Extra 2.22.2 - en to nl_NL translation catalogue (1014 entries)

en:  You can find all the info on how to obtain all the required credentials here: %s
nl_NL: U kunt hier alle informatie vinden over hoe u alle vereiste inloggegevens kunt verkrijgen: %s

en: %d Items in Cart
nl_NL:  %d Items in winkelwagen

en: %s Theme Options
nl_NL:  %s Thema-opties

en: %s ago
nl_NL:  %s geleden

en: &hellip;
nl_NL: ...

en: &laquo; Previous
nl_NL: «Vorige

en: + Add One More Tab
nl_NL: + Nog een tabblad toevoegen

en: 0 Comments
nl_NL: 0 reacties

en: 1 Column
nl_NL: 1 kolom

en: 1 Comment
nl_NL: 1 reactie

en: 1/2 + 1/4 + 1/4 Columns
nl_NL: 1/2 + 1/4 + 1/4 kolommen

en: 1/3 + 2/3 Columns
nl_NL: 1/3 + 2/3 kolommen

en: 1/4 + 1/2 + 1/4 Columns
nl_NL: 1/4 + 1/2 + 1/4 kolommen

en: 1/4 + 1/4 + 1/2 Columns
nl_NL: 1/4 + 1/4 + 1/2 kolommen

en: 1/4 + 3/4 Columns
nl_NL: 1/4 + 3/4 kolommen

en: 2 Columns
nl_NL: 2 kolommen

en: 2/3 + 1/3 Columns
nl_NL: 2/3 + 1/3 kolommen

en: 3 Columns
nl_NL: 3 kolommen

en: 3/4 + 1/4 Columns
nl_NL: 3/4 + 1/4 kolommen

en: 4 Columns
nl_NL: 4 kolommen

en: 404 Not Found
nl_NL: 404 Niet Gevonden

en: <div class="updated"><p>This is a fresh installation of %1$s theme. Don't forget to go to <a href="%2$s">ePanel</a> to set it up. This message will disappear once you have clicked the Save button within the <a href="%2$s">theme's options page</a>.</p></div>
nl_NL: <div class="updated"><p> Dit is een nieuwe installatie van het %1$s-thema. Vergeet niet om naar <a href="%2$s">ePanel</a> te gaan om het <a href="%2$s">in</a> te stellen. Dit bericht verdwijnt nadat u op de knop <a href="%2$s">'Opties</a> opslaan' op de knop Opslaan hebt geklikt. </p></div>

en: <span class="button">Next Entries</span>
nl_NL: <span class="button">Volgende reacties</span>

en: <span class="button">Next</span><span class="title">%title</span>
nl_NL: <span class="button">Volgende</span> <span class="title">%title</span>

en: <span class="button">Older Entries</span>
nl_NL: <span class="button">Oudere Ingangen</span>

en: <span class="button">Previous</span><span class="title">%title</span>
nl_NL: <span class="button">Vorige</span> <span class="title">%title</span>

en: <span class="meta-nav">&larr;</span> Older Comments
nl_NL: <span class="meta-nav">←</span> Oudere reacties

en: A static page
nl_NL: Een statische pagina

en: API Key
nl_NL: API sleutel

en: About The Author
nl_NL: Over de auteur

en: Above Post
nl_NL: Boven bericht

en: Accent color
nl_NL: Accent kleur

en: Access Token
nl_NL: Toegangstoken

en: Access Token Secret
nl_NL: Toegang tot Token Secret

en: Access Token Secret:
nl_NL: Toegang tot Token Secret:

en: Access token:
nl_NL: Toegangstoken:

en: Accordion
nl_NL: Accordeon

en: Active Tab Background Color
nl_NL: Achtergrondkleur actieve tabblad

en: Active Tab Text Color
nl_NL: Tekstkleur actief tabblad

en: Ad
nl_NL: Advertentie

en: Ad #
nl_NL: Advertentie #

en: Ad #%d
nl_NL: Ad # %d

en: Ad HTML
nl_NL: Advertentie-HTML

en: Ad HTML:
nl_NL: Advertentie-HTML:

en: Ad Image
nl_NL: Advertentieafbeelding

en: Add API Key
nl_NL: API-sleutel toevoegen

en: Add Ad
nl_NL: Voeg advertentie toe

en: Add Another Video URL
nl_NL: Voeg een andere video-URL toe

en: Add Audio File
nl_NL: Voeg audiobestand toe

en: Add Author Bio
nl_NL: Voeg auteur Bio toe

en: Add Breakdown
nl_NL: Uitsplitsing toevoegen

en: Add ET Box
nl_NL: ET Box toevoegen

en: Add ET Button
nl_NL: ET-knop toevoegen

en: Add ET Learn more block
nl_NL: ET toevoegen Meer informatie vinden

en: Add ET Tabs
nl_NL: Voeg ET-tabbladen toe

en: Add Gallery Images
nl_NL: Voeg galerijafbeeldingen toe

en: Add Images
nl_NL: Voeg afbeeldingen toe

en: Add New Ad
nl_NL: Nieuwe advertentie toevoegen

en: Add New Category Layout
nl_NL: Nieuwe categorie-indeling toevoegen

en: Add New Project
nl_NL: Nieuw project toevoegen

en: Add New Project Skill
nl_NL: Voeg nieuwe projectvaardigheden toe

en: Add New Tab
nl_NL: Nieuw tabblad toevoegen

en: Add a Tooltip Text
nl_NL: Voeg een tekstballonstekst toe

en: Add code to the < body > (good for tracking codes such as google analytics)
nl_NL: Voeg code toe aan de <body> (goed voor trackingcodes zoals google analytics)

en: Add code to the < head > of your blog
nl_NL: Voeg code toe aan de <head> van je blog

en: Add code to the bottom of your posts, before the comments
nl_NL: Voeg code toe aan de onderkant van je berichten, vóór de reacties

en: Add code to the top of your posts
nl_NL: Voeg code toe aan de bovenkant van uw berichten

en: Add or Remove Skills
nl_NL: Vaardigheden toevoegen of verwijderen

en: Additional Info
nl_NL: Extra informatie

en: Address
nl_NL: Adres

en: Admin Label
nl_NL: Admin-label

en: Ads
nl_NL: advertenties

en: Adsense's responsive ad units require the ads' container to have a fixed width. Enabling this option applies a fixed width to this ad's container.
nl_NL: De responsieve advertentieblokken van Adsense vereisen dat de container van de advertentie een vaste breedte heeft. Als u deze optie inschakelt, wordt een vaste breedte toegepast op de container van deze advertentie.

en: Advertisement
nl_NL: Advertentie

en: All
nl_NL: Allemaal

en: All Category Layouts
nl_NL: Alle categorie-indelingen

en: All Project Skills
nl_NL: Alle projectvaardigheden

en: All Projects
nl_NL: Alle projecten

en: Alternative text for image
nl_NL: Alternatieve tekst voor afbeelding

en: Amount of archive months to display.
nl_NL: Hoeveelheid archiefmaanden om weer te geven.

en: Amount of recent posts to display.
nl_NL: Aantal recente berichten dat moet worden weergegeven.

en: An <a href="%s">Extra Theme Layout</a> (select below)
nl_NL: Een <a href="%s">extra themalay-out</a> (selecteer hieronder)

en: An Extra Category Layout
nl_NL: Een extra categorie-indeling

en: Animation
nl_NL: animatie

en: Any code you place here will appear in body section of all pages of your blog. This is usefull if you need to input a tracking pixel for a state counter such as Google Analytics.
nl_NL: Elke code die u hier plaatst, wordt weergegeven in het hoofdgedeelte van alle pagina's van uw blog. Dit is handig als u een trackingpixel voor een toestandsenteller zoals Google Analytics moet invoeren.

en: Any code you place here will appear in the head section of every page of your blog. This is useful when you need to add javascript or css to all pages.
nl_NL: Elke code die u hier plaatst, wordt weergegeven in het kopgedeelte van elke pagina van uw blog. Dit is handig wanneer u javascript of css aan alle pagina's moet toevoegen.

en: Any code you place here will be placed at the top of all single posts. This is useful if you are looking to integrating things such as social bookmarking links.
nl_NL: Elke code die u hier plaatst, wordt bovenaan alle afzonderlijke berichten geplaatst. Dit is handig als u dingen als sociale bladwijzerkoppelingen wilt integreren.

en: App ID
nl_NL: App-ID

en: Archive Heading Text Color
nl_NL: Tekstkleur archiefkop

en: Archives
nl_NL: archief

en: Ascending
nl_NL: oplopend

en: Aside
nl_NL: terzijde

en: Attributes
nl_NL: attributen

en: Audio
nl_NL: audio

en: Audio File Subtitle
nl_NL: Ondertiteling van audiobestand

en: Audio File Title
nl_NL: Titel audiobestand

en: Audio File URL
nl_NL: Audio bestand URL

en: Audio Format Options
nl_NL: Audio-indeling opties

en: Author
nl_NL: Schrijver

en: Author Image URL
nl_NL: URL van auteursafbeelding

en: Authorize
nl_NL: Toestemming geven

en: Authors Page Template Options
nl_NL: Pagina-sjabloonopties voor auteurs

en: Authors to display
nl_NL: Auteurs om weer te geven

en: Auto Speed
nl_NL: Auto Snelheid

en: Automattic slider speed (works only if Auto is set to yes)
nl_NL: Automatisme schuifregelaar snelheid (werkt alleen als Auto is ingesteld op ja)

en: Autoplay
nl_NL: Automatisch afspelen

en: Autoplay Speed
nl_NL: Snelheid automatisch afspelen

en: Back To Top
nl_NL: Terug naar boven

en: Back To Top Button
nl_NL: Terug naar boven-knop

en: Background Color
nl_NL: Achtergrond kleur

en: Background Settings
nl_NL: Achtergrondinstellingen

en: Background color
nl_NL: Achtergrond kleur

en: Bar Counter
nl_NL: Bar

en: Before you can receive product updates, you must first authenticate your Elegant Themes subscription. To do this, you need to enter both your Elegant Themes Username and your Elegant Themes API Key. To locate your API Key, <a href="https://www.elegantthemes.com/members-area/" target="_blank">log in</a> to your Elegant Themes account and navigate to the <strong>Account > API Key</strong> page.
nl_NL: Voordat u productupdates kunt ontvangen, moet u eerst uw Elegant Themes-abonnement verifiëren. Om dit te doen, moet u zowel uw Elegant Themes-gebruikersnaam als uw Elegant Themes API-sleutel invoeren. Om uw API Key te vinden, <a href="https://www.elegantthemes.com/members-area/" target="_blank">meldt u zich aan</a> bij uw Elegant Themes-account en navigeert u naar de pagina <strong>Account> API Key</strong> .

en: Before you can receive product updates, you must first authenticate your Elegant Themes subscription. To do this, you need to enter both your Elegant Themes Username and your Elegant Themes API Key. Your username is the same username you use when logging in to <a href="http://elegantthemes.com/" target="_blank">ElegantThemes.com</a>
nl_NL: Voordat u productupdates kunt ontvangen, moet u eerst uw Elegant Themes-abonnement verifiëren. Om dit te doen, moet u zowel uw Elegant Themes-gebruikersnaam als uw Elegant Themes API-sleutel invoeren. Uw gebruikersnaam is dezelfde gebruikersnaam die u gebruikt wanneer u inlogt bij <a href="http://elegantthemes.com/" target="_blank">ElegantThemes.com</a>

en: Below Header
nl_NL: Onder kop

en: Below Post
nl_NL: Hieronder bericht

en: Blog
nl_NL: blog

en: Blog Feed Masonry
nl_NL: Blog Feed metselwerk

en: Blog Feed Page Template Options
nl_NL: Opties voor paginasjabloon voor blogfeedback

en: Blog Feed Standard
nl_NL: Blog Feed-standaard

en: Blog Feed Title
nl_NL: Blog Feed-titel

en: Blurb
nl_NL: Flaptekst

en: Body
nl_NL: Lichaam

en: Body Line Height
nl_NL: Lichaamslijnhoogte

en: Body Link Color
nl_NL: Body Link-kleur

en: Body Text Color
nl_NL: Tekstkleur hoofdtekst

en: Body Text Size
nl_NL: Tekstgrootte van het hoofdgedeelte

en: Body/Link Font Style
nl_NL: Tekststijl body / link-lettertype

en: Body/Link Line Height
nl_NL: Lichaam / lijnhoogte

en: Body/Link Text Size
nl_NL: Tekstgrootte body / link

en: Bold
nl_NL: Stoutmoedig

en: Border
nl_NL: Grens

en: Border Color
nl_NL: Rand kleur

en: Border Radius
nl_NL: Grensradius

en: Border Width
nl_NL: Grensbreedte

en: Bottom
nl_NL: Bodem

en: Bottom Bar
nl_NL: Onderste balk

en: Bottom to Top
nl_NL: Van onder tot boven

en: Boxed Layout - Background color
nl_NL: Boxed Layout - Achtergrondkleur

en: Breakdown #
nl_NL: Afbreken #

en: Breakdown #%d
nl_NL: Uitsplitsing # %d

en: Button Font Style
nl_NL: Knop Fontstijl

en: Button Hover Styles
nl_NL: Knopstijlen verbergen

en: Button Styles
nl_NL: Knopstijlen

en: Buttons
nl_NL: Toetsen

en: Buttons Font
nl_NL: Knoppen lettertype

en: By default comments are not placed on pages, however, if you would like to allow people to comment on your pages simply enable this option.
nl_NL: Standaard worden er geen opmerkingen op pagina's geplaatst, maar als u mensen toestemming wilt geven om op uw pagina's te reageren, schakelt u deze optie in.

en: By default pages are sorted by name. However if you would rather have them sorted by ID you can adjust this setting.
nl_NL: Standaard worden pagina's gesorteerd op naam. Als u ze liever gesorteerd op ID heeft, kunt u deze instelling aanpassen.

en: By default the navigation bar stays on top of the screen at all times. We suggest to disable this option, if you need to use a logo taller than the default one.
nl_NL: Standaard blijft de navigatiebalk altijd op de top van het scherm. We raden u aan deze optie uit te schakelen als u een logo moet gebruiken dat groter is dan het standaardlogo.

en: By default the theme creates a Home link in the default created menu, that when clicked leads back to your blog's homepage. If however, you are using a static homepage and have already created a page called Home to use, this will result in a duplicate link. In this case you should disable this feature to remove the link.
nl_NL: Standaard maakt het thema een startkoppeling in het standaard gemaakte menu, dat wanneer erop wordt geklikt, teruggaat naar de startpagina van uw blog. Als u echter een statische startpagina gebruikt en al een pagina hebt gemaakt met de naam Home die u wilt gebruiken, resulteert dit in een dubbele koppeling. In dit geval moet u deze functie uitschakelen om de koppeling te verwijderen.

en: By default the theme creates post titles based on the title of your post and your blog name. If you would like to make your meta title different than your actual post title you can define a custom title for each post using custom fields. This option must be enabled for custom titles to work, and you must choose a custom field name for your title below.
nl_NL: Standaard maakt het thema posttitels gebaseerd op de titel van uw bericht en uw blognaam. Als u uw metatitel anders wilt maken dan uw werkelijke berichttitel, kunt u een aangepaste titel voor elk bericht definiëren met behulp van aangepaste velden. Deze optie moet worden ingeschakeld om aangepaste titels te laten werken en u moet een aangepaste veldnaam kiezen voor uw titel hieronder.

en: By default the theme does not add keywords to your header. Most search engines don't use keywords to rank your site anymore, but some people define them anyway just in case. If you want to add meta keywords to your header then enable this option and fill in the custom keywords field below.
nl_NL: Standaard voegt het thema geen zoekwoorden toe aan uw koptekst. De meeste zoekmachines gebruiken geen zoekwoorden om uw site te rangschikken, maar sommige mensen definiëren ze toch voor het geval dat. Als u meta-trefwoorden aan uw kop wilt toevoegen, schakel dan deze optie in en vul het onderstaande veld voor aangepaste trefwoorden in.

en: By default the theme uses a combination of your blog name and your blog description, as defined when you created your blog, to create your homepage titles. However if you want to create a custom title then simply enable this option and fill in the custom title field below.
nl_NL: Standaard gebruikt het thema een combinatie van uw blognaam en uw blogbeschrijving, zoals gedefinieerd bij het maken van uw blog, om uw startpagina's te maken. Als u echter een aangepaste titel wilt maken, schakelt u deze optie in en vult u hieronder het veld voor de aangepaste titel in.

en: By default the theme uses your blog description, as defined when you created your blog, to fill in the meta description field. If you would like to use a different description then enable this option and fill in the custom description field below.
nl_NL: Standaard gebruikt het thema je blogbeschrijving, zoals gedefinieerd bij het maken van je blog, om het meta-beschrijvingsveld in te vullen. Als u een andere beschrijving wilt gebruiken, schakelt u deze optie in en vult u hieronder het veld met de aangepaste beschrijving in.

en: CSS Class
nl_NL: CSS-klasse

en: Call To Action
nl_NL: Oproep tot actie

en: Callback function: "%s" doesnt exist
nl_NL: Callback-functie: " %s" bestaat niet

en: Canonicalization helps to prevent the indexing of duplicate content by search engines, and as a result, may help avoid duplicate content penalties and pagerank degradation. Some pages may have different URL's all leading to the same place. For example domain.com, domain.com/index.html, and www.domain.com are all different URLs leading to your homepage. From a search engine's perspective these duplicate URLs, which also occur often due to custom permalinks, may be treaded individually instead of as a single destination. Defining a canonical URL tells the search engine which URL you would like to use officially. The theme bases its canonical URLs off your permalinks and the domain name defined in the settings tab of wp-admin.
nl_NL: Canonicalization helpt bij het voorkomen van het indexeren van dubbele inhoud door zoekmachines, en als gevolg daarvan kan het voorkomen dat dubbele content-straffen en pagerank-degradatie voorkomen worden. Sommige pagina's kunnen verschillende URL's hebben die allemaal naar dezelfde plaats leiden. Domain.com, domain.com/index.html en www.domain.com zijn bijvoorbeeld allemaal verschillende URL's die naar uw startpagina leiden. Vanuit het perspectief van een zoekmachine kunnen deze dubbele URL's, die ook vaak voorkomen vanwege aangepaste permalinks, individueel worden getrapt in plaats van als één enkele bestemming. Het definiëren van een canonieke URL vertelt de zoekmachine welke URL u officieel wilt gebruiken. Het thema baseert de canonieke URL's van uw permalinks en de domeinnaam die is gedefinieerd op het tabblad instellingen van wp-admin.

en: Canonicalization helps to prevent the indexing of duplicate content by search engines, and as a result, may help avoid duplicate content penalties and pagerank degradation. Some pages may have different URLs all leading to the same place. For example domain.com, domain.com/index.html, and www.domain.com are all different URLs leading to your homepage. From a search engine's perspective these duplicate URLs, which also occur often due to custom permalinks, may be treaded individually instead of as a single destination. Defining a canonical URL tells the search engine which URL you would like to use officially. The theme bases its canonical URLs off your permalinks and the domain name defined in the settings tab of wp-admin.
nl_NL: Canonicalization helpt bij het voorkomen van het indexeren van dubbele inhoud door zoekmachines, en als gevolg daarvan kan het voorkomen dat dubbele content-straffen en pagerank-degradatie voorkomen worden. Sommige pagina's kunnen verschillende URL's hebben die allemaal naar dezelfde plaats leiden. Domain.com, domain.com/index.html en www.domain.com zijn bijvoorbeeld allemaal verschillende URL's die naar uw startpagina leiden. Vanuit het perspectief van een zoekmachine kunnen deze dubbele URL's, die ook vaak voorkomen vanwege aangepaste permalinks, individueel worden getrapt in plaats van als één enkele bestemming. Het definiëren van een canonieke URL vertelt de zoekmachine welke URL u officieel wilt gebruiken. Het thema baseert de canonieke URL's van uw permalinks en de domeinnaam die is gedefinieerd op het tabblad instellingen van wp-admin.

en: Captcha Font Size
nl_NL: Grootte van Captcha-lettertype

en: Captcha Font Style
nl_NL: Captcha-lettertypestijl

en: Caption
nl_NL: Onderschrift

en: Caption Background Color
nl_NL: Achtergrondkleur bijschrift

en: Caption goes here
nl_NL: Bijschrift komt hier

en: Caption title goes here
nl_NL: Bijschrifttitel komt hier

en: Categories
nl_NL: Categorieën

en: Categories:
nl_NL: Categorieën:

en: Category
nl_NL: Categorie

en: Centered
nl_NL: centered

en: Change Your API Key
nl_NL: Verander uw API-sleutel

en: Channel Name
nl_NL: kanaal naam

en: Chat
nl_NL: babbelen

en: Check and sort the sitemap sections you would like to be displayed.
nl_NL: Controleer en sorteer de sitemapsecties die u wilt weergeven.

en: Check this box if you want to display meta descriptions on category/archive pages. The description is based off the category description you choose when creating/edit your category in wp-admin.
nl_NL: Vink dit selectievakje aan als u metabeschrijvingen op categorie- / archiefpagina's wilt weergeven. De beschrijving is gebaseerd op de categoriebeschrijving die u kiest bij het maken / bewerken van uw categorie in wp-admin.

en: Choose Categories.
nl_NL: Kies Categorieën.

en: Choose From the Most Used Skills
nl_NL: Kies uit de meest gebruikte vaardigheden

en: Choose Sidebar/Widget Area
nl_NL: Kies Zijbalk / Widget-gebied

en: Choose a category.
nl_NL: Kies een categorie.

en: Choose a heading style.
nl_NL: Kies een kopstijl.

en: Choose a sort method.
nl_NL: Kies een sorteermethode.

en: Choose a sort order.
nl_NL: Kies een sorteervolgorde.

en: Choose an Image
nl_NL: Kies een afbeelding

en: Choose button color
nl_NL: Kies knopkleur

en: Choose button type
nl_NL: Kies knoptype

en: Choose categories.
nl_NL: Kies categorieën.

en: Choose title autogeneration method
nl_NL: Kies de titel autogeneration-methode

en: Choose whether standard or masonry display style for archive pages for tags, author posts, search results.
nl_NL: Kies of standaard- of metselweergavestijl voor archiefpagina's voor tags, auteursberichten, zoekresultaten.

en: Choose which items to display in the postinfo section
nl_NL: Kies de items die moeten worden weergegeven in het postinfo-gedeelte

en: Choose yes if you want for automatic slider animation
nl_NL: Kies Ja als u wilt voor automatische schuifregelaaranimatie

en: Circle Counter
nl_NL: Cirkel teller

en: Click here to learn more
nl_NL: Klik hier om meer te leren

en: Closed Title Font Style
nl_NL: Gesloten titel Fontstijl

en: Code Integration
nl_NL: Code-integratie

en: Color
nl_NL: Kleur

en: Column Layout
nl_NL: Kolom indeling

en: Consumer Key
nl_NL: Gebruikers sleutel

en: Consumer Key:
nl_NL: Gebruikers sleutel:

en: Consumer Secret
nl_NL: Consumentengeheim

en: Consumer Secret:
nl_NL: Consumentengeheim:

en: Contact Form
nl_NL: Contact Formulier

en: Contact Form Map
nl_NL: Contactformulier Kaart

en: Contact Form Title
nl_NL: Contactformulier titel

en: Contact Page Template Options
nl_NL: Contactpagina sjabloonopties

en: Content
nl_NL: Inhoud

en: Content Font Size
nl_NL: Inhoud Lettergrootte

en: Content Font Style
nl_NL: Inhoud Fontstijl

en: Content goes here
nl_NL: Inhoud komt hier

en: Content text or html
nl_NL: Inhoudstekst of html

en: Current Category / Tag / Taxonomy
nl_NL: Huidige categorie / tag / taxonomie

en: Current Color
nl_NL: Huidige kleur

en: Currently viewing archives from %1$s
nl_NL: Momenteel worden archieven bekeken van %1$s

en: Custom CSS
nl_NL: Aangepaste CSS

en: Custom Title
nl_NL: Aangepaste titel

en: Custom field Name to be used for description
nl_NL: Aangepast veld Naam die moet worden gebruikt voor de beschrijving

en: Custom field Name to be used for keywords
nl_NL: Aangepast veld Naam die moet worden gebruikt voor trefwoorden

en: Custom field Name to be used for title
nl_NL: Aangepast veld Naam die moet worden gebruikt voor de titel

en: Dashed
nl_NL: Binnen de

en: Date
nl_NL: Datum

en: Date Format
nl_NL: Datumnotatie

en: Date format
nl_NL: Datumnotatie

en: Default
nl_NL: Standaard

en: Default (%s)
nl_NL: Standaard ( %s)

en: Default Category
nl_NL: Standaardcategorie

en: Default Post Format
nl_NL: Standaard postformaat

en: Define a character to separate BlogName and Post title
nl_NL: Definieer een teken om de titel van blog en titel te scheiden

en: Delicious
nl_NL: Heerlijk

en: Descending
nl_NL: Aflopend

en: Designed by %1$s | Powered by %2$s
nl_NL: Ontworpen door %1$s | Mogelijk gemaakt door %2$s

en: Details Font Style
nl_NL: Details Fontstijl

en: Disable this option to remove Google Maps API script from your page. Note: Modules which relies to Google Maps API script such as Maps and Fullwidth Maps are still loaded, but will not work unless you manually add Google Maps API script.
nl_NL: Schakel deze optie uit om het Google Maps API-script van uw pagina te verwijderen. Opmerking: Modules die afhankelijk zijn van het Google Maps API-script, zoals Kaarten en Fullwidth-kaarten, zijn nog steeds geladen, maar zullen niet werken tenzij u handmatig het Google Maps API-script toevoegt.

en: Disable this option to remove the Google Fonts from your Divi Builder Pages.
nl_NL: Schakel deze optie uit om de Google-lettertypen van uw Divi Builder-pagina's te verwijderen.

en: Disable top tier dropdown menu links
nl_NL: Schakel de vervolgkeuzelijstkoppelingen op de bovenste laag uit

en: Disabled
nl_NL: invalide

en: Disabling this option will remove the body code below from your blog. This allows you to remove the code while saving it for later use.
nl_NL: Als je deze optie uitschakelt, wordt de onderstaande hoofdcode uit je blog verwijderd. Hiermee kunt u de code verwijderen en opslaan voor later gebruik.

en: Disabling this option will remove the header code below from your blog. This allows you to remove the code while saving it for later use.
nl_NL: Als u deze optie uitschakelt, wordt de onderstaande headercode uit uw blog verwijderd. Hiermee kunt u de code verwijderen en opslaan voor later gebruik.

en: Disabling this option will remove the single bottom code below from your blog. This allows you to remove the code while saving it for later use.
nl_NL: Als je deze optie uitschakelt, wordt de onderstaande enkele ondercode uit je blog verwijderd. Hiermee kunt u de code verwijderen en opslaan voor later gebruik.

en: Disabling this option will remove the single top code below from your blog. This allows you to remove the code while saving it for later use.
nl_NL: Als u deze optie uitschakelt, wordt de onderstaande afzonderlijke topcode uit uw blog verwijderd. Hiermee kunt u de code verwijderen en opslaan voor later gebruik.

en: Display # of Tweets:
nl_NL: # Tweets weergeven:

en: Display Featured Posts Only
nl_NL: Toon alleen aanbevolen berichten

en: Display Home link
nl_NL: Home-link weergeven

en: Display Style
nl_NL: Weergavestijl

en: Display a list of authors.
nl_NL: Geef een lijst met auteurs weer.

en: Display a login form.
nl_NL: Toon een login-formulier.

en: Display ads.
nl_NL: Display-advertenties.

en: Display comment date?
nl_NL: Datum van de opmerking weergeven?

en: Display method
nl_NL: Weergavemethode

en: Display post categories?
nl_NL: Toon postcategorieën?

en: Display post count
nl_NL: Toon het aantal berichten

en: Display post date?
nl_NL: Postdatum weergeven?

en: Display post thumbnail?
nl_NL: Toon post thumbnail?

en: Display the post's exceprt or full content. If full content, then it will truncate to the more tag if used.
nl_NL: Toon de extra of volledige inhoud van het bericht. Als de volledige inhoud, dan zal het afknotten naar de meer tag indien gebruikt.

en: Display your follower counts from top social networks
nl_NL: Toon uw volgertellingen van de beste sociale netwerken

en: Display your recent tweets.
nl_NL: Toon uw recente tweets.

en: Divi Library
nl_NL: Divi-bibliotheek

en: Divider
nl_NL: verdeler

en: Divider Height
nl_NL: Scheidingshoogte

en: Divider Position
nl_NL: Divider positie

en: Divider Weight
nl_NL: Divider Gewicht

en: Do not display posts that have been displayed on previous modules.
nl_NL: Geen berichten weergeven die op vorige modules zijn weergegeven.

en: Don't Show Author
nl_NL: Laat de auteur niet zien

en: Don't Show Categories
nl_NL: Toon geen categorieën

en: Don't Show Comment Count
nl_NL: Laat de opmerkingsteller niet zien

en: Don't Show Date
nl_NL: Geen datum weergeven

en: Don't Show Featured Image
nl_NL: Toon geen uitgelichte afbeelding

en: Don't Show Ratings
nl_NL: Toon geen beoordelingen

en: Dotted
nl_NL: stippel

en: Double
nl_NL: Dubbele

en: Drag the marker and the address will be updated automatically. Change the zoom and the zoom level will be saved as well.
nl_NL: Sleep de markering en het adres wordt automatisch bijgewerkt. Wijzig de zoom en het zoomniveau wordt ook opgeslagen.

en: Dribbble Profile Url
nl_NL: Dribbble-profiel-URL

en: Dropdown Menu Animation
nl_NL: Dropdown Menu Animatie

en: Dropdown Menu Background Color
nl_NL: Vervolgkeuzemenu Achtergrondkleur

en: Dropdown Menu Hover/Active Link Color
nl_NL: Dropdown-menu Hover / Actieve verbindingskleur

en: Dropdown Menu Line Color
nl_NL: Vervolgkeuzelijst Lijnkleur

en: Dropdown Menu Text Color
nl_NL: Vervolgkeuzelijst Tekstkleur

en: Edit Category Layout
nl_NL: Bewerk de indeling van de categorie

en: Edit Default Layout
nl_NL: Bewerk de standaard lay-out

en: Edit Home Layout
nl_NL: Bewerk Home Layout

en: Edit Layout
nl_NL: Bewerk lay-out

en: Edit Project
nl_NL: Project bewerken

en: Edit Skill
nl_NL: Bewerk vaardigheid

en: Email
nl_NL: E-mail

en: Email field cannot be empty.
nl_NL: Het e-mailveld kan niet leeg zijn.

en: Enable Above Footer - Ad
nl_NL: Schakel bovenstaande voettekst in - advertentie

en: Enable Autoplay
nl_NL: Schakel Autoplay in

en: Enable Below Header - Ad
nl_NL: Schakel onder koptekst in - Advertentie

en: Enable Boxed Layout
nl_NL: Schakel Boxed Layout in

en: Enable Header Ad
nl_NL: Schakel advertentie in

en: Enable Responsive Adsense Ad
nl_NL: Schakel responsieve Adsense-advertentie in

en: Enable Single Post - Above Post - Ad
nl_NL: Schakel enkel bericht in - boven bericht - advertentie

en: Enable Single Post - Below Post - Ad
nl_NL: Activeer enkele post - onder post - advertentie

en: Enable body code
nl_NL: Schakel code in

en: Enable canonical URL's
nl_NL: Schakel canonieke URL's in

en: Enable custom description
nl_NL: Aangepaste beschrijving inschakelen

en: Enable custom keywords
nl_NL: Aangepaste trefwoorden inschakelen

en: Enable custom title
nl_NL: Aangepaste titel inschakelen

en: Enable custom titles
nl_NL: Aangepaste titels inschakelen

en: Enable header code
nl_NL: Schakel headercode in

en: Enable meta description
nl_NL: Schakel metabeschrijving in

en: Enable meta descriptions
nl_NL: Schakel metabeschrijvingen in

en: Enable meta keywords
nl_NL: Schakel meta-zoekwoorden in

en: Enable single bottom code
nl_NL: Schakel de code voor één bodem in

en: Enable single top code
nl_NL: Schakel een enkele topcode in

en: Enable this option to display Back To Top Button while scrolling
nl_NL: Schakel deze optie in om de knop Terug naar boven weer te geven tijdens het scrollen

en: Enable this option to get the smooth scrolling effect with mouse wheel
nl_NL: Schakel deze optie in om een vloeiend scrolleffect te krijgen met het muiswiel

en: Enable this option to make shortcodes respond to various screen sizes
nl_NL: Schakel deze optie in om shortcodes te laten reageren op verschillende schermformaten

en: Enabled
nl_NL: Ingeschakeld

en: Enabled?
nl_NL: Ingeschakeld?

en: Enabling this option will display an ad above the footer. If enabled you must fill in the banner image and destination url below.
nl_NL: Als u deze optie inschakelt, wordt een advertentie boven het voettekst weergegeven. Indien ingeschakeld, vult u hieronder de bannerafbeelding en bestemmings-url in.

en: Enabling this option will display an ad below the header. If enabled you must fill in the banner image and destination url below.
nl_NL: Als u deze optie inschakelt, wordt een advertentie onder de kop weergegeven. Indien ingeschakeld, vult u hieronder de bannerafbeelding en bestemmings-url in.

en: Enabling this option will display an ad in the header. If enabled you must fill in the banner image and destination url below.
nl_NL: Als u deze optie inschakelt, wordt een advertentie in de koptekst weergegeven. Indien ingeschakeld, vult u hieronder de bannerafbeelding en bestemmings-url in.

en: Enabling this option will display an ad on the bottom of your post pages below the single post content. If enabled you must fill in the banner image and destination url below.
nl_NL: Als u deze optie inschakelt, wordt een advertentie onder aan uw berichtpagina's onder de inhoud van één bericht weergegeven. Indien ingeschakeld, vult u hieronder de bannerafbeelding en bestemmings-url in.

en: Enabling this option will display an ad on the top of your post pages above the single post content. If enabled you must fill in the banner image and destination url below.
nl_NL: Als u deze optie inschakelt, wordt een advertentie boven aan uw berichtpagina's boven de inhoud van één bericht weergegeven. Indien ingeschakeld, vult u hieronder de bannerafbeelding en bestemmings-url in.

en: Enqueue Google Maps Script
nl_NL: Google Maps Script in wachtrij plaatsen

en: Enter an optional CSS ID to be used for this module. An ID can be used to create custom CSS styling, or to create links to particular sections of your page.
nl_NL: Voer een optionele CSS-ID in die moet worden gebruikt voor deze module. U kunt een ID gebruiken om een aangepaste CSS-stijl te maken of om koppelingen naar bepaalde gedeelten van uw pagina te maken.

en: Enter optional CSS classes to be used for this module. A CSS class can be used to create custom CSS styling. You can add multiple classes, separated with a space.
nl_NL: Voer optionele CSS-klassen in die voor deze module moeten worden gebruikt. Een CSS-klasse kan worden gebruikt om aangepaste CSS-styling te maken. U kunt meerdere klassen toevoegen, gescheiden met een spatie.

en: Enter the App ID
nl_NL: Voer de app-ID in

en: Enter the App Secret
nl_NL: Voer het app-geheim in

en: Enter the URL of your Dribbble Profile.
nl_NL: Voer de URL in van uw Dribbble-profiel.

en: Enter the URL of your Facebook Profile.
nl_NL: Voer de URL in van uw Facebook-profiel.

en: Enter the URL of your Google+ Profile.
nl_NL: Voer de URL van uw Google+ profiel in.

en: Enter the URL of your Instagram Profile.
nl_NL: Voer de URL in van je Instagram-profiel.

en: Enter the URL of your Pinterest Profile.
nl_NL: Voer de URL in van uw Pinterest-profiel.

en: Enter the URL of your RSS feed.
nl_NL: Voer de URL van uw RSS-feed in.

en: Enter the URL of your Stumbleupon Profile.
nl_NL: Voer de URL in van uw Stumbleupon-profiel.

en: Enter the URL of your Tumblr Profile.
nl_NL: Voer de URL in van uw Tumblr-profiel.

en: Enter the URL of your Twitter Profile.
nl_NL: Voer de URL van uw Twitter-profiel in.

en: Enter the URL of your Youtube Profile.
nl_NL: Voer de URL van je YouTube-profiel in.

en: Every 1 Day
nl_NL: Elke 1 dag

en: Every 12 Hours
nl_NL: Om de 12 uur

en: Every 3 Days
nl_NL: Elke 3 dagen

en: Every 3 Hours
nl_NL: Om de 3 uur

en: Every 7 Days
nl_NL: Elke 7 dagen

en: Every Hour
nl_NL: Elk uur

en: Exclude
nl_NL: Uitsluiten

en: Exclude categories from the navigation bar
nl_NL: Sluit categorieën uit de navigatiebalk uit

en: Exclude pages from the navigation bar
nl_NL: Sluit pagina's uit de navigatiebalk uit

en: Extra - Ads
nl_NL: Extra - advertenties

en: Extra - Authors
nl_NL: Extra - Auteurs

en: Extra - Layout
nl_NL: Extra - lay-out

en: Extra - Login
nl_NL: Extra - Inloggen

en: Extra - Recent Comments
nl_NL: Extra - Recente commentaren

en: Extra - Recent Posts
nl_NL: Extra - recente berichten

en: Extra - Recent Reviews
nl_NL: Extra - Recente beoordelingen

en: Extra - Recent Tweets
nl_NL: Extra - Recente tweets

en: Extra - Recent Videos
nl_NL: Extra - recente video's

en: Extra - Social Network Followers
nl_NL: Extra - sociale netwerkvolgers

en: Extra Customizer Settings
nl_NL: Extra Customizer-instellingen

en: Extra Mega Menu
nl_NL: Extra Mega-menu

en: Extra Settings
nl_NL: Extra instellingen

en: Extra uses uncombined and unminified CSS files because "SCRIPT_DEBUG" constant on wp-config.php has been set to "true". Other plugin can enforce Extra to use uncombined and unminified CSS files by filtering "et_load_unminified_styles" filter as well.
nl_NL: Extra gebruikt niet-gecomprimeerde en niet-geminimaliseerde CSS-bestanden omdat de constante "SCRIPT_DEBUG" op wp-config.php is ingesteld op "true". Andere plug-ins kunnen Extra afdwingen om niet-gecom bineerde en niet-geminimaliseerde CSS-bestanden te gebruiken door ook het filter "et_load_unminified_styles" te filteren.

en: Extra uses uncombined and unminified javascript files because "SCRIPT_DEBUG" constant on wp-config.php has been set to "true". Other plugin can enforce Extra to use uncombined and unminified javascript files by filtering "et_load_unminified_scripts" filter as well.
nl_NL: Extra gebruikt niet-gecomprimeerde en niet-geminaliseerde javascript-bestanden omdat de constante "SCRIPT_DEBUG" op wp-config.php is ingesteld op "true". Andere plug-ins kunnen Extra afdwingen om niet-gecomprimeerde en niet-geminaliseerde javascript-bestanden te gebruiken door ook het filter "et_load_unminified_scripts" te filteren.

en: Facebook Profile Url
nl_NL: URL van Facebook-profiel

en: Fade In From Left
nl_NL: Van links vervagen

en: Fade In From Right
nl_NL: Van rechts vervaagd

en: Fade In From Top
nl_NL: Vanaf de top vervaagd

en: Favicon
nl_NL: favicon

en: Favorite
nl_NL: Favoriete

en: Featured
nl_NL: Uitgelicht

en: Featured Post
nl_NL: Aanbevolen bericht

en: Featured Posts Slider
nl_NL: Aanbevolen berichten schuifregelaar

en: Filter Font Size
nl_NL: Filter lettertypegrootte

en: Filter Font Style
nl_NL: Filter lettertypestijl

en: Filterable Portfolio
nl_NL: Filterbare portfolio

en: Find
nl_NL: Vind

en: Fixed Navigation Bar
nl_NL: Vaste navigatiebalk

en: Fixed Navigation Settings
nl_NL: Vaste navigatie-instellingen

en: Flip In Horizontally
nl_NL: Horizontaal spiegelen

en: Flip In Vertically
nl_NL: Kantel verticaal

en: Follow @%s
nl_NL: Volg @ %s

en: Follow Font & Icon Size
nl_NL: Volg lettertype- en pictogramgrootte

en: Follow Us
nl_NL: Volg ons

en: Font
nl_NL: doopvont

en: Font Style
nl_NL: Lettertype

en: Footer
nl_NL: footer

en: Footer Credit Font Style
nl_NL: Voettekst Credit Fontstijl

en: Footer Credit Text Color
nl_NL: Voettekst Tekstkleur credit

en: Footer Credit Text Size
nl_NL: Voettekst Tekstgrootte credit

en: Footer Elements
nl_NL: Voettekst-elementen

en: Footer Menu
nl_NL: Voettekstmenu

en: Footer Menu Active Link Color
nl_NL: Voettekstmenu Actieve verbindingskleur

en: Footer Menu Font Style
nl_NL: Voettekst lettertype

en: Footer Menu Letter Spacing
nl_NL: Voettekst Briefafstand

en: Footer Menu Link Color
nl_NL: Voettekst Linkkleur

en: Footer Menu Text Size
nl_NL: Tekstgrootte voettekst

en: Footer Settings
nl_NL: Voettekstinstellingen

en: Footer Sidebar
nl_NL: Voettekst zijbalk

en: Footer Sidebar Left
nl_NL: Voettekst zijbalk naar links

en: Footer Sidebar Middle
nl_NL: Voettekst Zijbalk Midden

en: Footer Sidebar Middle Left
nl_NL: Voettekst Zijbalk Middenlinks

en: Footer Sidebar Middle Right
nl_NL: Voettekst Zijbalk Midden Rechts

en: Footer Sidebar Right
nl_NL: Voettekst zijbalk rechts

en: Form submission error, please refresh and try again.
nl_NL: Fout bij verzenden van formulier, vernieuwen en probeer het opnieuw.

en: Format
nl_NL: Formaat

en: Front page displays
nl_NL: Voorpagina wordt weergegeven

en: Fullwidth Slider
nl_NL: Schuifbalk met volledige breedte

en: Gallery
nl_NL: Galerij

en: Gallery Format Options
nl_NL: Galerij-indeling Opties

en: General
nl_NL: Algemeen

en: General Settings
nl_NL: Algemene instellingen

en: Global Accent Color
nl_NL: Wereldwijde accentkleur

en: Google API key. You can find all the info on how to obtain one here: %s
nl_NL: Google API-sleutel. U kunt hier alle informatie vinden over hoe u er een kunt verkrijgen: %s

en: Google+ Profile Url
nl_NL: Url van Google+ profiel

en: Google+ User Id
nl_NL: Google+ gebruikers-ID

en: Groove
nl_NL: Groef

en: Header
nl_NL: hoofd

en: Header & Navigation Settings
nl_NL: Kop- en navigatie-instellingen

en: Header Elements Settings
nl_NL: Instellingen header-elementen

en: Header Font Size
nl_NL: Kopertekstgrootte

en: Header Format Settings
nl_NL: Instellingen koptekstindeling

en: Header Text
nl_NL: Koptekst

en: Header Text Color
nl_NL: Tekstkleur koptekst

en: Heading Font
nl_NL: Koplettertype

en: Heading Font Style
nl_NL: Kopiëren van tekenstijl

en: Heading Line Height
nl_NL: Regellijnhoogte

en: Heading Style
nl_NL: Koersstijl

en: Heading Text Color
nl_NL: Tekstkleur aanwijzen

en: Heading Text Size
nl_NL: Tekstgrootte koppen

en: Help
nl_NL: Helpen

en: Here you can add custom css to override or extend default styles.
nl_NL: Hier kunt u aangepaste CSS toevoegen om standaardstijlen te overschrijven of uit te breiden.

en: Here you can change Global Accent Color that is used on all pages of your site.
nl_NL: Hier kunt u Global Accent Color wijzigen die wordt gebruikt op alle pagina's van uw site.

en: Here you can change which character separates your blog title and index page name when using autogenerated post titles. Common values are | or -
nl_NL: Hier kunt u wijzigen welk teken uw blogtitel en indexpaginanaam scheidt bij het gebruik van automatisch gegenereerde berichttitels. Algemene waarden zijn | of -

en: Here you can change which character separates your blog title and post name when using autogenerated post titles. Common values are | or -
nl_NL: Hier kunt u wijzigen welk teken uw blogtitel en postnaam scheidt bij het gebruik van automatisch gegenereerde berichttitels. Algemene waarden zijn | of -

en: Here you can choose how your titles on index pages are generated. You can change which order your blog name and index title are displayed, or you can remove the blog name from the title completely.
nl_NL: Hier kunt u kiezen hoe uw titels op indexpagina's worden gegenereerd. U kunt wijzigen in welke volgorde uw blognaam en indextitel worden weergegeven, of u kunt de blognaam volledig uit de titel verwijderen.

en: Here you can choose the default Sidebar/Widget Area for WooCommerce pages.
nl_NL: Hier kunt u de standaard zijbalk- / widgetzone voor WooCommerce-pagina's kiezen.

en: Here you can choose the default Sidebar/Widget Area.
nl_NL: Hier kunt u het standaard zijbalk- / widgetgebied kiezen.

en: Here you can choose the default location of the Sidebar for WooCommerce pages.
nl_NL: Hier kunt u de standaardlocatie van de zijbalk voor WooCommerce-pagina's kiezen.

en: Here you can choose the default location of the Sidebar.
nl_NL: Hier kunt u de standaardlocatie van de zijbalk kiezen.

en: Here you can choose the refresh period used for the social network follower counts widget.
nl_NL: Hier kunt u de verversingsperiode kiezen die wordt gebruikt voor de widget Social Network Follower Counts.

en: Here you can choose to display the Dribbble Icon on your homepage.
nl_NL: Hier kunt u ervoor kiezen om het Dribbble-pictogram op uw startpagina weer te geven.

en: Here you can choose to display the Facebook Icon on your homepage.
nl_NL: Hier kunt u ervoor kiezen om het Facebook-pictogram op uw startpagina weer te geven.

en: Here you can choose to display the Google+ Icon on your homepage.
nl_NL: Hier kunt u ervoor kiezen om het Google+ pictogram op uw startpagina weer te geven.

en: Here you can choose to display the Instagram Icon on your homepage.
nl_NL: Hier kunt u ervoor kiezen om het Instagram-pictogram op uw startpagina weer te geven.

en: Here you can choose to display the Pinterest Icon on your homepage.
nl_NL: Hier kunt u ervoor kiezen om het Pinterest-pictogram op uw startpagina weer te geven.

en: Here you can choose to display the RSS Icon.
nl_NL: Hier kunt u ervoor kiezen om het RSS-pictogram weer te geven.

en: Here you can choose to display the Stumbleupon Icon on your homepage.
nl_NL: Hier kunt u ervoor kiezen om het Stumbleupon-pictogram op uw startpagina weer te geven.

en: Here you can choose to display the Tumblr Icon on your homepage.
nl_NL: Hier kunt u ervoor kiezen om het Tumblr-pictogram op uw startpagina weer te geven.

en: Here you can choose to display the Twitter Icon.
nl_NL: Hier kunt u kiezen om het Twitter-pictogram weer te geven.

en: Here you can choose to display the Youtube Icon on your homepage.
nl_NL: Hier kunt u kiezen om het YouTube-pictogram op uw startpagina weer te geven.

en: Here you can choose to remove certain categories from the navigation menu. All categories marked with an X will not appear in your navigation bar.
nl_NL: Hier kunt u kiezen om bepaalde categorieën uit het navigatiemenu te verwijderen. Alle categorieën gemarkeerd met een X verschijnen niet in uw navigatiebalk.

en: Here you can choose to remove certain pages from the navigation menu. All pages marked with an X will not appear in your navigation bar.
nl_NL: Hier kunt u kiezen om bepaalde pagina's uit het navigatiemenu te verwijderen. Alle pagina's gemarkeerd met een X verschijnen niet in uw navigatiebalk.

en: Here you can choose to reverse the order that your categories links are displayed. You can choose between ascending and descending.
nl_NL: Hier kunt u kiezen om de volgorde om te keren waarin uw categorielinks worden weergegeven. U kunt kiezen tussen oplopend en aflopend.

en: Here you can choose to reverse the order that your pages links are displayed. You can choose between ascending and descending.
nl_NL: Hier kunt u kiezen om de volgorde om te keren die uw paginakoppelingen weergeven. U kunt kiezen tussen oplopend en aflopend.

en: Here you can choose to sort your pages links.
nl_NL: Hier kunt u ervoor kiezen om uw pagina-koppelingen te sorteren.

en: Here you can choose which items appear in the postinfo section on archive pages. This is the area, usually below the post title, which displays basic information about your post. The highlighted itmes shown below will appear.
nl_NL: Hier kunt u kiezen welke items worden weergegeven in het postinfo-gedeelte op archiefpagina's. Dit is het gebied, meestal onder de titel van het bericht, dat basisinformatie over uw bericht weergeeft. De gemarkeerde dingen die hieronder worden getoond, verschijnen.

en: Here you can choose which items appear in the postinfo section on single post pages. This is the area, usually below the post title, which displays basic information about your post. The highlighted itmes shown below will appear.
nl_NL: Hier kunt u kiezen welke items worden weergegeven in de postinfo-sectie op enkele berichtpagina's. Dit is het gebied, meestal onder de titel van het bericht, dat basisinformatie over uw bericht weergeeft. De gemarkeerde dingen die hieronder worden getoond, verschijnen.

en: Here you can choose which sharing icons/options to display. All options marked with an X will not appear.
nl_NL: Hier kunt u kiezen welke pictogrammen / opties moeten worden weergegeven. Alle opties gemarkeerd met een X verschijnen niet.

en: Here you can define whether to show "read more" link after the excerpts or not.
nl_NL: Hier kunt u bepalen of de link 'meer lezen' na de fragmenten wordt weergegeven of niet.

en: Here you can designate how many WooCommerce products are displayed on the archive page. This option works independently from the Settings > Reading options in wp-admin.
nl_NL: Hier kunt u aangeven hoeveel WooCommerce-producten op de archiefpagina worden weergegeven. Deze optie werkt onafhankelijk van de instellingen> Leesopties in wp-admin.

en: Here you can designate how many recent articles are displayed on the Archive pages. This option works independently from the Settings > Reading options in wp-admin.
nl_NL: Hier kunt u aangeven hoeveel recente artikelen op de archiefpagina's worden weergegeven. Deze optie werkt onafhankelijk van de instellingen> Leesopties in wp-admin.

en: Here you can designate how many recent articles are displayed on the Category page. This option works independently from the Settings > Reading options in wp-admin.
nl_NL: Hier kunt u aangeven hoeveel recente artikelen worden weergegeven op de pagina Categorie. Deze optie werkt onafhankelijk van de instellingen> Leesopties in wp-admin.

en: Here you can designate how many recent articles are displayed on the Search results pages. This option works independently from the Settings > Reading options in wp-admin.
nl_NL: Hier kunt u aangeven hoeveel recente artikelen worden weergegeven op de pagina's met zoekresultaten. Deze optie werkt onafhankelijk van de instellingen> Leesopties in wp-admin.

en: Here you can designate how many recent articles are displayed on the Tag pages. This option works independently from the Settings > Reading options in wp-admin.
nl_NL: Hier kunt u aangeven hoeveel recente artikelen op de Tag-pagina's worden weergegeven. Deze optie werkt onafhankelijk van de instellingen> Leesopties in wp-admin.

en: Here you can provide destination url
nl_NL: Hier kunt u de bestemmings-URL opgeven

en: Here you can provide image url
nl_NL: Hier kunt u de beeld-URL opgeven

en: Hex Value
nl_NL: Hexwaarde

en: Hide Featured Image on Post
nl_NL: Verberg aanbevolen afbeelding op post

en: Hide Logo Image
nl_NL: Logo afbeelding verbergen

en: Hide Navigation Until Scroll
nl_NL: Navigatie verbergen tot Scroll

en: Hide Post Rating
nl_NL: Postwaardering verbergen

en: Hide Project Categories
nl_NL: Projectcategorieën verbergen

en: Hide Project Titles
nl_NL: Projecttitels verbergen

en: Hide Related Posts
nl_NL: Verberg gerelateerde berichten

en: Hide Title &amp; Meta on Post
nl_NL: Titel en meta verbergen op plaatsen

en: Hide empty categories
nl_NL: Verberg lege categorieën

en: Highest Rated
nl_NL: Hoogst gewaardeerd

en: Home
nl_NL: Huis

en: Homepage
nl_NL: Startpagina

en: Homepage Basic
nl_NL: Startpagina Basic

en: Homepage custom title (if enabled)
nl_NL: Homepage aangepaste titel (indien ingeschakeld)

en: Homepage meta description (if enabled)
nl_NL: Homepage metabeschrijving (indien ingeschakeld)

en: Homepage meta keywords (if enabled)
nl_NL: Homepage meta keywords (indien ingeschakeld)

en: Hover Overlay Color
nl_NL: Overlay kleur zweven

en: Hover Overlay Icon Color
nl_NL: Pictogramkleur overlay-overlay

en: Hover/Active Link Color
nl_NL: Hover / Actieve verbindingskleur

en: Icon
nl_NL: Icoon

en: If custom titles are disabled, choose autogeneration method
nl_NL: Als aangepaste titels zijn uitgeschakeld, kiest u de autogeneratiemethode

en: If you are not using cutsom post titles you can still have control over how your titles are generated. Here you can choose which order you would like your post title and blog name to be displayed, or you can remove the blog name from the title completely.
nl_NL: Als u geen cutsom-berichttitels gebruikt, kunt u nog steeds bepalen hoe uw titels worden gegenereerd. Hier kunt u kiezen welke volgorde u wilt dat uw titel en blognaam worden weergegeven, of u kunt de blognaam volledig uit de titel verwijderen.

en: If you are not using cutsom post titles you can still have control over hw your titles are generated. Here you can choose which order you would like your post title and blog name to be displayed, or you can remove the blog name from the title completely.
nl_NL: Als u geen cutsom-berichttitels gebruikt, kunt u nog steeds controle hebben over uw titels. Hier kunt u kiezen welke volgorde u wilt dat uw titel en blognaam worden weergegeven, of u kunt de blognaam volledig uit de titel verwijderen.

en: If you have enabled custom titles you can add your custom title here. Whatever you type here will be placed between the < title >< /title > tags in header.php
nl_NL: Als u aangepaste titels hebt ingeschakeld, kunt u hier uw aangepaste titel toevoegen. Wat u hier typt, wordt geplaatst tussen de <title> </ title> -tags in header.php

en: If you have enabled meta descriptions you can add your custom description here.
nl_NL: Als u metabeschrijvingen hebt ingeschakeld, kunt u hier uw aangepaste beschrijving toevoegen.

en: If you have enabled meta keywords you can add your custom keywords here. Keywords should be separated by comas. For example: wordpress,themes,templates,elegant
nl_NL: Als u meta-zoekwoorden hebt ingeschakeld, kunt u hier uw aangepaste zoekwoorden toevoegen. Sleutelwoorden moeten worden gescheiden door coma's. Bijvoorbeeld: Wordpress, thema's, sjablonen, elegant

en: If you would like categories to be displayed in your navigationbar that don't have any posts in them then disable this option. By default empty categories are hidden
nl_NL: Als u categorieën in uw navigatiebalk wilt weergeven die geen berichten bevatten, schakelt u deze optie uit. Standaard zijn lege categorieën verborgen

en: If you would like to add a meta description to your post you can do so using custom fields. This option must be enabled for descriptions to be displayed on post pages. You can add your meta description using custom fields based off the custom field name you define below.
nl_NL: Als u een metabeschrijving aan uw bericht wilt toevoegen, kunt u dit doen met behulp van aangepaste velden. Deze optie moet worden ingeschakeld om beschrijvingen op postpagina's weer te geven. U kunt uw metabeschrijving toevoegen met aangepaste velden op basis van de aangepaste veldnaam die u hieronder definieert.

en: If you would like to add meta keywords to your post you can do so using custom fields. This option must be enabled for keywords to be displayed on post pages. You can add your meta keywords using custom fields based off the custom field name you define below.
nl_NL: Als u meta-trefwoorden aan uw bericht wilt toevoegen, kunt u dit doen met behulp van aangepaste velden. Deze optie moet worden ingeschakeld voor het weergeven van zoekwoorden op postpagina's. U kunt uw meta-trefwoorden toevoegen met behulp van aangepaste velden op basis van de aangepaste veldnaam die u hieronder definieert.

en: If you would like to remove the dropdown menus from the categories navigation bar disable this feature.
nl_NL: Als u de vervolgkeuzemenu's uit de navigatiebalk van de categorieën wilt verwijderen, schakelt u deze functie uit.

en: If you would like to remove the dropdown menus from the pages navigation bar disable this feature.
nl_NL: Als u de vervolgkeuzemenu's van de navigatiebalk van de pagina's wilt verwijderen, schakelt u deze functie uit.

en: If you would like to use your own custom favicon image click the Upload Image button.
nl_NL: Als u uw eigen aangepaste favicon-afbeelding wilt gebruiken, klikt u op de knop Afbeelding uploaden.

en: If you would like to use your own custom logo image click the Upload Image button.
nl_NL: Als u uw eigen logoafbeelding wilt gebruiken, klikt u op de knop Afbeelding uploaden.

en: Ignore Displayed Posts
nl_NL: Negeer weergegeven berichten

en: Image
nl_NL: Beeld

en: Image Alt Text
nl_NL: Afbeelding Alt-tekst

en: Image Alt Text:
nl_NL: Afbeelding Alt-tekst:

en: Image Height
nl_NL: Beeldhoogte

en: Image URL
nl_NL: afbeelding URL

en: Image Url
nl_NL: Afbeelding URL

en: Image Url:
nl_NL: Afbeelding URL:

en: Image Width
nl_NL: Beeldbreedte

en: Image doesn't exist
nl_NL: Afbeelding bestaat niet

en: In some cases users will want to create parent categories or links as placeholders to hold a list of child links or categories. In this case it is not desirable to have the parent links lead anywhere, but instead merely serve an organizational function. Enabling this options will remove the links from all parent pages/categories so that they don't lead anywhere when clicked.
nl_NL: In sommige gevallen willen gebruikers oudercategorieën of links maken als tijdelijke aanduidingen om een lijst met onderliggende koppelingen of categorieën te houden. In dit geval is het niet wenselijk om de bovenliggende links overal naartoe te leiden, maar in plaats daarvan alleen een organisatorische functie te vervullen. Als u deze optie inschakelt, worden de koppelingen van alle bovenliggende pagina's / categorieën verwijderd, zodat ze nergens heen leiden wanneer erop wordt geklikt.

en: Inactive Footer Sidebar
nl_NL: Inactieve voettekst zijbalk

en: Inactive Tab Background Color
nl_NL: Inactieve tabbladachtergrondkleur

en: Index Page SEO
nl_NL: Indexpagina SEO

en: Input Font Size
nl_NL: Voer lettergrootte in

en: Input Font Style
nl_NL: Voer lettertypestijl in

en: Input adsense code
nl_NL: Voer adsense code in

en: Input advertisement destination url
nl_NL: Ingang advertentie-bestemmings-url

en: Input advertisement image
nl_NL: Input advertentie afbeelding

en: Inset
nl_NL: inzet

en: Instagram Profile Url
nl_NL: Instagram profiel URL

en: Invalid post
nl_NL: Ongeldige post

en: Italic
nl_NL: Cursief

en: Join Now
nl_NL: Doe nu mee

en: Latest
nl_NL: Laatste

en: Layout
nl_NL: lay-out

en: Layout Settings
nl_NL: opmaak instellingen

en: Layout Usage
nl_NL: Gebruik van lay-out

en: Leave a Reply to %s
nl_NL: Laat een boodschap achter voor %s

en: Leave a reply
nl_NL: Laat een antwoord achter

en: Left
nl_NL: Links

en: Left to Right
nl_NL: Van links naar rechts

en: Left/Right
nl_NL: Links rechts

en: Left/Right or Centered?
nl_NL: Links / Rechts of Gecentreerd?

en: Length of the title need to be limited to prevent inappropriate caption height in narrow column
nl_NL: De lengte van de titel moet worden beperkt om ongepaste titelhoogte in een smalle kolom te voorkomen

en: Letter Spacing
nl_NL: Letterafstand

en: Limit
nl_NL: Begrenzing

en: Link Format Options
nl_NL: Opties voor koppelingsindeling

en: Link Title
nl_NL: Link titel

en: Link URL
nl_NL: Link-URL

en: Link Url:
nl_NL: URL koppelen:

en: Link text
nl_NL: verbind tekst

en: List Meta
nl_NL: Lijst Meta

en: List Title
nl_NL: Lijst titel

en: Loading
nl_NL: Bezig met laden

en: Loading...
nl_NL: Bezig met laden...

en: Login
nl_NL: Log in

en: Logo Height
nl_NL: Logo Hoogte

en: Logout
nl_NL: Uitloggen

en: Lost my Password
nl_NL: Mijn wachtwoord kwijt

en: Main Body
nl_NL: Hoofdonderdeel

en: Main Meta
nl_NL: Hoofd Meta

en: Main Post Area
nl_NL: Hoofdpostgebied

en: Main Post Entry
nl_NL: Hoofdpostingang

en: Main Post Excerpt
nl_NL: Hoofdpost Fragment

en: Main Post Meta
nl_NL: Hoofdpost Meta

en: Main Post Meta Icons (Rating &amp; Comment)
nl_NL: Main Post Meta Icons (Beoordeling & Commentaar)

en: Main Post Overlay
nl_NL: Hoofdpostoverlay

en: Main Post Overlay Icon
nl_NL: Hoofdpostoverlay-pictogram

en: Main Post Title
nl_NL: Hoofdpost titel

en: Main Sidebar
nl_NL: Hoofdzijbalk

en: Main Title
nl_NL: Hoofdtitel

en: Make Fullwidth
nl_NL: Maak Fullwidth

en: Map
nl_NL: Kaart

en: Map Format Options
nl_NL: Kaartformaatopties

en: Map Pin Address
nl_NL: Kaart pin adres

en: Masonry
nl_NL: Metselwerk

en: Masonry Blog Category
nl_NL: Metselwerkblogcategorie

en: Masonry Blog Category With Featured Posts
nl_NL: Metselwerkblogcategorie met aanbevolen berichten

en: Masonry Blog Homepage
nl_NL: Metselwerkblog Homepage

en: Max Width
nl_NL: Maximale wijdte

en: Max. Title Characters
nl_NL: Max. Titel tekens

en: Maximum 200
nl_NL: Maximaal 200

en: Mega Menu 2 Featured and Recent List
nl_NL: Mega Menu 2 Aanbevolen en recente lijst

en: Mega Menu 3 Featured
nl_NL: Mega Menu 3 Aanbevolen

en: Mega Menu List
nl_NL: Mega menulijst

en: Menu Height
nl_NL: Menu Hoogte

en: Message
nl_NL: Bericht

en: Meta
nl_NL: meta

en: Meta Font Size
nl_NL: Meta-lettertypegrootte

en: Meta Font Style
nl_NL: Meta-tekenstijl

en: Minify And Combine CSS Files
nl_NL: Verklein en combineer CSS-bestanden

en: Minify And Combine Javascript Files
nl_NL: Verklein en combineer Javascript-bestanden

en: Module Head
nl_NL: Module hoofd

en: Module Header
nl_NL: Moduleheader

en: Most Popular
nl_NL: Meest populair

en: Most Recent
nl_NL: Meest recente

en: MySpace
nl_NL: Mijn ruimte

en: Name
nl_NL: Naam

en: Name Font Style
nl_NL: Naam Fontstijl

en: Name displayed internally in builder for this ad
nl_NL: Naam die intern wordt weergegeven in de builder voor deze advertentie

en: Name field cannot be empty.
nl_NL: Naamveld mag niet leeg zijn.

en: Nav Arrow Background Color
nl_NL: Nav Arrow achtergrondkleur

en: Nav Icon
nl_NL: Nav-pictogram

en: Navigation
nl_NL: Navigatie

en: New Category Layout
nl_NL: Nieuwe categorielay-out

en: New Message From %1$s%2$s: %3$s
nl_NL: Nieuw bericht van %1$s %2$s: %3$s

en: New Project
nl_NL: Nieuw project

en: New Skill Name
nl_NL: Nieuwe vaardigheidsnaam

en: New Tab
nl_NL: Nieuw tabblad

en: Newer Comments <span class="meta-nav">&rarr;</span>
nl_NL: Nieuwere opmerkingen <span class="meta-nav">→</span>

en: Next
nl_NL: volgende

en: Next &raquo;
nl_NL: Volgende »

en: Next Tab
nl_NL: Volgende tabblad

en: No
nl_NL: Nee

en: No Animation
nl_NL: Geen animatie

en: No Mega Menu
nl_NL: Geen megamenu

en: No Sidebar
nl_NL: Geen zijbalk

en: No Skills Found
nl_NL: Geen vaardigheden gevonden

en: No Video Found
nl_NL: Geen video gevonden

en: No available options.
nl_NL: Geen beschikbare opties.

en: No sidebar, single column view with Project Details box below content
nl_NL: Geen zijbalk, één kolomweergave met het vak Projectgegevens onder de inhoud

en: Nothing found
nl_NL: Niets gevonden

en: Nothing found in Trash
nl_NL: Niets gevonden in de prullenbak

en: Number Counter
nl_NL: Cijferenteller

en: Number of Posts displayed on Archive pages
nl_NL: Aantal berichten weergegeven op archiefpagina's

en: Number of Posts displayed on Category page
nl_NL: Aantal berichten weergegeven op de categoriepagina

en: Number of Posts displayed on Search pages
nl_NL: Aantal berichten weergegeven op zoekpagina's

en: Number of Posts displayed on Tag pages
nl_NL: Aantal berichten dat wordt weergegeven op pagina-pagina's

en: Number of Products displayed on WooCommerce archive pages
nl_NL: Aantal producten weergegeven op WooCommerce-archiefpagina's

en: Number of comments to show:
nl_NL: Aantal te tonen reacties:

en: Number of dropdown tiers shown
nl_NL: Aantal getoonde dropdown-lagen

en: Number of posts to show:
nl_NL: Aantal te tonen berichten:

en: OR
nl_NL: OF

en: Only display featured posts.
nl_NL: Toon alleen aanbevolen berichten.

en: Open Project URL in new window
nl_NL: Open de project-URL in een nieuw venster

[ctx: Open Sans font: on or off]
en: on
nl_NL: op

en: Open link in new window
nl_NL: Open link in nieuw venster

en: Options
nl_NL: opties

en: Order Category Links by Ascending/Descending
nl_NL: Bestel categorie koppelingen door oplopend / aflopend

en: Order Pages Links by Ascending/Descending
nl_NL: Pagina's Bestellen Koppelingen door Oplopend / Aflopend

en: Our Authors
nl_NL: Onze auteurs

en: Outset
nl_NL: Begin

en: Overlay
nl_NL: bedekking

en: PASSWORD
nl_NL: WACHTWOORD

en: Padding
nl_NL: vulling

en: Page IDs, separated by commas.
nl_NL: Pagina-ID's, gescheiden door komma's.

en: Page Name
nl_NL: Paginanaam

en: Page not found
nl_NL: Pagina niet gevonden

en: Pages:
nl_NL: pagina's:

en: Pagination
nl_NL: Paginering

en: Pagination Active Background Color
nl_NL: Paginering Actieve achtergrondkleur

en: Pagination Active Color
nl_NL: Paginering Actieve kleur

en: Pagination Background
nl_NL: Paginering Achtergrond

en: Pagination Background Color
nl_NL: Paginering Achtergrondkleur

en: Pagination Color
nl_NL: Paginering Kleur

en: Pagination Item
nl_NL: Paginering Item

en: Pagination Item Active
nl_NL: Paginering Item Actief

en: Parent Skill
nl_NL: Oudervaardigheden

en: Parent Skill:
nl_NL: Bovenliggende vaardigheden:

en: Password:
nl_NL: Wachtwoord:

en: Paste image url here, if you chose "images" slider type
nl_NL: Plak de afbeeldings-URL hier, als je het schuiftype "afbeeldingen" hebt gekozen

en: Percent Font Size
nl_NL: Percentage lettertypegrootte

en: Percent Font Style
nl_NL: Percentage lettertype

en: Person
nl_NL: Persoon

en: Pinterest Profile Url
nl_NL: Pinterest Profiel Url

en: Place your adsense code here.
nl_NL: Plaats hier uw adsense-code.

en: Please enter a valid email address.
nl_NL: Vul een geldig e-mailadres in.

en: Popular
nl_NL: Populair

en: Popular Skills
nl_NL: Populaire vaardigheden

en: Portfolio Page Template Options
nl_NL: Portfolio-paginasjabloonopties

en: Portrait Border Radius
nl_NL: Portret Border Radius

en: Post Background Color
nl_NL: Plaats achtergrondkleur

en: Post Caption
nl_NL: Post bijschrift

en: Post Comment
nl_NL: Plaats een reactie

en: Post Excerpt
nl_NL: Post Fragment

en: Post Featured Image
nl_NL: Plaats een uitgelichte afbeelding

en: Post Format Audio Player
nl_NL: Postformaat audiospeler

en: Post Format Audio Wrapper
nl_NL: Post Formaat Audio Wrapper

en: Post Format Gallery Nav Hover
nl_NL: Post Format Galerij Nav Hover

en: Post Format Icon Background Color
nl_NL: Post Format Icon Achtergrondkleur

en: Post Format Link Background
nl_NL: Berichtnotatie Link-achtergrond

en: Post Format Quote Background
nl_NL: Post opmaak citaat achtergrond

en: Post Meta Icons (Rating &amp; Comment)
nl_NL: Post meta iconen (waardering & commentaar)

en: Post Overlay
nl_NL: Post-overlay

en: Post Overlay Icon
nl_NL: Pictogram voor overlay posten

en: Post Read More
nl_NL: Lees meer

en: Post Read More Icon
nl_NL: Lees meer pictogram

en: Post Title
nl_NL: Titel plaatsen

en: Post Title Font Size
nl_NL: Titelgrootte lettertype

en: Post Title Font Style
nl_NL: Titelstijl lettertypestijl

en: Post info section
nl_NL: Post info sectie

en: Post not found
nl_NL: Bericht niet gevonden

en: Posted by %s
nl_NL: Geplaatst door %s

en: Posts
nl_NL: berichten

en: Posts By: %s
nl_NL: Berichten door: %s

en: Posts Carousel
nl_NL: Berichten Carousel

en: Posts List Area
nl_NL: Postenlijstgebied

en: Posts List Entry
nl_NL: Postenlijstinvoer

en: Posts List Meta
nl_NL: Postenlijst Meta

en: Posts List Title
nl_NL: Postenlijst titel

en: Posts Per Page
nl_NL: Posts per pagina

en: Posts by %s
nl_NL: Posts door %s

en: Previous
nl_NL: voorgaand

en: Previous Tab
nl_NL: Vorige tabblad

en: Price Font Size
nl_NL: Prijs Lettergrootte

en: Price Font Style
nl_NL: Prijs Fontstijl

en: Pricing Table
nl_NL: Prijzen tabel

en: Primary Heading
nl_NL: Primaire rubriek

en: Primary Heading: Category Name, Sub Heading: Filter
nl_NL: Primaire koers: Categorienaam, Subrubriek: filter

en: Primary Heading: Filter, Sub Heading: Category Name
nl_NL: Primaire rubriek: filter, subrubriek: categorienaam

en: Primary Menu
nl_NL: Eerste menu

en: Primary Menu Bar Settings
nl_NL: Primaire menubalkinstellingen

en: Print
nl_NL: Afdrukken

en: Product Name Font Size
nl_NL: Productnaam Lettergrootte

en: Product Name Font Style
nl_NL: Productnaam Fontstijl

en: Project Categories
nl_NL: Projectcategorieën

en: Project Description:
nl_NL: Projectbeschrijving:

en: Project Details
nl_NL: Project details

en: Project Details Location
nl_NL: Projectdetails Locatie

en: Project Details Title
nl_NL: Projectdetails Titel

en: Project Details box as sidebar
nl_NL: Projectdetails box als zijbalk

en: Project Details:
nl_NL: Project details:

en: Project Gallery
nl_NL: Project Galerij

en: Project Sidebar
nl_NL: Projectzijbalk

[ctx: Project Skill name]
en: Project Skills
nl_NL: Projectvaardigheden

en: Project Skills
nl_NL: Projectvaardigheden

en: Project URL Text
nl_NL: Project URL-tekst

[ctx: Project skill singular name]
en: Project Skill
nl_NL: Project vaardigheid

en: Quote
nl_NL: Citaat

en: Quote Attribution
nl_NL: Offerte Attribution

en: Quote Format Options
nl_NL: Offerte opmaakopties

en: Quote Text
nl_NL: Citeer tekst

en: RSS Icon Url
nl_NL: RSS-pictogram URL

en: Rate:
nl_NL: rate:

en: Rating (%):
nl_NL: Beoordeling (%):

en: Rating: %0.2f
nl_NL: Beoordeling:% 0.2f

en: Ratings
nl_NL: ratings

en: Re-Authorize
nl_NL: Re-autorisatie

en: Read Extra Documentation
nl_NL: Lees extra documentatie

en: Read More
nl_NL: Lees verder

en: Read More Button
nl_NL: Knop Meer lezen

en: Recent
nl_NL: recent

en: Recent Comments
nl_NL: recent commentaar

en: Recent Posts
nl_NL: recente berichten

en: Recent Reviews
nl_NL: Recente beoordelingen

en: Recent Tweets
nl_NL: recente tweets

en: Recent Videos
nl_NL: Recente video's

en: Related Posts
nl_NL: gerelateerde berichten

en: Remove Drop Shadow
nl_NL: Verwijder slagschaduw

en: Remove Vertical Divider
nl_NL: Verticale scheidingslijn verwijderen

en: Reply
nl_NL: Antwoord

en: Reset to Defaults
nl_NL: Reset naar standaardwaarden

en: Responsive shortcodes
nl_NL: Responsieve shortcodes

en: Review
nl_NL: Beoordeling

en: Review Box Contents
nl_NL: Controleer de inhoud van de doos

en: Review Box Title
nl_NL: Recensie Box titel

en: Ridge
nl_NL: nok

en: Right
nl_NL: Rechts

en: Right to Left
nl_NL: Rechts naar links

en: Sale Badge Font Size
nl_NL: Verkoop Badge Lettergrootte

en: Sale Badge Font Style
nl_NL: Verkoop badge letterstijl

en: Sale Price Font Size
nl_NL: Verkoopprijs Lettergrootte

en: Sale Price Font Style
nl_NL: Verkoopprijs Fontstijl

en: Sample Post Title
nl_NL: Voorbeeld bericht titel

en: Save Changes
nl_NL: Wijzigingen opslaan

en: Scale In From Center
nl_NL: Schaal in vanuit het midden

en: Scale In From Left
nl_NL: Aanpassen van links

en: Scale In From Right
nl_NL: Schaal naar rechts

en: Search & Cart Font
nl_NL: Lettertype zoeken en winkelwagentje

en: Search & Cart Font Style
nl_NL: Zoeken & Winkelwagen Fontstijl

en: Search Layouts
nl_NL: Zoek lay-outs

en: Search Project Skills
nl_NL: Zoek projectvaardigheden

en: Search Projects
nl_NL: Zoek projecten

en: Search Results for: %s
nl_NL: Zoek resultaten voor:% S

en: Search results for "%s"
nl_NL: Zoek resultaten voor:% S"

en: Search, Cart, & Icon Background Color
nl_NL: Kleur van zoek-, winkelwagen- en pictogramachtergrond

en: Search, Cart, & Icon Letter Spacing
nl_NL: Zoek, winkelwagen & pictogram Letterafstand

en: Search, Cart, & Icon Text Color
nl_NL: Tekstkleur zoeken, winkelwagen en pictogram

en: Search, Cart, & Icon Text Size
nl_NL: Tekstgrootte voor zoeken, winkelwagentje en pictogram

en: Secondary Menu
nl_NL: Secundair menu

en: Secondary Menu Bar Settings
nl_NL: Instellingen secundaire menubalk

en: Select
nl_NL: kiezen

en: Select Animation Effect
nl_NL: Selecteer Animatie-effect

en: Select Page
nl_NL: Selecteer pagina

en: Select Slider Type here
nl_NL: Selecteer hier Schuifbalktype

en: Select between expanded and closed state
nl_NL: Selecteer tussen uitgebreide en gesloten status

en: Select yes if the link should be opened in a new window
nl_NL: Selecteer Ja als de link in een nieuw venster moet worden geopend

en: Send
nl_NL: Sturen

en: Send Email to
nl_NL: Stuur een email naar

en: Separate Skills with Commas
nl_NL: Afzonderlijke vaardigheden met komma's

en: Set as Image
nl_NL: Instellen als afbeelding

en: Share "%s" via %s
nl_NL: Deel " %s" via %s

en: Share:
nl_NL: Delen:

en: Sharing Icons to Display
nl_NL: Pictogrammen delen met weergave

en: Shop
nl_NL: Winkel

en: Short description
nl_NL: Korte beschrijving

en: Shortcodes
nl_NL: shortcodes

en: Show Author
nl_NL: Laat auteur zien

en: Show Categories
nl_NL: Toon categorieën

en: Show Comment Count
nl_NL: Laat het aantal reacties zien

en: Show Comments
nl_NL: Opmerkingen tonen

en: Show Date
nl_NL: Datum weergeven

en: Show Divider
nl_NL: Divider weergeven

en: Show Dribbble Icon
nl_NL: Dribbble-pictogram weergeven

en: Show Excerpt
nl_NL: Fragment tonen

en: Show Facebook Icon
nl_NL: Toon Facebook-pictogram

en: Show Featured Image
nl_NL: Toon aanbevolen afbeelding

en: Show Full Content
nl_NL: Volledige inhoud tonen

en: Show Google+ Icon
nl_NL: Google+ pictogram weergeven

en: Show Instagram Icon
nl_NL: Toon Instagram-pictogram

en: Show Pagination
nl_NL: Toon paginering

en: Show Pinterest Icon
nl_NL: Toon Pinterest-pictogram

en: Show Post Count
nl_NL: Toon berichtentelling

en: Show Posts Count
nl_NL: Aantal berichten laten zien

en: Show RSS Icon
nl_NL: Toon RSS-pictogram

en: Show Rating
nl_NL: Beoordeling tonen

en: Show Ratings
nl_NL: Toon beoordelingen

en: Show Read More Button
nl_NL: Knop Lees meer weergeven

en: Show Related Posts
nl_NL: Toon gerelateerde berichten

en: Show Search Bar
nl_NL: Toon zoekbalk

en: Show Social Icons
nl_NL: Sociale pictogrammen tonen

en: Show Stumbleupon Icon
nl_NL: Stumbleupon-pictogram weergeven

en: Show Top Border?
nl_NL: Toprand weergeven?

en: Show Trending Bar
nl_NL: Toon trending bar

en: Show Tumblr Icon
nl_NL: Tumblr-pictogram weergeven

en: Show Youtube Icon
nl_NL: Pictogram Youtube tonen

en: Show author box
nl_NL: Toon auteur box

en: Show comments on pages
nl_NL: Toon reacties op pagina's

en: Show comments on posts
nl_NL: Opmerkingen weergeven over berichten

en: Show dropdown menus
nl_NL: Laat vervolgkeuzemenu's zien

en: Show related posts
nl_NL: Toon gerelateerde berichten

en: Sidebar
nl_NL: sidebar

en: Sidebar Location
nl_NL: Zijbalklocatie

en: Sidebar Width
nl_NL: Zijbalkbreedte

en: Sidebar location
nl_NL: Zijbalklocatie

en: Sidebar, Project Details box below content
nl_NL: Zijbalk, Projectdetails-kader onder inhoud

en: Sidebar/Widget Area
nl_NL: Zijbalk / Widget-gebied

en: Single Page Layout
nl_NL: Enkele pagina-indeling

en: Single Post Layout
nl_NL: Enkele berichtindeling

en: Sitemap Page Template Options
nl_NL: Sitemap Pagina sjabloon opties

en: Sitemap Sections Display
nl_NL: Sitemap secties weergeven

en: Skills:
nl_NL: Vaardigheden:

en: Slide In Horizontally
nl_NL: Horizontaal verschuiven

en: Slide In Vertically
nl_NL: Schuif verticaal in

en: Slider
nl_NL: schuif

en: Slider Type
nl_NL: Schuif Type

en: Social Icons Color
nl_NL: Sociale pictogrammen Kleur

en: Social Icons Size
nl_NL: Grootte sociale pictogrammen

en: Social Network Icon Size
nl_NL: Sociaal netwerk pictogram grootte

en: Solid
nl_NL: Solide

en: Sorry, No Posts Found
nl_NL: Sorry, geen berichten gevonden

en: Sorry, no posts found.
nl_NL: Sorry, geen berichten gevonden.

en: Sort Categories Links by Name/ID/Slug/Count/Term Group
nl_NL: Sorteercategorieën Links op naam / ID / Slug / Count / Term Group

en: Sort Method
nl_NL: Sorteer methode

en: Sort Order
nl_NL: sorteervolgorde

en: Sort Pages Links
nl_NL: Sorteer pagina's links

en: Standard
nl_NL: Standaard

en: Standard Blog Category
nl_NL: Standaard blogcategorie

en: Standard Blog Category With Featured Posts
nl_NL: Standaard blogcategorie met geparkeerde berichten

en: Standard Blog Homepage
nl_NL: Standaard Blog Homepage

en: Standard or Masonry Style for Archive Pages
nl_NL: Standaard- of metselstijl voor archiefpagina's

en: Star
nl_NL: Ster

en: Start on New Line
nl_NL: Start op nieuwe regel

en: Start on New Line?
nl_NL: Starten op nieuwe regel?

en: Start the ad's output on a new line?
nl_NL: Start de advertentie-uitvoer op een nieuwe regel?

en: State
nl_NL: Staat

en: Status
nl_NL: staat

en: Stumbleupon Profile Url
nl_NL: Stumbleupon profiel URL

en: Sub Heading
nl_NL: Subrubriek

en: Subheader
nl_NL: subkop

en: Subheader Font Size
nl_NL: Subkopgrootte van lettertype

en: Subheader Font Style
nl_NL: Subheader-letterstijl

en: Subject
nl_NL: Onderwerpen

en: Subscribe
nl_NL: abonneren

en: Summary
nl_NL: Samenvatting

en: Summary Title
nl_NL: Samenvatting titel

en: Tab
nl_NL: tab

en: Tab Content
nl_NL: Tab inhoud

en: Tab Item Active
nl_NL: Tab Item Actief

en: Tab Settings
nl_NL: Tabinstellingen

en: Tab Text
nl_NL: Tab Tekst

en: Tabbed Posts
nl_NL: Getabletteerde berichten

en: Tabs
nl_NL: tabs

en: Tabs Background
nl_NL: Tabbladen Achtergrond

en: Testimonial
nl_NL: getuigenis

en: Text
nl_NL: Tekst

en: Text Color
nl_NL: Tekst kleur

en: Text Size
nl_NL: Lettergrootte

en: Text for the header of the module. Leave blank for no header for the module.
nl_NL: Tekst voor de kop van de module. Laat dit leeg, er is geen header voor de module.

en: Thanks for contacting us.
nl_NL: Bedankt dat je contact met ons hebt opgenomen.

en: The Ad HTML, if not using the Image URL and Link above.
nl_NL: De HTML van de advertentie, als de bovenstaande afbeeldings-URL en link niet worden gebruikt.

en: The Map feature uses the Google Maps API and requires a valid Google API Key to function. Before using the map feature, please make sure you have added your API key inside the Extra Theme Options panel. Learn more about how to create your Google API Key <a href="%1$s" target="_blank">here</a>.
nl_NL: De kaartfunctie maakt gebruik van de Google Maps API en vereist een geldige Google API-sleutel om te functioneren. Voordat u de kaartfunctie gebruikt, moet u ervoor zorgen dat u uw API-sleutel heeft toegevoegd aan het deelvenster Extra Thema-opties. Meer informatie over het maken van uw Google API-sleutel <a href="%1$s" target="_blank">hier</a> .

en: The Maps module uses the Google Maps API and requires a valid Google API Key to function. Before using the map module, please make sure you have added your API key here. Learn more about how to create your Google API Key <a target="_blank" href="%1$s">here</a>.
nl_NL: De module Kaarten gebruikt de Google Maps API en vereist een geldige Google API-sleutel om te functioneren. Voordat u de kaartmodule gebruikt, moet u ervoor zorgen dat u uw API-sleutel hier heeft toegevoegd. Meer informatie over het maken van uw Google API-sleutel <a target="_blank" href="%1$s">hier</a> .

en: The URL of the video from a <a href="%s" target="_blank">Supported oEmbed Video Provider</a>, or URL of any video. Click "Add Video URL" to add more file types. (.mov, .mp4, .webm, .ogv, etc)
nl_NL: De URL van de video van een <a href="%s" target="_blank">ondersteunde oEmbed-videoprovider</a> of de URL van een video. Klik op "Video-URL toevoegen" om meer bestandstypen toe te voegen. (.mov, .mp4, .webm, .ogv, enz.)

en: The color used for this category throughout the site.
nl_NL: De kleur die voor deze categorie wordt gebruikt op de hele site.

en: The color used for this user throughout the site.
nl_NL: De kleur die voor deze gebruiker op de hele site wordt gebruikt.

en: The format for the date display in PHP date() format
nl_NL: Het formaat voor de datumweergave in PHP-datum () -indeling

en: The name of your facebook page, not the full URL. If your facebook url is: "http://www.facebook.com/elegantthemes", then your page name is: "elegantthemes"
nl_NL: De naam van je Facebook-pagina, niet de volledige URL. Als uw facebook-URL: "http://www.facebook.com/elegantthemes" is, dan is uw paginanaam: "elegantthemes"

en: The number of posts shown per page.
nl_NL: Het aantal berichten dat per pagina wordt weergegeven.

en: The number of posts shown.
nl_NL: Het aantal getoonde berichten.

en: The primary heading.
nl_NL: De primaire kop.

en: The speed, in seconds, in which it will auto rotate to the next slide.
nl_NL: De snelheid, in seconden, waarin deze automatisch naar de volgende dia wordt gedraaid.

en: The speed, in seconds, in which the slider will auto rotate to the next slide. Leave empty to disable autoplay.
nl_NL: De snelheid, in seconden, waarin de schuif automatisch naar de volgende dia wordt gedraaid. Laat leeg om autoplay uit te schakelen.

en: The sub heading.
nl_NL: De ondertitel.

en: Theme Customizer
nl_NL: Thema-aanpasser

en: Theme Options
nl_NL: thema opties

en: There was a problem, please try again.
nl_NL: Er is een probleem opgetreden. Probeer het opnieuw.

en: This controls default direction of the lazy-loading animation.
nl_NL: Hiermee wordt de standaardrichting van de animatie met lui laden beheerd.

en: This is an optional title to display for this module.
nl_NL: Dit is een optionele titel die voor deze module wordt weergegeven.

en: This option allows you to change how your dates are displayed. For more information please refer to the WordPress codex here:<a href='http://codex.wordpress.org/Formatting_Date_and_Time' target='_blank'>Formatting Date and Time</a>
nl_NL: Met deze optie kunt u wijzigen hoe uw datums worden weergegeven. Raadpleeg voor meer informatie de WordPress codex hier: <a href='http://codex.wordpress.org/Formatting_Date_and_Time' target='_blank'>Datum en tijd opmaken</a>

en: This option allows you to control how many tiers your pages dropdown menu has in the default theme created main menu. Increasing the number allows for additional menu items to be shown. This setting is not applicable If you are using a custom menu and not the default theme created main menu.
nl_NL: Met deze optie kunt u bepalen hoeveel lagen het vervolgkeuzemenu voor uw pagina's heeft in het standaardthema gemaakt hoofdmenu. Door het aantal te verhogen, kunnen extra menu-items worden weergegeven. Deze instelling is niet van toepassing Als u een aangepast menu gebruikt en niet het standaardthema gemaakt hoofdmenu.

en: This options allows you to control how many teirs your pages dropdown menu has. Increasing the number allows for additional menu items to be shown.
nl_NL: Met deze optie kunt u bepalen hoeveel keer het vervolgkeuzemenu van uw pagina is. Door het aantal te verhogen, kunnen extra menu-items worden weergegeven.

en: This post is password protected. Enter the password to view comments.
nl_NL: Dit bericht is beveiligd met een wachtwoord. Voer het wachtwoord in om reacties te bekijken.

en: This will add a border to the top side of the module.
nl_NL: Hiermee wordt een rand aan de bovenkant van de module toegevoegd.

en: This will be used as the border color for this module.
nl_NL: Dit wordt gebruikt als randkleur voor deze module.

en: This will be used as the text color for the header text of the module.
nl_NL: Dit wordt gebruikt als tekstkleur voor de koptekst van de module.

en: This will change the label of the module in the builder for easy identification.
nl_NL: Dit zal het label van de module in de builder veranderen voor gemakkelijke identificatie.

en: This will enable Google Fonts for Non-English languages.
nl_NL: Hiermee wordt Google Fonts voor niet-Engelse talen ingeschakeld.

en: This will enable the use of excerpts in posts or pages.
nl_NL: Dit maakt het gebruik van fragmenten in berichten of pagina's mogelijk.

en: This will return all of the settings throughout the options page to their default values. <strong>Are you sure you want to do this?</strong>
nl_NL: Hierdoor worden alle instellingen op de pagina met opties teruggezet naar hun standaardwaarden. <strong>Weet je zeker dat je dit wilt doen?</strong>

en: Title
nl_NL: Titel

en: Title Font Size
nl_NL: Titel Lettergrootte

en: Title Font Style
nl_NL: Titel Fontstijl

en: Title:
nl_NL: Titel:

en: Toggle
nl_NL: toggle

en: Toggle Icon Size
nl_NL: Pictogramgrootte omdraaien

en: Toggle Padding
nl_NL: Vulling inschakelen

en: Top & Bottom Padding
nl_NL: Boven- en ondervulling

en: Top Rated
nl_NL: Hoogst gewaardeerd

en: Top to Bottom
nl_NL: Boven naar beneden

en: Trackbacks/Pingbacks
nl_NL: Trackbacks / Pingbacks

en: Trending Font
nl_NL: Trending lettertype

en: Trending Label Text Color
nl_NL: Trending Label-tekstkleur

en: Tumblr
nl_NL: tumblr

en: Tumblr Profile Url
nl_NL: Tumblr profiel URL

en: Turn pagination on or off.
nl_NL: Schakel paginering in of uit.

en: Turn the autoplay feature on or off.
nl_NL: Schakel de autoplay-functie in of uit.

en: Turn the dispay of each post's date on or off.
nl_NL: Schakel de verzending van de datum van elke post in of uit.

en: Turn the display of each post's author on or off.
nl_NL: Zet het display van de auteur van elk bericht aan of uit.

en: Turn the display of each post's categories on or off.
nl_NL: Zet de weergave van de categorieën van elk bericht aan of uit.

en: Turn the display of each post's ccomments on or off.
nl_NL: Zet de weergave van de berichten van elk bericht aan of uit.

en: Turn the display of each post's comment count on or off.
nl_NL: Zet de weergave van het aantal reacties van elke post aan of uit.

en: Turn the display of each post's date on or off.
nl_NL: Zet de weergave van de datum van elke post aan of uit.

en: Turn the display of each post's featured image on or off.
nl_NL: Zet de weergave van de afbeelding van elke post aan of uit.

en: Turn the display of each post's rating on or off.
nl_NL: Zet de weergave van de beoordeling van elk bericht aan of uit.

en: Turn the display of each post's rating stars on or off.
nl_NL: Zet de weergave van de beoordelingssterren van elk bericht aan of uit.

en: Tweet
nl_NL: gekwetter

en: Twitter
nl_NL: tjilpen

en: Twitter Profile Url
nl_NL: Twitter Profiel URL

en: Type an address and click find to place a marker at that address.
nl_NL: Typ een adres en klik op Zoeken om een markering op dat adres te plaatsen.

en: Type of the box
nl_NL: Type van de doos

en: Typography
nl_NL: Typografie

en: Typography Settings
nl_NL: Typografie-instellingen

en: URL of the ad image.
nl_NL: URL van de advertentieafbeelding.

en: URL the ad's image links to.
nl_NL: URL waarnaar de afbeelding van de advertentie linkt.

en: Underline
nl_NL: Onderstrepen

en: Update Skill
nl_NL: Update vaardigheid

en: Upload
nl_NL: Uploaden

en: Upload A Video File
nl_NL: Upload een videobestand

en: Upload an Image
nl_NL: Upload een afbeelding

en: Uppercase
nl_NL: hoofdletters

en: Use Google Fonts
nl_NL: Gebruik Google Fonts

en: Use as default for any category that does not have a specific layout set.
nl_NL: Gebruik als standaard voor elke categorie die geen specifieke lay-outset heeft.

en: Use combined and minified CSS file to speed up your site's page load.
nl_NL: Gebruik gecombineerd en verkleind CSS-bestand om het laden van de pagina's van uw site te versnellen.

en: Use combined and minified javascript file to speed up your site's page load.
nl_NL: Gebruik gecombineerd en verkleind JavaScript-bestand om het laden van de pagina's van uw site te versnellen.

en: Use excerpts when defined
nl_NL: Gebruik fragmenten wanneer gedefinieerd

en: Use resizing
nl_NL: Gebruik het formaat wijzigen

en: Use this layout as the default layout?
nl_NL: Gebruik deze lay-out als de standaardlay-out?

en: Use this layout as the home layout?
nl_NL: Gebruik deze lay-out als de thuislay-out?

en: Use this layout on the categories selected above.
nl_NL: Gebruik deze lay-out op de hierboven geselecteerde categorieën.

en: Used for icon button type
nl_NL: Gebruikt voor pictogramknoptype

en: User Name
nl_NL: Gebruikersnaam

en: Username
nl_NL: Gebruikersnaam

en: Username:
nl_NL: Gebruikersnaam:

en: Vertically Centered
nl_NL: Verticaal gecentreerd

en: Video Format Options
nl_NL: Opties voor video-indelingen

en: View Category Layout
nl_NL: Categorie-indeling bekijken

en: View Project
nl_NL: Bekijk project

en: View The Project
nl_NL: Bekijk het project

en: View all posts by %s
nl_NL: Bekijk alle berichten van %s

en: Website Content Width
nl_NL: Breedte van website-inhoud

en: Website Gutter Width
nl_NL: Website Gootbreedte

en: Welcome to Extra! Before diving in to your new theme, please visit the <a style="color: #fff; font-weight: bold;" href="%1$s" target="_blank">Extra Documentation</a> page for access to dozens of in-depth tutorials.
nl_NL: Welkom bij Extra! Voordat je naar je nieuwe thema duikt, ga je naar de pagina <a style="color: #fff; font-weight: bold;" href="%1$s" target="_blank">Extra documentatie</a> voor toegang tot tientallen diepgaande zelfstudies.

en: When you define your keywords using custom fields you should use this value for the custom field Name. The Value of your custom field should be the meta keywords you would like to use, separated by comas.
nl_NL: Wanneer u uw zoekwoorden definieert met behulp van aangepaste velden, moet u deze waarde gebruiken voor het aangepaste veld Naam. De waarde van uw aangepaste veld moeten de meta-trefwoorden zijn die u wilt gebruiken, gescheiden door coma's.

en: When you define your meta description using custom fields you should use this value for the custom field Name. The Value of your custom field should be the custom description you would like to use.
nl_NL: Wanneer u uw metabeschrijving definieert met behulp van aangepaste velden, moet u deze waarde gebruiken voor het aangepaste veld Naam. De waarde van uw aangepaste veld moet de aangepaste beschrijving zijn die u wilt gebruiken.

en: When you define your title using custom fields you should use this value for the custom field Name. The Value of your custom field should be the custom title you would like to use.
nl_NL: Wanneer u uw titel definieert met behulp van aangepaste velden, moet u deze waarde gebruiken voor het aangepaste veld Naam. De waarde van uw aangepast veld moet de aangepaste titel zijn die u wilt gebruiken.

en: Whether to show the post count.
nl_NL: Of het aantal berichten wordt weergegeven.

en: Widget Header Font Style
nl_NL: Widget Header Fontstijl

en: Widget Heading Color
nl_NL: Widget Koerskleur

en: Widget Text Color
nl_NL: Tekstkleur Widget

en: WooCommerce Sidebar Location
nl_NL: WooCommerce Sidebar-locatie

en: WooCommerce Sidebar/Widget Area
nl_NL: WooCommerce Zijbalk / Widget-gebied

en: Yes
nl_NL: Ja

en: You are already logged in.
nl_NL: Je bent al ingelogd.

en: You can disable this option if you want to remove the author box from single post pages.
nl_NL: U kunt deze optie uitschakelen als u de auteur van afzonderlijke berichtpagina's wilt verwijderen.

en: You can disable this option if you want to remove the comments and comment form from single post pages.
nl_NL: U kunt deze optie uitschakelen als u het commentaar en het reactieformulier wilt verwijderen van afzonderlijke berichtpagina's.

en: You can disable this option if you want to remove the related posts from single post pages.
nl_NL: U kunt deze optie uitschakelen als u de gerelateerde berichten van afzonderlijke berichtpagina's wilt verwijderen.

en: You can find all the info on how to obtain all the needed API credentials here: %s
nl_NL: U kunt hier alle informatie vinden over het verkrijgen van alle benodigde API-inloggegevens: %s

en: You can find the User Id at the end of your Google+ URL. For example if the URL was: http://plus.google.com/+elegentthemes, the User Id would be: +elegenthemes
nl_NL: Je vindt de gebruikers-ID aan het einde van je Google+ URL. Als de URL bijvoorbeeld: http://plus.google.com/+elegentthemes was, zou de gebruikers-id zijn: + elegenthemes

en: You don't have pages
nl_NL: Je hebt geen pagina's

en: Your Rating:
nl_NL: Jouw waardering:

en: Your latest posts
nl_NL: Je laatste berichten

en: Your site&#8217;s most recent Posts.
nl_NL: De meest recente berichten van uw site.

en: Your site&#8217;s most recent Reviews (posts which have review).
nl_NL: De meest recente beoordelingen van uw site (berichten die een beoordeling hebben).

en: Your site&#8217;s most recent Videos (Posts which use video format).
nl_NL: De meest recente video's van uw site (berichten die het videoformaat gebruiken).

en: Your site&#8217;s most recent comments.
nl_NL: De meest recente opmerkingen van uw site.

en: Youtube Profile Url
nl_NL: YouTube-profiel URL

en: Youtube Username
nl_NL: YouTube-gebruikersnaam

en: Zoom Icon Color
nl_NL: Zoom pictogram kleur

en: by
nl_NL: door

en: by %s
nl_NL: door %s

[ctx: clear static resources]
en: Clear
nl_NL: Duidelijk

en: comment count
nl_NL: aantal reacties

[ctx: documentation links]
en: Support
nl_NL: Ondersteuning

[ctx: general options]
en: General
nl_NL: Algemeen

[ctx: integrate third-party code]
en: Integration
nl_NL: integratie

[ctx: label]
en: Search for:
nl_NL: Zoeken:

[ctx: layout item]
en: Add New
nl_NL: Voeg nieuw toe

[ctx: layout type general name]
en: Category Layouts
nl_NL: Categorie-indelingen

[ctx: layout type singular name]
en: Category Layout
nl_NL: Categorie-indeling

[ctx: navigation menu]
en: Navigation
nl_NL: Navigatie

[ctx: noun]
en: COMMENT
nl_NL: COMMENTAAR

[ctx: page/post]
en: Layout
nl_NL: lay-out

[ctx: placeholder]
en: Search
nl_NL: Zoeken

[ctx: project item]
en: Add New
nl_NL: Voeg nieuw toe

[ctx: project type general name]
en: Projects
nl_NL: projecten

[ctx: project type singular name]
en: Project
nl_NL: project

en: settings reset.
nl_NL: instellingen reset.

en: settings saved.
nl_NL: instellingen opgeslagen.

[ctx: site ads placement areas]
en: Ads
nl_NL: advertenties

[ctx: site color scheme]
en: Colorization
nl_NL: colorization

[ctx: theme updates]
en: Updates
nl_NL: updates

[ctx: widgets]
en: %1$s %2$s <div class="post-title">on %3$s</div>
nl_NL:  %1$s %2$s <div class="post-title"> op %3$s </div>

en: you don't have sufficient permissions to access this page
nl_NL: je hebt niet voldoende rechten om deze pagina te openen
