Extra 2.22.2 - en to hu_HU translation catalogue (1071 entries)

en:  You can find all the info on how to obtain all the required credentials here: %s
hu_HU: Az összes szükséges információt megtalálhatja itt: %s

en: %d Items
hu_HU:  %d Tételek

en: %d Items in Cart
hu_HU:  %d a kosárban

en: %s Theme Options
hu_HU:  %s Téma beállítások

en: %s ago
hu_HU:  %s ezelőtt

en: &hellip;
hu_HU: ...

en: &laquo; Previous
hu_HU: «Előző

en: + Add One More Tab
hu_HU: + Egy további lap hozzáadása

en: 0 Comments
hu_HU: 0 Megjegyzések

en: 1 Column
hu_HU: 1 Oszlop

en: 1 Comment
hu_HU: 1 Megjegyzés

en: 1/2 + 1/4 + 1/4 Columns
hu_HU: 1/2 + 1/4 + 1/4 oszlop

en: 1/3 + 2/3 Columns
hu_HU: 1/3 + 2/3 Oszlopok

en: 1/4 + 1/2 + 1/4 Columns
hu_HU: 1/4 + 1/2 + 1/4 Oszlopok

en: 1/4 + 1/4 + 1/2 Columns
hu_HU: 1/4 + 1/4 + 1/2 oszlop

en: 1/4 + 3/4 Columns
hu_HU: 1/4 + 3/4 oszlopok

en: 2 Columns
hu_HU: 2 Oszlopok

en: 2/3 + 1/3 Columns
hu_HU: 2/3 + 1/3 oszlop

en: 3 Columns
hu_HU: 3 Oszlopok

en: 3/4 + 1/4 Columns
hu_HU: 3/4 + 1/4 oszlop

en: 4 Columns
hu_HU: 4 Oszlopok

en: 404 Not Found
hu_HU: 404 nem található

en: <div class="updated"><p>This is a fresh installation of %1$s theme. Don't forget to go to <a href="%2$s">ePanel</a> to set it up. This message will disappear once you have clicked the Save button within the <a href="%2$s">theme's options page</a>.</p></div>
hu_HU: <div class="updated"><p> Ez egy %1$s téma új telepítése. Ne felejtsd el eljutni az <a href="%2$s">ePanel-be,</a> hogy beállítsd. Ez az üzenet eltűnik, ha rákattint a Save (Mentés) gombra a <a href="%2$s">téma beállításai oldalon</a> . </p></div>

en: <span class="button">Next Entries</span>
hu_HU: <span class="button">Következő bejegyzések</span>

en: <span class="button">Next</span><span class="title">%title</span>
hu_HU: <span class="button">Következő</span> <span class="title">%title</span>

en: <span class="button">Older Entries</span>
hu_HU: <span class="button">Régebbi Bejegyzések</span>

en: <span class="button">Previous</span><span class="title">%title</span>
hu_HU: <span class="button">Előző</span> <span class="title">%title</span>

en: <span class="meta-nav">&larr;</span> Older Comments
hu_HU: <span class="meta-nav">←</span> Régebbi megjegyzések

en: A static page
hu_HU: Statikus oldal

en: API Key
hu_HU: API kulcs

en: About The Author
hu_HU: A szerzőről

en: Above Post
hu_HU: A fenti feletti

en: Accent color
hu_HU: Akcentus színe

en: Access Token
hu_HU: Hozzáférési token

en: Access Token Secret
hu_HU: Hozzáférés a Token titkához

en: Access Token Secret:
hu_HU: Hozzáférési token titok:

en: Access token:
hu_HU: Hozzáférési token:

en: Accordion
hu_HU: Harmonika

en: Active Tab Background Color
hu_HU: Aktív lap háttere

en: Active Tab Text Color
hu_HU: Aktív lapszöveg színe

en: Ad
hu_HU: Hirdetés

en: Ad #
hu_HU: Hirdetés #

en: Ad #%d
hu_HU: Hirdetés # %d

en: Ad HTML
hu_HU: Hirdetés HTML

en: Ad HTML:
hu_HU: Hirdetés HTML:

en: Ad Image
hu_HU: Hirdetéskép

en: Ad Link
hu_HU: Ad link

en: Add API Key
hu_HU: API kulcs hozzáadása

en: Add Ad
hu_HU: Hirdetés hozzáadása

en: Add Another Video URL
hu_HU: További videó URL hozzáadása

en: Add Audio File
hu_HU: Hangfájl hozzáadása

en: Add Author Bio
hu_HU: Szerzői szerző hozzáadása

en: Add Breakdown
hu_HU: Add bontás

en: Add ET Box
hu_HU: ET Box hozzáadása

en: Add ET Button
hu_HU: ET gomb hozzáadása

en: Add ET Learn more block
hu_HU: ET hozzáadása További blokk

en: Add ET Tabs
hu_HU: ET lapok hozzáadása

en: Add Gallery Images
hu_HU: Galéria képek hozzáadása

en: Add Images
hu_HU: Képek hozzáadása

en: Add New Ad
hu_HU: Új hirdetés hozzáadása

en: Add New Category Layout
hu_HU: Új kategóriaelrendezés hozzáadása

en: Add New Project
hu_HU: Új projekt hozzáadása

en: Add New Project Skill
hu_HU: Új projekt készség hozzáadása

en: Add New Tab
hu_HU: Új lap hozzáadása

en: Add a Tooltip Text
hu_HU: Eszköztár szöveg hozzáadása

en: Add code to the < body > (good for tracking codes such as google analytics)
hu_HU: Kód hozzáadása a <test> (jó a követőkódokhoz, például a Google Analytics-hez)

en: Add code to the < head > of your blog
hu_HU: Adjon hozzá kódot a blogjának fejéhez

en: Add code to the bottom of your posts, before the comments
hu_HU: Adjon hozzá kódot a hozzászólások alján, a megjegyzések előtt

en: Add code to the top of your posts
hu_HU: Adjon hozzá kódot a hozzászólások tetejére

en: Add or Remove Skills
hu_HU: Készségek hozzáadása vagy eltávolítása

en: Additional Info
hu_HU: További információ

en: Address
hu_HU: Cím

en: Admin Label
hu_HU: Admin címke

en: Ads
hu_HU: A hirdetések

en: Adsense's responsive ad units require the ads' container to have a fixed width. Enabling this option applies a fixed width to this ad's container.
hu_HU: Az AdSense érzékeny hirdetési egységei megkövetelik, hogy a hirdetések tárolója rögzített szélességű legyen. Az opció engedélyezése fix szélességet alkalmaz a hirdetés tárolójára.

en: Advertisement
hu_HU: Hirdetés

en: All
hu_HU: Minden

en: All Category Layouts
hu_HU: Minden kategória elrendezés

en: All Project Skills
hu_HU: Minden projekt készség

en: All Projects
hu_HU: Minden projekt

en: Alternative text for image
hu_HU: Alternatív szöveg a képhez

en: Amount of archive months to display.
hu_HU: A megjelenítendő archív hónapok száma.

en: Amount of recent posts to display.
hu_HU: A megjelenítendő új hozzászólások összege.

en: An <a href="%s">Extra Theme Layout</a> (select below)
hu_HU: <a href="%s">Extra téma-elrendezés</a> (válasszon alább)

en: An Extra Category Layout
hu_HU: Extra kategória elrendezés

en: Animation
hu_HU: Élénkség

en: Any code you place here will appear in body section of all pages of your blog. This is usefull if you need to input a tracking pixel for a state counter such as Google Analytics.
hu_HU: Bármely itt megadott kód megjelenik a blog minden oldalának testrészében. Ez akkor hasznos, ha nyomkövetési képpontot kell megadnia egy olyan állami számlálóhoz, mint a Google Analytics.

en: Any code you place here will appear in the head section of every page of your blog. This is useful when you need to add javascript or css to all pages.
hu_HU: Bármely itt megadott kód megjelenik a blog minden oldalának fejrészében. Ez akkor hasznos, ha javascript-et vagy css-t kell hozzáadni minden oldalhoz.

en: Any code you place here will be placed at the top of all single posts. This is useful if you are looking to integrating things such as social bookmarking links.
hu_HU: Az itt megadott kódok minden egyes hozzászólás tetejére kerülnek. Ez akkor hasznos, ha olyan dolgokat szeretne integrálni, mint a szociális könyvjelzők.

en: App ID
hu_HU: Alkalmazásazonosító

en: App Secret
hu_HU: Alkalmazás titka

en: Archive Heading Text Color
hu_HU: Archív fejlécszöveg színe

en: Archives
hu_HU: Levéltár

en: Ascending
hu_HU: növekvő

en: Aside
hu_HU: Félre

en: Attributes
hu_HU: attribútumok

en: Audio
hu_HU: Hang

en: Audio File Subtitle
hu_HU: Hangfájl felirat

en: Audio File Title
hu_HU: Hangfájl címe

en: Audio File URL
hu_HU: Hangfájl URL

en: Audio Format Options
hu_HU: Hangformátum beállításai

en: Author
hu_HU: Szerző

en: Author Image URL
hu_HU: Szerzői kép URL-je

en: Authorize
hu_HU: engedélyez

en: Authors Page Template Options
hu_HU: Szerzők oldal sablon beállításai

en: Authors to display
hu_HU: A megjelenítendő szerzők

en: Auto
hu_HU: kocsi

en: Auto Speed
hu_HU: Automatikus sebesség

en: Automattic slider speed (works only if Auto is set to yes)
hu_HU: Automattic csúszka sebessége (csak akkor működik, ha az Auto értéke igen)

en: Autoplay
hu_HU: Automatikus lejátszás

en: Autoplay Speed
hu_HU: Automatikus lejátszási sebesség

en: Back To Top
hu_HU: Vissza a tetejére

en: Back To Top Button
hu_HU: Vissza a tetejére gomb

en: Background Color
hu_HU: Háttérszín

en: Background Settings
hu_HU: Háttérbeállítások

en: Background color
hu_HU: Háttérszín

en: Bar Counter
hu_HU: Bárpult

en: Bar Padding
hu_HU: Barna betét

en: Before you can receive product updates, you must first authenticate your Elegant Themes subscription. To do this, you need to enter both your Elegant Themes Username and your Elegant Themes API Key. To locate your API Key, <a href="https://www.elegantthemes.com/members-area/" target="_blank">log in</a> to your Elegant Themes account and navigate to the <strong>Account > API Key</strong> page.
hu_HU: Mielőtt termékfrissítéseket kapna, először hitelesítenie kell az Elegant Themes előfizetését. Ehhez meg kell adnia mind az Elegáns témák felhasználói nevét, mind az elegáns témák API kulcsát. Az API kulcs megkereséséhez <a href="https://www.elegantthemes.com/members-area/" target="_blank">jelentkezzen be</a> az elegáns témák fiókjába, és lépjen a <strong>Fiók> API kulcs</strong> oldalra.

en: Before you can receive product updates, you must first authenticate your Elegant Themes subscription. To do this, you need to enter both your Elegant Themes Username and your Elegant Themes API Key. Your username is the same username you use when logging in to <a href="http://elegantthemes.com/" target="_blank">ElegantThemes.com</a>
hu_HU: Mielőtt termékfrissítéseket kapna, először hitelesítenie kell az Elegant Themes előfizetését. Ehhez meg kell adnia mind az Elegáns témák felhasználói nevét, mind az elegáns témák API kulcsát. Felhasználóneve ugyanaz a felhasználónév, amelyet az <a href="http://elegantthemes.com/" target="_blank">ElegantThemes.com webhelyre</a> való bejelentkezéskor <a href="http://elegantthemes.com/" target="_blank">használ</a>

en: Below Header
hu_HU: A fejléc alatt

en: Below Post
hu_HU: Post alatt

en: Blog
hu_HU: blog

en: Blog Feed Masonry
hu_HU: Blog Feed Kőműves

en: Blog Feed Page Template Options
hu_HU: Blog Feed oldal sablon beállításai

en: Blog Feed Title
hu_HU: Blog Feed cím

en: Blurb
hu_HU: Fülszöveg

en: Body
hu_HU: Test

en: Body Font
hu_HU: Body betűtípus

en: Body Line Height
hu_HU: Body Line magasság

en: Body Link Color
hu_HU: Body Link szín

en: Body Text Color
hu_HU: Test szöveg színe

en: Body Text Size
hu_HU: Test szöveg mérete

en: Body/Link Font Style
hu_HU: Body / Link betűtípus stílus

en: Body/Link Line Height
hu_HU: Body / Link Line magasság

en: Body/Link Text Size
hu_HU: Test / Link szöveg mérete

en: Bold
hu_HU: Bátor

en: Border
hu_HU: Határ

en: Border Color
hu_HU: Határszín

en: Border Radius
hu_HU: Határsugár

en: Border Width
hu_HU: Határszélesség

en: Bottom
hu_HU: Alsó

en: Bottom Bar
hu_HU: Alsó sáv

en: Bottom to Top
hu_HU: Alulról felfelé

en: Boxed Layout - Background color
hu_HU: Dobozos elrendezés - Háttérszín

en: Breakdown #
hu_HU: Bontás #

en: Breakdown #%d
hu_HU: #% D bontás

en: Buffer
hu_HU: ütköző

en: Button Font Style
hu_HU: Gomb betűtípusa

en: Button Hover Styles
hu_HU: Gomb lebegő stílusok

en: Button Styles
hu_HU: Gomb stílusok

en: Buttons
hu_HU: gombok

en: Buttons Font
hu_HU: Gombok betűtípusa

en: By default comments are not placed on pages, however, if you would like to allow people to comment on your pages simply enable this option.
hu_HU: Alapértelmezés szerint az oldalakon nincsenek megjegyzések, azonban ha szeretné, hogy az emberek megjegyzéseket tegyenek oldalain, egyszerűen engedélyezzük ezt az opciót.

en: By default pages are sorted by name. However if you would rather have them sorted by ID you can adjust this setting.
hu_HU: Alapértelmezett oldalak név szerint rendezve vannak. Ha azonban inkább azonosítaná őket, akkor módosíthatja ezt a beállítást.

en: By default the navigation bar stays on top of the screen at all times. We suggest to disable this option, if you need to use a logo taller than the default one.
hu_HU: Alapértelmezésben a navigációs sáv marad a képernyő tetején minden alkalommal. Javasoljuk, hogy tiltsa le ezt az opciót, ha az alapértelmezettnél nagyobb logót kell használnia.

en: By default the theme creates a Home link in the default created menu, that when clicked leads back to your blog's homepage. If however, you are using a static homepage and have already created a page called Home to use, this will result in a duplicate link. In this case you should disable this feature to remove the link.
hu_HU: Alapértelmezés szerint a téma létrehoz egy otthoni hivatkozást az alapértelmezetten létrehozott menüben, amelyre kattintva a blog kezdőlapjára kerül. Ha azonban statikus kezdőlapot használ, és már létrehozta az Otthon nevű oldalt a használathoz, ez egy ismétlődő linket eredményez. Ebben az esetben tiltsa le ezt a funkciót a hivatkozás eltávolításához.

en: By default the theme creates post titles based on the title of your post and your blog name. If you would like to make your meta title different than your actual post title you can define a custom title for each post using custom fields. This option must be enabled for custom titles to work, and you must choose a custom field name for your title below.
hu_HU: Alapértelmezés szerint a téma létrehozza a posztcímeket a bejegyzés címe és a blog neve alapján. Ha szeretné, hogy a meta címe más legyen, mint a tényleges bejegyzés címe, akkor egyéni címet adhat meg az egyes bejegyzésekhez az egyéni mezők segítségével. Ezt az opciót engedélyezni kell az egyéni címek dolgozni, és ki kell választani egy egyéni mező nevét a cím alább.

en: By default the theme does not add keywords to your header. Most search engines don't use keywords to rank your site anymore, but some people define them anyway just in case. If you want to add meta keywords to your header then enable this option and fill in the custom keywords field below.
hu_HU: Alapesetben a téma nem hozzá kulcsszavakat fejléc. A legtöbb keresőmotor nem használ kulcsszavakat a webhely rangsorolásához, de néhány ember mindenesetre csak azokat határozza meg. Ha meta kulcsszavakat szeretne hozzáadni a fejlécéhez, akkor engedélyezze ezt a lehetőséget, és töltse ki az alábbi egyéni kulcsszavak mezőt.

en: By default the theme uses a combination of your blog name and your blog description, as defined when you created your blog, to create your homepage titles. However if you want to create a custom title then simply enable this option and fill in the custom title field below.
hu_HU: Alapértelmezés szerint a téma a blognevének és a blogbejegyzésének a kombinációját használja, amint azt a blog létrehozásakor definiált, hogy létrehozhassa a kezdőlapcímeket. Ha azonban egyéni címet szeretne létrehozni, akkor egyszerűen engedélyezze ezt az opciót, és töltse ki az alábbi egyedi cím mezőt.

en: By default the theme uses your blog description, as defined when you created your blog, to fill in the meta description field. If you would like to use a different description then enable this option and fill in the custom description field below.
hu_HU: Alapesetben a témát használja a blog leírása szerint meghatározott, amikor létrehozta a blog, hogy töltse ki a meta leírás mezőben. Ha más leírást szeretne használni, engedélyezze ezt az opciót, és töltse ki az alábbi egyedi leírás mezőt.

en: CSS Class
hu_HU: CSS osztály

en: CSS ID
hu_HU: CSS azonosító

en: Call To Action
hu_HU: Felhívás a cselekvésre

en: Callback function: "%s" doesnt exist
hu_HU: Visszahívási funkció: " %s" nem létezik

en: Canonicalization helps to prevent the indexing of duplicate content by search engines, and as a result, may help avoid duplicate content penalties and pagerank degradation. Some pages may have different URL's all leading to the same place. For example domain.com, domain.com/index.html, and www.domain.com are all different URLs leading to your homepage. From a search engine's perspective these duplicate URLs, which also occur often due to custom permalinks, may be treaded individually instead of as a single destination. Defining a canonical URL tells the search engine which URL you would like to use officially. The theme bases its canonical URLs off your permalinks and the domain name defined in the settings tab of wp-admin.
hu_HU: A Canonicalization segít megakadályozni, hogy a keresőmotorok indexeljék a kettős tartalmat, és ennek következtében elkerülhető legyen a tartalmi büntetések és a pagerank degradációja. Egyes oldalak különböző URL-ekkel rendelkezhetnek, amelyek ugyanarra a helyre vezetnek. Például domain.com, domain.com/index.html és www.domain.com a különböző URL-címek, amelyek a kezdőlaphoz vezetnek. A keresőmotor szemszögéből ezeket az ismétlődő URL-eket, amelyek gyakran az egyéni permalink miatt is előfordulnak, egyedileg, nem pedig egyetlen rendeltetési helyként lehet elhelyezni. Definiálása kanonikus URL mondja a keresőmotor, amely URL-t szeretne használni hivatalosan. A téma a kanonikus URL-eket a permalinktól és a wp-admin beállításai lapján megadott tartománynévtől függ.

en: Canonicalization helps to prevent the indexing of duplicate content by search engines, and as a result, may help avoid duplicate content penalties and pagerank degradation. Some pages may have different URLs all leading to the same place. For example domain.com, domain.com/index.html, and www.domain.com are all different URLs leading to your homepage. From a search engine's perspective these duplicate URLs, which also occur often due to custom permalinks, may be treaded individually instead of as a single destination. Defining a canonical URL tells the search engine which URL you would like to use officially. The theme bases its canonical URLs off your permalinks and the domain name defined in the settings tab of wp-admin.
hu_HU: A Canonicalization segít megakadályozni, hogy a keresőmotorok indexeljék a kettős tartalmat, és ennek következtében elkerülhető legyen a tartalmi büntetések és a pagerank degradációja. Egyes oldalakon különböző URL-címek lehetnek, amelyek mindegyike ugyanarra a helyre vezet. Például domain.com, domain.com/index.html és www.domain.com mind különböző URL-vezető Ön honlapja. A keresőmotor szemszögéből ezeket az ismétlődő URL-eket, amelyek gyakran az egyéni permalink miatt is előfordulnak, egyedileg, nem pedig egyetlen rendeltetési helyként lehet elhelyezni. A kanonikus URL-cím megadása azt a keresőmotort jelöli, amelyikhez hivatalos URL-t szeretne használni. A téma a kanonikus URL-eket a permalinktól és a wp-admin beállításai lapján megadott tartománynévtől függ.

en: Captcha Font Size
hu_HU: Captcha betűméret

en: Captcha Font Style
hu_HU: Captcha betűtípus

en: Caption
hu_HU: Felirat

en: Caption Background Color
hu_HU: Felirat háttérszín

en: Caption Font Size
hu_HU: Feliratszövegméret

en: Caption Font Style
hu_HU: Feliratok betűtípusa

en: Caption goes here
hu_HU: A felirat itt megy

en: Caption title goes here
hu_HU: A felirat címe itt megy

en: Categories
hu_HU: Kategóriák

en: Categories:
hu_HU: Kategóriák:

en: Category
hu_HU: Kategória

en: Category Builder
hu_HU: Kategóriaépítő

en: Centered
hu_HU: középre

en: Change Your API Key
hu_HU: Módosítsa az API kulcsát

en: Channel Name
hu_HU: Csatorna neve

en: Chat
hu_HU: Csevegés

en: Check and sort the sitemap sections you would like to be displayed.
hu_HU: Ellenőrizze és rendezze a megjeleníteni kívánt webhelytérkép-részeket.

en: Check this box if you want to display meta descriptions on category/archive pages. The description is based off the category description you choose when creating/edit your category in wp-admin.
hu_HU: Jelölje be ezt a négyzetet, ha a kategória / archív oldalak meta leírásait szeretné megjeleníteni. A leírás a kategória leírásán alapul, amelyet a kategória wp-admin létrehozása / szerkesztése során választ.

en: Choose Categories.
hu_HU: Válasszon kategóriákat.

en: Choose From the Most Used Skills
hu_HU: Válasszon a leggyakrabban használt készségek

en: Choose Sidebar/Widget Area
hu_HU: Válassza a Sidebar / Widget Area lehetőséget

en: Choose a category.
hu_HU: Válasszon kategóriát.

en: Choose a heading style.
hu_HU: Válasszon egy fejlécstílust.

en: Choose a sort method.
hu_HU: Válasszon egy rendezési módot.

en: Choose a sort order.
hu_HU: Válasszon rendezési sorrendet.

en: Choose an Image
hu_HU: Válasszon egy képet

en: Choose button color
hu_HU: Válassza ki a gomb színét

en: Choose button type
hu_HU: Válassza ki a gomb típusát

en: Choose categories.
hu_HU: Válasszon kategóriákat.

en: Choose title autogeneration method
hu_HU: Válasszuk ki a cím autogenerációs módját

en: Choose whether standard or masonry display style for archive pages for tags, author posts, search results.
hu_HU: Válassza ki, hogy a címkék, szerzői hozzászólások, keresési eredmények archív oldalainak szabványos vagy kőműves megjelenítési stílusa.

en: Choose which items to display in the postinfo section
hu_HU: Válassza ki, hogy mely elemek jelenjenek meg a postinfo részben

en: Choose yes if you want for automatic slider animation
hu_HU: Válassza az igen lehetőséget, ha automatikus csúszkás animációt szeretne

en: Circle Counter
hu_HU: Körszámláló

en: Click here to learn more
hu_HU: Kattints ide hogy többet megtudj

en: Closed Title Font Style
hu_HU: Zárt cím betűtípusa

en: Code Integration
hu_HU: Kódintegráció

en: Color
hu_HU: Szín

en: Column Layout
hu_HU: oszlop elrendezés

en: Comments
hu_HU: Hozzászólások

en: Consumer Key
hu_HU: Fogyasztói kulcs

en: Consumer Key:
hu_HU: Fogyasztói kulcs:

en: Consumer Secret
hu_HU: Fogyasztói titok

en: Consumer Secret:
hu_HU: Fogyasztói titok:

en: Contact Form
hu_HU: Kapcsolatfelvételi űrlap

en: Contact Form Map
hu_HU: Kapcsolatfelvételi űrlap

en: Contact Form Title
hu_HU: Kapcsolat űrlap címe

en: Contact Page Template Options
hu_HU: Kapcsolat oldal sablon beállításai

en: Content
hu_HU: Tartalom

en: Content Font Size
hu_HU: Tartalom betűmérete

en: Content Font Style
hu_HU: Tartalom betűtípusa

en: Content goes here
hu_HU: A tartalom itt megy

en: Content text or html
hu_HU: Tartalomszöveg vagy html

en: Countdown
hu_HU: Visszaszámlálás

en: Current Category / Tag / Taxonomy
hu_HU: Aktuális kategória / címke / taxonómia

en: Current Color
hu_HU: Aktuális szín

en: Currently viewing archives from %1$s
hu_HU: Jelenleg a (z) %1$s archívumokat tekintjük meg

en: Custom CSS
hu_HU: Egyéni CSS

en: Custom Title
hu_HU: Egyéni cím

en: Custom field Name to be used for description
hu_HU: Egyéni mező A leíráshoz használt név

en: Custom field Name to be used for keywords
hu_HU: Egyéni mező A kulcsszavakhoz használt név

en: Custom field Name to be used for title
hu_HU: Egyéni mező A címhez használt név

en: Dashed
hu_HU: szaggatott

en: Date
hu_HU: Dátum

en: Date Format
hu_HU: Dátum formátum

en: Date format
hu_HU: Dátum formátum

en: Default
hu_HU: Alapértelmezett

en: Default (%s)
hu_HU: Alapértelmezett ( %s)

en: Default Category
hu_HU: Alapértelmezett kategória

en: Default Post Format
hu_HU: Alapértelmezett formátum

en: Define a character to separate BlogName and Post title
hu_HU: Adjon meg egy karaktert a BlogName és a Post cím elkülönítéséhez

en: Delicious
hu_HU: Finom

en: Descending
hu_HU: csökkenő

en: Designed by %1$s | Powered by %2$s
hu_HU:  %1$s által tervezett | Powered by %2$s

en: Details Font Style
hu_HU: Részletek betűtípus stílus

en: Deviantart
hu_HU: deviantART

en: Disable this option to remove Google Maps API script from your page. Note: Modules which relies to Google Maps API script such as Maps and Fullwidth Maps are still loaded, but will not work unless you manually add Google Maps API script.
hu_HU: Ki ezt a lehetőséget, hogy távolítsa el a Google Maps API script az oldalról. Megjegyzés: A Google Térkép API-s parancsfájljára, mint például a Térképek és a Teljes szélességű térképekre támaszkodó modulok még mindig betöltődnek, de nem működnek, ha manuálisan hozzáadjuk a Google Térkép API-parancsfájlt.

en: Disable this option to remove the Google Fonts from your Divi Builder Pages.
hu_HU: Tiltsa le ezt a beállítást a Google Betűtípusok eltávolításához a Divi Builder oldalakról.

en: Disable top tier dropdown menu links
hu_HU: Kapcsolja ki a felső szintű legördülő menü hivatkozásait

en: Disabled
hu_HU: Tiltva

en: Disabling this option will remove the body code below from your blog. This allows you to remove the code while saving it for later use.
hu_HU: Ennek az opciónak a letiltása eltávolítja az alábbi testkódot a blogjából. Ez lehetővé teszi, hogy eltávolítsa a kódot a későbbi felhasználás érdekében.

en: Disabling this option will remove the header code below from your blog. This allows you to remove the code while saving it for later use.
hu_HU: Ennek az opciónak a letiltása eltávolítja a fejléc kódját a blogjából. Ez lehetővé teszi, hogy eltávolítsa a kódot a későbbi felhasználás érdekében.

en: Disabling this option will remove the single bottom code below from your blog. This allows you to remove the code while saving it for later use.
hu_HU: Ez az opció eltávolítja az egységes alsó alábbi kódot a blog. Ez lehetővé teszi, hogy eltávolítsa a kódot a későbbi felhasználás érdekében.

en: Disabling this option will remove the single top code below from your blog. This allows you to remove the code while saving it for later use.
hu_HU: Ez az opció eltávolítja az egységes felső alábbi kódot a blog. Ez lehetővé teszi, hogy eltávolítsa a kódot a későbbi felhasználás érdekében.

en: Display # of Tweets:
hu_HU: A Tweetek megjelenítése:

en: Display Featured Posts Only
hu_HU: Csak a kijelölt ajánlatok megjelenítése

en: Display Home link
hu_HU: Kezdőlap megjelenítése

en: Display Style
hu_HU: Megjelenítési stílus

en: Display a list of authors.
hu_HU: A szerzők listájának megjelenítése.

en: Display a login form.
hu_HU: A bejelentkezési űrlap megjelenítése.

en: Display ads.
hu_HU: A hirdetések megjelenítése.

en: Display comment date?
hu_HU: A megjegyzés dátuma?

en: Display method
hu_HU: Megjelenítési mód

en: Display post categories?
hu_HU: Hozzászólás kategóriák megjelenítése?

en: Display post count
hu_HU: Hozzászólások száma

en: Display post date?
hu_HU: Megjelenik a hozzászólás dátuma?

en: Display post thumbnail?
hu_HU: Megjeleníti a bejegyzés miniatűrjét?

en: Display the post's exceprt or full content. If full content, then it will truncate to the more tag if used.
hu_HU: Jelenítse meg a hozzászólás kivételes vagy teljes tartalmát. Ha teljes tartalmat használ, akkor a felhasználáskor a további címkére csonkolódik.

en: Display your follower counts from top social networks
hu_HU: Jelenítse meg követőit a legjobb szociális hálózatokból

en: Display your recent tweets.
hu_HU: A legutóbbi tweetek megjelenítése.

en: Divi Library
hu_HU: Divi könyvtár

en: Divider
hu_HU: Osztó

en: Divider Position
hu_HU: Osztó pozíció

en: Divider Style
hu_HU: Divider Stílus

en: Divider Weight
hu_HU: Osztó súlya

en: Do not display posts that have been displayed on previous modules.
hu_HU: Ne jelenítse meg az előző modulokban megjelenített bejegyzéseket.

en: Don't Show Author
hu_HU: Ne mutassa a szerzőt

en: Don't Show Categories
hu_HU: Ne mutasson kategóriákat

en: Don't Show Comment Count
hu_HU: Ne jelenítse meg a megjegyzésszámot

en: Don't Show Date
hu_HU: Ne mutasson dátumot

en: Don't Show Featured Image
hu_HU: Ne jelenítse meg a Kiemelt képet

en: Don't Show Ratings
hu_HU: Ne jelenítse meg a minősítést

en: Dotted
hu_HU: Pontozott

en: Double
hu_HU: Kettős

en: Drag the marker and the address will be updated automatically. Change the zoom and the zoom level will be saved as well.
hu_HU: Húzza a jelölőt, és a cím automatikusan frissül. Módosítsa a zoomot, és a zoom szintje is mentésre kerül.

en: Dribbble Profile Url
hu_HU: Dribbble profil URL

en: Dropdown Menu Animation
hu_HU: A legördülő menü animációja

en: Dropdown Menu Background Color
hu_HU: A legördülő menü háttérszíne

en: Dropdown Menu Hover/Active Link Color
hu_HU: A legördülő menü Hover / Active Link színe

en: Dropdown Menu Line Color
hu_HU: A legördülő menü vonal színe

en: Dropdown Menu Text Color
hu_HU: A legördülő menü Szöveg színe

en: Edit Category Layout
hu_HU: Kategóriaelrendezés szerkesztése

en: Edit Default Layout
hu_HU: Alapértelmezett elrendezés szerkesztése

en: Edit Home Layout
hu_HU: Otthoni elrendezés szerkesztése

en: Edit Layout
hu_HU: Elrendezés szerkesztése

en: Edit Project
hu_HU: Projekt szerkesztése

en: Edit Skill
hu_HU: Szkennelés szerkesztése

en: Effect
hu_HU: Hatás

en: Email field cannot be empty.
hu_HU: Az e-mail mező nem lehet üres.

en: Enable Above Footer - Ad
hu_HU: A lábléc felett - Hirdetés engedélyezése

en: Enable Autoplay
hu_HU: Automatikus lejátszás engedélyezése

en: Enable Below Header - Ad
hu_HU: Az alábbi fejléc engedélyezése - Hirdetés

en: Enable Boxed Layout
hu_HU: A dobozos elrendezés engedélyezése

en: Enable Header Ad
hu_HU: Fejléc-hirdetés engedélyezése

en: Enable Responsive Adsense Ad
hu_HU: Az érzékeny Adsense hirdetés engedélyezése

en: Enable Single Post - Above Post - Ad
hu_HU: Egyetlen bejegyzés engedélyezése - Postai fölött - Hirdetés

en: Enable Single Post - Below Post - Ad
hu_HU: Egyetlen bejegyzés engedélyezése - a posta - hirdetés alatt

en: Enable body code
hu_HU: Testkód engedélyezése

en: Enable canonical URL's
hu_HU: Engedélyezze gyűjtő URL

en: Enable custom description
hu_HU: Egyéni leírás engedélyezése

en: Enable custom keywords
hu_HU: Egyéni kulcsszavak engedélyezése

en: Enable custom title
hu_HU: Egyéni cím engedélyezése

en: Enable custom titles
hu_HU: Egyéni címek engedélyezése

en: Enable header code
hu_HU: Fejléc kód engedélyezése

en: Enable meta description
hu_HU: Meta leírás engedélyezése

en: Enable meta descriptions
hu_HU: A meta leírások engedélyezése

en: Enable meta keywords
hu_HU: Meta kulcsszavak engedélyezése

en: Enable single bottom code
hu_HU: Egyetlen alsó kód engedélyezése

en: Enable single top code
hu_HU: Egyetlen felső kód engedélyezése

en: Enable this option to display Back To Top Button while scrolling
hu_HU: Engedélyezze ezt az opciót a Vissza a tetejére gomb megjelenítéséhez görgetés közben

en: Enable this option to get the smooth scrolling effect with mouse wheel
hu_HU: Engedélyezze ezt az opciót, ha az egérgörgővel görgető hatást ér el

en: Enable this option to make shortcodes respond to various screen sizes
hu_HU: Ezzel a lehetőséggel engedélyezheti, hogy a rövid kódok különböző képernyőméretekre válaszoljanak

en: Enabled
hu_HU: Bekapcsolt

en: Enabled?
hu_HU: Engedélyezve van?

en: Enabling this option will display an ad above the footer. If enabled you must fill in the banner image and destination url below.
hu_HU: Ennek az opciónak az engedélyezése megjeleníti a lábléc fölötti hirdetést. Ha engedélyezve van, töltse ki az alábbi bannerképet és cél URL-t.

en: Enabling this option will display an ad below the header. If enabled you must fill in the banner image and destination url below.
hu_HU: Az opció engedélyezése egy hirdetést jelenít meg a fejléc alatt. Ha engedélyezve van, töltse ki az alábbi bannerképet és cél URL-t.

en: Enabling this option will display an ad in the header. If enabled you must fill in the banner image and destination url below.
hu_HU: Az opció engedélyezése egy hirdetést jelenít meg a fejlécben. Ha engedélyezve van, töltse ki az alábbi bannerképet és cél URL-t.

en: Enabling this option will display an ad on the bottom of your post pages below the single post content. If enabled you must fill in the banner image and destination url below.
hu_HU: Ha engedélyezi ezt az opciót, a hirdetésoldalak alján egy hirdetés jelenik meg az egyetlen hozzászólás tartalma alatt. Ha engedélyezve van, töltse ki az alábbi bannerképet és cél URL-t.

en: Enabling this option will display an ad on the top of your post pages above the single post content. If enabled you must fill in the banner image and destination url below.
hu_HU: Ha engedélyezi ezt az opciót, akkor hirdetés jelenik meg a hirdetésoldalak tetején az egyetlen hozzászólás tartalmánál. Ha engedélyezve van, töltse ki az alábbi bannerképet és cél URL-t.

en: Enqueue Google Maps Script
hu_HU: A Google Térkép parancsfájljának beállítása

en: Enter an optional CSS ID to be used for this module. An ID can be used to create custom CSS styling, or to create links to particular sections of your page.
hu_HU: Adjon meg egy opcionális CSS-azonosítót, amelyet ehhez a modulhoz használ. Egy azonosító lehet használni, hogy hozzanak létre egyedi CSS stílus, vagy hivatkozást hoz létre az egyes részeket az oldalon.

en: Enter optional CSS classes to be used for this module. A CSS class can be used to create custom CSS styling. You can add multiple classes, separated with a space.
hu_HU: Adja meg a modulhoz használható opcionális CSS osztályokat. Egy CSS osztály használható egyéni CSS stílus létrehozására. Több osztályt is hozzáadhat egy szóközzel elválasztva.

en: Enter the App ID
hu_HU: Adja meg az alkalmazás azonosítóját

en: Enter the App Secret
hu_HU: Írja be az alkalmazás titkot

en: Enter the URL of your Dribbble Profile.
hu_HU: Adja meg a Dribbble profil URL-jét.

en: Enter the URL of your Facebook Profile.
hu_HU: Írja be az URL-t a Facebook profil.

en: Enter the URL of your Google+ Profile.
hu_HU: Adja meg a Google+ profil URL-jét.

en: Enter the URL of your Instagram Profile.
hu_HU: Írja be az Instagram-profilod URL-jét.

en: Enter the URL of your Pinterest Profile.
hu_HU: Adja meg a Pinterest profiljának URL-jét.

en: Enter the URL of your RSS feed.
hu_HU: Adja meg az RSS-hírcsatorna URL-jét.

en: Enter the URL of your Stumbleupon Profile.
hu_HU: Adja meg Stumbleupon profiljának URL-jét.

en: Enter the URL of your Tumblr Profile.
hu_HU: Adja meg a Tumblr profil URL-jét.

en: Enter the URL of your Twitter Profile.
hu_HU: Adja meg Twitter-profiljának URL-jét.

en: Enter the URL of your Youtube Profile.
hu_HU: Adja meg a Youtube-profil URL-jét.

en: Every 1 Day
hu_HU: Minden 1 nap

en: Every 12 Hours
hu_HU: 12 óránként

en: Every 3 Days
hu_HU: 3 naponta

en: Every 3 Hours
hu_HU: 3 óránként

en: Every 7 Days
hu_HU: 7 naponta

en: Every Hour
hu_HU: Minden órában

en: Exclude
hu_HU: kizár

en: Exclude categories from the navigation bar
hu_HU: A kategóriák kizárása a navigációs sávból

en: Exclude pages from the navigation bar
hu_HU: Az oldalak kizárása a navigációs sávból

en: Extra - Ads
hu_HU: Extra - hirdetések

en: Extra - Authors
hu_HU: Extra - szerzők

en: Extra - Layout
hu_HU: Extra - Elrendezés

en: Extra - Login
hu_HU: Extra - Bejelentkezés

en: Extra - Recent Comments
hu_HU: Extra - Legutóbbi megjegyzések

en: Extra - Recent Posts
hu_HU: Extra - Legutóbbi hozzászólások

en: Extra - Recent Reviews
hu_HU: Extra - Legutóbbi értékelések

en: Extra - Recent Tweets
hu_HU: Extra - Legutóbbi Tweetek

en: Extra - Recent Videos
hu_HU: Extra - Legutóbbi videók

en: Extra - Social Network Followers
hu_HU: Extra - szociális hálózat követői

en: Extra Category Layout
hu_HU: Extra kategória elrendezés

en: Extra Customizer Settings
hu_HU: Extra Customizer beállítások

en: Extra Mega Menu
hu_HU: Extra Mega menü

en: Extra Settings
hu_HU: Extra beállítások

en: Extra uses uncombined and unminified CSS files because "SCRIPT_DEBUG" constant on wp-config.php has been set to "true". Other plugin can enforce Extra to use uncombined and unminified CSS files by filtering "et_load_unminified_styles" filter as well.
hu_HU: Az extra használatlan és nem módosított CSS fájlokat használ, mert a "SCRIPT_DEBUG" konstans a wp-config.php fájlban "true" értékre lett állítva. A másik bővítmény az Extra-t kényszerítetlen és nem módosított CSS-fájlok használatára is képes végrehajtani az "et_load_unminified_styles" szűrő szűrésével.

en: Extra uses uncombined and unminified javascript files because "SCRIPT_DEBUG" constant on wp-config.php has been set to "true". Other plugin can enforce Extra to use uncombined and unminified javascript files by filtering "et_load_unminified_scripts" filter as well.
hu_HU: Az extra használatlan és nem módosított javascript fájlokat használ, mert a "SCRIPT_DEBUG" konstans a wp-config.php fájlban "true" értékre lett állítva. A másik bővítmény az Extra alkalmazását is használhatja, hogy használhatatlan és nem módosított javascript fájlokat használjon az "et_load_unminified_scripts" szűrő szűrésével.

en: Facebook Profile Url
hu_HU: Facebook profil URL

en: Fade In From Left
hu_HU: Fade a balról

en: Favicon
hu_HU: favicon

en: Favorite
hu_HU: Kedvenc

en: Featured
hu_HU: Kiemelt

en: Featured Post
hu_HU: Kiemelt hozzászólás

en: Featured Posts Slider
hu_HU: Kiemelt hozzászólások Slider

en: Filter Font Size
hu_HU: A betűméret szűrése

en: Filter Font Style
hu_HU: Szűrő betűstílusa

en: Filterable Portfolio
hu_HU: Szűrhető portfólió

en: Find
hu_HU: megtalálja

en: Fixed Navigation Bar
hu_HU: Rögzített navigációs sáv

en: Fixed Navigation Settings
hu_HU: Rögzített navigációs beállítások

en: Flip In Vertically
hu_HU: Flip függőlegesen

en: Follow @%s
hu_HU: Kövesse @ %s

en: Follow Font & Icon Size
hu_HU: Kövesse a betűtípus és az ikon méretét

en: Follow Us
hu_HU: Kövess minket

en: Font
hu_HU: Betűtípus

en: Font Style
hu_HU: Betű stílus

en: Footer
hu_HU: Lábjegyzet

en: Footer Credit Font Style
hu_HU: Lábléc hitel betűtípus-stílus

en: Footer Credit Text Color
hu_HU: Lábléc hitelszöveg színe

en: Footer Credit Text Size
hu_HU: Lábléc hitelszövegmérete

en: Footer Elements
hu_HU: Lábléc elemek

en: Footer Menu
hu_HU: Lábléc menü

en: Footer Menu Active Link Color
hu_HU: Footer menü Active Link színe

en: Footer Menu Font Style
hu_HU: Lábléc menü Font stílus

en: Footer Menu Letter Spacing
hu_HU: Lábléc menü Letter Spacing

en: Footer Menu Link Color
hu_HU: Lábléc menü link színe

en: Footer Menu Text Size
hu_HU: Lábléc menü Szövegméret

en: Footer Settings
hu_HU: Lábléc beállításai

en: Footer Sidebar
hu_HU: Lábléc oldalsáv

en: Footer Sidebar Left
hu_HU: Lábléc oldalsáv balra

en: Footer Sidebar Middle
hu_HU: Lábléc oldalsáv Középső

en: Footer Sidebar Middle Left
hu_HU: Lábléc oldalsáv Középső bal

en: Footer Sidebar Middle Right
hu_HU: Lábléc oldalsáv középső jobbra

en: Footer Sidebar Right
hu_HU: Lábléc oldalsáv jobbra

en: Form submission error, please refresh and try again.
hu_HU: Az űrlap benyújtási hibája, kérjük, frissítse és próbálja újra.

en: Format
hu_HU: Formátum

en: Front page displays
hu_HU: Megjelenik az első oldal

en: Fullwidth Slider
hu_HU: Teljes szélességű csúszka

en: Gallery
hu_HU: Képtár

en: Gallery Format Options
hu_HU: Galéria formátum beállításai

en: General
hu_HU: Tábornok

en: General Settings
hu_HU: Általános beállítások

en: Global Accent Color
hu_HU: Globális Accent Color

en: Google API Key
hu_HU: Google API kulcs

en: Google API key. You can find all the info on how to obtain one here: %s
hu_HU: Google API kulcs. Megtalálható az összes információt, hogyan kaphat egyet itt: %s

en: Google Fonts subsets
hu_HU: A Google Fonts részhalmazai

en: Google+ Profile Url
hu_HU: Google+ profil URL-címe

en: Google+ User Id
hu_HU: Google+ felhasználói azonosító

en: Groove
hu_HU: Horony

en: Header
hu_HU: Fejléc

en: Header & Navigation Settings
hu_HU: Fejléc és navigációs beállítások

en: Header Elements Settings
hu_HU: Fejléc elemek beállítása

en: Header Font Size
hu_HU: Fejes betűméret

en: Header Font Style
hu_HU: Fejléc-betűstílus

en: Header Format Settings
hu_HU: Fejléc formátum beállításai

en: Header Text
hu_HU: Fejléc

en: Header Text Color
hu_HU: Fejléc szövegszíne

en: Heading Font
hu_HU: Fejléc betűtípus

en: Heading Font Style
hu_HU: A betűtípus stílusa

en: Heading Style
hu_HU: Fejléc stílus

en: Heading Text Color
hu_HU: Rovat Szövegszín

en: Heading Text Size
hu_HU: Szövegméret

en: Help
hu_HU: Segítség

en: Here you can add custom css to override or extend default styles.
hu_HU: Itt hozzáadhat egyéni css-t az alapértelmezett stílusok felülbírálásához vagy kiterjesztéséhez.

en: Here you can change Global Accent Color that is used on all pages of your site.
hu_HU: Itt módosíthatja a globális akcentus színét, amelyet a webhely minden oldalán használ.

en: Here you can change which character separates your blog title and index page name when using autogenerated post titles. Common values are | or -
hu_HU: Itt kiválaszthatja, hogy melyik karakter lesz a blog neve és index oldal neve használatakor automatikusan generált üzenet címeket. Közös értékek | vagy -

en: Here you can change which character separates your blog title and post name when using autogenerated post titles. Common values are | or -
hu_HU: Itt kiválaszthatja, hogy melyik karakter lesz a blog neve, és tegye név használata esetén automatikusan generált üzenet címeket. A közös értékek | vagy -

en: Here you can choose how your titles on index pages are generated. You can change which order your blog name and index title are displayed, or you can remove the blog name from the title completely.
hu_HU: Itt kiválaszthatja, hogyan generálhatók az indexoldalak címei. Meg lehet változtatni, hogy milyen sorrendben a blog nevét és címét index jelenik meg, vagy eltávolíthatja a blog nevét a cím teljesen.

en: Here you can choose the default Sidebar/Widget Area for WooCommerce pages.
hu_HU: Itt választhatja ki az alapértelmezett oldalsáv / Widget területet a WooCommerce oldalakhoz.

en: Here you can choose the default Sidebar/Widget Area.
hu_HU: Itt kiválaszthatja az alapértelmezett oldalsáv / widget területet.

en: Here you can choose the default location of the Sidebar for WooCommerce pages.
hu_HU: Itt kiválaszthatja az oldalsáv alapértelmezett helyét a WooCommerce oldalak számára.

en: Here you can choose the default location of the Sidebar.
hu_HU: Itt lehet kiválasztani az alapértelmezett helyét a Sidebar.

en: Here you can choose the refresh period used for the social network follower counts widget.
hu_HU: Itt választhatja ki a szociális hálózat követői számláló widgetének frissítési időszakát.

en: Here you can choose to display the Dribbble Icon on your homepage.
hu_HU: Itt választhatja ki a Dribbble ikont a kezdőlapon.

en: Here you can choose to display the Facebook Icon on your homepage.
hu_HU: Itt választhatja ki, hogy a Facebook ikont megjelenítse-e a honlapján.

en: Here you can choose to display the Google+ Icon on your homepage.
hu_HU: Itt lehet kiválasztani, hogy megjelenjen a Google+ ikon az Ön honlapján.

en: Here you can choose to display the Instagram Icon on your homepage.
hu_HU: Itt választhat, hogy megjeleníti az Instagram ikont a kezdőlapon.

en: Here you can choose to display the Pinterest Icon on your homepage.
hu_HU: Itt lehet kiválasztani, hogy megjelenjen a Pinterest ikon az Ön honlapján.

en: Here you can choose to display the RSS Icon.
hu_HU: Itt választhatja ki az RSS ikon megjelenítését.

en: Here you can choose to display the Stumbleupon Icon on your homepage.
hu_HU: Itt választhatja ki a Stumbleupon ikont a kezdőlapon.

en: Here you can choose to display the Tumblr Icon on your homepage.
hu_HU: Itt választhatja ki a Tumblr ikont a kezdőlapon.

en: Here you can choose to display the Twitter Icon.
hu_HU: Itt választhatja ki a Twitter ikon megjelenítését.

en: Here you can choose to display the Youtube Icon on your homepage.
hu_HU: Itt lehet kiválasztani, hogy megjelenjen a YouTube ikont a honlapján.

en: Here you can choose to remove certain categories from the navigation menu. All categories marked with an X will not appear in your navigation bar.
hu_HU: Itt választhat, hogy bizonyos kategóriákat eltávolít a navigációs menüből. Az összes X-vel jelölt kategória nem jelenik meg a navigációs sávban.

en: Here you can choose to remove certain pages from the navigation menu. All pages marked with an X will not appear in your navigation bar.
hu_HU: Itt választhat, hogy bizonyos oldalakat eltávolít a navigációs menüből. Az X-vel jelölt oldalak nem jelennek meg a navigációs sávban.

en: Here you can choose to reverse the order that your categories links are displayed. You can choose between ascending and descending.
hu_HU: Itt választhat, hogy megfordítja a kategóriák hivatkozásainak megjelenítési sorrendjét. Választhat növekvő és csökkenő között.

en: Here you can choose to reverse the order that your pages links are displayed. You can choose between ascending and descending.
hu_HU: Itt választhat, hogy megfordítja az oldalak linkjeinek megjelenítési sorrendjét. Választhat növekvő és csökkenő között.

en: Here you can choose to sort your pages links.
hu_HU: Itt választhat, hogy rendezi az oldalak linkjeit.

en: Here you can choose which items appear in the postinfo section on archive pages. This is the area, usually below the post title, which displays basic information about your post. The highlighted itmes shown below will appear.
hu_HU: Itt választhatja ki, hogy mely elemek jelennek meg az archív oldalak postinfo részében. Ez a terület, általában a postai cím alatt, ami alapvető információkat jelenít meg a bejegyzéséről. Az alább látható kiemelt szövegek megjelennek.

en: Here you can choose which items appear in the postinfo section on single post pages. This is the area, usually below the post title, which displays basic information about your post. The highlighted itmes shown below will appear.
hu_HU: Itt kiválaszthatja, hogy mely elemek jelennek meg a postinfo részben az egyetlen hozzászólás oldalain. Ez a terület, általában a postai cím alatt, ami alapvető információkat jelenít meg a bejegyzéséről. Az alább látható kiemelt szövegek megjelennek.

en: Here you can choose which sharing icons/options to display. All options marked with an X will not appear.
hu_HU: Itt kiválaszthatja, hogy melyik megosztási ikonok / beállítások jelennek meg. Az X-vel jelölt opciók nem jelennek meg.

en: Here you can define whether to show "read more" link after the excerpts or not.
hu_HU: Itt határozhatja meg, hogy a "részletek" linket megjelenítse-e a kivonatok után, vagy sem.

en: Here you can designate how many WooCommerce products are displayed on the archive page. This option works independently from the Settings > Reading options in wp-admin.
hu_HU: Itt adhatja meg, hogy hány WooCommerce terméket jelenjen meg az archív oldalon. Ez az opció függetlenül működik a Beállítások> Olvasási opciók a wp-admin menüben.

en: Here you can designate how many recent articles are displayed on the Archive pages. This option works independently from the Settings > Reading options in wp-admin.
hu_HU: Itt megadhatja, hogy hány új cikk jelenik meg az Archív oldalakon. Ez az opció függetlenül működik a Beállítások> Olvasási opciók a wp-admin menüben.

en: Here you can designate how many recent articles are displayed on the Category page. This option works independently from the Settings > Reading options in wp-admin.
hu_HU: Itt adhatja meg, hogy hány új cikk jelenik meg a Kategória oldalon. Ez az opció függetlenül működik a Beállítások> Olvasási opciók a wp-admin menüben.

en: Here you can designate how many recent articles are displayed on the Search results pages. This option works independently from the Settings > Reading options in wp-admin.
hu_HU: Itt adhatja meg, hogy hány új cikk jelenik meg a keresési eredményoldalakon. Ez az opció függetlenül működik a Beállítások> Olvasási opciók a wp-admin menüben.

en: Here you can designate how many recent articles are displayed on the Tag pages. This option works independently from the Settings > Reading options in wp-admin.
hu_HU: Itt meghatározhatja, hogy hány új cikket jelenjenek meg a Tagoldalakon. Ez az opció függetlenül működik a Beállítások> Olvasási opciók a wp-admin menüben.

en: Here you can provide destination url
hu_HU: Itt megadhatja a cél URL-t

en: Here you can provide image url
hu_HU: Itt adhatja meg a kép URL-jét

en: Hex Value
hu_HU: Hex érték

en: Hide Author Box
hu_HU: A szerződoboz elrejtése

en: Hide Featured Image on Post
hu_HU: Elrejteni a kívánt képet a poszton

en: Hide Logo Image
hu_HU: Logo elrejtése

en: Hide Navigation Until Scroll
hu_HU: Hide Navigation ig görgetéssel

en: Hide Post Rating
hu_HU: Hozzászólás elrejtése

en: Hide Project Categories
hu_HU: Projekt kategóriák elrejtése

en: Hide Project Titles
hu_HU: Projektcímek elrejtése

en: Hide Related Posts
hu_HU: Kapcsolódó hozzászólások elrejtése

en: Hide Title &amp; Meta on Post
hu_HU: A cím és a Meta on Post elrejtése

en: Hide empty categories
hu_HU: Üres kategóriák elrejtése

en: Highest Rated
hu_HU: Legmagasabbra értékelt

en: Home
hu_HU: itthon

en: Homepage Basic
hu_HU: Kezdőlap Alap

en: Homepage SEO
hu_HU: Kezdőlap SEO

en: Homepage custom title (if enabled)
hu_HU: A kezdőlap egyéni címe (ha engedélyezve van)

en: Homepage meta description (if enabled)
hu_HU: Honlap meta leírása (ha engedélyezve van)

en: Homepage meta keywords (if enabled)
hu_HU: Honlap meta kulcsszavak (ha engedélyezve van)

en: Hover Overlay Color
hu_HU: Hover Overlay színes

en: Hover Overlay Icon Color
hu_HU: Hover Overlay ikon színe

en: Hover Overlay Icon Picker
hu_HU: Lebegő átfedő ikon választó

en: Hover/Active Link Color
hu_HU: Hover / Active Link szín

en: Icon
hu_HU: Ikon

en: If custom titles are disabled, choose autogeneration method
hu_HU: Ha az egyéni címek le vannak tiltva, válasszuk az automatikus generációs módszert

en: If you are not using cutsom post titles you can still have control over how your titles are generated. Here you can choose which order you would like your post title and blog name to be displayed, or you can remove the blog name from the title completely.
hu_HU: Ha nem használja cutsom utáni címek továbbra is ellenőrzése alatt hogyan címei keletkezik. Itt kiválaszthatja, hogy melyik sorrendben szeretné megjeleníteni a bejegyzés címét és blognevét, vagy a teljes címből eltávolíthatja a blognevet.

en: If you are not using cutsom post titles you can still have control over hw your titles are generated. Here you can choose which order you would like your post title and blog name to be displayed, or you can remove the blog name from the title completely.
hu_HU: Ha nem használja a cutom-bejegyzéseket, akkor továbbra is ellenőrizheti a hw-t a címek generálásakor. Itt kiválaszthatja, hogy melyik sorrendben szeretné megjeleníteni a bejegyzés címét és blognevét, vagy a teljes címből eltávolíthatja a blognevet.

en: If you have enabled custom titles you can add your custom title here. Whatever you type here will be placed between the < title >< /title > tags in header.php
hu_HU: Ha engedélyezte egyedi címeket felveheti az egyéni cím itt. Bármelyiket itt is beírja, a <title> </ title> címkék közé kerül a header.php fájlban

en: If you have enabled meta descriptions you can add your custom description here.
hu_HU: Ha engedélyezte a meta leírásokat, itt adhatja hozzá az egyéni leírást.

en: If you have enabled meta keywords you can add your custom keywords here. Keywords should be separated by comas. For example: wordpress,themes,templates,elegant
hu_HU: Ha engedélyezte a meta kulcsszavakat, akkor hozzáadhatja az egyéni kulcsszavakat. Kulcsszavak kell elválasztani comas. Például: wordpress, témák, sablonok, elegáns

en: If you would like categories to be displayed in your navigationbar that don't have any posts in them then disable this option. By default empty categories are hidden
hu_HU: Ha szeretné, hogy a navigációs sávban olyan kategóriák jelenjenek meg, amelyekben nincsenek hozzászólásuk, akkor tiltsa le ezt az opciót. Alapértelmezés szerint az üres kategóriák elrejtve vannak

en: If you would like to add a meta description to your post you can do so using custom fields. This option must be enabled for descriptions to be displayed on post pages. You can add your meta description using custom fields based off the custom field name you define below.
hu_HU: Ha egy meta leírást szeretne hozzáadni a bejegyzéséhez, ezt az egyéni mezőkkel teheti meg. Ezt az opciót engedélyezni kell, hogy a leírások megjelenjenek a postai oldalakon. A meta-leírást egyéni mezők segítségével adhatja hozzá az alábbiakban megadott egyedi mezőnév alapján.

en: If you would like to add meta keywords to your post you can do so using custom fields. This option must be enabled for keywords to be displayed on post pages. You can add your meta keywords using custom fields based off the custom field name you define below.
hu_HU: Ha meta-kulcsszavakat szeretne hozzáadni a bejegyzéséhez, ezt egyéni mezőkkel teheti meg. Ennek az opciónak engedélyeznie kell, hogy a kulcsszavak megjelenjenek a posztoldalakon. A meta-kulcsszavakat az egyéni mezők segítségével hozzáadhatja az alább megadott egyedi mezőnév alapján.

en: If you would like to remove the dropdown menus from the categories navigation bar disable this feature.
hu_HU: Ha szeretné eltávolítani a legördülő menüben a kategóriák navigációs sáv letiltja ezt a funkciót.

en: If you would like to remove the dropdown menus from the pages navigation bar disable this feature.
hu_HU: Ha szeretné eltávolítani a legördülő menüket az oldalakról, a navigációs sáv letiltja ezt a funkciót.

en: If you would like to use your own custom favicon image click the Upload Image button.
hu_HU: Ha saját egyéni favicon képét szeretné használni, kattintson a Kép feltöltése gombra.

en: If you would like to use your own custom logo image click the Upload Image button.
hu_HU: Ha saját egyéni logóképét szeretné használni, kattintson a Kép feltöltése gombra.

en: Ignore Displayed Posts
hu_HU: Figyelmen kívül hagyja a megjelenített bejegyzéseket

en: Image
hu_HU: Kép

en: Image Alt Text
hu_HU: Kép Alt szöveg

en: Image Alt Text:
hu_HU: Kép szöveg:

en: Image Height
hu_HU: Képmagasság

en: Image URL
hu_HU: Kép URL-je

en: Image Url
hu_HU: Kép URL

en: Image Url:
hu_HU: Kép URL:

en: Image Width
hu_HU: Kép szélessége

en: Image doesn't exist
hu_HU: A kép nem létezik

en: In some cases users will want to create parent categories or links as placeholders to hold a list of child links or categories. In this case it is not desirable to have the parent links lead anywhere, but instead merely serve an organizational function. Enabling this options will remove the links from all parent pages/categories so that they don't lead anywhere when clicked.
hu_HU: Egyes esetekben a felhasználók szeretné létrehozni szülő kategória vagy linkeket helyőrzőkként tartani egy listát a gyermek kapcsolatok kategóriákban. Ebben az esetben nem kívánatos, hogy a szülő kapcsolat vezet sehova, hanem csupán arra is szolgálhat egy olyan szervezeti funkció. A lehetőség engedélyezése eltávolítja a linkeket minden szülő oldalak / kategória, hogy azok nem vezetnek sehova, ha rákattint.

en: Inactive Footer Sidebar
hu_HU: Inaktív lábléc oldalsáv

en: Inactive Tab Background Color
hu_HU: Inaktív lap háttérszíne

en: Index Page SEO
hu_HU: Indexoldal SEO

en: Input Field Padding
hu_HU: Beviteli mező kitöltése

en: Input Font Size
hu_HU: Betűtípus mérete

en: Input Font Style
hu_HU: Bemenet betűtípus

en: Input adsense code
hu_HU: Bemenet adsense kód

en: Input advertisement destination url
hu_HU: Bemenet hirdetési cél URL

en: Input advertisement image
hu_HU: Adja meg a hirdetési képet

en: Inset
hu_HU: betétlap

en: Instagram Profile Url
hu_HU: Instagram-profil URL-címe

en: Invalid post
hu_HU: Érvénytelen üzenet

en: Italic
hu_HU: dőlt betű

en: Join Now
hu_HU: Csatlakozz most

en: Latest
hu_HU: Legújabb

en: Layout
hu_HU: Elrendezés

en: Layout Settings
hu_HU: Elrendezési beállítások

en: Layout Usage
hu_HU: Elrendezés használata

en: Leave a Reply to %s
hu_HU: Hagy egy Válaszot %s-ra

en: Leave a reply
hu_HU: Válaszolj

en: Left
hu_HU: Balra

en: Left to Right
hu_HU: Balról jobbra

en: Left/Right
hu_HU: Bal jobb

en: Left/Right or Centered?
hu_HU: Balra / jobbra vagy középre?

en: Length of the title need to be limited to prevent inappropriate caption height in narrow column
hu_HU: A cím megadásának hossza korlátozott, hogy megakadályozza a helytelen felirat magasságát keskeny oszlopban

en: Letter Spacing
hu_HU: Betűtávolságok

en: Limit
hu_HU: Határ

en: Link Format Options
hu_HU: Link formátum beállításai

en: Link Title
hu_HU: Link cím

en: Link Url:
hu_HU: URL-cím:

en: Link text
hu_HU: Link szöveg

en: List Meta
hu_HU: Meta lista

en: List Title
hu_HU: Lista címe

en: Loading
hu_HU: Betöltés

en: Loading...
hu_HU: Betöltés...

en: Login
hu_HU: Belépés

en: Logo
hu_HU: logo

en: Logo Height
hu_HU: Logo magasság

en: Logout
hu_HU: Kijelentkezés

en: Lost my Password
hu_HU: Elfelejtettem a jelszót

en: Magazine Homepage
hu_HU: Magazin honlapja

en: Main Body
hu_HU: Főtest

en: Main Meta
hu_HU: Fő meta

en: Main Post Area
hu_HU: Fő postai terület

en: Main Post Entry
hu_HU: Fő bejegyzés

en: Main Post Excerpt
hu_HU: Fő hozzászólás

en: Main Post Meta Icons (Rating &amp; Comment)
hu_HU: Main Post Meta Icons (Értékelés és megjegyzések)

en: Main Post Overlay Icon
hu_HU: Fő postafedő ikon

en: Main Post Title
hu_HU: Főcím címe

en: Main Sidebar
hu_HU: Fő oldalsáv

en: Main Title
hu_HU: Főcím

en: Make Fullwidth
hu_HU: Teljes szélesség

en: Map
hu_HU: Térkép

en: Map Format Options
hu_HU: Térképformátum beállításai

en: Map Pin Address
hu_HU: Térkép Pin címe

en: Masonry
hu_HU: Kőművesség

en: Masonry Blog Category
hu_HU: Kőműves blog kategória

en: Masonry Blog Category With Featured Posts
hu_HU: Kőműves blog kategória kiemelt hozzászólásokkal

en: Masonry Blog Homepage
hu_HU: Kőműves blog honlapja

en: Max Width
hu_HU: Max. Szélesség

en: Max. Title Characters
hu_HU: Max. Cím karakterek

en: Mega Menu 2 Featured and Recent List
hu_HU: Mega menü 2 Kiemelt és a legutóbbi lista

en: Mega Menu 3 Featured
hu_HU: Mega menü 3 Kiemelt

en: Mega Menu List
hu_HU: Mega menü lista

en: Menu Height
hu_HU: Menü Magasság

en: Message
hu_HU: Üzenet

en: Meta
hu_HU: meta

en: Meta Font Size
hu_HU: Meta betűméret

en: Meta Font Style
hu_HU: Meta betűtípus stílus

en: Minify And Combine CSS Files
hu_HU: Minimalizálja és kombinálja a CSS fájlokat

en: Minify And Combine Javascript Files
hu_HU: Minimalizálja és kombinálja a Javascript fájlokat

en: Module Customizer
hu_HU: Modul testreszabása

en: Module Head
hu_HU: Modulfej

en: Module Header
hu_HU: Modulfejléc

en: Module Subheader
hu_HU: Modul Subheader

en: Most Popular
hu_HU: Legnepszerubb

en: Most Recent
hu_HU: Legfrissebb

en: MySpace
hu_HU: Az én helyem

en: Name
hu_HU: Név

en: Name Font Style
hu_HU: Nevezze el a betűtípus stílusát

en: Name displayed internally in builder for this ad
hu_HU: A hirdetés belső megjelenítője az építőben

en: Name field cannot be empty.
hu_HU: A névmező nem lehet üres.

en: Nav Arrow Background Color
hu_HU: Nav nyíl háttérszín

en: Nav Arrow Color
hu_HU: Nav nyíl színe

en: Nav Icon
hu_HU: Nav ikon

en: Navigation
hu_HU: Navigáció

en: New Category Layout
hu_HU: Új kategória elrendezés

en: New Message From %1$s%2$s: %3$s
hu_HU: Új üzenet: %1$s %2$s: %3$s

en: New Project
hu_HU: Új projekt

en: New Skill Name
hu_HU: Új készség neve

en: New Tab
hu_HU: Új lap

en: Newer Comments <span class="meta-nav">&rarr;</span>
hu_HU: Újabb megjegyzések <span class="meta-nav">→</span>

en: Next
hu_HU: Következő

en: Next &raquo;
hu_HU: Következő "

en: Next Tab
hu_HU: Következő lap

en: No
hu_HU: Nem

en: No Animation
hu_HU: Nincs animáció

en: No Mega Menu
hu_HU: Nincs Mega menü

en: No Sidebar
hu_HU: Nincs oldalsáv

en: No Skills Found
hu_HU: Nincs készség

en: No Video Found
hu_HU: Nincs videó

en: No available options.
hu_HU: Nincs elérhető lehetőség.

en: No sidebar, single column view with Project Details box below content
hu_HU: Nincs oldalsáv, egyetlen oszlopnézet a Project Details mezőben a tartalom alatt

en: Nothing found
hu_HU: Nincs találat

en: Nothing found in Trash
hu_HU: Semmi sem található a Trash-ben

en: Number Counter
hu_HU: Számszámláló

en: Number Font Size
hu_HU: Szám betűmérete

en: Number Font Style
hu_HU: Szám betűtípus stílus

en: Number of Posts displayed on Archive pages
hu_HU: Az Archív oldalakon megjelenő bejegyzések száma

en: Number of Posts displayed on Category page
hu_HU: A Kategória oldalon megjelenő üzenetek száma

en: Number of Posts displayed on Search pages
hu_HU: A Keresési oldalakon megjelenő hozzászólások száma

en: Number of Posts displayed on Tag pages
hu_HU: A Tagoldalakon megjelenített bejegyzések száma

en: Number of Products displayed on WooCommerce archive pages
hu_HU: A WooCommerce archív oldalain megjelenő termékek száma

en: Number of comments to show:
hu_HU: A megjelenítendő megjegyzések száma:

en: Number of dropdown tiers shown
hu_HU: A megjelenített legördülő szintek száma

en: Number of posts to show:
hu_HU: A megjelenítendő bejegyzések száma:

en: OR
hu_HU: VAGY

en: Only display featured posts.
hu_HU: Csak a megjelenített bejegyzéseket jelenítse meg.

en: Open Project URL in new window
hu_HU: Nyissa meg a projekt URL-jét új ablakban

[ctx: Open Sans font: on or off]
en: on
hu_HU: tovább

en: Open link in new window
hu_HU: Nyissa meg a linket az új ablakban

en: Options
hu_HU: Opciók

en: Order Category Links by Ascending/Descending
hu_HU: Rendelési kategória linkek növekvő / csökkenő sorrendben

en: Order Pages Links by Ascending/Descending
hu_HU: Rendelés Oldalak Linkek növekvő / csökkenő sorrendben

en: Our Authors
hu_HU: A szerzők

en: Outset
hu_HU: Előzetesen

en: Overlay
hu_HU: borítás

en: PASSWORD
hu_HU: JELSZÓ

en: Padding
hu_HU: Párnázás

en: Page IDs, separated by commas.
hu_HU: Oldalazonosítók, vesszővel elválasztva.

en: Page Name
hu_HU: Oldal neve

en: Page not found
hu_HU: Az oldal nem található

en: Pages
hu_HU: Oldalak

en: Pages:
hu_HU: Oldalak:

en: Pagination
hu_HU: Lapszámozás

en: Pagination Active Background Color
hu_HU: Aktivált háttérszín színezése

en: Pagination Active Color
hu_HU: Színezés Aktív szín

en: Pagination Background
hu_HU: Paginációs háttér

en: Pagination Background Color
hu_HU: Paginációs háttérszín

en: Pagination Color
hu_HU: Színező lapozás

en: Pagination Item
hu_HU: Paginációs elem

en: Pagination Item Active
hu_HU: Oldalszámozás Aktív

en: Parent Skill
hu_HU: Szülői készség

en: Parent Skill:
hu_HU: Szülői készség:

en: Password:
hu_HU: Jelszó:

en: Paste image url here, if you chose "images" slider type
hu_HU: Illessze be a kép url-t, ha a "images" (csúszka) típusú csúszkát választotta

en: Percent Font Size
hu_HU: Százalékos betűméret

en: Percent Font Style
hu_HU: Százalékos betűtípus-stílus

en: Person
hu_HU: Személy

en: Pinterest
hu_HU: pinterest

en: Pinterest Profile Url
hu_HU: Pinterest profil URL-je

en: Place your adsense code here.
hu_HU: Itt helyezze el az AdSense kódját.

en: Please enter a valid email address.
hu_HU: Kérjük valós e-mail címet adjon meg!

en: Popular
hu_HU: Népszerű

en: Popular Skills
hu_HU: Népszerű készségek

en: Portfolio Page Template Options
hu_HU: Portfólióoldal sablon beállításai

en: Portrait Border Radius
hu_HU: Portré szegély sugár

en: Post
hu_HU: posta

en: Post Background Color
hu_HU: Hátterek színe

en: Post Caption
hu_HU: Felirat hozzáadása

en: Post Comment
hu_HU: Üzenet elküldése

en: Post Entry
hu_HU: Bejegyzés

en: Post Excerpt
hu_HU: Posta kivonat

en: Post Featured Image
hu_HU: Kiemelt kép közzététele

en: Post Format Audio Player
hu_HU: Formázás Audio lejátszó

en: Post Format Audio Wrapper
hu_HU: Formázás audió csomagolás

en: Post Format Gallery Nav
hu_HU: Post formátumú galéria Nav

en: Post Format Gallery Nav Hover
hu_HU: Post formátumú Galéria Nav Hover

en: Post Format Gallery Nav Icon
hu_HU: Post formátumú galéria Nav ikon

en: Post Format Gallery Nav Icon Hover
hu_HU: Post formátumú Galéria Nav Icon Hover

en: Post Format Icon
hu_HU: Formázás ikonja

en: Post Format Icon Background Color
hu_HU: Hozzászólásformátum ikon Háttérszín

en: Post Format Link Background
hu_HU: Formázás utáni háttér

en: Post Format Quote Background
hu_HU: Formázás idézetének háttere

en: Post Meta
hu_HU: Meta közzététele

en: Post Meta Icons (Rating &amp; Comment)
hu_HU: Meta ikonok közzététele (Értékelés és megjegyzés)

en: Post Overlay
hu_HU: Átfedés utáni üzenet

en: Post Overlay Icon
hu_HU: Post-overlay ikon

en: Post Read More
hu_HU: Hozzászólás tovább

en: Post Read More Icon
hu_HU: Tovább olvasása Ikon

en: Post Review Score Bar
hu_HU: Pontszám felülvizsgálati pont

en: Post Title
hu_HU: Postai cím

en: Post Title Font Size
hu_HU: Cím megadása

en: Post Title Font Style
hu_HU: A cím betűtípusának beírása

en: Post info section
hu_HU: Postai információs rész

en: Post not found
hu_HU: A bejegyzés nem található

en: Posted by %s
hu_HU: Írta: %s

en: Posts
hu_HU: Hozzászólások

en: Posts By: %s
hu_HU: Bejegyzések: %s

en: Posts Carousel
hu_HU: Hozzászólások Carousel

en: Posts Limit
hu_HU: Bejegyzések Limit

en: Posts List Area
hu_HU: Bejegyzések listája

en: Posts List Entry
hu_HU: Bejegyzések listája

en: Posts List Meta
hu_HU: Hozzászólások listája Meta

en: Posts List Meta Icon
hu_HU: Hozzászólások listája Meta ikon

en: Posts List Thumbnail
hu_HU: Hozzászólások listája

en: Posts List Title
hu_HU: Bejegyzések listájának címe

en: Posts Per Page
hu_HU: Bejegyzések oldalanként

en: Posts by %s
hu_HU: Hozzászólások: %s

en: Previous
hu_HU: Előző

en: Previous Tab
hu_HU: Előző fül

en: Price Font Size
hu_HU: Ár betűméret

en: Price Font Style
hu_HU: Ár betűtípus stílus

en: Pricing Table
hu_HU: Árképzési táblázat

en: Primary Heading
hu_HU: Elsődleges fejléc

en: Primary Heading: Category Name, Sub Heading: Filter
hu_HU: Elsődleges fejléc: Kategória neve, alfejezet: Szűrő

en: Primary Heading: Filter, Sub Heading: Category Name
hu_HU: Elsődleges fejléc: Szűrő, alfejezet: Kategória neve

en: Primary Menu
hu_HU: Elsődleges menü

en: Primary Menu Bar Settings
hu_HU: Elsődleges menüsor beállítások

en: Print
hu_HU: Nyomtatás

en: Product Name Font Size
hu_HU: Terméknév betűmérete

en: Product Name Font Style
hu_HU: Terméknév betűstílus

en: Project Categories
hu_HU: Projekt kategóriák

en: Project Description:
hu_HU: A projekt leírása:

en: Project Details
hu_HU: A projekt részletei

en: Project Details Location
hu_HU: A projekt részletei Hely

en: Project Details Title
hu_HU: Projektadatok címe

en: Project Details box as sidebar
hu_HU: Projekt részletei mező oldalsávként

en: Project Details:
hu_HU: A projekt részletei:

en: Project Gallery
hu_HU: Projekt Galéria

en: Project Sidebar
hu_HU: Projekt oldalsáv

[ctx: Project Skill name]
en: Project Skills
hu_HU: Projekt készségek

en: Project Skills
hu_HU: Projekt készségek

en: Project URL
hu_HU: Projekt URL

en: Project URL Text
hu_HU: Projekt URL-címe

en: Quote
hu_HU: Idézet

en: Quote Attribution
hu_HU: Idézet attribútum

en: Quote Format Options
hu_HU: Idézet formátum beállításai

en: Quote Text
hu_HU: Idézet szöveg

en: RSS Icon Url
hu_HU: RSS ikon Url

en: Rate:
hu_HU: Arány:

en: Rating (%):
hu_HU: Értékelés (%):

en: Rating: %0.2f
hu_HU: Értékelés:% 0.2f

en: Ratings
hu_HU: Értékelések

en: Re-Authorize
hu_HU: Újrahitelesítés

en: Read Extra Documentation
hu_HU: Olvassa el az Extra dokumentációt

en: Read More
hu_HU: Olvass tovább

en: Read More Button
hu_HU: Tovább gomb

en: Recent
hu_HU: Friss

en: Recent Comments
hu_HU: legutóbbi hozzászólások

en: Recent Posts
hu_HU: Legutóbbi hozzászólások

en: Recent Reviews
hu_HU: Legutóbbi értékelések

en: Recent Tweets
hu_HU: Legutóbbi Tweetek

en: Recent Videos
hu_HU: Legutóbbi videók

en: Related Posts
hu_HU: Kapcsolódó hozzászólások

en: Remove Drop Shadow
hu_HU: Távolítsa el a Drop Shadow-t

en: Remove Vertical Divider
hu_HU: Távolítsa el a függőleges elválasztót

en: Reply
hu_HU: Válasz

en: Reset
hu_HU: Visszaállítás

en: Reset to Defaults
hu_HU: Alaphelyzetbe állítás

en: Responsive shortcodes
hu_HU: Érzékeny rövid kódok

en: Review
hu_HU: Felülvizsgálat

en: Review Box Contents
hu_HU: Ellenőrizze a doboz tartalmát

en: Review Box Title
hu_HU: Ellenőrizze a doboz címét

en: Ridge
hu_HU: Gerinc

en: Right
hu_HU: Jobb

en: Right to Left
hu_HU: Jobbról balra

en: Role Editor
hu_HU: Szerep szerkesztő

en: Sale Badge Font Size
hu_HU: Eladó jelvény betűmérete

en: Sale Badge Font Style
hu_HU: Eladó jelvény betűtípus stílus

en: Sale Price Font Size
hu_HU: Eladó ár betűmérete

en: Sale Price Font Style
hu_HU: Eladó ár betűtípus stílus

en: Sample Post Title
hu_HU: Minta utáni cím

en: Save Changes
hu_HU: Változtatások mentése

en: Scale In From Center
hu_HU: Méretezés a központból

en: Scale In From Left
hu_HU: Méretezés balról

en: Scale In From Right
hu_HU: Skála jobbra

en: Score %1$d%%
hu_HU: Pontszám %1$d%%

en: Score: %1$s
hu_HU: Pontszám: %1$s

en: Search & Cart Font
hu_HU: Search & Kosár betűtípus

en: Search & Cart Font Style
hu_HU: Keresés & Kosár betűtípusa

en: Search Layouts
hu_HU: Keresési elrendezések

en: Search Project Skills
hu_HU: Keresés a projekt készségei között

en: Search Projects
hu_HU: Projektek keresése

en: Search Results for: %s
hu_HU: Keresési eredmények ehhez: %s

en: Search results for "%s"
hu_HU: Keresési eredmény a " %s"

en: Search, Cart, & Icon Background Color
hu_HU: Keresés, Kosár, & Ikon Háttérszín

en: Search, Cart, & Icon Letter Spacing
hu_HU: Search, Cart, és Icon Letter térköz

en: Search, Cart, & Icon Text Color
hu_HU: Keresés, Kosár, & Ikon Szöveg Szín

en: Search, Cart, & Icon Text Size
hu_HU: Keresés, kosár, & ikon szövegméret

en: Secondary Menu
hu_HU: Másodlagos menü

en: Secondary Menu Bar Settings
hu_HU: Másodlagos menüsor beállítások

en: Select
hu_HU: választ

en: Select Animation Effect
hu_HU: Válassza az Animációs effektust

en: Select Page
hu_HU: Válassza az Oldal lehetőséget

en: Select Slider Type here
hu_HU: Itt válassza a Csúszka típusát

en: Select between expanded and closed state
hu_HU: Válasszon a kibővített és a zárt állapot között

en: Select yes if the link should be opened in a new window
hu_HU: Válassza az igen, ha a linket egy új ablakban kell megnyitni

en: Send
hu_HU: Elküld

en: Send Email to
hu_HU: E-mail küldése

en: Separate Skills with Commas
hu_HU: Külön készségek vesszőkkel

en: Set as Image
hu_HU: Állítsa be a képet

en: Share "%s" via %s
hu_HU: Ossza meg a " %s" -et %s segítségével

en: Share:
hu_HU: Részvény:

en: Sharing Icons to Display
hu_HU: Ikonok megosztása a kijelzőn

en: Shop
hu_HU: Üzlet

en: Short description
hu_HU: Rövid leírás

en: Shortcodes
hu_HU: shortcodes

en: Show Author
hu_HU: Szerző írása

en: Show Author Box
hu_HU: A szerzői mező megjelenítése

en: Show Categories
hu_HU: Kategóriák megjelenítése

en: Show Comment Count
hu_HU: Megjegyzések száma

en: Show Comments
hu_HU: Megjegyzések megjelenítése

en: Show Date
hu_HU: Dátum megjelenítése

en: Show Divider
hu_HU: Divider megjelenítése

en: Show Dribbble Icon
hu_HU: Dribbble ikon megjelenítése

en: Show Excerpt
hu_HU: A kivonat megjelenítése

en: Show Facebook Icon
hu_HU: Facebook ikon megjelenítése

en: Show Featured Image
hu_HU: Kiemelt kép megjelenítése

en: Show Full Content
hu_HU: Teljes tartalom megjelenítése

en: Show Google+ Icon
hu_HU: A Google+ ikon megjelenítése

en: Show Instagram Icon
hu_HU: Instagram ikon megjelenítése

en: Show Pagination
hu_HU: A lapozás megjelenítése

en: Show Pinterest Icon
hu_HU: Pinterest ikon megjelenítése

en: Show Post Count
hu_HU: Hozzászólások száma

en: Show Posts Count
hu_HU: Hozzászólások száma

en: Show RSS Icon
hu_HU: RSS ikon megjelenítése

en: Show Rating
hu_HU: Értékelés megjelenítése

en: Show Ratings
hu_HU: Értékelések megjelenítése

en: Show Read More Button
hu_HU: Több gomb megjelenítése

en: Show Related Posts
hu_HU: Kapcsolódó hozzászólások megjelenítése

en: Show Search Bar
hu_HU: Keresési sáv megjelenítése

en: Show Social Icons
hu_HU: Megjelenítése társadalmi ikonok

en: Show Stumbleupon Icon
hu_HU: Stumbleupon ikon megjelenítése

en: Show Top Border?
hu_HU: A felső határ megjelenítése?

en: Show Trending Bar
hu_HU: Trendek megjelenítése

en: Show Tumblr Icon
hu_HU: Tumblr ikon megjelenítése

en: Show Twitter Icon
hu_HU: A Twitter ikon megjelenítése

en: Show WooCommerce Cart
hu_HU: WooCommerce Kosár megjelenítése

en: Show Youtube Icon
hu_HU: Mutassa a Youtube ikont

en: Show author box
hu_HU: A szerződoboz megjelenítése

en: Show comments on pages
hu_HU: Az oldalakra vonatkozó megjegyzések megjelenítése

en: Show comments on posts
hu_HU: A hozzászólásokra vonatkozó megjegyzések megjelenítése

en: Show dropdown menus
hu_HU: A legördülő menük megjelenítése

en: Show related posts
hu_HU: Kapcsolódó bejegyzések megjelenítése

en: Sidebar
hu_HU: Oldalsáv

en: Sidebar Location
hu_HU: Oldalsáv helye

en: Sidebar Width
hu_HU: Oldalsáv szélessége

en: Sidebar location
hu_HU: Oldalsáv helye

en: Sidebar, Project Details box below content
hu_HU: Oldalsáv, a projekt részletei a tartalom alatt

en: Sidebar/Widget Area
hu_HU: Oldalsáv / Widget terület

en: Single Page Layout
hu_HU: Egyoldalas elrendezés

en: Single Post Layout
hu_HU: Egy hozzászólás elrendezése

en: Single Post Page SEO
hu_HU: Egy postai oldal SEO

en: Sitemap Page Template Options
hu_HU: Webhelytérkép-oldal sablon beállításai

en: Sitemap Sections Display
hu_HU: Oldaltérkép-szakaszok megjelenítése

en: Sizing
hu_HU: méretezése

en: Skills:
hu_HU: készségek:

en: Slide In Horizontally
hu_HU: Csúsztassa be vízszintesen

en: Slide In Vertically
hu_HU: Csúsztassa be függőlegesen

en: Slider Type
hu_HU: Csúszka típusa

en: Smooth Scrolling
hu_HU: Sima görgetés

en: Social Follow
hu_HU: Szociális követés

en: Social Icons Color
hu_HU: Szociális ikonok

en: Social Icons Size
hu_HU: Szociális ikonok

en: Social Media Links
hu_HU: Szociális média linkek

en: Social Media Networks
hu_HU: Szociális médiahálózatok

en: Social Network Follower Count Refresh
hu_HU: Szociális hálózat követője frissítése

en: Social Network Icon Size
hu_HU: Szociális hálózat ikon mérete

en: Solid
hu_HU: Szilárd

en: Sorry, No Posts Found
hu_HU: Sajnáljuk, nincsenek hozzászólások

en: Sorry, no posts found.
hu_HU: Sajnáljuk, nincsenek hozzászólások.

en: Sort Categories Links by Name/ID/Slug/Count/Term Group
hu_HU: Kategóriák rendezése Linkek név / azonosító / slug / gróf / termin csoport szerint

en: Sort Method
hu_HU: Rendezési módszer

en: Sort Order
hu_HU: Sorrend

en: Sort Pages Links
hu_HU: Oldalak hivatkozásainak rendezése

en: Standard
hu_HU: Alapértelmezett

en: Standard Blog Category
hu_HU: Standard blog kategória

en: Standard Blog Category With Featured Posts
hu_HU: Szabványos blogkategória a javasolt üzenetekkel

en: Standard Blog Homepage
hu_HU: Standard blog kezdőlap

en: Standard or Masonry Style for Archive Pages
hu_HU: Standard vagy kőműves stílus az archív oldalakhoz

en: Star
hu_HU: Csillag

en: Start on New Line
hu_HU: Indítsa el az új vonalat

en: Start on New Line?
hu_HU: Indítsa el az új vonalat?

en: Start the ad's output on a new line?
hu_HU: Indítsa el a hirdetés új sorát?

en: State
hu_HU: Állapot

en: Status
hu_HU: Állapot

en: Stumbleupon
hu_HU: Rábukkan

en: Stumbleupon Profile Url
hu_HU: Stumbleupon profil URL

en: Sub Heading
hu_HU: Alfejezet

en: Subheader
hu_HU: alfejlécében

en: Subheader Font Size
hu_HU: Subheader betűmérete

en: Subheader Font Style
hu_HU: Subheader betűtípus

en: Subject
hu_HU: Tantárgy

en: Subscribe
hu_HU: Iratkozz fel

en: Summary
hu_HU: összefoglalás

en: Summary Title
hu_HU: Összefoglaló cím

en: TRENDING:
hu_HU: Felkapott:

en: Tab Content
hu_HU: Lap tartalma

en: Tab Item
hu_HU: Tabulátorelem

en: Tab Item Active
hu_HU: Tab elem aktív

en: Tab Item Hover
hu_HU: Tab elem lebeg

en: Tab Settings
hu_HU: Tab Beállítások

en: Tab Text
hu_HU: Tab szöveg

en: Tabbed Posts
hu_HU: Csatolt üzenetek

en: Tabs
hu_HU: Lapok

en: Tabs Background
hu_HU: Tabs háttér

en: Tags
hu_HU: Címkék

en: Testimonial
hu_HU: Ajánlólevél

en: Text
hu_HU: Szöveg

en: Text Color
hu_HU: Szöveg szín

en: Text Size
hu_HU: Szövegméret

en: Text for the header of the module. Leave blank for no header for the module.
hu_HU: A modul fejlécének szövege. Hagyja üresen a modul fejlécét.

en: Thanks for contacting us.
hu_HU: Köszönjük, hogy felvette velünk a kapcsolatot.

en: The Ad HTML, if not using the Image URL and Link above.
hu_HU: A Hirdetés HTML-je, ha nem használja a fenti kép URL-t és linket.

en: The Map feature uses the Google Maps API and requires a valid Google API Key to function. Before using the map feature, please make sure you have added your API key inside the Extra Theme Options panel. Learn more about how to create your Google API Key <a href="%1$s" target="_blank">here</a>.
hu_HU: A Térkép funkció a Google Térkép API-t használja, és érvényes Google API kulcsot igényel. A térképfunkció használata előtt győződjön meg róla, hogy hozzáadta az API kulcsot az Extra Theme Options panelen. További információ a Google API kulcs létrehozásáról <a href="%1$s" target="_blank">itt</a> .

en: The Maps module uses the Google Maps API and requires a valid Google API Key to function. Before using the map module, please make sure you have added your API key here. Learn more about how to create your Google API Key <a target="_blank" href="%1$s">here</a>.
hu_HU: A Térképek modul a Google Térkép API-t használja, és érvényes Google API kulcs szükséges a működéshez. Mielőtt használná a térképmodult, győződjön meg róla, hogy hozzáadta API-kulcsát. További információ a Google API kulcs létrehozásáról <a target="_blank" href="%1$s">itt</a> .

en: The URL of the video from a <a href="%s" target="_blank">Supported oEmbed Video Provider</a>, or URL of any video. Click "Add Video URL" to add more file types. (.mov, .mp4, .webm, .ogv, etc)
hu_HU: A videó URL-je egy <a href="%s" target="_blank">támogatott oEmbed videó szolgáltatótól</a> vagy bármely videó URL-je. Kattintson az „Add Video URL”, hogy adjunk több fájltípus. (.mov, .mp4, .webm, .ogv stb.)

en: The color used for this category throughout the site.
hu_HU: Az ezen a kategóriánál használt szín az egész webhelyen.

en: The color used for this user throughout the site.
hu_HU: A felhasználó által az oldalon használt szín.

en: The format for the date display in PHP date() format
hu_HU: A dátum megjelenítési formátuma PHP dátum () formátumban

en: The name of your facebook page, not the full URL. If your facebook url is: "http://www.facebook.com/elegantthemes", then your page name is: "elegantthemes"
hu_HU: A facebook-oldal neve, nem a teljes URL. Ha a Facebook URL-címe: "http://www.facebook.com/elegantthemes", akkor az oldal neve: "elegantthemes"

en: The number of posts shown per page.
hu_HU: Az állások száma oldalanként.

en: The number of posts shown.
hu_HU: A megjelenített hozzászólások száma.

en: The primary heading.
hu_HU: Az elsődleges cím.

en: The speed, in seconds, in which it will auto rotate to the next slide.
hu_HU: A sebesség, másodpercben, amikor automatikusan elfordul a következő diara.

en: The speed, in seconds, in which the slider will auto rotate to the next slide. Leave empty to disable autoplay.
hu_HU: A sebesség, másodpercben, amikor a csúszka automatikusan elfordul a következő diara. Hagyja üresen az automatikus lejátszás letiltását.

en: The sub heading.
hu_HU: Az alfejezet.

en: Theme Customizer
hu_HU: Téma testreszabása

en: Theme Options
hu_HU: téma beállítások

en: There was a problem, please try again.
hu_HU: Hiba történt, próbálkozzon újra.

en: This controls default direction of the lazy-loading animation.
hu_HU: Ez szabályozza a lusta betöltő animáció alapértelmezett irányát.

en: This is an optional title to display for this module.
hu_HU: Ez egy opcionális cím, amelyet a modul megjelenít.

en: This option allows you to change how your dates are displayed. For more information please refer to the WordPress codex here:<a href='http://codex.wordpress.org/Formatting_Date_and_Time' target='_blank'>Formatting Date and Time</a>
hu_HU: Ezzel az opcióval módosíthatja a dátumok megjelenítését. További információért tekintse meg a WordPress kódot itt: <a href='http://codex.wordpress.org/Formatting_Date_and_Time' target='_blank'>Dátum és idő formázása</a>

en: This option allows you to control how many tiers your pages dropdown menu has in the default theme created main menu. Increasing the number allows for additional menu items to be shown. This setting is not applicable If you are using a custom menu and not the default theme created main menu.
hu_HU: Ez az opció lehetővé teszi, hogy ellenőrizze, hogy a lapok legördülő menüjének hány szintje van az alapértelmezett témakörben létrehozott főmenüben. A szám növelése lehetővé teszi további menüelemek megjelenítését. Ez a beállítás nem alkalmazható Ha egyéni menüt használ, és nem az alapértelmezett téma létrehozott főmenüt.

en: This options allows you to control how many teirs your pages dropdown menu has. Increasing the number allows for additional menu items to be shown.
hu_HU: Ezzel az opcióval szabályozhatja, hogy hány fogadó van az oldalak legördülő menüjében. A szám növelése lehetővé teszi további menüelemek megjelenítését.

en: This post is password protected. Enter the password to view comments.
hu_HU: Ez a bejegyzés jelszóval védett. Írja be a jelszót a megjegyzések megtekintéséhez.

en: This will add a border to the top side of the module.
hu_HU: Ez hozzáad egy szegélyt a modul felső oldalához.

en: This will be used as the border color for this module.
hu_HU: Ez a modul szegélyszíne lesz.

en: This will be used as the text color for the header text of the module.
hu_HU: Ez a modul fejlécének szöveges színe lesz.

en: This will change the label of the module in the builder for easy identification.
hu_HU: Ez megkönnyíti a modul azonosítását az építőben.

en: This will enable Google Fonts for Non-English languages.
hu_HU: Ez lehetővé teszi a nem angol nyelvű Google-betűtípusok használatát.

en: This will enable the use of excerpts in posts or pages.
hu_HU: Ez lehetővé teszi a kivonatok használatát az üzenetekben vagy az oldalakon.

en: This will return all of the settings throughout the options page to their default values. <strong>Are you sure you want to do this?</strong>
hu_HU: Ez az összes beállítási értéket visszaadja az alapértelmezett értékeknek. <strong>Biztos benne, hogy ezt szeretné?</strong>

en: Title
hu_HU: Cím

en: Title Font Size
hu_HU: Cím betűmérete

en: Title Font Style
hu_HU: Cím betűtípus stílusa

en: Title:
hu_HU: Cím:

en: Toggle
hu_HU: pecek

en: Toggle Icon Size
hu_HU: Ikonméret váltása

en: Toggle Padding
hu_HU: A párnázás átkapcsolása

en: Top
hu_HU: felső

en: Top & Bottom Padding
hu_HU: Felső és alsó párnázás

en: Top Rated
hu_HU: Legjobbnak értékelt

en: Top to Bottom
hu_HU: Fentről lefelé

en: Trackbacks/Pingbacks
hu_HU: Visszakövetések / Pingbacks

en: Trending Font
hu_HU: Trendi betűtípus

en: Trending Font Style
hu_HU: Trendi betűtípus-stílus

en: Trending Label Text Color
hu_HU: Felkapott Label Text Color

en: Trending Text Size
hu_HU: Trendi szövegméret

en: Trending Title Text Color
hu_HU: Trendi címszöveg színe

en: Tumblr Profile Url
hu_HU: Tumblr profil URL

en: Turn pagination on or off.
hu_HU: Kapcsolja be vagy ki a lapozást.

en: Turn the autoplay feature on or off.
hu_HU: Kapcsolja be vagy ki az automatikus lejátszás funkciót.

en: Turn the dispay of each post's date on or off.
hu_HU: Kapcsolja be vagy ki az egyes hozzászólások dátumát.

en: Turn the display of each post's author on or off.
hu_HU: Kapcsolja ki a kijelző minden post szerzője be- vagy kikapcsolása.

en: Turn the display of each post's categories on or off.
hu_HU: Kapcsolja ki a kijelző az egyes bejegyzések kategóriáinak be- vagy kikapcsolása.

en: Turn the display of each post's ccomments on or off.
hu_HU: Kapcsolja be vagy ki az egyes hozzászólások megjelenítését.

en: Turn the display of each post's comment count on or off.
hu_HU: Kapcsolja be vagy ki az egyes hozzászólások megjegyzésének megjelenítését.

en: Turn the display of each post's date on or off.
hu_HU: Kapcsolja be vagy ki az egyes bejegyzések dátumát.

en: Turn the display of each post's featured image on or off.
hu_HU: Kapcsolja be vagy ki az egyes hozzászólások megjelenített képeit.

en: Turn the display of each post's rating on or off.
hu_HU: Kapcsolja be vagy ki az egyes bejegyzések értékelését.

en: Turn the display of each post's rating stars on or off.
hu_HU: Kapcsolja be vagy ki az egyes hozzászólások minősítési csillagainak megjelenítését.

en: Tweet
hu_HU: Csipog

en: Twitter Profile Url
hu_HU: Twitter profil URL-je

en: Type
hu_HU: típus

en: Type an address and click find to place a marker at that address.
hu_HU: Írjon be egy címet, majd kattintson a Keresés gombra a jelölő elhelyezéséhez.

en: Type of the box
hu_HU: A doboz típusa

en: Typography
hu_HU: Tipográfia

en: Typography Settings
hu_HU: Tipográfiai beállítások

en: URL of the ad image.
hu_HU: A hirdetéskép URL-je.

en: URL the ad's image links to.
hu_HU: URL-cím a hirdetés képéhez.

en: USERNAME
hu_HU: FELHASZNÁLÓNÉV

en: Underline
hu_HU: Aláhúzás

en: Update Skill
hu_HU: A Skill frissítése

en: Upload
hu_HU: Feltöltés

en: Upload A Video File
hu_HU: Töltsön fel egy videofájlt

en: Upload an Image
hu_HU: Kép feltöltése

en: Uppercase
hu_HU: Nagybetűs

en: Use Google Fonts
hu_HU: Használja a Google Betűtípusokat

en: Use as default for any category that does not have a specific layout set.
hu_HU: Alapértelmezettként használjon olyan kategóriákat, amelyek nem rendelkeznek meghatározott elrendezéskészlettel.

en: Use combined and minified CSS file to speed up your site's page load.
hu_HU: A webhely oldalterhelésének felgyorsításához használja a kombinált és minigált CSS fájlt.

en: Use combined and minified javascript file to speed up your site's page load.
hu_HU: A webhely oldalterhelésének gyorsításához használja a kombinált és módosított javascript fájlt.

en: Use excerpts when defined
hu_HU: Használja a részleteket, ha meghatározott

en: Use resizing
hu_HU: Használja az átméretezést

en: Use this layout as the default layout?
hu_HU: Használja ezt az elrendezést alapértelmezett elrendezésként?

en: Use this layout as the home layout?
hu_HU: Használja ezt az elrendezést otthoni elrendezésként?

en: Use this layout on the categories selected above.
hu_HU: Használja ezt az elrendezést a fenti kategóriákban.

en: Used for icon button type
hu_HU: Az ikon gomb típusához használható

en: User Name
hu_HU: Felhasználónév

en: Username
hu_HU: Felhasználónév

en: Username:
hu_HU: Felhasználónév:

en: Vertically Centered
hu_HU: Függőleges középre

en: Video
hu_HU: Videó

en: Video Format Options
hu_HU: Videó formátum beállításai

en: Video URL
hu_HU: Videó URL-címe

en: View Category Layout
hu_HU: Kategória elrendezés megtekintése

en: View Project
hu_HU: Projekt megtekintése

en: View The Project
hu_HU: A projekt megtekintése

en: View all posts by %s
hu_HU: A (z) %s összes hozzászólásának megtekintése

en: Website Content Width
hu_HU: Weboldal tartalmának szélessége

en: Website Gutter Width
hu_HU: Honlap csatorna szélessége

en: Welcome to Extra! Before diving in to your new theme, please visit the <a style="color: #fff; font-weight: bold;" href="%1$s" target="_blank">Extra Documentation</a> page for access to dozens of in-depth tutorials.
hu_HU: Üdvözöljük az Extra! Mielőtt az új témához merülne, látogasson el az <a style="color: #fff; font-weight: bold;" href="%1$s" target="_blank">Extra dokumentáció</a> oldalra, hogy több tucat mélyreható oktatóanyagot kapjon.

en: When you define your keywords using custom fields you should use this value for the custom field Name. The Value of your custom field should be the meta keywords you would like to use, separated by comas.
hu_HU: Ha a kulcsszavakat egyéni mezőkkel határozza meg, akkor ezt az értéket kell használni az egyéni mező nevéhez. Az érték az egyéni mező legyen a meta kulcsszavakat szeretne használni, elválasztva comas.

en: When you define your meta description using custom fields you should use this value for the custom field Name. The Value of your custom field should be the custom description you would like to use.
hu_HU: Ha meg a meta leírás segítségével egyedi mezők akkor használja ezt az értéket az egyéni mező neve. Az egyéni mező értéke az egyéni leírás, amelyet használni kíván.

en: When you define your title using custom fields you should use this value for the custom field Name. The Value of your custom field should be the custom title you would like to use.
hu_HU: Ha az egyedi mezők segítségével határozza meg a címet, akkor ezt az értéket kell használnia az egyéni mező nevéhez. Az egyéni mező értéke az egyéni cím, amelyet használni kíván.

en: Whether to show the post count.
hu_HU: Legyen szó a bejegyzés számáról.

en: Widget Header Font Size
hu_HU: Widget fejléc betűmérete

en: Widget Header Font Style
hu_HU: Widget fejléc betűstílus

en: Widget Heading Color
hu_HU: Widget fejléc színe

en: Widget Link Color
hu_HU: Widget Link színe

en: Widget Text Color
hu_HU: Widget szöveg színe

en: WooCommerce Sidebar Location
hu_HU: WooCommerce Sidebar Hely

en: WooCommerce Sidebar/Widget Area
hu_HU: WooCommerce Sidebar / Widget Area

en: Yes
hu_HU: Igen

en: You are already logged in.
hu_HU: Ön már bejelentkezett.

en: You can disable this option if you want to remove the author box from single post pages.
hu_HU: Ezt az opciót letilthatja, ha törölni szeretné a szerződobozot egyetlen hozzászólás oldalról.

en: You can disable this option if you want to remove the comments and comment form from single post pages.
hu_HU: Ezt az opciót letilthatja, ha törölni szeretné a megjegyzéseket és a megjegyzéseket egy postai oldalról.

en: You can disable this option if you want to remove the related posts from single post pages.
hu_HU: Ezt az opciót letilthatja, ha el szeretné távolítani a kapcsolódó bejegyzéseket egyetlen hozzászólás oldalról.

en: You can find all the info on how to obtain all the needed API credentials here: %s
hu_HU: Az összes szükséges információt megtalálhatja az összes szükséges API-hitelesítés megszerzéséről itt: %s

en: You can find the User Id at the end of your Google+ URL. For example if the URL was: http://plus.google.com/+elegentthemes, the User Id would be: +elegenthemes
hu_HU: Megtalálható a felhasználó Id végén a Google+ URL. Például, ha az URL: http://plus.google.com/+elegentthemes, a felhasználói azonosító: + elegenthemes

en: You don't have pages
hu_HU: Nincsenek oldalad

en: Your Rating:
hu_HU: A te értékelésed:

en: Your latest posts
hu_HU: Legújabb hozzászólásaid

en: Your site&#8217;s most recent Posts.
hu_HU: A webhely legújabb üzenetei.

en: Your site&#8217;s most recent Reviews (posts which have review).
hu_HU: Az Ön webhelyének legfrissebb véleményei (hozzászólások, amelyek áttekintőek).

en: Your site&#8217;s most recent Videos (Posts which use video format).
hu_HU: A webhely legújabb videói (videofájlokat használó bejegyzések).

en: Your site&#8217;s most recent comments.
hu_HU: A webhely legfrissebb észrevételei.

en: Youtube Profile Url
hu_HU: Youtube profil URL-címe

en: Youtube Username
hu_HU: Youtube felhasználónév

en: Zoom Icon Color
hu_HU: Zoom ikon színe

en: by
hu_HU: által

en: by %s
hu_HU:  %s által

[ctx: clear static resources]
en: Clear
hu_HU: Egyértelmű

en: comment count
hu_HU: megjegyzések száma

[ctx: documentation links]
en: Support
hu_HU: Támogatás

[ctx: general options]
en: General
hu_HU: Tábornok

[ctx: integrate third-party code]
en: Integration
hu_HU: Integráció

[ctx: label]
en: Search for:
hu_HU: Keresés:

[ctx: layout item]
en: Add New
hu_HU: Új hozzáadása

[ctx: layout type general name]
en: Category Layouts
hu_HU: Kategória elrendezések

[ctx: layout type singular name]
en: Category Layout
hu_HU: Kategória elrendezés

[ctx: navigation menu]
en: Navigation
hu_HU: Navigáció

[ctx: noun]
en: COMMENT
hu_HU: MEGJEGYZÉS

[ctx: page/post]
en: Layout
hu_HU: Elrendezés

[ctx: placeholder]
en: Search
hu_HU: Keresés

[ctx: project item]
en: Add New
hu_HU: Új hozzáadása

[ctx: project type general name]
en: Projects
hu_HU: projektek

[ctx: project type singular name]
en: Project
hu_HU: program

en: settings reset.
hu_HU: beállítások visszaállítása.

en: settings saved.
hu_HU: Beállítások elmentve.

[ctx: site ads placement areas]
en: Ads
hu_HU: A hirdetések

[ctx: site color scheme]
en: Colorization
hu_HU: színezés

[ctx: theme updates]
en: Updates
hu_HU: Frissítés

[ctx: widgets]
en: %1$s %2$s <div class="post-title">on %3$s</div>
hu_HU:  %1$s %2$s <div class="post-title">  %3$s-on </div>

en: you don't have sufficient permissions to access this page
hu_HU: nincs elegendő engedélye az oldal eléréséhez
