Extra 2.22.2 - en to ms_MY translation catalogue (1024 entries)

en:  You can find all the info on how to obtain all the required credentials here: %s
ms_MY: Anda boleh mendapatkan semua maklumat tentang cara mendapatkan semua kelayakan yang diperlukan di sini: %s

en: %d Items
ms_MY:  %d Item

en: %d Items in Cart
ms_MY:  %d Item dalam Troli

en: %s Theme Options
ms_MY: Pilihan Tema %s

en: %s URL
ms_MY: URL %s

en: %s ago
ms_MY:  %s yang lalu

en: &hellip;
ms_MY: ...

en: &laquo; Previous
ms_MY: «Sebelumnya

en: + Add One More Tab
ms_MY: + Tambah Satu Lagi Tab

en: 0 Comments
ms_MY: 0 Komen

en: 1 Column
ms_MY: 1 Lajur

en: 1 Comment
ms_MY: 1 komen

en: 1/2 + 1/4 + 1/4 Columns
ms_MY: 1/2 + 1/4 + 1/4 Lajur

en: 1/3 + 2/3 Columns
ms_MY: 1/3 + 2/3 Lajur

en: 1/4 + 1/2 + 1/4 Columns
ms_MY: 1/4 + 1/2 + 1/4 Lajur

en: 1/4 + 1/4 + 1/2 Columns
ms_MY: 1/4 + 1/4 + 1/2 Lajur

en: 1/4 + 3/4 Columns
ms_MY: 1/4 + 3/4 Lajur

en: 2 Columns
ms_MY: 2 lajur

en: 2/3 + 1/3 Columns
ms_MY: 2/3 + 1/3 Lajur

en: 3 Columns
ms_MY: 3 Lajur

en: 3/4 + 1/4 Columns
ms_MY: 3/4 + 1/4 Lajur

en: 4 Columns
ms_MY: 4 Lajur

en: 404 Not Found
ms_MY: 404 tidak dijumpai

en: <div class="updated"><p>This is a fresh installation of %1$s theme. Don't forget to go to <a href="%2$s">ePanel</a> to set it up. This message will disappear once you have clicked the Save button within the <a href="%2$s">theme's options page</a>.</p></div>
ms_MY: <div class="updated"><p> Ini adalah pemasangan %1$s tema baru. Jangan lupa pergi ke <a href="%2$s">ePanel</a> untuk menetapkannya. Mesej ini akan hilang sebaik sahaja anda mengklik butang Simpan dalam <a href="%2$s">halaman pilihan tema</a> . </p></div>

en: <span class="button">Next Entries</span>
ms_MY: <span class="button">Penyertaan seterusnya</span>

en: <span class="button">Next</span><span class="title">%title</span>
ms_MY: <span class="button">Seterusnya</span><span class="title">%title</span>

en: <span class="button">Older Entries</span>
ms_MY: <span class="button">Penyertaan Lebih Lama</span>

en: <span class="button">Previous</span><span class="title">%title</span>
ms_MY: <span class="button">Sebelumnya</span><span class="title">%title</span>

en: <span class="meta-nav">&larr;</span> Older Comments
ms_MY: <span class="meta-nav">←</span> Lama Ulasan

en: A static page
ms_MY: Halaman statik

en: API Key
ms_MY: Kunci API

en: About The Author
ms_MY: Mengenai Pengarang

en: Above Post
ms_MY: Atas Pos

en: Accent color
ms_MY: Warna aksen

en: Access Token
ms_MY: Token akses

en: Access Token Secret
ms_MY: Akses Token Rahsia

en: Access Token Secret:
ms_MY: Akses Token Rahsia:

en: Access token:
ms_MY: Token akses:

en: Accordion
ms_MY: Akordion

en: Active Tab Background Color
ms_MY: Warna Latar Belakang Tab Aktif

en: Active Tab Text Color
ms_MY: Warna Teks Tab Aktif

en: Ad
ms_MY: Iklan

en: Ad #
ms_MY: Iklan #

en: Ad #%d
ms_MY: Tambah

en: Ad HTML
ms_MY: Iklan HTML

en: Ad HTML:
ms_MY: HTML Iklan:

en: Ad Image
ms_MY: Imej Iklan

en: Ad Link
ms_MY: Pautan Iklan

en: Add API Key
ms_MY: Tambah kunci API

en: Add Ad
ms_MY: Tambah Iklan

en: Add Another Video URL
ms_MY: Tambah URL Video Lagi

en: Add Audio File
ms_MY: Tambah Fail Audio

en: Add Author Bio
ms_MY: Tambah Pengarang Bio

en: Add Breakdown
ms_MY: Tambah pecahan

en: Add ET Box
ms_MY: Tambah ET Box

en: Add ET Button
ms_MY: Tambah Butang ET

en: Add ET Learn more block
ms_MY: Tambah ET Ketahui lebih banyak blok

en: Add ET Tabs
ms_MY: Tambah ET Tabs

en: Add Gallery Images
ms_MY: Tambah Imej Galeri

en: Add Images
ms_MY: Tambah Imej

en: Add New Ad
ms_MY: Tambah Iklan Baru

en: Add New Category Layout
ms_MY: Tambah Layout Kategori Baru

en: Add New Project
ms_MY: Tambah Projek Baru

en: Add New Project Skill
ms_MY: Tambah Kemahiran Projek Baru

en: Add New Tab
ms_MY: Tambah Tab Baru

en: Add a Tooltip Text
ms_MY: Tambah Teks Tooltip

en: Add code to the < body > (good for tracking codes such as google analytics)
ms_MY: Tambah kod pada <body> (baik untuk kod penjejakan seperti analisis google)

en: Add code to the < head > of your blog
ms_MY: Tambah kod ke <head> blog anda

en: Add code to the bottom of your posts, before the comments
ms_MY: Tambah kod ke bahagian bawah siaran anda, sebelum komen

en: Add code to the top of your posts
ms_MY: Tambah kod ke bahagian atas jawatan anda

en: Add or Remove Skills
ms_MY: Tambah atau Keluarkan Kemahiran

en: Additional Info
ms_MY: Maklumat tambahan

en: Address
ms_MY: Alamat

en: Admin Label
ms_MY: Label Admin

en: Ads
ms_MY: Iklan

en: Adsense's responsive ad units require the ads' container to have a fixed width. Enabling this option applies a fixed width to this ad's container.
ms_MY: Unit iklan responsif Adsense memerlukan bekas iklan untuk memiliki lebar tetap. Mengaktifkan pilihan ini menggunakan lebar tetap pada bekas iklan ini.

en: Advertisement
ms_MY: Iklan

en: All
ms_MY: Semua

en: All Category Layouts
ms_MY: Layouts Semua Kategori

en: All Project Skills
ms_MY: Semua Kemahiran Projek

en: All Projects
ms_MY: Semua Projek

en: Alternative text for image
ms_MY: Teks alternatif untuk imej

en: Amount of archive months to display.
ms_MY: Jumlah bulan arkib untuk dipaparkan.

en: Amount of recent posts to display.
ms_MY: Jumlah jawatan terkini untuk dipaparkan.

en: An <a href="%s">Extra Theme Layout</a> (select below)
ms_MY: <a href="%s">Tata Letak Tema Tambahan</a> (pilih di bawah)

en: An Extra Category Layout
ms_MY: Tata Letak Kandungan Tambahan

en: Animation
ms_MY: Animasi

en: Any code you place here will appear in body section of all pages of your blog. This is usefull if you need to input a tracking pixel for a state counter such as Google Analytics.
ms_MY: Mana-mana kod yang anda letakkan di sini akan muncul di bahagian badan semua halaman blog anda. Ini berguna jika anda perlu memasukkan piksel penjejakan untuk kaunter keadaan seperti Google Analytics.

en: Any code you place here will appear in the head section of every page of your blog. This is useful when you need to add javascript or css to all pages.
ms_MY: Mana-mana kod yang anda letakkan di sini akan muncul di bahagian kepala setiap halaman blog anda. Ini berguna apabila anda perlu menambah javascript atau css ke semua halaman.

en: Any code you place here will be placed at the top of all single posts. This is useful if you are looking to integrating things such as social bookmarking links.
ms_MY: Mana-mana kod yang anda letakkan di sini akan diletakkan di bahagian atas semua jawatan tunggal. Ini berguna jika anda ingin mengintegrasikan perkara-perkara seperti pautan bookmark sosial.

en: App ID
ms_MY: ID Apl

en: App Secret
ms_MY: Rahsia Apl

en: Archive Heading Text Color
ms_MY: Arkib Teks Teks Tajuk

en: Archives
ms_MY: Arkib

en: Ascending
ms_MY: Menaik

en: Aside
ms_MY: Selain itu

en: Attributes
ms_MY: Atribut

en: Audio File Subtitle
ms_MY: Sarikata Fail Audio

en: Audio File Title
ms_MY: Tajuk Fail Audio

en: Audio File URL
ms_MY: URL Fail Audio

en: Audio Format Options
ms_MY: Pilihan Format Audio

en: Author
ms_MY: Pengarang

en: Author Image URL
ms_MY: URL Imej Pengarang

en: Authorize
ms_MY: Kebenaran

en: Authors Page Template Options
ms_MY: Pilihan Template Page Authors

en: Authors to display
ms_MY: Pengarang untuk dipaparkan

en: Auto Speed
ms_MY: Kelajuan Auto

en: Automattic slider speed (works only if Auto is set to yes)
ms_MY: Kelajuan gelangsar Automattic (hanya berfungsi jika Auto ditetapkan kepada ya)

en: Autoplay Speed
ms_MY: Kelajuan Autoplay

en: Back To Top
ms_MY: Kembali ke atas

en: Back To Top Button
ms_MY: Kembali ke Atas Button

en: Background Color
ms_MY: Warna latar belakang

en: Background Settings
ms_MY: Tetapan Latar Belakang

en: Background color
ms_MY: Warna latar belakang

en: Bar Border Radius
ms_MY: Bar Sempadan Radius

en: Bar Padding
ms_MY: Bar padding

en: Before you can receive product updates, you must first authenticate your Elegant Themes subscription. To do this, you need to enter both your Elegant Themes Username and your Elegant Themes API Key. To locate your API Key, <a href="https://www.elegantthemes.com/members-area/" target="_blank">log in</a> to your Elegant Themes account and navigate to the <strong>Account > API Key</strong> page.
ms_MY: Sebelum anda boleh menerima kemas kini produk, anda mesti terlebih dahulu mengesahkan langganan Tema Elegan anda. Untuk melakukan ini, anda perlu memasukkan kedua-dua Pemakai Tema Elegan anda dan Kunci API Tema Elegant anda. Untuk mencari Kunci API anda, <a href="https://www.elegantthemes.com/members-area/" target="_blank">log masuk</a> ke akaun Tema Elegant anda dan navigasi ke halaman <strong>> Kunci API API</strong> .

en: Before you can receive product updates, you must first authenticate your Elegant Themes subscription. To do this, you need to enter both your Elegant Themes Username and your Elegant Themes API Key. Your username is the same username you use when logging in to <a href="http://elegantthemes.com/" target="_blank">ElegantThemes.com</a>
ms_MY: Sebelum anda boleh menerima kemas kini produk, anda mesti terlebih dahulu mengesahkan langganan Tema Elegan anda. Untuk melakukan ini, anda perlu memasukkan kedua-dua Pemakai Tema Elegan anda dan Kunci API Tema Elegant anda. Nama pengguna anda adalah nama pengguna yang sama yang anda gunakan semasa log masuk ke <a href="http://elegantthemes.com/" target="_blank">ElegantThemes.com</a>

en: Below Header
ms_MY: Di bawah Tandukan

en: Below Post
ms_MY: Post bawah

en: Blog Feed Page Template Options
ms_MY: Pilihan Template Halaman Feed Blog

en: Blog Feed Standard
ms_MY: Standard Feed Blog

en: Blog Feed Title
ms_MY: Tajuk Feed Blog

en: Body
ms_MY: Badan

en: Body Font
ms_MY: Fon Tubuh

en: Body Line Height
ms_MY: Ketinggian Badan

en: Body Link Color
ms_MY: Warna Pautan Tubuh

en: Body Text Color
ms_MY: Warna Teks Badan

en: Body Text Size
ms_MY: Saiz Teks Badan

en: Body/Link Font Style
ms_MY: Badan / Pautan Gaya Font

en: Body/Link Line Height
ms_MY: Ketinggian Badan / Pautan

en: Body/Link Text Size
ms_MY: Saiz Teks Badan / Pautan

en: Border
ms_MY: Sempadan

en: Border Color
ms_MY: Warna Sempadan

en: Border Radius
ms_MY: Radius Sempadan

en: Border Width
ms_MY: Lebar sempadan

en: Bottom
ms_MY: Bawah

en: Bottom Bar
ms_MY: Bar bawah

en: Bottom to Top
ms_MY: Bahagian bawah ke atas

en: Boxed Layout - Background color
ms_MY: Layout berkotak - Warna latar belakang

en: Breakdown #
ms_MY: Rosak #

en: Breakdown #%d
ms_MY: Pecahan # %d

en: Buffer
ms_MY: Penimbal

en: Button Font Style
ms_MY: Gaya Font Tombol

en: Button Hover Styles
ms_MY: Gaya Hover Button

en: Button Styles
ms_MY: Gaya Butang

en: Buttons
ms_MY: Butang

en: Buttons Font
ms_MY: Butang Font

en: By default comments are not placed on pages, however, if you would like to allow people to comment on your pages simply enable this option.
ms_MY: Dengan ulasan lalai tidak diletakkan di halaman, bagaimanapun, jika anda ingin membenarkan orang memberi ulasan pada halaman anda, hanya membolehkan pilihan ini.

en: By default pages are sorted by name. However if you would rather have them sorted by ID you can adjust this setting.
ms_MY: Dengan halaman lalai disusun mengikut nama. Bagaimanapun, jika anda lebih suka mengurutkannya dengan ID, anda boleh melaraskan tetapan ini.

en: By default the navigation bar stays on top of the screen at all times. We suggest to disable this option, if you need to use a logo taller than the default one.
ms_MY: Secara lalai bar navigasi kekal di atas skrin pada setiap masa. Kami cadangkan untuk melumpuhkan pilihan ini, jika anda perlu menggunakan logo yang lebih tinggi daripada yang lalai.

en: By default the theme creates a Home link in the default created menu, that when clicked leads back to your blog's homepage. If however, you are using a static homepage and have already created a page called Home to use, this will result in a duplicate link. In this case you should disable this feature to remove the link.
ms_MY: Secara lalai tema itu mewujudkan pautan Utama dalam menu lalai yang dibuat, apabila diklik membawa kembali ke laman utama blog anda. Jika bagaimanapun, anda menggunakan laman web statik dan telah membuat halaman yang dipanggil Rumah untuk digunakan, ini akan menghasilkan pautan pendua. Dalam kes ini, anda harus mematikan ciri ini untuk mengalih keluar pautan tersebut.

en: By default the theme creates post titles based on the title of your post and your blog name. If you would like to make your meta title different than your actual post title you can define a custom title for each post using custom fields. This option must be enabled for custom titles to work, and you must choose a custom field name for your title below.
ms_MY: Secara lalai tema mencipta tajuk pos berdasarkan tajuk pos anda dan nama blog anda. Jika anda ingin membuat tajuk meta anda berbeza daripada tajuk pos sebenar anda, anda boleh menentukan tajuk tersuai untuk setiap catatan menggunakan medan peribadi. Pilihan ini mesti diaktifkan untuk tajuk tersuai untuk berfungsi, dan anda mesti memilih nama medan khusus untuk tajuk anda di bawah.

en: By default the theme does not add keywords to your header. Most search engines don't use keywords to rank your site anymore, but some people define them anyway just in case. If you want to add meta keywords to your header then enable this option and fill in the custom keywords field below.
ms_MY: Secara lalai tema tidak menambah kata kunci ke tajuk anda. Kebanyakan enjin carian tidak menggunakan kata kunci untuk meletakkan tapak anda lagi, tetapi ada orang yang menentukannya sekiranya berlaku. Jika anda ingin menambah kata kunci meta ke tajuk anda kemudian aktifkan pilihan ini dan isikan medan kata kunci khusus di bawah.

en: By default the theme uses a combination of your blog name and your blog description, as defined when you created your blog, to create your homepage titles. However if you want to create a custom title then simply enable this option and fill in the custom title field below.
ms_MY: Secara lalai tema itu menggunakan gabungan nama blog anda dan penerangan blog anda, seperti yang ditakrifkan semasa anda membuat blog anda, untuk membuat tajuk halaman utama anda. Bagaimanapun, jika anda ingin membuat tajuk tersuai maka cukupkan pilihan ini dan isikan medan tajuk tersendiri di bawah.

en: By default the theme uses your blog description, as defined when you created your blog, to fill in the meta description field. If you would like to use a different description then enable this option and fill in the custom description field below.
ms_MY: Secara lalai tema itu menggunakan keterangan blog anda, seperti yang ditakrifkan semasa anda membuat blog anda, untuk mengisi bidang penerangan meta. Jika anda ingin menggunakan penerangan yang berbeza kemudian, opsyen ini membolehkan anda mengisi ruangan penerangan adat di bawah.

en: CSS Class
ms_MY: Kelas CSS

en: CSS ID
ms_MY: ID CSS

en: Call To Action
ms_MY: Panggilan Untuk Tindakan

en: Callback function: "%s" doesnt exist
ms_MY: Fungsi pemanggil: " %s" tidak wujud

en: Canonicalization helps to prevent the indexing of duplicate content by search engines, and as a result, may help avoid duplicate content penalties and pagerank degradation. Some pages may have different URL's all leading to the same place. For example domain.com, domain.com/index.html, and www.domain.com are all different URLs leading to your homepage. From a search engine's perspective these duplicate URLs, which also occur often due to custom permalinks, may be treaded individually instead of as a single destination. Defining a canonical URL tells the search engine which URL you would like to use officially. The theme bases its canonical URLs off your permalinks and the domain name defined in the settings tab of wp-admin.
ms_MY: Canonicalization membantu untuk mengelakkan pengindeksan kandungan pendua oleh enjin carian, dan sebagai hasilnya, boleh membantu mengelakkan penolakan kandungan duplikat dan kemerosotan pagerank. Sesetengah halaman mungkin mempunyai URL yang berbeza yang membawa kepada tempat yang sama. Contohnya domain.com, domain.com/index.html, dan www.domain.com adalah semua URL yang berbeza yang membawa kepada halaman utama anda. Dari perspektif enjin carian, URL duplikat ini, yang juga sering terjadi disebabkan oleh permalink tersendiri, boleh diinjak secara individu dan bukan sebagai destinasi tunggal. Menentukan URL kanonik memberitahu enjin carian URL yang ingin digunakan secara rasmi. Tema ini mendasarkan URL kanonisnya dari permalinks anda dan nama domain yang ditakrifkan dalam tab tetapan wp-admin.

en: Canonicalization helps to prevent the indexing of duplicate content by search engines, and as a result, may help avoid duplicate content penalties and pagerank degradation. Some pages may have different URLs all leading to the same place. For example domain.com, domain.com/index.html, and www.domain.com are all different URLs leading to your homepage. From a search engine's perspective these duplicate URLs, which also occur often due to custom permalinks, may be treaded individually instead of as a single destination. Defining a canonical URL tells the search engine which URL you would like to use officially. The theme bases its canonical URLs off your permalinks and the domain name defined in the settings tab of wp-admin.
ms_MY: Canonicalization membantu untuk mengelakkan pengindeksan kandungan pendua oleh enjin carian, dan sebagai hasilnya, boleh membantu mengelakkan penolakan kandungan duplikat dan kemerosotan pagerank. Sesetengah halaman mungkin mempunyai URL berbeza yang membawa kepada tempat yang sama. Contohnya domain.com, domain.com/index.html, dan www.domain.com adalah semua URL yang berbeza yang membawa kepada halaman utama anda. Dari perspektif enjin carian, URL duplikat ini, yang juga sering terjadi disebabkan oleh permalink tersendiri, boleh diinjak secara individu dan bukan sebagai destinasi tunggal. Menentukan URL kanonik memberitahu enjin carian URL yang ingin digunakan secara rasmi. Tema ini mendasarkan URL kanonisnya dari permalinks anda dan nama domain yang ditakrifkan dalam tab tetapan wp-admin.

en: Captcha Font Size
ms_MY: Saiz Font Captcha

en: Captcha Font Style
ms_MY: Gaya Font Captcha

en: Caption
ms_MY: Keterangan

en: Caption Background Color
ms_MY: Warna Latar Belakang

en: Caption Font Size
ms_MY: Saiz Teks Keterangan

en: Caption Font Style
ms_MY: Gaya Font Keterangan

en: Caption goes here
ms_MY: Keterangan pergi ke sini

en: Caption title goes here
ms_MY: Tajuk kapsyen pergi ke sini

en: Categories
ms_MY: Kategori

en: Categories:
ms_MY: Kategori:

en: Category
ms_MY: Kategori

en: Category Builder
ms_MY: Pembina Kategori

en: Centered
ms_MY: Berpusat

en: Change Your API Key
ms_MY: Ubah Kunci API Anda

en: Channel Name
ms_MY: Nama Saluran

en: Chat
ms_MY: Sembang

en: Check and sort the sitemap sections you would like to be displayed.
ms_MY: Periksa dan semak bahagian peta tapak yang ingin dipaparkan.

en: Check this box if you want to display meta descriptions on category/archive pages. The description is based off the category description you choose when creating/edit your category in wp-admin.
ms_MY: Tandakan kotak ini jika anda ingin memaparkan keterangan meta pada halaman kategori / arkib. Keterangan adalah berdasarkan penerangan kategori yang anda pilih semasa membuat / mengedit kategori anda dalam wp-admin.

en: Choose Categories.
ms_MY: Pilih Kategori.

en: Choose From the Most Used Skills
ms_MY: Pilih Daripada Keterampilan Paling Digunakan

en: Choose Sidebar/Widget Area
ms_MY: Pilih Kawasan Sidebar / Widget

en: Choose a category.
ms_MY: Pilih Kategori.

en: Choose a heading style.
ms_MY: Pilih gaya tajuk.

en: Choose a sort method.
ms_MY: Pilih kaedah jenis.

en: Choose a sort order.
ms_MY: Pilih pesanan jenis.

en: Choose an Image
ms_MY: Pilih Imej

en: Choose button color
ms_MY: Pilih warna butang

en: Choose button type
ms_MY: Pilih jenis butang

en: Choose categories.
ms_MY: Pilih kategori.

en: Choose title autogeneration method
ms_MY: Pilih kaedah autogenerasi tajuk

en: Choose whether standard or masonry display style for archive pages for tags, author posts, search results.
ms_MY: Pilih sama ada gaya pameran standard atau batu untuk halaman arkib untuk teg, jawatan pengarang, hasil carian.

en: Choose which items to display in the postinfo section
ms_MY: Pilih barang yang hendak dipamerkan di bahagian postinfo

en: Choose yes if you want for automatic slider animation
ms_MY: Pilih ya jika anda mahu untuk animasi slider automatik

en: Circle Counter
ms_MY: Kaunter Lingkaran

en: Click here to learn more
ms_MY: Klik di sini untuk mengetahui lebih lanjut

en: Closed Title Font Style
ms_MY: Tajuk Tajuk Tertutup Font

en: Code Integration
ms_MY: Integrasi Kod

en: Color
ms_MY: Warna

en: Column Layout
ms_MY: Layout Lajur

en: Comments
ms_MY: Komen

en: Consumer Key
ms_MY: Kunci Pengguna

en: Consumer Key:
ms_MY: Kunci Pengguna:

en: Consumer Secret
ms_MY: Rahsia Pengguna

en: Consumer Secret:
ms_MY: Rahsia Pengguna:

en: Contact Form
ms_MY: Borang hubungan

en: Contact Form Map
ms_MY: Borang Hubungi Peta

en: Contact Form Title
ms_MY: Tajuk Borang Hubungi

en: Contact Page Template Options
ms_MY: Pilihan Template Laman Hubungi

en: Content
ms_MY: Kandungan

en: Content Font Size
ms_MY: Saiz Font Kandungan

en: Content Font Style
ms_MY: Gaya Font Kandungan

en: Content goes here
ms_MY: Kandungan pergi di sini

en: Content text or html
ms_MY: Teks kandungan atau html

en: Countdown
ms_MY: Undur

en: Current Category / Tag / Taxonomy
ms_MY: Kategori / Tag / Taksonomi semasa

en: Current Color
ms_MY: Warna Semasa

en: Currently viewing archives from %1$s
ms_MY: Saat ini melihat arkib dari %1$s

en: Custom CSS
ms_MY: CSS tersuai

en: Custom Title
ms_MY: Tajuk Khusus

en: Custom field Name to be used for description
ms_MY: Nama bidang kustom yang akan digunakan untuk keterangan

en: Custom field Name to be used for keywords
ms_MY: Nama bidang kustom untuk digunakan untuk kata kunci

en: Custom field Name to be used for title
ms_MY: Nama lapangan kustom untuk digunakan untuk tajuk

en: Date
ms_MY: Tarikh

en: Date Format
ms_MY: Format tarikh

en: Date format
ms_MY: Format tarikh

en: Default
ms_MY: Lalai

en: Default (%s)
ms_MY: Lalai ( %s)

en: Default Category
ms_MY: Kategori Lalai

en: Default Post Format
ms_MY: Format Pos Mudah Alih

en: Define a character to separate BlogName and Post title
ms_MY: Tentukan watak untuk memisahkan tajuk BlogName dan Pos

en: Descending
ms_MY: Menurun

en: Designed by %1$s | Powered by %2$s
ms_MY: Direka oleh %1$s | Dikuasakan oleh %2$s

en: Details Font Style
ms_MY: Butiran Gaya Font

en: Disable this option to remove Google Maps API script from your page. Note: Modules which relies to Google Maps API script such as Maps and Fullwidth Maps are still loaded, but will not work unless you manually add Google Maps API script.
ms_MY: Lumpuhkan pilihan ini untuk mengalih keluar skrip API Peta Google dari halaman anda. Nota: Modul yang bergantung kepada skrip API Google Maps seperti Peta dan Peta Lebar Penuh masih dimuatkan, tetapi tidak akan berfungsi melainkan anda secara manual menambah skrip API Peta Google secara manual.

en: Disable this option to remove the Google Fonts from your Divi Builder Pages.
ms_MY: Lumpuhkan pilihan ini untuk mengalih keluar Font Google dari Halaman Pembina Divi anda.

en: Disable top tier dropdown menu links
ms_MY: Lumpuhkan pautan menu jatuh turun peringkat atas

en: Disabled
ms_MY: Dinyahdayakan

en: Disabling this option will remove the body code below from your blog. This allows you to remove the code while saving it for later use.
ms_MY: Melumpuhkan pilihan ini akan membuang kod tubuh di bawah dari blog anda. Ini membolehkan anda mengalih keluar kod tersebut semasa menyimpannya untuk kegunaan kemudian.

en: Disabling this option will remove the header code below from your blog. This allows you to remove the code while saving it for later use.
ms_MY: Melumpuhkan pilihan ini akan mengalih keluar kod header di bawah dari blog anda. Ini membolehkan anda mengalih keluar kod tersebut semasa menyimpannya untuk kegunaan kemudian.

en: Disabling this option will remove the single bottom code below from your blog. This allows you to remove the code while saving it for later use.
ms_MY: Melumpuhkan pilihan ini akan mengeluarkan kod bawah tunggal di bawah dari blog anda. Ini membolehkan anda mengalih keluar kod tersebut semasa menyimpannya untuk kegunaan kemudian.

en: Disabling this option will remove the single top code below from your blog. This allows you to remove the code while saving it for later use.
ms_MY: Melumpuhkan pilihan ini akan mengeluarkan kod atas tunggal di bawah dari blog anda. Ini membolehkan anda mengalih keluar kod tersebut semasa menyimpannya untuk kegunaan kemudian.

en: Display # of Tweets:
ms_MY: Paparkan # Tweet:

en: Display Featured Posts Only
ms_MY: Paparkan Paparan Pilihan Hanya

en: Display Home link
ms_MY: Paparkan pautan Rumah

en: Display Style
ms_MY: Gaya Paparan

en: Display a list of authors.
ms_MY: Paparkan senarai pengarang.

en: Display a login form.
ms_MY: Paparkan borang login.

en: Display ads.
ms_MY: Paparkan iklan.

en: Display comment date?
ms_MY: Paparkan tarikh komen?

en: Display method
ms_MY: Kaedah paparan

en: Display post categories?
ms_MY: Paparkan kategori pos?

en: Display post count
ms_MY: Paparkan kiriman pos

en: Display post date?
ms_MY: Paparkan tarikh pos?

en: Display post thumbnail?
ms_MY: Paparkan imej kecil pos?

en: Display the post's exceprt or full content. If full content, then it will truncate to the more tag if used.
ms_MY: Paparkan exceprt atau kandungan penuh pos. Jika kandungan penuh, maka akan memangkas kepada lebih banyak tag jika digunakan.

en: Display your follower counts from top social networks
ms_MY: Paparkan jumlah pengikut anda dari rangkaian sosial teratas

en: Display your recent tweets.
ms_MY: Paparkan tweet baru-baru ini.

en: Divi Library
ms_MY: Perpustakaan Divi

en: Divider
ms_MY: Pembahagi

en: Divider Height
ms_MY: Ketinggian pembahagi

en: Divider Position
ms_MY: Kedudukan Pembahagi

en: Divider Style
ms_MY: Gaya Pembahagi

en: Divider Weight
ms_MY: Berat Pembahagi

en: Do not display posts that have been displayed on previous modules.
ms_MY: Jangan tampilkan jawatan yang telah dipaparkan pada modul terdahulu.

en: Don't Show Author
ms_MY: Jangan Tunjukkan Pengarang

en: Don't Show Categories
ms_MY: Jangan Tunjukkan Kategori

en: Don't Show Comment Count
ms_MY: Jangan Tunjukkan Komen Komen

en: Don't Show Date
ms_MY: Jangan Tunjukkan Tarikh

en: Don't Show Featured Image
ms_MY: Jangan Tunjukkan Imej Pilihan

en: Don't Show Ratings
ms_MY: Jangan Tunjukkan Penilaian

en: Drag the marker and the address will be updated automatically. Change the zoom and the zoom level will be saved as well.
ms_MY: Seret penanda dan alamat akan dikemas kini secara automatik. Tukar zum dan tahap zum akan disimpan juga.

en: Dribbble Profile Url
ms_MY: Url Profail Dribbble

en: Dropdown Menu Animation
ms_MY: Animasi Menu Dropdown

en: Dropdown Menu Background Color
ms_MY: Warna Latar Belakang Menu Latar Belakang

en: Dropdown Menu Hover/Active Link Color
ms_MY: Menu Dropdown Hover / Warna Pautan Aktif

en: Dropdown Menu Line Color
ms_MY: Warna Talian Menu Jatuh

en: Dropdown Menu Text Color
ms_MY: Warna Teks Menu Dropdown

en: Edit Category Layout
ms_MY: Edit Tata Letak Kategori

en: Edit Default Layout
ms_MY: Edit Layout Asal

en: Edit Home Layout
ms_MY: Edit Layout Rumah

en: Edit Layout
ms_MY: Edit Tata Letak

en: Edit Project
ms_MY: Edit Projek

en: Edit Skill
ms_MY: Edit Kemahiran

en: Effect
ms_MY: Kesan

en: Elements
ms_MY: Elemen

en: Email
ms_MY: E-mel

en: Email field cannot be empty.
ms_MY: Medan e-mel tidak boleh kosong.

en: Enable Above Footer - Ad
ms_MY: Dayakan Footer Atas - Iklan

en: Enable Autoplay
ms_MY: Dayakan Autoplay

en: Enable Below Header - Ad
ms_MY: Dayakan Header bawah - Iklan

en: Enable Boxed Layout
ms_MY: Dayakan Layout Boxed

en: Enable Header Ad
ms_MY: Dayakan Iklan Tandukan

en: Enable Responsive Adsense Ad
ms_MY: Dayakan Iklan Adsense Responsif

en: Enable Single Post - Above Post - Ad
ms_MY: Dayakan Pos Tunggal - Above Post - Iklan

en: Enable Single Post - Below Post - Ad
ms_MY: Dayakan Pos Tunggal - Post bawah - Iklan

en: Enable body code
ms_MY: Dayakan kod tubuh

en: Enable canonical URL's
ms_MY: Membolehkan URL kanunis

en: Enable custom description
ms_MY: Dayakan penerangan peribadi

en: Enable custom keywords
ms_MY: Dayakan kata kunci tersuai

en: Enable custom title
ms_MY: Dayakan tajuk tersuai

en: Enable custom titles
ms_MY: Dayakan tajuk tersuai

en: Enable header code
ms_MY: Dayakan kod header

en: Enable meta description
ms_MY: Dayakan penerangan meta

en: Enable meta descriptions
ms_MY: Dayakan meta deskripsi

en: Enable meta keywords
ms_MY: Dayakan kata kunci meta

en: Enable single bottom code
ms_MY: Dayakan kod bawah tunggal

en: Enable single top code
ms_MY: Dayakan kod atas tunggal

en: Enable this option to display Back To Top Button while scrolling
ms_MY: Dayakan pilihan ini untuk memaparkan Kembali ke Atas Button semasa menatal

en: Enable this option to get the smooth scrolling effect with mouse wheel
ms_MY: Dayakan pilihan ini untuk mendapatkan kesan menatal lancar dengan roda tetikus

en: Enable this option to make shortcodes respond to various screen sizes
ms_MY: Dayakan pilihan ini untuk membuat kod pendek bertindak balas kepada pelbagai saiz skrin

en: Enabled
ms_MY: Dihidupkan

en: Enabled?
ms_MY: Dihidupkan?

en: Enabling this option will display an ad above the footer. If enabled you must fill in the banner image and destination url below.
ms_MY: Menghidupkan pilihan ini akan memaparkan iklan di atas kaki. Jika diaktifkan, anda mesti mengisi imej spanduk dan url destinasi di bawah.

en: Enabling this option will display an ad below the header. If enabled you must fill in the banner image and destination url below.
ms_MY: Mengaktifkan pilihan ini akan memaparkan iklan di bawah tajuk. Jika diaktifkan, anda mesti mengisi imej spanduk dan url destinasi di bawah.

en: Enabling this option will display an ad in the header. If enabled you must fill in the banner image and destination url below.
ms_MY: Mengaktifkan opsyen ini akan memaparkan iklan di tajuk. Jika diaktifkan, anda mesti mengisi imej spanduk dan url destinasi di bawah.

en: Enabling this option will display an ad on the bottom of your post pages below the single post content. If enabled you must fill in the banner image and destination url below.
ms_MY: Mengaktifkan pilihan ini akan memaparkan iklan di bahagian bawah halaman pos anda di bawah kandungan pos tunggal. Jika diaktifkan, anda mesti mengisi imej spanduk dan url destinasi di bawah.

en: Enabling this option will display an ad on the top of your post pages above the single post content. If enabled you must fill in the banner image and destination url below.
ms_MY: Mengaktifkan pilihan ini akan memaparkan iklan di bahagian atas halaman pos anda di atas kandungan pos tunggal. Jika diaktifkan, anda mesti mengisi imej spanduk dan url destinasi di bawah.

en: Enter an optional CSS ID to be used for this module. An ID can be used to create custom CSS styling, or to create links to particular sections of your page.
ms_MY: Masukkan ID CSS pilihan untuk digunakan untuk modul ini. ID boleh digunakan untuk membuat gaya CSS tersuai, atau untuk membuat pautan ke bahagian tertentu halaman anda.

en: Enter optional CSS classes to be used for this module. A CSS class can be used to create custom CSS styling. You can add multiple classes, separated with a space.
ms_MY: Masukkan kelas CSS pilihan untuk digunakan untuk modul ini. Kelas CSS boleh digunakan untuk membuat gaya CSS tersuai. Anda boleh menambah berbilang kelas, dipisahkan dengan ruang.

en: Enter the App ID
ms_MY: Masukkan ID Apl

en: Enter the App Secret
ms_MY: Masukkan Rahsia Apl

en: Enter the URL of your Dribbble Profile.
ms_MY: Masukkan URL Profil Dribbble anda.

en: Enter the URL of your Facebook Profile.
ms_MY: Masukkan URL Profil Facebook anda.

en: Enter the URL of your Google+ Profile.
ms_MY: Masukkan URL Profil Google+ anda.

en: Enter the URL of your Instagram Profile.
ms_MY: Masukkan URL Profil Instagram anda.

en: Enter the URL of your Pinterest Profile.
ms_MY: Masukkan URL Profil Pinterest anda.

en: Enter the URL of your RSS feed.
ms_MY: Masukkan URL suapan RSS anda.

en: Enter the URL of your Stumbleupon Profile.
ms_MY: Masukkan URL Profil Stumbleupon anda.

en: Enter the URL of your Tumblr Profile.
ms_MY: Masukkan URL Profil Tumblr anda.

en: Enter the URL of your Twitter Profile.
ms_MY: Masukkan URL Profil Twitter anda.

en: Enter the URL of your Youtube Profile.
ms_MY: Masukkan URL Profil Youtube anda.

en: Every 1 Day
ms_MY: Setiap 1 Hari

en: Every 12 Hours
ms_MY: Setiap 12 Jam

en: Every 3 Days
ms_MY: Setiap 3 Hari

en: Every 3 Hours
ms_MY: Setiap 3 Jam

en: Every 7 Days
ms_MY: Setiap 7 Hari

en: Every Hour
ms_MY: Setiap jam

en: Exclude
ms_MY: Kecualikan

en: Exclude categories from the navigation bar
ms_MY: Kecualikan kategori dari bar navigasi

en: Exclude pages from the navigation bar
ms_MY: Tidak termasuk halaman dari bar navigasi

en: Extra - Ads
ms_MY: Tambahan - Iklan

en: Extra - Authors
ms_MY: Tambahan - Penulis

en: Extra - Layout
ms_MY: Tambahan - Tata Letak

en: Extra - Login
ms_MY: Tambahan - Log masuk

en: Extra - Recent Comments
ms_MY: Tambahan - Komen Terkini

en: Extra - Recent Posts
ms_MY: Tambahan - Catatan Terkini

en: Extra - Recent Reviews
ms_MY: Tambahan - Ulasan terkini

en: Extra - Recent Tweets
ms_MY: Tambahan - Tweet terkini

en: Extra - Recent Videos
ms_MY: Tambahan - Video Terbaru

en: Extra - Social Network Followers
ms_MY: Tambahan - Pengikut Rangkaian Sosial

en: Extra Category Layout
ms_MY: Layout Kategori Tambahan

en: Extra Customizer Settings
ms_MY: Tetapan Penjual Ekstra

en: Extra Mega Menu
ms_MY: Menu Mega tambahan

en: Extra Settings
ms_MY: Tetapan Tambahan

en: Extra uses uncombined and unminified CSS files because "SCRIPT_DEBUG" constant on wp-config.php has been set to "true". Other plugin can enforce Extra to use uncombined and unminified CSS files by filtering "et_load_unminified_styles" filter as well.
ms_MY: Kegunaan tambahan menggunakan fail CSS yang tidak bersatu dan tidak semestinya kerana malar "SCRIPT_DEBUG" pada wp-config.php telah ditetapkan kepada "benar". Plugin lain boleh menguatkan Tambahan untuk menggunakan fail CSS yang tidak bersatu dan tidak menafikan dengan menapis penapis "et_load_unminified_styles" juga.

en: Extra uses uncombined and unminified javascript files because "SCRIPT_DEBUG" constant on wp-config.php has been set to "true". Other plugin can enforce Extra to use uncombined and unminified javascript files by filtering "et_load_unminified_scripts" filter as well.
ms_MY: Penggunaan ekstra menggunakan fail javascript yang tidak bersatu dan kerana penyesuaian "SCRIPT_DEBUG" pada wp-config.php telah ditetapkan kepada "benar". Plugin lain boleh menguatkan Ekstra untuk menggunakan fail javascript yang tidak bersatu dan tidak bersuara dengan menapis penapis "et_load_unminified_scripts" juga.

en: Facebook Profile Url
ms_MY: Profil Facebook Url

en: Fade In From Left
ms_MY: Pudar Dari Dari Kiri

en: Fade In From Right
ms_MY: Pudar dari kanan

en: Favorite
ms_MY: Kegemaran

en: Featured
ms_MY: Disediakan

en: Featured Post
ms_MY: Post Pilihan

en: Featured Posts Slider
ms_MY: Post Pilihan Slider

en: Filter Font Size
ms_MY: Saiz Font Penapis

en: Filter Font Style
ms_MY: Gaya Font Penapis

en: Filterable Portfolio
ms_MY: Portfolio ditapis

en: Find
ms_MY: Cari

en: Fixed Navigation Bar
ms_MY: Tetapkan Bar Navigasi

en: Fixed Navigation Settings
ms_MY: Tetapan Navigasi Tetap

en: Flip In Horizontally
ms_MY: Flip Dalam Horizontally

en: Flip In Vertically
ms_MY: Flip Dalam Menegak

en: Follow @%s
ms_MY: Ikut

en: Follow Font & Icon Size
ms_MY: Ikut Saiz Font & Ikon

en: Follow Us
ms_MY: Ikut kami

en: Font
ms_MY: Fon

en: Font Style
ms_MY: Gaya Font

en: Footer Credit Font Style
ms_MY: Gaya Font Kredit Footer

en: Footer Credit Text Color
ms_MY: Warna Teks Kredit Footer

en: Footer Credit Text Size
ms_MY: Saiz Teks Kredit Footer

en: Footer Elements
ms_MY: Elemen Footer

en: Footer Menu
ms_MY: Menu Footer

en: Footer Menu Active Link Color
ms_MY: Menu Footer Warna Pautan Aktif

en: Footer Menu Font Style
ms_MY: Gaya Font Menu Footer

en: Footer Menu Letter Spacing
ms_MY: Huruf Huruf Menu Footer

en: Footer Menu Link Color
ms_MY: Warna Pautan Menu Footer

en: Footer Menu Text Size
ms_MY: Saiz Teks Menu Footer

en: Footer Settings
ms_MY: Tetapan Footer

en: Footer Sidebar
ms_MY: Sidebar Footer

en: Footer Sidebar Left
ms_MY: Sidebar Footer Kiri

en: Footer Sidebar Middle
ms_MY: Sidebar Sidebar Tengah

en: Footer Sidebar Middle Left
ms_MY: Footer Sidebar Tengah Kiri

en: Footer Sidebar Middle Right
ms_MY: Kanan Tengah Sidebar Footer

en: Footer Sidebar Right
ms_MY: Sidebar Footer Kanan

en: Form submission error, please refresh and try again.
ms_MY: Ralat penyerahan borang, sila muat semula dan cuba lagi.

en: Front page displays
ms_MY: Memaparkan halaman depan

en: Gallery
ms_MY: Galeri

en: Gallery Format Options
ms_MY: Pilihan Format Galeri

en: General
ms_MY: Ketua

en: General Settings
ms_MY: Tetapan umum

en: Google API Key
ms_MY: Kunci API Google

en: Google API key. You can find all the info on how to obtain one here: %s
ms_MY: Kunci Google API. Anda boleh mencari semua maklumat tentang cara mendapatkannya di sini: %s

en: Google Fonts subsets
ms_MY: Subset Google Font

en: Google+ Profile Url
ms_MY: Profil Profil Google+

en: Google+ User Id
ms_MY: Id Pengguna Google+

en: Header
ms_MY: Kepala

en: Header & Navigation Settings
ms_MY: Tetapan Pengepala & Navigasi

en: Header Elements Settings
ms_MY: Tetapan Elemen Tandukan

en: Header Font Size
ms_MY: Saiz Font Pengepala

en: Header Font Style
ms_MY: Gaya Font Pengepala

en: Header Format Settings
ms_MY: Tetapan Format Header

en: Header Text
ms_MY: Teks Tandukan

en: Header Text Color
ms_MY: Warna Teks Pengepala

en: Heading Font
ms_MY: Tajuk Font

en: Heading Font Style
ms_MY: Tajuk Gaya Font

en: Heading Line Height
ms_MY: Ketinggian Talian Kepala

en: Heading Style
ms_MY: Gaya Pokok

en: Heading Text Color
ms_MY: Tajuk Teks Tajuk

en: Heading Text Size
ms_MY: Tajuk Teks Tajuk

en: Help
ms_MY: Bantuan

en: Here you can add custom css to override or extend default styles.
ms_MY: Di sini anda boleh menambah css tersuai untuk menimpa atau memanjangkan gaya lalai.

en: Here you can change Global Accent Color that is used on all pages of your site.
ms_MY: Di sini anda boleh menukar Global Accent Color yang digunakan pada semua halaman laman web anda.

en: Here you can change which character separates your blog title and index page name when using autogenerated post titles. Common values are | or -
ms_MY: Di sini anda boleh mengubah aksara yang memisahkan tajuk blog anda dan nama halaman indeks apabila menggunakan tajuk pos autogenerated. Nilai biasa ialah | atau -

en: Here you can change which character separates your blog title and post name when using autogenerated post titles. Common values are | or -
ms_MY: Di sini anda boleh mengubah watak mana yang memisahkan tajuk blog anda dan nama pos apabila menggunakan tajuk pos autogenerated. Nilai biasa ialah | atau -

en: Here you can choose how your titles on index pages are generated. You can change which order your blog name and index title are displayed, or you can remove the blog name from the title completely.
ms_MY: Di sini anda boleh memilih bagaimana tajuk anda di halaman indeks dihasilkan. Anda boleh menukar pesanan mana nama blog anda dan tajuk indeks dipaparkan, atau anda boleh mengeluarkan nama blog dari tajuk sepenuhnya.

en: Here you can choose the default Sidebar/Widget Area for WooCommerce pages.
ms_MY: Di sini anda boleh memilih Kawasan Sidebar / Widget lalai untuk halaman WooCommerce.

en: Here you can choose the default Sidebar/Widget Area.
ms_MY: Di sini anda boleh memilih Kawasan Sidebar / Widget lalai.

en: Here you can choose the default location of the Sidebar for WooCommerce pages.
ms_MY: Di sini anda boleh memilih lokasi lalai halaman Sidebar untuk WooCommerce.

en: Here you can choose the default location of the Sidebar.
ms_MY: Di sini anda boleh memilih lokasi lalai Sidebar.

en: Here you can choose the refresh period used for the social network follower counts widget.
ms_MY: Di sini anda boleh memilih tempoh penyegaran yang digunakan untuk menghitung pengikut rangkaian sosial widget.

en: Here you can choose to display the Dribbble Icon on your homepage.
ms_MY: Di sini anda boleh memilih untuk memaparkan Icon Dribbble di halaman utama anda.

en: Here you can choose to display the Facebook Icon on your homepage.
ms_MY: Di sini anda boleh memilih untuk memaparkan Ikon Facebook di halaman utama anda.

en: Here you can choose to display the Google+ Icon on your homepage.
ms_MY: Di sini anda boleh memilih untuk memaparkan Icon Google+ di halaman utama anda.

en: Here you can choose to display the Instagram Icon on your homepage.
ms_MY: Di sini anda boleh memilih untuk memaparkan Ikon Instagram di laman utama anda.

en: Here you can choose to display the Pinterest Icon on your homepage.
ms_MY: Di sini anda boleh memilih untuk memaparkan Ikon Pinterest di halaman utama anda.

en: Here you can choose to display the RSS Icon.
ms_MY: Di sini anda boleh memilih untuk memaparkan Ikon RSS.

en: Here you can choose to display the Stumbleupon Icon on your homepage.
ms_MY: Di sini anda boleh memilih untuk memaparkan Ikon Stumbleupon di halaman utama anda.

en: Here you can choose to display the Tumblr Icon on your homepage.
ms_MY: Di sini anda boleh memilih untuk memaparkan Ikon Tumblr di halaman utama anda.

en: Here you can choose to display the Twitter Icon.
ms_MY: Di sini anda boleh memilih untuk memaparkan Icon Twitter.

en: Here you can choose to display the Youtube Icon on your homepage.
ms_MY: Di sini anda boleh memilih untuk memaparkan Ikon Youtube di laman utama anda.

en: Here you can choose to remove certain categories from the navigation menu. All categories marked with an X will not appear in your navigation bar.
ms_MY: Di sini anda boleh memilih untuk membuang kategori tertentu dari menu navigasi. Semua kategori yang ditanda dengan X tidak akan muncul dalam bar navigasi anda.

en: Here you can choose to remove certain pages from the navigation menu. All pages marked with an X will not appear in your navigation bar.
ms_MY: Di sini anda boleh memilih untuk mengeluarkan halaman tertentu dari menu navigasi. Semua halaman yang ditandai dengan X tidak akan muncul dalam bar navigasi anda.

en: Here you can choose to reverse the order that your categories links are displayed. You can choose between ascending and descending.
ms_MY: Di sini anda boleh memilih untuk membalikkan pesanan yang dipautkan oleh kategori anda. Anda boleh memilih antara menaik dan menurun.

en: Here you can choose to reverse the order that your pages links are displayed. You can choose between ascending and descending.
ms_MY: Di sini anda boleh memilih untuk membalikkan susunan pautan laman anda dipaparkan. Anda boleh memilih antara menaik dan menurun.

en: Here you can choose to sort your pages links.
ms_MY: Di sini anda boleh memilih untuk menyusun pautan halaman anda.

en: Here you can choose which items appear in the postinfo section on archive pages. This is the area, usually below the post title, which displays basic information about your post. The highlighted itmes shown below will appear.
ms_MY: Di sini anda boleh memilih item yang muncul dalam bahagian postinfo pada halaman arkib. Ini adalah kawasan, biasanya di bawah tajuk jawatan, yang memaparkan maklumat asas tentang jawatan anda. Yang ditonjolkan ia dipaparkan di bawah akan muncul.

en: Here you can choose which items appear in the postinfo section on single post pages. This is the area, usually below the post title, which displays basic information about your post. The highlighted itmes shown below will appear.
ms_MY: Di sini anda boleh memilih item yang muncul dalam bahagian postinfo pada halaman pos tunggal. Ini adalah kawasan, biasanya di bawah tajuk jawatan, yang memaparkan maklumat asas tentang jawatan anda. Yang ditonjolkan ia dipaparkan di bawah akan muncul.

en: Here you can choose which sharing icons/options to display. All options marked with an X will not appear.
ms_MY: Di sini anda boleh memilih yang berkongsi ikon / pilihan untuk dipaparkan. Semua pilihan yang ditandakan dengan X tidak akan muncul.

en: Here you can define whether to show "read more" link after the excerpts or not.
ms_MY: Di sini anda boleh menentukan sama ada untuk menunjukkan pautan "baca lebih lanjut" selepas petikan atau tidak.

en: Here you can designate how many WooCommerce products are displayed on the archive page. This option works independently from the Settings > Reading options in wp-admin.
ms_MY: Di sini anda boleh menentukan berapa banyak produk WooCommerce dipaparkan pada halaman arkib. Pilihan ini berfungsi secara berasingan daripada Tetapan> Pilihan bacaan dalam wp-admin.

en: Here you can designate how many recent articles are displayed on the Archive pages. This option works independently from the Settings > Reading options in wp-admin.
ms_MY: Di sini anda boleh menetapkan berapa banyak artikel terkini yang dipaparkan di halaman Arkib. Pilihan ini berfungsi secara berasingan daripada Tetapan> Pilihan bacaan dalam wp-admin.

en: Here you can designate how many recent articles are displayed on the Category page. This option works independently from the Settings > Reading options in wp-admin.
ms_MY: Di sini anda boleh menetapkan berapa banyak artikel terbaru yang dipaparkan pada halaman Kategori. Pilihan ini berfungsi secara berasingan daripada Tetapan> Pilihan bacaan dalam wp-admin.

en: Here you can designate how many recent articles are displayed on the Search results pages. This option works independently from the Settings > Reading options in wp-admin.
ms_MY: Di sini anda boleh menetapkan berapa banyak artikel terbaru dipaparkan pada halaman hasil Carian. Pilihan ini berfungsi secara berasingan daripada Tetapan> Pilihan bacaan dalam wp-admin.

en: Here you can designate how many recent articles are displayed on the Tag pages. This option works independently from the Settings > Reading options in wp-admin.
ms_MY: Di sini anda boleh menetapkan berapa banyak artikel terkini yang dipaparkan pada halaman Tag. Pilihan ini berfungsi secara berasingan daripada Tetapan> Pilihan bacaan dalam wp-admin.

en: Here you can provide destination url
ms_MY: Di sini anda boleh memberikan url destinasi

en: Here you can provide image url
ms_MY: Di sini anda boleh memberikan url imej

en: Hex Value
ms_MY: Nilai Hex

en: Hide Author Box
ms_MY: Sembunyikan Kotak Pengarang

en: Hide Featured Image on Post
ms_MY: Sembunyikan Imej Pilihan pada Pos

en: Hide Logo Image
ms_MY: Sembunyikan Imej Logo

en: Hide Navigation Until Scroll
ms_MY: Sembunyikan Navigasi Sehingga Tatal

en: Hide Post Rating
ms_MY: Sembunyikan Penilaian Pos

en: Hide Project Categories
ms_MY: Sembunyikan Kategori Projek

en: Hide Project Titles
ms_MY: Sembunyikan Tajuk Projek

en: Hide Related Posts
ms_MY: Sembunyikan Catatan Berkaitan

en: Hide Title &amp; Meta on Post
ms_MY: Sembunyikan Judul & Meta di Pos

en: Hide empty categories
ms_MY: Sembunyikan kategori kosong

en: Highest Rated
ms_MY: Tertinggi Tertinggi

en: Home
ms_MY: Rumah

en: Homepage
ms_MY: Laman web

en: Homepage Basic
ms_MY: Laman Utama Asas

en: Homepage SEO
ms_MY: Laman web SEO

en: Homepage custom title (if enabled)
ms_MY: Gelaran tersuai halaman utama (jika didayakan)

en: Homepage meta description (if enabled)
ms_MY: Penerangan meta halaman (jika diaktifkan)

en: Homepage meta keywords (if enabled)
ms_MY: Kata kunci meta halaman utama (jika didayakan)

en: Hover/Active Link Color
ms_MY: Hover / Warna Pautan Aktif

en: Icon
ms_MY: Ikon

en: If custom titles are disabled, choose autogeneration method
ms_MY: Jika tajuk tersuai dimatikan, pilih kaedah autogenerasi

en: If you are not using cutsom post titles you can still have control over how your titles are generated. Here you can choose which order you would like your post title and blog name to be displayed, or you can remove the blog name from the title completely.
ms_MY: Jika anda tidak menggunakan tajuk pos cutsom anda masih boleh mengawal bagaimana tajuk anda dijana. Di sini anda boleh memilih pesanan yang anda mahu tajuk pos dan nama blog anda dipaparkan, atau anda boleh mengeluarkan nama blog dari tajuk itu sepenuhnya.

en: If you are not using cutsom post titles you can still have control over hw your titles are generated. Here you can choose which order you would like your post title and blog name to be displayed, or you can remove the blog name from the title completely.
ms_MY: Jika anda tidak menggunakan tajuk pos cutsom anda masih boleh mengawal hw tajuk anda dihasilkan. Di sini anda boleh memilih pesanan yang anda mahu tajuk pos dan nama blog anda dipaparkan, atau anda boleh mengeluarkan nama blog dari tajuk itu sepenuhnya.

en: If you have enabled custom titles you can add your custom title here. Whatever you type here will be placed between the < title >< /title > tags in header.php
ms_MY: Jika anda telah membolehkan tajuk tersuai anda boleh menambah tajuk tersuai anda di sini. Apa sahaja yang anda taip di sini akan diletakkan di antara tag <title> </ title> dalam header.php

en: If you have enabled meta descriptions you can add your custom description here.
ms_MY: Jika anda telah mendayakan deskripsi meta anda boleh menambah deskripsi peribadi anda di sini.

en: If you have enabled meta keywords you can add your custom keywords here. Keywords should be separated by comas. For example: wordpress,themes,templates,elegant
ms_MY: Jika anda telah mendayakan kata kunci meta anda boleh menambahkan kata kunci khusus anda di sini. Kata kunci harus dipisahkan oleh koma. Contohnya: wordpress, tema, template, elegan

en: If you would like categories to be displayed in your navigationbar that don't have any posts in them then disable this option. By default empty categories are hidden
ms_MY: Jika anda ingin kategori dipaparkan dalam bar navigasi anda yang tidak mempunyai sebarang pos di dalamnya maka matikan pilihan ini. Secara lalai kategori kosong tersembunyi

en: If you would like to add a meta description to your post you can do so using custom fields. This option must be enabled for descriptions to be displayed on post pages. You can add your meta description using custom fields based off the custom field name you define below.
ms_MY: Sekiranya anda ingin menambah penerangan meta pada siaran anda, anda boleh melakukannya menggunakan medan peribadi. Pilihan ini mesti didayakan untuk penerangan yang akan dipaparkan di halaman pos. Anda boleh menambah keterangan meta anda menggunakan medan peribadi berdasarkan nama medan khusus yang anda tentukan di bawah.

en: If you would like to add meta keywords to your post you can do so using custom fields. This option must be enabled for keywords to be displayed on post pages. You can add your meta keywords using custom fields based off the custom field name you define below.
ms_MY: Jika anda ingin menambah kata kunci meta ke pos anda, anda boleh melakukannya menggunakan medan peribadi. Pilihan ini mesti didayakan untuk kata kunci untuk dipaparkan pada halaman pos. Anda boleh menambah kata kunci meta anda menggunakan medan tersuai berdasarkan nama medan khusus yang anda tentukan di bawah.

en: If you would like to remove the dropdown menus from the categories navigation bar disable this feature.
ms_MY: Jika anda ingin mengeluarkan menu jatuh turun dari bar navigasi kategori, matikan ciri ini.

en: If you would like to remove the dropdown menus from the pages navigation bar disable this feature.
ms_MY: Jika anda ingin memadam menu jatuh turun dari bar navigasi laman web, matikan ciri ini.

en: If you would like to use your own custom favicon image click the Upload Image button.
ms_MY: Jika anda ingin menggunakan imej favicon tersuai anda, klik butang Muat Naik Imej.

en: If you would like to use your own custom logo image click the Upload Image button.
ms_MY: Jika anda ingin menggunakan imej logo tersuai anda sendiri, klik butang Muat Naik Imej.

en: Ignore Displayed Posts
ms_MY: Abaikan Paparan Dipaparkan

en: Image
ms_MY: Gambar

en: Image Alt Text
ms_MY: Teks Alt Imej

en: Image Alt Text:
ms_MY: Teks Alt Teks:

en: Image Height
ms_MY: Ketinggian Imej

en: Image URL
ms_MY: URL imej

en: Image Url
ms_MY: Url Imej

en: Image Url:
ms_MY: Url Image:

en: Image Width
ms_MY: Lebar Imej

en: Image doesn't exist
ms_MY: Imej tidak wujud

en: In some cases users will want to create parent categories or links as placeholders to hold a list of child links or categories. In this case it is not desirable to have the parent links lead anywhere, but instead merely serve an organizational function. Enabling this options will remove the links from all parent pages/categories so that they don't lead anywhere when clicked.
ms_MY: Dalam sesetengah keadaan pengguna akan ingin membuat kategori atau pautan induk sebagai tempat letak untuk memegang senarai pautan kanak-kanak atau kategori. Dalam kes ini tidak diinginkan untuk mempunyai hubungan induk memimpin di mana-mana, tetapi sebaliknya hanya berfungsi sebagai fungsi organisasi. Mengaktifkan pilihan ini akan mengalih keluar pautan dari semua halaman / kategori induk supaya mereka tidak membawa di mana sahaja apabila diklik.

en: Inactive Footer Sidebar
ms_MY: Sidebar Footer Tidak Aktif

en: Inactive Tab Background Color
ms_MY: Warna Latar Belakang Tab Tidak Aktif

en: Index Page SEO
ms_MY: Indeks Halaman SEO

en: Input Field Padding
ms_MY: Padding Field Input

en: Input Font Size
ms_MY: Saiz Fon Input

en: Input Font Style
ms_MY: Gaya Font Input

en: Input adsense code
ms_MY: Masukkan kod adsense

en: Input advertisement destination url
ms_MY: Url destinasi destinasi input

en: Input advertisement image
ms_MY: Imej iklan input

en: Instagram Profile Url
ms_MY: Url Url Instagram

en: Invalid post
ms_MY: Jawatan tidak sah

en: Join Now
ms_MY: Sertai sekarang

en: Latest
ms_MY: Terkini

en: Layout
ms_MY: Susun atur

en: Layout Settings
ms_MY: Tetapan Layout

en: Layout Usage
ms_MY: Penggunaan Layout

en: Leave a Reply to %s
ms_MY: Tinggalkan Jawapan kepada %s

en: Leave a reply
ms_MY: Tinggalkan pesanan

en: Left
ms_MY: Ditinggalkan

en: Left to Right
ms_MY: Kiri ke kanan

en: Left/Right
ms_MY: Kiri kanan

en: Left/Right or Centered?
ms_MY: Kiri / Kanan atau Terpusat?

en: Length of the title need to be limited to prevent inappropriate caption height in narrow column
ms_MY: Panjang tajuk perlu dihadkan untuk menghalang ketinggian kapsyen yang tidak sesuai dalam lajur sempit

en: Letter Spacing
ms_MY: Spasi Surat

en: Limit
ms_MY: Had

en: Link
ms_MY: Pautan

en: Link Format Options
ms_MY: Pilihan Format Pautan

en: Link Title
ms_MY: Tajuk Pautan

en: Link URL
ms_MY: URL pautan

en: Link Url:
ms_MY: Pautan Url:

en: Link text
ms_MY: Teks pautan

en: List Meta
ms_MY: Senarai Meta

en: List Title
ms_MY: Senarai Tajuk

en: Loading
ms_MY: Memuatkan

en: Loading...
ms_MY: Memuatkan ...

en: Login
ms_MY: Log masuk

en: Logo Height
ms_MY: Ketinggian Logo

en: Logout
ms_MY: Log keluar

en: Lost my Password
ms_MY: Hilang Kata Laluan saya

en: Magazine Homepage
ms_MY: Laman web Majalah

en: Main Body
ms_MY: Badan Utama

en: Main Meta
ms_MY: Meta Utama

en: Main Post Area
ms_MY: Kawasan Pos Utama

en: Main Post Entry
ms_MY: Kemasukan Pos Utama

en: Main Post Excerpt
ms_MY: Petikan Utama

en: Main Post Meta Icons (Rating &amp; Comment)
ms_MY: Main Meta Ikon Utama (Penilaian & Komen)

en: Main Post Overlay
ms_MY: Hamparan Utama Utama

en: Main Post Overlay Icon
ms_MY: Ikon Hamparan Utama Utama

en: Main Post Title
ms_MY: Tajuk Utama Utama

en: Main Sidebar
ms_MY: Sidebar Utama

en: Main Title
ms_MY: Tajuk utama

en: Make Fullwidth
ms_MY: Buat Fullwidth

en: Map
ms_MY: Peta

en: Map Format Options
ms_MY: Pilihan Format Format

en: Map Pin Address
ms_MY: Peta Alamat Pin

en: Masonry Blog Category
ms_MY: Kategori Blog Masonry

en: Masonry Blog Category With Featured Posts
ms_MY: Kategori Blog Masonry Dengan Post Pilihan

en: Masonry Blog Homepage
ms_MY: Laman Blog Masonry

en: Max Width
ms_MY: Lebar Maks

en: Max. Title Characters
ms_MY: Maks. Watak Tajuk

en: Maximum 200
ms_MY: Maksimum 200

en: Mega Menu 2 Featured and Recent List
ms_MY: Menu Mega 2 Featured dan Recent List

en: Mega Menu 3 Featured
ms_MY: Menu Mega 3 Disediakan

en: Mega Menu List
ms_MY: Senarai Menu Mega

en: Menu Height
ms_MY: Ketinggian Menu

en: Message
ms_MY: Mesej

en: Meta Font Size
ms_MY: Saiz Font Meta

en: Meta Font Style
ms_MY: Gaya Font Meta

en: Minify And Combine CSS Files
ms_MY: Mengurangkan Dan Menggabungkan Fail CSS

en: Module Customizer
ms_MY: Modul Customizer

en: Module Head
ms_MY: Ketua Modul

en: Module Header
ms_MY: Modul Header

en: Module Subheader
ms_MY: Modul Subheader

en: Most Popular
ms_MY: Paling popular

en: Most Recent
ms_MY: Yang terbaru

en: MySpace
ms_MY: Ruang saya

en: Name
ms_MY: Nama

en: Name Font Style
ms_MY: Nama Font Gaya

en: Name displayed internally in builder for this ad
ms_MY: Nama dipaparkan secara dalaman dalam pembina untuk iklan ini

en: Name field cannot be empty.
ms_MY: Medan nama tidak boleh kosong.

en: Nav Arrow Background Color
ms_MY: Warna Latar Arrow Nav

en: Nav Icon
ms_MY: Ikon Nav

en: Navigation
ms_MY: Navigasi

en: New Category Layout
ms_MY: Layout Kategori Baru

en: New Message From %1$s%2$s: %3$s
ms_MY: Mesej Baru Dari %1$s %2$s: %3$s

en: New Project
ms_MY: Projek baru

en: New Skill Name
ms_MY: Nama Kemahiran Baru

en: New Tab
ms_MY: Tab baru

en: Newer Comments <span class="meta-nav">&rarr;</span>
ms_MY: Baru Comments <span class="meta-nav">→</span>

en: Next
ms_MY: Seterusnya

en: Next &raquo;
ms_MY: Seterusnya »

en: Next Tab
ms_MY: Tab Seterusnya

en: No
ms_MY: Tidak

en: No Animation
ms_MY: Tiada Animasi

en: No Mega Menu
ms_MY: Tiada Menu Mega

en: No Sidebar
ms_MY: Tiada Sidebar

en: No Skills Found
ms_MY: Tiada Kemahiran yang Ditemui

en: No Video Found
ms_MY: Tiada Video Ditemui

en: No available options.
ms_MY: Tiada pilihan yang tersedia.

en: No sidebar, single column view with Project Details box below content
ms_MY: Tiada bar sisi, paparan lajur tunggal dengan kotak Butiran Projek di bawah kandungan

en: Nothing found
ms_MY: Tiada apa-apa Dijumpai

en: Nothing found in Trash
ms_MY: Tiada apa-apa ditemui di Sampah

en: Number Counter
ms_MY: Nombor Kaunter

en: Number Font Size
ms_MY: Nombor Saiz Fon

en: Number Font Style
ms_MY: Nombor Fon Nombor

en: Number of Posts displayed on Archive pages
ms_MY: Bilangan Pos yang dipaparkan pada halaman Arkib

en: Number of Posts displayed on Category page
ms_MY: Bilangan Pos yang dipaparkan pada halaman Kategori

en: Number of Posts displayed on Search pages
ms_MY: Bilangan Pos yang dipaparkan pada halaman Carian

en: Number of Posts displayed on Tag pages
ms_MY: Bilangan Pos yang dipaparkan pada halaman Tag

en: Number of Products displayed on WooCommerce archive pages
ms_MY: Bilangan Produk yang dipaparkan pada halaman arkib WooCommerce

en: Number of comments to show:
ms_MY: Bilangan komen untuk dipaparkan:

en: Number of dropdown tiers shown
ms_MY: Bilangan tunjang dropdown yang ditunjukkan

en: Number of posts to show:
ms_MY: Bilangan siaran untuk dipaparkan:

en: OR
ms_MY: ATAU

en: Only display featured posts.
ms_MY: Hanya memaparkan siaran dipaparkan.

en: Open Project URL in new window
ms_MY: Buka URL Projek dalam tetingkap baru

[ctx: Open Sans font: on or off]
en: on
ms_MY: pada

en: Open link in new window
ms_MY: Buka pautan dalam tetingkap baru

en: Options
ms_MY: Pilihan

en: Order Category Links by Ascending/Descending
ms_MY: Paut Kategori Pautan dengan Menaik / Menurun

en: Order Pages Links by Ascending/Descending
ms_MY: Halaman Perintah Pautan dengan Menaik / Menurun

en: Our Authors
ms_MY: Penulis kami

en: Outset
ms_MY: Awal

en: Page IDs, separated by commas.
ms_MY: ID Halaman, dipisahkan oleh koma.

en: Page Name
ms_MY: Nama Halaman

en: Page not found
ms_MY: Laman tidak dijumpai

en: Pages
ms_MY: Halaman-halaman

en: Pages:
ms_MY: Halaman-halaman:

en: Pagination
ms_MY: Penomboran

en: Pagination Active Background Color
ms_MY: Warna Latar Belakang Aktif Penomboran

en: Pagination Active Color
ms_MY: Warna Aktif Penomboran

en: Pagination Background
ms_MY: Latar Belakang Penomboran

en: Pagination Background Color
ms_MY: Warna Latar Belakang Penomboran

en: Pagination Color
ms_MY: Penomboran Warna

en: Pagination Item
ms_MY: Perkara Penomboran

en: Pagination Item Active
ms_MY: Penomboran Item Aktif

en: Parent Skill
ms_MY: Kemahiran Ibu Bapa

en: Parent Skill:
ms_MY: Kemahiran Induk:

en: Password:
ms_MY: Kata Laluan:

en: Paste image url here, if you chose "images" slider type
ms_MY: Tampalkan url imej di sini, jika anda memilih jenis slider "imej"

en: Percent Font Size
ms_MY: Saiz Peratus Saiz

en: Person
ms_MY: Orang

en: Pinterest Profile Url
ms_MY: Url Profail Pinterest

en: Place your adsense code here.
ms_MY: Letakkan kod adsense anda di sini.

en: Please enter a valid email address.
ms_MY: Sila masukkan alamat emel yang sah.

en: Popular Skills
ms_MY: Kemahiran Popular

en: Portfolio Page Template Options
ms_MY: Pilihan Template Templat Portfolio

en: Portrait Border Radius
ms_MY: Radius Sempadan Potret

en: Post
ms_MY: Hantar

en: Post Background Color
ms_MY: Catat Warna Latar Belakang

en: Post Caption
ms_MY: Kapten pos

en: Post Comment
ms_MY: pos komen

en: Post Entry
ms_MY: Masuk Kemasukan

en: Post Excerpt
ms_MY: Kirim Petikan

en: Post Featured Image
ms_MY: Gambar Pilihan Gambar

en: Post Format Audio Player
ms_MY: Format Pemain Audio Pos

en: Post Format Icon
ms_MY: Ikon Format Pos

en: Post Format Icon Background Color
ms_MY: Format Warna Latar Belakang Icon Format

en: Post Format Link Background
ms_MY: Latar Belakang Pautan Format Pos

en: Post Format Quote Background
ms_MY: Latar Belakang Format Post Format

en: Post Meta Icons (Rating &amp; Comment)
ms_MY: Siarkan Ikon Meta (Penilaian & Komen)

en: Post Overlay
ms_MY: Overlay Pos

en: Post Read More Icon
ms_MY: Post Baca Lagi Icon

en: Post Review Score Bar
ms_MY: Bar Skor Semakan Post

en: Post Title
ms_MY: Tajuk pos

en: Post Title Font Size
ms_MY: Tajuk pos Saiz fon

en: Post info section
ms_MY: Bahagian info pos

en: Post not found
ms_MY: Post tidak dijumpai

en: Posted by %s
ms_MY: Dihantar oleh %s

en: Posts By: %s
ms_MY: Catatan Oleh: %s

en: Posts Carousel
ms_MY: Carousel Posts

en: Posts Limit
ms_MY: Had Catatan

en: Posts List Area
ms_MY: Kawasan Senarai Pos

en: Posts List Entry
ms_MY: Kemasukan Senarai Pos

en: Posts List Meta
ms_MY: Senarai Pos Meta

en: Posts List Meta Icon
ms_MY: Senarai Meta Icon Senarai

en: Posts List Thumbnail
ms_MY: Senarai Thumbnail Senarai

en: Posts List Title
ms_MY: Tajuk Senarai Catatan

en: Posts Per Page
ms_MY: Pos Per halaman

en: Posts by %s
ms_MY: Catatan oleh %s

en: Previous
ms_MY: Sebelum ini

en: Previous Tab
ms_MY: Tab sebelumnya

en: Price Font Size
ms_MY: Harga Saiz Fon

en: Price Font Style
ms_MY: Gaya Font Harga

en: Pricing Table
ms_MY: Jadual Harga

en: Primary Heading
ms_MY: Tajuk Utama

en: Primary Heading: Category Name, Sub Heading: Filter
ms_MY: Tajuk Utama: Nama Kategori, Sub Tajuk: Penapis

en: Primary Heading: Filter, Sub Heading: Category Name
ms_MY: Tajuk Utama: Penapis, Sub Tajuk: Nama Kategori

en: Primary Menu
ms_MY: Menu Utama

en: Primary Menu Bar Settings
ms_MY: Tetapan Bar Menu Primer

en: Print
ms_MY: Cetak

en: Product Name Font Size
ms_MY: Nama Produk Saiz Fon

en: Product Name Font Style
ms_MY: Nama Produk Font Gaya

en: Project Categories
ms_MY: Kategori Projek

en: Project Description:
ms_MY: Huraian Projek:

en: Project Details
ms_MY: Butiran Projek

en: Project Details Location
ms_MY: Butiran Projek Lokasi

en: Project Details Title
ms_MY: Butiran Projek Tajuk

en: Project Details box as sidebar
ms_MY: Kotak butiran projek sebagai sidebar

en: Project Details:
ms_MY: Butiran Projek:

en: Project Gallery
ms_MY: Galeri Projek

en: Project Sidebar
ms_MY: Projek Sidebar

[ctx: Project Skill name]
en: Project Skills
ms_MY: Kemahiran Projek

en: Project Skills
ms_MY: Kemahiran Projek

en: Project URL
ms_MY: URL Projek

en: Project URL Text
ms_MY: Teks URL Projek

[ctx: Project skill singular name]
en: Project Skill
ms_MY: Kemahiran Projek

en: Quote Attribution
ms_MY: Atribusi Quote

en: Quote Format Options
ms_MY: Opsyen Format Quote

en: Quote Text
ms_MY: Teks Kutipan

en: Rate:
ms_MY: Kadar:

en: Rating (%):
ms_MY: Penilaian (%):

en: Rating: %0.2f
ms_MY: Penilaian:% 0.2f

en: Ratings
ms_MY: Penilaian

en: Re-Authorize
ms_MY: Pengesahan semula

en: Read Extra Documentation
ms_MY: Baca Dokumentasi Tambahan

en: Read More
ms_MY: Baca Lebih Lanjut

en: Read More Button
ms_MY: Baca Lagi Butang

en: Recent
ms_MY: Baru-baru ini

en: Recent Comments
ms_MY: Komen Terkini

en: Recent Reviews
ms_MY: Ulasan terkini

en: Recent Tweets
ms_MY: Tweet terkini

en: Recent Videos
ms_MY: Video Terkini

en: Related Posts
ms_MY: Post Berkaitan

en: Remove Drop Shadow
ms_MY: Keluarkan Drop Shadow

en: Remove Vertical Divider
ms_MY: Keluarkan Vertical Divider

en: Reply
ms_MY: Balas

en: Reset
ms_MY: Tetapkan semula

en: Reset to Defaults
ms_MY: Tetapkan semula kepada Lalai

en: Responsive shortcodes
ms_MY: Kod pendek responsif

en: Retweet
ms_MY: Rundingan

en: Review
ms_MY: Tinjauan

en: Review Box Contents
ms_MY: Semak Kandungan Kotak

en: Review Box Title
ms_MY: Tinjau Tajuk Kotak

en: Right
ms_MY: Betul

en: Right to Left
ms_MY: Kanan ke kiri

en: Role Editor
ms_MY: Editor Peranan

en: Sale Badge Font Size
ms_MY: Saiz Saiz Badge Jualan

en: Sale Badge Font Style
ms_MY: Jualan Badge Font Style

en: Sale Price Font Size
ms_MY: Saiz Jualan Saiz Fon

en: Sale Price Font Style
ms_MY: Harga Gaya Penjualan Harga

en: Sample Post Title
ms_MY: Tajuk Contoh Sampel

en: Save Changes
ms_MY: Simpan Perubahan

en: Scale In From Center
ms_MY: Skala Dalam Dari Pusat

en: Scale In From Left
ms_MY: Skala Dalam Daripada Kiri

en: Scale In From Right
ms_MY: Skala dalam dari kanan

en: Score %1$d%%
ms_MY: Markah %1$d%%

en: Score: %1$s
ms_MY: Markah: %1$s

en: Search & Cart Font
ms_MY: Cari & Cart Font

en: Search & Cart Font Style
ms_MY: Gaya Font Carian & Kereta

en: Search Layouts
ms_MY: Layouts Carian

en: Search Project Skills
ms_MY: Cari Kemahiran Projek

en: Search Projects
ms_MY: Cari Projek

en: Search Results for: %s
ms_MY: Hasil carian untuk: %s

en: Search results for "%s"
ms_MY: Hasil carian untuk " %s"

en: Search, Cart, & Icon Background Color
ms_MY: Warna Latar Belakang Cari, Belakang, & Ikon

en: Search, Cart, & Icon Letter Spacing
ms_MY: Spasi Cari, Troli & Ikon

en: Search, Cart, & Icon Text Color
ms_MY: Warna Teks Cari, Belakang, & Ikon

en: Search, Cart, & Icon Text Size
ms_MY: Saiz Teks Cari, Belakang, & Ikon

en: Secondary Menu
ms_MY: Menu Menengah

en: Secondary Menu Bar Settings
ms_MY: Tetapan Bar Menu Menengah

en: Select
ms_MY: Pilih

en: Select Animation Effect
ms_MY: Pilih Kesan Animasi

en: Select Page
ms_MY: Pilih Halaman

en: Select Slider Type here
ms_MY: Pilih Jenis Slider di sini

en: Select between expanded and closed state
ms_MY: Pilih antara keadaan berkembang dan tertutup

en: Select yes if the link should be opened in a new window
ms_MY: Pilih ya jika pautan itu harus dibuka dalam tetingkap baru

en: Send
ms_MY: Hantar

en: Send Email to
ms_MY: Hantar E-mel ke

en: Separate Skills with Commas
ms_MY: Kemahiran Berpisah dengan Koma

en: Set as Image
ms_MY: Tetapkan sebagai Imej

en: Share "%s" via %s
ms_MY: Kongsi " %s" melalui %s

en: Share:
ms_MY: Kongsi:

en: Sharing Icons to Display
ms_MY: Berkongsi Ikon ke Paparan

en: Shop
ms_MY: Kedai

en: Short description
ms_MY: Penerangan Ringkas

en: Shortcodes
ms_MY: Kod pendek

en: Show Author
ms_MY: Tunjukkan Pengarang

en: Show Author Box
ms_MY: Paparkan Kotak Pengarang

en: Show Categories
ms_MY: Tunjukkan Kategori

en: Show Comment Count
ms_MY: Tunjukkan Komen Komen

en: Show Comments
ms_MY: Tunjukkan Komen

en: Show Date
ms_MY: Tunjukkan Tarikh

en: Show Divider
ms_MY: Tunjukkan Pembahagi

en: Show Dribbble Icon
ms_MY: Tunjukkan Icon Dribbble

en: Show Excerpt
ms_MY: Tunjukkan Petikan

en: Show Facebook Icon
ms_MY: Tunjukkan Ikon Facebook

en: Show Featured Image
ms_MY: Tunjukkan Imej Pilihan

en: Show Full Content
ms_MY: Tunjukkan Kandungan Penuh

en: Show Google+ Icon
ms_MY: Tunjukkan Ikon Google+

en: Show Instagram Icon
ms_MY: Tunjukkan Ikon Instagram

en: Show Pagination
ms_MY: Tunjukkan Penomboran

en: Show Pinterest Icon
ms_MY: Tunjukkan Ikon Pinterest

en: Show Post Count
ms_MY: Tunjukkan Bilangan Pos

en: Show Posts Count
ms_MY: Tunjukkan Perkiraan Pos

en: Show RSS Icon
ms_MY: Tunjukkan ikon RSS

en: Show Rating
ms_MY: Tunjukkan Penilaian

en: Show Ratings
ms_MY: Tunjukkan Penilaian

en: Show Read More Button
ms_MY: Tunjukkan Lagi Baca Butang

en: Show Related Posts
ms_MY: Tunjukkan Related Posts

en: Show Search Bar
ms_MY: Tunjukkan Bar Carian

en: Show Social Icons
ms_MY: Paparkan Ikon Sosial

en: Show Stumbleupon Icon
ms_MY: Tunjukkan Ikon Stumbleupon

en: Show Top Border?
ms_MY: Tunjukkan Sempadan Teratas?

en: Show Trending Bar
ms_MY: Tunjukkan Bar Trend

en: Show Tumblr Icon
ms_MY: Tunjukkan Ikon Tumblr

en: Show Twitter Icon
ms_MY: Tunjukkan Ikon Twitter

en: Show WooCommerce Cart
ms_MY: Tunjukkan WooCommerce Cart

en: Show Youtube Icon
ms_MY: Tunjukkan Ikon Youtube

en: Show author box
ms_MY: Paparkan kotak pengarang

en: Show comments on pages
ms_MY: Tunjukkan komen pada halaman

en: Show comments on posts
ms_MY: Tunjukkan komen pada siaran

en: Show dropdown menus
ms_MY: Tunjukkan menu tarik turun

en: Show related posts
ms_MY: Tunjukkan siaran yang berkaitan

en: Sidebar Location
ms_MY: Lokasi Sidebar

en: Sidebar Width
ms_MY: Lebar Sidebar

en: Sidebar location
ms_MY: Lokasi bar sisi

en: Sidebar, Project Details box below content
ms_MY: Sidebar, Butiran Perincian kotak di bawah kandungan

en: Sidebar/Widget Area
ms_MY: Kawasan Sidebar / Widget

en: Single Page Layout
ms_MY: Tata Letak Halaman Single

en: Single Post Layout
ms_MY: Tata Letak Tunggal

en: Single Post Page SEO
ms_MY: Halaman Post Single SEO

en: Sitemap Page Template Options
ms_MY: Pilihan Template Templat Peta Peta Laman

en: Sitemap Sections Display
ms_MY: Paparan Bahagian Peta Peta

en: Sizing
ms_MY: Saiz

en: Skills:
ms_MY: Kemahiran:

en: Slide In Vertically
ms_MY: Slaid Secara Menegak

en: Slider Type
ms_MY: Jenis Slider

en: Smooth Scrolling
ms_MY: Menatal Smooth

en: Social Follow
ms_MY: Ikut Sosial

en: Social Icons Color
ms_MY: Warna Ikon Sosial

en: Social Icons Size
ms_MY: Saiz Ikon Sosial

en: Social Media Links
ms_MY: Pautan Media Sosial

en: Social Media Networks
ms_MY: Rangkaian Media Sosial

en: Social Network Follower Count Refresh
ms_MY: Mengira Pengikut Rangkaian Sosial Refresh

en: Social Network Icon Size
ms_MY: Saiz Ikon Rangkaian Sosial

en: Solid
ms_MY: Pepejal

en: Sorry, No Posts Found
ms_MY: Maaf, Tiada Posts Found

en: Sorry, no posts found.
ms_MY: Maaf, tiada siaran yang dijumpai.

en: Sort Categories Links by Name/ID/Slug/Count/Term Group
ms_MY: Susun Kategori Pautan mengikut Nama / ID / Slug / Count / Term Kumpulan

en: Sort Method
ms_MY: Kaedah Susun

en: Sort Order
ms_MY: Aturan susunan

en: Sort Pages Links
ms_MY: Pautan Laman Susun

en: Standard Blog Category
ms_MY: Kategori Blog Standard

en: Standard Blog Category With Featured Posts
ms_MY: Kategori Blog Standard Dengan Post Pilihan

en: Standard Blog Homepage
ms_MY: Homepage Blog Standard

en: Standard or Masonry Style for Archive Pages
ms_MY: Standard atau Gaya Masonry untuk Halaman Arkib

en: Star
ms_MY: Bintang

en: Start on New Line
ms_MY: Mulakan Jalur Baru

en: Start on New Line?
ms_MY: Mulakan Jalur Baru?

en: Start the ad's output on a new line?
ms_MY: Mulakan output iklan pada baris baru?

en: State
ms_MY: Negeri

en: Stumbleupon
ms_MY: Terjumpa

en: Stumbleupon Profile Url
ms_MY: Url Stumbleupon Profil

en: Sub Heading
ms_MY: Sub Tajuk

en: Subheader Font Size
ms_MY: Saiz Font Subheader

en: Subheader Font Style
ms_MY: Gaya Font Subheader

en: Subject
ms_MY: Subjek

en: Subscribe
ms_MY: Langgan

en: Summary
ms_MY: Ringkasan

en: Summary Title
ms_MY: Tajuk Ringkasan

en: Tab Content
ms_MY: Kandungan Tab

en: Tab Item
ms_MY: Item Tab

en: Tab Item Active
ms_MY: Item Tab Aktif

en: Tab Item Hover
ms_MY: Butiran Item Tab

en: Tab Settings
ms_MY: Tetapan Tab

en: Tab Text
ms_MY: Teks Tab

en: Tabbed Posts
ms_MY: Post Tab

en: Tabs Background
ms_MY: Latar Belakang Tab

en: Testimonial
ms_MY: Testimoni

en: Text
ms_MY: Teks

en: Text Color
ms_MY: Warna Teks

en: Text Size
ms_MY: Saiz Teks

en: Text for the header of the module. Leave blank for no header for the module.
ms_MY: Teks untuk tajuk modul. Biarkan kosong tanpa pengepala untuk modul.

en: Thanks for contacting us.
ms_MY: Terima kasih kerana menghubungi kami.

en: The Ad HTML, if not using the Image URL and Link above.
ms_MY: HTML Iklan, jika tidak menggunakan URL Imej dan Pautan di atas.

en: The Map feature uses the Google Maps API and requires a valid Google API Key to function. Before using the map feature, please make sure you have added your API key inside the Extra Theme Options panel. Learn more about how to create your Google API Key <a href="%1$s" target="_blank">here</a>.
ms_MY: Ciri Peta menggunakan API Peta Google dan memerlukan Kunci API Google yang sah untuk berfungsi. Sebelum menggunakan ciri peta, sila pastikan anda telah menambah kunci API anda di dalam panel Pilihan Tema Tambahan. Ketahui lebih lanjut mengenai cara mencipta Kunci API Google anda <a href="%1$s" target="_blank">di sini</a> .

en: The Maps module uses the Google Maps API and requires a valid Google API Key to function. Before using the map module, please make sure you have added your API key here. Learn more about how to create your Google API Key <a target="_blank" href="%1$s">here</a>.
ms_MY: Modul Maps menggunakan API Peta Google dan memerlukan Kunci API Google yang sah untuk berfungsi. Sebelum menggunakan modul peta, sila pastikan anda telah menambah kunci API anda di sini. Ketahui lebih lanjut mengenai cara mencipta Kunci API Google anda <a target="_blank" href="%1$s">di sini</a> .

en: The URL of the video from a <a href="%s" target="_blank">Supported oEmbed Video Provider</a>, or URL of any video. Click "Add Video URL" to add more file types. (.mov, .mp4, .webm, .ogv, etc)
ms_MY: URL video dari <a href="%s" target="_blank">Pembekal Video</a> yang <a href="%s" target="_blank">disokong oEmbed</a> , atau URL mana-mana video. Klik "Tambah URL Video" untuk menambah lebih banyak jenis fail. (.mov, .mp4, .webm, .ogv, dan sebagainya)

en: The color used for this category throughout the site.
ms_MY: Warna yang digunakan untuk kategori ini di seluruh laman web ini.

en: The color used for this user throughout the site.
ms_MY: Warna yang digunakan untuk pengguna ini di seluruh laman web ini.

en: The format for the date display in PHP date() format
ms_MY: Format untuk memaparkan tarikh dalam format tarikh PHP ()

en: The name of your facebook page, not the full URL. If your facebook url is: "http://www.facebook.com/elegantthemes", then your page name is: "elegantthemes"
ms_MY: Nama laman facebook anda, bukan URL penuh. Jika url facebook anda adalah: "http://www.facebook.com/elegantthemes", maka nama halaman anda adalah: "elegantthemes"

en: The number of posts shown per page.
ms_MY: Bilangan jawatan yang dipaparkan setiap halaman.

en: The number of posts shown.
ms_MY: Bilangan jawatan yang ditunjukkan.

en: The primary heading.
ms_MY: Tajuk utama.

en: The speed, in seconds, in which it will auto rotate to the next slide.
ms_MY: Kelajuan, dalam saat, di mana ia akan auto putar ke slaid seterusnya.

en: The speed, in seconds, in which the slider will auto rotate to the next slide. Leave empty to disable autoplay.
ms_MY: Kelajuan, dalam saat, di mana gelangsar akan auto putar ke slaid seterusnya. Biarkan kosong untuk melumpuhkan autoplay.

en: The sub heading.
ms_MY: Sub tajuk.

en: Theme Customizer
ms_MY: Customizer Tema

en: Theme Options
ms_MY: Pilihan Tema

en: There was a problem, please try again.
ms_MY: Terdapat masalah, sila cuba lagi.

en: This controls default direction of the lazy-loading animation.
ms_MY: Ini mengawal arah lalai dari animasi malas-memuat.

en: This is an optional title to display for this module.
ms_MY: Ini adalah tajuk pilihan untuk dipaparkan untuk modul ini.

en: This option allows you to change how your dates are displayed. For more information please refer to the WordPress codex here:<a href='http://codex.wordpress.org/Formatting_Date_and_Time' target='_blank'>Formatting Date and Time</a>
ms_MY: Pilihan ini membolehkan anda menukar cara tarikh anda dipaparkan. Untuk maklumat lanjut, sila rujuk codex WordPress di sini: <a href='http://codex.wordpress.org/Formatting_Date_and_Time' target='_blank'>Tarikh dan Masa Pemformatan</a>

en: This option allows you to control how many tiers your pages dropdown menu has in the default theme created main menu. Increasing the number allows for additional menu items to be shown. This setting is not applicable If you are using a custom menu and not the default theme created main menu.
ms_MY: Pilihan ini membolehkan anda mengawal berapa banyak peringkat menu dropdown halaman anda dalam tema lalai yang dibuat menu utama. Meningkatkan bilangan ini membolehkan item menu tambahan ditunjukkan. Tetapan ini tidak terpakai Jika anda menggunakan menu tersuai dan bukan tema lalai yang dibuat menu utama.

en: This options allows you to control how many teirs your pages dropdown menu has. Increasing the number allows for additional menu items to be shown.
ms_MY: Opsyen ini membolehkan anda mengawal berapa banyak ahli menu dropdown halaman anda. Meningkatkan bilangan ini membolehkan item menu tambahan ditunjukkan.

en: This post is password protected. Enter the password to view comments.
ms_MY: Siaran ini dilindungi kata laluan. Masukkan kata laluan untuk melihat komen.

en: This will add a border to the top side of the module.
ms_MY: Ini akan menambah sempadan ke bahagian atas modul.

en: This will be used as the border color for this module.
ms_MY: Ini akan digunakan sebagai warna sempadan untuk modul ini.

en: This will be used as the text color for the header text of the module.
ms_MY: Ini akan digunakan sebagai warna teks untuk teks header modul.

en: This will change the label of the module in the builder for easy identification.
ms_MY: Ini akan mengubah label modul dalam pembina untuk pengenalpastian mudah.

en: This will enable Google Fonts for Non-English languages.
ms_MY: Ini akan membolehkan Google Font untuk bahasa Non-Bahasa Inggeris.

en: This will enable the use of excerpts in posts or pages.
ms_MY: Ini akan membolehkan penggunaan petikan di halaman atau halaman.

en: This will return all of the settings throughout the options page to their default values. <strong>Are you sure you want to do this?</strong>
ms_MY: Ini akan mengembalikan semua tetapan di seluruh halaman pilihan ke nilai lalai mereka. <strong>Adakah anda pasti mahu melakukan ini?</strong>

en: Title
ms_MY: Tajuk

en: Title Font Size
ms_MY: Tajuk Saiz Teks

en: Title Font Style
ms_MY: Tajuk Gaya Font

en: Title:
ms_MY: Tajuk:

en: Toggle
ms_MY: Togol

en: Toggle Icon Size
ms_MY: Togol Ikon

en: Toggle Padding
ms_MY: Togol Padding

en: Top
ms_MY: Teratas

en: Top & Bottom Padding
ms_MY: Padding atas & Bawah

en: Top to Bottom
ms_MY: Dari atas ke bawah

en: Trackbacks/Pingbacks
ms_MY: Trackbacks / Pingbacks

en: Trending Font
ms_MY: Font Trending

en: Trending Font Style
ms_MY: Gaya Font Trending

en: Trending Label Text Color
ms_MY: Warna Teks Label Arah

en: Trending Text Size
ms_MY: Saiz Teks Bergantung

en: Trending Title Text Color
ms_MY: Tajuk Teks Tajuk Arah

en: Tumblr Profile Url
ms_MY: Profil Tumblr Url

en: Turn pagination on or off.
ms_MY: Hidupkan atau matikan penomboran.

en: Turn the autoplay feature on or off.
ms_MY: Hidupkan atau matikan ciri autoplay.

en: Turn the dispay of each post's date on or off.
ms_MY: Menghidupkan atau mematikan tarikh siaran setiap pos.

en: Turn the display of each post's author on or off.
ms_MY: Hidupkan atau matikan pengarang setiap siaran pos.

en: Turn the display of each post's categories on or off.
ms_MY: Hidupkan atau matikan kategori setiap kategori pos.

en: Turn the display of each post's ccomments on or off.
ms_MY: Hidupkan atau matikan paparan setiap komen pos.

en: Turn the display of each post's comment count on or off.
ms_MY: Matikan paparan kiraan komen setiap pos pada atau matikan.

en: Turn the display of each post's date on or off.
ms_MY: Hidupkan atau mematikan tarikh setiap catatan.

en: Turn the display of each post's featured image on or off.
ms_MY: Hidupkan atau matikan imej dipaparkan setiap imej.

en: Turn the display of each post's rating on or off.
ms_MY: Hidupkan atau matikan kedudukan penarafan setiap siaran.

en: Turn the display of each post's rating stars on or off.
ms_MY: Hidupkan atau matikan bintang penarafan setiap jawatan.

en: Twitter Profile Url
ms_MY: Profil Url Twitter

en: Type
ms_MY: Taipkan

en: Type an address and click find to place a marker at that address.
ms_MY: Taip alamat dan klik cari untuk meletakkan penanda di alamat tersebut.

en: Type of the box
ms_MY: Jenis kotak

en: Typography Settings
ms_MY: Tetapan Typografi

en: URL of the ad image.
ms_MY: URL imej iklan.

en: URL the ad's image links to.
ms_MY: URL pautan imej iklan kepada.

en: Underline
ms_MY: Garis bawah

en: Update Skill
ms_MY: Kemahiran Kemaskini

en: Upload
ms_MY: Muat naik

en: Upload A Video File
ms_MY: Muat naik Fail Video

en: Upload an Image
ms_MY: Muat naik Imej

en: Uppercase
ms_MY: Huruf Besar

en: Use Google Fonts
ms_MY: Gunakan Font Google

en: Use as default for any category that does not have a specific layout set.
ms_MY: Gunakan sebagai lalai bagi mana-mana kategori yang tidak mempunyai set susun atur tertentu.

en: Use combined and minified CSS file to speed up your site's page load.
ms_MY: Gunakan fail CSS gabungan dan minified untuk mempercepatkan beban laman web anda.

en: Use combined and minified javascript file to speed up your site's page load.
ms_MY: Gunakan fail javascript gabungan dan minim untuk mempercepatkan beban laman web anda.

en: Use excerpts when defined
ms_MY: Gunakan petikan apabila ditakrifkan

en: Use resizing
ms_MY: Gunakan saiz semula

en: Use this layout as the default layout?
ms_MY: Gunakan susun atur ini sebagai susun atur lalai?

en: Use this layout as the home layout?
ms_MY: Gunakan susun atur ini sebagai susun atur rumah?

en: Use this layout on the categories selected above.
ms_MY: Gunakan susun atur ini pada kategori yang dipilih di atas.

en: Used for icon button type
ms_MY: Digunakan untuk jenis butang ikon

en: User Name
ms_MY: Nama Pengguna

en: Username
ms_MY: Nama pengguna

en: Username:
ms_MY: Nama pengguna:

en: Vertically Centered
ms_MY: Menegak secara vertikal

en: Video Format Options
ms_MY: Pilihan Format Video

en: Video URL
ms_MY: URL Video

en: View Category Layout
ms_MY: Lihat Tata Letak Kategori

en: View Project
ms_MY: Lihat Projek

en: View The Project
ms_MY: Lihat Projek

en: View all posts by %s
ms_MY: Lihat semua siaran oleh %s

en: Website Content Width
ms_MY: Lebar Kandungan Laman Web

en: Website Gutter Width
ms_MY: Lebar Gutter Laman Web

en: Welcome to Extra! Before diving in to your new theme, please visit the <a style="color: #fff; font-weight: bold;" href="%1$s" target="_blank">Extra Documentation</a> page for access to dozens of in-depth tutorials.
ms_MY: Selamat datang ke Extra! Sebelum menyelam ke tema baru anda, sila lawati halaman <a style="color: #fff; font-weight: bold;" href="%1$s" target="_blank">Dokumentasi Tambahan</a> untuk akses kepada berpuluh-puluh tutorial mendalam.

en: When you define your keywords using custom fields you should use this value for the custom field Name. The Value of your custom field should be the meta keywords you would like to use, separated by comas.
ms_MY: Apabila anda menentukan kata kunci anda menggunakan medan ubahsuaian, anda harus menggunakan nilai ini untuk nama medan khusus. Nilai medan khusus anda harus menjadi kata kunci meta yang anda ingin gunakan, dipisahkan oleh koma.

en: When you define your meta description using custom fields you should use this value for the custom field Name. The Value of your custom field should be the custom description you would like to use.
ms_MY: Apabila anda menentukan penerangan meta anda menggunakan medan tersuai anda harus menggunakan nilai ini untuk nama medan khusus. Nilai medan khusus anda harus menjadi deskripsi khusus yang ingin anda gunakan.

en: When you define your title using custom fields you should use this value for the custom field Name. The Value of your custom field should be the custom title you would like to use.
ms_MY: Apabila anda menentukan tajuk anda menggunakan medan ubahsuaian, anda harus menggunakan nilai ini untuk nama medan khusus. Nilai medan khusus anda harus menjadi tajuk khusus yang ingin anda gunakan.

en: Whether to show the post count.
ms_MY: Sama ada untuk menunjukkan kiraan pos.

en: Widget Bullet Color
ms_MY: Widget Warna Bullet

en: Widget Header Font Size
ms_MY: Saiz huruf Widget Widget

en: Widget Heading Color
ms_MY: Warna Kepala Widget

en: Widget Link Color
ms_MY: Warna Pautan Widget

en: Widget Text Color
ms_MY: Warna Teks Widget

en: WooCommerce Sidebar Location
ms_MY: Lokasi Sidebar WooCommerce

en: WooCommerce Sidebar/Widget Area
ms_MY: Kawasan Sidebar / Widget WooCommerce

en: Yes
ms_MY: Ya

en: You are already logged in.
ms_MY: Anda sudah log masuk.

en: You can disable this option if you want to remove the author box from single post pages.
ms_MY: Anda boleh mematikan pilihan ini jika anda ingin mengeluarkan kotak pengarang dari halaman pos tunggal.

en: You can disable this option if you want to remove the comments and comment form from single post pages.
ms_MY: Anda boleh mematikan pilihan ini jika anda mahu memadam komen dan borang komen dari halaman pos tunggal.

en: You can disable this option if you want to remove the related posts from single post pages.
ms_MY: Anda boleh mematikan pilihan ini jika anda ingin mengalih keluar jawatan yang berkaitan dari halaman pos tunggal.

en: You can find all the info on how to obtain all the needed API credentials here: %s
ms_MY: Anda boleh mencari semua info mengenai cara mendapatkan semua bukti kelayakan API yang diperlukan di sini: %s

en: You can find the User Id at the end of your Google+ URL. For example if the URL was: http://plus.google.com/+elegentthemes, the User Id would be: +elegenthemes
ms_MY: Anda boleh mencari Id Pengguna pada akhir URL Google+ anda. Sebagai contoh jika URL itu ialah: http://plus.google.com/+elegentthemes, Id Pengguna akan menjadi: + elegenthemes

en: You don't have pages
ms_MY: Anda tidak mempunyai halaman

en: Your Rating:
ms_MY: Penilaian Anda:

en: Your latest posts
ms_MY: Jawatan terbaru anda

en: Your site&#8217;s most recent Posts.
ms_MY: Siaran paling terkini laman web anda.

en: Your site&#8217;s most recent Reviews (posts which have review).
ms_MY: Ulasan terbaru anda (pos yang telah dikaji semula).

en: Your site&#8217;s most recent Videos (Posts which use video format).
ms_MY: Video terbaru anda (Catatan yang menggunakan format video).

en: Your site&#8217;s most recent comments.
ms_MY: Ulasan terbaru anda.

en: Youtube Profile Url
ms_MY: Profil Youtube Url

en: Youtube Username
ms_MY: Nama pengguna Youtube

en: Zoom Icon Color
ms_MY: Warna Ikon Zum

en: by
ms_MY: oleh

en: by %s
ms_MY: oleh %s

[ctx: clear static resources]
en: Clear
ms_MY: Jelas

en: comment count
ms_MY: kiraan komen

[ctx: documentation links]
en: Support
ms_MY: Sokongan

[ctx: general options]
en: General
ms_MY: Ketua

[ctx: integrate third-party code]
en: Integration
ms_MY: Integrasi

[ctx: label]
en: Search for:
ms_MY: Carian untuk:

[ctx: layout item]
en: Add New
ms_MY: Tambah baru

[ctx: layout type general name]
en: Category Layouts
ms_MY: Tata Letak Kategori

[ctx: layout type singular name]
en: Category Layout
ms_MY: Tata Letak Kategori

[ctx: navigation menu]
en: Navigation
ms_MY: Navigasi

[ctx: noun]
en: COMMENT
ms_MY: KOMENTAR

[ctx: page/post]
en: Layout
ms_MY: Susun atur

[ctx: placeholder]
en: Search
ms_MY: Carian

[ctx: project item]
en: Add New
ms_MY: Tambah baru

[ctx: project type general name]
en: Projects
ms_MY: Projek-projek

[ctx: project type singular name]
en: Project
ms_MY: Projek

en: settings reset.
ms_MY: tetapan semula.

en: settings saved.
ms_MY: tetapan disimpan.

[ctx: site ads placement areas]
en: Ads
ms_MY: Iklan

[ctx: site color scheme]
en: Colorization
ms_MY: Pewarnaan

[ctx: theme updates]
en: Updates
ms_MY: Kemas kini

[ctx: widgets]
en: %1$s %2$s <div class="post-title">on %3$s</div>
ms_MY:  %1$s %2$s <div class="post-title"> pada %3$s </div>

en: you don't have sufficient permissions to access this page
ms_MY: anda tidak mempunyai keizinan yang mencukupi untuk mengakses halaman ini
