Extra 2.22.2 - en to bg_BG translation catalogue (1082 entries)

en:  You can find all the info on how to obtain all the required credentials here: %s
bg_BG: Можете да намерите цялата информация за това как да получите всички необходими идентификационни данни тук: %s

en: %d Items
bg_BG:  %d елемента

en: %d Items in Cart
bg_BG:  %d артикула в количката

en: %s Theme Options
bg_BG: Опции за тема: %s

en: %s URL
bg_BG:  %s URL адрес

en: %s ago
bg_BG: преди %s

en: &hellip;
bg_BG: ...

en: &laquo; Previous
bg_BG: «Предишна

en: + Add One More Tab
bg_BG: + Добавяне на още един раздел

en: 0 Comments
bg_BG: 0 Коментари

en: 1 Column
bg_BG: 1 Колона

en: 1 Comment
bg_BG: 1 коментар

en: 1/2 + 1/4 + 1/4 Columns
bg_BG: 1/2 + 1/4 + 1/4 колони

en: 1/3 + 2/3 Columns
bg_BG: 1/3 + 2/3 колони

en: 1/4 + 1/2 + 1/4 Columns
bg_BG: 1/4 + 1/2 + 1/4 колони

en: 1/4 + 1/4 + 1/2 Columns
bg_BG: 1/4 + 1/4 + 1/2 колони

en: 1/4 + 3/4 Columns
bg_BG: 1/4 + 3/4 колони

en: 2 Columns
bg_BG: 2 колони

en: 2/3 + 1/3 Columns
bg_BG: 2/3 + 1/3 колони

en: 3 Columns
bg_BG: 3 колони

en: 3/4 + 1/4 Columns
bg_BG: 3/4 + 1/4 колони

en: 4 Columns
bg_BG: 4 колони

en: 404 Not Found
bg_BG: 404 Страницата не е намерена

en: <div class="updated"><p>This is a fresh installation of %1$s theme. Don't forget to go to <a href="%2$s">ePanel</a> to set it up. This message will disappear once you have clicked the Save button within the <a href="%2$s">theme's options page</a>.</p></div>
bg_BG: <div class="updated"><p> Това е нова инсталация на темата %1$s. Не забравяйте да отидете в <a href="%2$s">ePanel,</a> за да го настроите. Това съобщение ще изчезне, след като щракнете върху бутона „Запиши“ в <a href="%2$s">страницата с опции</a> на <a href="%2$s">темата</a> . </p></div>

en: <span class="button">Next Entries</span>
bg_BG: <span class="button">Следващи записи</span>

en: <span class="button">Next</span><span class="title">%title</span>
bg_BG: <span class="button">Следващо</span> <span class="title">%title</span>

en: <span class="button">Older Entries</span>
bg_BG: <span class="button">По-стари записи</span>

en: <span class="button">Previous</span><span class="title">%title</span>
bg_BG: <span class="button">Предишно</span> <span class="title">%title</span>

en: <span class="meta-nav">&larr;</span> Older Comments
bg_BG: <span class="meta-nav">←</span> Стари коментари

en: A static page
bg_BG: Статична страница

en: API Key
bg_BG: Ключ API

en: About The Author
bg_BG: За автора

en: Above Post
bg_BG: Над пощата

en: Accent color
bg_BG: Цвят на акцента

en: Access Token
bg_BG: Жетон за достъп

en: Access Token Secret
bg_BG: Достъп до Token Secret

en: Access Token Secret:
bg_BG: Секретът на маркера за достъп:

en: Access token:
bg_BG: Жетон за достъп:

en: Accordion
bg_BG: акордеон

en: Active Tab Background Color
bg_BG: Цвят на фона на активния таб

en: Active Tab Text Color
bg_BG: Цвят на текста на активния таб

en: Ad
bg_BG: реклама

en: Ad #%d
bg_BG: Ad # %d

en: Ad HTML
bg_BG: HTML на рекламата

en: Ad HTML:
bg_BG: HTML на рекламата:

en: Ad Image
bg_BG: Рекламно изображение

en: Ad Link
bg_BG: Рекламна връзка

en: Add API Key
bg_BG: Добавете API ключ

en: Add Ad
bg_BG: Добавете реклама

en: Add Another Video URL
bg_BG: Добавете URL адрес на друг видеоклип

en: Add Audio File
bg_BG: Добавете аудио файл

en: Add Author Bio
bg_BG: Добави автор Био

en: Add Breakdown
bg_BG: Добавяне на разбивка

en: Add ET Box
bg_BG: Добавете ET Box

en: Add ET Button
bg_BG: Добавете ET Button

en: Add ET Learn more block
bg_BG: Добави ET Научете повече блок

en: Add ET Tabs
bg_BG: Добавяне на ET Tabs

en: Add Gallery Images
bg_BG: Добавяне на изображения в галерията

en: Add Images
bg_BG: Добавяне на изображения

en: Add New Ad
bg_BG: Добавяне на нова реклама

en: Add New Category Layout
bg_BG: Добавяне на нов вид категория

en: Add New Project
bg_BG: Добавяне на нов проект

en: Add New Project Skill
bg_BG: Добавяне на умение за нов проект

en: Add New Tab
bg_BG: Добавяне на нов раздел

en: Add a Tooltip Text
bg_BG: Добавете текст от подсказка

en: Add code to the < body > (good for tracking codes such as google analytics)
bg_BG: Добавете код към <body> (подходящ за кодове за проследяване, като например за Google analytics)

en: Add code to the < head > of your blog
bg_BG: Добавете код към <head> на блога си

en: Add code to the bottom of your posts, before the comments
bg_BG: Добавете код към дъното на публикациите си, преди коментарите

en: Add code to the top of your posts
bg_BG: Добавете код в горната част на публикациите си

en: Add or Remove Skills
bg_BG: Добавяне или премахване на умения

en: Additional Info
bg_BG: Допълнителна информация

en: Address
bg_BG: адрес

en: Admin Label
bg_BG: Административен етикет

en: Ads
bg_BG: Обяви

en: Adsense's responsive ad units require the ads' container to have a fixed width. Enabling this option applies a fixed width to this ad's container.
bg_BG: Отговорните рекламни единици на AdSense изискват контейнерът на рекламите да има фиксирана ширина. Ако активирате тази опция, за контейнера на тази реклама се прилага фиксирана ширина.

en: Advertisement
bg_BG: реклама

en: All
bg_BG: всичко

en: All Category Layouts
bg_BG: Всички оформления на категории

en: All Project Skills
bg_BG: Всички умения по проекта

en: All Projects
bg_BG: Всички проекти

en: Alternative text for image
bg_BG: Алтернативен текст за изображение

en: Amount of archive months to display.
bg_BG: Размер на архивните месеци за показване.

en: Amount of recent posts to display.
bg_BG: Количество на последните публикации за показване.

en: An <a href="%s">Extra Theme Layout</a> (select below)
bg_BG: <a href="%s">Оформление</a> за <a href="%s">допълнителна тема</a> (изберете по-долу)

en: An Extra Category Layout
bg_BG: Оформление за допълнителна категория

en: Animation
bg_BG: Анимация

en: Any code you place here will appear in body section of all pages of your blog. This is usefull if you need to input a tracking pixel for a state counter such as Google Analytics.
bg_BG: Всеки код, който поставите тук, ще се появи в секцията на тялото на всички страници на вашия блог. Това е полезно, ако трябва да въведете проследяващ пиксел за брояч на състояния като Google Analytics.

en: Any code you place here will appear in the head section of every page of your blog. This is useful when you need to add javascript or css to all pages.
bg_BG: Всеки код, който поставите тук, ще се появи в главата на всяка страница на блога ви. Това е полезно, когато трябва да добавите javascript или css към всички страници.

en: Any code you place here will be placed at the top of all single posts. This is useful if you are looking to integrating things such as social bookmarking links.
bg_BG: Всеки код, който поставите тук, ще бъде поставен на върха на всички единични публикации. Това е полезно, ако искате да интегрирате неща като връзки за социални отметки.

en: App ID
bg_BG: Идентификационен номер на приложението

en: App Secret
bg_BG: Тайната на приложението

en: Archive Heading Text Color
bg_BG: Цвят на текста на заглавието на архива

en: Archives
bg_BG: архиви

en: Ascending
bg_BG: Възходящ

en: Aside
bg_BG: Настрана

en: Attributes
bg_BG: Атрибути

en: Audio
bg_BG: звуков

en: Audio File Subtitle
bg_BG: Субтитър за аудиофайл

en: Audio File Title
bg_BG: Заглавие на аудиофайла

en: Audio File URL
bg_BG: URL адрес на аудиофайл

en: Audio Format Options
bg_BG: Опции за аудио формат

en: Author
bg_BG: автор

en: Author Image URL
bg_BG: URL адрес на изображението на автора

en: Authorize
bg_BG: Упълномощаване

en: Authors Page Template Options
bg_BG: Опции за шаблон на страница на авторите

en: Authors to display
bg_BG: Автори за показване

en: Auto
bg_BG: Автоматичен

en: Auto Speed
bg_BG: Автоматична скорост

en: Automattic slider speed (works only if Auto is set to yes)
bg_BG: Скорост на автоматичен плъзгач (работи само, ако автоматичното е настроено на да)

en: Autoplay
bg_BG: Автоматично изпълнение

en: Autoplay Speed
bg_BG: Скорост на автоматично пускане

en: Back To Top
bg_BG: Върнете се в началото

en: Back To Top Button
bg_BG: Към горния бутон

en: Background Color
bg_BG: Цвят на фона

en: Background Settings
bg_BG: Настройки на фона

en: Background color
bg_BG: Цвят на фона

en: Bar Border Radius
bg_BG: Радиус на границата на лентата

en: Bar Counter
bg_BG: Брояч на ленти

en: Bar Padding
bg_BG: Подложка за бар

en: Before you can receive product updates, you must first authenticate your Elegant Themes subscription. To do this, you need to enter both your Elegant Themes Username and your Elegant Themes API Key. To locate your API Key, <a href="https://www.elegantthemes.com/members-area/" target="_blank">log in</a> to your Elegant Themes account and navigate to the <strong>Account > API Key</strong> page.
bg_BG: Преди да можете да получавате актуализации на продукта, трябва първо да удостоверите своя абонамент за елементите на елементите. За да направите това, трябва да въведете потребителското си име "Елегантни теми" и ключа API на елегантните теми. За да намерите вашия ключ за API, <a href="https://www.elegantthemes.com/members-area/" target="_blank">влезте в профила си в</a> елегантни теми и отидете на страницата <strong>Сметка> API Ключ</strong> .

en: Before you can receive product updates, you must first authenticate your Elegant Themes subscription. To do this, you need to enter both your Elegant Themes Username and your Elegant Themes API Key. Your username is the same username you use when logging in to <a href="http://elegantthemes.com/" target="_blank">ElegantThemes.com</a>
bg_BG: Преди да можете да получавате актуализации на продукта, трябва първо да удостоверите своя абонамент за елементите на елементите. За да направите това, трябва да въведете потребителското си име "Елегантни теми" и ключа API на елегантните теми. Потребителското ви име е същото потребителско име, което използвате при влизане в <a href="http://elegantthemes.com/" target="_blank">ElegantThemes.com</a>

en: Below Header
bg_BG: Под заглавието

en: Below Post
bg_BG: По-долу

en: Blog
bg_BG: Блог

en: Blog Feed Masonry
bg_BG: Масонство в блога

en: Blog Feed Page Template Options
bg_BG: Опции на шаблона на страницата на емисията за блога

en: Blog Feed Standard
bg_BG: Стандарт за подаване на блог

en: Blog Feed Title
bg_BG: Заглавие на блога

en: Blurb
bg_BG: отзив за книга от издателя

en: Body
bg_BG: тяло

en: Body Font
bg_BG: Шрифт на тялото

en: Body Line Height
bg_BG: Височина на линията на тялото

en: Body Link Color
bg_BG: Цвят на връзката на тялото

en: Body Text Color
bg_BG: Цвят на основния текст

en: Body Text Size
bg_BG: Размер на основния текст

en: Body/Link Font Style
bg_BG: Стил на шрифта на тялото / връзката

en: Body/Link Line Height
bg_BG: Височина на тялото / линията на връзката

en: Body/Link Text Size
bg_BG: Размер на текста на тялото / връзката

en: Bold
bg_BG: смел

en: Border
bg_BG: граница

en: Border Color
bg_BG: Цвят на границата

en: Border Radius
bg_BG: Радиус на границата

en: Border Width
bg_BG: Ширина на границата

en: Bottom
bg_BG: дъно

en: Bottom Bar
bg_BG: Долна лента

en: Bottom to Top
bg_BG: Отдолу нагоре

en: Boxed Layout - Background color
bg_BG: Оформление в кутия - цвят на фона

en: Breakdown #
bg_BG: Разбивка №

en: Breakdown #%d
bg_BG: Разбивка # %d

en: Buffer
bg_BG: буфер

en: Button Font Style
bg_BG: Стил на бутоните на бутоните

en: Button Hover Styles
bg_BG: Стилове на бутоните

en: Button Styles
bg_BG: Стилове на бутони

en: Buttons
bg_BG: Бутони

en: Buttons Font
bg_BG: Бутони с бутони

en: By default comments are not placed on pages, however, if you would like to allow people to comment on your pages simply enable this option.
bg_BG: По подразбиране коментарите не се поставят на страници, но ако искате да позволите на хората да коментират вашите страници, просто активирайте тази опция.

en: By default pages are sorted by name. However if you would rather have them sorted by ID you can adjust this setting.
bg_BG: По подразбиране страниците са сортирани по име. Ако обаче предпочитате да ги сортирате по идентификатор, можете да регулирате тази настройка.

en: By default the navigation bar stays on top of the screen at all times. We suggest to disable this option, if you need to use a logo taller than the default one.
bg_BG: По подразбиране лентата за навигация остава винаги на върха на екрана. Предлагаме да деактивирате тази опция, ако трябва да използвате логото по-високо от стандартното.

en: By default the theme creates a Home link in the default created menu, that when clicked leads back to your blog's homepage. If however, you are using a static homepage and have already created a page called Home to use, this will result in a duplicate link. In this case you should disable this feature to remove the link.
bg_BG: По подразбиране темата създава начална връзка в създаденото по подразбиране меню, което при кликване води обратно към началната страница на блога ви. Ако обаче използвате статична начална страница и вече сте създали страница, наречена Home, за да използвате, това ще доведе до дублиране на връзка. В този случай трябва да деактивирате тази функция, за да премахнете връзката.

en: By default the theme creates post titles based on the title of your post and your blog name. If you would like to make your meta title different than your actual post title you can define a custom title for each post using custom fields. This option must be enabled for custom titles to work, and you must choose a custom field name for your title below.
bg_BG: По подразбиране темата създава заглавия на публикациите въз основа на заглавието на публикацията и името на вашия блог. Ако искате да направите вашето мета заглавие различно от действителното ти заглавие на пост, можете да определите персонализирано заглавие за всяка публикация, като използвате потребителски полета. Тази опция трябва да бъде активирана за персонализираните заглавия, за да работят, и трябва да изберете име на персонализирано поле за заглавието по-долу.

en: By default the theme does not add keywords to your header. Most search engines don't use keywords to rank your site anymore, but some people define them anyway just in case. If you want to add meta keywords to your header then enable this option and fill in the custom keywords field below.
bg_BG: По подразбиране темата не добавя ключови думи към заглавката ви. Повечето търсачки вече не използват ключови думи за класиране на сайта, но някои хора ги определят за всеки случай. Ако искате да добавите мета ключови думи в заглавката си, активирайте тази опция и попълнете полето за персонализирани ключови думи по-долу.

en: By default the theme uses a combination of your blog name and your blog description, as defined when you created your blog, to create your homepage titles. However if you want to create a custom title then simply enable this option and fill in the custom title field below.
bg_BG: По подразбиране темата използва комбинация от името на вашия блог и описанието на блога ви, както е определено, когато сте създали блога си, за да създадете заглавия на вашата начална страница. Ако обаче искате да създадете персонализирано заглавие, просто активирайте тази опция и попълнете полето за персонализирано заглавие по-долу.

en: By default the theme uses your blog description, as defined when you created your blog, to fill in the meta description field. If you would like to use a different description then enable this option and fill in the custom description field below.
bg_BG: По подразбиране темата използва описанието на блога ви, както е определено, когато сте създали блога си, за да попълните полето за описание. Ако искате да използвате друго описание, активирайте тази опция и попълнете полето за персонализирано описание по-долу.

en: CSS Class
bg_BG: CSS клас

en: Call To Action
bg_BG: Призив за действие

en: Callback function: "%s" doesnt exist
bg_BG: Функция за обратно извикване: " %s" не съществува

en: Canonicalization helps to prevent the indexing of duplicate content by search engines, and as a result, may help avoid duplicate content penalties and pagerank degradation. Some pages may have different URL's all leading to the same place. For example domain.com, domain.com/index.html, and www.domain.com are all different URLs leading to your homepage. From a search engine's perspective these duplicate URLs, which also occur often due to custom permalinks, may be treaded individually instead of as a single destination. Defining a canonical URL tells the search engine which URL you would like to use officially. The theme bases its canonical URLs off your permalinks and the domain name defined in the settings tab of wp-admin.
bg_BG: Canonicalization помага да се предотврати индексирането на дублирани съдържание от търсачките, и като резултат, може да помогне за избягване на дублиране на съдържанието наказания и pagerank деградация. Някои страници могат да имат различни URL адреси, водещи към едно и също място. Например domain.com, domain.com/index.html и www.domain.com са различни URL адреси, водещи към началната ви страница. От гледна точка на търсачката тези дублиращи се URL адреси, които често се появяват поради персонализирани permalinks, могат да бъдат променяни поотделно, а не като една дестинация. Определянето на каноничен URL адрес указва на търсачката кой URL адрес искате да използвате официално. Темата основава своите канонични URL адреси на вашите permalinks и името на домейна, дефинирано в раздела за настройки на wp-admin.

en: Canonicalization helps to prevent the indexing of duplicate content by search engines, and as a result, may help avoid duplicate content penalties and pagerank degradation. Some pages may have different URLs all leading to the same place. For example domain.com, domain.com/index.html, and www.domain.com are all different URLs leading to your homepage. From a search engine's perspective these duplicate URLs, which also occur often due to custom permalinks, may be treaded individually instead of as a single destination. Defining a canonical URL tells the search engine which URL you would like to use officially. The theme bases its canonical URLs off your permalinks and the domain name defined in the settings tab of wp-admin.
bg_BG: Canonicalization помага да се предотврати индексирането на дублирани съдържание от търсачките, и като резултат, може да помогне за избягване на дублиране на съдържанието наказания и pagerank деградация. Някои страници може да имат различни URL адреси, водещи към едно и също място. Например domain.com, domain.com/index.html и www.domain.com са различни URL адреси, водещи към началната ви страница. От гледна точка на търсачката тези дублиращи се URL адреси, които често се появяват поради персонализирани permalinks, могат да бъдат променяни поотделно, а не като една дестинация. Определянето на каноничен URL адрес указва на търсачката кой URL адрес искате да използвате официално. Темата основава своите канонични URL адреси на вашите permalinks и името на домейна, дефинирано в раздела за настройки на wp-admin.

en: Captcha Font Size
bg_BG: Размер на шрифта Captcha

en: Captcha Font Style
bg_BG: Стил на Captcha шрифт

en: Caption
bg_BG: Надпис

en: Caption Background Color
bg_BG: Цвят на фона на надписа

en: Caption Font Size
bg_BG: Размер на шрифта на надписа

en: Caption Font Style
bg_BG: Стил на надписите

en: Caption goes here
bg_BG: Надписът отива тук

en: Caption title goes here
bg_BG: Заглавието на надписа отива тук

en: Categories
bg_BG: Категории

en: Categories:
bg_BG: Категории:

en: Category
bg_BG: категория

en: Category Builder
bg_BG: Категория Строител

en: Centered
bg_BG: центрирано

en: Change Your API Key
bg_BG: Променете ключа API

en: Channel Name
bg_BG: Име на канала

en: Chat
bg_BG: Чат

en: Check and sort the sitemap sections you would like to be displayed.
bg_BG: Проверете и сортирайте секциите на Sitemap, които искате да бъдат показани.

en: Check this box if you want to display meta descriptions on category/archive pages. The description is based off the category description you choose when creating/edit your category in wp-admin.
bg_BG: Поставете отметка в това квадратче, ако искате да покажете мета описания на страници категория / архив. Описанието се основава на описанието на категорията, което избирате при създаването / редактирането на категорията ви в wp-admin.

en: Choose Categories.
bg_BG: Изберете Категории.

en: Choose From the Most Used Skills
bg_BG: Изберете от най-използваните умения

en: Choose Sidebar/Widget Area
bg_BG: Изберете Sidebar / Widget Area

en: Choose a category.
bg_BG: Избери категория.

en: Choose a heading style.
bg_BG: Изберете стил на заглавие.

en: Choose a sort method.
bg_BG: Изберете метод за сортиране.

en: Choose a sort order.
bg_BG: Изберете ред на сортиране.

en: Choose an Image
bg_BG: Изберете изображение

en: Choose button color
bg_BG: Изберете цвят на бутона

en: Choose button type
bg_BG: Изберете тип бутон

en: Choose categories.
bg_BG: Изберете категории.

en: Choose title autogeneration method
bg_BG: Изберете метод за генериране на заглавие

en: Choose whether standard or masonry display style for archive pages for tags, author posts, search results.
bg_BG: Изберете дали стандартният или стилът на излагане на каменни зидове за архивни страници за етикети, публикации на автори, резултати от търсенето.

en: Choose which items to display in the postinfo section
bg_BG: Изберете кои елементи да се показват в секцията postinfo

en: Choose yes if you want for automatic slider animation
bg_BG: Изберете да, ако искате за автоматична анимация на плъзгача

en: Circle Counter
bg_BG: Брояч на кръгове

en: Click here to learn more
bg_BG: Кликнете тук, за да научите повече

en: Closed Title Font Style
bg_BG: Затворен стил на шрифта на заглавието

en: Code Integration
bg_BG: Интеграция на код

en: Color
bg_BG: цвят

en: Column Layout
bg_BG: Оформление на колоната

en: Comments
bg_BG: Коментари

en: Consumer Key
bg_BG: Потребителски ключ

en: Consumer Key:
bg_BG: Потребителски ключ:

en: Consumer Secret
bg_BG: Тайната на потребителите

en: Consumer Secret:
bg_BG: Потребителска тайна:

en: Contact Form
bg_BG: форма за контакти

en: Contact Form Map
bg_BG: Карта на формуляра за връзка

en: Contact Form Title
bg_BG: Заглавие на формуляра за контакт

en: Contact Page Template Options
bg_BG: Опции за шаблона на страницата за контакти

en: Content
bg_BG: съдържание

en: Content Font Size
bg_BG: Размер на шрифта на съдържанието

en: Content Font Style
bg_BG: Стил на съдържанието на шрифта

en: Content goes here
bg_BG: Съдържанието е тук

en: Content text or html
bg_BG: Текст на съдържанието или html

en: Countdown
bg_BG: обратно броене

en: Current Category / Tag / Taxonomy
bg_BG: Текуща категория / етикет / таксономия

en: Current Color
bg_BG: Текущ цвят

en: Currently viewing archives from %1$s
bg_BG: В момента преглеждате архивите от %1$s

en: Custom CSS
bg_BG: Персонализиран CSS

en: Custom Title
bg_BG: Заглавие по избор

en: Custom field Name to be used for description
bg_BG: Име на персонализираното поле, което да се използва за описание

en: Custom field Name to be used for keywords
bg_BG: Име на персонализирано поле, което се използва за ключови думи

en: Custom field Name to be used for title
bg_BG: Потребителско поле Име, което ще се използва за заглавие

en: Dashed
bg_BG: Пунктиран

en: Date
bg_BG: Дата

en: Date Format
bg_BG: Формат на датата

en: Date format
bg_BG: Формат на датата

en: Default
bg_BG: По подразбиране

en: Default (%s)
bg_BG: По подразбиране ( %s)

en: Default Category
bg_BG: Категория по подразбиране

en: Default Post Format
bg_BG: По подразбиране формат на публикацията

en: Define a character to separate BlogName and Post title
bg_BG: Определете символ, за да отделите име на блог и пост

en: Delicious
bg_BG: Много вкусен

en: Descending
bg_BG: Низходящо

en: Designed by %1$s | Powered by %2$s
bg_BG: Проектиран от %1$s | Осъществено от %2$s

en: Details Font Style
bg_BG: Подробности Стил на шрифта

en: Disable this option to remove Google Maps API script from your page. Note: Modules which relies to Google Maps API script such as Maps and Fullwidth Maps are still loaded, but will not work unless you manually add Google Maps API script.
bg_BG: Деактивирайте тази опция, за да премахнете скрипта на приложния програмен интерфейс на Google Карти от страницата си. Забележка: Модулите, които разчитат на приложния програмен интерфейс (API) на Google Карти, като Карти и Карти с пълна ширина, все още се зареждат, но няма да работят, освен ако ръчно не добавите приложния скрипт на Google Карти.

en: Disable this option to remove the Google Fonts from your Divi Builder Pages.
bg_BG: Деактивирайте тази опция, за да премахнете шрифтовете на Google от страниците си на Divi Builder.

en: Disable top tier dropdown menu links
bg_BG: Деактивиране на връзките в падащото меню на най-високо ниво

en: Disabled
bg_BG: хора с увреждания

en: Disabling this option will remove the body code below from your blog. This allows you to remove the code while saving it for later use.
bg_BG: Деактивирането на тази опция ще премахне долния код на тялото от блога ви. Това ви позволява да премахнете кода, докато го запазвате за по-късна употреба.

en: Disabling this option will remove the header code below from your blog. This allows you to remove the code while saving it for later use.
bg_BG: Деактивирането на тази опция ще премахне кода на заглавката по-долу от блога ви. Това ви позволява да премахнете кода, докато го запазвате за по-късна употреба.

en: Disabling this option will remove the single bottom code below from your blog. This allows you to remove the code while saving it for later use.
bg_BG: Деактивирането на тази опция ще премахне долния единствен код от блога ви. Това ви позволява да премахнете кода, докато го запазвате за по-късна употреба.

en: Disabling this option will remove the single top code below from your blog. This allows you to remove the code while saving it for later use.
bg_BG: Деактивирането на тази опция ще премахне единствения по-горе общ код от блога ви. Това ви позволява да премахнете кода, докато го запазвате за по-късна употреба.

en: Display # of Tweets:
bg_BG: Показване на # Tweets:

en: Display Featured Posts Only
bg_BG: Показване само на популярни публикации

en: Display Home link
bg_BG: Показване на началната връзка

en: Display Style
bg_BG: Стил на дисплея

en: Display a list of authors.
bg_BG: Покажете списък на авторите.

en: Display a login form.
bg_BG: Показване на формуляр за вход.

en: Display ads.
bg_BG: Показване на реклами.

en: Display comment date?
bg_BG: Да се покаже дата на коментара?

en: Display method
bg_BG: Метод на показване

en: Display post categories?
bg_BG: Показване на категориите на публикациите?

en: Display post count
bg_BG: Показване на броя на публикациите

en: Display post date?
bg_BG: Да се покаже датата на публикацията?

en: Display post thumbnail?
bg_BG: Показване на миниизображение на публикацията?

en: Display the post's exceprt or full content. If full content, then it will truncate to the more tag if used.
bg_BG: Покажете exceprt или пълно съдържание на публикацията. Ако е пълно съдържание, то ще се съкрати до повече етикет, ако се използва.

en: Display your follower counts from top social networks
bg_BG: Покажете броячите на вашите последователи от най-добрите социални мрежи

en: Display your recent tweets.
bg_BG: Покажете последните си туитове.

en: Divi Library
bg_BG: Библиотека Диви

en: Divider
bg_BG: делител

en: Divider Height
bg_BG: Височина на разделителя

en: Divider Position
bg_BG: Разделителна позиция

en: Divider Style
bg_BG: Стил на разделителя

en: Divider Weight
bg_BG: Тегло на разделителя

en: Do not display posts that have been displayed on previous modules.
bg_BG: Не показвайте публикации, които са били показвани в предишни модули.

en: Don't Show Author
bg_BG: Не показвай автор

en: Don't Show Categories
bg_BG: Не показвайте категории

en: Don't Show Comment Count
bg_BG: Не показвайте броя на коментарите

en: Don't Show Date
bg_BG: Не показвай дата

en: Don't Show Featured Image
bg_BG: Не показвай избраното изображение

en: Don't Show Ratings
bg_BG: Не показвай оценки

en: Dotted
bg_BG: пунктирана

en: Double
bg_BG: двойно

en: Drag the marker and the address will be updated automatically. Change the zoom and the zoom level will be saved as well.
bg_BG: Плъзнете маркера и адресът ще се актуализира автоматично. Променете мащаба и нивото на мащабиране също ще бъде записано.

en: Dribbble Profile Url
bg_BG: URL адрес на Dribbble профила

en: Dropdown Menu Animation
bg_BG: Анимиране на падащото меню

en: Dropdown Menu Background Color
bg_BG: Цвят на фона на падащото меню

en: Dropdown Menu Hover/Active Link Color
bg_BG: Падащо меню Hover / Active Color Цвят

en: Dropdown Menu Line Color
bg_BG: Цвят на падащото меню

en: Dropdown Menu Text Color
bg_BG: Цвят на падащото меню на текста

en: Edit Category Layout
bg_BG: Редактиране на оформлението на категорията

en: Edit Default Layout
bg_BG: Редактиране по подразбиране

en: Edit Home Layout
bg_BG: Редактиране на Home Layout

en: Edit Layout
bg_BG: Редактиране на оформлението

en: Edit Project
bg_BG: Редактиране на проект

en: Edit Skill
bg_BG: Редактиране на уменията

en: Effect
bg_BG: ефект

en: Elements
bg_BG: елементи

en: Email
bg_BG: електронна поща

en: Email field cannot be empty.
bg_BG: Полето за имейл не може да бъде празно.

en: Enable Above Footer - Ad
bg_BG: Активиране на долен колонтитул - реклама

en: Enable Autoplay
bg_BG: Активиране на автоматичното пускане

en: Enable Below Header - Ad
bg_BG: Активиране под заглавието - реклама

en: Enable Boxed Layout
bg_BG: Активиране на оформлението в кутии

en: Enable Header Ad
bg_BG: Активиране на рекламата в заглавката

en: Enable Responsive Adsense Ad
bg_BG: Активирайте отзивчивата реклама на AdSense

en: Enable Single Post - Above Post - Ad
bg_BG: Активиране на единична публикация - над пост - реклама

en: Enable Single Post - Below Post - Ad
bg_BG: Активиране на единична публикация - под публикация - реклама

en: Enable body code
bg_BG: Активиране на кода на тялото

en: Enable canonical URL's
bg_BG: Активиране на канонични URL адреси

en: Enable custom description
bg_BG: Активиране на персонализираното описание

en: Enable custom keywords
bg_BG: Активиране на персонализираните ключови думи

en: Enable custom title
bg_BG: Активиране на персонализираното заглавие

en: Enable custom titles
bg_BG: Активиране на персонализирани заглавия

en: Enable header code
bg_BG: Активиране на кода на заглавката

en: Enable meta description
bg_BG: Активиране на описание на мета

en: Enable meta descriptions
bg_BG: Активиране на мета описания

en: Enable meta keywords
bg_BG: Активиране на мета ключови думи

en: Enable single bottom code
bg_BG: Активиране на единичен долния код

en: Enable single top code
bg_BG: Активиране на единичен горен код

en: Enable this option to display Back To Top Button while scrolling
bg_BG: Активирайте тази опция, за да се покаже Back To Top Button, докато превъртате

en: Enable this option to get the smooth scrolling effect with mouse wheel
bg_BG: Активирайте тази опция, за да получите ефекта на гладко превъртане с колелото на мишката

en: Enable this option to make shortcodes respond to various screen sizes
bg_BG: Активирайте тази опция, за да направите кратките кодове отговор на различни размери на екрана

en: Enabling this option will display an ad above the footer. If enabled you must fill in the banner image and destination url below.
bg_BG: Активирането на тази опция ще покаже реклама над долния колонтитул. Ако е активиран, трябва да попълните изображението на банера и целевия URL адрес по-долу.

en: Enabling this option will display an ad below the header. If enabled you must fill in the banner image and destination url below.
bg_BG: Активирането на тази опция ще покаже реклама под заглавката. Ако е активиран, трябва да попълните изображението на банера и целевия URL адрес по-долу.

en: Enabling this option will display an ad in the header. If enabled you must fill in the banner image and destination url below.
bg_BG: Активирането на тази опция ще покаже реклама в заглавката. Ако е активиран, трябва да попълните изображението на банера и целевия URL адрес по-долу.

en: Enabling this option will display an ad on the bottom of your post pages below the single post content. If enabled you must fill in the banner image and destination url below.
bg_BG: Активирането на тази опция ще покаже реклама в долната част на страниците на публикациите ви под съдържанието на отделната публикация. Ако е активиран, трябва да попълните изображението на банера и целевия URL адрес по-долу.

en: Enabling this option will display an ad on the top of your post pages above the single post content. If enabled you must fill in the banner image and destination url below.
bg_BG: Активирането на тази опция ще покаже реклама в горната част на страниците Ви за публикации над съдържанието на единичното съобщение. Ако е активиран, трябва да попълните изображението на банера и целевия URL адрес по-долу.

en: Enqueue Google Maps Script
bg_BG: Поставете скрипт в Google Карти

en: Enter an optional CSS ID to be used for this module. An ID can be used to create custom CSS styling, or to create links to particular sections of your page.
bg_BG: Въведете допълнителен CSS ID, който да се използва за този модул. Идентификационният номер може да се използва за създаване на персонализиран стил на CSS или за създаване на връзки към определени раздели на страницата ви.

en: Enter optional CSS classes to be used for this module. A CSS class can be used to create custom CSS styling. You can add multiple classes, separated with a space.
bg_BG: Въведете допълнителни CSS класове, които да се използват за този модул. CSS клас може да се използва за създаване на персонализиран CSS стил. Можете да добавите няколко класа, разделени с интервал.

en: Enter the App ID
bg_BG: Въведете ID на приложението

en: Enter the App Secret
bg_BG: Въведете тайна на приложението

en: Enter the URL of your Dribbble Profile.
bg_BG: Въведете URL адреса на профила си в Dribbble.

en: Enter the URL of your Facebook Profile.
bg_BG: Въведете URL адреса на профила си във Facebook.

en: Enter the URL of your Google+ Profile.
bg_BG: Въведете URL адреса на потребителския си профил в Google+.

en: Enter the URL of your Instagram Profile.
bg_BG: Въведете URL адреса на потребителския си профил в Instagram.

en: Enter the URL of your Pinterest Profile.
bg_BG: Въведете URL адреса на профила си в Pinterest.

en: Enter the URL of your RSS feed.
bg_BG: Въведете URL адреса на вашата RSS емисия.

en: Enter the URL of your Stumbleupon Profile.
bg_BG: Въведете URL адреса на профила си в Stumbleupon.

en: Enter the URL of your Tumblr Profile.
bg_BG: Въведете URL адреса на профила си в Tumblr.

en: Enter the URL of your Twitter Profile.
bg_BG: Въведете URL адреса на профила си в Twitter.

en: Enter the URL of your Youtube Profile.
bg_BG: Въведете URL адреса на потребителския си профил в YouTube.

en: Every 1 Day
bg_BG: Всеки 1 ден

en: Every 12 Hours
bg_BG: На всеки 12 часа

en: Every 3 Days
bg_BG: На всеки 3 дни

en: Every 3 Hours
bg_BG: На всеки 3 часа

en: Every 7 Days
bg_BG: На всеки 7 дни

en: Every Hour
bg_BG: Всеки час

en: Exclude
bg_BG: изключвам

en: Exclude categories from the navigation bar
bg_BG: Изключете категориите от лентата за навигация

en: Exclude pages from the navigation bar
bg_BG: Изключване на страници от лентата за навигация

en: Extra - Ads
bg_BG: Екстра - реклами

en: Extra - Authors
bg_BG: Екстра - автори

en: Extra - Layout
bg_BG: Екстра - оформление

en: Extra - Login
bg_BG: Екстра - Вход

en: Extra - Recent Comments
bg_BG: Екстра - Последни коментари

en: Extra - Recent Posts
bg_BG: Екстра - Последни публикации

en: Extra - Recent Reviews
bg_BG: Екстра - скорошни отзиви

en: Extra - Recent Tweets
bg_BG: Екстра - Последни Tweets

en: Extra - Recent Videos
bg_BG: Екстра - Последни видеоклипове

en: Extra - Social Network Followers
bg_BG: Последователи на извънсоциалната мрежа

en: Extra Category Layout
bg_BG: Оформление за допълнителна категория

en: Extra Customizer Settings
bg_BG: Допълнителни настройки за персонализиране

en: Extra Mega Menu
bg_BG: Екстра мега меню

en: Extra Settings
bg_BG: Допълнителни настройки

en: Extra uses uncombined and unminified CSS files because "SCRIPT_DEBUG" constant on wp-config.php has been set to "true". Other plugin can enforce Extra to use uncombined and unminified CSS files by filtering "et_load_unminified_styles" filter as well.
bg_BG: Extra използва несвързани и неподписани CSS файлове, защото константата "SCRIPT_DEBUG" на wp-config.php е настроена на "true". Другият плъгин може да наложи Extra да използва несвързани и неподредени CSS файлове, като филтрира и филтъра "et_load_unminified_styles".

en: Extra uses uncombined and unminified javascript files because "SCRIPT_DEBUG" constant on wp-config.php has been set to "true". Other plugin can enforce Extra to use uncombined and unminified javascript files by filtering "et_load_unminified_scripts" filter as well.
bg_BG: Extra използва несвързани и нерегулирани javascript файлове, защото "SCRIPT_DEBUG" константата на wp-config.php е настроена на "true". Другият плъгин може да наложи Extra да използва несвързани и нерегулирани javascript файлове, като филтрира и филтъра "et_load_unminified_scripts".

en: Facebook Profile Url
bg_BG: URL адрес на профила в Facebook

en: Fade In
bg_BG: Избледнява

en: Fade In From Bottom
bg_BG: Избледняват отдолу

en: Fade In From Left
bg_BG: Избледняват отляво

en: Fade In From Right
bg_BG: Избледняват отдясно

en: Fade In From Top
bg_BG: Избледняват от горе

en: Favorite
bg_BG: любим

en: Featured
bg_BG: Препоръчани

en: Featured Post
bg_BG: Препоръчана публикация

en: Featured Posts Slider
bg_BG: Препоръчани слайдерни постове

en: Filter Font Size
bg_BG: Размер на шрифта на филтъра

en: Filter Font Style
bg_BG: Сортиране на шрифта на филтъра

en: Filterable Portfolio
bg_BG: Портфолио, което може да се филтрира

en: Find
bg_BG: намирам

en: Fixed Navigation Bar
bg_BG: Фиксирана лента за навигация

en: Fixed Navigation Settings
bg_BG: Фиксирани навигационни настройки

en: Flip In Horizontally
bg_BG: Обърнете хоризонтално

en: Flip In Vertically
bg_BG: Въртете вертикално

en: Follow @%s
bg_BG: Следвайте @ %s

en: Follow Font & Icon Size
bg_BG: Следвайте Font & Icon Size

en: Follow Us
bg_BG: Последвай ни

en: Font Style
bg_BG: Стил на шрифта

en: Footer Credit Font Style
bg_BG: Стил на кредитния шрифт в долния колонтитул

en: Footer Credit Text Color
bg_BG: Цвят на текста за кредит в долния колонтитул

en: Footer Credit Text Size
bg_BG: Размер на текста за кредит от долния колонтитул

en: Footer Elements
bg_BG: Елементи на долния колонтитул

en: Footer Menu
bg_BG: Меню на долния колонтитул

en: Footer Menu Active Link Color
bg_BG: Меню на долния колонтитул Активен цвят на връзката

en: Footer Menu Font Style
bg_BG: Меню на долния колонтитул

en: Footer Menu Letter Spacing
bg_BG: Меню на долния колонтитул

en: Footer Menu Link Color
bg_BG: Меню на долния колонтитул Цвят на връзката

en: Footer Menu Text Size
bg_BG: Размер на текста на менюто на долния колонтитул

en: Footer Settings
bg_BG: Настройки на долния колонтитул

en: Footer Sidebar
bg_BG: Странична лента на долния колонтитул

en: Footer Sidebar Left
bg_BG: Долна странична лента вляво

en: Footer Sidebar Middle
bg_BG: Странична лента в долната част на долния колонтитул

en: Footer Sidebar Middle Left
bg_BG: Странична лента на долния колонтитул

en: Footer Sidebar Middle Right
bg_BG: Странична лента на долния колонтитул дясно

en: Footer Sidebar Right
bg_BG: Странична лента на долния колонтитул вдясно

en: Form submission error, please refresh and try again.
bg_BG: Грешка при подаване на формуляр, моля, опреснете и опитайте отново.

en: Format
bg_BG: формат

en: Front page displays
bg_BG: Показва се първа страница

en: Fullwidth Slider
bg_BG: Плъзгач с пълна ширина

en: Gallery
bg_BG: галерия

en: Gallery Format Options
bg_BG: Галерия Опции за форматиране

en: General
bg_BG: Общ

en: General Settings
bg_BG: Основни настройки

en: Global Accent Color
bg_BG: Глобален акцент

en: Google API Key
bg_BG: Ключ на Google API

en: Google API key. You can find all the info on how to obtain one here: %s
bg_BG: Ключ на Google API. Тук можете да намерите цялата информация за това как да го получите: %s

en: Google Fonts subsets
bg_BG: Google Fonts подмножества

en: Google+ Profile Url
bg_BG: URL адрес на потребителския профил в Google+

en: Google+ User Id
bg_BG: Id на потребител на Google+

en: Groove
bg_BG: бразда

en: Header
bg_BG: удар с глава

en: Header & Navigation Settings
bg_BG: Настройки на заглавието и навигацията

en: Header Elements Settings
bg_BG: Настройки на елементите на заглавката

en: Header Font Size
bg_BG: Размер на шрифта на заглавието

en: Header Font Style
bg_BG: Стил на заглавния шрифт

en: Header Format Settings
bg_BG: Настройки на формата на заглавието

en: Header Text
bg_BG: Текст на заглавието

en: Header Text Color
bg_BG: Цвят на текста на заглавието

en: Heading Font
bg_BG: Заглавен шрифт

en: Heading Font Style
bg_BG: Стил на заглавието

en: Heading Line Height
bg_BG: Височина на водещата линия

en: Heading Style
bg_BG: Стил на заглавието

en: Heading Text Color
bg_BG: Цвят на текста на заглавието

en: Heading Text Size
bg_BG: Размер на текста на заглавието

en: Help
bg_BG: Помогне

en: Here you can add custom css to override or extend default styles.
bg_BG: Тук можете да добавите персонализирани css, за да замените или разширите стилове по подразбиране.

en: Here you can change Global Accent Color that is used on all pages of your site.
bg_BG: Тук можете да промените Global Accent Color, който се използва на всички страници на вашия сайт.

en: Here you can change which character separates your blog title and index page name when using autogenerated post titles. Common values are | or -
bg_BG: Тук можете да промените кой символ разделя заглавието на вашия блог и името на индексната страница, когато използвате автоматично генерирани заглавия на публикации. Общите стойности са или -

en: Here you can change which character separates your blog title and post name when using autogenerated post titles. Common values are | or -
bg_BG: Тук можете да промените кой символ разделя заглавието на вашия блог и името на публикацията, когато използвате автоматично генерирани заглавия. Общите стойности са или -

en: Here you can choose how your titles on index pages are generated. You can change which order your blog name and index title are displayed, or you can remove the blog name from the title completely.
bg_BG: Тук можете да изберете как да се генерират заглавията на индексните страници. Можете да промените коя поръчка да се показва името на вашия блог и индекс или можете да премахнете името на блога от заглавието напълно.

en: Here you can choose the default Sidebar/Widget Area for WooCommerce pages.
bg_BG: Тук можете да изберете по подразбиране Sidebar / Widget Area за страниците на WooCommerce.

en: Here you can choose the default Sidebar/Widget Area.
bg_BG: Тук можете да изберете по подразбиране Sidebar / Widget Area.

en: Here you can choose the default location of the Sidebar for WooCommerce pages.
bg_BG: Тук можете да изберете местоположението по подразбиране на страничната лента за страниците на WooCommerce.

en: Here you can choose the default location of the Sidebar.
bg_BG: Тук можете да изберете местоположението по подразбиране на страничната лента.

en: Here you can choose the refresh period used for the social network follower counts widget.
bg_BG: Тук можете да изберете периода за опресняване, използван за приспособлението за броене на социалните мрежи.

en: Here you can choose to display the Dribbble Icon on your homepage.
bg_BG: Тук можете да изберете да покажете иконата на Dribbble на началната си страница.

en: Here you can choose to display the Facebook Icon on your homepage.
bg_BG: Тук можете да изберете да показвате иконата на Facebook на началната си страница.

en: Here you can choose to display the Google+ Icon on your homepage.
bg_BG: Тук можете да изберете да показвате иконата на Google+ на началната си страница.

en: Here you can choose to display the Instagram Icon on your homepage.
bg_BG: Тук можете да изберете да покажете иконата на Instagram на началната си страница.

en: Here you can choose to display the Pinterest Icon on your homepage.
bg_BG: Тук можете да изберете да покажете Pinterest Icon на началната си страница.

en: Here you can choose to display the RSS Icon.
bg_BG: Тук можете да изберете да покажете иконата на RSS.

en: Here you can choose to display the Stumbleupon Icon on your homepage.
bg_BG: Тук можете да изберете да показвате иконата Stumbleupon на началната си страница.

en: Here you can choose to display the Tumblr Icon on your homepage.
bg_BG: Тук можете да изберете да показвате иконата на Tumblr на началната си страница.

en: Here you can choose to display the Twitter Icon.
bg_BG: Тук можете да изберете да се показва иконата на Twitter.

en: Here you can choose to display the Youtube Icon on your homepage.
bg_BG: Тук можете да изберете да покажете иконата на Youtube на началната си страница.

en: Here you can choose to remove certain categories from the navigation menu. All categories marked with an X will not appear in your navigation bar.
bg_BG: Тук можете да изберете да премахнете определени категории от навигационното меню. Всички категории, отбелязани с Х, няма да се показват в навигационната ви лента.

en: Here you can choose to remove certain pages from the navigation menu. All pages marked with an X will not appear in your navigation bar.
bg_BG: Тук можете да изберете да премахнете определени страници от навигационното меню. Всички страници, отбелязани с Х, няма да се показват в навигационната ви лента.

en: Here you can choose to reverse the order that your categories links are displayed. You can choose between ascending and descending.
bg_BG: Тук можете да изберете да промените реда, в който се показват връзките ви с категориите. Можете да избирате между възходящо и низходящо.

en: Here you can choose to reverse the order that your pages links are displayed. You can choose between ascending and descending.
bg_BG: Тук можете да изберете да промените реда, в който се показват връзките на Вашите страници. Можете да избирате между възходящо и низходящо.

en: Here you can choose to sort your pages links.
bg_BG: Тук можете да изберете да сортирате линковете на страниците си.

en: Here you can choose which items appear in the postinfo section on archive pages. This is the area, usually below the post title, which displays basic information about your post. The highlighted itmes shown below will appear.
bg_BG: Тук можете да изберете кои елементи да се показват в секцията postinfo на архивните страници. Това е областта, обикновено под заглавието на публикацията, която показва основна информация за публикацията ви. Появените по-долу обозначени теми се показват.

en: Here you can choose which items appear in the postinfo section on single post pages. This is the area, usually below the post title, which displays basic information about your post. The highlighted itmes shown below will appear.
bg_BG: Тук можете да изберете кои елементи да се показват в секцията postinfo на отделни страници. Това е областта, обикновено под заглавието на публикацията, която показва основна информация за публикацията ви. Появените по-долу обозначени теми се показват.

en: Here you can choose which sharing icons/options to display. All options marked with an X will not appear.
bg_BG: Тук можете да изберете кои икони / опции за споделяне да се показват. Всички опции, маркирани с X, няма да се появят.

en: Here you can define whether to show "read more" link after the excerpts or not.
bg_BG: Тук можете да определите дали да се показва връзката "прочетете повече" след откъси или не.

en: Here you can designate how many WooCommerce products are displayed on the archive page. This option works independently from the Settings > Reading options in wp-admin.
bg_BG: Тук можете да посочите колко WooCommerce продукти са показани в архивната страница. Тази опция работи независимо от Настройки> Опции за четене в wp-admin.

en: Here you can designate how many recent articles are displayed on the Archive pages. This option works independently from the Settings > Reading options in wp-admin.
bg_BG: Тук можете да посочите колко нови статии са показани на архивните страници. Тази опция работи независимо от Настройки> Опции за четене в wp-admin.

en: Here you can designate how many recent articles are displayed on the Category page. This option works independently from the Settings > Reading options in wp-admin.
bg_BG: Тук можете да посочите колко скоро статии са показани на страницата Категория. Тази опция работи независимо от Настройки> Опции за четене в wp-admin.

en: Here you can designate how many recent articles are displayed on the Search results pages. This option works independently from the Settings > Reading options in wp-admin.
bg_BG: Тук можете да посочите колко скоро статии се показват на страниците с резултати от търсенето. Тази опция работи независимо от Настройки> Опции за четене в wp-admin.

en: Here you can designate how many recent articles are displayed on the Tag pages. This option works independently from the Settings > Reading options in wp-admin.
bg_BG: Тук можете да посочите колко скоро статии се показват на страниците с етикети. Тази опция работи независимо от Настройки> Опции за четене в wp-admin.

en: Here you can provide destination url
bg_BG: Тук можете да предоставите целеви URL адрес

en: Here you can provide image url
bg_BG: Тук можете да предоставите URL адрес на изображение

en: Hex Value
bg_BG: Hex стойност

en: Hide Author Box
bg_BG: Скриване на полето за автор

en: Hide Featured Image on Post
bg_BG: Скриване на избраното изображение в публикация

en: Hide Logo Image
bg_BG: Скриване на изображението на лого

en: Hide Navigation Until Scroll
bg_BG: Скриване на навигация до превъртане

en: Hide Post Rating
bg_BG: Скриване на рейтинга за публикуване

en: Hide Project Categories
bg_BG: Скриване на категориите на проекта

en: Hide Project Titles
bg_BG: Скриване на дялове на проекти

en: Hide Related Posts
bg_BG: Скриване на сродни публикации

en: Hide Title &amp; Meta on Post
bg_BG: Скриване на заглавието и Meta на публикацията

en: Hide empty categories
bg_BG: Скриване на празни категории

en: Highest Rated
bg_BG: Най-високо оценени

en: Home
bg_BG: У дома

en: Homepage
bg_BG: начална страница

en: Homepage Basic
bg_BG: Начална страница на началната страница

en: Homepage SEO
bg_BG: Начална страница SEO

en: Homepage custom title (if enabled)
bg_BG: Специално заглавие на началната страница (ако е активирано)

en: Homepage meta description (if enabled)
bg_BG: Мета описание на началната страница (ако е активирано)

en: Homepage meta keywords (if enabled)
bg_BG: Мета ключови думи на началната страница (ако са активирани)

en: Hover Overlay Color
bg_BG: Наслагване на цвета

en: Hover Overlay Icon Color
bg_BG: Цвят на иконата за навъртане на мишката

en: Hover Overlay Icon Picker
bg_BG: Избор на икони с икони на мишката

en: Hover/Active Link Color
bg_BG: Цвят на връзката при навъртане / активна връзка

en: Icon
bg_BG: икона

en: If custom titles are disabled, choose autogeneration method
bg_BG: Ако потребителските заглавия са забранени, изберете метод за автоматично генериране

en: If you are not using cutsom post titles you can still have control over how your titles are generated. Here you can choose which order you would like your post title and blog name to be displayed, or you can remove the blog name from the title completely.
bg_BG: Ако не използвате cutsom заглавия, все още можете да контролирате как се генерират вашите заглавия. Тук можете да изберете коя поръчка искате да се показва заглавието на публикацията и името на блога ви, или можете напълно да премахнете името на блога от заглавието.

en: If you are not using cutsom post titles you can still have control over hw your titles are generated. Here you can choose which order you would like your post title and blog name to be displayed, or you can remove the blog name from the title completely.
bg_BG: Ако не използвате cutsom заглавия след като все още имате контрол над hw вашите заглавия се генерират. Тук можете да изберете коя поръчка искате да се показва заглавието на публикацията и името на блога ви, или можете напълно да премахнете името на блога от заглавието.

en: If you have enabled custom titles you can add your custom title here. Whatever you type here will be placed between the < title >< /title > tags in header.php
bg_BG: Ако сте активирали персонализирани заглавия, можете да добавите персонализираното си заглавие тук. Каквото и да пишете тук, ще бъде поставено между <title> </ title> таговете в header.php

en: If you have enabled meta descriptions you can add your custom description here.
bg_BG: Ако сте активирали мета описания, можете да добавите персонализираното си описание тук.

en: If you have enabled meta keywords you can add your custom keywords here. Keywords should be separated by comas. For example: wordpress,themes,templates,elegant
bg_BG: Ако сте активирали мета ключови думи, можете да добавите тук персонализирани ключови думи. Ключовите думи трябва да бъдат разделени от кома. Например: WordPress, теми, шаблони, елегантни

en: If you would like categories to be displayed in your navigationbar that don't have any posts in them then disable this option. By default empty categories are hidden
bg_BG: Ако искате да се показват категории в навигационната ви лента, които нямат никакви публикации в тях, деактивирайте тази опция. По подразбиране празни категории са скрити

en: If you would like to add a meta description to your post you can do so using custom fields. This option must be enabled for descriptions to be displayed on post pages. You can add your meta description using custom fields based off the custom field name you define below.
bg_BG: Ако искате да добавите мета описание към публикацията си, можете да го направите, като използвате потребителски полета. Тази опция трябва да бъде активирана, за да се показват описанията на страниците на публикациите. Можете да добавите вашето описание с помощта на персонализирани полета, базирани от името на полето, което дефинирате по-долу.

en: If you would like to add meta keywords to your post you can do so using custom fields. This option must be enabled for keywords to be displayed on post pages. You can add your meta keywords using custom fields based off the custom field name you define below.
bg_BG: Ако искате да добавите мета ключови думи към публикацията си, можете да го направите, като използвате потребителски полета. Тази опция трябва да бъде активирана за ключови думи, които да се показват на страниците на публикациите. Можете да добавите мета ключови думи с помощта на персонализирани полета, базирани на името на полето, което дефинирате по-долу.

en: If you would like to remove the dropdown menus from the categories navigation bar disable this feature.
bg_BG: Ако искате да премахнете падащите менюта от лентата за навигация на категориите, забранете тази функция.

en: If you would like to remove the dropdown menus from the pages navigation bar disable this feature.
bg_BG: Ако искате да премахнете падащите менюта от лентата за навигация на страниците, забранете тази функция.

en: If you would like to use your own custom favicon image click the Upload Image button.
bg_BG: Ако желаете да използвате собственото си изображение на Favicon, кликнете върху бутона Качване на изображение.

en: If you would like to use your own custom logo image click the Upload Image button.
bg_BG: Ако искате да използвате собственото си изображение на логото, кликнете върху бутона Качване на изображение.

en: Ignore Displayed Posts
bg_BG: Игнориране на показваните публикации

en: Image
bg_BG: Изображение

en: Image Alt Text
bg_BG: Алтернативен текст на изображението

en: Image Alt Text:
bg_BG: Алтернативен текст на изображението:

en: Image Height
bg_BG: Височина на изображението

en: Image URL
bg_BG: URL адрес на изображение

en: Image Url
bg_BG: URL адрес на изображението

en: Image Url:
bg_BG: URL адрес на изображението:

en: Image Width
bg_BG: Ширина на изображението

en: Image doesn't exist
bg_BG: Изображението не съществува

en: In some cases users will want to create parent categories or links as placeholders to hold a list of child links or categories. In this case it is not desirable to have the parent links lead anywhere, but instead merely serve an organizational function. Enabling this options will remove the links from all parent pages/categories so that they don't lead anywhere when clicked.
bg_BG: В някои случаи потребителите ще искат да създадат родителски категории или връзки като заместители за съхраняване на списък с детски връзки или категории. В този случай не е желателно родителските връзки да водят навсякъде, а вместо това да служат само на организационна функция. Активирането на тези опции ще премахне връзките от всички родителски страници / категории, така че да не водят никъде, когато са кликнали.

en: Inactive Footer Sidebar
bg_BG: Странична лента на долния колонтитул

en: Inactive Tab Background Color
bg_BG: Цвят на фона на неактивната раздела

en: Index Page SEO
bg_BG: Индекс страница SEO

en: Input Field Padding
bg_BG: Попълване на полето за въвеждане

en: Input Font Size
bg_BG: Размер на входния шрифт

en: Input Font Style
bg_BG: Въведете стила на шрифта

en: Input adsense code
bg_BG: Въведете AdSense код

en: Input advertisement destination url
bg_BG: Въведете URL адреса на целевата реклама

en: Input advertisement image
bg_BG: Въведете рекламно изображение

en: Inset
bg_BG: добавям

en: Instagram Profile Url
bg_BG: Потребителски профил в Instagram

en: Invalid post
bg_BG: Невалидна публикация

en: Italic
bg_BG: италийски

en: Join Now
bg_BG: Присъедини се сега

en: Latest
bg_BG: Последен

en: Layout
bg_BG: оформление

en: Layout Settings
bg_BG: Настройки за оформление

en: Layout Usage
bg_BG: Използване на оформлението

en: Leave a Reply to %s
bg_BG: Оставете отговор на %s

en: Leave a reply
bg_BG: Оставете коментар

en: Left
bg_BG: Наляво

en: Left to Right
bg_BG: Отляво надясно

en: Left/Right
bg_BG: Ляво, дясно

en: Left/Right or Centered?
bg_BG: Ляво / дясно или центрирано?

en: Length of the title need to be limited to prevent inappropriate caption height in narrow column
bg_BG: Дължината на заглавието трябва да бъде ограничена, за да се предотврати неподходящата височина на надписа в тясна колона

en: Letter Spacing
bg_BG: Разстояние между буквите

en: Limit
bg_BG: лимит

en: Link
bg_BG: връзка

en: Link Format Options
bg_BG: Опции за формат на връзката

en: Link Title
bg_BG: Заглавие на връзката

en: Link URL
bg_BG: URL адрес на връзката

en: Link Url:
bg_BG: URL адрес за връзка:

en: Link text
bg_BG: Текст на връзката

en: List Meta
bg_BG: Списък Meta

en: List Title
bg_BG: Заглавие на списък

en: Loading
bg_BG: Зареждане

en: Loading...
bg_BG: Зареждане...

en: Login
bg_BG: Влизам

en: Logo Height
bg_BG: Височина на логото

en: Logout
bg_BG: Излез от профила си

en: Lost my Password
bg_BG: Загубих паролата си

en: Magazine Homepage
bg_BG: Начална страница на списанието

en: Main Body
bg_BG: Основно тяло

en: Main Meta
bg_BG: Главна Мета

en: Main Post Area
bg_BG: Основна пощенска зона

en: Main Post Entry
bg_BG: Въвеждане на главна публикация

en: Main Post Excerpt
bg_BG: Откъс от главната поща

en: Main Post Meta
bg_BG: Главна публикация Meta

en: Main Post Meta Icons (Rating &amp; Comment)
bg_BG: Основни икони на Meta Post (Оценка и коментар)

en: Main Post Overlay
bg_BG: Наслагване на основната публикация

en: Main Post Overlay Icon
bg_BG: Икона на основния пост

en: Main Post Title
bg_BG: Заглавие на основната публикация

en: Main Sidebar
bg_BG: Основна странична лента

en: Main Title
bg_BG: Основно заглавие

en: Make Fullwidth
bg_BG: Направете пълна ширина

en: Map
bg_BG: карта

en: Map Format Options
bg_BG: Опции за формат на картата

en: Map Pin Address
bg_BG: Адрес на картата Pin

en: Masonry
bg_BG: зидария

en: Masonry Blog Category
bg_BG: Категория на каменния блог

en: Masonry Blog Category With Featured Posts
bg_BG: Масонство блог категория с Топ мнения

en: Masonry Blog Homepage
bg_BG: Начална страница на каменния блог

en: Max Width
bg_BG: Макс. Ширина

en: Max. Title Characters
bg_BG: Макс. Символи на заглавието

en: Maximum 200
bg_BG: Максимум 200

en: Mega Menu 2 Featured and Recent List
bg_BG: Mega Menu 2 Препоръчани и скорошни списъци

en: Mega Menu 3 Featured
bg_BG: Мега меню 3 Препоръчани

en: Mega Menu List
bg_BG: Мега списък с менюта

en: Menu Height
bg_BG: Височина на менюто

en: Message
bg_BG: съобщение

en: Meta
bg_BG: Мета

en: Meta Font Size
bg_BG: Размер на мета шрифта

en: Meta Font Style
bg_BG: Стил на мета шрифта

en: Minify And Combine CSS Files
bg_BG: Намаляване и комбиниране на CSS файлове

en: Minify And Combine Javascript Files
bg_BG: Минимизиране и комбиниране на Javascript файлове

en: Module Customizer
bg_BG: Модул Customizer

en: Module Head
bg_BG: Модул за глава

en: Module Header
bg_BG: Заглавие на модула

en: Module Subheader
bg_BG: Подклас на модула

en: Most Popular
bg_BG: Най - известен

en: Most Recent
bg_BG: Най-скорошен

en: MySpace
bg_BG: Моето пространство

en: Name
bg_BG: име

en: Name Font Style
bg_BG: Стил на името на шрифта

en: Name displayed internally in builder for this ad
bg_BG: Името се показва вътрешно в съставителя за тази реклама

en: Name field cannot be empty.
bg_BG: Полето за име не може да бъде празно.

en: Nav Arrow Background Color
bg_BG: Цвят на фона със стрелка Nav

en: Nav Arrow Color
bg_BG: Цвят на стрелката за навигация

en: Nav Icon
bg_BG: Икона на Nav

en: Nav Icon Hover
bg_BG: Навигационната икона Hover

en: Navigation
bg_BG: навигация

en: New Category Layout
bg_BG: Оформление за нова категория

en: New Message From %1$s%2$s: %3$s
bg_BG: Ново съобщение от %1$s %2$s: %3$s

en: New Project
bg_BG: Нов проект

en: New Skill Name
bg_BG: Ново име на умението

en: New Tab
bg_BG: Нов прозорец

en: Newer Comments <span class="meta-nav">&rarr;</span>
bg_BG: По-нови коментари <span class="meta-nav">→</span>

en: Next
bg_BG: Следващия

en: Next &raquo;
bg_BG: Следващия "

en: Next Tab
bg_BG: Следващ раздел

en: No
bg_BG: Не

en: No Animation
bg_BG: Без анимация

en: No Mega Menu
bg_BG: Без мега меню

en: No Sidebar
bg_BG: Няма странична лента

en: No Skills Found
bg_BG: Няма намерени умения

en: No Video Found
bg_BG: Няма намерен видеоклип

en: No available options.
bg_BG: Няма налични опции.

en: No sidebar, single column view with Project Details box below content
bg_BG: Няма странична лента, изглед с една колона с полето „Данни за проекта“ под съдържанието

en: Nothing found
bg_BG: Нищо не е намерено

en: Nothing found in Trash
bg_BG: Нищо не е намерено в кошчето

en: Number Counter
bg_BG: Брояч на номера

en: Number Font Size
bg_BG: Размер на шрифта

en: Number Font Style
bg_BG: Стил на номера на шрифта

en: Number of Posts displayed on Archive pages
bg_BG: Брой публикации, показани на архивни страници

en: Number of Posts displayed on Category page
bg_BG: Брой публикации, показани на страницата Категория

en: Number of Posts displayed on Search pages
bg_BG: Брой публикации, показани на страниците за търсене

en: Number of Posts displayed on Tag pages
bg_BG: Брой публикации, показани на страниците с етикети

en: Number of Products displayed on WooCommerce archive pages
bg_BG: Брой продукти, показани на архивните страници на WooCommerce

en: Number of comments to show:
bg_BG: Брой коментари за показване:

en: Number of dropdown tiers shown
bg_BG: Брой показани падащи нива

en: Number of posts to show:
bg_BG: Брой публикации за показване:

en: OR
bg_BG: ИЛИ

en: Only display featured posts.
bg_BG: Да се показват само публикувани публикации.

en: Open Project URL in new window
bg_BG: Отворете URL адреса на проекта в нов прозорец

[ctx: Open Sans font: on or off]
en: on
bg_BG: за

en: Open link in new window
bg_BG: Отворете връзката в нов прозорец

en: Options
bg_BG: Настроики

en: Order Category Links by Ascending/Descending
bg_BG: Поръчайте категории Връзки по възходящо / низходящо

en: Order Pages Links by Ascending/Descending
bg_BG: Страници за поръчки Връзки по възходящо / низходящо

en: Our Authors
bg_BG: Нашите автори

en: Outset
bg_BG: начало

en: Overlay
bg_BG: настилка

en: PASSWORD
bg_BG: ПАРОЛА

en: Padding
bg_BG: подложка

en: Page IDs, separated by commas.
bg_BG: Идентификатори на страници, разделени със запетая.

en: Page Name
bg_BG: Име на страницата

en: Page not found
bg_BG: Страницата не е намерена

en: Pages
bg_BG: Страници

en: Pages:
bg_BG: Страници:

en: Pagination
bg_BG: номериране на страници

en: Pagination Active Background Color
bg_BG: Активен фонов цвят

en: Pagination Active Color
bg_BG: Активно оцветяване

en: Pagination Background
bg_BG: Фоново обозначение

en: Pagination Background Color
bg_BG: Цвят на фона на маркиране

en: Pagination Color
bg_BG: Цвят на маркиране

en: Pagination Item
bg_BG: Елемент за маркиране

en: Pagination Item Active
bg_BG: Елемент за позициониране

en: Parent Skill
bg_BG: Родителски умения

en: Parent Skill:
bg_BG: Родителски умения:

en: Password:
bg_BG: парола:

en: Paste image url here, if you chose "images" slider type
bg_BG: Поставете URL адреса на изображението тук, ако сте избрали плъзгача "images"

en: Percent Font Size
bg_BG: Процент на размера на шрифта

en: Percent Font Style
bg_BG: Процент стил на шрифта

en: Person
bg_BG: човек

en: Pinterest Profile Url
bg_BG: Pinterest URL адрес на профила

en: Place your adsense code here.
bg_BG: Поставете кода на AdSense тук.

en: Please enter a valid email address.
bg_BG: Моля, въведете валиден имейл адрес.

en: Popular
bg_BG: Популярен

en: Popular Skills
bg_BG: Популярни умения

en: Portfolio Page Template Options
bg_BG: Опции за шаблон на страницата на портфейла

en: Portrait Border Radius
bg_BG: Портретен радиус на границата

en: Post
bg_BG: пост

en: Post Background Color
bg_BG: Цвят на фона на публикацията

en: Post Caption
bg_BG: Пост надпис

en: Post Comment
bg_BG: Публикувай коментар

en: Post Entry
bg_BG: Въвеждане на публикация

en: Post Excerpt
bg_BG: Откъс от публикацията

en: Post Featured Image
bg_BG: Публикувайте представено изображение

en: Post Format Audio Player
bg_BG: Формат на аудио плейъра

en: Post Format Audio Wrapper
bg_BG: Аудио обвивка на формата на публикацията

en: Post Format Gallery Nav
bg_BG: Галерия за публикуване на публикации Nav

en: Post Format Gallery Nav Hover
bg_BG: Галерията за публикации в публикацията във формат на публикацията

en: Post Format Gallery Nav Icon
bg_BG: Икона на галерията на публикацията във формат на публикацията

en: Post Format Gallery Nav Icon Hover
bg_BG: Галерия на публикацията на публикацията на иконата на мишката

en: Post Format Icon
bg_BG: Икона на формата на публикацията

en: Post Format Icon Background Color
bg_BG: Цвят на икона на фона на публикацията

en: Post Format Link Background
bg_BG: Фон на връзката във формата на публикацията

en: Post Format Quote Background
bg_BG: Предпочитан фон на цитата на публикацията

en: Post Meta
bg_BG: Публикувай Meta

en: Post Meta Icons (Rating &amp; Comment)
bg_BG: Икони за публикуване на Meta (оценка и коментар)

en: Post Overlay
bg_BG: Наслагване на публикация

en: Post Overlay Icon
bg_BG: Икона за наслагване на публикация

en: Post Read More
bg_BG: Публикувайте още

en: Post Read More Icon
bg_BG: Мнение Икона

en: Post Review Score Bar
bg_BG: Публикувайте Общ преглед на резултатите

en: Post Title
bg_BG: Заглавие на публикацията

en: Post Title Font Size
bg_BG: Размер на шрифта на заглавието

en: Post Title Font Style
bg_BG: Стил на заглавието на заглавието

en: Post info section
bg_BG: Секция за публикуване на информация

en: Post not found
bg_BG: Публикацията не бе намерена

en: Posted by %s
bg_BG: Публикувано от %s

en: Posts
bg_BG: Публикации

en: Posts By: %s
bg_BG: Публикации от: %s

en: Posts Carousel
bg_BG: Публикации Карусел

en: Posts Limit
bg_BG: Лимит на публикациите

en: Posts List Area
bg_BG: Област на списъка с постове

en: Posts List Entry
bg_BG: Въвеждане на списък със съобщения

en: Posts List Meta
bg_BG: Списък с публикации Meta

en: Posts List Meta Icon
bg_BG: Списък с мнения Meta Icon

en: Posts List Thumbnail
bg_BG: Списък на публикациите Миниизображение

en: Posts List Title
bg_BG: Заглавие на списъка със съобщения

en: Posts Per Page
bg_BG: Мнения на страница

en: Posts by %s
bg_BG: Публикации от %s

en: Previous
bg_BG: предишен

en: Previous Tab
bg_BG: Предишен раздел

en: Price Font Size
bg_BG: Размер на размера на шрифта

en: Price Font Style
bg_BG: Стил на цената на шрифта

en: Pricing Table
bg_BG: Таблица за ценообразуване

en: Primary Heading
bg_BG: Основен заглавие

en: Primary Heading: Category Name, Sub Heading: Filter
bg_BG: Основен заглавие: име на категория, подзаглавие: филтър

en: Primary Heading: Filter, Sub Heading: Category Name
bg_BG: Основен заглавие: филтър, подзаглавие: име на категория

en: Primary Menu
bg_BG: Основно меню

en: Primary Menu Bar Settings
bg_BG: Основни настройки на менюто

en: Print
bg_BG: печат

en: Product Name Font Size
bg_BG: Размер на наименованието на продукта

en: Product Name Font Style
bg_BG: Наименование на продукта Шрифт на шрифта

en: Project Categories
bg_BG: Категории проекти

en: Project Description:
bg_BG: Описание на проекта:

en: Project Details
bg_BG: Подробности за проекта

en: Project Details Location
bg_BG: Детайли на проекта Местоположение

en: Project Details Title
bg_BG: Заглавие на детайлите на проекта

en: Project Details box as sidebar
bg_BG: Полето „Данни за проекта“ като странична лента

en: Project Details:
bg_BG: Подробности за проекта:

en: Project Gallery
bg_BG: Галерия на проекта

en: Project Sidebar
bg_BG: Странична лента на проекта

[ctx: Project Skill name]
en: Project Skills
bg_BG: Умения за проекти

en: Project Skills
bg_BG: Умения за проекти

en: Project URL
bg_BG: URL адрес на проекта

en: Project URL Text
bg_BG: Текст на URL адреса на проекта

[ctx: Project skill singular name]
en: Project Skill
bg_BG: Умение за проект

en: Quote
bg_BG: цитат

en: Quote Attribution
bg_BG: Цитиране на атрибута

en: Quote Format Options
bg_BG: Опции за цитиране на формати

en: Quote Text
bg_BG: Цитирай текст

en: RSS Icon Url
bg_BG: RSS Икона URL

en: Rate:
bg_BG: Оценка:

en: Rating (%):
bg_BG: Рейтинг (%):

en: Rating: %0.2f
bg_BG: Рейтинг:% 0.2f

en: Ratings
bg_BG: Оценки

en: Re-Authorize
bg_BG: Преупълномощават

en: Read Extra Documentation
bg_BG: Прочетете допълнителната документация

en: Read More
bg_BG: Прочетете още

en: Read More Button
bg_BG: Прочетете още Бутон

en: Recent
bg_BG: скорошен

en: Recent Comments
bg_BG: последни коментари

en: Recent Posts
bg_BG: скорошни публикации

en: Recent Reviews
bg_BG: Скорошни отзиви

en: Recent Tweets
bg_BG: Последни Tweets

en: Recent Videos
bg_BG: Последни видеоклипове

en: Related Posts
bg_BG: Подобни публикации

en: Remove Drop Shadow
bg_BG: Премахване на Shadow Shadow

en: Remove Vertical Divider
bg_BG: Премахнете вертикалния разделител

en: Reply
bg_BG: Отговор

en: Reset
bg_BG: Нулиране

en: Reset to Defaults
bg_BG: Нулиране към настройките по подразбиране

en: Responsive shortcodes
bg_BG: Отзивчиви кратки кодове

en: Retweet
bg_BG: Препратете

en: Review
bg_BG: преглед

en: Review Box Contents
bg_BG: Съдържание на полето за преглед

en: Review Box Title
bg_BG: Заглавие на полето за преглед

en: Ridge
bg_BG: хребет

en: Right
bg_BG: прав

en: Right to Left
bg_BG: От дясно на ляво

en: Role Editor
bg_BG: Редактор на роли

en: Sale Badge Font Size
bg_BG: Размер на шрифта за продажба на значка

en: Sale Badge Font Style
bg_BG: Стил на шрифта за продажба на значка

en: Sale Price Font Size
bg_BG: Размер на продажната цена

en: Sale Price Font Style
bg_BG: Стил на продажната цена

en: Sample Post Title
bg_BG: Заглавие на примерна публикация

en: Save Changes
bg_BG: Запазите промените

en: Scale In From Center
bg_BG: Мащабиране от центъра

en: Scale In From Left
bg_BG: Мащаб от ляво

en: Scale In From Right
bg_BG: Мащабиране от дясно

en: Score %1$d%%
bg_BG: Резултат: %1$d%%

en: Score: %1$s
bg_BG: Резултат: %1$s

en: Search & Cart Font
bg_BG: Шрифт за търсене и кошница

en: Search & Cart Font Style
bg_BG: Сортиране на шрифтове за търсене и кошница

en: Search Layouts
bg_BG: Оформления за търсене

en: Search Project Skills
bg_BG: Умения за търсене на проекти

en: Search Projects
bg_BG: Търсене на проекти

en: Search Results for: %s
bg_BG: Резултати от търсенето за: %s

en: Search results for "%s"
bg_BG: Резултати от търсенето за „ %s“

en: Search, Cart, & Icon Background Color
bg_BG: Цвят на фона за търсене, кошница и икона

en: Search, Cart, & Icon Letter Spacing
bg_BG: Интервал за търсене, кошница и икона

en: Search, Cart, & Icon Text Color
bg_BG: Цвят на текста за търсене, кошница и икона

en: Search, Cart, & Icon Text Size
bg_BG: Размер на търсенето, кошницата и иконата

en: Secondary Menu
bg_BG: Средно меню

en: Secondary Menu Bar Settings
bg_BG: Настройки на вторичната лента на менюто

en: Select
bg_BG: Изберете

en: Select Animation Effect
bg_BG: Изберете Анимационен ефект

en: Select Page
bg_BG: Изберете Страница

en: Select Slider Type here
bg_BG: Изберете Тип плъзгач тук

en: Select between expanded and closed state
bg_BG: Изберете между разширено и затворено състояние

en: Select yes if the link should be opened in a new window
bg_BG: Изберете да, ако връзката трябва да се отвори в нов прозорец

en: Send
bg_BG: изпращам

en: Send Email to
bg_BG: Изпращане на имейл до

en: Separate Skills with Commas
bg_BG: Отделни умения с запетаи

en: Set as Image
bg_BG: Задайте като изображение

en: Share "%s" via %s
bg_BG: Споделете „ %s“ чрез %s

en: Share:
bg_BG: Дял:

en: Sharing Icons to Display
bg_BG: Споделяне на икони за показване

en: Shop
bg_BG: магазин

en: Short description
bg_BG: Кратко описание

en: Shortcodes
bg_BG: кратките

en: Show Author
bg_BG: Показване на автора

en: Show Author Box
bg_BG: Показване на полето за автор

en: Show Categories
bg_BG: Показване на категориите

en: Show Comment Count
bg_BG: Показване на броя на коментарите

en: Show Comments
bg_BG: Показване на коментарите

en: Show Date
bg_BG: Показване на датата

en: Show Divider
bg_BG: Показване на разделител

en: Show Dribbble Icon
bg_BG: Показване на икона Dribbble

en: Show Excerpt
bg_BG: Показване на откъс

en: Show Facebook Icon
bg_BG: Покажи иконата на Facebook

en: Show Featured Image
bg_BG: Показване на представено изображение

en: Show Full Content
bg_BG: Покажи пълно съдържание

en: Show Google+ Icon
bg_BG: Показване на иконата на Google+

en: Show Instagram Icon
bg_BG: Покажи иконата на Instagram

en: Show Pagination
bg_BG: Показване на Pagination

en: Show Pinterest Icon
bg_BG: Показване на икона на Pinterest

en: Show Post Count
bg_BG: Показване на броя на публикациите

en: Show Posts Count
bg_BG: Показване на броя на съобщенията

en: Show RSS Icon
bg_BG: Показване на икона на RSS

en: Show Rating
bg_BG: Показване на рейтинг

en: Show Ratings
bg_BG: Показване на оценките

en: Show Read More Button
bg_BG: Показване на още бутон

en: Show Related Posts
bg_BG: Показване на сродни публикации

en: Show Search Bar
bg_BG: Показване на лентата за търсене

en: Show Social Icons
bg_BG: Показване на социални икони

en: Show Stumbleupon Icon
bg_BG: Показване на икона на Stumbleupon

en: Show Top Border?
bg_BG: Показване на горната граница?

en: Show Trending Bar
bg_BG: Показване на лентата с тенденции

en: Show Tumblr Icon
bg_BG: Показване на иконата на Tumblr

en: Show Twitter Icon
bg_BG: Покажи иконата на Twitter

en: Show WooCommerce Cart
bg_BG: Покажете кошницата на WooCommerce

en: Show Youtube Icon
bg_BG: Покажи иконата на Youtube

en: Show author box
bg_BG: Показване на полето за автор

en: Show comments on pages
bg_BG: Показване на коментарите на страниците

en: Show comments on posts
bg_BG: Показване на коментарите за публикациите

en: Show dropdown menus
bg_BG: Показване на падащите менюта

en: Show related posts
bg_BG: Показване на свързани публикации

en: Sidebar Location
bg_BG: Местоположение на страничната лента

en: Sidebar Width
bg_BG: Ширина на страничната лента

en: Sidebar location
bg_BG: Местоположение на страничната лента

en: Sidebar, Project Details box below content
bg_BG: Странична лента, полето „Данни за проекта“ под съдържанието

en: Sidebar/Widget Area
bg_BG: Област на страничната лента / притурката

en: Single Page Layout
bg_BG: Оформление на една страница

en: Single Post Layout
bg_BG: Единично оформление на публикацията

en: Single Post Page SEO
bg_BG: Единична страница SEO

en: Sitemap Page Template Options
bg_BG: Опции за шаблон на страницата на Sitemap

en: Sitemap Sections Display
bg_BG: Показване на раздели на Sitemap

en: Sizing
bg_BG: Оразмеряване

en: Skills:
bg_BG: умения:

en: Slide In Horizontally
bg_BG: Плъзнете хоризонтално

en: Slide In Vertically
bg_BG: Плъзнете вертикално

en: Slider Type
bg_BG: Тип плъзгач

en: Smooth Scrolling
bg_BG: Плавно превъртане

en: Social Follow
bg_BG: Социално следване

en: Social Icons Color
bg_BG: Социални икони Цвят

en: Social Icons Size
bg_BG: Размер на социалните икони

en: Social Media Links
bg_BG: Връзки със социални медии

en: Social Media Networks
bg_BG: Социални медийни мрежи

en: Social Network Follower Count Refresh
bg_BG: Обновяване на брояча на социалната мрежа

en: Social Network Icon Size
bg_BG: Размер на иконата на социалната мрежа

en: Solid
bg_BG: твърд

en: Sorry, No Posts Found
bg_BG: За съжаление не са намерени публикации

en: Sorry, no posts found.
bg_BG: За съжаление не са намерени публикации.

en: Sort Categories Links by Name/ID/Slug/Count/Term Group
bg_BG: Сортиране на категориите Връзки по име / идентификатор / група / брой / термин

en: Sort Method
bg_BG: Метод на сортиране

en: Sort Order
bg_BG: Ред на сортиране

en: Sort Pages Links
bg_BG: Сортиране на връзки към страници

en: Standard
bg_BG: стандарт

en: Standard Blog Category
bg_BG: Стандартна категория на блога

en: Standard Blog Category With Featured Posts
bg_BG: Стандартна категория на блога с представени публикации

en: Standard Blog Homepage
bg_BG: Начална страница на стандартния блог

en: Standard or Masonry Style for Archive Pages
bg_BG: Стандартен или масонски стил за архивни страници

en: Star
bg_BG: звезда

en: Start on New Line
bg_BG: Започнете от Нова линия

en: Start on New Line?
bg_BG: Започнете с New Line?

en: Start the ad's output on a new line?
bg_BG: Да се стартира ли изхода на рекламата в нов ред?

en: State
bg_BG: състояние

en: Status
bg_BG: Статус

en: Stumbleupon
bg_BG: Натъквам се неочаквано на

en: Stumbleupon Profile Url
bg_BG: URL адрес на профила на Stumbleupon

en: Sub Heading
bg_BG: Подзаглавие

en: Subheader
bg_BG: подзаглавката

en: Subheader Font Size
bg_BG: Размер на шрифта на подзаглавието

en: Subheader Font Style
bg_BG: Стил на шрифта на подзаглавието

en: Subject
bg_BG: Предмет

en: Subscribe
bg_BG: Абонирай се

en: Summary
bg_BG: резюме

en: Summary Title
bg_BG: Заглавие на резюмето

en: TRENDING:
bg_BG: с възходяща тенденция:

en: Tab
bg_BG: Раздел

en: Tab Content
bg_BG: Съдържание на раздела

en: Tab Item
bg_BG: Елемент от раздела

en: Tab Item Active
bg_BG: Елемент в раздела Активен

en: Tab Item Hover
bg_BG: Позиция в раздела Задръжте

en: Tab Settings
bg_BG: Настройки на раздела

en: Tab Text
bg_BG: Текст на раздела

en: Tabbed Posts
bg_BG: Постове с раздели

en: Tabs Background
bg_BG: Фон от раздели

en: Testimonial
bg_BG: атестат

en: Text
bg_BG: Текст

en: Text Color
bg_BG: Цвят на текста

en: Text Size
bg_BG: Размер на текста

en: Text for the header of the module. Leave blank for no header for the module.
bg_BG: Текст за заглавната част на модула. Оставете празно, за да няма заглавна част на модула.

en: Thanks for contacting us.
bg_BG: Благодаря, че се свързахте с нас.

en: The Ad HTML, if not using the Image URL and Link above.
bg_BG: HTML-кодът на рекламата, ако не използвате по-горе URL адреса на изображението и връзката.

en: The Map feature uses the Google Maps API and requires a valid Google API Key to function. Before using the map feature, please make sure you have added your API key inside the Extra Theme Options panel. Learn more about how to create your Google API Key <a href="%1$s" target="_blank">here</a>.
bg_BG: Функцията Карта използва API на Google Карти, за да функционира. Преди да използвате функцията за картата, моля, уверете се, че сте добавили вашия API ключ в панела за допълнителни функции. Научете повече за това как да създадете своя ключ за API на Google <a href="%1$s" target="_blank">тук</a> .

en: The Maps module uses the Google Maps API and requires a valid Google API Key to function. Before using the map module, please make sure you have added your API key here. Learn more about how to create your Google API Key <a target="_blank" href="%1$s">here</a>.
bg_BG: Модулът Карти използва приложния програмен интерфейс (API) на Google Карти и изисква валиден ключ на API на Google, за да функционира. Преди да използвате модула на картата, моля, уверете се, че сте добавили тук своя API ключ. Научете повече за това как да създадете своя ключ за API на Google <a target="_blank" href="%1$s">тук</a> .

en: The URL of the video from a <a href="%s" target="_blank">Supported oEmbed Video Provider</a>, or URL of any video. Click "Add Video URL" to add more file types. (.mov, .mp4, .webm, .ogv, etc)
bg_BG: URL адресът на видеоклипа от <a href="%s" target="_blank">Поддържан</a> видеопотребител или URL адрес на видеоклип. Кликнете върху „Добавяне на URL адрес на видеоклип“, за да добавите повече типове файлове. (.mov, .mp4, .webm, .ogv и т.н.)

en: The color used for this category throughout the site.
bg_BG: Цветът, използван за тази категория в целия сайт.

en: The color used for this user throughout the site.
bg_BG: Цветът, използван за този потребител в целия сайт.

en: The format for the date display in PHP date() format
bg_BG: Форматът на датата се показва в PHP датата ()

en: The name of your facebook page, not the full URL. If your facebook url is: "http://www.facebook.com/elegantthemes", then your page name is: "elegantthemes"
bg_BG: Името на вашата Facebook страница, а не пълния URL адрес. Ако вашият URL адрес във Facebook е: "http://www.facebook.com/elegantthemes", тогава името на страницата ви е: "elegantthemes"

en: The number of posts shown per page.
bg_BG: Броят на публикациите, показани на страница.

en: The number of posts shown.
bg_BG: Броят показани публикации.

en: The primary heading.
bg_BG: Основната позиция.

en: The speed, in seconds, in which it will auto rotate to the next slide.
bg_BG: Скоростта в секунди, в която автоматично ще се върти към следващия слайд.

en: The speed, in seconds, in which the slider will auto rotate to the next slide. Leave empty to disable autoplay.
bg_BG: Скоростта в секунди, в която плъзгачът автоматично ще се върти към следващия слайд. Оставете празно, за да деактивирате автоматичното възпроизвеждане.

en: The sub heading.
bg_BG: Подзаглавието.

en: Theme Customizer
bg_BG: Настройка на темата

en: Theme Options
bg_BG: Опции за темата

en: There was a problem, please try again.
bg_BG: Възникна проблем, моля, опитайте отново.

en: This controls default direction of the lazy-loading animation.
bg_BG: Това контролира посоката по подразбиране на анимацията за мързеливо зареждане.

en: This is an optional title to display for this module.
bg_BG: Това е незадължително заглавие за показване на този модул.

en: This option allows you to change how your dates are displayed. For more information please refer to the WordPress codex here:<a href='http://codex.wordpress.org/Formatting_Date_and_Time' target='_blank'>Formatting Date and Time</a>
bg_BG: Тази опция ви позволява да промените начина на показване на вашите дати. За повече информация, моля, вижте кодовете на WordPress тук: <a href='http://codex.wordpress.org/Formatting_Date_and_Time' target='_blank'>Форматиране на дата и час</a>

en: This option allows you to control how many tiers your pages dropdown menu has in the default theme created main menu. Increasing the number allows for additional menu items to be shown. This setting is not applicable If you are using a custom menu and not the default theme created main menu.
bg_BG: Тази опция ви позволява да контролирате колко страници падащото меню на вашите страници има в основната тема, създадена по подразбиране. Увеличаването на броя позволява да се показват допълнителни елементи от менюто. Тази настройка не е приложима Ако използвате персонализирано меню, а не основната тема, създадена по подразбиране.

en: This options allows you to control how many teirs your pages dropdown menu has. Increasing the number allows for additional menu items to be shown.
bg_BG: Тази опция ви позволява да контролирате броя на падащите менюта на страниците си. Увеличаването на броя позволява да се показват допълнителни елементи от менюто.

en: This post is password protected. Enter the password to view comments.
bg_BG: Тази публикация е защитена с парола. Въведете паролата, за да видите коментарите.

en: This will add a border to the top side of the module.
bg_BG: Това ще добави граница към горната страна на модула.

en: This will be used as the border color for this module.
bg_BG: Това ще се използва като цвят на рамката за този модул.

en: This will be used as the text color for the header text of the module.
bg_BG: Това ще се използва като цвят на текста за заглавния текст на модула.

en: This will change the label of the module in the builder for easy identification.
bg_BG: Това ще промени етикета на модула в конструктора за по-лесна идентификация.

en: This will enable Google Fonts for Non-English languages.
bg_BG: Това ще активира шрифтове на Google за езици, които не са на английски.

en: This will enable the use of excerpts in posts or pages.
bg_BG: Това ще позволи използването на откъси в публикации или страници.

en: This will return all of the settings throughout the options page to their default values. <strong>Are you sure you want to do this?</strong>
bg_BG: Това ще върне всички настройки в страницата с опции към техните стойности по подразбиране. <strong>Наистина ли искате да направите това?</strong>

en: Title
bg_BG: Заглавие

en: Title Font Size
bg_BG: Размер на шрифта на заглавието

en: Title Font Style
bg_BG: Стил на заглавието на шрифта

en: Title:
bg_BG: Заглавие:

en: Toggle
bg_BG: щифт

en: Toggle Icon Size
bg_BG: Превключване на размера на иконата

en: Toggle Padding
bg_BG: Превключване на подложката

en: Top
bg_BG: Връх

en: Top & Bottom Padding
bg_BG: Покриване отгоре и отдолу

en: Top Rated
bg_BG: Най-високо оценен

en: Top to Bottom
bg_BG: Най-отгоре надолу

en: Trackbacks/Pingbacks
bg_BG: Trackbacks / Pingbacks

en: Trending Font
bg_BG: Тренден шрифт

en: Trending Font Style
bg_BG: Тенденции в стила на шрифта

en: Trending Label Text Color
bg_BG: Цвят на текста на етикета с тенденции

en: Trending Text Size
bg_BG: Тенденционен размер на текста

en: Trending Title Text Color
bg_BG: Цвят на текста на заглавието с тенденции

en: Tumblr Profile Url
bg_BG: URL адрес на профила на Tumblr

en: Turn pagination on or off.
bg_BG: Включване или изключване на пагинацията.

en: Turn the autoplay feature on or off.
bg_BG: Включете или изключете функцията за автоматично пускане.

en: Turn the dispay of each post's date on or off.
bg_BG: Включете или изключете изпращането на датата на всяка публикация.

en: Turn the display of each post's author on or off.
bg_BG: Включване или изключване на показването на автора на всяка публикация.

en: Turn the display of each post's categories on or off.
bg_BG: Включете или изключете показването на категориите на всяка публикация.

en: Turn the display of each post's ccomments on or off.
bg_BG: Включете или изключете показването на коментарите на всяка публикация.

en: Turn the display of each post's comment count on or off.
bg_BG: Включване или изключване на показването на броя коментари за всяка публикация.

en: Turn the display of each post's date on or off.
bg_BG: Включете или изключете показването на датата на всяка публикация.

en: Turn the display of each post's featured image on or off.
bg_BG: Включете или изключете показването на изобразеното изображение на всяка публикация.

en: Turn the display of each post's rating on or off.
bg_BG: Включете или изключете показването на рейтинга на всяка публикация.

en: Turn the display of each post's rating stars on or off.
bg_BG: Включете или изключете показването на звездите за оценка на всеки пост.

en: Tweet
bg_BG: чуруликане

en: Twitter
bg_BG: кикотене

en: Twitter Profile Url
bg_BG: URL адрес на потребителския профил в Twitter

en: Type
bg_BG: Тип

en: Type an address and click find to place a marker at that address.
bg_BG: Въведете адрес и кликнете върху „Намери“, за да поставите маркер на този адрес.

en: Type of the box
bg_BG: Вид на кутията

en: Typography
bg_BG: книгопечатане

en: Typography Settings
bg_BG: Настройки за типография

en: URL of the ad image.
bg_BG: URL адрес на рекламното изображение.

en: URL the ad's image links to.
bg_BG: URL адресът, към който се свързват изображенията на рекламата.

en: URL:
bg_BG: URL адрес:

en: Underline
bg_BG: подчертавам

en: Update Skill
bg_BG: Актуализиране на уменията

en: Upload
bg_BG: Качи

en: Upload A Video File
bg_BG: Качете видео файл

en: Upload an Image
bg_BG: Качете изображение

en: Uppercase
bg_BG: Главна буква

en: Use Google Fonts
bg_BG: Използвайте Google Шрифтове

en: Use as default for any category that does not have a specific layout set.
bg_BG: Използвайте по подразбиране за всяка категория, която няма специфичен набор оформление.

en: Use combined and minified CSS file to speed up your site's page load.
bg_BG: Използвайте комбиниран и сгъстен CSS файл, за да ускорите зареждането на страницата на сайта си.

en: Use combined and minified javascript file to speed up your site's page load.
bg_BG: Използвайте комбиниран и минимизиран файл на javascript, за да ускорите зареждането на страницата на сайта си.

en: Use excerpts when defined
bg_BG: Използвайте извадки, когато са дефинирани

en: Use resizing
bg_BG: Използвайте преоразмеряване

en: Use this layout as the default layout?
bg_BG: Да използва ли това оформление като подразбиране по подразбиране?

en: Use this layout as the home layout?
bg_BG: Използвате ли това оформление като начало?

en: Use this layout on the categories selected above.
bg_BG: Използвайте това оформление в избраните по-горе категории.

en: Used for icon button type
bg_BG: Използва се за тип икона

en: User Name
bg_BG: Потребителско име

en: Username
bg_BG: Потребител

en: Username:
bg_BG: Потребителско име:

en: Vertically Centered
bg_BG: Вертикално центрирано

en: Video
bg_BG: Видео

en: Video Format Options
bg_BG: Опции за видеоформат

en: Video URL
bg_BG: URL адрес на видеоклип

en: View Category Layout
bg_BG: Преглед на категория

en: View Project
bg_BG: Преглед на проекта

en: View The Project
bg_BG: Вижте проекта

en: View all posts by %s
bg_BG: Преглед на всички публикации от %s

en: Website Content Width
bg_BG: Ширина на съдържанието на уебсайта

en: Website Gutter Width
bg_BG: Ширина на канавката на уебсайта

en: Welcome to Extra! Before diving in to your new theme, please visit the <a style="color: #fff; font-weight: bold;" href="%1$s" target="_blank">Extra Documentation</a> page for access to dozens of in-depth tutorials.
bg_BG: Добре дошли в Екстра! Преди да се потопите в новата си тема, моля, посетете страницата <a style="color: #fff; font-weight: bold;" href="%1$s" target="_blank">Допълнителна документация</a> за достъп до десетки задълбочени уроци.

en: When you define your keywords using custom fields you should use this value for the custom field Name. The Value of your custom field should be the meta keywords you would like to use, separated by comas.
bg_BG: Когато дефинирате ключовите си думи чрез персонализирани полета, трябва да използвате тази стойност за потребителското поле Име. Стойността на персонализираното поле трябва да бъде мета ключовите думи, които искате да използвате, разделени от кома.

en: When you define your meta description using custom fields you should use this value for the custom field Name. The Value of your custom field should be the custom description you would like to use.
bg_BG: Когато дефинирате вашето описание с помощта на потребителски полета, трябва да използвате тази стойност за потребителското поле Име. Стойността на персонализираното ви поле трябва да бъде персонализираното описание, което искате да използвате.

en: When you define your title using custom fields you should use this value for the custom field Name. The Value of your custom field should be the custom title you would like to use.
bg_BG: Когато дефинирате заглавието си чрез персонализирани полета, трябва да използвате тази стойност за потребителското поле Име. Стойността на потребителското поле трябва да е персонализираното заглавие, което искате да използвате.

en: Whether to show the post count.
bg_BG: Дали да се показва броя на публикациите.

en: Widget Bullet Color
bg_BG: Цвят на курсора на притурката

en: Widget Header Font Size
bg_BG: Размер на шрифта на заглавката на притурката

en: Widget Header Font Style
bg_BG: Стил на шрифта на заглавката на притурката

en: Widget Heading Color
bg_BG: Цвят на заглавието на притурката

en: Widget Link Color
bg_BG: Цвят на връзката на притурката

en: Widget Text Color
bg_BG: Цвят на текста на притурката

en: WooCommerce Sidebar Location
bg_BG: Местоположение на страничната лента на WooCommerce

en: WooCommerce Sidebar/Widget Area
bg_BG: Странична лента на WooCommerce / зона с приспособления

en: Yes
bg_BG: да

en: You are already logged in.
bg_BG: Вече си влязъл в профила си.

en: You can disable this option if you want to remove the author box from single post pages.
bg_BG: Можете да деактивирате тази опция, ако искате да премахнете полето за автор от отделни страници за публикации.

en: You can disable this option if you want to remove the comments and comment form from single post pages.
bg_BG: Можете да деактивирате тази опция, ако искате да премахнете формуляра за коментари и коментари от отделни страници за публикации.

en: You can disable this option if you want to remove the related posts from single post pages.
bg_BG: Можете да деактивирате тази опция, ако искате да премахнете съответните публикации от отделни страници за публикации.

en: You can find all the info on how to obtain all the needed API credentials here: %s
bg_BG: Тук можете да намерите цялата информация за това как да получите всички необходими идентификационни данни на API: %s

en: You can find the User Id at the end of your Google+ URL. For example if the URL was: http://plus.google.com/+elegentthemes, the User Id would be: +elegenthemes
bg_BG: Можете да намерите потребителския идентификационен номер в края на URL адреса си в Google+. Например, ако URL адресът е: http://plus.google.com/+elegentthemes, Id на Потребителя ще бъде: + elegenthemes

en: You don't have pages
bg_BG: Нямате страници

en: Your Rating:
bg_BG: Вашата оценка:

en: Your latest posts
bg_BG: Последните ви публикации

en: Your site&#8217;s most recent Posts.
bg_BG: Най-новите публикации на сайта ви.

en: Your site&#8217;s most recent Reviews (posts which have review).
bg_BG: Последните отзиви на сайта ви (публикации, които имат преглед).

en: Your site&#8217;s most recent Videos (Posts which use video format).
bg_BG: Най-новите видеоклипове на сайта ви (публикации, които използват видеоформат).

en: Your site&#8217;s most recent comments.
bg_BG: Последните коментари на сайта ви.

en: Youtube Profile Url
bg_BG: URL адрес на потребителския профил в Youtube

en: Youtube Username
bg_BG: Потребителско име за YouTube

en: Zoom Icon Color
bg_BG: Цвят на иконата за мащабиране

en: by
bg_BG: от

en: by %s
bg_BG: от %s

[ctx: clear static resources]
en: Clear
bg_BG: ясно

en: comment count
bg_BG: броят на коментарите

[ctx: contact form title separator]
en:  - %s
bg_BG: - %с

[ctx: documentation links]
en: Support
bg_BG: поддържа

[ctx: general options]
en: General
bg_BG: Общ

[ctx: integrate third-party code]
en: Integration
bg_BG: интеграция

[ctx: label]
en: Search for:
bg_BG: Търся:

[ctx: layout item]
en: Add New
bg_BG: Добави нов

[ctx: layout type general name]
en: Category Layouts
bg_BG: Оформления на категория

[ctx: layout type singular name]
en: Category Layout
bg_BG: Категория Layout

[ctx: navigation menu]
en: Navigation
bg_BG: навигация

[ctx: noun]
en: COMMENT
bg_BG: КОМЕНТАР

[ctx: page/post]
en: Layout
bg_BG: оформление

[ctx: placeholder]
en: Search
bg_BG: Търсене

[ctx: project item]
en: Add New
bg_BG: Добави нов

[ctx: project type general name]
en: Projects
bg_BG: Проекти

[ctx: project type singular name]
en: Project
bg_BG: проект

en: settings reset.
bg_BG: настройките са нулирани.

en: settings saved.
bg_BG: Настройките са запазени.

[ctx: site ads placement areas]
en: Ads
bg_BG: Обяви

[ctx: theme updates]
en: Updates
bg_BG: Актуализациите

[ctx: widgets]
en: %1$s %2$s <div class="post-title">on %3$s</div>
bg_BG:  %1$s %2$s <div class="post-title"> в %3$s </div>

en: you don't have sufficient permissions to access this page
bg_BG: нямате достатъчно разрешения за достъп до тази страница
