smooth Scrolling
pl_PL: Płynne przewijanie

en: Social Follow
pl_PL: Śledzenie społeczne

en: Social Icons Color
pl_PL: Kolor ikon społecznych

en: Social Icons Size
pl_PL: Rozmiar ikon społecznych

en: Social Media Links
pl_PL: Linki do mediów społecznościowych

en: Social Media Networks
pl_PL: Sieci społecznościowe

en: Social Network Follower Count Refresh
pl_PL: Odśwież licznik obserwatorów sieci społecznościowej

en: Social Network Icon Size
pl_PL: Rozmiar ikony sieci społecznościowej

en: Solid
pl_PL: Solidny

en: Sorry, No Posts Found
pl_PL: Przepraszamy, nie znaleziono postów

en: Sorry, no posts found.
pl_PL: Przepraszamy, nie znaleziono żadnych postów.

en: Sort Categories Links by Name/ID/Slug/Count/Term Group
pl_PL: Sortuj kategorie Linki według nazwy / ID / Slug / Count / Term Group

en: Sort Method
pl_PL: Metoda sortowania

en: Sort Order
pl_PL: Porządek sortowania

en: Sort Pages Links
pl_PL: Sortuj linki stron

en: Standard Blog Category
pl_PL: Kategoria blogu standardowego

en: Standard Blog Category With Featured Posts
pl_PL: Standardowa kategoria blogów z wyróżnionymi postami

en: Standard Blog Homepage
pl_PL: Strona standardowa bloga

en: Standard or Masonry Style for Archive Pages
pl_PL: Styl standardowy lub murarski dla stron archiwalnych

en: Star
pl_PL: Gwiazda

en: Start on New Line
pl_PL: Zacznij od nowej linii

en: Start on New Line?
pl_PL: Zacznij od nowej linii?

en: Start the ad's output on a new line?
pl_PL: Rozpocznij wyświetlanie reklamy w nowej linii?

en: State
pl_PL: Stan

en: Stumbleupon Profile Url
pl_PL: Stumbleupon Profil Url

en: Sub Heading
pl_PL: Podtytuł

en: Subheader
pl_PL: Podtytuł

en: Subheader Font Size
pl_PL: Rozmiar czcionki podtytułu

en: Subheader Font Style
pl_PL: Styl czcionki podtytułowej

en: Subject
pl_PL: Przedmiot

en: Subscribe
pl_PL: Subskrybować

en: Summary
pl_PL: streszczenie

en: Summary Title
pl_PL: Podsumowanie Tytuł

en: TRENDING:
pl_PL: trendy:

en: Tab
pl_PL: Patka

en: Tab Item
pl_PL: Element karty

en: Tab Item Active
pl_PL: Element karty Aktywny

en: Tab Item Hover
pl_PL: Umieść element karty

en: Tab Settings
pl_PL: Ustawienia karty

en: Tab Text
pl_PL: Zakładka Tekst

en: Tabbed Posts
pl_PL: Posty z zakładkami

en: Tabs
pl_PL: Karty

en: Tabs Background
pl_PL: Tło kart

en: Tags
pl_PL: Tagi

en: Testimonial
pl_PL: Zaświadczenie

en: Text
pl_PL: Tekst

en: Text Color
pl_PL: Kolor tekstu

en: Text Size
pl_PL: Rozmiar czcionki

en: Text for the header of the module. Leave blank for no header for the module.
pl_PL: Tekst nagłówka modułu. Pozostaw puste pole dla nagłówka modułu.

en: Thanks for contacting us.
pl_PL: Dziękujemy za skontaktowanie się z nami.

en: The Ad HTML, if not using the Image URL and Link above.
pl_PL: Reklama HTML, jeśli nie używasz adresu URL obrazu i linku powyżej.

en: The Map feature uses the Google Maps API and requires a valid Google API Key to function. Before using the map feature, please make sure you have added your API key inside the Extra Theme Options panel. Learn more about how to create your Google API Key <a href="%1$s" target="_blank">here</a>.
pl_PL: Funkcja mapy korzysta z interfejsu API Google Maps i wymaga prawidłowego klucza Google API do działania. Przed użyciem funkcji mapy upewnij się, że dodałeś swój klucz API wewnątrz panelu Opcje dodatkowego motywu. Dowiedz się więcej o tym, jak utworzyć klucz Google API <a href="%1$s" target="_blank">tutaj</a> .

en: The Maps module uses the Google Maps API and requires a valid Google API Key to function. Before using the map module, please make sure you have added your API key here. Learn more about how to create your Google API Key <a target="_blank" href="%1$s">here</a>.
pl_PL: Moduł Mapy korzysta z interfejsu API Google Maps i wymaga prawidłowego klucza Google API do działania. Przed użyciem modułu mapy upewnij się, że dodałeś tutaj swój klucz API. Dowiedz się więcej o tym, jak utworzyć klucz Google API <a target="_blank" href="%1$s">tutaj</a> .

en: The URL of the video from a <a href="%s" target="_blank">Supported oEmbed Video Provider</a>, or URL of any video. Click "Add Video URL" to add more file types. (.mov, .mp4, .webm, .ogv, etc)
pl_PL: Adres URL filmu wideo z <a href="%s" target="_blank">obsługiwanego dostawcy wideo</a> lub URL dowolnego filmu wideo. Kliknij „Dodaj URL wideo”, aby dodać więcej typów plików. (.mov, .mp4, .webm, .ogv itp.)

en: The color used for this category throughout the site.
pl_PL: Kolor używany w tej kategorii w całej witrynie.

en: The color used for this user throughout the site.
pl_PL: Kolor używany przez tego użytkownika w całej witrynie.

en: The format for the date display in PHP date() format
pl_PL: Format daty wyświetla się w formacie daty PHP ()

en: The name of your facebook page, not the full URL. If your facebook url is: "http://www.facebook.com/elegantthemes", then your page name is: "elegantthemes"
pl_PL: Nazwa Twojej strony na Facebooku, a nie pełny adres URL. Jeśli twój adres URL na facebooku to: „http://www.facebook.com/elegantthemes”, to nazwa strony to: „elegantthemes”

en: The number of posts shown per page.
pl_PL: Liczba postów wyświetlanych na stronie.

en: The number of posts shown.
pl_PL: Liczba pokazanych postów.

en: The primary heading.
pl_PL: Główny nagłówek.

en: The speed, in seconds, in which it will auto rotate to the next slide.
pl_PL: Prędkość, w sekundach, w której automatycznie obróci się do następnego slajdu.

en: The speed, in seconds, in which the slider will auto rotate to the next slide. Leave empty to disable autoplay.
pl_PL: Prędkość, w sekundach, w której suwak automatycznie obróci się do następnego slajdu. Pozostaw puste, aby wyłączyć automatyczne odtwarzanie.

en: The sub heading.
pl_PL: Podtytuł.

en: Theme Customizer
pl_PL: motyw Customizer

en: Theme Options
pl_PL: Opcje motywu

en: There was a problem, please try again.
pl_PL: Wystąpił problem. Spróbuj ponownie.

en: This controls default direction of the lazy-loading animation.
pl_PL: Kontroluje domyślny kierunek animacji ładowania leniwego.

en: This is an optional title to display for this module.
pl_PL: Jest to opcjonalny tytuł do wyświetlenia dla tego modułu.

en: This option allows you to change how your dates are displayed. For more information please refer to the WordPress codex here:<a href='http://codex.wordpress.org/Formatting_Date_and_Time' target='_blank'>Formatting Date and Time</a>
pl_PL: Ta opcja pozwala zmienić sposób wyświetlania dat. Aby uzyskać więcej informacji, zobacz kodeks WordPress tutaj: <a href='http://codex.wordpress.org/Formatting_Date_and_Time' target='_blank'>Formatowanie daty i godziny</a>

en: This option allows you to control how many tiers your pages dropdown menu has in the default theme created main menu. Increasing the number allows for additional menu items to be shown. This setting is not applicable If you are using a custom menu and not the default theme created main menu.
pl_PL: Ta opcja pozwala kontrolować liczbę poziomów menu rozwijanego stron w domyślnym motywie utworzonym w menu głównym. Zwiększenie liczby umożliwia wyświetlenie dodatkowych pozycji menu. To ustawienie nie ma zastosowania Jeśli używasz menu niestandardowego, a nie domyślnego motywu, menu główne.

en: This options allows you to control how many teirs your pages dropdown menu has. Increasing the number allows for additional menu items to be shown.
pl_PL: Ta opcja pozwala kontrolować, ile listek ma menu rozwijane stron. Zwiększenie liczby umożliwia wyświetlenie dodatkowych pozycji menu.

en: This post is password protected. Enter the password to view comments.
pl_PL: Ten post jest chroniony hasłem. Wprowadź hasło, aby wyświetlić komentarze.

en: This will add a border to the top side of the module.
pl_PL: Spowoduje to dodanie obramowania do górnej części modułu.

en: This will be used as the border color for this module.
pl_PL: Będzie to używane jako kolor obramowania dla tego modułu.

en: This will be used as the text color for the header text of the module.
pl_PL: Będzie on użyty jako kolor tekstu dla tekstu nagłówka modułu.

en: This will change the label of the module in the builder for easy identification.
pl_PL: Spowoduje to zmianę etykiety modułu w programie budującym w celu łatwej identyfikacji.

en: This will enable Google Fonts for Non-English languages.
pl_PL: Spowoduje to włączenie czcionek Google dla języków innych niż angielski.

en: This will enable the use of excerpts in posts or pages.
pl_PL: Umożliwi to wykorzystanie fragmentów w postach lub stronach.

en: This will return all of the settings throughout the options page to their default values. <strong>Are you sure you want to do this?</strong>
pl_PL: Spowoduje to przywrócenie wszystkich ustawień na stronie opcji do ich wartości domyślnych. <strong>Czy na pewno chcesz to zrobić?</strong>

en: Title
pl_PL: Tytuł

en: Title Font Size
pl_PL: Rozmiar czcionki tytułu

en: Title Font Style
pl_PL: Styl czcionki tytułu

en: Title:
pl_PL: Tytuł:

en: Toggle
pl_PL: Przełącznik

en: Toggle Icon Size
pl_PL: Przełącz rozmiar ikony

en: Toggle Padding
pl_PL: Przełącz dopełnienie

en: Top & Bottom Padding
pl_PL: Wyściółka górna i dolna

en: Top Rated
pl_PL: Najwyżej oceniane

en: Top to Bottom
pl_PL: Góra do dołu

en: Trackbacks/Pingbacks
pl_PL: Trackbacks / Pingbacks

en: Trending Font
pl_PL: Trendy czcionki

en: Trending Font Style
pl_PL: Trendy w stylu czcionki

en: Trending Label Text Color
pl_PL: Trend Kolor tekstu etykiety

en: Trending Text Size
pl_PL: Trendy rozmiaru tekstu

en: Trending Title Text Color
pl_PL: Trending Kolor tekstu tytułu

en: Tumblr Profile Url
pl_PL: Tumblr Profil Url

en: Turn pagination on or off.
pl_PL: Włącz lub wyłącz paginację.

en: Turn the autoplay feature on or off.
pl_PL: Włącz lub wyłącz funkcję autoodtwarzania.

en: Turn the dispay of each post's date on or off.
pl_PL: Włącz lub wyłącz dyspozycję z datą każdego posta.

en: Turn the display of each post's author on or off.
pl_PL: Włącz lub wyłącz wyświetlanie autora każdego posta.

en: Turn the display of each post's categories on or off.
pl_PL: Włącz lub wyłącz wyświetlanie kategorii każdego posta.

en: Turn the display of each post's ccomments on or off.
pl_PL: Włącz lub wyłącz wyświetlanie komentarzy każdego posta.

en: Turn the display of each post's comment count on or off.
pl_PL: Włącz lub wyłącz wyświetlanie komentarza każdego posta.

en: Turn the display of each post's date on or off.
pl_PL: Włącz lub wyłącz wyświetlanie daty każdego posta.

en: Turn the display of each post's featured image on or off.
pl_PL: Włącz lub wyłącz wyświetlanie wyróżnionego obrazu każdego posta.

en: Turn the display of each post's rating on or off.
pl_PL: Włącz lub wyłącz wyświetlanie oceny każdego posta.

en: Turn the display of each post's rating stars on or off.
pl_PL: Włącz lub wyłącz wyświetlanie gwiazdek każdego posta.

en: Tweet
pl_PL: Ćwierkać

en: Twitter
pl_PL: Świergot

en: Twitter Profile Url
pl_PL: Adres URL profilu Twittera

en: Type
pl_PL: Rodzaj

en: Type an address and click find to place a marker at that address.
pl_PL: Wpisz adres i kliknij Znajdź, aby umieścić znacznik pod tym adresem.

en: Type of the box
pl_PL: Typ pudełka

en: Typography
pl_PL: Typografia

en: Typography Settings
pl_PL: Ustawienia typografii

en: URL of the ad image.
pl_PL: Adres URL obrazu reklamy.

en: URL the ad's image links to.
pl_PL: Adres URL, do którego prowadzą linki do reklamy.

en: USERNAME
pl_PL: NAZWA UŻYTKOWNIKA

en: Underline
pl_PL: Podkreślać

en: Update Skill
pl_PL: Zaktualizuj umiejętności

en: Upload
pl_PL: Przekazać plik

en: Upload A Video File
pl_PL: Prześlij plik wideo

en: Upload an Image
pl_PL: Prześlij obraz

en: Uppercase
pl_PL: Duże litery

en: Use Google Fonts
pl_PL: Użyj Google Fonts

en: Use as default for any category that does not have a specific layout set.
pl_PL: Użyj jako domyślnej dla każdej kategorii, która nie ma określonego zestawu układów.

en: Use combined and minified CSS file to speed up your site's page load.
pl_PL: Użyj połączonego i zminimalizowanego pliku CSS, aby przyspieszyć ładowanie strony.

en: Use combined and minified javascript file to speed up your site's page load.
pl_PL: Użyj połączonego i zminimalizowanego pliku javascript, aby przyspieszyć ładowanie strony.

en: Use excerpts when defined
pl_PL: Używaj fragmentów, gdy są zdefiniowane

en: Use resizing
pl_PL: Zastosowanie skalowanie

en: Use this layout as the default layout?
pl_PL: Użyj tego układu jako domyślnego układu?

en: Use this layout as the home layout?
pl_PL: Użyj tego układu jako układu domowego?

en: Use this layout on the categories selected above.
pl_PL: Użyj tego układu w wybranych powyżej kategoriach.

en: Used for icon button type
pl_PL: Używane dla typu przycisku ikony

en: User Name
pl_PL: Nazwa Użytkownika

en: Username
pl_PL: Nazwa Użytkownika

en: Username:
pl_PL: Nazwa Użytkownika:

en: Vertically Centered
pl_PL: Wyśrodkowany pionowo

en: Video
pl_PL: Wideo

en: Video Format Options
pl_PL: Opcje formatu wideo

en: Video URL
pl_PL: URL wideo

en: View Category Layout
pl_PL: Wyświetl układ kategorii

en: View Project
pl_PL: Wyświetl projekt

en: View The Project
pl_PL: Zobacz projekt

en: View all posts by %s
pl_PL: Zobacz wszystkie posty w procentach

en: Website Content Width
pl_PL: Szerokość treści witryny

en: Website Gutter Width
pl_PL: Szerokość rynny witryny

en: Welcome to Extra! Before diving in to your new theme, please visit the <a style="color: #fff; font-weight: bold;" href="%1$s" target="_blank">Extra Documentation</a> page for access to dozens of in-depth tutorials.
pl_PL: Witamy w Extra! Przed zanurzeniem się w nowy temat odwiedź stronę <a style="color: #fff; font-weight: bold;" href="%1$s" target="_blank">Dodatkowej dokumentacji,</a> aby uzyskać dostęp do dziesiątek dogłębnych samouczków.

en: When you define your keywords using custom fields you should use this value for the custom field Name. The Value of your custom field should be the meta keywords you would like to use, separated by comas.
pl_PL: Po zdefiniowaniu słów kluczowych za pomocą pól niestandardowych należy użyć tej wartości dla pola niestandardowego Nazwa. Wartość pola niestandardowego powinna być meta słowami kluczowymi, których chcesz używać, oddzielonymi przecinkami.

en: When you define your meta description using custom fields you should use this value for the custom field Name. The Value of your custom field should be the custom description you would like to use.
pl_PL: Po zdefiniowaniu opisu meta za pomocą pól niestandardowych należy użyć tej wartości dla pola niestandardowego Nazwa. Wartość niestandardowego pola powinna być niestandardowym opisem, którego chcesz użyć.

en: When you define your title using custom fields you should use this value for the custom field Name. The Value of your custom field should be the custom title you would like to use.
pl_PL: Po zdefiniowaniu tytułu za pomocą pól niestandardowych należy użyć tej wartości dla pola niestandardowego Nazwa. Wartość niestandardowego pola powinna być niestandardowym tytułem, którego chcesz użyć.

en: Whether to show the post count.
pl_PL: Czy pokazywać liczbę postów.

en: Widget Header Font Size
pl_PL: Rozmiar czcionki nagłówka widżetu

en: Widget Header Font Style
pl_PL: Styl czcionki nagłówka widżetu

en: Widget Heading Color
pl_PL: Kolor nagłówka widżetu

en: Widget Link Color
pl_PL: Kolor linku widżetu

en: Widget Text Color
pl_PL: Kolor tekstu widżetu

en: WooCommerce Sidebar Location
pl_PL: Lokalizacja paska bocznego WooCommerce

en: WooCommerce Sidebar/Widget Area
pl_PL: Obszar boczny / widżet WooCommerce

en: Yes
pl_PL: tak

en: You are already logged in.
pl_PL: Jesteś już zalogowany.

en: You can disable this option if you want to remove the author box from single post pages.
pl_PL: Możesz wyłączyć tę opcję, jeśli chcesz usunąć pole autora ze stron z pojedynczym postem.

en: You can disable this option if you want to remove the comments and comment form from single post pages.
pl_PL: Możesz wyłączyć tę opcję, jeśli chcesz usunąć komentarze i formularz komentarza z pojedynczych stron.

en: You can disable this option if you want to remove the related posts from single post pages.
pl_PL: Możesz wyłączyć tę opcję, jeśli chcesz usunąć powiązane posty ze stron z pojedynczym postem.

en: You can find all the info on how to obtain all the needed API credentials here: %s
pl_PL: Wszystkie informacje o tym, jak uzyskać wszystkie potrzebne dane API, znajdziesz tutaj: %s

en: You can find the User Id at the end of your Google+ URL. For example if the URL was: http://plus.google.com/+elegentthemes, the User Id would be: +elegenthemes
pl_PL: Identyfikator użytkownika można znaleźć na końcu adresu URL Google+. Jeśli na przykład adres URL był następujący: http://plus.google.com/+elegentthemes, identyfikatorem użytkownika będzie: + elegenthemes

en: You don't have pages
pl_PL: Nie masz stron

en: Your Rating:
pl_PL: Twoja ocena:

en: Your latest posts
pl_PL: Twoje najnowsze posty

en: Your site&#8217;s most recent Posts.
pl_PL: Najnowsze posty Twojej witryny.

en: Your site&#8217;s most recent Reviews (posts which have review).
pl_PL: Najnowsze recenzje Twojej witryny (posty, które mają recenzję).

en: Your site&#8217;s most recent Videos (Posts which use video format).
pl_PL: Najnowsze filmy Twojej witryny (Posty, które używają formatu wideo).

en: Your site&#8217;s most recent comments.
pl_PL: Najnowsze komentarze Twojej witryny.

en: Youtube
pl_PL: youtube

en: Youtube Username
pl_PL: Nazwa użytkownika YouTube

en: Zoom Icon Color
pl_PL: Kolor ikony powiększenia

en: by
pl_PL: przez

en: by %s
pl_PL: przez %s

[ctx: clear static resources]
en: Clear
pl_PL: Jasny

en: comment count
pl_PL: Liczba komentarzy

[ctx: documentation links]
en: Support
pl_PL: Wsparcie

[ctx: general options]
en: General
pl_PL: Generał

[ctx: integrate third-party code]
en: Integration
pl_PL: Integracja

[ctx: label]
en: Search for:
pl_PL: Szukać:

[ctx: layout item]
en: Add New
pl_PL: Dodaj nowe

[ctx: layout type general name]
en: Category Layouts
pl_PL: Kategoria podzial

[ctx: layout type singular name]
en: Category Layout
pl_PL: Kategoria Layout

[ctx: navigation menu]
en: Navigation
pl_PL: Nawigacja

[ctx: noun]
en: COMMENT
pl_PL: KOMENTARZ

[ctx: page/post]
en: Layout
pl_PL: Układ

[ctx: placeholder]
en: Search
pl_PL: Szukaj

[ctx: project item]
en: Add New
pl_PL: Dodaj nowe

[ctx: project type general name]
en: Projects
pl_PL: Projektowanie

[ctx: project type singular name]
en: Project
pl_PL: Projekt

en: settings reset.
pl_PL: reset ustawień.

en: settings saved.
pl_PL: Ustawienia zapisane.

[ctx: site ads placement areas]
en: Ads
pl_PL: Reklamy

[ctx: site color scheme]
en: Colorization
pl_PL: koloryzacja

[ctx: theme updates]
en: Updates
pl_PL: Aktualizacje

[ctx: widgets]
en: %1$s %2$s <div class="post-title">on %3$s</div>
pl_PL:  %1$s %2$s <div class="post-title"> w %3$s </div>

en: you don't have sufficient permissions to access this page
pl_PL: nie masz wystarczających uprawnień, aby uzyskać dostęp do tej strony
