Extra 2.22.2 - en to cs_CZ translation catalogue (1061 entries)

en:  You can find all the info on how to obtain all the required credentials here: %s
cs_CZ: Veškeré informace o tom, jak získat všechna potřebná pověření, naleznete zde: %s

en: %d Items
cs_CZ:  %d Položky

en: %d Items in Cart
cs_CZ:  %d Položky v košíku

en: %s Theme Options
cs_CZ:  %s Možnosti motivu

en: %s ago
cs_CZ:  %s

en: &hellip;
cs_CZ: …

en: &laquo; Previous
cs_CZ: «Předchozí

en: + Add One More Tab
cs_CZ: + Přidat další Tab

en: 0 Comments
cs_CZ: 0 Komentáře

en: 1 Column
cs_CZ: 1 Sloupec

en: 1 Comment
cs_CZ: 1 komentář

en: 1/2 + 1/4 + 1/4 Columns
cs_CZ: 1/2 + 1/4 + 1/4 sloupce

en: 1/3 + 2/3 Columns
cs_CZ: Sloupce 1/3 + 2/3

en: 1/4 + 1/2 + 1/4 Columns
cs_CZ: Sloupce 1/4 + 1/2 + 1/4

en: 1/4 + 1/4 + 1/2 Columns
cs_CZ: 1/4 + 1/4 + 1/2 Sloupce

en: 1/4 + 3/4 Columns
cs_CZ: Sloupce 1/4 + 3/4

en: 2 Columns
cs_CZ: 2 Sloupce

en: 2/3 + 1/3 Columns
cs_CZ: Sloupce 2/3 + 1/3

en: 3 Columns
cs_CZ: 3 Sloupce

en: 3/4 + 1/4 Columns
cs_CZ: Sloupce 3/4 + 1/4

en: 4 Columns
cs_CZ: 4 Sloupce

en: 404 Not Found
cs_CZ: 404 nenalezeno

en: <div class="updated"><p>This is a fresh installation of %1$s theme. Don't forget to go to <a href="%2$s">ePanel</a> to set it up. This message will disappear once you have clicked the Save button within the <a href="%2$s">theme's options page</a>.</p></div>
cs_CZ: <div class="updated"><p> Jedná se o novou instalaci motivu %1$s. Nezapomeňte nastavit <a href="%2$s">ePanel</a> . Tato zpráva zmizí, jakmile klepnete na tlačítko Uložit na stránce <a href="%2$s">možností motivu</a> . </p></div>

en: <span class="button">Next Entries</span>
cs_CZ: <span class="button">Další záznamy</span>

en: <span class="button">Next</span><span class="title">%title</span>
cs_CZ: <span class="button">Další</span> <span class="title">%title</span>

en: <span class="button">Older Entries</span>
cs_CZ: <span class="button">Starší záznamy</span>

en: <span class="button">Previous</span><span class="title">%title</span>
cs_CZ: <span class="button">Předchozí</span> <span class="title">%title</span>

en: <span class="meta-nav">&larr;</span> Older Comments
cs_CZ: <span class="meta-nav">←</span> Starší komentáře

en: A static page
cs_CZ: Statická stránka

en: API Key
cs_CZ: Klíč API

en: About The Author
cs_CZ: O autorovi

en: Above Post
cs_CZ: Nad poštou

en: Accent color
cs_CZ: Akcentová barva

en: Access Token Secret:
cs_CZ: Tajemství přístupového tokenu:

en: Access token:
cs_CZ: Token přístupu:

en: Accordion
cs_CZ: Akordeon

en: Active Tab Background Color
cs_CZ: Barva pozadí aktivní karty

en: Active Tab Text Color
cs_CZ: Barva textu aktivní karty

en: Ad
cs_CZ: Inzerát

en: Ad #
cs_CZ: Reklama #

en: Ad #%d
cs_CZ: Reklama # %d

en: Ad HTML
cs_CZ: HTML reklamy

en: Ad HTML:
cs_CZ: HTML reklamy:

en: Ad Image
cs_CZ: Obrázek reklamy

en: Ad Link
cs_CZ: Odkaz na reklamu

en: Add API Key
cs_CZ: Přidat klíč API

en: Add Ad
cs_CZ: Přidat reklamu

en: Add Another Video URL
cs_CZ: Přidat další adresu URL videa

en: Add Audio File
cs_CZ: Přidat zvukový soubor

en: Add Author Bio
cs_CZ: Přidat autora Bio

en: Add Breakdown
cs_CZ: Přidat členění

en: Add ET Box
cs_CZ: Přidat ET Box

en: Add ET Button
cs_CZ: Přidat tlačítko ET

en: Add ET Learn more block
cs_CZ: Přidat ET Další blok

en: Add ET Tabs
cs_CZ: Přidat ET Tabs

en: Add Gallery Images
cs_CZ: Přidat Galerie Obrázky

en: Add Images
cs_CZ: Přidat obrázky

en: Add New Ad
cs_CZ: Přidat novou reklamu

en: Add New Category Layout
cs_CZ: Přidat nové rozložení kategorie

en: Add New Project
cs_CZ: Přidat nový projekt

en: Add New Project Skill
cs_CZ: Přidat nový projekt Skill

en: Add New Tab
cs_CZ: Přidat novou kartu

en: Add a Tooltip Text
cs_CZ: Přidat text popisku

en: Add code to the < body > (good for tracking codes such as google analytics)
cs_CZ: Přidejte kód do <těla> (vhodné pro sledovací kódy, jako je například služba Google Analytics)

en: Add code to the < head > of your blog
cs_CZ: Přidejte kód do <hlavy> svého blogu

en: Add code to the bottom of your posts, before the comments
cs_CZ: Před komentáře přidejte kód do dolní části svých příspěvků

en: Add code to the top of your posts
cs_CZ: Přidejte kód na začátek svých příspěvků

en: Add or Remove Skills
cs_CZ: Přidat nebo odebrat dovednosti

en: Additional Info
cs_CZ: Doplňující informace

en: Address
cs_CZ: Adresa

en: Ads
cs_CZ: Reklamy

en: Adsense's responsive ad units require the ads' container to have a fixed width. Enabling this option applies a fixed width to this ad's container.
cs_CZ: Adsense reagující reklamní jednotky vyžadují, aby kontejner reklam měl pevnou šířku. Povolení této možnosti použije pro kontejner této reklamy pevnou šířku.

en: Advertisement
cs_CZ: reklama

en: All
cs_CZ: Všechno

en: All Category Layouts
cs_CZ: Všechny rozložení kategorií

en: All Project Skills
cs_CZ: Všechny projektové dovednosti

en: All Projects
cs_CZ: Všechny projekty

en: Alternative text for image
cs_CZ: Alternativní text obrázku

en: Amount of archive months to display.
cs_CZ: Množství archivovaných měsíců k zobrazení.

en: Amount of recent posts to display.
cs_CZ: Počet posledních příspěvků k zobrazení.

en: An <a href="%s">Extra Theme Layout</a> (select below)
cs_CZ: <a href="%s">Extra rozvržení motivu</a> (vyberte níže)

en: An Extra Category Layout
cs_CZ: Rozložení zvláštní kategorie

en: Animation
cs_CZ: Animace

en: Any code you place here will appear in body section of all pages of your blog. This is usefull if you need to input a tracking pixel for a state counter such as Google Analytics.
cs_CZ: Jakýkoli kód, který zde umístíte, se zobrazí v části těla všech stránek vašeho blogu. To je užitečné, pokud potřebujete zadat sledovací pixel pro stavový čítač, například Google Analytics.

en: Any code you place here will appear in the head section of every page of your blog. This is useful when you need to add javascript or css to all pages.
cs_CZ: Jakýkoli kód, který zde umístíte, se objeví v hlavní části každé stránky vašeho blogu. To je užitečné, když potřebujete přidat javascript nebo css na všechny stránky.

en: Any code you place here will be placed at the top of all single posts. This is useful if you are looking to integrating things such as social bookmarking links.
cs_CZ: Jakýkoli kód, který zde umístíte, bude umístěn v horní části všech jednotlivých příspěvků. To je užitečné, pokud hledáte integraci věcí, jako jsou odkazy na sociální bookmarking.

en: App ID
cs_CZ: ID aplikace

en: Archive Heading Text Color
cs_CZ: Barva textu záhlaví archivu

en: Archives
cs_CZ: Archiv

en: Ascending
cs_CZ: Vzestupně

en: Aside
cs_CZ: Stranou

en: Attributes
cs_CZ: Atributy

en: Audio
cs_CZ: Zvuk

en: Audio File Subtitle
cs_CZ: Titulky zvukových souborů

en: Audio File Title
cs_CZ: Název zvukového souboru

en: Audio File URL
cs_CZ: Adresa URL zvukového souboru

en: Audio Format Options
cs_CZ: Možnosti formátu zvuku

en: Author
cs_CZ: Autor

en: Author Image URL
cs_CZ: Adresa URL autora obrázku

en: Authorize
cs_CZ: Povolit

en: Authors Page Template Options
cs_CZ: Možnosti šablony pro autory stránky

en: Authors to display
cs_CZ: Autoři k zobrazení

en: Auto Speed
cs_CZ: Automatická rychlost

en: Automattic slider speed (works only if Auto is set to yes)
cs_CZ: Automatická rychlost posuvníku (funguje pouze v případě, že je možnost Auto nastavena na hodnotu Ano)

en: Autoplay
cs_CZ: Automatické přehrávání

en: Autoplay Speed
cs_CZ: Rychlost automatického přehrávání

en: Back To Top
cs_CZ: Zpět na začátek

en: Back To Top Button
cs_CZ: Tlačítko Zpět na začátek

en: Background Color
cs_CZ: Barva pozadí

en: Background Settings
cs_CZ: Nastavení pozadí

en: Background color
cs_CZ: Barva pozadí

en: Bar Border Radius
cs_CZ: Poloměr ohraničení pruhu

en: Bar Counter
cs_CZ: Čítač pruhů

en: Before you can receive product updates, you must first authenticate your Elegant Themes subscription. To do this, you need to enter both your Elegant Themes Username and your Elegant Themes API Key. To locate your API Key, <a href="https://www.elegantthemes.com/members-area/" target="_blank">log in</a> to your Elegant Themes account and navigate to the <strong>Account > API Key</strong> page.
cs_CZ: Než budete moci přijímat aktualizace produktu, musíte nejprve ověřit vaše předplatné služby Elegant Themes. Chcete-li to provést, musíte zadat své uživatelské jméno Elegant Themes a klíč Elegant Themes API. Chcete-li vyhledat klíč API, <a href="https://www.elegantthemes.com/members-area/" target="_blank">přihlaste se do</a> účtu Elegantní motivy a přejděte na stránku <strong>Účet> Klíč klíče API</strong> .

en: Before you can receive product updates, you must first authenticate your Elegant Themes subscription. To do this, you need to enter both your Elegant Themes Username and your Elegant Themes API Key. Your username is the same username you use when logging in to <a href="http://elegantthemes.com/" target="_blank">ElegantThemes.com</a>
cs_CZ: Než budete moci přijímat aktualizace produktu, musíte nejprve ověřit vaše předplatné služby Elegant Themes. Chcete-li to provést, musíte zadat své uživatelské jméno Elegant Themes a klíč Elegant Themes API. Vaše uživatelské jméno je stejné uživatelské jméno, které používáte při přihlášení do služby <a href="http://elegantthemes.com/" target="_blank">ElegantThemes.com</a>

en: Below Header
cs_CZ: Pod hlavičkou

en: Below Post
cs_CZ: Pod poštou

en: Blog Feed Page Template Options
cs_CZ: Možnosti šablony šablony blogu

en: Blog Feed Standard
cs_CZ: Standard zdroje blogu

en: Blog Feed Title
cs_CZ: Název blogu

en: Body
cs_CZ: Tělo

en: Body Font
cs_CZ: Písmo těla

en: Body Line Height
cs_CZ: Výška linie těla

en: Body Link Color
cs_CZ: Barva spojení těla

en: Body Text Color
cs_CZ: Barva textu těla

en: Body Text Size
cs_CZ: Velikost textu těla

en: Body/Link Font Style
cs_CZ: Styl písma / propojení

en: Body/Link Line Height
cs_CZ: Výška linky Body / Link Line

en: Body/Link Text Size
cs_CZ: Velikost textu těla / odkazu

en: Bold
cs_CZ: tučně

en: Border
cs_CZ: okraj

en: Border Color
cs_CZ: Barva okraje

en: Border Radius
cs_CZ: Hranice Radius

en: Border Width
cs_CZ: Šířka okraje

en: Bottom
cs_CZ: Dno

en: Bottom Bar
cs_CZ: Spodní panel

en: Bottom to Top
cs_CZ: Spodní nahoru

en: Boxed Layout - Background color
cs_CZ: Boxed Layout - Barva pozadí

en: Breakdown #
cs_CZ: Zhroutit se #

en: Breakdown #%d
cs_CZ: Členění # %d

en: Button Font Style
cs_CZ: Tlačítko Styl písma

en: Button Hover Styles
cs_CZ: Styly tlačítka Hover

en: Button Styles
cs_CZ: Styly tlačítek

en: Buttons
cs_CZ: Tlačítka

en: Buttons Font
cs_CZ: Tlačítka Písmo

en: By default comments are not placed on pages, however, if you would like to allow people to comment on your pages simply enable this option.
cs_CZ: Ve výchozím nastavení nejsou komentáře umístěny na stránkách, ale pokud chcete lidem umožnit komentovat vaše stránky, jednoduše tuto možnost povolte.

en: By default pages are sorted by name. However if you would rather have them sorted by ID you can adjust this setting.
cs_CZ: Ve výchozím nastavení jsou stránky seřazeny podle názvu. Pokud byste je však raději měli třídit podle ID, můžete toto nastavení upravit.

en: By default the navigation bar stays on top of the screen at all times. We suggest to disable this option, if you need to use a logo taller than the default one.
cs_CZ: Ve výchozím nastavení zůstane navigační panel vždy nahoře na obrazovce. Tuto možnost doporučujeme vypnout, pokud potřebujete použít logo vyšší než výchozí.

en: By default the theme creates a Home link in the default created menu, that when clicked leads back to your blog's homepage. If however, you are using a static homepage and have already created a page called Home to use, this will result in a duplicate link. In this case you should disable this feature to remove the link.
cs_CZ: Ve výchozím nastavení vytvoří motiv ve výchozím vytvořeném menu domovský odkaz, který po klepnutí vede zpět na domovskou stránku vašeho blogu. Pokud však používáte statickou domovskou stránku a již jste vytvořili stránku s názvem Domovská stránka, bude to mít za následek duplicitní odkaz. V tomto případě tuto funkci vypněte, chcete-li odkaz odstranit.

en: By default the theme creates post titles based on the title of your post and your blog name. If you would like to make your meta title different than your actual post title you can define a custom title for each post using custom fields. This option must be enabled for custom titles to work, and you must choose a custom field name for your title below.
cs_CZ: Ve výchozím nastavení vytvoří motiv příspěvku na základě názvu příspěvku a názvu blogu. Pokud chcete, aby byl váš název meta odlišný od skutečného názvu příspěvku, můžete pro každý příspěvek definovat vlastní název pomocí vlastních polí. Tato možnost musí být povolena pro vlastní tituly, které mají fungovat, a pro níže uvedený název musíte vybrat název vlastního pole.

en: By default the theme does not add keywords to your header. Most search engines don't use keywords to rank your site anymore, but some people define them anyway just in case. If you want to add meta keywords to your header then enable this option and fill in the custom keywords field below.
cs_CZ: Ve výchozím nastavení téma nepřidává do záhlaví klíčová slova. Většina vyhledávačů nepoužívají klíčová slova, aby se vaše stránky již řadí, ale někteří je definují stejně jen pro případ. Pokud chcete přidat meta klíčová slova do záhlaví, povolte tuto možnost a vyplňte pole vlastní klíčová slova níže.

en: By default the theme uses a combination of your blog name and your blog description, as defined when you created your blog, to create your homepage titles. However if you want to create a custom title then simply enable this option and fill in the custom title field below.
cs_CZ: Ve výchozím nastavení motiv používá k vytvoření titulů domovské stránky kombinaci názvu vašeho blogu a popisu blogu, který je definován při vytváření blogu. Pokud však chcete vytvořit vlastní název, jednoduše tuto možnost povolte a vyplňte pole vlastního názvu níže.

en: By default the theme uses your blog description, as defined when you created your blog, to fill in the meta description field. If you would like to use a different description then enable this option and fill in the custom description field below.
cs_CZ: Ve výchozím nastavení používá motiv blogu popis blogu, který byl definován při vytvoření blogu, k vyplnění pole popisu meta. Pokud chcete použít jiný popis, povolte tuto možnost a vyplňte pole vlastního popisu níže.

en: CSS Class
cs_CZ: Třída CSS

en: CSS ID
cs_CZ: ID CSS

en: Call To Action
cs_CZ: Výzva k akci

en: Callback function: "%s" doesnt exist
cs_CZ: Funkce zpětného volání: " %s" neexistuje

en: Canonicalization helps to prevent the indexing of duplicate content by search engines, and as a result, may help avoid duplicate content penalties and pagerank degradation. Some pages may have different URL's all leading to the same place. For example domain.com, domain.com/index.html, and www.domain.com are all different URLs leading to your homepage. From a search engine's perspective these duplicate URLs, which also occur often due to custom permalinks, may be treaded individually instead of as a single destination. Defining a canonical URL tells the search engine which URL you would like to use officially. The theme bases its canonical URLs off your permalinks and the domain name defined in the settings tab of wp-admin.
cs_CZ: Kanonikalizace pomáhá zabránit indexování duplicitního obsahu vyhledávači a v důsledku toho může pomoci vyhnout se duplicitním obsahovým sankcím a degradaci stránek. Některé stránky mohou mít různé adresy URL, které vedou na stejné místo. Například domain.com, domain.com/index.html a www.domain.com jsou všechny různé adresy URL vedoucí na domovskou stránku. Z pohledu vyhledávače mohou být tyto duplicitní adresy URL, které se také často vyskytují v důsledku vlastních permalinků, individuálně namísto jediného cíle. Definování kanonické adresy URL říká vyhledávači, kterou adresu URL chcete oficiálně použít. Téma zakládá své kanonické adresy URL ze svých permalinků a názvu domény definovaného v záložce nastavení wp-admin.

en: Canonicalization helps to prevent the indexing of duplicate content by search engines, and as a result, may help avoid duplicate content penalties and pagerank degradation. Some pages may have different URLs all leading to the same place. For example domain.com, domain.com/index.html, and www.domain.com are all different URLs leading to your homepage. From a search engine's perspective these duplicate URLs, which also occur often due to custom permalinks, may be treaded individually instead of as a single destination. Defining a canonical URL tells the search engine which URL you would like to use officially. The theme bases its canonical URLs off your permalinks and the domain name defined in the settings tab of wp-admin.
cs_CZ: Kanonikalizace pomáhá zabránit indexování duplicitního obsahu vyhledávači a v důsledku toho může pomoci vyhnout se duplicitním obsahovým sankcím a degradaci stránek. Některé stránky mohou mít různé adresy URL, které vedou na stejné místo. Například domain.com, domain.com/index.html a www.domain.com jsou všechny různé adresy URL vedoucí na domovskou stránku. Z pohledu vyhledávače mohou být tyto duplicitní adresy URL, které se také často vyskytují v důsledku vlastních permalinků, individuálně namísto jediného cíle. Definování kanonické adresy URL říká vyhledávači, kterou adresu URL chcete oficiálně použít. Téma zakládá své kanonické adresy URL ze svých permalinků a názvu domény definovaného v záložce nastavení wp-admin.

en: Captcha Font Size
cs_CZ: Velikost písma Captcha

en: Captcha Font Style
cs_CZ: Styl písma Captcha

en: Caption
cs_CZ: Titulek

en: Caption Background Color
cs_CZ: Barva pozadí titulku

en: Caption Font Size
cs_CZ: Velikost písma titulku

en: Caption Font Style
cs_CZ: Styl písma Titulek

en: Caption goes here
cs_CZ: Titulek jde sem

en: Caption title goes here
cs_CZ: Titulek nadpisu sem

en: Categories
cs_CZ: Kategorie

en: Categories:
cs_CZ: Kategorie:

en: Category
cs_CZ: Kategorie

en: Category Builder
cs_CZ: Kategorie Tvůrce

en: Centered
cs_CZ: Střed

en: Change Your API Key
cs_CZ: Změňte klíč API

en: Channel Name
cs_CZ: Název kanálu

en: Chat
cs_CZ: Povídat si

en: Check and sort the sitemap sections you would like to be displayed.
cs_CZ: Zkontrolujte a třídte sekce Sitemap, které chcete zobrazit.

en: Check this box if you want to display meta descriptions on category/archive pages. The description is based off the category description you choose when creating/edit your category in wp-admin.
cs_CZ: Zaškrtněte toto políčko, pokud chcete zobrazit meta popisy na stránkách kategorie / archivu. Popis je založen na popisu kategorie, který vyberete při vytváření / úpravě vaší kategorie v programu wp-admin.

en: Choose Categories.
cs_CZ: Zvolte Kategorie.

en: Choose From the Most Used Skills
cs_CZ: Vyberte si z nejpoužívanějších dovedností

en: Choose Sidebar/Widget Area
cs_CZ: Zvolte možnost Sidebar / Widget Area

en: Choose a category.
cs_CZ: Vyberte kategorii.

en: Choose a heading style.
cs_CZ: Vyberte styl nadpisu.

en: Choose a sort method.
cs_CZ: Zvolte způsob třídění.

en: Choose a sort order.
cs_CZ: Zvolte pořadí řazení.

en: Choose an Image
cs_CZ: Vyberte obrázek

en: Choose button color
cs_CZ: Zvolte barvu tlačítka

en: Choose button type
cs_CZ: Zvolte typ tlačítka

en: Choose categories.
cs_CZ: Zvolte kategorie.

en: Choose title autogeneration method
cs_CZ: Zvolte metodu autogenerace názvu

en: Choose whether standard or masonry display style for archive pages for tags, author posts, search results.
cs_CZ: Zvolte, zda se mají standardní nebo zděné styl zobrazení pro stránky archivu pro značky, příspěvky autora, výsledky vyhledávání.

en: Choose which items to display in the postinfo section
cs_CZ: Vyberte, které položky se mají zobrazit v sekci postinfo

en: Choose yes if you want for automatic slider animation
cs_CZ: Chcete-li použít automatickou animaci posuvníku, zvolte ano

en: Circle Counter
cs_CZ: Počítadlo kruhů

en: Click here to learn more
cs_CZ: Další informace naleznete zde

en: Closed Title Font Style
cs_CZ: Styl písma uzavřený titul

en: Code Integration
cs_CZ: Integrace kódu

en: Color
cs_CZ: Barva

en: Column Layout
cs_CZ: Rozložení sloupců

en: Comments
cs_CZ: Poznámky

en: Consumer Key
cs_CZ: Spotřebitelský klíč

en: Consumer Key:
cs_CZ: Klíč spotřebitele:

en: Consumer Secret
cs_CZ: Spotřebitelské tajemství

en: Consumer Secret:
cs_CZ: Tajemství spotřebitele:

en: Contact Form
cs_CZ: Kontaktní formulář

en: Contact Form Map
cs_CZ: Kontaktní formulář Mapa

en: Contact Form Title
cs_CZ: Kontaktní formulář Název

en: Contact Page Template Options
cs_CZ: Možnosti šablony šablony stránky

en: Content
cs_CZ: Obsah

en: Content Font Size
cs_CZ: Velikost písma

en: Content Font Style
cs_CZ: Styl písma

en: Content goes here
cs_CZ: Obsah sem jde

en: Content text or html
cs_CZ: Text obsahu nebo html

en: Countdown
cs_CZ: Odpočítávání

en: Current Category / Tag / Taxonomy
cs_CZ: Aktuální kategorie / tag / taxonomie

en: Current Color
cs_CZ: Aktuální barva

en: Currently viewing archives from %1$s
cs_CZ: Aktuálně zobrazované archivy z %1$s

en: Custom CSS
cs_CZ: Vlastní CSS

en: Custom Title
cs_CZ: Vlastní název

en: Custom field Name to be used for description
cs_CZ: Vlastní pole Jméno, které má být použito pro popis

en: Custom field Name to be used for keywords
cs_CZ: Vlastní pole Jméno, které se použije pro klíčová slova

en: Custom field Name to be used for title
cs_CZ: Vlastní pole Jméno, které má být použito pro titul

en: Dashed
cs_CZ: Přerušovaný

en: Date
cs_CZ: datum

en: Date Format
cs_CZ: Datový formát

en: Date format
cs_CZ: Datový formát

en: Default
cs_CZ: Výchozí

en: Default (%s)
cs_CZ: Výchozí ( %s)

en: Default Category
cs_CZ: Výchozí kategorie

en: Default Post Format
cs_CZ: Výchozí formát příspěvku

en: Define a character to separate BlogName and Post title
cs_CZ: Definujte znak oddělující název BlogName a Post

en: Delicious
cs_CZ: Lahodné

en: Descending
cs_CZ: Klesající

en: Designed by %1$s | Powered by %2$s
cs_CZ: Navrhl %1$s | Běží na %2$s

en: Details Font Style
cs_CZ: Podrobnosti Styl písma

en: Disable this option to remove Google Maps API script from your page. Note: Modules which relies to Google Maps API script such as Maps and Fullwidth Maps are still loaded, but will not work unless you manually add Google Maps API script.
cs_CZ: Tuto možnost deaktivujte, chcete-li ze své stránky odebrat skript API služby Mapy Google. Poznámka: Moduly, které se spoléhají na skript API služby Mapy Google, jako jsou Mapy a Mapy s plnou šířkou, jsou stále načteny, ale nebudou fungovat, pokud ručně nepřidáte skript rozhraní API Map Google.

en: Disable this option to remove the Google Fonts from your Divi Builder Pages.
cs_CZ: Zakažte tuto možnost, chcete-li ze stránek Divi Builder odebrat písma Google.

en: Disable top tier dropdown menu links
cs_CZ: Zakázat odkazy na rozevírací nabídku horní vrstvy

en: Disabled
cs_CZ: Zakázáno

en: Disabling this option will remove the body code below from your blog. This allows you to remove the code while saving it for later use.
cs_CZ: Deaktivace této možnosti odstraní níže uvedený kód těla z vašeho blogu. To vám umožní odstranit kód při jeho uložení pro pozdější použití.

en: Disabling this option will remove the header code below from your blog. This allows you to remove the code while saving it for later use.
cs_CZ: Zakázání této možnosti odstraní níže uvedený kód záhlaví z vašeho blogu. To vám umožní odstranit kód při jeho uložení pro pozdější použití.

en: Disabling this option will remove the single bottom code below from your blog. This allows you to remove the code while saving it for later use.
cs_CZ: Pokud tuto možnost zakážete, odeberete ze svého blogu níže uvedený jediný dolní kód. To vám umožní odstranit kód při jeho uložení pro pozdější použití.

en: Disabling this option will remove the single top code below from your blog. This allows you to remove the code while saving it for later use.
cs_CZ: Pokud tuto možnost zakážete, odeberete ze svého blogu níže uvedený jediný horní kód. To vám umožní odstranit kód při jeho uložení pro pozdější použití.

en: Display # of Tweets:
cs_CZ: Zobrazit # Tweety:

en: Display Featured Posts Only
cs_CZ: Zobrazit pouze vybrané příspěvky

en: Display Home link
cs_CZ: Zobrazit domovský odkaz

en: Display Style
cs_CZ: Styl displeje

en: Display a list of authors.
cs_CZ: Zobrazí seznam autorů.

en: Display a login form.
cs_CZ: Zobrazit přihlašovací formulář.

en: Display ads.
cs_CZ: Grafické reklamy.

en: Display comment date?
cs_CZ: Zobrazit datum komentáře?

en: Display method
cs_CZ: Metoda zobrazení

en: Display post categories?
cs_CZ: Zobrazit kategorie příspěvků?

en: Display post count
cs_CZ: Zobrazení počtu příspěvků

en: Display post date?
cs_CZ: Zobrazit po datu?

en: Display post thumbnail?
cs_CZ: Zobrazit miniaturu příspěvku?

en: Display the post's exceprt or full content. If full content, then it will truncate to the more tag if used.
cs_CZ: Zobrazit exceprt příspěvku nebo celý obsah. Pokud je plný obsah, pak se zkrátí na více tagu, pokud se použije.

en: Display your follower counts from top social networks
cs_CZ: Zobrazte počet sledovaných od nejlepších sociálních sítí

en: Display your recent tweets.
cs_CZ: Zobrazte své nedávné tweety.

en: Divi Library
cs_CZ: Knihovna Divi

en: Divider
cs_CZ: Oddělovač

en: Divider Height
cs_CZ: Výška děliče

en: Divider Position
cs_CZ: Oddělovač Pozice

en: Divider Style
cs_CZ: Oddělovač Styl

en: Divider Weight
cs_CZ: Oddělovač Hmotnost

en: Do not display posts that have been displayed on previous modules.
cs_CZ: Nezobrazovat příspěvky, které byly zobrazeny v předchozích modulech.

en: Don't Show Author
cs_CZ: Nezobrazovat autora

en: Don't Show Categories
cs_CZ: Nezobrazovat kategorie

en: Don't Show Comment Count
cs_CZ: Nezobrazovat počet komentářů

en: Don't Show Date
cs_CZ: Nezobrazovat datum

en: Don't Show Featured Image
cs_CZ: Nezobrazovat doporučený obrázek

en: Don't Show Ratings
cs_CZ: Nezobrazovat hodnocení

en: Dotted
cs_CZ: Tečkovaný

en: Double
cs_CZ: Dvojnásobek

en: Drag the marker and the address will be updated automatically. Change the zoom and the zoom level will be saved as well.
cs_CZ: Přetáhněte značku a adresa bude automaticky aktualizována. Změňte zoom a úroveň přiblížení bude také uložena.

en: Dribbble
cs_CZ: Dribbling

en: Dribbble Profile Url
cs_CZ: Dribbble Profile URL

en: Dropdown Menu Animation
cs_CZ: Rozbalovací nabídka Animace

en: Dropdown Menu Background Color
cs_CZ: Barva pozadí rozevírací nabídky

en: Dropdown Menu Hover/Active Link Color
cs_CZ: Rozbalovací nabídka Hover / Active Link Color

en: Dropdown Menu Line Color
cs_CZ: Barva rozevírací nabídky

en: Dropdown Menu Text Color
cs_CZ: Rozevírací nabídka Barva textu

en: Edit Category Layout
cs_CZ: Upravit rozvržení kategorie

en: Edit Default Layout
cs_CZ: Upravit výchozí rozvržení

en: Edit Home Layout
cs_CZ: Upravit rozvržení domova

en: Edit Layout
cs_CZ: Upravit rozvržení

en: Edit Project
cs_CZ: Upravit projekt

en: Edit Skill
cs_CZ: Upravit dovednost

en: Effect
cs_CZ: Účinek

en: Elements
cs_CZ: Prvky

en: Email
cs_CZ: E-mailem

en: Email field cannot be empty.
cs_CZ: Pole E-mail nemůže být prázdné.

en: Enable Above Footer - Ad
cs_CZ: Povolit nad zápatí - reklama

en: Enable Autoplay
cs_CZ: Povolit automatické přehrávání

en: Enable Below Header - Ad
cs_CZ: Povolit pod hlavičkou - reklama

en: Enable Boxed Layout
cs_CZ: Povolit rozvržení v rámečku

en: Enable Header Ad
cs_CZ: Povolit reklamu hlavičky

en: Enable Responsive Adsense Ad
cs_CZ: Povolit reagovat Adsense Ad

en: Enable Single Post - Above Post - Ad
cs_CZ: Povolit jeden příspěvek - Nad poštou

en: Enable Single Post - Below Post - Ad
cs_CZ: Povolit jeden příspěvek - pod poštou - reklama

en: Enable body code
cs_CZ: Povolit kód těla

en: Enable canonical URL's
cs_CZ: Povolit kanonické adresy URL

en: Enable custom description
cs_CZ: Povolit vlastní popis

en: Enable custom keywords
cs_CZ: Povolit vlastní klíčová slova

en: Enable custom title
cs_CZ: Povolit vlastní název

en: Enable custom titles
cs_CZ: Povolit vlastní tituly

en: Enable header code
cs_CZ: Povolit kód záhlaví

en: Enable meta description
cs_CZ: Povolit meta popis

en: Enable meta descriptions
cs_CZ: Povolit meta popisy

en: Enable meta keywords
cs_CZ: Povolit meta klíčová slova

en: Enable single bottom code
cs_CZ: Povolte jediný kód na dně

en: Enable single top code
cs_CZ: Povolit jeden horní kód

en: Enable this option to display Back To Top Button while scrolling
cs_CZ: Povolte tuto možnost, chcete-li při procházení zobrazit tlačítko Zpět na začátek

en: Enable this option to get the smooth scrolling effect with mouse wheel
cs_CZ: Zapněte tuto možnost, chcete-li dosáhnout efektu plynulého posouvání kolečkem myši

en: Enable this option to make shortcodes respond to various screen sizes
cs_CZ: Povolte tuto možnost, aby se krátké kódy reagovaly na různé velikosti obrazovky

en: Enabled
cs_CZ: Povoleno

en: Enabled?
cs_CZ: Povoleno?

en: Enabling this option will display an ad above the footer. If enabled you must fill in the banner image and destination url below.
cs_CZ: Povolení této možnosti zobrazí reklamu nad zápatím. Pokud je povoleno, musíte vyplnit níže uvedený obrázek banneru a cílovou adresu URL.

en: Enabling this option will display an ad below the header. If enabled you must fill in the banner image and destination url below.
cs_CZ: Povolení této možnosti zobrazí reklamu pod záhlavím. Pokud je povoleno, musíte vyplnit níže uvedený obrázek banneru a cílovou adresu URL.

en: Enabling this option will display an ad in the header. If enabled you must fill in the banner image and destination url below.
cs_CZ: Povolení této možnosti zobrazí reklamu v záhlaví. Pokud je povoleno, musíte vyplnit níže uvedený obrázek banneru a cílovou adresu URL.

en: Enabling this option will display an ad on the bottom of your post pages below the single post content. If enabled you must fill in the banner image and destination url below.
cs_CZ: Povolení této možnosti zobrazí reklamu ve spodní části stránek příspěvku pod obsahem jednoho příspěvku. Pokud je povoleno, musíte vyplnit níže uvedený obrázek banneru a cílovou adresu URL.

en: Enabling this option will display an ad on the top of your post pages above the single post content. If enabled you must fill in the banner image and destination url below.
cs_CZ: Povolení této možnosti zobrazí reklamu v horní části stránek příspěvku nad obsahem jednoho příspěvku. Pokud je povoleno, musíte vyplnit níže uvedený obrázek banneru a cílovou adresu URL.

en: Enqueue Google Maps Script
cs_CZ: Skript aplikace Mapy Google

en: Enter an optional CSS ID to be used for this module. An ID can be used to create custom CSS styling, or to create links to particular sections of your page.
cs_CZ: Zadejte volitelné CSS ID, které bude použito pro tento modul. Identifikátor lze použít k vytvoření vlastního stylingu CSS nebo k vytvoření odkazů na jednotlivé části stránky.

en: Enter optional CSS classes to be used for this module. A CSS class can be used to create custom CSS styling. You can add multiple classes, separated with a space.
cs_CZ: Zadejte volitelné třídy CSS, které budou použity pro tento modul. Třídu CSS lze použít k vytvoření vlastního stylu CSS. Můžete přidat více tříd oddělených mezerou.

en: Enter the App ID
cs_CZ: Zadejte ID aplikace

en: Enter the App Secret
cs_CZ: Zadejte App Secret

en: Enter the URL of your Dribbble Profile.
cs_CZ: Zadejte adresu URL svého profilu Dribbble Profile.

en: Enter the URL of your Facebook Profile.
cs_CZ: Zadejte adresu URL svého profilu na Facebooku.

en: Enter the URL of your Google+ Profile.
cs_CZ: Zadat URL vašeho profilu Google+.

en: Enter the URL of your Instagram Profile.
cs_CZ: Zadejte adresu URL svého profilu Instagramu.

en: Enter the URL of your Pinterest Profile.
cs_CZ: Zadejte URL svého profilu Pinterest.

en: Enter the URL of your RSS feed.
cs_CZ: Zadejte adresu URL svého kanálu RSS.

en: Enter the URL of your Stumbleupon Profile.
cs_CZ: Zadejte adresu URL svého profilu Stumbleupon.

en: Enter the URL of your Tumblr Profile.
cs_CZ: Zadejte adresu svého profilu Tumblr.

en: Enter the URL of your Twitter Profile.
cs_CZ: Zadejte adresu URL svého profilu služby Twitter.

en: Enter the URL of your Youtube Profile.
cs_CZ: Zadejte adresu URL svého profilu YouTube.

en: Every 1 Day
cs_CZ: Každý 1 den

en: Every 12 Hours
cs_CZ: Každých 12 hodin

en: Every 3 Days
cs_CZ: Každé 3 dny

en: Every 3 Hours
cs_CZ: Každé 3 hodiny

en: Every 7 Days
cs_CZ: Každých 7 dní

en: Every Hour
cs_CZ: Každou hodinu

en: Exclude
cs_CZ: Vyloučit

en: Exclude categories from the navigation bar
cs_CZ: Vyloučit kategorie z navigačního panelu

en: Exclude pages from the navigation bar
cs_CZ: Vyloučit stránky z navigačního panelu

en: Extra - Ads
cs_CZ: Mimořádné reklamy

en: Extra - Authors
cs_CZ: Extra - Autoři

en: Extra - Layout
cs_CZ: Extra - rozvržení

en: Extra - Login
cs_CZ: Extra - Přihlášení

en: Extra - Recent Comments
cs_CZ: Extra - Nedávné komentáře

en: Extra - Recent Posts
cs_CZ: Extra - Poslední příspěvky

en: Extra - Recent Reviews
cs_CZ: Extra - Nedávné recenze

en: Extra - Recent Tweets
cs_CZ: Extra - Nedávné tweety

en: Extra - Recent Videos
cs_CZ: Extra - Nedávná videa

en: Extra - Social Network Followers
cs_CZ: Extra - Sociální sítě následovníků

en: Extra Category Layout
cs_CZ: Rozložení další kategorie

en: Extra Customizer Settings
cs_CZ: Nastavení dodatečného přizpůsobení

en: Extra Settings
cs_CZ: Extra nastavení

en: Extra uses uncombined and unminified CSS files because "SCRIPT_DEBUG" constant on wp-config.php has been set to "true". Other plugin can enforce Extra to use uncombined and unminified CSS files by filtering "et_load_unminified_styles" filter as well.
cs_CZ: Extra používá nekombinované a unminified CSS soubory, protože "SCRIPT_DEBUG" konstanta na wp-config.php byla nastavena na "true". Další plugin může vynutit Extra pro použití nekombinovaných a unminified CSS souborů filtrováním "et_load_unminified_styles" filtru stejně.

en: Extra uses uncombined and unminified javascript files because "SCRIPT_DEBUG" constant on wp-config.php has been set to "true". Other plugin can enforce Extra to use uncombined and unminified javascript files by filtering "et_load_unminified_scripts" filter as well.
cs_CZ: Extra používá nekombinované a unminified javascript soubory, protože "SCRIPT_DEBUG" konstanta na wp-config.php byla nastavena na "true". Další plugin může vynutit Extra, aby používal nekombinované a unminified javascript soubory filtrováním "et_load_unminified_scripts" filtru stejně.

en: Facebook Profile Url
cs_CZ: Facebook Profil Url

en: Fade In From Bottom
cs_CZ: Fade In Ze Spodu

en: Fade In From Left
cs_CZ: Fade In Zleva

en: Fade In From Right
cs_CZ: Fade In Zprava

en: Fade In From Top
cs_CZ: Fade In Z vrcholu

en: Favorite
cs_CZ: Oblíbený

en: Featured
cs_CZ: Doporučené

en: Featured Post
cs_CZ: Nejlepší příspěvek

en: Featured Posts Slider
cs_CZ: Doporučené příspěvky Posuvník

en: Filter Font Size
cs_CZ: Velikost písma filtru

en: Filter Font Style
cs_CZ: Styl filtru písma

en: Filterable Portfolio
cs_CZ: Filtrovatelné portfolio

en: Find
cs_CZ: Nalézt

en: Fixed Navigation Bar
cs_CZ: Pevné navigační lišty

en: Fixed Navigation Settings
cs_CZ: Nastavení pevné navigace

en: Flip In Horizontally
cs_CZ: Překlopte vodorovně

en: Flip In Vertically
cs_CZ: Převrátit svisle

en: Follow @%s
cs_CZ: Sledujte @ %s

en: Follow Font & Icon Size
cs_CZ: Postupujte podle velikosti písma a ikon

en: Follow Us
cs_CZ: Následuj nás

en: Font
cs_CZ: Písmo

en: Font Style
cs_CZ: Styl fontu

en: Footer
cs_CZ: Zápatí

en: Footer Credit Font Style
cs_CZ: Styl zápatí

en: Footer Credit Text Color
cs_CZ: Barva zápatí textu zápatí

en: Footer Credit Text Size
cs_CZ: Velikost zápatí úvěrového textu

en: Footer Elements
cs_CZ: Zápatí Prvky

en: Footer Menu
cs_CZ: Nabídka zápatí

en: Footer Menu Active Link Color
cs_CZ: Nabídka zápatí Active Link Color

en: Footer Menu Font Style
cs_CZ: Nabídka zápatí Styl písma

en: Footer Menu Letter Spacing
cs_CZ: Zápatí Menu Rozteč písmen

en: Footer Menu Link Color
cs_CZ: Nabídka zápatí Barva odkazu

en: Footer Menu Text Size
cs_CZ: Nabídka zápatí Velikost textu

en: Footer Settings
cs_CZ: Nastavení zápatí

en: Footer Sidebar
cs_CZ: Boční panel zápatí

en: Footer Sidebar Left
cs_CZ: Zápatí postranního panelu vlevo

en: Footer Sidebar Middle
cs_CZ: Boční panel zápatí uprostřed

en: Footer Sidebar Middle Left
cs_CZ: Zápatí Sidebar Střední Levý

en: Footer Sidebar Middle Right
cs_CZ: Zápatí Sidebar Uprostřed vpravo

en: Footer Sidebar Right
cs_CZ: Zápatí postranního panelu vpravo

en: Form submission error, please refresh and try again.
cs_CZ: Chyba odeslání formuláře, aktualizujte ji a zkuste to znovu.

en: Format
cs_CZ: Formát

en: Front page displays
cs_CZ: Zobrazí se přední strana

en: Fullwidth Slider
cs_CZ: Posuvník Fullwidth

en: Gallery
cs_CZ: Galerie

en: Gallery Format Options
cs_CZ: Možnosti formátu galerie

en: General
cs_CZ: Všeobecné

en: General Settings
cs_CZ: Obecné nastavení

en: Global Accent Color
cs_CZ: Globální barva zvýraznění

en: Google API Key
cs_CZ: Klíč Google API

en: Google API key. You can find all the info on how to obtain one here: %s
cs_CZ: Klíč Google API. Můžete najít všechny informace o tom, jak získat jeden zde: %s

en: Google Fonts subsets
cs_CZ: Podmnožiny písma Google

en: Google+ Profile Url
cs_CZ: Adresa URL profilu Profil

en: Google+ User Id
cs_CZ: ID uživatele Google+

en: Groove
cs_CZ: Drážka

en: Header
cs_CZ: Záhlaví

en: Header & Navigation Settings
cs_CZ: Nastavení záhlaví a navigace

en: Header Elements Settings
cs_CZ: Nastavení záhlaví

en: Header Font Size
cs_CZ: Velikost písma záhlaví

en: Header Font Style
cs_CZ: Styl písma záhlaví

en: Header Format Settings
cs_CZ: Nastavení formátu záhlaví

en: Header Text
cs_CZ: Text záhlaví

en: Header Text Color
cs_CZ: Barva textu záhlaví

en: Heading Font
cs_CZ: Písmo nadpisu

en: Heading Font Style
cs_CZ: Styl písma

en: Heading Line Height
cs_CZ: Výška řádku nadpisu

en: Heading Style
cs_CZ: Styl nadpisu

en: Heading Text Color
cs_CZ: Barva textu nadpisu

en: Heading Text Size
cs_CZ: Velikost textu nadpisu

en: Help
cs_CZ: Pomoc

en: Here you can add custom css to override or extend default styles.
cs_CZ: Zde můžete přidat vlastní css pro přepsání nebo rozšíření výchozích stylů.

en: Here you can change Global Accent Color that is used on all pages of your site.
cs_CZ: Zde můžete změnit Global Accent Color, která se používá na všech stránkách vašeho webu.

en: Here you can change which character separates your blog title and index page name when using autogenerated post titles. Common values are | or -
cs_CZ: Zde můžete změnit, který znak odděluje váš název blogu a název indexové stránky při použití autogenerovaných post postů. Společné hodnoty jsou nebo -

en: Here you can change which character separates your blog title and post name when using autogenerated post titles. Common values are | or -
cs_CZ: Zde můžete změnit, který znak odděluje váš název blogu a název příspěvku při použití autogenerovaných post postů. Společné hodnoty jsou nebo -

en: Here you can choose how your titles on index pages are generated. You can change which order your blog name and index title are displayed, or you can remove the blog name from the title completely.
cs_CZ: Zde si můžete vybrat, jak budou generovány vaše tituly na indexových stránkách. Můžete změnit pořadí zobrazení názvu blogu a názvu indexu nebo zcela odstranit název blogu z názvu.

en: Here you can choose the default Sidebar/Widget Area for WooCommerce pages.
cs_CZ: Zde můžete vybrat výchozí oblast postranního panelu / oblasti pro stránky WooCommerce.

en: Here you can choose the default Sidebar/Widget Area.
cs_CZ: Zde si můžete vybrat výchozí oblast postranního panelu nebo oblasti widgetů.

en: Here you can choose the default location of the Sidebar for WooCommerce pages.
cs_CZ: Zde můžete zvolit výchozí umístění postranního panelu pro stránky WooCommerce.

en: Here you can choose the default location of the Sidebar.
cs_CZ: Zde můžete zvolit výchozí umístění postranního panelu.

en: Here you can choose the refresh period used for the social network follower counts widget.
cs_CZ: Zde si můžete vybrat periodu obnovy používanou pro widget widgetu sociálních sítí.

en: Here you can choose to display the Dribbble Icon on your homepage.
cs_CZ: Zde si můžete vybrat, zda chcete na vaší domovské stránce zobrazit ikonu Dribbble.

en: Here you can choose to display the Facebook Icon on your homepage.
cs_CZ: Zde si můžete vybrat, zda chcete na své domovské stránce zobrazit ikonu Facebook.

en: Here you can choose to display the Google+ Icon on your homepage.
cs_CZ: Zde si můžete vybrat, zda chcete zobrazit ikonu Google+ na domovské stránce.

en: Here you can choose to display the Instagram Icon on your homepage.
cs_CZ: Zde si můžete vybrat, zda chcete na domovské stránce zobrazit ikonu Instagramu.

en: Here you can choose to display the Pinterest Icon on your homepage.
cs_CZ: Zde si můžete zvolit zobrazení ikony Pinterest na své domovské stránce.

en: Here you can choose to display the RSS Icon.
cs_CZ: Zde si můžete zvolit zobrazení ikony RSS.

en: Here you can choose to display the Stumbleupon Icon on your homepage.
cs_CZ: Zde si můžete vybrat, zda chcete na své domovské stránce zobrazit ikonu Stumbleupon.

en: Here you can choose to display the Tumblr Icon on your homepage.
cs_CZ: Zde si můžete vybrat, zda chcete zobrazit ikonu Tumblr na domovské stránce.

en: Here you can choose to display the Twitter Icon.
cs_CZ: Zde si můžete vybrat, zda chcete zobrazit ikonu Twitter.

en: Here you can choose to display the Youtube Icon on your homepage.
cs_CZ: Zde si můžete vybrat, zda chcete zobrazit ikonu Youtube na domovské stránce.

en: Here you can choose to remove certain categories from the navigation menu. All categories marked with an X will not appear in your navigation bar.
cs_CZ: Zde si můžete vybrat, zda chcete z navigační nabídky odstranit určité kategorie. Všechny kategorie označené symbolem X se na navigačním panelu nezobrazí.

en: Here you can choose to remove certain pages from the navigation menu. All pages marked with an X will not appear in your navigation bar.
cs_CZ: Zde si můžete vybrat, zda chcete odstranit určité stránky z navigačního menu. Všechny stránky označené symbolem X se na navigačním panelu nezobrazí.

en: Here you can choose to reverse the order that your categories links are displayed. You can choose between ascending and descending.
cs_CZ: Zde můžete zvolit, zda chcete změnit pořadí, ve kterém jsou zobrazeny odkazy kategorií. Můžete si vybrat mezi vzestupným a sestupným.

en: Here you can choose to reverse the order that your pages links are displayed. You can choose between ascending and descending.
cs_CZ: Zde si můžete vybrat, zda chcete změnit pořadí, ve kterém jsou zobrazeny odkazy na vaše stránky. Můžete si vybrat mezi vzestupným a sestupným.

en: Here you can choose to sort your pages links.
cs_CZ: Zde si můžete vybrat, zda chcete uspořádat odkazy na stránky.

en: Here you can choose which items appear in the postinfo section on archive pages. This is the area, usually below the post title, which displays basic information about your post. The highlighted itmes shown below will appear.
cs_CZ: Zde si můžete vybrat, které položky se zobrazí v sekci postinfo na archivních stránkách. Toto je oblast, obvykle pod názvem příspěvku, který zobrazuje základní informace o vašem příspěvku. Zobrazí se níže zvýrazněné zvýrazněné body.

en: Here you can choose which items appear in the postinfo section on single post pages. This is the area, usually below the post title, which displays basic information about your post. The highlighted itmes shown below will appear.
cs_CZ: Zde si můžete vybrat, které položky se zobrazí v sekci postinfo na jednotlivých poštovních stránek. Toto je oblast, obvykle pod názvem příspěvku, který zobrazuje základní informace o vašem příspěvku. Zobrazí se níže zvýrazněné zvýrazněné body.

en: Here you can choose which sharing icons/options to display. All options marked with an X will not appear.
cs_CZ: Zde si můžete vybrat, které ikony sdílení / možnosti se mají zobrazit. Všechny možnosti označené symbolem X se nezobrazí.

en: Here you can define whether to show "read more" link after the excerpts or not.
cs_CZ: Zde můžete definovat, zda se má po výňatcích zobrazovat odkaz „číst více“.

en: Here you can designate how many WooCommerce products are displayed on the archive page. This option works independently from the Settings > Reading options in wp-admin.
cs_CZ: Zde můžete určit, kolik produktů WooCommerce se zobrazí na stránce archivu. Tato volba funguje nezávisle na Nastavení> Možnosti čtení v wp-admin.

en: Here you can designate how many recent articles are displayed on the Archive pages. This option works independently from the Settings > Reading options in wp-admin.
cs_CZ: Zde můžete určit, kolik nedávné články jsou zobrazeny na stránkách archivu. Tato volba funguje nezávisle na Nastavení> Možnosti čtení v wp-admin.

en: Here you can designate how many recent articles are displayed on the Category page. This option works independently from the Settings > Reading options in wp-admin.
cs_CZ: Zde můžete určit, kolik nedávné články jsou zobrazeny na stránce Kategorie. Tato volba funguje nezávisle na Nastavení> Možnosti čtení v wp-admin.

en: Here you can designate how many recent articles are displayed on the Search results pages. This option works independently from the Settings > Reading options in wp-admin.
cs_CZ: Zde můžete určit, kolik nedávné články jsou zobrazeny na stránkách s výsledky hledání. Tato volba funguje nezávisle na Nastavení> Možnosti čtení v wp-admin.

en: Here you can designate how many recent articles are displayed on the Tag pages. This option works independently from the Settings > Reading options in wp-admin.
cs_CZ: Zde můžete určit, kolik nedávné články jsou zobrazeny na štítku stránkách. Tato volba funguje nezávisle na Nastavení> Možnosti čtení v wp-admin.

en: Here you can provide destination url
cs_CZ: Zde můžete zadat cílovou adresu URL

en: Here you can provide image url
cs_CZ: Zde můžete zadat adresu URL obrázku

en: Hex Value
cs_CZ: Hex hodnota

en: Hide Author Box
cs_CZ: Skrýt Autor Box

en: Hide Logo Image
cs_CZ: Skrýt obrázek loga

en: Hide Navigation Until Scroll
cs_CZ: Skrýt navigaci do Scroll

en: Hide Post Rating
cs_CZ: Skrýt hodnocení příspěvku

en: Hide Project Categories
cs_CZ: Skrýt kategorie projektu

en: Hide Project Titles
cs_CZ: Skrýt názvy projektů

en: Hide Related Posts
cs_CZ: Skrýt související příspěvky

en: Hide Title &amp; Meta on Post
cs_CZ: Skrýt titul a meta na poště

en: Hide empty categories
cs_CZ: Skrýt prázdné kategorie

en: Highest Rated
cs_CZ: Nejvyšší hodnocení

en: Home
cs_CZ: Domov

en: Homepage
cs_CZ: Domovská stránka

en: Homepage Basic
cs_CZ: Domovská stránka Základní

en: Homepage SEO
cs_CZ: Domovská stránka SEO

en: Homepage custom title (if enabled)
cs_CZ: Vlastní název domovské stránky (pokud je povolen)

en: Homepage meta description (if enabled)
cs_CZ: Popis metadat na domovské stránce (pokud je povolen)

en: Homepage meta keywords (if enabled)
cs_CZ: Klíčová slova metadat na domovské stránce (jsou-li povolena)

en: Hover Overlay Color
cs_CZ: Barva překrytí

en: Hover Overlay Icon Color
cs_CZ: Barva ikony překrytí

en: Hover/Active Link Color
cs_CZ: Hover / Active Link Color

en: Icon
cs_CZ: Ikona

en: If custom titles are disabled, choose autogeneration method
cs_CZ: Pokud jsou zakázány vlastní tituly, zvolte metodu autogenerace

en: If you are not using cutsom post titles you can still have control over how your titles are generated. Here you can choose which order you would like your post title and blog name to be displayed, or you can remove the blog name from the title completely.
cs_CZ: Pokud nepoužíváte tituly cutsom post, můžete mít stále kontrolu nad tím, jak jsou vaše tituly generovány. Zde si můžete vybrat, který příkaz chcete zobrazit název svého příspěvku a název blogu, nebo můžete zcela odstranit název blogu z názvu.

en: If you are not using cutsom post titles you can still have control over hw your titles are generated. Here you can choose which order you would like your post title and blog name to be displayed, or you can remove the blog name from the title completely.
cs_CZ: Pokud nepoužíváte cutsom post tituly můžete mít stále kontrolu nad tím, jak jsou vaše tituly generovány. Zde si můžete vybrat, který příkaz chcete zobrazit název svého příspěvku a název blogu, nebo můžete zcela odstranit název blogu z názvu.

en: If you have enabled custom titles you can add your custom title here. Whatever you type here will be placed between the < title >< /title > tags in header.php
cs_CZ: Pokud jste povolili vlastní tituly, můžete zde přidat svůj vlastní titul. Cokoliv zadáte zde, bude umístěno mezi tagy <title> </ title> v header.php

en: If you have enabled meta descriptions you can add your custom description here.
cs_CZ: Pokud jste aktivovali meta popisy, můžete zde přidat svůj vlastní popis.

en: If you have enabled meta keywords you can add your custom keywords here. Keywords should be separated by comas. For example: wordpress,themes,templates,elegant
cs_CZ: Pokud jste aktivovali meta klíčová slova, můžete zde přidat vlastní klíčová slova. Klíčová slova by měla být oddělena čárkami. Například: wordpress, motivy, šablony, elegantní

en: If you would like categories to be displayed in your navigationbar that don't have any posts in them then disable this option. By default empty categories are hidden
cs_CZ: Chcete-li, aby se ve vašem navigačním panelu zobrazovaly kategorie, které nemají žádné příspěvky, zakažte tuto možnost. Ve výchozím nastavení jsou skryté prázdné kategorie

en: If you would like to add a meta description to your post you can do so using custom fields. This option must be enabled for descriptions to be displayed on post pages. You can add your meta description using custom fields based off the custom field name you define below.
cs_CZ: Chcete-li ke svému příspěvku přidat meta popis, můžete tak učinit pomocí vlastních polí. Tato volba musí být povolena, aby se popisy zobrazovaly na stránkách příspěvků. Popis meta můžete přidat pomocí vlastních polí založených na názvu vlastního pole, který definujete níže.

en: If you would like to add meta keywords to your post you can do so using custom fields. This option must be enabled for keywords to be displayed on post pages. You can add your meta keywords using custom fields based off the custom field name you define below.
cs_CZ: Pokud chcete do svého příspěvku přidat meta klíčová slova, můžete tak učinit pomocí vlastních polí. Tato možnost musí být povolena, aby se klíčová slova zobrazovala na stránkách příspěvků. Vaše meta klíčová slova můžete přidat pomocí vlastních polí založených na názvu vlastního pole, který definujete níže.

en: If you would like to remove the dropdown menus from the categories navigation bar disable this feature.
cs_CZ: Chcete-li z rozbalovacího menu kategorií zrušit rozbalovací nabídky, tuto funkci vypněte.

en: If you would like to remove the dropdown menus from the pages navigation bar disable this feature.
cs_CZ: Chcete-li z rozbalovacího panelu stránek odstranit rozbalovací nabídky, tuto funkci vypněte.

en: If you would like to use your own custom favicon image click the Upload Image button.
cs_CZ: Chcete-li použít vlastní obrázek favicon, klikněte na tlačítko Nahrát obrázek.

en: If you would like to use your own custom logo image click the Upload Image button.
cs_CZ: Pokud chcete použít vlastní obrázek loga, klikněte na tlačítko Nahrát obrázek.

en: Ignore Displayed Posts
cs_CZ: Ignorovat zobrazené příspěvky

en: Image
cs_CZ: obraz

en: Image Alt Text
cs_CZ: Obrázek Alt Text

en: Image Alt Text:
cs_CZ: Text obrázku Alt:

en: Image Height
cs_CZ: Výška obrázku

en: Image URL
cs_CZ: Adresa URL obrázku

en: Image Url
cs_CZ: Adresa URL obrázku

en: Image Url:
cs_CZ: Adresa URL obrázku:

en: Image Width
cs_CZ: Šířka obrázku

en: Image doesn't exist
cs_CZ: Obrázek neexistuje

en: In some cases users will want to create parent categories or links as placeholders to hold a list of child links or categories. In this case it is not desirable to have the parent links lead anywhere, but instead merely serve an organizational function. Enabling this options will remove the links from all parent pages/categories so that they don't lead anywhere when clicked.
cs_CZ: V některých případech budou uživatelé chtít vytvořit nadřazené kategorie nebo odkazy jako zástupné symboly, které budou obsahovat seznam podřízených odkazů nebo kategorií. V tomto případě není žádoucí, aby rodičovské odkazy vedly kdekoli, ale místo toho slouží pouze organizační funkci. Povolením této možnosti se odstraní odkazy ze všech nadřazených stránek / kategorií, aby po klepnutí nikam nevedly.

en: Inactive Footer Sidebar
cs_CZ: Postranní panel Neaktivní zápatí

en: Inactive Tab Background Color
cs_CZ: Barva pozadí Neaktivní

en: Index Page SEO
cs_CZ: Indexová stránka SEO

en: Input Field Padding
cs_CZ: Vstupní polstrování

en: Input Font Size
cs_CZ: Vstupní velikost písma

en: Input Font Style
cs_CZ: Styl písma

en: Input adsense code
cs_CZ: Vstupní kód AdSense

en: Input advertisement destination url
cs_CZ: Zadejte cílovou adresu URL inzerátu

en: Input advertisement image
cs_CZ: Vstupní obrázek reklamy

en: Instagram Profile Url
cs_CZ: Adresa URL Instagram profilu

en: Invalid post
cs_CZ: Neplatný příspěvek

en: Italic
cs_CZ: Kurzíva

en: Join Now
cs_CZ: Přidej se teď

en: Latest
cs_CZ: Nejnovější

en: Layout
cs_CZ: Rozložení

en: Layout Settings
cs_CZ: Nastavení rozvržení

en: Layout Usage
cs_CZ: Využití rozvržení

en: Leave a Reply to %s
cs_CZ: Zanechat odpověď na %s

en: Leave a reply
cs_CZ: Zanechte odpověď

en: Left
cs_CZ: Vlevo, odjet

en: Left to Right
cs_CZ: Zleva do prava

en: Left/Right
cs_CZ: Levý pravý

en: Left/Right or Centered?
cs_CZ: Vlevo / vpravo nebo na střed?

en: Length of the title need to be limited to prevent inappropriate caption height in narrow column
cs_CZ: Délka titulu musí být omezena, aby se zabránilo nevhodným výškám titulků v úzkém sloupci

en: Letter Spacing
cs_CZ: Rozteč písmen

en: Limit
cs_CZ: Omezit

en: Link
cs_CZ: Odkaz

en: Link Format Options
cs_CZ: Možnosti formátu propojení

en: Link Title
cs_CZ: Název odkazu

en: Link URL
cs_CZ: Adresa URL odkazu

en: Link Url:
cs_CZ: Adresa URL odkazu:

en: Link text
cs_CZ: Text odkazu

en: List Meta
cs_CZ: Seznam Meta

en: List Title
cs_CZ: Název seznamu

en: Loading
cs_CZ: načítání

en: Loading...
cs_CZ: Načítání...

en: Login
cs_CZ: Přihlásit se

en: Logo Height
cs_CZ: Výška loga

en: Logout
cs_CZ: Odhlásit se

en: Lost my Password
cs_CZ: Zapomenuté heslo

en: Magazine Homepage
cs_CZ: Domovská stránka časopisu

en: Main Body
cs_CZ: Hlavní tělo

en: Main Meta
cs_CZ: Hlavní Meta

en: Main Post Excerpt
cs_CZ: Hlavní příspěvek Výňatek

en: Main Post Meta
cs_CZ: Hlavní příspěvek Meta

en: Main Post Meta Icons (Rating &amp; Comment)
cs_CZ: Hlavní příspěvek Meta ikony (Hodnocení a komentář)

en: Main Post Overlay
cs_CZ: Překrytí hlavního příspěvku

en: Main Post Overlay Icon
cs_CZ: Ikona překryvu hlavního příspěvku

en: Main Post Title
cs_CZ: Main Post Název

en: Main Sidebar
cs_CZ: Hlavní postranní panel

en: Main Title
cs_CZ: Hlavní název

en: Make Fullwidth
cs_CZ: Nastavit šířku

en: Map
cs_CZ: Mapa

en: Map Format Options
cs_CZ: Možnosti formátu mapy

en: Map Pin Address
cs_CZ: Adresa pinové mapy

en: Masonry
cs_CZ: Zdivo

en: Masonry Blog Category
cs_CZ: Kategorie zdiva blogu

en: Masonry Blog Category With Featured Posts
cs_CZ: Zednické Blog Kategorie S Nejlepší příspěvky

en: Masonry Blog Homepage
cs_CZ: Domovská stránka Blogu zdiva

en: Max Width
cs_CZ: Max Šířka

en: Max. Title Characters
cs_CZ: Max. Znaky znaků

en: Maximum 200
cs_CZ: Maximálně 200

en: Mega Menu 2 Featured and Recent List
cs_CZ: Mega Menu 2 Nejlepší a nedávný seznam

en: Mega Menu 3 Featured
cs_CZ: Mega Menu 3 Doporučené

en: Mega Menu List
cs_CZ: Seznam Mega Menu

en: Menu Height
cs_CZ: Výška menu

en: Message
cs_CZ: Zpráva

en: Meta Font Size
cs_CZ: Velikost písma Meta

en: Meta Font Style
cs_CZ: Styl písma Meta

en: Minify And Combine CSS Files
cs_CZ: Minifikovat a kombinovat soubory CSS

en: Minify And Combine Javascript Files
cs_CZ: Minify a kombinovat Javascript soubory

en: Module Customizer
cs_CZ: Modul Customizer

en: Module Head
cs_CZ: Modul Head

en: Module Header
cs_CZ: Záhlaví modulu

en: Module Subheader
cs_CZ: Modul Subheader

en: Most Popular
cs_CZ: Nejpopulárnější

en: Most Recent
cs_CZ: Nejnovější

en: MySpace
cs_CZ: Moje místo

en: Name
cs_CZ: název

en: Name Font Style
cs_CZ: Název Styl písma

en: Name displayed internally in builder for this ad
cs_CZ: Název zobrazený interně v tvůrci této reklamy

en: Name field cannot be empty.
cs_CZ: Pole Jméno nemůže být prázdné.

en: Nav Arrow Background Color
cs_CZ: Barva pozadí Nav Arrow

en: Nav Arrow Color
cs_CZ: Barva Nav Arrow

en: Nav Icon
cs_CZ: Ikona Nav

en: Nav Icon Hover
cs_CZ: Nav Ikona Hover

en: Navigation
cs_CZ: Navigace

en: New Category Layout
cs_CZ: Nové rozvržení kategorie

en: New Message From %1$s%2$s: %3$s
cs_CZ: Nová zpráva Od %1$s %2$s: %3$s

en: New Project
cs_CZ: Nový projekt

en: New Skill Name
cs_CZ: Nový název dovednosti

en: New Tab
cs_CZ: Nová karta

en: Newer Comments <span class="meta-nav">&rarr;</span>
cs_CZ: Novější komentáře <span class="meta-nav">→</span>

en: Next
cs_CZ: další

en: Next &raquo;
cs_CZ: Další "

en: Next Tab
cs_CZ: Další Tab

en: No
cs_CZ: Ne

en: No Animation
cs_CZ: Žádná animace

en: No Mega Menu
cs_CZ: Žádné menu Mega

en: No Sidebar
cs_CZ: Žádný postranní panel

en: No Skills Found
cs_CZ: Nebyly nalezeny žádné dovednosti

en: No Video Found
cs_CZ: Nebylo nalezeno žádné video

en: No available options.
cs_CZ: Žádné dostupné možnosti.

en: No sidebar, single column view with Project Details box below content
cs_CZ: Žádný boční panel, zobrazení jednoho sloupce s polem Podrobnosti o projektu pod obsahem

en: Nothing found
cs_CZ: Nic nalezeno

en: Nothing found in Trash
cs_CZ: V Trash nebylo nic nalezeno

en: Number Counter
cs_CZ: Počítadlo čísel

en: Number Font Size
cs_CZ: Velikost písma

en: Number Font Style
cs_CZ: Styl písma

en: Number of Posts displayed on Archive pages
cs_CZ: Počet příspěvků zobrazených na stránkách Archivu

en: Number of Posts displayed on Category page
cs_CZ: Počet příspěvků zobrazených na stránce kategorie

en: Number of Posts displayed on Search pages
cs_CZ: Počet pracovních míst zobrazených na vyhledávacích stránkách

en: Number of Posts displayed on Tag pages
cs_CZ: Počet příspěvků zobrazených na značkách

en: Number of Products displayed on WooCommerce archive pages
cs_CZ: Počet produktů zobrazených na archivních stránkách WooCommerce

en: Number of comments to show:
cs_CZ: Počet komentářů k zobrazení:

en: Number of dropdown tiers shown
cs_CZ: Počet zobrazených úrovní rozevírací nabídky

en: Number of posts to show:
cs_CZ: Počet příspěvků, které se mají zobrazit:

en: OR
cs_CZ: NEBO

en: Only display featured posts.
cs_CZ: Pouze zobrazované příspěvky.

en: Open Project URL in new window
cs_CZ: Otevřete URL projektu v novém okně

[ctx: Open Sans font: on or off]
en: on
cs_CZ: na

en: Open link in new window
cs_CZ: Otevřít odkaz v novém okně

en: Options
cs_CZ: Možnosti

en: Order Category Links by Ascending/Descending
cs_CZ: Odkazy kategorie objednávky podle vzestupně / sestupně

en: Order Pages Links by Ascending/Descending
cs_CZ: Odkazy stránek Vzestupně / sestupně

en: Our Authors
cs_CZ: Naši autoři

en: Outset
cs_CZ: Výchozí

en: Overlay
cs_CZ: Překrytí

en: PASSWORD
cs_CZ: HESLO

en: Padding
cs_CZ: Polstrování

en: Page IDs, separated by commas.
cs_CZ: ID stránek, oddělené čárkami.

en: Page Name
cs_CZ: Název stránky

en: Page not found
cs_CZ: Stránka nenalezena

en: Pages
cs_CZ: Stránky

en: Pages:
cs_CZ: Stránky:

en: Pagination
cs_CZ: Stránkování

en: Pagination Active Background Color
cs_CZ: Paginace Aktivní barva pozadí

en: Pagination Active Color
cs_CZ: Paginace Aktivní barva

en: Pagination Background
cs_CZ: Pozadí Paginace

en: Pagination Background Color
cs_CZ: Barva pozadí stránkování

en: Pagination Color
cs_CZ: Barva stránkování

en: Pagination Item
cs_CZ: Položka stránkování

en: Pagination Item Active
cs_CZ: Položka stránkování je aktivní

en: Parent Skill
cs_CZ: Rodičovská dovednost

en: Parent Skill:
cs_CZ: Rodičovská dovednost:

en: Password:
cs_CZ: Heslo:

en: Paste image url here, if you chose "images" slider type
cs_CZ: Pokud jste vybrali typ posuvníku "obrázky", vložte adresu URL obrázku

en: Percent Font Size
cs_CZ: Procentní velikost písma

en: Percent Font Style
cs_CZ: Styl písma

en: Person
cs_CZ: Osoba

en: Pinterest Profile Url
cs_CZ: Pinterest Profil Url

en: Place your adsense code here.
cs_CZ: Sem umístěte kód AdSense.

en: Please enter a valid email address.
cs_CZ: Prosím zadejte platnou emailovou adresu.

en: Popular
cs_CZ: Oblíbený

en: Popular Skills
cs_CZ: Populární Dovednosti

en: Portfolio Page Template Options
cs_CZ: Možnosti šablony šablony stránek

en: Portrait Border Radius
cs_CZ: Poloměr na výšku

en: Post
cs_CZ: Pošta

en: Post Background Color
cs_CZ: Barva pozadí

en: Post Caption
cs_CZ: Titulek příspěvku

en: Post Comment
cs_CZ: Odeslat komentář

en: Post Entry
cs_CZ: Po vstupu

en: Post Excerpt
cs_CZ: Výpis úryvku

en: Post Format Audio Player
cs_CZ: Přehrávač Post Format Audio

en: Post Format Audio Wrapper
cs_CZ: Zvukový obal po formátování

en: Post Format Gallery Nav
cs_CZ: Post Formát Galerie Nav

en: Post Format Gallery Nav Hover
cs_CZ: Galerie obrázků po formátování Nav Hover

en: Post Format Gallery Nav Icon
cs_CZ: Post Formát Galerie Nav Ikona

en: Post Format Gallery Nav Icon Hover
cs_CZ: Post Formát Galerie Nav Ikona Hover

en: Post Format Icon
cs_CZ: Ikona formátu pošty

en: Post Format Icon Background Color
cs_CZ: Barva ikony Post Format

en: Post Format Link Background
cs_CZ: Post Link Formát Pozadí

en: Post Format Quote Background
cs_CZ: Post Formát Nabídka Pozadí

en: Post Meta
cs_CZ: Příspěvek Meta

en: Post Meta Icons (Rating &amp; Comment)
cs_CZ: Odeslat ikony Meta (Hodnocení a komentář)

en: Post Overlay
cs_CZ: Odeslat překrytí

en: Post Overlay Icon
cs_CZ: Ikona překrytí

en: Post Read More
cs_CZ: Odeslat Další informace

en: Post Read More Icon
cs_CZ: Přidat další ikonu

en: Post Review Score Bar
cs_CZ: Přehled recenzí

en: Post Title
cs_CZ: Název příspěvku

en: Post Title Font Size
cs_CZ: Velikost písma názvu příspěvku

en: Post Title Font Style
cs_CZ: Styl písma Název příspěvku

en: Post info section
cs_CZ: Informace o příspěvku

en: Post not found
cs_CZ: Příspěvek nebyl nalezen

en: Posted by %s
cs_CZ: Zveřejněno uživatelem %s

en: Posts
cs_CZ: Příspěvky

en: Posts By: %s
cs_CZ: Příspěvky By: %s

en: Posts Carousel
cs_CZ: Příspěvky Carousel

en: Posts Limit
cs_CZ: Limit příspěvků

en: Posts List Area
cs_CZ: Oblast seznamu příspěvků

en: Posts List Entry
cs_CZ: Seznam příspěvků

en: Posts List Meta
cs_CZ: Seznam příspěvků Meta

en: Posts List Meta Icon
cs_CZ: Seznam příspěvků Meta Ikona

en: Posts List Thumbnail
cs_CZ: Seznam příspěvků Miniatura

en: Posts List Title
cs_CZ: Seznam příspěvků

en: Posts Per Page
cs_CZ: Příspěvky na stránku

en: Posts by %s
cs_CZ: Příspěvky od uživatele %s

en: Previous
cs_CZ: Předchozí

en: Previous Tab
cs_CZ: Předchozí Tab

en: Price Font Size
cs_CZ: Velikost písma

en: Price Font Style
cs_CZ: Styl písma Cena

en: Pricing Table
cs_CZ: Tabulka cen

en: Primary Heading
cs_CZ: Primární nadpis

en: Primary Heading: Category Name, Sub Heading: Filter
cs_CZ: Primární nadpis: Název kategorie, dílčí nadpis: Filtr

en: Primary Heading: Filter, Sub Heading: Category Name
cs_CZ: Primární nadpis: Filtr, dílčí nadpis: Název kategorie

en: Primary Menu
cs_CZ: Hlavní nabídka

en: Primary Menu Bar Settings
cs_CZ: Nastavení primárního panelu nabídek

en: Print
cs_CZ: Vytisknout

en: Product Name Font Size
cs_CZ: Velikost písma produktu

en: Product Name Font Style
cs_CZ: Název produktu Styl písma

en: Project Categories
cs_CZ: Kategorie projektu

en: Project Description:
cs_CZ: Popis projektu:

en: Project Details
cs_CZ: Podrobnosti projektu

en: Project Details Location
cs_CZ: Podrobnosti o projektu Umístění

en: Project Details Title
cs_CZ: Název projektu

en: Project Details box as sidebar
cs_CZ: Pole Podrobnosti projektu jako postranní panel

en: Project Details:
cs_CZ: Podrobnosti projektu:

en: Project Gallery
cs_CZ: Galerie projektu

en: Project Sidebar
cs_CZ: Projekt Sidebar

[ctx: Project Skill name]
en: Project Skills
cs_CZ: Projektové dovednosti

en: Project Skills
cs_CZ: Projektové dovednosti

en: Project URL
cs_CZ: Adresa URL projektu

en: Project URL Text
cs_CZ: Text URL projektu

[ctx: Project skill singular name]
en: Project Skill
cs_CZ: Projekt Skill

en: Quote
cs_CZ: Citát

en: Quote Attribution
cs_CZ: Uveďte uvozovky

en: Quote Format Options
cs_CZ: Možnosti formátu nabídky

en: Quote Text
cs_CZ: Citace Text

en: RSS Icon Url
cs_CZ: RSS Ikona Url

en: Rate:
cs_CZ: Hodnotit:

en: Rating (%):
cs_CZ: Hodnocení (%):

en: Rating: %0.2f
cs_CZ: Hodnocení:% 0.2f

en: Ratings
cs_CZ: Hodnocení

en: Re-Authorize
cs_CZ: Opětovné oprávnění

en: Read Extra Documentation
cs_CZ: Přečtěte si další dokumentaci

en: Read More
cs_CZ: Přečtěte si více

en: Read More Button
cs_CZ: Tlačítko Další

en: Recent
cs_CZ: Nedávno

en: Recent Comments
cs_CZ: Nedávné Komentáře

en: Recent Posts
cs_CZ: Poslední příspěvky

en: Recent Reviews
cs_CZ: Nedávné recenze

en: Recent Tweets
cs_CZ: Nedávné tweety

en: Recent Videos
cs_CZ: Poslední videa

en: Related Posts
cs_CZ: Související příspěvky

en: Remove Drop Shadow
cs_CZ: Odebrat stín

en: Remove Vertical Divider
cs_CZ: Odebrat vertikální dělič

en: Reply
cs_CZ: Odpověď

en: Reset to Defaults
cs_CZ: Obnovit výchozí hodnoty

en: Responsive shortcodes
cs_CZ: Citlivé zkratky

en: Retweet
cs_CZ: retweet

en: Review
cs_CZ: Posouzení

en: Review Box Contents
cs_CZ: Obsah krabice recenze

en: Review Box Title
cs_CZ: Název rámečku recenze

en: Ridge
cs_CZ: Hřbet

en: Right
cs_CZ: Že jo

en: Right to Left
cs_CZ: Zprava doleva

en: Role Editor
cs_CZ: Editor rolí

en: Sale Badge Font Size
cs_CZ: Prodej odznak velikost písma

en: Sale Badge Font Style
cs_CZ: Prodej Odznak Styl Písma

en: Sale Price Font Size
cs_CZ: Prodej Cena Velikost písma

en: Sale Price Font Style
cs_CZ: Prodej Cena Písmo Styl

en: Save Changes
cs_CZ: Uložit změny

en: Scale In From Center
cs_CZ: Měřítko V Centru

en: Scale In From Left
cs_CZ: Měřítko V Zleva

en: Scale In From Right
cs_CZ: Měřítko V Pravo

en: Score %1$d%%
cs_CZ: Skóre %1$d%%

en: Score: %1$s
cs_CZ: Skóre: %1$s

en: Search & Cart Font
cs_CZ: Hledat & Košík Písmo

en: Search & Cart Font Style
cs_CZ: Hledat & Košík Styl písma

en: Search Layouts
cs_CZ: Rozložení vyhledávání

en: Search Project Skills
cs_CZ: Vyhledávání projektových dovedností

en: Search Projects
cs_CZ: Vyhledávání projektů

en: Search Results for: %s
cs_CZ: Výsledky hledání pro: %s

en: Search results for "%s"
cs_CZ: Výsledky vyhledávání pro " %s"

en: Search, Cart, & Icon Background Color
cs_CZ: Barva pozadí hledání, košíku a ikony

en: Search, Cart, & Icon Letter Spacing
cs_CZ: Vyhledávání, Košík, & Ikona Letter Mezery

en: Search, Cart, & Icon Text Color
cs_CZ: Barva textu hledání, košíku a ikony

en: Search, Cart, & Icon Text Size
cs_CZ: Velikost textu hledání, košíku a ikony

en: Secondary Menu
cs_CZ: Sekundární nabídka

en: Secondary Menu Bar Settings
cs_CZ: Nastavení sekundární nabídky

en: Select
cs_CZ: Vybrat

en: Select Animation Effect
cs_CZ: Zvolte Animační efekt

en: Select Page
cs_CZ: Vyberte možnost Stránka

en: Select Slider Type here
cs_CZ: Zde vyberte Typ posuvníku

en: Select between expanded and closed state
cs_CZ: Vyberte mezi rozšířeným a uzavřeným stavem

en: Select yes if the link should be opened in a new window
cs_CZ: Zvolte odkaz, pokud má být odkaz otevřen v novém okně

en: Send
cs_CZ: Poslat

en: Send Email to
cs_CZ: Odeslat e-mail na adresu

en: Separate Skills with Commas
cs_CZ: Oddělené dovednosti se čárkami

en: Set as Image
cs_CZ: Nastavit jako obrázek

en: Share "%s" via %s
cs_CZ: Sdílet " %s" přes %s

en: Share:
cs_CZ: Podíl:

en: Sharing Icons to Display
cs_CZ: Sdílení ikon na displeji

en: Shop
cs_CZ: Prodejna

en: Short description
cs_CZ: Stručný popis

en: Shortcodes
cs_CZ: Krátké kódy

en: Show Author
cs_CZ: Zobrazit autora

en: Show Author Box
cs_CZ: Zobrazit Autor Box

en: Show Categories
cs_CZ: Zobrazit kategorie

en: Show Comment Count
cs_CZ: Zobrazit počet komentářů

en: Show Comments
cs_CZ: Zobrazit komentáře

en: Show Date
cs_CZ: Zobrazit datum

en: Show Divider
cs_CZ: Zobrazit oddělovač

en: Show Dribbble Icon
cs_CZ: Zobrazit ikonu Dribbble

en: Show Excerpt
cs_CZ: Zobrazit výňatek

en: Show Facebook Icon
cs_CZ: Zobrazit ikonu Facebook

en: Show Featured Image
cs_CZ: Zobrazit doporučený obrázek

en: Show Full Content
cs_CZ: Zobrazit celý obsah

en: Show Google+ Icon
cs_CZ: Zobrazit ikonu Google+

en: Show Instagram Icon
cs_CZ: Zobrazit ikonu Instagramu

en: Show Pagination
cs_CZ: Zobrazit stránkování

en: Show Pinterest Icon
cs_CZ: Show Pinterest Ikona

en: Show Post Count
cs_CZ: Zobrazit počet příspěvků

en: Show Posts Count
cs_CZ: Zobrazit počet příspěvků

en: Show RSS Icon
cs_CZ: Zobrazit ikonu RSS

en: Show Rating
cs_CZ: Zobrazit hodnocení

en: Show Ratings
cs_CZ: Zobrazit hodnocení

en: Show Read More Button
cs_CZ: Tlačítko Zobrazit více

en: Show Related Posts
cs_CZ: Zobrazit související příspěvky

en: Show Search Bar
cs_CZ: Zobrazit panel Hledat

en: Show Social Icons
cs_CZ: Zobrazit sociální ikony

en: Show Stumbleupon Icon
cs_CZ: Zobrazit ikonu Stumbleupon

en: Show Top Border?
cs_CZ: Zobrazit horní okraj?

en: Show Trending Bar
cs_CZ: Zobrazit panel trendů

en: Show Tumblr Icon
cs_CZ: Zobrazit ikonu Tumblr

en: Show Twitter Icon
cs_CZ: Zobrazit ikonu Twitter

en: Show WooCommerce Cart
cs_CZ: Zobrazit košík WooCommerce

en: Show Youtube Icon
cs_CZ: Zobrazit ikonu Youtube

en: Show author box
cs_CZ: Show autor box

en: Show comments on pages
cs_CZ: Zobrazit komentáře na stránkách

en: Show comments on posts
cs_CZ: Zobrazit komentáře k příspěvkům

en: Show dropdown menus
cs_CZ: Zobrazit rozbalovací nabídky

en: Show related posts
cs_CZ: Zobrazit související příspěvky

en: Sidebar
cs_CZ: Boční panel

en: Sidebar Location
cs_CZ: Poloha Sidebar Poloha

en: Sidebar Width
cs_CZ: Šířka postranního panelu

en: Sidebar location
cs_CZ: Umístění postranního panelu

en: Sidebar, Project Details box below content
cs_CZ: Boční panel, pole Podrobnosti projektu pod obsahem

en: Sidebar/Widget Area
cs_CZ: Oblast postranního panelu / Widgetu

en: Single Page Layout
cs_CZ: Rozložení jedné stránky

en: Single Post Layout
cs_CZ: Rozložení jednoho příspěvku

en: Sitemap Page Template Options
cs_CZ: Možnosti šablony stránky Sitemap

en: Sitemap Sections Display
cs_CZ: Zobrazení sekce Sitemap

en: Sizing
cs_CZ: Velikost

en: Skills:
cs_CZ: Dovednosti:

en: Slide In Horizontally
cs_CZ: Posuňte Vodorovně

en: Slide In Vertically
cs_CZ: Posuňte vertikálně

en: Slider
cs_CZ: Posuvník

en: Slider Type
cs_CZ: Typ jezdce

en: Smooth Scrolling
cs_CZ: Plynulé posouvání

en: Social Follow
cs_CZ: Sociální sledování

en: Social Icons Color
cs_CZ: Sociální ikony Barva

en: Social Icons Size
cs_CZ: Velikost sociálních ikon

en: Social Media Links
cs_CZ: Odkazy sociálních médií

en: Social Media Networks
cs_CZ: Sociální mediální sítě

en: Social Network Follower Count Refresh
cs_CZ: Obnovení počtu sociálních sítí následovníků

en: Social Network Icon Size
cs_CZ: Velikost ikony sociální sítě

en: Solid
cs_CZ: Pevný

en: Sorry, No Posts Found
cs_CZ: Je nám líto, nebyly nalezeny žádné příspěvky

en: Sorry, no posts found.
cs_CZ: Bohužel nebyly nalezeny žádné příspěvky.

en: Sort Categories Links by Name/ID/Slug/Count/Term Group
cs_CZ: Řazení kategorií Odkazy podle názvu / ID / Slug / Count / Term Group

en: Sort Method
cs_CZ: Metoda řazení

en: Sort Order
cs_CZ: Řadit pořadí

en: Sort Pages Links
cs_CZ: Odkazy na stránky řazení

en: Standard Blog Category
cs_CZ: Standardní kategorie blogu

en: Standard Blog Category With Featured Posts
cs_CZ: Standardní Kategorie blogu s Doporučené příspěvky

en: Standard Blog Homepage
cs_CZ: Domovská stránka standardního blogu

en: Standard or Masonry Style for Archive Pages
cs_CZ: Standardní nebo zděný styl pro archivní stránky

en: Star
cs_CZ: Hvězda

en: Start on New Line
cs_CZ: Začněte na nové lince

en: Start on New Line?
cs_CZ: Začněte na nové lince?

en: Start the ad's output on a new line?
cs_CZ: Spusťte výstup reklamy na novém řádku?

en: State
cs_CZ: Stát

en: Status
cs_CZ: Postavení

en: Stumbleupon Profile Url
cs_CZ: Stumbleupon Profil Url

en: Sub Heading
cs_CZ: Podnadpis

en: Subheader Font Size
cs_CZ: Velikost písma podnadpisu

en: Subheader Font Style
cs_CZ: Styl písma Subheader

en: Subject
cs_CZ: Předmět

en: Subscribe
cs_CZ: předplatit

en: Summary
cs_CZ: souhrn

en: Summary Title
cs_CZ: Souhrnný název

en: Tab Content
cs_CZ: Karta Obsah

en: Tab Item
cs_CZ: Položka Tab

en: Tab Item Active
cs_CZ: Záložka Položka Aktivní

en: Tab Item Hover
cs_CZ: Položka položky Hover

en: Tab Settings
cs_CZ: Nastavení karty

en: Tabs
cs_CZ: Záložky

en: Tabs Background
cs_CZ: Záložky Pozadí

en: Tags
cs_CZ: Značky

en: Testimonial
cs_CZ: Svědectví

en: Text Color
cs_CZ: Barva textu

en: Text Size
cs_CZ: Velikost textu

en: Text for the header of the module. Leave blank for no header for the module.
cs_CZ: Text pro záhlaví modulu. Ponechte prázdné pro žádné záhlaví modulu.

en: Thanks for contacting us.
cs_CZ: Děkujeme, že jste nás kontaktovali.

en: The Ad HTML, if not using the Image URL and Link above.
cs_CZ: HTML reklamy, pokud nepoužíváte adresu URL obrázku a odkaz výše.

en: The Map feature uses the Google Maps API and requires a valid Google API Key to function. Before using the map feature, please make sure you have added your API key inside the Extra Theme Options panel. Learn more about how to create your Google API Key <a href="%1$s" target="_blank">here</a>.
cs_CZ: Funkce Mapa používá rozhraní Mapy Google a vyžaduje platný klíč Google API. Před použitím funkce mapy se ujistěte, že jste přidali klíč API do panelu Další možnosti motivu. Další informace o tom, jak vytvořit klíč Google API <a href="%1$s" target="_blank">zde</a> .

en: The Maps module uses the Google Maps API and requires a valid Google API Key to function. Before using the map module, please make sure you have added your API key here. Learn more about how to create your Google API Key <a target="_blank" href="%1$s">here</a>.
cs_CZ: Modul Mapy používá API Map Google a vyžaduje platný klíč Google API. Před použitím modulu mapy se prosím ujistěte, že jste zde přidali klíč API. Další informace o tom, jak vytvořit klíč Google API <a target="_blank" href="%1$s">zde</a> .

en: The URL of the video from a <a href="%s" target="_blank">Supported oEmbed Video Provider</a>, or URL of any video. Click "Add Video URL" to add more file types. (.mov, .mp4, .webm, .ogv, etc)
cs_CZ: Adresa URL videa z <a href="%s" target="_blank">podporovaného poskytovatele videa ve formátu OEmbed</a> nebo adresy URL jakéhokoli videa. Chcete-li přidat další typy souborů, klikněte na možnost Přidat adresu URL videa. (.mov, .mp4, .webm, .ogv atd.)

en: The color used for this category throughout the site.
cs_CZ: Barva použitá v této kategorii na celém webu.

en: The color used for this user throughout the site.
cs_CZ: Barva použitá pro tohoto uživatele na celém webu.

en: The format for the date display in PHP date() format
cs_CZ: Formát pro zobrazení data ve formátu PHP ()

en: The name of your facebook page, not the full URL. If your facebook url is: "http://www.facebook.com/elegantthemes", then your page name is: "elegantthemes"
cs_CZ: Jméno vaší facebookové stránky, nikoli celé URL. Pokud je vaše facebooková adresa URL: „http://www.facebook.com/elegantthemes“, pak je název vaší stránky: „elegantthemes“

en: The number of posts shown per page.
cs_CZ: Počet příspěvků zobrazených na stránce.

en: The number of posts shown.
cs_CZ: Zobrazený počet příspěvků.

en: The primary heading.
cs_CZ: Primární okruh.

en: The speed, in seconds, in which it will auto rotate to the next slide.
cs_CZ: Rychlost v sekundách, při které se automaticky otočí na další snímek.

en: The speed, in seconds, in which the slider will auto rotate to the next slide. Leave empty to disable autoplay.
cs_CZ: Rychlost v sekundách, ve které se posuvník automaticky otočí na další snímek. Chcete-li zakázat automatické přehrávání, ponechte prázdné.

en: The sub heading.
cs_CZ: Podpoložka.

en: Theme Customizer
cs_CZ: Téma Customizer

en: Theme Options
cs_CZ: Možnosti motivu

en: There was a problem, please try again.
cs_CZ: Vyskytl se problém, zkuste to prosím znovu.

en: This controls default direction of the lazy-loading animation.
cs_CZ: To řídí výchozí směr animace, která se načítá.

en: This is an optional title to display for this module.
cs_CZ: Toto je volitelný název, který se má zobrazit pro tento modul.

en: This option allows you to change how your dates are displayed. For more information please refer to the WordPress codex here:<a href='http://codex.wordpress.org/Formatting_Date_and_Time' target='_blank'>Formatting Date and Time</a>
cs_CZ: Tato volba umožňuje změnit způsob zobrazení dat. Další informace naleznete v kodexu WordPress zde: <a href='http://codex.wordpress.org/Formatting_Date_and_Time' target='_blank'>Datum a čas formátování</a>

en: This option allows you to control how many tiers your pages dropdown menu has in the default theme created main menu. Increasing the number allows for additional menu items to be shown. This setting is not applicable If you are using a custom menu and not the default theme created main menu.
cs_CZ: Tato volba vám umožňuje určit, kolik úrovní má vaše rozevírací nabídka ve výchozím motivu. Zvýšení čísla umožňuje zobrazit další položky menu. Toto nastavení není použitelné Pokud používáte vlastní nabídku a ne výchozí motiv vytvořený hlavní nabídka.

en: This options allows you to control how many teirs your pages dropdown menu has. Increasing the number allows for additional menu items to be shown.
cs_CZ: Tato volba umožňuje nastavit, kolik má rozbalovací nabídka stránek. Zvýšení čísla umožňuje zobrazit další položky menu.

en: This post is password protected. Enter the password to view comments.
cs_CZ: Tento příspěvek je chráněn heslem. Zadejte heslo pro zobrazení komentářů.

en: This will add a border to the top side of the module.
cs_CZ: Přidá ohraničení na horní stranu modulu.

en: This will be used as the border color for this module.
cs_CZ: Toto bude použito jako barva okraje pro tento modul.

en: This will be used as the text color for the header text of the module.
cs_CZ: Toto bude použito jako barva textu pro text záhlaví modulu.

en: This will change the label of the module in the builder for easy identification.
cs_CZ: Tím se změní označení modulu v staviteli pro snadnou identifikaci.

en: This will enable Google Fonts for Non-English languages.
cs_CZ: To umožní písma Google pro neanglické jazyky.

en: This will enable the use of excerpts in posts or pages.
cs_CZ: To umožní použití výňatků z příspěvků nebo stránek.

en: This will return all of the settings throughout the options page to their default values. <strong>Are you sure you want to do this?</strong>
cs_CZ: Tím se vrátí všechna nastavení na stránce možností na výchozí hodnoty. <strong>Opravdu to chcete udělat?</strong>

en: Title
cs_CZ: Titul

en: Title Font Size
cs_CZ: Velikost písma názvu

en: Title Font Style
cs_CZ: Název Styl písma

en: Title:
cs_CZ: Titul:

en: Toggle
cs_CZ: Přepněte

en: Toggle Icon Size
cs_CZ: Přepnout velikost ikon

en: Toggle Padding
cs_CZ: Přepínač Padding

en: Top
cs_CZ: Horní

en: Top & Bottom Padding
cs_CZ: Horní a spodní polstrování

en: Top Rated
cs_CZ: Nejlépe hodnocený

en: Top to Bottom
cs_CZ: Zhora dolů

en: Trackbacks/Pingbacks
cs_CZ: Zpětné odkazy / Pingbacks

en: Trending Font
cs_CZ: Trendové písmo

en: Trending Font Style
cs_CZ: Styl písma

en: Trending Label Text Color
cs_CZ: Barva textu popisného textu

en: Trending Text Size
cs_CZ: Trendová velikost textu

en: Trending Title Text Color
cs_CZ: Barva textu trendu

en: Tumblr Profile Url
cs_CZ: Tumblr Profile URL

en: Turn pagination on or off.
cs_CZ: Zapnutí nebo vypnutí stránkování.

en: Turn the autoplay feature on or off.
cs_CZ: Zapnutí nebo vypnutí funkce automatického přehrávání.

en: Turn the dispay of each post's date on or off.
cs_CZ: Zapněte nebo vypněte spor o každé datum poštou.

en: Turn the display of each post's author on or off.
cs_CZ: Zapnutí nebo vypnutí zobrazení autora každého příspěvku.

en: Turn the display of each post's categories on or off.
cs_CZ: Zapněte nebo vypněte zobrazení jednotlivých kategorií příspěvků.

en: Turn the display of each post's ccomments on or off.
cs_CZ: Zapnutí nebo vypnutí zobrazení každého příspěvku příspěvku.

en: Turn the display of each post's comment count on or off.
cs_CZ: Zapnout nebo vypnout zobrazení počtu komentářů každého příspěvku.

en: Turn the display of each post's date on or off.
cs_CZ: Zapněte nebo vypněte zobrazení data každého příspěvku.

en: Turn the display of each post's featured image on or off.
cs_CZ: Zapněte nebo vypněte zobrazení zobrazovaného obrázku každého příspěvku.

en: Turn the display of each post's rating on or off.
cs_CZ: Zapněte nebo vypněte zobrazení hodnocení každého příspěvku.

en: Turn the display of each post's rating stars on or off.
cs_CZ: Zapněte nebo vypněte zobrazení hodnotících hvězd každého příspěvku.

en: Tweet
cs_CZ: tweet

en: Twitter
cs_CZ: Cvrlikání

en: Twitter Profile Url
cs_CZ: Twitter Profil Url

en: Type
cs_CZ: Typ

en: Type an address and click find to place a marker at that address.
cs_CZ: Zadejte adresu a kliknutím na tlačítko Najít umístěte značku na tuto adresu.

en: Type of the box
cs_CZ: Typ krabice

en: Typography
cs_CZ: Typografie

en: Typography Settings
cs_CZ: Nastavení typografie

en: URL
cs_CZ: Adresa URL

en: URL of the ad image.
cs_CZ: Adresa URL obrázku reklamy.

en: URL the ad's image links to.
cs_CZ: Adresa URL odkazů na reklamu.

en: URL:
cs_CZ: Adresa URL:

en: Underline
cs_CZ: Zdůraznit

en: Update Skill
cs_CZ: Aktualizovat Skill

en: Upload
cs_CZ: nahrát

en: Upload A Video File
cs_CZ: Nahrajte video soubor

en: Upload an Image
cs_CZ: Nahrát obrázek

en: Uppercase
cs_CZ: Velká písmena

en: Use Google Fonts
cs_CZ: Použít písma Google

en: Use as default for any category that does not have a specific layout set.
cs_CZ: Použít jako výchozí pro každou kategorii, která nemá konkrétní sadu rozvržení.

en: Use combined and minified CSS file to speed up your site's page load.
cs_CZ: Chcete-li zrychlit načítání stránek, použijte kombinovaný a zhuštěný soubor CSS.

en: Use combined and minified javascript file to speed up your site's page load.
cs_CZ: Chcete-li zrychlit načítání stránek, použijte kombinovaný a zhuštěný soubor JavaScriptu.

en: Use excerpts when defined
cs_CZ: Použijte výňatky, když jsou definovány

en: Use resizing
cs_CZ: Použít změnu velikosti

en: Use this layout as the default layout?
cs_CZ: Použijte toto rozvržení jako výchozí rozvržení?

en: Use this layout as the home layout?
cs_CZ: Použijte toto rozvržení jako uspořádání domova?

en: Use this layout on the categories selected above.
cs_CZ: Použijte toto rozvržení ve výše uvedených kategoriích.

en: Used for icon button type
cs_CZ: Používá se pro typ tlačítka ikony

en: User Name
cs_CZ: Uživatelské jméno

en: Username
cs_CZ: Uživatelské jméno

en: Username:
cs_CZ: Uživatelské jméno:

en: Vertically Centered
cs_CZ: Vertikální střed

en: Video Format Options
cs_CZ: Možnosti formátu videa

en: Video URL
cs_CZ: Adresa URL videa

en: View Category Layout
cs_CZ: Zobrazit rozložení kategorie

en: View Project
cs_CZ: Zobrazit projekt

en: View The Project
cs_CZ: Zobrazit projekt

en: View all posts by %s
cs_CZ: Zobrazit všechny příspěvky od uživatele %s

en: Website Content Width
cs_CZ: Šířka obsahu webových stránek

en: Website Gutter Width
cs_CZ: Šířka žlabu webových stránek

en: Welcome to Extra! Before diving in to your new theme, please visit the <a style="color: #fff; font-weight: bold;" href="%1$s" target="_blank">Extra Documentation</a> page for access to dozens of in-depth tutorials.
cs_CZ: Vítejte v Extra! Než se začnete potápět na nové téma, navštivte stránku <a style="color: #fff; font-weight: bold;" href="%1$s" target="_blank">Extra Documentation</a> pro přístup k desítkám podrobných konzultací.

en: When you define your keywords using custom fields you should use this value for the custom field Name. The Value of your custom field should be the meta keywords you would like to use, separated by comas.
cs_CZ: Když definujete klíčová slova pomocí vlastních polí, měli byste tuto hodnotu použít pro název vlastního pole. Hodnota vlastního pole by měla být meta klíčová slova, která byste chtěli použít, oddělené comas.

en: When you define your meta description using custom fields you should use this value for the custom field Name. The Value of your custom field should be the custom description you would like to use.
cs_CZ: Když definujete popis meta pomocí vlastních polí, měli byste tuto hodnotu použít pro název vlastního pole. Hodnota vlastního pole by měla být vlastní popis, který chcete použít.

en: When you define your title using custom fields you should use this value for the custom field Name. The Value of your custom field should be the custom title you would like to use.
cs_CZ: Pokud definujete název pomocí vlastních polí, měli byste tuto hodnotu použít pro název vlastního pole. Hodnota vlastního pole by měla být vlastní název, který chcete použít.

en: Whether to show the post count.
cs_CZ: Zda se má počet příspěvků zobrazit.

en: Widget Header Font Size
cs_CZ: Velikost písma záhlaví Widgetu

en: Widget Header Font Style
cs_CZ: Styl písma Widget Header

en: Widget Heading Color
cs_CZ: Barva Widgetu

en: Widget Link Color
cs_CZ: Barva odkazu widgetu

en: Widget Text Color
cs_CZ: Barva textu widgetu

en: WooCommerce Sidebar Location
cs_CZ: WooCommerce Sidebar Poloha

en: WooCommerce Sidebar/Widget Area
cs_CZ: Boční panel WooCommerce / Widget Area

en: Yes
cs_CZ: Ano

en: You are already logged in.
cs_CZ: Už jste přihlášen.

en: You can disable this option if you want to remove the author box from single post pages.
cs_CZ: Tuto možnost lze vypnout, pokud chcete odstranit Box z jednotlivých poštovních stránek.

en: You can disable this option if you want to remove the comments and comment form from single post pages.
cs_CZ: Tuto možnost můžete zakázat, pokud chcete odebrat komentáře a formulář komentářů z jednotlivých stránek příspěvku.

en: You can disable this option if you want to remove the related posts from single post pages.
cs_CZ: Tuto možnost můžete zakázat, pokud chcete odebrat související příspěvky z jednotlivých stránek příspěvku.

en: You can find all the info on how to obtain all the needed API credentials here: %s
cs_CZ: Veškeré informace o tom, jak získat všechna potřebná pověření API, naleznete zde: %s

en: You can find the User Id at the end of your Google+ URL. For example if the URL was: http://plus.google.com/+elegentthemes, the User Id would be: +elegenthemes
cs_CZ: ID uživatele můžete najít na konci své adresy URL Google+. Pokud je například adresa URL: http://plus.google.com/+elegentthemes, ID uživatele bude: + elegenthemes

en: You don't have pages
cs_CZ: Nemáte stránky

en: Your Rating:
cs_CZ: Vase hodnoceni:

en: Your latest posts
cs_CZ: Vaše nejnovější příspěvky

en: Your site&#8217;s most recent Posts.
cs_CZ: Nejnovější příspěvky vašeho webu.

en: Your site&#8217;s most recent Reviews (posts which have review).
cs_CZ: Nejnovější recenze vašich stránek (příspěvky, které mají recenzi).

en: Your site&#8217;s most recent Videos (Posts which use video format).
cs_CZ: Nejnovější videa vašich stránek (příspěvky, které používají formát videa).

en: Your site&#8217;s most recent comments.
cs_CZ: Nejnovější komentáře vašich stránek.

en: Youtube Profile Url
cs_CZ: Adresa URL profilu YouTube

en: Youtube Username
cs_CZ: Uživatelské jméno YouTube

en: Zoom Icon Color
cs_CZ: Barva ikony zoomu

en: by
cs_CZ: podle

en: by %s
cs_CZ: podle %s

[ctx: clear static resources]
en: Clear
cs_CZ: Průhledná

en: comment count
cs_CZ: počet komentářů

[ctx: documentation links]
en: Support
cs_CZ: Podpěra, podpora

[ctx: general options]
en: General
cs_CZ: Všeobecné

[ctx: integrate third-party code]
en: Integration
cs_CZ: Integrace

[ctx: label]
en: Search for:
cs_CZ: Hledat:

[ctx: layout item]
en: Add New
cs_CZ: Přidat nový

[ctx: layout type general name]
en: Category Layouts
cs_CZ: Rozvržení kategorií

[ctx: layout type singular name]
en: Category Layout
cs_CZ: Rozložení kategorie

[ctx: navigation menu]
en: Navigation
cs_CZ: Navigace

[ctx: noun]
en: COMMENT
cs_CZ: KOMENTÁŘ

[ctx: page/post]
en: Layout
cs_CZ: Rozložení

[ctx: placeholder]
en: Search
cs_CZ: Vyhledávání

[ctx: project item]
en: Add New
cs_CZ: Přidat nový

[ctx: project type general name]
en: Projects
cs_CZ: Projekty

[ctx: project type singular name]
en: Project
cs_CZ: Projekt

en: settings reset.
cs_CZ: nastavení.

en: settings saved.
cs_CZ: nastavení uloženo.

[ctx: site ads placement areas]
en: Ads
cs_CZ: Reklamy

[ctx: site color scheme]
en: Colorization
cs_CZ: Kolorizace

[ctx: theme updates]
en: Updates
cs_CZ: Aktualizace

[ctx: widgets]
en: %1$s %2$s <div class="post-title">on %3$s</div>
cs_CZ:  %1$s %2$s <div class="post-title"> na %3$s </div>

en: you don't have sufficient permissions to access this page
cs_CZ: nemáte dostatečná oprávnění k přístupu na tuto stránku
