Extra 2.22.2 - en to he_IL translation catalogue (1105 entries)

en:  You can find all the info on how to obtain all the required credentials here: %s
he_IL: אתה יכול למצוא את כל המידע על איך להשיג את כל האישורים הנדרשים כאן: %s

en: %d Items
he_IL:  %d פריטים

en: %d Items in Cart
he_IL:  %d פריטים בעגלה

en: %s Theme Options
he_IL:  %s אפשרויות ערכת נושא

en: %s URL
he_IL:  %s כתובת אתר

en: %s ago
he_IL: לפני %s

en: &hellip;
he_IL: ...

en: &laquo; Previous
he_IL: " קודם

en: + Add One More Tab
he_IL: + הוסף עוד כרטיסייה אחת

en: 0 Comments
he_IL: 0 תגובות

en: 1 Column
he_IL: עמודה אחת

en: 1 Comment
he_IL: תגובה 1

en: 1/2 + 1/4 + 1/4 Columns
he_IL: 1/2 + 1/4 + 1/4 עמודות

en: 1/3 + 2/3 Columns
he_IL: 1/3 + 2/3 עמודות

en: 1/4 + 1/2 + 1/4 Columns
he_IL: 1/4 + 1/2 + 1/4 עמודות

en: 1/4 + 1/4 + 1/2 Columns
he_IL: 1/4 + 1/4 + 1/2 עמודות

en: 1/4 + 3/4 Columns
he_IL: 1/4 + 3/4 עמודות

en: 2 Columns
he_IL: 2 עמודות

en: 2/3 + 1/3 Columns
he_IL: 2/3 + 1/3 עמודות

en: 3 Columns
he_IL: 3 עמודות

en: 3/4 + 1/4 Columns
he_IL: 3/4 + 1/4 עמודות

en: 4 Columns
he_IL: 4 עמודות

en: 404 Not Found
he_IL: 404 לא נמצא

en: <div class="updated"><p>This is a fresh installation of %1$s theme. Don't forget to go to <a href="%2$s">ePanel</a> to set it up. This message will disappear once you have clicked the Save button within the <a href="%2$s">theme's options page</a>.</p></div>
he_IL: <div class="updated" style=";text-align:right;direction:rtl"><p style=";text-align:right;direction:rtl"> זהו התקנה חדשה של נושא %1$s. אל תשכח ללכת <a href="%2$s">ePanel</a> כדי להגדיר את זה. הודעה זו תיעלם לאחר שתלחץ על הלחצן שמור <a href="%2$s">בדף אפשרויות העיצוב</a> . </p></div>

en: <span class="button">Next Entries</span>
he_IL: <span class="button">ערכי</span>

en: <span class="button">Next</span><span class="title">%title</span>
he_IL: <span class="button">הבאה</span><span class="title">%title</span>

en: <span class="button">Older Entries</span>
he_IL: <span class="button">פוסטים ישנים יותר</span>

en: <span class="button">Previous</span><span class="title">%title</span>
he_IL: <span class="button">קודמת</span><span class="title">%title</span>

en: <span class="meta-nav">&larr;</span> Older Comments
he_IL: <span class="meta-nav">←</span> ישן יותר הערות

en: A static page
he_IL: דף סטטי

en: API Key
he_IL: מפתח API

en: About The Author
he_IL: על הסופר

en: Above Post
he_IL: מעל הדואר

en: Accent color
he_IL: צבע הדגשה

en: Access Token
he_IL: אסימון גישה

en: Access Token Secret
he_IL: גישה הסוד הסוד

en: Access Token Secret:
he_IL: גישה לטקסט הסוד:

en: Access token:
he_IL: אסימון גישה:

en: Accordion
he_IL: אקורדיון

en: Active Tab Background Color
he_IL: צבע רקע פעיל של כרטיסייה

en: Active Tab Text Color
he_IL: צבע טקסט פעיל

en: Ad
he_IL: מודעה

en: Ad #
he_IL: מודעה מס '

en: Ad #%d
he_IL: מודעה # %d

en: Ad HTML
he_IL: HTML של מודעה

en: Ad HTML:
he_IL: HTML של מודעה:

en: Ad Image
he_IL: תמונה של מודעה

en: Ad Link
he_IL: קישור מודעה

en: Add API Key
he_IL: הוסף מפתח API

en: Add Ad
he_IL: הוסף מודעה

en: Add Another Video URL
he_IL: הוסף כתובת אתר נוספת של סרטון

en: Add Audio File
he_IL: הוסף קובץ שמע

en: Add Author Bio
he_IL: הוסף מחבר Bio

en: Add Breakdown
he_IL: הוסף פירוט

en: Add ET Box
he_IL: הוסף תיבת ET

en: Add ET Button
he_IL: הוסף כפתור ET

en: Add ET Learn more block
he_IL: הוסף ET למד עוד בלוק

en: Add ET Tabs
he_IL: הוסף כרטיסיות ET

en: Add Gallery Images
he_IL: הוסף תמונות גלריה

en: Add Images
he_IL: הוסף תמונות

en: Add New Ad
he_IL: הוסף מודעה חדשה

en: Add New Category Layout
he_IL: הוסף פריסת קטגוריה חדשה

en: Add New Project
he_IL: הוסף פרויקט חדש

en: Add New Project Skill
he_IL: הוסף פרוייקט חדש מיומנות

en: Add New Tab
he_IL: הוסף כרטיסייה חדשה

en: Add a Tooltip Text
he_IL: הוסף טקסט הסבר קצר

en: Add code to the < body > (good for tracking codes such as google analytics)
he_IL: הוסף קוד אל <body> (טוב לקודי מעקב כגון Google analytics)

en: Add code to the < head > of your blog
he_IL: הוסף קוד ל <head> של הבלוג שלך

en: Add code to the bottom of your posts, before the comments
he_IL: הוסף קוד לתחתית הפוסטים שלך, לפני ההערות

en: Add code to the top of your posts
he_IL: הוסף קוד לראש ההודעות שלך

en: Add or Remove Skills
he_IL: הוספה או הסרה של מיומנויות

en: Additional Info
he_IL: מידע נוסף

en: Address
he_IL: כתובת

en: Admin Label
he_IL: תווית מנהל מערכת

en: Ads
he_IL: מודעות

en: Adsense's responsive ad units require the ads' container to have a fixed width. Enabling this option applies a fixed width to this ad's container.
he_IL: יחידות המודעות עם יכולת התגובה של AdSense דורשות ממכלול המודעות להיות בעל רוחב קבוע. הפעלת אפשרות זו חלה על רוחב קבוע למכולה של מודעה זו.

en: Advertisement
he_IL: פרסומת

en: All
he_IL: את כל

en: All Category Layouts
he_IL: כל פריסות הקטגוריות

en: All Project Skills
he_IL: כל מיומנויות הפרויקט

en: All Projects
he_IL: כל הפרויקטים

en: Alternative text for image
he_IL: טקסט חלופי לתמונה

en: Amount of archive months to display.
he_IL: כמות חודשי הארכיון להצגה.

en: Amount of recent posts to display.
he_IL: כמות ההודעות האחרונות להצגה.

en: An <a href="%s">Extra Theme Layout</a> (select below)
he_IL: <a href="%s">פריסת ערכת נושא נוספת</a> (בחר להלן)

en: An Extra Category Layout
he_IL: פריסה קטגוריה נוספת

en: Animation
he_IL: אנימציה

en: Any code you place here will appear in body section of all pages of your blog. This is usefull if you need to input a tracking pixel for a state counter such as Google Analytics.
he_IL: כל קוד שתציין כאן יופיע בקטע 'גוף' של כל דפי הבלוג שלך. זה שימושי אם אתה צריך להזין פיקסל למעקב עבור מונה המדינה כגון Google Analytics.

en: Any code you place here will appear in the head section of every page of your blog. This is useful when you need to add javascript or css to all pages.
he_IL: כל קוד שאתה מציב כאן יופיע בחלק הראשי של כל דף בבלוג שלך. אפשרות זו שימושית כאשר עליך להוסיף JavaScript או CSS לכל הדפים.

en: Any code you place here will be placed at the top of all single posts. This is useful if you are looking to integrating things such as social bookmarking links.
he_IL: כל קוד שאתה מציב כאן יוצב בראש כל ההודעות. זה שימושי אם אתם מחפשים לשלב דברים כגון קישורים סימניות חברתי.

en: App ID
he_IL: מזהה אפליקציה

en: App Secret
he_IL: סוד האפליקציה

en: Archive Heading Text Color
he_IL: ארכיון כותרת צבע כותרת

en: Archives
he_IL: ארכיון

en: Ascending
he_IL: עולה

en: Aside
he_IL: חוץ מזה

en: Attributes
he_IL: תכונות

en: Audio
he_IL: אודיו

en: Audio File Subtitle
he_IL: קובץ כתוביות של קובץ שמע

en: Audio File Title
he_IL: כותרת קובץ שמע

en: Audio File URL
he_IL: כתובת אתר של קובץ שמע

en: Audio Format Options
he_IL: אפשרויות פורמט אודיו

en: Author
he_IL: מחבר

en: Author Image URL
he_IL: כתובת אתר של תמונה של מחבר

en: Authorize
he_IL: הרשאה

en: Authors Page Template Options
he_IL: אפשרויות תבנית דף מחברים

en: Authors to display
he_IL: מחברים לתצוגה

en: Auto
he_IL: אוטומטי

en: Auto Speed
he_IL: מהירות אוטומטית

en: Automattic slider speed (works only if Auto is set to yes)
he_IL: מהירות המחוון האוטומטית (פועלת רק אם Auto מוגדר כן)

en: Autoplay
he_IL: הפעלה אוטומטית

en: Autoplay Speed
he_IL: מהירות הפעלה אוטומטית

en: Back To Top
he_IL: חזרה למעלה

en: Back To Top Button
he_IL: לחצן חזרה למעלה

en: Background Color
he_IL: צבע רקע

en: Background Settings
he_IL: הגדרות רקע

en: Background color
he_IL: צבע רקע

en: Bar Border Radius
he_IL: בר רדיוס הגבול

en: Bar Counter
he_IL: בר מונה

en: Bar Padding
he_IL: בר ריפוד

en: Before you can receive product updates, you must first authenticate your Elegant Themes subscription. To do this, you need to enter both your Elegant Themes Username and your Elegant Themes API Key. To locate your API Key, <a href="https://www.elegantthemes.com/members-area/" target="_blank">log in</a> to your Elegant Themes account and navigate to the <strong>Account > API Key</strong> page.
he_IL: לפני שתוכל לקבל עדכוני מוצר, עליך לאמת תחילה את המנוי שלך ל'גמלים אלגנטיים '. כדי לעשות זאת, עליך להזין גם את שם משתמש אלגנטי שלך ואת ערכות נושא אלגנטי ערכות נושא API. כדי לאתר את מפתח ה- API שלך, <a href="https://www.elegantthemes.com/members-area/" target="_blank">היכנס</a> לחשבון 'ערכות נושא אלגנטיות' ונווט אל הדף ' <strong>חשבון'> 'מפתח API'</strong> .

en: Before you can receive product updates, you must first authenticate your Elegant Themes subscription. To do this, you need to enter both your Elegant Themes Username and your Elegant Themes API Key. Your username is the same username you use when logging in to <a href="http://elegantthemes.com/" target="_blank">ElegantThemes.com</a>
he_IL: לפני שתוכל לקבל עדכוני מוצר, עליך לאמת תחילה את המנוי שלך ל'גמלים אלגנטיים '. כדי לעשות זאת, עליך להזין גם את שם משתמש אלגנטי שלך ואת ערכות נושא אלגנטי ערכות נושא API. שם המשתמש שלך הוא אותו שם משתמש שבו אתה משתמש בעת כניסה אל <a href="http://elegantthemes.com/" target="_blank">ElegantThemes.com</a>

en: Below Header
he_IL: מתחת לכותרת

en: Below Post
he_IL: מתחת לפוסט

en: Blog
he_IL: בלוג

en: Blog Feed Masonry
he_IL: הבלוג להאכיל את הבונים

en: Blog Feed Page Template Options
he_IL: אפשרויות תבנית דף הזנה של בלוג

en: Blog Feed Standard
he_IL: עדכון הזנת בלוג

en: Blog Feed Title
he_IL: כותרת עדכון בלוג

en: Blogger
he_IL: בלוג

en: Body
he_IL: גוף

en: Body Font
he_IL: גופן הגוף

en: Body Line Height
he_IL: גובה גוף

en: Body Link Color
he_IL: צבע גוף קישור

en: Body Text Color
he_IL: צבע טקסט גוף

en: Body Text Size
he_IL: גודל טקסט גוף

en: Body/Link Font Style
he_IL: גוף / קישור גופן סגנון

en: Body/Link Line Height
he_IL: גובה גוף / גובה קו

en: Body/Link Text Size
he_IL: גוף / גודל טקסט קישור

en: Bold
he_IL: מודגש

en: Border
he_IL: גבול

en: Border Color
he_IL: צבע גבול

en: Border Radius
he_IL: רדיוס הגבול

en: Border Width
he_IL: רוחב גבול

en: Bottom
he_IL: למטה

en: Bottom Bar
he_IL: בר תחתון

en: Bottom to Top
he_IL: מלמטה למעלה

en: Boxed Layout - Background color
he_IL: פריסה מרובעת - צבע רקע

en: Breakdown #
he_IL: התקלקל #

en: Breakdown #%d
he_IL: התמוטטות # %d

en: Buffer
he_IL: מאגר

en: Button Font Style
he_IL: סגנון גופן לחצנים

en: Button Hover Styles
he_IL: לחצן סובב את הסגנונות

en: Button Styles
he_IL: סגנונות לחצנים

en: Buttons
he_IL: כפתורים

en: Buttons Font
he_IL: לחצנים גופן

en: By default comments are not placed on pages, however, if you would like to allow people to comment on your pages simply enable this option.
he_IL: כברירת מחדל, ההערות אינן ממוקמות בדפים, אם תרצה לאפשר לאנשים להגיב בדפים שלך, פשוט הפעל אפשרות זו.

en: By default pages are sorted by name. However if you would rather have them sorted by ID you can adjust this setting.
he_IL: כברירת מחדל, דפים ממוינים לפי שם. עם זאת, אם אתה מעדיף אותם מיון לפי מזהה אתה יכול לשנות את ההגדרה הזו.

en: By default the navigation bar stays on top of the screen at all times. We suggest to disable this option, if you need to use a logo taller than the default one.
he_IL: כברירת מחדל, סרגל הניווט נשאר על גבי המסך בכל עת. אנו מציעים להשבית אפשרות זו, אם עליך להשתמש בלוגו גבוה מזה של ברירת המחדל.

en: By default the theme creates a Home link in the default created menu, that when clicked leads back to your blog's homepage. If however, you are using a static homepage and have already created a page called Home to use, this will result in a duplicate link. In this case you should disable this feature to remove the link.
he_IL: כברירת מחדל, ערכת הנושא יוצרת קישור דף הבית בתפריט ברירת המחדל שנוצר, שכאשר לוחצים על הקישור מוביל לדף הבית של הבלוג שלך. עם זאת, אם אתה משתמש בדף הבית סטטית כבר יצרת דף שנקרא דף הבית לשימוש, זה יוביל קישור כפול. במקרה זה עליך להשבית תכונה זו כדי להסיר את הקישור.

en: By default the theme creates post titles based on the title of your post and your blog name. If you would like to make your meta title different than your actual post title you can define a custom title for each post using custom fields. This option must be enabled for custom titles to work, and you must choose a custom field name for your title below.
he_IL: כברירת מחדל, הנושא יוצר כותרות פוסט המבוססות על כותרת הפוסט ושם הבלוג שלך. אם אתה רוצה להפוך את כותרת meta שונה מאשר לכתוב את הכותרת בפועל אתה יכול להגדיר כותרת מותאמת אישית עבור כל הודעה באמצעות שדות מותאמים אישית. יש להפעיל אפשרות זו עבור כותרות מותאמות אישית, ועליך לבחור שם שדה מותאם אישית עבור הכותרת שבהמשך.

en: By default the theme does not add keywords to your header. Most search engines don't use keywords to rank your site anymore, but some people define them anyway just in case. If you want to add meta keywords to your header then enable this option and fill in the custom keywords field below.
he_IL: כברירת מחדל, הנושא אינו מוסיף מילות מפתח לכותרת שלך. רוב מנועי החיפוש לא משתמשים במילות מפתח כדי לדרג את האתר שלך יותר, אבל כמה אנשים להגדיר אותם בכל מקרה רק במקרה. אם ברצונך להוסיף מילות מפתח למטה אל הכותרת שלך, הפעל את האפשרות הזו ומלא את השדה מילות מפתח מותאמות אישית למטה.

en: By default the theme uses a combination of your blog name and your blog description, as defined when you created your blog, to create your homepage titles. However if you want to create a custom title then simply enable this option and fill in the custom title field below.
he_IL: כברירת מחדל, העיצוב משתמש בשילוב של שם הבלוג שלך ותיאור הבלוג שלך, כפי שהוגדר בעת יצירת הבלוג שלך, כדי ליצור את כותרות דף הבית שלך. עם זאת, אם ברצונך ליצור כותרת מותאמת אישית, פשוט הפעל את האפשרות הזו ומלא את שדה הכותרת המותאמת אישית.

en: By default the theme uses your blog description, as defined when you created your blog, to fill in the meta description field. If you would like to use a different description then enable this option and fill in the custom description field below.
he_IL: כברירת מחדל, העיצוב משתמש בתיאור הבלוג שלך, כפי שהוגדר בעת יצירת הבלוג שלך, כדי למלא את שדה תיאור המטא. אם תרצה להשתמש בתיאור אחר, הפעל את האפשרות הזו ומלא את שדה התיאור המותאם למטה.

en: CSS Class
he_IL: מחלקת CSS

en: CSS ID
he_IL: מזהה CSS

en: Call To Action
he_IL: קריאה לפעולה

en: Callback function: "%s" doesnt exist
he_IL: פונקציית התקשרות: " %s" אינו קיים

en: Canonicalization helps to prevent the indexing of duplicate content by search engines, and as a result, may help avoid duplicate content penalties and pagerank degradation. Some pages may have different URL's all leading to the same place. For example domain.com, domain.com/index.html, and www.domain.com are all different URLs leading to your homepage. From a search engine's perspective these duplicate URLs, which also occur often due to custom permalinks, may be treaded individually instead of as a single destination. Defining a canonical URL tells the search engine which URL you would like to use officially. The theme bases its canonical URLs off your permalinks and the domain name defined in the settings tab of wp-admin.
he_IL: Canonicalization מסייע למנוע יצירת אינדקס של תוכן משוכפל על ידי מנועי החיפוש, וכתוצאה מכך, עשוי לסייע במניעת קנסות תוכן כפולים השפלה PageRank. ייתכן שלדפים מסוימים יש כתובת אתר שונה המוליכה לאותו מקום. לדוגמה, domain.com, domain.com/index.html ו- www.domain.com הם כולם כתובות אתר שונות שמובילות לדף הבית שלך. מנקודת מבט של מנוע החיפוש, כתובות אתרים כפולות אלה, המתרחשות לעתים קרובות גם עקב קישורים קבועים מותאמים אישית, עשויות להיות נפרדות בנפרד במקום ליעד אחד. הגדרת כתובת אתר קנונית מספרת את מנוע החיפוש שבו כתובת האתר אתה רוצה להשתמש באופן רשמי. הנושא מבסס את כתובות הקנוניות שלו מחוץ permalinks שלך ואת שם התחום שהוגדר בכרטיסייה הגדרות של wp-admin.

en: Canonicalization helps to prevent the indexing of duplicate content by search engines, and as a result, may help avoid duplicate content penalties and pagerank degradation. Some pages may have different URLs all leading to the same place. For example domain.com, domain.com/index.html, and www.domain.com are all different URLs leading to your homepage. From a search engine's perspective these duplicate URLs, which also occur often due to custom permalinks, may be treaded individually instead of as a single destination. Defining a canonical URL tells the search engine which URL you would like to use officially. The theme bases its canonical URLs off your permalinks and the domain name defined in the settings tab of wp-admin.
he_IL: Canonicalization מסייע למנוע יצירת אינדקס של תוכן משוכפל על ידי מנועי החיפוש, וכתוצאה מכך, עשוי לסייע במניעת קנסות תוכן כפולים השפלה PageRank. ייתכן שלדפים מסוימים יש כתובות אתרים שונות המובילות לאותו מקום. לדוגמה, domain.com, domain.com/index.html ו- www.domain.com הם כולם כתובות אתר שונות שמובילות לדף הבית שלך. מנקודת מבט של מנוע החיפוש, כתובות אתרים כפולות אלה, המתרחשות לעתים קרובות גם עקב קישורים קבועים מותאמים אישית, עשויות להיות נפרדות בנפרד במקום ליעד אחד. הגדרת כתובת אתר קנונית מספרת את מנוע החיפוש שבו כתובת האתר אתה רוצה להשתמש באופן רשמי. הנושא מבסס את כתובות הקנוניות שלו מחוץ permalinks שלך ואת שם התחום שהוגדר בכרטיסייה הגדרות של wp-admin.

en: Captcha Font Size
he_IL: גודל גופן

en: Captcha Font Style
he_IL: סגנון גופן Captcha

en: Caption
he_IL: הכיתוב

en: Caption Background Color
he_IL: הכיתוב רקע צבע

en: Caption Font Size
he_IL: גודל גופן כיתוב

en: Caption Font Style
he_IL: סגנון גופן כיתוב

en: Caption goes here
he_IL: הכיתוב הולך כאן

en: Caption title goes here
he_IL: כותרת הכיתוב נמצאת כאן

en: Categories
he_IL: קטגוריות

en: Categories:
he_IL: קטגוריות:

en: Category
he_IL: קטגוריה

en: Category Builder
he_IL: קטגוריה בונה

en: Centered
he_IL: מרוכז

en: Change Your API Key
he_IL: שנה את מפתח ה- API שלך

en: Channel Name
he_IL: שם הערוץ

en: Chat
he_IL: צ'אט

en: Check and sort the sitemap sections you would like to be displayed.
he_IL: סמן ומיין את קטעי Sitemap שברצונך להציג.

en: Check this box if you want to display meta descriptions on category/archive pages. The description is based off the category description you choose when creating/edit your category in wp-admin.
he_IL: סמן תיבה זו אם ברצונך להציג תיאורי meta בדפי הקטגוריה / הארכיון. התיאור מבוסס על תיאור הקטגוריה שתבחר בעת יצירה / עריכה של הקטגוריה ב- wp-admin.

en: Choose Categories.
he_IL: בחר קטגוריות.

en: Choose From the Most Used Skills
he_IL: בחר מתוך המיומנויות המשומשות ביותר

en: Choose Sidebar/Widget Area
he_IL: בחר Sidebar / אזור יישומון

en: Choose a category.
he_IL: בחר קטגוריה.

en: Choose a heading style.
he_IL: בחר סגנון כותרת.

en: Choose a sort method.
he_IL: בחר שיטת מיון.

en: Choose a sort order.
he_IL: בחר סדר מיון.

en: Choose an Image
he_IL: בחר תמונה

en: Choose button color
he_IL: בחר את צבע הלחצן

en: Choose button type
he_IL: בחר סוג לחצן

en: Choose categories.
he_IL: בחר קטגוריות.

en: Choose title autogeneration method
he_IL: בחר בשיטת autogeneration של כותרת

en: Choose whether standard or masonry display style for archive pages for tags, author posts, search results.
he_IL: בחר אם סגנון תצוגה סטנדרטי או בנייה עבור דפי ארכיון עבור תגים, פוסטים של מחבר, תוצאות חיפוש.

en: Choose which items to display in the postinfo section
he_IL: בחר אילו פריטים להציג בסעיף postinfo

en: Choose yes if you want for automatic slider animation
he_IL: בחר כן אם אתה רוצה אנימציה אנימציה המחוון

en: Circle Counter
he_IL: Counter

en: Click here to learn more
he_IL: לחץ כאן בשביל ללמוד עוד

en: Closed Title Font Style
he_IL: סגנון כותרת גופן סגור

en: Code Integration
he_IL: אינטגרציה קוד

en: Color
he_IL: צבע

en: Column Layout
he_IL: פריסת עמודה

en: Comments
he_IL: הערות

en: Consumer Key
he_IL: מפתח הצרכן

en: Consumer Key:
he_IL: מפתח צרכן:

en: Consumer Secret
he_IL: סוד הצרכן

en: Consumer Secret:
he_IL: סוד הצרכן:

en: Contact Form
he_IL: טופס יצירת קשר

en: Contact Form Map
he_IL: מפת טופס יצירת קשר

en: Contact Form Title
he_IL: טופס טופס יצירת קשר

en: Contact Page Template Options
he_IL: אפשרויות תבנית דף יצירת קשר

en: Content
he_IL: תוכן

en: Content Font Size
he_IL: גודל גופן תוכן

en: Content Font Style
he_IL: סגנון גופן תוכן

en: Content goes here
he_IL: התוכן מגיע לכאן

en: Content text or html
he_IL: טקסט תוכן או HTML

en: Countdown
he_IL: ספירה לאחור

en: Current Category / Tag / Taxonomy
he_IL: קטגוריה / תג / טקסונומיה

en: Current Color
he_IL: צבע נוכחי

en: Currently viewing archives from %1$s
he_IL: מציג כעת ארכיונים מ- %1$s

en: Custom CSS
he_IL: CSS מותאם אישית

en: Custom Title
he_IL: כותרת מותאמת אישית

en: Custom field Name to be used for description
he_IL: שם שדה מותאם אישית שישמש לתיאור

en: Custom field Name to be used for keywords
he_IL: שם שדה מותאם אישית שישמש למילות מפתח

en: Custom field Name to be used for title
he_IL: שם שדה מותאם אישית שישמש לכותרת

en: Dashed
he_IL: מקווקו

en: Date
he_IL: תאריך

en: Date Format
he_IL: פורמט תאריך

en: Date format
he_IL: פורמט תאריך

en: Default
he_IL: ברירת מחדל

en: Default (%s)
he_IL: ברירת מחדל ( %s)

en: Default Category
he_IL: ברירת מחדל קטגוריה

en: Default Post Format
he_IL: פורמט פוסט ברירת מחדל

en: Define a character to separate BlogName and Post title
he_IL: הגדר תו כדי להפריד בין BlogName לכתובת

en: Delicious
he_IL: טעים

en: Descending
he_IL: יורד

en: Designed by %1$s | Powered by %2$s
he_IL: עוצב על ידי %1$s מופעל על ידי %2$s

en: Details Font Style
he_IL: פרטים סגנון גופן

en: Deviantart
he_IL: דוויאנטרט

en: Disable this option to remove Google Maps API script from your page. Note: Modules which relies to Google Maps API script such as Maps and Fullwidth Maps are still loaded, but will not work unless you manually add Google Maps API script.
he_IL: השבת אפשרות זו כדי להסיר את הסקריפט של ממשק ה- API של מפות Google מהדף שלך. הערה: מודולים המבוססים על סקריפט API של מפות Google, כגון מפות Google ומפות Google, עדיין נטענים, אך לא יפעלו אלא אם תוסיף באופן ידני סקריפט API של מפות Google.

en: Disable this option to remove the Google Fonts from your Divi Builder Pages.
he_IL: השבת אפשרות זו כדי להסיר את גופני Google מדפי הבונה שלך.

en: Disable top tier dropdown menu links
he_IL: השבת את הקישורים הנפתחים ברמה העליונה

en: Disabled
he_IL: מושבת

en: Disabling this option will remove the body code below from your blog. This allows you to remove the code while saving it for later use.
he_IL: השבתת אפשרות זו תסיר את קוד הגוף למטה מהבלוג שלך. זה מאפשר לך להסיר את הקוד תוך שמירה זה לשימוש מאוחר יותר.

en: Disabling this option will remove the header code below from your blog. This allows you to remove the code while saving it for later use.
he_IL: השבתת אפשרות זו תסיר את קוד הכותרת למטה מהבלוג שלך. זה מאפשר לך להסיר את הקוד תוך שמירה זה לשימוש מאוחר יותר.

en: Disabling this option will remove the single bottom code below from your blog. This allows you to remove the code while saving it for later use.
he_IL: השבתת אפשרות זו תסיר את הקוד התחתון למטה מהבלוג שלך. זה מאפשר לך להסיר את הקוד תוך שמירה זה לשימוש מאוחר יותר.

en: Disabling this option will remove the single top code below from your blog. This allows you to remove the code while saving it for later use.
he_IL: השבתת אפשרות זו תסיר את הקוד העליון הבא מהבלוג שלך. זה מאפשר לך להסיר את הקוד תוך שמירה זה לשימוש מאוחר יותר.

en: Display # of Tweets:
he_IL: הצג מספר ציוצים:

en: Display Featured Posts Only
he_IL: הצג הודעות נבחרות בלבד

en: Display Home link
he_IL: הצג קישור דף הבית

en: Display Style
he_IL: סגנון תצוגה

en: Display a list of authors.
he_IL: הצגת רשימת מחברים.

en: Display a login form.
he_IL: הצגת טופס כניסה.

en: Display ads.
he_IL: מודעות לתצוגה.

en: Display comment date?
he_IL: הצג תאריך תגובה?

en: Display method
he_IL: שיטת תצוגה

en: Display post categories?
he_IL: להציג קטגוריות הודעה?

en: Display post count
he_IL: הצג את ספירת ההודעות

en: Display post date?
he_IL: תאריך לתצוגה?

en: Display post thumbnail?
he_IL: להציג את התמונה הממוזערת?

en: Display the post's exceprt or full content. If full content, then it will truncate to the more tag if used.
he_IL: להציג את exceprt של ההודעה או תוכן מלא. אם תוכן מלא, אז זה יהיה לקצץ לתג יותר אם נעשה בו שימוש.

en: Display your follower counts from top social networks
he_IL: הצגת ספירת העוקבים שלך מרשתות חברתיות מובילות

en: Display your recent tweets.
he_IL: הצג את הטוויטים האחרונים שלך.

en: Divi Library
he_IL: ספריית דיווי

en: Divider
he_IL: מחיצה

en: Divider Height
he_IL: גובה המחיצה

en: Divider Position
he_IL: מיקום מחלק

en: Divider Style
he_IL: סגנון מחלק

en: Divider Weight
he_IL: משקל משקל

en: Do not display posts that have been displayed on previous modules.
he_IL: אל תציג הודעות שהוצגו במודולים קודמים.

en: Don't Show Author
he_IL: אל תציג את המחבר

en: Don't Show Categories
he_IL: אל תציג קטגוריות

en: Don't Show Comment Count
he_IL: אל תציג ספירת תגובות

en: Don't Show Date
he_IL: אל תציג תאריך

en: Don't Show Featured Image
he_IL: אל תציג תמונה מוצגת

en: Don't Show Ratings
he_IL: אל תציג דירוגים

en: Dotted
he_IL: מנוקד

en: Double
he_IL: כפול

en: Drag the marker and the address will be updated automatically. Change the zoom and the zoom level will be saved as well.
he_IL: גרור את הסמן והכתובת תעודכן באופן אוטומטי. לשנות את הזום ואת רמת הזום יישמרו גם כן.

en: Dribbble
he_IL: זלילה

en: Dribbble Profile Url
he_IL: Dribbble פרופיל כתובת האתר

en: Dropdown Menu Animation
he_IL: תפריט התפריט הנפתח

en: Dropdown Menu Background Color
he_IL: תפריט נפתח תפריט רקע

en: Dropdown Menu Hover/Active Link Color
he_IL: התפריט הנפתח העבר את העכבר / צבע קישור פעיל

en: Dropdown Menu Line Color
he_IL: תפריט שורת התפריט הנפתח

en: Dropdown Menu Text Color
he_IL: צבע טקסט בתפריט נפתח

en: Edit Category Layout
he_IL: ערוך פריסת קטגוריה

en: Edit Default Layout
he_IL: ערוך פריסת ברירת מחדל

en: Edit Home Layout
he_IL: עריכת פריסת הבית

en: Edit Layout
he_IL: ערוך פריסה

en: Edit Project
he_IL: ערוך פרויקט

en: Edit Skill
he_IL: ערוך מיומנות

en: Effect
he_IL: השפעה

en: Elements
he_IL: אלמנטים

en: Email
he_IL: דוא"ל

en: Email field cannot be empty.
he_IL: שדה האימייל לא יכול להיות ריק.

en: Enable Above Footer - Ad
he_IL: אפשר מעל כותרת תחתונה - מודעה

en: Enable Autoplay
he_IL: הפעל הפעלה אוטומטית

en: Enable Below Header - Ad
he_IL: הפעל כותרת תחתונה - מודעה

en: Enable Boxed Layout
he_IL: אפשר פריסה מתאגרפת

en: Enable Header Ad
he_IL: הפעל מודעת כותרת

en: Enable Responsive Adsense Ad
he_IL: אפשר מודעות AdSense אדסנס

en: Enable Single Post - Above Post - Ad
he_IL: אפשר פוסט בודד - מעל פוסט -

en: Enable Single Post - Below Post - Ad
he_IL: אפשר פוסט בודד - פוסט מתחת - Ad

en: Enable body code
he_IL: הפעל קוד גוף

en: Enable canonical URL's
he_IL: הפעל כתובת אתר קנונית

en: Enable custom description
he_IL: הפעל תיאור מותאם אישית

en: Enable custom keywords
he_IL: הפעל מילות מפתח מותאמות אישית

en: Enable custom title
he_IL: הפעל כותרת מותאמת אישית

en: Enable custom titles
he_IL: אפשר כותרות מותאמות אישית

en: Enable header code
he_IL: הפעל קוד כותרת

en: Enable meta description
he_IL: הפעל תיאור meta

en: Enable meta descriptions
he_IL: הפעל תיאורי meta

en: Enable meta keywords
he_IL: הפעל מילות מפתח meta

en: Enable single bottom code
he_IL: הפעל קוד תחתון יחיד

en: Enable single top code
he_IL: הפעל קוד יחיד יחיד

en: Enable this option to display Back To Top Button while scrolling
he_IL: הפעל אפשרות זו כדי להציג את הלחצן 'חזור לראש הדף' תוך כדי גלילה

en: Enable this option to get the smooth scrolling effect with mouse wheel
he_IL: אפשר אפשרות זו כדי לקבל את אפקט גלילה חלקה עם גלגל העכבר

en: Enable this option to make shortcodes respond to various screen sizes
he_IL: אפשר אפשרות זו כדי לגרום לקודים קצרים להגיב לגדלי מסך שונים

en: Enabled
he_IL: מופעל

en: Enabled?
he_IL: מופעל?

en: Enabling this option will display an ad above the footer. If enabled you must fill in the banner image and destination url below.
he_IL: הפעלת אפשרות זו תציג מודעה מעל לכותרת תחתונה. אם מופעל, עליך למלא את תמונת הבאנר ואת כתובת אתר היעד שלהלן.

en: Enabling this option will display an ad below the header. If enabled you must fill in the banner image and destination url below.
he_IL: הפעלת אפשרות זו תציג מודעה מתחת לכותרת. אם מופעל, עליך למלא את תמונת הבאנר ואת כתובת אתר היעד שלהלן.

en: Enabling this option will display an ad in the header. If enabled you must fill in the banner image and destination url below.
he_IL: הפעלת אפשרות זו תציג מודעה בכותרת. אם מופעל, עליך למלא את תמונת הבאנר ואת כתובת אתר היעד שלהלן.

en: Enabling this option will display an ad on the bottom of your post pages below the single post content. If enabled you must fill in the banner image and destination url below.
he_IL: הפעלת אפשרות זו תציג מודעה בחלק התחתון של דפי הפוסט שמתחת לתוכן הפוסט היחיד. אם מופעל, עליך למלא את תמונת הבאנר ואת כתובת אתר היעד שלהלן.

en: Enabling this option will display an ad on the top of your post pages above the single post content. If enabled you must fill in the banner image and destination url below.
he_IL: הפעלת אפשרות זו תציג מודעה בחלק העליון של דפי הפוסט שלך מעל לתוכן הפוסט היחיד. אם מופעל, עליך למלא את תמונת הבאנר ואת כתובת אתר היעד שלהלן.

en: Enqueue Google Maps Script
he_IL: Enqueue סקריפטים של מפות Google

en: Enter an optional CSS ID to be used for this module. An ID can be used to create custom CSS styling, or to create links to particular sections of your page.
he_IL: הזן מזהה CSS אופציונלי שישמש עבור מודול זה. ניתן להשתמש במזהה כדי ליצור סגנון CSS מותאם אישית, או ליצור קישורים לקטעים מסוימים בדף שלך.

en: Enter optional CSS classes to be used for this module. A CSS class can be used to create custom CSS styling. You can add multiple classes, separated with a space.
he_IL: הזן כיתות CSS אופציונליות לשימוש עבור מודול זה. ניתן להשתמש במחלקת CSS כדי ליצור סגנון CSS מותאם אישית. ניתן להוסיף כיתות מרובות, מופרדות עם רווח.

en: Enter the App ID
he_IL: הזן את מזהה האפליקציה

en: Enter the App Secret
he_IL: הזן את סוד האפליקציה

en: Enter the URL of your Dribbble Profile.
he_IL: הזן את כתובת האתר של פרופיל Dribbble שלך.

en: Enter the URL of your Facebook Profile.
he_IL: הזן את כתובת האתר של פרופיל Facebook שלך.

en: Enter the URL of your Google+ Profile.
he_IL: הזן את כתובת האתר של פרופיל Google+ שלך.

en: Enter the URL of your Instagram Profile.
he_IL: הזן את כתובת האתר של פרופיל Instagram שלך.

en: Enter the URL of your Pinterest Profile.
he_IL: הזן את כתובת האתר של פרופיל Pinterest שלך.

en: Enter the URL of your RSS feed.
he_IL: הזן את כתובת האתר של עדכון ה- RSS שלך.

en: Enter the URL of your Stumbleupon Profile.
he_IL: הזן את כתובת האתר של פרופיל Stumbleupon שלך.

en: Enter the URL of your Tumblr Profile.
he_IL: הזן את כתובת האתר של פרופיל Tumblr שלך.

en: Enter the URL of your Twitter Profile.
he_IL: הזן את כתובת האתר של פרופיל Twitter שלך.

en: Enter the URL of your Youtube Profile.
he_IL: הזן את כתובת האתר של פרופיל YouTube שלך.

en: Every 1 Day
he_IL: כל יום

en: Every 12 Hours
he_IL: כל 12 שעות

en: Every 3 Days
he_IL: כל 3 ימים

en: Every 3 Hours
he_IL: כל 3 שעות

en: Every 7 Days
he_IL: כל 7 ימים

en: Every Hour
he_IL: כל שעה

en: Exclude
he_IL: אל תכלול

en: Exclude categories from the navigation bar
he_IL: אל תכלול קטגוריות מסרגל הניווט

en: Exclude pages from the navigation bar
he_IL: אל תכלול דפים מסרגל הניווט

en: Extra - Ads
he_IL: מודעות נוספות -

en: Extra - Authors
he_IL: מחברים נוספים

en: Extra - Layout
he_IL: פריסה נוספת

en: Extra - Login
he_IL: תוספת - כניסה

en: Extra - Recent Comments
he_IL: תגובות אחרונות

en: Extra - Recent Posts
he_IL: הודעות אחרונות

en: Extra - Recent Reviews
he_IL: סקירות - סקירות אחרונות

en: Extra - Recent Tweets
he_IL: טויטים אחרונים

en: Extra - Recent Videos
he_IL: סרטונים עדכניים

en: Extra - Social Network Followers
he_IL: עוקבים אחר רשת חברתית

en: Extra Category Layout
he_IL: פריסה קטגוריה נוספת

en: Extra Customizer Settings
he_IL: הגדרות נוספות של Customizer

en: Extra Mega Menu
he_IL: תפריט מגה נוסף

en: Extra Settings
he_IL: הגדרות נוספות

en: Extra uses uncombined and unminified CSS files because "SCRIPT_DEBUG" constant on wp-config.php has been set to "true". Other plugin can enforce Extra to use uncombined and unminified CSS files by filtering "et_load_unminified_styles" filter as well.
he_IL: אקסטרה משתמשת קבצי CSS לא מסובכים ולא מסודרים כי "SCRIPT_DEBUG" קבוע על wp-config.php הוגדר "נכון". תוסף אחר יכול לאכוף תוספת לשימוש קבצי CSS לא מסובכים ולא מסודרים על ידי סינון מסנן "et_load_unminified_styles" גם כן.

en: Extra uses uncombined and unminified javascript files because "SCRIPT_DEBUG" constant on wp-config.php has been set to "true". Other plugin can enforce Extra to use uncombined and unminified javascript files by filtering "et_load_unminified_scripts" filter as well.
he_IL: אקסטרה משתמשת uncombined ו unvisified קבצי JavaScript כי "SCRIPT_DEBUG" קבוע על wp-config.php הוגדר "נכון". תוסף אחר יכול לאכוף עוד להשתמש בקבצי JavaScript לא מסובכים ולא מסודרים על ידי סינון מסנן "et_load_unminified_scripts".

en: Facebook
he_IL: פייסבוק

en: Facebook Profile Url
he_IL: כתובת אתר של Facebook

en: Fade In
he_IL: דועך

en: Fade In From Bottom
he_IL: דהייה מלמטה

en: Fade In From Left
he_IL: דהייה משמאל

en: Fade In From Right
he_IL: דהייה מימין

en: Fade In From Top
he_IL: דהייה מלמעלה

en: Favicon
he_IL: סמל Favicon

en: Favorite
he_IL: אהוב

en: Featured
he_IL: מומלצים

en: Featured Post
he_IL: פוסט מומלץ

en: Featured Posts Slider
he_IL: הודעות נבחרות Slider

en: Filter Font Size
he_IL: גודל גופן סינון

en: Filter Font Style
he_IL: סגנון גופן סינון

en: Filterable Portfolio
he_IL: תיק מסנן

en: Find
he_IL: למצוא

en: Fixed Navigation Bar
he_IL: סרגל ניווט קבוע

en: Fixed Navigation Settings
he_IL: הגדרות ניווט קבועות

en: Flickr
he_IL: פליקר

en: Flip In Horizontally
he_IL: תהפכו באופן אופקי

en: Flip In Vertically
he_IL: היפוך אנכית

en: Follow @%s
he_IL: עקוב אחרי @ %s

en: Follow Font & Icon Size
he_IL: בצע גופן & גודל סמל

en: Follow Us
he_IL: לעקוב אחרינו

en: Font
he_IL: גופן

en: Font Style
he_IL: סיגנון גופן

en: Footer
he_IL: כותרת תחתונה

en: Footer Credit Font Style
he_IL: תחתונה אשראי גופן סגנון

en: Footer Credit Text Color
he_IL: כותרת טקסט של כותרת תחתונה

en: Footer Credit Text Size
he_IL: תחתונה גודל טקסט אשראי

en: Footer Elements
he_IL: תחתונה אלמנטים

en: Footer Menu
he_IL: תפריט תחתון

en: Footer Menu Active Link Color
he_IL: תחתונה תפריט צבע קישור פעיל

en: Footer Menu Font Style
he_IL: תחתונה תפריט גופן סגנון

en: Footer Menu Letter Spacing
he_IL: תחתונה תפריט ריווח מכתבים

en: Footer Menu Link Color
he_IL: תחתונה תפריט קישור צבע

en: Footer Menu Text Size
he_IL: כותרת תחתונה גודל טקסט

en: Footer Settings
he_IL: תחתונה הגדרות

en: Footer Sidebar
he_IL: כותרת תחתונה תחתונה

en: Footer Sidebar Left
he_IL: תחתונה סרגל צד שמאל

en: Footer Sidebar Middle
he_IL: תחתונה Sidebar באמצע

en: Footer Sidebar Middle Left
he_IL: תחתונה סרגל צד שמאל

en: Footer Sidebar Middle Right
he_IL: תחתונה Sidebar צד ימין

en: Footer Sidebar Right
he_IL: תחתונה סרגל צד ימין

en: Form submission error, please refresh and try again.
he_IL: שגיאת שליחת טופס, רענן ונסה שוב.

en: Format
he_IL: פורמט

en: Front page displays
he_IL: מציג את העמוד הקדמי

en: Fullwidth Slider
he_IL: מחוון מלא

en: Gallery
he_IL: גלריה

en: Gallery Format Options
he_IL: אפשרויות פורמט גלריה

en: General
he_IL: כללי

en: General Settings
he_IL: הגדרות כלליות

en: Global Accent Color
he_IL: צבע הדגשה גלובלי

en: Google +
he_IL: + Google

en: Google API Key
he_IL: מפתח API של Google

en: Google API key. You can find all the info on how to obtain one here: %s
he_IL: מפתח API של Google. אתה יכול למצוא את כל המידע על איך להשיג אחד כאן: %s

en: Google Fonts subsets
he_IL: קבוצות משנה של גופנים של Google

en: Google+ Profile Url
he_IL: כתובת אתר של פרופיל Google+

en: Google+ User Id
he_IL: מזהה משתמש של Google+

en: Groove
he_IL: גרוב

en: Header
he_IL: כותרת

en: Header & Navigation Settings
he_IL: הגדרות כותרת וניווט

en: Header Elements Settings
he_IL: הגדרות אלמנטים של כותרת

en: Header Font Size
he_IL: גודל גופן הכותרת

en: Header Font Style
he_IL: סגנון גופן הכותרת

en: Header Format Settings
he_IL: הגדרות פורמט כותרת

en: Header Text
he_IL: טקסט כותרת

en: Header Text Color
he_IL: צבע טקסט כותרת

en: Heading Font
he_IL: כותרת גופן

en: Heading Font Style
he_IL: סגנון גופן כותרת

en: Heading Line Height
he_IL: גובה קו גובה

en: Heading Style
he_IL: סגנון כותרת

en: Heading Text Color
he_IL: כותרת צבע כותרת

en: Heading Text Size
he_IL: כותרת גודל הטקסט

en: Help
he_IL: עזרה

en: Here you can add custom css to override or extend default styles.
he_IL: כאן ניתן להוסיף css מותאם אישית כדי לעקוף או להרחיב סגנונות ברירת המחדל.

en: Here you can change Global Accent Color that is used on all pages of your site.
he_IL: כאן תוכל לשנות את צבע הדגשה גלובלי המשמש בכל דפי האתר שלך.

en: Here you can change which character separates your blog title and index page name when using autogenerated post titles. Common values are | or -
he_IL: כאן אתה יכול לשנות איזה תו מפריד את שם הבלוג שלך ואת שם דף האינדקס בעת שימוש כותרות פוסט autogenerated. ערכים משותפים הם או -

en: Here you can change which character separates your blog title and post name when using autogenerated post titles. Common values are | or -
he_IL: כאן אתה יכול לשנות איזה אופי מפריד את שם הבלוג שלך ואת שם ההודעה בעת שימוש כותרות פוסט autogenerated. ערכים משותפים הם או -

en: Here you can choose how your titles on index pages are generated. You can change which order your blog name and index title are displayed, or you can remove the blog name from the title completely.
he_IL: כאן אתה יכול לבחור איך את כותרות על דפי אינדקס נוצרות. אתה יכול לשנות איזה סדר שם הבלוג שלך ואת כותרת האינדקס מוצגים, או שאתה יכול להסיר את שם הבלוג מן הכותרת לחלוטין.

en: Here you can choose the default Sidebar/Widget Area for WooCommerce pages.
he_IL: כאן אתה יכול לבחור את ברירת המחדל Sidebar / אזור יישומון עבור דפי WooCommerce.

en: Here you can choose the default Sidebar/Widget Area.
he_IL: כאן אתה יכול לבחור את ברירת המחדל Sidebar / אזור יישומון.

en: Here you can choose the default location of the Sidebar for WooCommerce pages.
he_IL: כאן באפשרותך לבחור את מיקום ברירת המחדל של הסרגל הצידי עבור דפי WooCommerce.

en: Here you can choose the default location of the Sidebar.
he_IL: כאן תוכל לבחור את מיקום ברירת המחדל של הסרגל הצידי.

en: Here you can choose the refresh period used for the social network follower counts widget.
he_IL: כאן תוכל לבחור את תקופת הרענון המשמשת עבור יישומון ספירת העוקבים ברשת החברתית.

en: Here you can choose to display the Dribbble Icon on your homepage.
he_IL: כאן אתה יכול לבחור להציג את סמל Dribbble בדף הבית שלך.

en: Here you can choose to display the Facebook Icon on your homepage.
he_IL: כאן אתה יכול לבחור להציג את סמל Facebook בדף הבית שלך.

en: Here you can choose to display the Google+ Icon on your homepage.
he_IL: כאן תוכל לבחור להציג את סמל Google+ בדף הבית שלך.

en: Here you can choose to display the Instagram Icon on your homepage.
he_IL: כאן אתה יכול לבחור להציג את סמל Instagram בדף הבית שלך.

en: Here you can choose to display the Pinterest Icon on your homepage.
he_IL: כאן אתה יכול לבחור להציג את הסמל Pinterest בדף הבית שלך.

en: Here you can choose to display the RSS Icon.
he_IL: כאן אתה יכול לבחור להציג את סמל RSS.

en: Here you can choose to display the Stumbleupon Icon on your homepage.
he_IL: כאן תוכל לבחור להציג את סמל Stumbleupon בדף הבית שלך.

en: Here you can choose to display the Tumblr Icon on your homepage.
he_IL: כאן תוכל לבחור להציג את סמל Tumblr בדף הבית שלך.

en: Here you can choose to display the Twitter Icon.
he_IL: כאן אתה יכול לבחור להציג את סמל Twitter.

en: Here you can choose to display the Youtube Icon on your homepage.
he_IL: כאן תוכל לבחור להציג את סמל YouTube בדף הבית שלך.

en: Here you can choose to remove certain categories from the navigation menu. All categories marked with an X will not appear in your navigation bar.
he_IL: כאן תוכל לבחור להסיר קטגוריות מסוימות מתפריט הניווט. כל הקטגוריות המסומנות ב- X לא יופיעו בסרגל הניווט שלך.

en: Here you can choose to remove certain pages from the navigation menu. All pages marked with an X will not appear in your navigation bar.
he_IL: כאן תוכל לבחור להסיר דפים מסוימים מתפריט הניווט. כל הדפים המסומנים ב- X לא יופיעו בסרגל הניווט שלך.

en: Here you can choose to reverse the order that your categories links are displayed. You can choose between ascending and descending.
he_IL: כאן תוכל לבחור לבטל את הסדר שבו מוצגות קישורי הקטגוריות שלך. אתה יכול לבחור בין עולה ויורד.

en: Here you can choose to reverse the order that your pages links are displayed. You can choose between ascending and descending.
he_IL: כאן תוכל לבחור לבטל את הסדר שבו מוצגים קישורי הדפים שלך. אתה יכול לבחור בין עולה ויורד.

en: Here you can choose to sort your pages links.
he_IL: כאן תוכל לבחור למיין את קישורי הדפים שלך.

en: Here you can choose which items appear in the postinfo section on archive pages. This is the area, usually below the post title, which displays basic information about your post. The highlighted itmes shown below will appear.
he_IL: כאן תוכל לבחור אילו פריטים יופיעו בסעיף postinfo בדפי ארכיון. זהו האזור, בדרך כלל מתחת לכתוב הכותרת, המציג מידע בסיסי על הפוסט שלך. הדגשים המודגשים המוצגים להלן יופיעו.

en: Here you can choose which items appear in the postinfo section on single post pages. This is the area, usually below the post title, which displays basic information about your post. The highlighted itmes shown below will appear.
he_IL: כאן תוכל לבחור אילו פריטים יופיעו בסעיף postinfo בדפי פוסט בודדים. זהו האזור, בדרך כלל מתחת לכתוב הכותרת, המציג מידע בסיסי על הפוסט שלך. הדגשים המודגשים המוצגים להלן יופיעו.

en: Here you can choose which sharing icons/options to display. All options marked with an X will not appear.
he_IL: כאן תוכל לבחור אילו סמלי שיתוף / אפשרויות להצגה. כל האפשרויות המסומנות ב- X לא יופיעו.

en: Here you can define whether to show "read more" link after the excerpts or not.
he_IL: כאן ניתן להגדיר אם להציג "קרא עוד" הקישור לאחר קטעים או לא.

en: Here you can designate how many WooCommerce products are displayed on the archive page. This option works independently from the Settings > Reading options in wp-admin.
he_IL: כאן תוכל לקבוע כמה מוצרי WooCommerce מוצגים בדף הארכיון. אפשרות זו פועלת באופן עצמאי מתוך הגדרות> אפשרויות קריאה ב- wp-admin.

en: Here you can designate how many recent articles are displayed on the Archive pages. This option works independently from the Settings > Reading options in wp-admin.
he_IL: כאן תוכל לקבוע כמה מאמרים אחרונים מוצגים בדפי הארכיון. אפשרות זו פועלת באופן עצמאי מתוך הגדרות> אפשרויות קריאה ב- wp-admin.

en: Here you can designate how many recent articles are displayed on the Category page. This option works independently from the Settings > Reading options in wp-admin.
he_IL: כאן תוכל לקבוע כמה מאמרים אחרונים מוצגים בדף הקטגוריה. אפשרות זו פועלת באופן עצמאי מתוך הגדרות> אפשרויות קריאה ב- wp-admin.

en: Here you can designate how many recent articles are displayed on the Search results pages. This option works independently from the Settings > Reading options in wp-admin.
he_IL: כאן תוכל לקבוע כמה מאמרים אחרונים מוצגים בדפי תוצאות החיפוש. אפשרות זו פועלת באופן עצמאי מתוך הגדרות> אפשרויות קריאה ב- wp-admin.

en: Here you can designate how many recent articles are displayed on the Tag pages. This option works independently from the Settings > Reading options in wp-admin.
he_IL: כאן תוכל לקבוע כמה מאמרים אחרונים מוצגים בדפי התג. אפשרות זו פועלת באופן עצמאי מתוך הגדרות> אפשרויות קריאה ב- wp-admin.

en: Here you can provide destination url
he_IL: כאן תוכל לספק כתובת אתר יעד

en: Here you can provide image url
he_IL: כאן תוכל לספק כתובת אתר של תמונה

en: Hex Value
he_IL: ערך Hex

en: Hide Author Box
he_IL: הסתר מחבר תיבת

en: Hide Featured Image on Post
he_IL: הסתר תמונה מוצגת על פוסט

en: Hide Logo Image
he_IL: הסתר תמונת לוגו

en: Hide Navigation Until Scroll
he_IL: הסתר ניווט עד לגלול

en: Hide Post Rating
he_IL: הסתר דירוג הודעה

en: Hide Project Categories
he_IL: הסתר קטגוריות פרויקטים

en: Hide Project Titles
he_IL: הסתר כותרות פרויקטים

en: Hide Related Posts
he_IL: הסתר הודעות קשורות

en: Hide Title &amp; Meta on Post
he_IL: הסתר כותרת & מטא על פוסט

en: Hide empty categories
he_IL: הסתר קטגוריות ריקות

en: Highest Rated
he_IL: דירוג הגבוה ביותר

en: Home
he_IL: בית

en: Homepage
he_IL: דף הבית

en: Homepage Basic
he_IL: דף הבית בסיסי

en: Homepage SEO
he_IL: דף הבית

en: Homepage custom title (if enabled)
he_IL: כותרת מותאמת אישית של דף הבית (אם מופעלת)

en: Homepage meta description (if enabled)
he_IL: תיאור meta של דף הבית (אם מופעל)

en: Homepage meta keywords (if enabled)
he_IL: מילות מפתח meta של דף הבית (אם מופעלות)

en: Hover Overlay Color
he_IL: צבע כיסוי כיסוי

en: Hover Overlay Icon Color
he_IL: צבע כיסוי כיסוי

en: Hover Overlay Icon Picker
he_IL: לרחף כיסוי

en: Hover/Active Link Color
he_IL: צבע מעבר לרחף / פעיל

en: Icon
he_IL: סמל

en: If custom titles are disabled, choose autogeneration method
he_IL: אם כותרות מותאמות אישית מושבתות, בחר בשיטת autogeneration

en: If you are not using cutsom post titles you can still have control over how your titles are generated. Here you can choose which order you would like your post title and blog name to be displayed, or you can remove the blog name from the title completely.
he_IL: אם אתה לא משתמש כותרות פוסט cutsom אתה עדיין יכול לשלוט על איך כותרות שלך נוצרים. כאן אתה יכול לבחור איזה סדר אתה רוצה לכתוב את הכותרת ואת שם הבלוג כדי להיות מוצג, או שאתה יכול להסיר את שם הבלוג מן הכותרת לחלוטין.

en: If you are not using cutsom post titles you can still have control over hw your titles are generated. Here you can choose which order you would like your post title and blog name to be displayed, or you can remove the blog name from the title completely.
he_IL: אם אתה לא משתמש כותרות פוסט cutsom אתה עדיין יכול להיות שליטה על hw כותרות שלך נוצרים. כאן אתה יכול לבחור איזה סדר אתה רוצה לכתוב את הכותרת ואת שם הבלוג כדי להיות מוצג, או שאתה יכול להסיר את שם הבלוג מן הכותרת לחלוטין.

en: If you have enabled custom titles you can add your custom title here. Whatever you type here will be placed between the < title >< /title > tags in header.php
he_IL: אם הפעלת כותרים מותאמים אישית תוכל להוסיף את הכותרת המותאמת אישית שלך כאן. כל מה שתקלידו כאן יוצב בין התגים <title> </ title> ב- header.php

en: If you have enabled meta descriptions you can add your custom description here.
he_IL: אם הפעלת תיאורי meta תוכל להוסיף את התיאור המותאם אישית שלך כאן.

en: If you have enabled meta keywords you can add your custom keywords here. Keywords should be separated by comas. For example: wordpress,themes,templates,elegant
he_IL: אם הפעלת מילות מפתח meta תוכל להוסיף כאן את מילות המפתח המותאמות אישית שלך. מילות מפתח צריך להיות מופרדים על ידי comas. לדוגמה: Wordpress, נושאים, תבניות, אלגנטי

en: If you would like categories to be displayed in your navigationbar that don't have any posts in them then disable this option. By default empty categories are hidden
he_IL: אם ברצונך להציג קטגוריות בסרגל הניווט שלך, שאין להן הודעות בהן, השבת את האפשרות הזו. כברירת מחדל, קטגוריות ריקות מוסתרות

en: If you would like to add a meta description to your post you can do so using custom fields. This option must be enabled for descriptions to be displayed on post pages. You can add your meta description using custom fields based off the custom field name you define below.
he_IL: אם תרצה להוסיף מטא לתיאור הפוסט שלך, תוכל לעשות זאת באמצעות שדות מותאמים אישית. יש לאפשר אפשרות זו לתיאורים להצגה בדפי פוסט. תוכל להוסיף את תיאור המטא שלך באמצעות שדות מותאמים אישית המבוססים על שם השדה המותאם אישית שאתה מגדיר למטה.

en: If you would like to add meta keywords to your post you can do so using custom fields. This option must be enabled for keywords to be displayed on post pages. You can add your meta keywords using custom fields based off the custom field name you define below.
he_IL: אם תרצה להוסיף מילות מפתח למודעה שלך, תוכל לעשות זאת באמצעות שדות מותאמים אישית. יש להפעיל אפשרות זו כדי שמילות מפתח יוצגו בדפי פוסט. תוכל להוסיף את מילות המפתח שלך באמצעות שדות מותאמים אישית המבוססים על שם השדה המותאם אישית שאתה מגדיר למטה.

en: If you would like to remove the dropdown menus from the categories navigation bar disable this feature.
he_IL: אם ברצונך להסיר את התפריטים הנפתחים מסרגל הניווט של הקטגוריות, השבת את התכונה הזו.

en: If you would like to remove the dropdown menus from the pages navigation bar disable this feature.
he_IL: אם ברצונך להסיר את התפריטים הנפתחים מסרגל הניווט של הדפים, השבת את התכונה הזו.

en: If you would like to use your own custom favicon image click the Upload Image button.
he_IL: אם ברצונך להשתמש בתמונת favicon מותאמת אישית משלך לחץ על הלחצן 'העלה תמונה'.

en: If you would like to use your own custom logo image click the Upload Image button.
he_IL: אם ברצונך להשתמש בתמונת לוגו מותאמת אישית משלך, לחץ על הלחצן 'העלה תמונה'.

en: Ignore Displayed Posts
he_IL: התעלם מהודעות שהוצגו

en: Image
he_IL: תמונה

en: Image Alt Text
he_IL: טקסט Alt טקסט

en: Image Alt Text:
he_IL: טקסט טקסט חלופי:

en: Image Height
he_IL: גובה התמונה

en: Image URL
he_IL: כתובת אתר של תמונה

en: Image Url
he_IL: כתובת אתר של תמונה

en: Image Url:
he_IL: כתובת אתר של תמונה:

en: Image Width
he_IL: רוחב תמונה

en: Image doesn't exist
he_IL: התמונה אינה קיימת

en: In some cases users will want to create parent categories or links as placeholders to hold a list of child links or categories. In this case it is not desirable to have the parent links lead anywhere, but instead merely serve an organizational function. Enabling this options will remove the links from all parent pages/categories so that they don't lead anywhere when clicked.
he_IL: במקרים מסוימים משתמשים ירצו ליצור קטגוריות אב או קישורים כמצייני מיקום כדי להחזיק רשימה של קישורים או קטגוריות של ילדים. במקרה זה אין זה רצוי שהורי האב יובילו בכל מקום, אלא ישמשו רק תפקיד ארגוני. הפעלת אפשרויות אלה תסיר את הקישורים מכל הדפים / הקטגוריות של האב, כך שהם לא יובילו לשום מקום בעת לחיצה.

en: Inactive Footer Sidebar
he_IL: סרגל צד לא פעיל

en: Inactive Tab Background Color
he_IL: צבע רקע לא פעיל של כרטיסייה

en: Index Page SEO
he_IL: דף

en: Input Field Padding
he_IL: הזן שדה ריפוד

en: Input Font Size
he_IL: גודל גופן קלט

en: Input Font Style
he_IL: סגנון גופן קלט

en: Input adsense code
he_IL: הזן קוד AdSense

en: Input advertisement destination url
he_IL: קלט כתובת אתר היעד

en: Input advertisement image
he_IL: קלט תמונה פרסומת

en: Inset
he_IL: הבלעה

en: Instagram
he_IL: אינסטגרם

en: Instagram Profile Url
he_IL: פרופיל

en: Invalid post
he_IL: פוסט לא חוקי

en: Italic
he_IL: נטוי

en: Join Now
he_IL: הצטרף עכשיו

en: Latest
he_IL: הכי מאוחר

en: Layout
he_IL: פריסה

en: Layout Settings
he_IL: הגדרות פריסה

en: Layout Usage
he_IL: שימוש בפריסה

en: Leave a Reply to %s
he_IL: השאירו תגובה ל- %s

en: Leave a reply
he_IL: השאר תגובה

en: Left
he_IL: שמאלה

en: Left to Right
he_IL: משמאל לימין

en: Left/Right
he_IL: שמאל / ימין

en: Left/Right or Centered?
he_IL: שמאלה / ימינה או ממוקד?

en: Length of the title need to be limited to prevent inappropriate caption height in narrow column
he_IL: אורך הכותרת צריך להיות מוגבל כדי למנוע גובה כיתוב הולם בעמודה צרה

en: Letter Spacing
he_IL: ריווח אותיות

en: Limit
he_IL: הגבל

en: Link
he_IL: קישור

en: Link Format Options
he_IL: אפשרויות עיצוב קישורים

en: Link Title
he_IL: כותרת הקישור

en: Link URL
he_IL: כתובת אתר של קישור

en: Link Url:
he_IL: כתובת אתר של קישור:

en: Link text
he_IL: קישור טקסט

en: List Meta
he_IL: רשימה מטה

en: List Title
he_IL: כותרת רשימה

en: Loading
he_IL: טעינה

en: Loading...
he_IL: טעינה...

en: Login
he_IL: התחברות

en: Logo
he_IL: לוגו

en: Logo Height
he_IL: גובה לוגו

en: Logout
he_IL: להתנתק

en: Lost my Password
he_IL: איבדתי את הסיסמה שלי

en: Magazine Homepage
he_IL: דף הבית של מגזין

en: Main Body
he_IL: גוף עיקרי

en: Main Meta
he_IL: ראשי מטא

en: Main Post Area
he_IL: אזור דואר ראשי

en: Main Post Entry
he_IL: רשומה ראשית

en: Main Post Excerpt
he_IL: ראשי כתבה

en: Main Post Meta
he_IL: ראשי מטא

en: Main Post Meta Icons (Rating &amp; Comment)
he_IL: ראשי פוסט Meta סמלים (דירוג & תגובה)

en: Main Post Overlay
he_IL: ראשי שכבת על

en: Main Post Overlay Icon
he_IL: סמל

en: Main Post Title
he_IL: כותרת הודעה ראשית

en: Main Sidebar
he_IL: הסרגל הצידי הראשי

en: Main Title
he_IL: כותרת ראשית

en: Make Fullwidth
he_IL: הפוך את רוחב הפס

en: Map
he_IL: מפה

en: Map Format Options
he_IL: אפשרויות עיצוב מפה

en: Map Pin Address
he_IL: מפה כתובת פין

en: Masonry
he_IL: בנייה

en: Masonry Blog Category
he_IL: קטגוריה בנייה

en: Masonry Blog Category With Featured Posts
he_IL: Masonry בלוג קטגוריה עם הודעות נבחרות

en: Masonry Blog Homepage
he_IL: דף הבית

en: Max Width
he_IL: רוחב מרבי

en: Max. Title Characters
he_IL: מקסימלי תווי כותרת

en: Maximum 200
he_IL: מקסימום 200

en: Mega Menu 2 Featured and Recent List
he_IL: תפריט Mega 2 רשימה מוצגת לאחרונה

en: Mega Menu 3 Featured
he_IL: תפריט Mega 3 מוצעים

en: Mega Menu List
he_IL: רשימת תפריטים

en: Menu Height
he_IL: גובה התפריט

en: Message
he_IL: הודעה

en: Meta
he_IL: מטה

en: Meta Font Size
he_IL: גודל גופן מטא

en: Meta Font Style
he_IL: סגנון גופן מטא

en: Minify And Combine CSS Files
he_IL: למזג ולשלב קבצי CSS

en: Minify And Combine Javascript Files
he_IL: למזג ולשלב קבצי

en: Module Customizer
he_IL: מודול התאמה אישית

en: Module Head
he_IL: ראש מודול

en: Module Header
he_IL: כותרת מודול

en: Module Subheader
he_IL: מודול משנה

en: Most Popular
he_IL: הכי פופולארי

en: Most Recent
he_IL: הכי עדכני

en: MySpace
he_IL: מייספייס

en: Name
he_IL: שם

en: Name Font Style
he_IL: שם סגנון גופן

en: Name displayed internally in builder for this ad
he_IL: השם מוצג באופן פנימי בבנאי עבור מודעה זו

en: Name field cannot be empty.
he_IL: שדה השם אינו יכול להיות ריק.

en: Nav Arrow Background Color
he_IL: חץ Nav צבע רקע

en: Nav Arrow Color
he_IL: צבע חץ Nav

en: Nav Hover
he_IL: נווט לרחף

en: Nav Icon
he_IL: סמל אייקון

en: Nav Icon Hover
he_IL: סמל ניווט

en: Navigation
he_IL: ניווט

en: New Category Layout
he_IL: פריסת קטגוריה חדשה

en: New Message From %1$s%2$s: %3$s
he_IL: הודעה חדשה מ- %1$s %2$s: %3$s

en: New Project
he_IL: פרוייקט חדש

en: New Skill Name
he_IL: שם מיומנות חדש

en: New Tab
he_IL: כרטיסייה חדשה

en: Newer Comments <span class="meta-nav">&rarr;</span>
he_IL: תגובות חדשות יותר <span class="meta-nav">→</span>

en: Next
he_IL: הבא

en: Next &raquo;
he_IL: ..

en: Next Tab
he_IL: Tab

en: No
he_IL: לא

en: No Animation
he_IL: ללא אנימציה

en: No Mega Menu
he_IL: אין תפריט מגה

en: No Sidebar
he_IL: אין סרגל צדדי

en: No Skills Found
he_IL: לא נמצאו כישורים

en: No Video Found
he_IL: לא נמצאו סרטונים

en: No available options.
he_IL: אין אפשרויות זמינות.

en: No sidebar, single column view with Project Details box below content
he_IL: אין סרגל צד, תצוגת עמודה אחת עם תיבת פרטי הפרויקט מתחת לתוכן

en: Nothing found
he_IL: שום דבר לא נמצא

en: Nothing found in Trash
he_IL: לא נמצא דבר באשפה

en: Number Counter
he_IL: מונה מספר

en: Number Font Size
he_IL: גודל גופן

en: Number Font Style
he_IL: סגנון גופן מספר

en: Number of Posts displayed on Archive pages
he_IL: מספר ההודעות המוצגות בדפי ארכיון

en: Number of Posts displayed on Category page
he_IL: מספר ההודעות המוצגות בדף הקטגוריה

en: Number of Posts displayed on Search pages
he_IL: מספר ההודעות המוצגות בדפי חיפוש

en: Number of Posts displayed on Tag pages
he_IL: מספר ההודעות המוצגות בדפי תג

en: Number of Products displayed on WooCommerce archive pages
he_IL: מספר המוצרים המוצגים בדפי ארכיון WooCommerce

en: Number of comments to show:
he_IL: מספר התגובות להצגה:

en: Number of dropdown tiers shown
he_IL: מספר הרשימות הנפתחות המוצגות

en: Number of posts to show:
he_IL: מספר הפוסטים להצגה:

en: OR
he_IL: או

en: Only display featured posts.
he_IL: הצג רק פוסטים נבחרים.

en: Open Project URL in new window
he_IL: פתח את כתובת האתר בחלון חדש

en: Open link in new window
he_IL: תפתח קישור בחלון חדש

en: Options
he_IL: אפשרויות

en: Order Category Links by Ascending/Descending
he_IL: סדר קטגוריה קישורים לפי סדר עולה / יורד

en: Order Pages Links by Ascending/Descending
he_IL: סדר דפים קישורים לפי עולה / יורד

en: Our Authors
he_IL: המחברים שלנו

en: Outset
he_IL: התחלה

en: Overlay
he_IL: כיסוי

en: PASSWORD
he_IL: סיסמה

en: Padding
he_IL: ריפוד

en: Page IDs, separated by commas.
he_IL: מזהי דף, מופרדים בפסיקים.

en: Page Name
he_IL: שם עמוד

en: Page not found
he_IL: הדף לא נמצא

en: Pages
he_IL: דפים

en: Pages:
he_IL: עמודים you

en: Pagination
he_IL: דפדוף

en: Pagination Active Background Color
he_IL: הדפסת צבע רקע פעיל

en: Pagination Active Color
he_IL: צבע פעיל

en: Pagination Background
he_IL: רקע דפדוף

en: Pagination Background Color
he_IL: הדפסת צבע רקע

en: Pagination Color
he_IL: צבע הדפסת עמודים

en: Pagination Item
he_IL: פריט דפדוף

en: Pagination Item Active
he_IL: Pagination פריט פעיל

en: Parent Skill
he_IL: מיומנות הורית

en: Parent Skill:
he_IL: מיומנות הורים:

en: Password:
he_IL: סיסמה:

en: Paste image url here, if you chose "images" slider type
he_IL: הדבק כתובת אתר של תמונה כאן, אם בחרת סוג "תמונות" המחוון

en: Percent Font Size
he_IL: גודל גופן

en: Percent Font Style
he_IL: סגנון גופן באחוזים

en: Person
he_IL: אדם

en: Picassa
he_IL: פיקאסה

en: Pinterest
he_IL: פינטרסט

en: Pinterest Profile Url
he_IL: Pinterest פרופיל כתובת האתר

en: Place your adsense code here.
he_IL: הצב את קוד AdSense שלך כאן.

en: Please enter a valid email address.
he_IL: אנא הזן כתובת דוא"ל תקנית.

en: Popular
he_IL: פופולרי

en: Popular Skills
he_IL: כישורים פופולריים

en: Portfolio Page Template Options
he_IL: אפשרויות תבנית דף תיק

en: Portrait Border Radius
he_IL: רדיוס גבול גבול

en: Post
he_IL: הודעה

en: Post Background Color
he_IL: פוסט צבע רקע

en: Post Caption
he_IL: פוסט כיתוב

en: Post Comment
he_IL: פרסם תגובה

en: Post Entry
he_IL: פוסט פוסט

en: Post Excerpt
he_IL: פוסט קטע

en: Post Featured Image
he_IL: פוסט תמונה מוצגת

en: Post Format Audio Player
he_IL: פוסט פורמט נגן אודיו

en: Post Format Audio Wrapper
he_IL: פוסט פורמט אודיו Wrapper

en: Post Format Gallery Nav
he_IL: פורמט Post Gallery גלריה

en: Post Format Gallery Nav Hover
he_IL: פורמט פוסט גלריה גלילה

en: Post Format Gallery Nav Icon
he_IL: פורמט פוסט גלריה סמל Nav

en: Post Format Gallery Nav Icon Hover
he_IL: פורמט פוסט גלריה סמל ניווט

en: Post Format Icon
he_IL: סמל פורמט פוסט

en: Post Format Icon Background Color
he_IL: פורמט

en: Post Format Link Background
he_IL: פורמט הקישור קישור פורמט

en: Post Format Quote Background
he_IL: פוסט פורמט ציטוט רקע

en: Post Meta
he_IL: פוסט מטה

en: Post Meta Icons (Rating &amp; Comment)
he_IL: פוסט מטא אייקונים (דירוג & תגובה)

en: Post Overlay
he_IL: שכבת על

en: Post Overlay Icon
he_IL: סמל שכבת על

en: Post Read More
he_IL: פוסט קרא עוד

en: Post Read More Icon
he_IL: פוסט קרא עוד אייקון

en: Post Review Score Bar
he_IL: פוסט ביקורת ציון בר

en: Post Title
he_IL: כותרת פוסט

en: Post Title Font Size
he_IL: גודל גופן כותרת

en: Post Title Font Style
he_IL: סגנון כותרת גופן

en: Post info section
he_IL: פרסם מדור מידע

en: Post not found
he_IL: ההודעה לא נמצאה

en: Posted by %s
he_IL: פורסם על ידי %s

en: Posts
he_IL: הודעות

en: Posts By: %s
he_IL: הודעות: %s

en: Posts Carousel
he_IL: הודעות קרוסלה

en: Posts Limit
he_IL: מגבלת הודעות

en: Posts List Area
he_IL: אזור רשימת ההודעות

en: Posts List Entry
he_IL: רישום רשימת פוסטים

en: Posts List Meta
he_IL: רשימת הודעות

en: Posts List Meta Icon
he_IL: רשימת מטא סמל

en: Posts List Thumbnail
he_IL: רשימת הודעות

en: Posts List Title
he_IL: כותרת רשימת הודעות

en: Posts Per Page
he_IL: הודעות לעמוד

en: Posts by %s
he_IL: הודעות של %s

en: Previous
he_IL: קודם

en: Previous Tab
he_IL: הכרטיסייה הקודמת

en: Price Font Size
he_IL: גודל גופן מחיר

en: Price Font Style
he_IL: סגנון גופן מחיר

en: Pricing Table
he_IL: טבלת תמחור

en: Primary Heading
he_IL: כותרת ראשית

en: Primary Heading: Category Name, Sub Heading: Filter
he_IL: ראשי כותרת: שם קטגוריה, כותרת משנה: מסנן

en: Primary Heading: Filter, Sub Heading: Category Name
he_IL: ראשי כותרת: סינון, כותרת משנה: שם קטגוריה

en: Primary Menu
he_IL: תפריט ראשי

en: Primary Menu Bar Settings
he_IL: הגדרות תפריט ראשי

en: Print
he_IL: הדפס

en: Product Name Font Size
he_IL: גודל גופן שם המוצר

en: Product Name Font Style
he_IL: שם סגנון גופן

en: Project Categories
he_IL: קטגוריות פרויקטים

en: Project Description:
he_IL: תיאור פרויקט:

en: Project Details
he_IL: פרטי הפרויקט

en: Project Details Location
he_IL: מיקום פרטי הפרויקט

en: Project Details Title
he_IL: פרטי הפרויקט כותרת

en: Project Details box as sidebar
he_IL: פרטי תיבת הדו-שיח 'צד'

en: Project Details:
he_IL: פרטי הפרויקט:

en: Project Gallery
he_IL: פרויקט גלריה

en: Project Sidebar
he_IL: הסרגל הצידי של הפרויקט

[ctx: Project Skill name]
en: Project Skills
he_IL: מיומנויות הפרויקט

en: Project Skills
he_IL: מיומנויות הפרויקט

en: Project URL
he_IL: כתובת אתר של פרוייקט

en: Project URL Text
he_IL: טקסט של כתובת אתר של פרוייקט

[ctx: Project skill singular name]
en: Project Skill
he_IL: מיומנות הפרויקט

en: Quote
he_IL: ציטוט

en: Quote Attribution
he_IL: ציטוט ייחוס

en: Quote Format Options
he_IL: ציטוט אפשרויות עיצוב

en: Quote Text
he_IL: ציטוט טקסט

en: RSS Icon Url
he_IL: RSS סמל

en: Rate:
he_IL: ציון:

en: Rating (%):
he_IL: דירוג (%):

en: Rating: %0.2f
he_IL: דירוג:% 0.2f

en: Ratings
he_IL: דירוגים

en: Re-Authorize
he_IL: אישור מחדש

en: Read Extra Documentation
he_IL: קרא תיעוד נוסף

en: Read More
he_IL: קרא עוד

en: Read More Button
he_IL: קרא עוד לחצן

en: Recent
he_IL: לאחרונה

en: Recent Comments
he_IL: תגובות אחרונות

en: Recent Posts
he_IL: הודעות האחרונות

en: Recent Reviews
he_IL: ביקורות אחרונות

en: Recent Tweets
he_IL: טוויטים אחרונים

en: Recent Videos
he_IL: סרטונים אחרונים

en: Related Posts
he_IL: פוסטים קשורים

en: Remove Drop Shadow
he_IL: הסר צל צל

en: Remove Vertical Divider
he_IL: הסר מחלק אנכי

en: Reply
he_IL: תשובה

en: Reset
he_IL: אפס

en: Reset to Defaults
he_IL: אפס לברירות מחדל

en: Responsive shortcodes
he_IL: קודי תגובה

en: Review
he_IL: סקירה

en: Review Box Contents
he_IL: תוכן תיבת ביקורת

en: Review Box Title
he_IL: כותרת תיבת ביקורת

en: Ridge
he_IL: רכס

en: Right
he_IL: ימין

en: Right to Left
he_IL: מימין לשמאל

en: Role Editor
he_IL: עורך תפקידים

en: Sale Badge Font Size
he_IL: מכירה גופן גופן גודל

en: Sale Badge Font Style
he_IL: מכירה גופן גופן סגנון

en: Sale Price Font Size
he_IL: גודל גופן מחיר מכירה

en: Sale Price Font Style
he_IL: מחיר מכירה גופן סגנון

en: Sample Post Title
he_IL: כותרת פוסט לדוגמה

en: Save Changes
he_IL: שמור שינויים

en: Scale In From Center
he_IL: סולם ממרכז

en: Scale In From Left
he_IL: סולם משמאל

en: Scale In From Right
he_IL: קנה מידה מימין

en: Score %1$d%%
he_IL: ציון %1$d%%

en: Score: %1$s
he_IL: ציון: %1$s

en: Search & Cart Font
he_IL: חיפוש & גופן קופה

en: Search & Cart Font Style
he_IL: חיפוש & גופן סגנון גופן

en: Search Layouts
he_IL: חפש פריסות

en: Search Project Skills
he_IL: חיפוש מיומנויות פרוייקט

en: Search Projects
he_IL: פרויקטי חיפוש

en: Search Results for: %s
he_IL: תוצאות חיפוש עבור: %s

en: Search results for "%s"
he_IL: תוצאות חיפוש עבור " %s"

en: Search, Cart, & Icon Background Color
he_IL: חיפוש, סל קניות, צבע רקע צבע

en: Search, Cart, & Icon Letter Spacing
he_IL: חיפוש, סל קניות, & אות ריווח אות

en: Search, Cart, & Icon Text Color
he_IL: חיפוש, סל קניות, & צבע טקסט צבע

en: Search, Cart, & Icon Text Size
he_IL: חיפוש, סל קניות, & גודל טקסט סמל

en: Secondary Menu
he_IL: תפריט משני

en: Secondary Menu Bar Settings
he_IL: הגדרות תפריט משני

en: Select
he_IL: בחר

en: Select Animation Effect
he_IL: בחר אפקט הנפשה

en: Select Page
he_IL: בחר 'דף'

en: Select Slider Type here
he_IL: בחר באפשרות 'סוג המחוון' כאן

en: Select between expanded and closed state
he_IL: בחר בין מצב מורחב וסגור

en: Select yes if the link should be opened in a new window
he_IL: בחר כן אם יש לפתוח את הקישור בחלון חדש

en: Send
he_IL: שלח

en: Send Email to
he_IL: שלח אל

en: Separate Skills with Commas
he_IL: מיומנויות נפרדות עם פסיקים

en: Set as Image
he_IL: הגדר כתמונה

en: Share "%s" via %s
he_IL: שתף " %s" באמצעות %s

en: Share:
he_IL: שתף:

en: Sharing Icons to Display
he_IL: שיתוף סמלים לתצוגה

en: Shop
he_IL: חנות

en: Short description
he_IL: תיאור קצר

en: Shortcodes
he_IL: קודים קצרים

en: Show Author
he_IL: הצג מחבר

en: Show Author Box
he_IL: הצג את תיבת המחבר

en: Show Categories
he_IL: הצג קטגוריות

en: Show Comment Count
he_IL: הצג ספירת תגובות

en: Show Comments
he_IL: הצג תגובות

en: Show Date
he_IL: הצג תאריך

en: Show Divider
he_IL: הצג מחלק

en: Show Dribbble Icon
he_IL: הצג סמל dribbble

en: Show Excerpt
he_IL: הצג קטע

en: Show Facebook Icon
he_IL: הצג סמל

en: Show Featured Image
he_IL: הצג תמונה מוצגת

en: Show Full Content
he_IL: הצג תוכן מלא

en: Show Google+ Icon
he_IL: הצג סמל Google+

en: Show Instagram Icon
he_IL: הצג סמל

en: Show Pagination
he_IL: הצג עמודים

en: Show Pinterest Icon
he_IL: הצג סמל Pinterest

en: Show Post Count
he_IL: הצג ספירת הודעות

en: Show Posts Count
he_IL: הצג הודעות

en: Show RSS Icon
he_IL: הצג סמל RSS

en: Show Rating
he_IL: הצג דירוג

en: Show Ratings
he_IL: הצג דירוגים

en: Show Read More Button
he_IL: הצג לחצן קרא עוד

en: Show Related Posts
he_IL: הצג הודעות קשורות

en: Show Search Bar
he_IL: הצג סרגל חיפוש

en: Show Social Icons
he_IL: הצג סמלים חברתיים

en: Show Stumbleupon Icon
he_IL: הצג סמל Stumbleupon

en: Show Top Border?
he_IL: הצג את הגבול העליון?

en: Show Trending Bar
he_IL: הצג את סרגל המגמות

en: Show Tumblr Icon
he_IL: הצג סמל Tumblr

en: Show Twitter Icon
he_IL: הצג סמל לצפצף

en: Show WooCommerce Cart
he_IL: הצג עגלת WooCommerce

en: Show Youtube Icon
he_IL: הצג סמל

en: Show author box
he_IL: הצג את תיבת המחבר

en: Show comments on pages
he_IL: הצג הערות בדפים

en: Show comments on posts
he_IL: הצג תגובות בפוסטים

en: Show dropdown menus
he_IL: הצג תפריטים נפתחים

en: Show related posts
he_IL: הצג הודעות קשורות

en: Sidebar
he_IL: הסרגל הצידי

en: Sidebar Location
he_IL: מיקום סרגל הצד

en: Sidebar Width
he_IL: רוחב סרגל צדדי

en: Sidebar location
he_IL: מיקום סרגל הצד

en: Sidebar, Project Details box below content
he_IL: Sidebar, פרטי הפרוייקט תיבת תוכן

en: Sidebar/Widget Area
he_IL: צדדי / אזור יישומון

en: Single Page Layout
he_IL: פריסת עמוד יחיד

en: Single Post Layout
he_IL: פריסת פוסט בודד

en: Single Post Page SEO
he_IL: דף יחיד

en: Sitemap Page Template Options
he_IL: אפשרויות תבנית דף של דף Sitemap

en: Sitemap Sections Display
he_IL: תצוגה של קטעי Sitemap

en: Sizing
he_IL: שינוי גודל

en: Skills:
he_IL: כישורים

en: Skype
he_IL: סקייפ

en: Slide In Horizontally
he_IL: שקף אופקית

en: Slide In Vertically
he_IL: שקופית אנכית

en: Slider
he_IL: מחוון

en: Slider Type
he_IL: סוג מחוון

en: Smooth Scrolling
he_IL: גלילה חלקה

en: Social Follow
he_IL: מעקב חברתי

en: Social Icons Color
he_IL: סמלים חברתיים

en: Social Icons Size
he_IL: גודל סמלים חברתיים

en: Social Media Links
he_IL: מדיה חברתית קישורים

en: Social Media Networks
he_IL: רשתות חברתיות

en: Social Network Follower Count Refresh
he_IL: הרשת החברתית עוקבת ספירת רענון

en: Social Network Icon Size
he_IL: רשת חברתית גודל סמל

en: Solid
he_IL: מוצק

en: Sorry, No Posts Found
he_IL: מצטערים, לא נמצאו הודעות

en: Sorry, no posts found.
he_IL: מצטערים, לא נמצאו פוסטים.

en: Sort Categories Links by Name/ID/Slug/Count/Term Group
he_IL: מיין קטגוריות קישורים לפי שם / מזהה / שבלול / ספירה / קבוצת טווח

en: Sort Method
he_IL: שיטת מיון

en: Sort Order
he_IL: סדר המיון

en: Sort Pages Links
he_IL: קישורים לדפי קישורים

en: Standard
he_IL: רגיל

en: Standard Blog Category
he_IL: בלוג רגיל קטגוריה

en: Standard Blog Category With Featured Posts
he_IL: בלוג רגיל קטגוריה עם הודעות נבחרות

en: Standard Blog Homepage
he_IL: דף הבית של הבלוג הסטנדרטי

en: Standard or Masonry Style for Archive Pages
he_IL: רגיל או בסגנון בנייה עבור דפי ארכיון

en: Star
he_IL: כוכב

en: Start on New Line
he_IL: התחל על הקו החדש

en: Start on New Line?
he_IL: התחל על קו חדש?

en: Start the ad's output on a new line?
he_IL: להתחיל את הפלט של המודעה בשורה חדשה?

en: State
he_IL: מדינה

en: Status
he_IL: סטטוס

en: Stumbleupon
he_IL: להיתקל

en: Stumbleupon Profile Url
he_IL: Stumbleupon פרופיל כתובת האתר

en: Sub Heading
he_IL: כותרת משנה

en: Subheader Font Size
he_IL: גודל גופן משנה

en: Subheader Font Style
he_IL: סגנון גופן Subheader

en: Subject
he_IL: נושא

en: Subscribe
he_IL: הירשם

en: Summary
he_IL: סיכום

en: Summary Title
he_IL: כותרת תקציר

en: Tab
he_IL: לשונית

en: Tab Content
he_IL: תוכן הכרטיסייה

en: Tab Item
he_IL: פריט טאב

en: Tab Item Active
he_IL: Tab פריט פעיל

en: Tab Item Hover
he_IL: פריט כרטיסיות העבר

en: Tab Settings
he_IL: הגדרות Tab

en: Tab Text
he_IL: טקסט טאב

en: Tabbed Posts
he_IL: הודעות עם כרטיסיות

en: Tabs
he_IL: כרטיסיות

en: Tabs Background
he_IL: כרטיסיות רקע

en: Tags
he_IL: תגים

en: Testimonial
he_IL: המלצה

en: Text
he_IL: טקסט

en: Text Color
he_IL: צבע טקסט

en: Text Size
he_IL: גודל טקסט

en: Text for the header of the module. Leave blank for no header for the module.
he_IL: טקסט עבור כותרת המודול. השאר ריק עבור ללא כותרת עבור המודול.

en: Thanks for contacting us.
he_IL: תודה שפנית אלינו.

en: The Ad HTML, if not using the Image URL and Link above.
he_IL: ה- HTML של המודעה, אם אינך משתמש בכתובת האתר של התמונה וברשימה שלמעלה.

en: The Map feature uses the Google Maps API and requires a valid Google API Key to function. Before using the map feature, please make sure you have added your API key inside the Extra Theme Options panel. Learn more about how to create your Google API Key <a href="%1$s" target="_blank">here</a>.
he_IL: התכונה 'מפה' משתמשת בממשק API של מפות Google ומחייבת מפתח חוקי של Google API לתפקוד. לפני השימוש בתכונת המפה, ודא שהוספת את מפתח ה- API שלך בחלונית 'אפשרויות נושא נוספות'. למידע נוסף על יצירת מפתח Google API שלך <a href="%1$s" target="_blank">כאן</a> .

en: The Maps module uses the Google Maps API and requires a valid Google API Key to function. Before using the map module, please make sure you have added your API key here. Learn more about how to create your Google API Key <a target="_blank" href="%1$s">here</a>.
he_IL: המודול 'מפות Google' משתמש בממשק API של מפות Google ומחייב מפתח חוקי של Google API לתפקוד. לפני השימוש במודול המפה, ודא שהוספת את מפתח ה- API שלך כאן. למידע נוסף על יצירת מפתח Google API שלך <a target="_blank" href="%1$s">כאן</a> .

en: The URL of the video from a <a href="%s" target="_blank">Supported oEmbed Video Provider</a>, or URL of any video. Click "Add Video URL" to add more file types. (.mov, .mp4, .webm, .ogv, etc)
he_IL: כתובת האתר של הסרטון מספק וידאו <a href="%s" target="_blank">נתמך על ידי oEmbed</a> , או כתובת אתר של סרטון כלשהו. לחץ על "הוסף כתובת אתר של סרטון" כדי להוסיף סוגי קבצים נוספים. (.Mov, .mp4, .webm, .vv וכו ')

en: The color used for this category throughout the site.
he_IL: הצבע המשמש לקטגוריה זו בכל האתר.

en: The color used for this user throughout the site.
he_IL: הצבע המשמש עבור משתמש זה בכל האתר.

en: The format for the date display in PHP date() format
he_IL: הפורמט לתצוגת התאריך בפורמט PHP ()

en: The name of your facebook page, not the full URL. If your facebook url is: "http://www.facebook.com/elegantthemes", then your page name is: "elegantthemes"
he_IL: השם של דף הפייסבוק שלך, לא את כתובת האתר המלאה. אם כתובת הפייסבוק שלך היא: "http://www.facebook.com/elegantthemes", אז שם הדף שלך הוא: "elegantthemes"

en: The number of posts shown per page.
he_IL: מספר הפוסטים שמוצגים בדף.

en: The number of posts shown.
he_IL: מספר הפוסטים המוצגים.

en: The primary heading.
he_IL: הכותרת הראשית.

en: The speed, in seconds, in which it will auto rotate to the next slide.
he_IL: את המהירות, בתוך שניות, שבו זה יהיה אוטומטי לסובב את השקופית הבאה.

en: The speed, in seconds, in which the slider will auto rotate to the next slide. Leave empty to disable autoplay.
he_IL: המהירות, בשניות, שבהן המחוון יסתובב אוטומטית לשקופית הבאה. השאר ריק כדי להשבית את ההפעלה האוטומטית.

en: The sub heading.
he_IL: כותרת המשנה.

en: Theme Customizer
he_IL: נושא Customizer

en: Theme Options
he_IL: אפשרויות ערכת נושא

en: There was a problem, please try again.
he_IL: היתה בעיה, נסה שוב.

en: This controls default direction of the lazy-loading animation.
he_IL: זה שולט לכיוון ברירת המחדל של אנימציה העומס עצלן.

en: This is an optional title to display for this module.
he_IL: זוהי כותרת אופציונלית להצגה עבור מודול זה.

en: This option allows you to change how your dates are displayed. For more information please refer to the WordPress codex here:<a href='http://codex.wordpress.org/Formatting_Date_and_Time' target='_blank'>Formatting Date and Time</a>
he_IL: אפשרות זו מאפשרת לך לשנות את אופן הצגת התאריכים. לקבלת מידע נוסף, עיין קודקס וורדפרס כאן: <a href='http://codex.wordpress.org/Formatting_Date_and_Time' target='_blank'>תאריך ושעה עיצוב</a>

en: This option allows you to control how many tiers your pages dropdown menu has in the default theme created main menu. Increasing the number allows for additional menu items to be shown. This setting is not applicable If you are using a custom menu and not the default theme created main menu.
he_IL: אפשרות זו מאפשרת לך לשלוט על מספר הרבדים של התפריט הנפתח של הדפים שלך בתפריט ברירת המחדל שנוצר. הגדלת המספר מאפשרת להציג פריטי תפריט נוספים. הגדרה זו אינה ישימה אם אתה משתמש בתפריט מותאם אישית ולא בתבנית ברירת המחדל שנוצרה בתפריט הראשי.

en: This options allows you to control how many teirs your pages dropdown menu has. Increasing the number allows for additional menu items to be shown.
he_IL: אפשרויות אלה מאפשרות לך לקבוע כמה טיירים יש בתפריט הנפתח של הדפים שלך. הגדלת המספר מאפשרת להציג פריטי תפריט נוספים.

en: This post is password protected. Enter the password to view comments.
he_IL: הודעה זו מוגנת באמצעות סיסמה. הזן את הסיסמה כדי להציג הערות.

en: This will add a border to the top side of the module.
he_IL: פעולה זו תוסיף גבול לחלק העליון של המודול.

en: This will be used as the border color for this module.
he_IL: זה ישמש את צבע הגבול עבור מודול זה.

en: This will be used as the text color for the header text of the module.
he_IL: זה ישמש כצבע הטקסט עבור טקסט הכותרת של המודול.

en: This will change the label of the module in the builder for easy identification.
he_IL: פעולה זו תשנה את התווית של המודול בבנאי לצורך זיהוי קל.

en: This will enable Google Fonts for Non-English languages.
he_IL: פעולה זו תאפשר גווני Google עבור שפות שאינן אנגלית.

en: This will enable the use of excerpts in posts or pages.
he_IL: פעולה זו תאפשר שימוש בקטעים בפוסטים או בדפים.

en: This will return all of the settings throughout the options page to their default values. <strong>Are you sure you want to do this?</strong>
he_IL: פעולה זו תחזיר את כל ההגדרות לאורך דף האפשרויות לערכי ברירת המחדל שלהן. <strong>האם אתה בטוח שברצונך לעשות זאת?</strong>

en: Title
he_IL: כותרת

en: Title Font Size
he_IL: גודל גופן כותרת

en: Title Font Style
he_IL: סגנון גופן כותרת

en: Title:
he_IL: כותרת:

en: Toggle
he_IL: החלף

en: Toggle Icon Size
he_IL: שנה את גודל הסמל

en: Toggle Padding
he_IL: החלף ריפוד

en: Top
he_IL: חלק עליון

en: Top & Bottom Padding
he_IL: ריפוד עליון ומעל

en: Top Rated
he_IL: מדורג גבוה

en: Top to Bottom
he_IL: מלמעלה למטה

en: Trackbacks/Pingbacks
he_IL: Trackbacks / Pingbacks

en: Trending Font
he_IL: מגמה גופן

en: Trending Font Style
he_IL: סגנון גופן מגמה

en: Trending Label Text Color
he_IL: מגמות תווית צבע טקסט

en: Trending Text Size
he_IL: מגמה גודל טקסט

en: Trending Title Text Color
he_IL: צבע כותרת כותרת מגמה

en: Tumblr
he_IL: טאמבלר

en: Tumblr Profile Url
he_IL: Tumblr פרופיל url

en: Turn pagination on or off.
he_IL: הפעלה או כיבוי של עמודים.

en: Turn the autoplay feature on or off.
he_IL: הפעלה או כיבוי של תכונת ההפעלה האוטומטית.

en: Turn the dispay of each post's date on or off.
he_IL: הפעל את ההשבתה של כל תאריך של פוסט או כבה.

en: Turn the display of each post's author on or off.
he_IL: הפעל או כבה את התצוגה של כל מחבר.

en: Turn the display of each post's categories on or off.
he_IL: הפעל או השבת את התצוגה של כל אחת מהקטגוריות.

en: Turn the display of each post's ccomments on or off.
he_IL: הפעל או כבה את התצוגה של כל התצורה של הפוסט.

en: Turn the display of each post's comment count on or off.
he_IL: הפעל או השבת את התצוגה של ספירת ההערות של כל פוסט.

en: Turn the display of each post's date on or off.
he_IL: הפעל או השבת את התצוגה של כל תאריך.

en: Turn the display of each post's featured image on or off.
he_IL: הפעל או השבת את התצוגה של התמונה המוצגת של כל הודעה.

en: Turn the display of each post's rating on or off.
he_IL: הפעל או כבה את התצוגה של כל דירוג של פוסט.

en: Turn the display of each post's rating stars on or off.
he_IL: הפעל או השבת את התצוגה של כוכבי הדירוג של כל פוסט.

en: Tweet
he_IL: Wish

en: Twitter
he_IL: טוויטר

en: Twitter Profile Url
he_IL: טוויטר פרופיל כתובת האתר

en: Type
he_IL: הקלד

en: Type an address and click find to place a marker at that address.
he_IL: הקלד כתובת ולחץ על חפש כדי למקם סמן בכתובת זו.

en: Type of the box
he_IL: סוג התיבה

en: Typography
he_IL: טיפוגרפיה

en: Typography Settings
he_IL: הגדרות טיפוגרפיה

en: URL
he_IL: כתובת אתר

en: URL of the ad image.
he_IL: כתובת האתר של תמונת המודעה.

en: URL the ad's image links to.
he_IL: כתובת האתר של קישורי התמונה של המודעה.

en: URL:
he_IL: כתובת אתר:

en: USERNAME
he_IL: שם משתמש

en: Underline
he_IL: קו תחתון

en: Update Skill
he_IL: עדכון מיומנות

en: Upload
he_IL: העלה

en: Upload A Video File
he_IL: העלה קובץ וידאו

en: Upload an Image
he_IL: העלה תמונה

en: Uppercase
he_IL: באותיות רישיות

en: Use Google Fonts
he_IL: השתמש בגופני Google

en: Use as default for any category that does not have a specific layout set.
he_IL: השתמש כברירת מחדל עבור כל קטגוריה שאין לה פריסה ספציפית.

en: Use combined and minified CSS file to speed up your site's page load.
he_IL: השתמש בקובץ CSS משולב ומוקטן כדי להאיץ את טעינת הדף של האתר שלך.

en: Use combined and minified javascript file to speed up your site's page load.
he_IL: השתמש בקובץ JavaScript משולב ומוזער כדי להאיץ את טעינת הדף של האתר שלך.

en: Use excerpts when defined
he_IL: השתמש בקטעים בעת הגדרתם

en: Use resizing
he_IL: השתמש בגודל

en: Use this layout as the default layout?
he_IL: האם להשתמש בפריסה זו כפריסת ברירת המחדל?

en: Use this layout as the home layout?
he_IL: השתמש בפריסה זו כפריסת הבית?

en: Use this layout on the categories selected above.
he_IL: השתמש בפריסה זו בקטגוריות שנבחרו למעלה.

en: Used for icon button type
he_IL: משמש עבור סוג לחצן סמל

en: User Name
he_IL: שם משתמש

en: Username
he_IL: שם משתמש

en: Username:
he_IL: שם משתמש:

en: Vertically Centered
he_IL: ממוקד אנכית

en: Video
he_IL: וידאו

en: Video Format Options
he_IL: אפשרויות פורמט וידאו

en: Video URL
he_IL: לינק לוידאו

en: View Category Layout
he_IL: הצג פריסת קטגוריה

en: View Project
he_IL: צפה בפרויקט

en: View The Project
he_IL: צפה בפרויקט

en: View all posts by %s
he_IL: הצג את כל ההודעות של %s

en: Vimeo
he_IL: וימאו

en: Website Content Width
he_IL: רוחב תוכן האתר

en: Website Gutter Width
he_IL: רוחב אתר אינטרנט

en: Welcome to Extra! Before diving in to your new theme, please visit the <a style="color: #fff; font-weight: bold;" href="%1$s" target="_blank">Extra Documentation</a> page for access to dozens of in-depth tutorials.
he_IL: ברוכים הבאים ל Extra! לפני שאתם צוללים לנושא החדש שלכם, אנא בקרו בדף <a style="color: #fff; font-weight: bold;" href="%1$s" target="_blank">התיעוד הנוסף</a> לקבלת גישה לעשרות מדריכים מעמיקים.

en: When you define your keywords using custom fields you should use this value for the custom field Name. The Value of your custom field should be the meta keywords you would like to use, separated by comas.
he_IL: כאשר אתה מגדיר את מילות המפתח שלך באמצעות שדות מותאמים אישית, עליך להשתמש בערך זה עבור שם השדה המותאם אישית. הערך של השדה המותאם אישית שלך צריך להיות מילות המפתח של meta שבהן תרצה להשתמש, מופרדות באמצעות comas.

en: When you define your meta description using custom fields you should use this value for the custom field Name. The Value of your custom field should be the custom description you would like to use.
he_IL: כאשר אתה מגדיר את תיאור המטא שלך באמצעות שדות מותאמים אישית, עליך להשתמש בערך זה עבור שם השדה המותאם אישית. הערך של השדה המותאם אישית שלך צריך להיות תיאור מותאם אישית שבו תרצה להשתמש.

en: When you define your title using custom fields you should use this value for the custom field Name. The Value of your custom field should be the custom title you would like to use.
he_IL: כאשר אתה מגדיר את הכותרת שלך באמצעות שדות מותאמים אישית, עליך להשתמש בערך זה עבור שם השדה המותאם אישית. הערך של השדה המותאם אישית שלך צריך להיות הכותרת המותאמת אישית שבה תרצה להשתמש.

en: Whether to show the post count.
he_IL: האם להציג את ספירת ההודעות.

en: Widget Bullet Color
he_IL: צבע קליפ של יישומון

en: Widget Header Font Size
he_IL: גודל גופן של כותרת יישומון

en: Widget Header Font Style
he_IL: סגנון גופן של כותרת יישומון

en: Widget Heading Color
he_IL: צבע כותרת צבע

en: Widget Link Color
he_IL: צבע קישור של יישומון

en: Widget Text Color
he_IL: צבע טקסט של יישומון

en: WooCommerce Sidebar Location
he_IL: מיקום הסרגל הצידי של WooCommerce

en: WooCommerce Sidebar/Widget Area
he_IL: Sidebar / אזור יישומון

en: WordPress
he_IL: וורדפרס

en: Yes
he_IL: כן

en: You are already logged in.
he_IL: אתה כבר מחובר.

en: You can disable this option if you want to remove the author box from single post pages.
he_IL: תוכל להשבית אפשרות זו אם ברצונך להסיר את תיבת המחבר מדפי פוסט בודדים.

en: You can disable this option if you want to remove the comments and comment form from single post pages.
he_IL: תוכל להשבית אפשרות זו אם ברצונך להסיר את ההערות ואת טופס ההערה מדפי פוסט בודדים.

en: You can disable this option if you want to remove the related posts from single post pages.
he_IL: תוכל להשבית אפשרות זו אם ברצונך להסיר את הפוסטים הקשורים מדפי פוסט בודדים.

en: You can find all the info on how to obtain all the needed API credentials here: %s
he_IL: אתה יכול למצוא את כל המידע על איך להשיג את כל אישורי ה- API הדרושים כאן: %s

en: You can find the User Id at the end of your Google+ URL. For example if the URL was: http://plus.google.com/+elegentthemes, the User Id would be: +elegenthemes
he_IL: תוכל למצוא את זיהוי המשתמש בסוף כתובת האתר שלך ב- Google+. לדוגמה, אם כתובת האתר הייתה: http://plus.google.com/+elegentthemes, מזהה המשתמש יהיה: + elegenthemes

en: You don't have pages
he_IL: אין לך דפים

en: Your Rating:
he_IL: הדירוג שלך:

en: Your latest posts
he_IL: הפוסטים האחרונים שלך

en: Your site&#8217;s most recent Posts.
he_IL: הפוסטים האחרונים של האתר שלך.

en: Your site&#8217;s most recent Reviews (posts which have review).
he_IL: הביקורות האחרונות באתר שלך (פוסטים שביקרו).

en: Your site&#8217;s most recent Videos (Posts which use video format).
he_IL: סרטוני הווידאו האחרונים באתר שלך (פוסטים המשתמשים בפורמט וידאו).

en: Your site&#8217;s most recent comments.
he_IL: התגובות האחרונות של האתר שלך.

en: Youtube Profile Url
he_IL: כתובת אתר Youtube

en: Youtube Username
he_IL: שם משתמש

en: Zoom Icon Color
he_IL: זום אייקון צבע

en: by
he_IL: על ידי

en: by %s
he_IL:  %s

[ctx: clear static resources]
en: Clear
he_IL: ברור

en: comment count
he_IL: ספירת הערות

[ctx: documentation links]
en: Support
he_IL: תמיכה

[ctx: general options]
en: General
he_IL: כללי

[ctx: integrate third-party code]
en: Integration
he_IL: שילוב

[ctx: label]
en: Search for:
he_IL: לחפש אחר:

[ctx: layout item]
en: Add New
he_IL: הוסף חדש

[ctx: layout type general name]
en: Category Layouts
he_IL: פריסות קטגוריה

[ctx: layout type singular name]
en: Category Layout
he_IL: פריסה קטגוריה

[ctx: navigation menu]
en: Navigation
he_IL: ניווט

[ctx: noun]
en: COMMENT
he_IL: תגובה

[ctx: page/post]
en: Layout
he_IL: פריסה

[ctx: placeholder]
en: Search
he_IL: לחפש

[ctx: project item]
en: Add New
he_IL: הוסף חדש

[ctx: project type general name]
en: Projects
he_IL: פרוייקטים

[ctx: project type singular name]
en: Project
he_IL: פרויקט

en: settings reset.
he_IL: איפוס הגדרות.

en: settings saved.
he_IL: הגדרות נשמרו.

[ctx: site ads placement areas]
en: Ads
he_IL: מודעות

[ctx: site color scheme]
en: Colorization
he_IL: צביעה

[ctx: theme updates]
en: Updates
he_IL: עדכונים

[ctx: widgets]
en: %1$s %2$s <div class="post-title">on %3$s</div>
he_IL:  %1$s %2$s <div class="post-title" style=";text-align:right;direction:rtl"> ב- %3$s </div>

en: you don't have sufficient permissions to access this page
he_IL: אין לך הרשאות מספיקות כדי לגשת לדף זה
